Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 18:54:45 vasta tsitaadiga

söögilaud ju
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 19:05:27 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
söögilaud ju

Söögilaud töölaud olla ei tohigi? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 19:31:31 vasta tsitaadiga

Mul praeguse seisuga siuke

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WhoIAm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 20:23:30 vasta tsitaadiga

Selline.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 21:17:31 vasta tsitaadiga

Väga tip-top ju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 02:19:21 vasta tsitaadiga

Mis monitor?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WhoIAm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 15:09:26 vasta tsitaadiga

Oli vist 3x Samsung 24" LCD T24D590EW (kolmanda jalga näeb natuke vasakul nurgas)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 13:53:27 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 20:48:51 vasta tsitaadiga

DayDream, Kuskohast sellise laua said?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 00:09:19 vasta tsitaadiga

Selline tagasihoidlik töö/kooli/mängunurk.



Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 13:38:39 vasta tsitaadiga

crashromeo, see laud oli korteris olemas juba.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2016 13:56:27 vasta tsitaadiga

hiir ja klaver eri kõrgusel, kauem kui 5 minutit kasutada ka saab ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 01:24:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 10:05:26 vasta tsitaadiga

Mis materjalist need toolide katted on? Vahtisin ka mõni aeg tagasi neid, kuid loobusin arvats et paljas kints higistama hakkab sellel. icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 18:17:25 vasta tsitaadiga

Max Powers-stiilsed lambid thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 12.01.2017 18:25:57 vasta tsitaadiga

lambid on pigem eelmise sajandi viiekümnendate arstikabinet....
tagasi üles
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 18:44:52 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
hiir ja klaver eri kõrgusel, kauem kui 5 minutit kasutada ka saab ?


Aga miks ei peaks saama,erinevad käed ju icon_smile.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.01.2017 20:31:23 vasta tsitaadiga

Kah laud:

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Markos 13.01.2017 01:02:57, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 20:32:12 vasta tsitaadiga

Markos, mis kõlar. Kas logitech?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.01.2017 20:34:31 vasta tsitaadiga

Kindlasti mitte, M-Audio Studiophile DX4.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 20:39:15 vasta tsitaadiga

Markos, mis seina peal on. Mingi traat?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.01.2017 20:40:15 vasta tsitaadiga

Terastross. Sisekujunduselement.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 20:42:37 vasta tsitaadiga

miks nii väikse pildi panid. Ma ei näe detaile.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 09:37:19 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et seal hea pesu kuivatada.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 16:03:44 vasta tsitaadiga

Minu laud (ise tegin icon_biggrin.gif)


_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 19:41:49 vasta tsitaadiga

Minu tagasihoidlik nurgake:


_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 21:29:21 vasta tsitaadiga

Päris kena ja lihtne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 01:03:18 vasta tsitaadiga

Sai mingiaeg pimedas üks pilt tehtud:
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2017 22:59:46 vasta tsitaadiga


Kogu galerii - http://imgur.com/a/2MFvB
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2017 11:19:25 vasta tsitaadiga

Sants, kas see PSU shroud on mingi omalooming ve?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2017 11:32:55 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Sants, kas see PSU shroud on mingi omalooming ve?

Omalooming ilmselgelt, natuke igav näeb küll välja, aga eks teen parema mingi aeg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlapoiss
HV kasutaja
Karlapoiss

liitunud: 13.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 12:22:01 vasta tsitaadiga

Kodukontor



2.1 Philipsi kõlarid
Samsungi printer
Probook 6460b
Juhtmevaba klaver+hiir
Telekas/Monitor - viimast kasutan üsna harva.

_________________
Kodulehe valmistamine - küsi pakkumist!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drey
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2017 09:38:17 vasta tsitaadiga

Väike kodukontor ja pärast tööpäeva pigem mängimiseks icon_smile.gif
LG ultrawide 34UM58-P. Enne oli 2 monitori kõrval aga oli kuidagi häiriv, niiet otsustasin selle kasuks
Kõrval siis igaksjuhuks teine monitor, kui ongi tarvis lisa ekraani ( mida pole juhtunud veel tänu ultrawidele ) ja samas ka TV
Laua all siis peidetud tavalised kilukarbid 2.1 Defender mis annab miskit häält ikka vajadusel
HP Photosmart ( Scan, print ). Mingiaeg soetan hoopis Samsung SL-C480
Logitech G920+manual shifter

Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S2rts
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2017




sõnum 23.04.2017 13:28:43 vasta tsitaadiga

Drey, miks monitorid kõrvuti ja dualis ei ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drey
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 15:34:45 vasta tsitaadiga

Monitorid? Ainult 1 monitor kasutuses. Pildil mis jääb paremale poole on tv mis vahel käib aga saab ka kasutada monitorina. On ühendatud küll teise monitorina ka, kuid pole vajadust kasutada olnd, kuna ultrawide pakub piisavalt ruumi töös ( ekraani diagonaal: 86,4 cm )
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 17:30:20 vasta tsitaadiga

Karlapoiss,

vaevalt nüüd kasutad oma läpakat nii, mis katab pea pool monitoril toimuvast?

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlapoiss
HV kasutaja
Karlapoiss

liitunud: 13.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 18:48:04 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Karlapoiss,

vaevalt nüüd kasutad oma läpakat nii, mis katab pea pool monitoril toimuvast?


Tegelikult monitori kasutan suhteliselt harva, ainult testimiseks enamasti. Aga kui ainult monitori kasutan siis lükkan läpaka kinni icon_biggrin.gif
Mõte on olnud panna kokku väiksem tööarvuti kast endale ja järgi siis 2 monitori (üks vertikaali ja teine horisontaalis, elu oleks natuke mugavam).

_________________
Kodulehe valmistamine - küsi pakkumist!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 01.05.2017 13:15:15 vasta tsitaadiga

Kodune tagasihoidlik ja clean värk


_________________
xxx
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 15:03:29 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib. Sul on kast ka kuskil või läppari taga.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 01.05.2017 15:15:17 vasta tsitaadiga

Profiilikast vasakul maas sellest ka laud vähe eemal seinast. 2.5a poisi eest ohutus kohas icon_lol.gif
_________________
xxx
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 14:29:43 vasta tsitaadiga

Saia ka lõpuks uuest setupist pilt tehtud. Mingi aeg sai kast maha müüdud ja hetkeseis selline:


Püsiks vaid laud kogu aeg korras.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 17:26:33 vasta tsitaadiga

teise eesti pilte ka vahepeal icon_razz.gif


_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 18:14:20 vasta tsitaadiga

Laadna HDD. Mul endal just kolm vana juustu laual kuhjas ja mõtlen mida teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 01.07.2017 19:00:53 vasta tsitaadiga

Kustutada

viimati muutis Kevvare 07.11.2017 22:50:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 14:52:42 vasta tsitaadiga

Üks pilt mu uuest setupist:


Väiksem molu muide müügiks (ärifoorumis vastav teema olemas) - piisab kodus ühest 27" Quad HD molust endale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 13.07.2017 16:45:29 vasta tsitaadiga

Puht uudisimust miks lauaarvuti laual üldse on? Sul võtab ikka paraja vaba ruumi ära. Aga muidu hea soliidne küll
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 16:47:47 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Puht uudisimust miks lauaarvuti laual üldse on? Sul võtab ikka paraja vaba ruumi ära. Aga muidu hea soliidne küll

"Laua" arvuti icon_wink.gif Kui oled ikka vaeva ja raha temasse investeerinud siis on ju suht patt teda kuhugi nurka ära peita icon_biggrin.gif

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 17:03:05 vasta tsitaadiga

Just, just. Kast on laual ikka imetlemiseks, LED riba isegi sisse ostetud (korpuse aknast see sinine valgus kumabki). icon_smile.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2017 12:57:41 vasta tsitaadiga

Panen oma koleda pildi ka siia icon_lol.gif


_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2017 13:50:09 vasta tsitaadiga

Kasti lauale panekuks on praktiline põhjus kah. Isegi tänapäeva tolmufiltritega korpuste puhul on arvutit laua peal hoides korpuses tolmu tunduvalt vähem.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.