Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 20:16:55 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Etz kirjutas:
Kui sooviks Kodit kasutada, siis hoidke Amlogic'utest kaugele... icon_wink.gif

Mis häda Amlogicul on? Wetek Play kast toimetab küll edukalt viimase Libreeleciga(7.0.3).


See on vanem chipset, S912 ei käi ei Androidi ega ka LibreELEC'uga...
Loe Kodi foorumit.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 16:52:34 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
TT kirjutas:
Etz kirjutas:
Kui sooviks Kodit kasutada, siis hoidke Amlogic'utest kaugele... :wink:

Mis häda Amlogicul on? Wetek Play kast toimetab küll edukalt viimase Libreeleciga(7.0.3).

See on vanem chipset, S912 ei käi ei Androidi ega ka LibreELEC'uga...
Loe Kodi foorumit.
Ehk siis osad Amlogic'ud ei käi Kodiga. Mitte kõik. http://kodi.wiki/view/AMLogic

Praegu jäi silma endale näiteks Khadas Vim, Amlogic S905X. 45$ (Eestisse saamisel küll läheb märgatavalt kallimaks). Odavaim 2GHz quadcore.

Üks päris hea kokkuvõte: http://linuxgizmos.com/ringing-in-2017-with-90-hacker-friendly-single-board-computers/
Tabelina: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vXQ2HzJTaVIsLDlS_0vPn6oAddR5rw9aas_g8TaGQyM/edit?usp=sharing
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 12:58:13 vasta tsitaadiga

Tõin Raspberry teemast enda postituse siia:

pois11 kirjutas:
Ei tea kui kindel võiks olla ODROID-C2 4K video näitamise osas Kodi keskonnas? Kas jookseb nagu siidi või jõnksutab? Kange tahtmine on ära tellida kui uus partii märtsis valmis saab. Või on veel miskeid alternatiive turul, asuse oma tundub, et jääb valikust igaljuhul välja.
IIRC on 4k, HEVC (h265) ja/või 60fps hetkel üsna murevaba vaid Inteli käbijärvega (või Atomi X5/7'ga vist). Igasugused ARM'iga odavad (max 50-70$) pisiarvutid üldiselt ei oma rauas tuge ning kui läheb hästi siis suudavad piisavalt kõrge taktiga enamasti sujuva pildi pakkuda. Aga üldiselt jõuatakse igalpool foorumites sarnasesse kohta - kui võimelda siis saadakse mingi kindla portsu tingimuste korral rahuldav tulemus.

Seega hetkel töötavat ja odavat lahendust ma küll ei tea. Ikka mõned sajad eurod tuleb letile laduda...

EDIT: hetkel peaks olema odavaim sobiv CPU selleks Celeron G3930 (36€) ja odavaim 1151 emaplaat on 50 eurot. Sinna juurde 4GB DDR4 28 eurot, natuke SSD'd, korpus, toide, CPU jahutus - vist võiks ca 200-250 euro sisse mahutada väga viisaka mõneks aastaks tulevikukindla seadme kui ise ehitada? Parandage või lükake ümber. CPU võiks muidugi olla pigem nõks kallim G4560 aga see selleks, igal sammul saab ainult natuke juurde pannes hoopis rohkem (4 -> 8GB RAM näiteks).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:05:41 vasta tsitaadiga

Mark0, NUC6CAYS peaks kriteeriumitele vastama...

Või, vaata ühe developeri isiklikku HW listi icon_smile.gif

http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=270298&pid=2485434#pid2485434

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:17:46 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mark0, NUC6CAYS peaks kriteeriumitele vastama...
Lahe, 233 euro eest saab kasti, milles on kõik olemas. Vbolla ma mäletan valesti kuid varem on NUCidel tulnud lisada SSD ja RAM ise, sellel isendil on 32GB sisemälu ja 2GB RAM. Win10 Home meediapleierina võiks ju kenasti sellise RAMikogusega hakkama saada?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:22:04 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Etz kirjutas:
Mark0, NUC6CAYS peaks kriteeriumitele vastama...
Lahe, 233 euro eest saab kasti, milles on kõik olemas. Vbolla ma mäletan valesti kuid varem on NUCidel tulnud lisada SSD ja RAM ise, sellel isendil on 32GB sisemälu ja 2GB RAM. Win10 Home meediapleierina võiks ju kenasti sellise RAMikogusega hakkama saada?


Jah, NUC'id on siiani bareboned, aga miks nad on meediaplayeriks parim platvorm on see, et isegi IR on küljes.
NUC6CAYS on selles suhtes erand...AFAIK...

tsitaat:
This computer is a tremendous value and delivers outstanding performance for its class. The $215 price tag includes a Windows license, 2GB of RAM, and a 32GB of EMMC storage.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:24:14 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Lauaarvutid/Lauaarvutid/893977/

Täitsa vahva meediakarp, tõepoolest.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:29:06 vasta tsitaadiga

Ahjaa, NUC6CAYS puhul on muidugi oluline pluss Win10 Home litsents.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 03.03.2017 13:29:16 vasta tsitaadiga

Mul on Celeron 874 NUC. 4k ilmselt ei mängi ja pisut kiirem mõnedes olukordades (IPTV) võiks olla, aga kurta küll ei oska.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:40:57 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Hiinast tellides tuleks PC 4K eest vähemalt 300+€ välja käia.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:16:21 vasta tsitaadiga

Oleks võrguketastelt filmide/Seepide mängimiseks ja striimimiseks karpi vaja, tahaks WDTV lõpuks ära visata. Kas see üleval lahatud NUC saab kuni 4K pildiga (downscale) hakkama? Kas Netflixi ja muud sellised (DRM'ga) teenused saab seal ka käima?

Tuleb ainult mälu + nvme osta või mis sealt puudu on? icon_confused.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Lauaarvutid/Lauaarvutid/893977/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:27:01 vasta tsitaadiga

Kirjade järgi on seal juba 32GB peale tinutatud + 2GB mälu.
Kui tahad Youtube brauseris kasutada jne, siis vähemalt 4GB vaja. Selle saab vast ära vahetada.
Sooty tegemist on täisverelise PC-ga, kui sa oma praeguses arvutis need asjad tööle saad, siis töötab ka seal icon_cool.gif


viimati muutis DVDRW 03.03.2017 14:27:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:28:03 vasta tsitaadiga

Kaheksane klots asemele ja peaks meediamängijaks kuhjaga piisama kuni tema elu lõpuni.
https://ark.intel.com/products/95078/Intel-NUC-Kit-NUC6CAYS
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:29:12 vasta tsitaadiga

Natuke ei meeldi need tinutatud SSD-d, kui midagi peaks sellega juhtuma siis on lõpp. USB3 kaudu ehk õnneks saab ka täiswindowsit kasutada?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:34:29 vasta tsitaadiga

1) NUC6CAYS sees olev 32GB eMMC peaks kiiruse poolest olema HDD ja SSD vahel. Aga kui see ei sobi siis saab SATA3 kaudu SSD lisaks panna.
2) 4k kohapealt jäi ülevaatest silma: "In both Microsoft Edge and Chrome, however, streaming 4K video from YouTube was inconsistent, oftentimes getting choppy in scenes with complex movement, highly varied and changing coloration, and/or fast motion."

Hiljem ka kirjutavad, et samal ajal i7 lauamasinaga oli striim korras sama netiühenduse taga. Samuti nad proovisid nii 2GB kui suurema RAMihulgaga.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 03.03.2017 14:51:31 vasta tsitaadiga

OSMC tegija(telt) on väljas Vero 4K https://osmc.tv/vero/ (peaks 60p hakkama saama https://discourse.osmc.tv/t/vero-4k-general-discussion/22904/38 )
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:57:04 vasta tsitaadiga

http://nucblog.net/2017/01/apollo-lake-nuc-review-nuc6cayh-33-linux-htpc-conclusions/

tsitaat:
LibreELEC

I installed LibreELEC 7.90.009 Alpha version on the NUC and to my surprise most of the things were working straight away, including the wifi adapter. However, the latest stable Kodi version on Linux does not support 10-bit HEVC decoding yet, but the support exists in development versions already. However, the HD audio passthrough did not seem to work for anything fancier than Dolby Digital or DTS. It seems this is a known problem with the Intel GPU drivers. I would expect it to be solved in the nearby future as well.

So basically the audio bitstreaming failure is the only thing that is currently holding me back from turning this box into my perfect living room HTPC. Other points on my checklist pass with flying colours:

23.976 Hz refresh rate is properly supported
It decodes H.264 and HEVC at high bit rates (even 4k@60Hz)
It can do motion-compensated deinterlacing for SD and HD resolutions
I’ll keep following the HD audio bug report and update this article as soon as the situation changes.


viimati muutis anubis 03.03.2017 14:58:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 14:57:53 vasta tsitaadiga

BOXNUC6CAYH tuleb ilma keevitatud pudinateta? Windows väga tähtis ei ole, aga DRM sisu (netflix jt) striimimiseks vist alternatiiv puudub?

Ülemisele karbile juurde 2,5" SSD ja allolev ning valmis?
http://www.crucial.com/usa/en/ct51264bf160b#productDetails
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 15:04:12 vasta tsitaadiga

152$ Amazonis. Ilma SSD ja mäluta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 15:14:23 vasta tsitaadiga

Kohapeal odavam.
http://www.markit.eu/ee/et/computing-kit-cmd-j3455-boxnuc6cayh-950804-intel/v2p13257278

Jutu järgi mängib siis HD kenasti?
4K ise tähtis ei ole, vahest juhtub mõni selline ja siis vaja pigem downscaleda, sest telekat paari piksli pärast vahetada ei plaani.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 15:15:36 vasta tsitaadiga

"There's an important difference between the NUC6CAYH (Celeron) and NUC7i3BNH (i3); the former does not do HEVC10 (main10) graphics accelerated decoding. This is important if you're hoping to do UHD blu-ray encoded in this format. There aren't many yet, but it will become more commonplace over the next few years. For this reason, I'd go with the Kaby Lake (i3) and not Apollo Lake (Celeron)." icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 15:18:19 vasta tsitaadiga

Väkk, see juba päris kallis ju. Kolmsada ainult barebone eest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 15:28:05 vasta tsitaadiga

Njh Apollo Lake ikkagi siis poolik lahendus (uut bluray formaati ei toeta)
Ise 4K 60P 10-bit HEVC PC tuleb siis ikkagi odavam ehitada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 15:28:35 vasta tsitaadiga

Aga toetab ju HEVC.10b
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 16:05:44 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
OSMC tegija(telt) on väljas Vero 4K https://osmc.tv/vero/ (peaks 60p hakkama saama https://discourse.osmc.tv/t/vero-4k-general-discussion/22904/38 )
Päris huvitav, 140 eurot ning tasuta saatmisega, OSMC on samuti sümpaatne.

Samas oleks huvitav teada, mis karu kõhus on. Üldise kirjelduse järgi tundub, et mõni korralik quadcore ARM'iga plaat nagu neid terve maailm täis on.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 16:52:24 vasta tsitaadiga

~aasta vana Odroid-C2 teeb seda ka kõike (HDMI 2.0 HEVC 4K 60P) ~40€

Ostan kohe Inteli NUCi kui see:
1. Mängib sujuvalt Youtube 4K 60P videot brauseriga.
2. Mängib seda videot sujuvalt. (I7-6700 hakib näiteks, 100% CPU)
3. Hind <250€ (Ilma SSD ja mäluta)

Ükski review neid muidugi ei katseta. icon_evil.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 13:21:56 vasta tsitaadiga

Milline hiina hiire-klaveri bluetooth donglega isend on kellelgi hiljuti näppu jäänud? Tahaks Raspberry/Kodi kombot paremini juhtida ning tavaline hiir vajab hiirematti, läbi teleka CEC on kohati uimane, mobiiliäpp ei tööta KOHE (minimaalselt on ajakulu poolest vaja klahvilukk maha võtta). Proovisin vahepeal suvalist USB'i minevat klaverit ja hoopis teine tera on. Ainult juhe segab. Äkki mõni hiinakas on odav ja samal ajal täitsa hea? Kasvõi see - http://www.ebay.com/itm/Rii-Mini-Wireless-Bluetooth-Keyboard-Combo-Mouse-Touchpad-Laser-Pointer-Black-/182191233582?hash=item2a6b719a2e:g:wJgAAOSwvg9Xdm5A
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2017 13:30:15 vasta tsitaadiga

Kui õigesti mäletan, siis imo oli kellelgi siin midagi sellist kasutusel:
link

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 14:14:57 vasta tsitaadiga

Soovitan Logitech K400. Ei ole liiga väike ega suur, kunagi mängisin sellega isegi BF3 teleka taga, näidates sõbrale mängu ning sain isegi tankist väljahüppamise-parandamise-tagasihüppamise jne.'ga hakkama icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Idekas asi imho. Patakad kestavad ka igavesti.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 14:23:39 vasta tsitaadiga

TEgin eraldi teema, tundub, et pigem on mõtet suts rohkem maksta ja saada pea veatu asi - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=701353&highlight=
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.03.2017 13:38:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas KOdis sättida nii,et saab arvutit kasutada edasi ,st programmist väljuda aga samas oleks ta nuti tv n.ö nähtav nagu Servio. Sai vist segane jutt aga ehk on arusaadav mõttekäik icon_smile.gif Hetkel on nii, et kui panen arvutis KODI kinni, siis ei ole ta enam teleris leitav, Servio aga on st niikaua kuni arvuti sees on.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 14:41:51 vasta tsitaadiga

hugo, kasuta Plex icon_smile.gif
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.03.2017 17:59:38 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
hugo, kasuta Plex icon_smile.gif


Mille poolest on Plex parem , kui Kodi või Servio ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 18:04:19 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
[veix] kirjutas:
hugo, kasuta Plex icon_smile.gif


Mille poolest on Plex parem , kui Kodi või Servio ?

Ei ole parem. Aga teeb seda mida sa üritad saavutada. Jookseb serverina taustas ja jagab siis libraryt teistele seadmetele(unpnp smarttv näiteks) välja.
Kodi on pigem playeri suunitlusega kui server.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.03.2017 19:33:44 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
hugo kirjutas:
[veix] kirjutas:
hugo, kasuta Plex icon_smile.gif


Mille poolest on Plex parem , kui Kodi või Servio ?

Ei ole parem. Aga teeb seda mida sa üritad saavutada. Jookseb serverina taustas ja jagab siis libraryt teistele seadmetele(unpnp smarttv näiteks) välja.
Kodi on pigem playeri suunitlusega kui server.


Selge tänud. Seni kasutanud Serviot ja rahul.
Lihtsalt sain aru,et Kodi otsib netist sobivad subtiitrid filmile, kui on saadaval.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 19:37:59 vasta tsitaadiga

Plex teeb seda ka.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 14:03:22 vasta tsitaadiga

Milline oleks parim odavarvuti, kuhu Kodi vms peale panna, ent mis oleks ka Windowsi baasil, et acestreame mängiks?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 01:58:53 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
OSMC tegija(telt) on väljas Vero 4K https://osmc.tv/vero/ (peaks 60p hakkama saama https://discourse.osmc.tv/t/vero-4k-general-discussion/22904/38 )


Ma ei saa aru miks sul on vaja mingit meedia mängijat kui sul on olemas kaasaegne UHD teler? Mul majapidamises 3 UHD telerit alustades alt otsast kuni kõrgemani ja kõik mängivad puhtalt antud klippi.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 07:23:57 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Milline oleks parim odavarvuti, kuhu Kodi vms peale panna, ent mis oleks ka Windowsi baasil, et acestreame mängiks?


Kuidas on seotud acestream ja windooza?
Pealegi, nad kolivad niikuinii üle noxbit'i peale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 19:34:43 vasta tsitaadiga

Skorzeny kirjutas:
Amphor kirjutas:
Milline oleks parim odavarvuti, kuhu Kodi vms peale panna, ent mis oleks ka Windowsi baasil, et acestreame mängiks?


Kuidas on seotud acestream ja windooza?
Pealegi, nad kolivad niikuinii üle noxbit'i peale.

Raspberryliste peal on see õudne kepp. Windows lihtsalt harjumusest, tegelikult peaks vaatama vist cpu-d?

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.03.2017 15:05:23 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
ksl kirjutas:
OSMC tegija(telt) on väljas Vero 4K https://osmc.tv/vero/ (peaks 60p hakkama saama https://discourse.osmc.tv/t/vero-4k-general-discussion/22904/38 )


Ma ei saa aru miks sul on vaja mingit meedia mängijat kui sul on olemas kaasaegne UHD teler? Mul majapidamises 3 UHD telerit alustades alt otsast kuni kõrgemani ja kõik mängivad puhtalt antud klippi.

Hea point (ise ei ole veel UHD maailma sukeldunud, seega ei tea telerite võimekust)! Kas saaks konkreetsed margid ka, millel tulevikus poes silmas hoida?
Kas neid faile mängib teler üle UPNP, SMB või NFS-i?

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 15:07:34 vasta tsitaadiga

Minu Webos 1.4ga LGd mängivad Plexist serveeritult Xplay appi kasutades seda klippi ( http://demo-uhd3d.com/fiche.php?cat=uhd&id=155 ) ilma transkodeerimata.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 14:17:18 vasta tsitaadiga

Kes kodiga tv3play addoni kasutab ja võõrkeelsetel seriaalidel subtiitritest puudust tunneb siis minu kiiruga täiustatud tv3play addon, mis sikutab subtiitrid, konverdib vtt formaadist srt formaati ja lisab kohe avatavale videole.
https://github.com/alanibrus/plugin.video.tv3play.dk/tree/subtitles
"subtitles" branch, zipid kokku ja kodis "Install zip".

Edit: Androidi fix läks ka üles.

Edit: Update üleval masteris, nüüd aja küsimus kui Kodi ametlikus repositooriumis uuenduse abil saadaval. Hetkel veel saab käsitsi zip-ina installides: https://github.com/alanibrus/plugin.video.tv3play.dk/archive/master.zip
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 31.03.2017 10:42:20 vasta tsitaadiga

Paistab, et Intel on oma DP>HDMI2.0 konverteri muredest lõpuks üle saanud - http://nucblog.net/2017/03/intel-releases-the-final-hdmi-firmware-for-apollo-and-kaby-lake/
Sellega seoses võib siis ilmselt lõpuks öelda, et on korralik Windowsi põhine valmisHTPC rahuldava hinnaga turul olemas - NUC6CAYS. Mälu ilmselt oleks vaja üks pulk juurde lisada, kuid muus osas kärab küll.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 11:25:18 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Paistab, et Intel on oma DP>HDMI2.0 konverteri muredest lõpuks üle saanud - http://nucblog.net/2017/03/intel-releases-the-final-hdmi-firmware-for-apollo-and-kaby-lake/
Sellega seoses võib siis ilmselt lõpuks öelda, et on korralik Windowsi põhine valmisHTPC rahuldava hinnaga turul olemas - NUC6CAYS. Mälu ilmselt oleks vaja üks pulk juurde lisada, kuid muus osas kärab küll.

Väga hea uudis. Nüüd ainult küsimus, kas see windowsi overhead on väga suur, pole see linux-gi(libreelec) nii keeruline.
Eestis müüakse ka seda kõige soodsamat apollo lake komplekti?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 31.03.2017 11:35:52 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Väga hea uudis. Nüüd ainult küsimus, kas see windowsi overhead on väga suur, pole see linux-gi(libreelec) nii keeruline.
Eestis müüakse ka seda kõige soodsamat apollo lake komplekti?
Müüakse nii windowsiga kui ilma windowsita versiooni. NUC6CAYS on siis windowsiga (32 GB emmc peal+2 giga mälu) ja NUC6CAYH barebone ilma mälu ja tarkvarata. Hinnad vastavalt u 230/180 eurot.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S2rts
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2017




sõnum 23.04.2017 13:27:35 vasta tsitaadiga

Kas mõne 4k suutliku värgi ka saja raha eest saab? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 13:35:58 vasta tsitaadiga

Märkimisväärne osa selles hinnaklassis olevaid purke, plaate ja topsikuid annavad väljundist 4k välja. Aga oleneb, mida TEGELIKULT tahetakse. Kas panna taha 4k ekraan ning lasta sinna SD ETV striimi? Või h265 vanaema koduvideot 2160p@60? Lisaks on seal vahepeal veel 50 halli varjundit, rääkimata eriti nõudlikest videodest, mida kodukasutuses on sisuliselt võimatu maha mängida.

Seega - mis on 4k sinu jaoks, S2rts?

Etteruttavalt ütlen, et mõned 2GHz quadcore ARMid on üsna võimekad ja võivad isegi mingi piirini sobida. Kuid päeva lõpuks on rauas võhma ja elu murevabam siiski purkidel, kus on peal Inteli logo ja sisu aastast 2017 (või 2016 teatud piirini). Ning hinnalipik on üle saja raha.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 23:09:25 vasta tsitaadiga

Vero 4K tundub üsna OK valik
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 23:21:06 vasta tsitaadiga

Mul on Zidoo X8. Siiamaani rahul. See suudab heli ilma konvertimatta resiiverisse lasta oma playeriga. Kodi on ka peal, sealt 96/24 läbi ei tule icon_cool.gif .
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.