Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olavsu1
külaline






sõnum 01.03.2017 20:34:08 vasta tsitaadiga

karta on, et see lõpetab eestis muusikahariduse andmise.
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 20:39:33 vasta tsitaadiga

olavsu1, ee wat? lugesid? piletitega ürituste kohta kuhu saab tulla publik väljaspoolt kooli. Mis see kuskil muusikatunnis antava hariduse kohta puutub?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.03.2017 20:46:20 vasta tsitaadiga

lugesin jah, mõeldakse kõiki kontserte kuhu kutsutakse kedagi väljaspoolt maja. näiteks mõni lapsevanem või vilistlane.

asi oleks mõistetav kui esitatakse ainult välismaa autorite muusikat.
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 20:49:48 vasta tsitaadiga

Miks eesti autorid tasu ei vääri sinu arvates?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.03.2017 21:23:36 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
lugesin jah, mõeldakse kõiki kontserte kuhu kutsutakse kedagi väljaspoolt maja. ...

Loe veel kord. Seal on vahel "ja" - see tähendab, et kõik tingimused peavad olema täidetud. Kaasa arvatud piletite müük.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.03.2017 21:56:11 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Miks eesti autorid tasu ei vääri sinu arvates?


Nad saavad niigi arvestatava palgalisa. Ahneks ei maksa minna.

Iial ei küsiks autori tasu Eesti muusikakoolilt, kui see õpetab/esitab Eesti autorite muusikat.
Tasu võiks nõuda välismaalastelt, kes koolikontserdile satuvad.
Tasu võiks nõuda välismaa muusikakoolidelt, kui need õpetavad/esitavad Eesti autorite muusikat.

Pärast kooli lõppu on niikuinii iga liigutus maksustatud.


Jaapani koolid saavad Joe Hisaishi noodid tasuta. Ja kui peaks leiduma keegi, kes jaapani koolilt tema nootide eest tasu nõuab. Lubanud Joe ise oma noodid kohale viia (info sellise lubaduse kohta, ühest jpop foorumist).
Väljaspool kooli olevad jaapani kodanikud peavad maksma sümboolse tasu.

Aga välismaalased ja välismaa koolid maksku täie rauaga. Viimati oli taks välismaalstele ca 500€ per filmi sountrack'i noodi koopia ja ca 300€ per üksiku laulu noodi koopia. Hinnad sõltusid filmide laulude tuntusest ja pillide arvust.

noodid ja litsentsid tuli osta ameerikast mingilt autoriühingult.

Arusaadav, omasid tuleb soosida. thumbs_up.gif

Kust kohast ma seda tean... Ma tahtsin selle helilooja käest noote osta (noh helilooja käest otse). Olid vastuvõetava hinnaga ca paarkümmend € lugu. Ei müünud, teatas et tema poe kaup on ainult jaapani kodanikele ja kasutamiseks ainult jaapani territooriumil.
Saatis mind oma ameerika esindaja juurde, kellele kuuluvad tema esindusõigused terves maailmas välja arvatud Jaapan.


viimati muutis olavsu1 01.03.2017 22:32:35, muudetud 2 korda
tagasi üles
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.03.2017 22:05:12 vasta tsitaadiga

Erinevad koorid jms taidlusrühmad, mis siiani aitavad kaasa muusikahuvi suurenemisele ja arendamisele lähevad sama otsuse alla... Eriti väiksemates kohtades veab tihti mõnd koori eest entusiastlik vabatahtlik ning kontsertitel/esinemistel saadud piletitulu katab parimal juhul jooksvad kulud (kui sedagi).

Kogu see autoritasude süsteem on tänaseks kergelt ajast ja arust ning vajaks kenasti remonti.

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 22:05:52 vasta tsitaadiga

Mida välja pakute? Et autor peaks tasuta tegema oma loomingut?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.03.2017 22:07:49 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mida välja pakute? Et autor peaks tasuta tegema oma loomingut?

Loomulikult mitte, see oleks lauslollus.

Aga haridusasutused ja huvikoolid/-seltsid peaks olema autoritasudest vabastatud ning autoritasud kuuluks kogumisele vaid elavate artistide nimel (hetkel on see vist 30a või 50a peale surma?)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.03.2017 22:16:20 vasta tsitaadiga

70a pärast surma. 10 aastat pärast surma piisaks, et vältida autorite ootamatuid surmasid. Autori"kaitse" organisatsioonid võiks laiali saata ja hakata maksma otse autoritele. Internetiajastul täiesti teostatav.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.03.2017 22:36:41 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
70a pärast surma.


vist ikka oli nii et 70 aastat peale viimase pärija surma.
tagasi üles
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.03.2017 22:42:53 vasta tsitaadiga

Õnneks nii hull see asi ei ole.
https://www.riigiteataja.ee/akt/128122011005

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 22:59:51 vasta tsitaadiga

Seitsmeste uudiste lõpus filmiminutitel tekkis kripeldav küsimus: kuidas on võimalik, et selline mees nagu Cool D, ei oska Hugh Jackmani eesnime hääldada? icon_eek.gif hea tahtmise korral annab seda mitmeti valesti teha, aga see oli ikka klass omaette - haag icon_confused.gif
see oli ka muidugi omaette "andekus", et asi oli nii pikalt ette salvestatud, et "Jackie" ootas ikka veel oma kolme Oscarit...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.03.2017 23:43:00 vasta tsitaadiga

arm2004, aga missugune on õige hääldus?

https://et.wikipedia.org/wiki/Hugh_Jackman seal pole hääldust antud. See ongi naljakas, et mõnedel juhtudel on seal nimede õige hääldus antud, nagu siin https://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft

tead õiget hääldust? pane see IPA märkidega wikipediasse kirja. Ei viitsi? Noh siis kannata ära, et nimesid valesti hääldatakse.
tagasi üles
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.03.2017 23:43:21 vasta tsitaadiga

no arvata on et kõik ei pane ju high english,
vaata juba nt BT1 jalkaülekandeid kus Rio Ferdinand pobiseb igast asju milllest sittagi aru ei saa icon_lol.gif
sellest ka juba laul AC/DC - stiff upper lip
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 00:02:10 vasta tsitaadiga

eino kurat selleks ei pea mingi spetsialist olema, et teada sellise lihtsa ja levinud nime hääldust icon_rolleyes.gif saaks veel aru, et oma päevad külapoe taga õhtusse veeretav parm ei saa sellega ehk hakkama, aga Cool D? icon_rolleyes.gif oma artistinime ta ka ju ei häälda kool dee...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 02.03.2017 00:13:14 vasta tsitaadiga

arm2004, Lihtsa? Jaan Tamm on lihtne. Mina toda välismaa nime ei tea ja ütleks Huhk Jaakman. Mine nüüd kärna...
tagasi üles
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.03.2017 00:23:48 vasta tsitaadiga

pange vändad püksi tagasi icon_lol.gif
igas keeles ju nimesid mida tegelt ei teagi kuidas õigesti hääldada,
oasis - Noel Gallager,
F1 - Michael Schumacher (saksas Mihael, UK - Maikel)
Edgar Savisaar - vene keeles Moskva jne
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 02.03.2017 09:02:48 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:

F1 - Michael Schumacher (saksas Mihael, UK - Maikel, Rootsis-Miikael, Pratsusmaal-Mišel, Poolas-Michal, jne)


Fixed
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 10:07:29 vasta tsitaadiga

Sky+ hommikuprogrammis igatahes suutsid just täitsa õigesti Hugh hääldada. Cool D peaks kah seal kulisside taga tegutsema...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 10:17:06 vasta tsitaadiga

Öösel magada said ikka, või olid liiga häiritud Cool D hääldusest?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 10:21:33 vasta tsitaadiga

Karta on, et Saaremaal on juba kriisikoosolek kokku kutsutud ja Cool D-le praamipiletit enam kunagi ei müüda.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 11:00:03 vasta tsitaadiga

Aga kuidas on õigem Cool D hääldada, kas kool dee või kuul dii?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015




sõnum 02.03.2017 11:21:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aga kuidas on õigem Cool D hääldada, kas kool dee või kuul dii?

Link


Härra Kolsar vastab sulle ise, loo esimese 15 sek jooksul.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:39:26 vasta tsitaadiga

Ma ka ei tea, kuidas Hugh hääldatakse, ise ütlen nagu kirjutatakse.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:42:02 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, mis Swissõtel's toimub? 4 tuletõrjeautot kohal, aga midagi näha pole, inimesi ka ei evakueerita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:49:12 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:00:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:52:32 vasta tsitaadiga

3 kiirabi ka kohal. Äkki õppus?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 13:02:01 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:00:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 02.03.2017 14:00:36 vasta tsitaadiga

Ilmselt keegi tegi vales kohas suitsu. Hotell on selline koht kuhu pääste kohale lendab kui magatakse alarmi annulleerimisega piisavalt kaua.

Automaat kutsetega on sedasi olnud, et autod pistavad korraks nina välja ja tagurdavad tagasi.
tagasi üles
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 14:05:56 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kas keegi teab, mis Swissõtel's toimub? 4 tuletõrjeautot kohal, aga midagi näha pole, inimesi ka ei evakueerita.

http://tallinncity.postimees.ee/4032103/fotod-paeaestjad-harjutavad-swissotelis-tulekahju-kustutamist?_ga=1.83094934.1401396542.1484835636

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 19:54:03 vasta tsitaadiga

kuulge, mis te 5GB mahuga ja 1000min kõneajaga paketi eest kuus maksate?
MIs oleks norm pakkumine?
Vaatan telias hindu, 17 eur ja üles. Kaliis pole või?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 20:08:35 vasta tsitaadiga

15gb/1200/1200 = 8,96€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 20:23:31 vasta tsitaadiga

15gb/1000/1000 = 3€
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 20:32:20 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, kus sellist saab? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 02.03.2017 20:42:58 vasta tsitaadiga

15gb, kõnesid mõistagi piisavalt = 4€. Teenusepakkuja saladus. thumbs_up.gif
jaanuar - 10,6gb
veebruar - 9,3gb
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 20:54:32 vasta tsitaadiga

Hiid, elisa. Lase neil endale helistada
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 02.03.2017 21:03:07 vasta tsitaadiga

Küsid praeguselt paremat pakkumist. Vastus - pole võimalik, teil väga hea pakkumine. Helistab teine operaator, teeb väga hea pakkumise. Oled nõus ja number hakkab liikuma. Praegune operaator näeb numbriliikumist ja helistab ning teeb sama hea või parema pakkumise kui uus operaator tegi. Jääd praeguse operaatori juurde ja nad tühistavad numbriliikumise. Vahepeal jõudis uus operaator sulle postiga uue sim kaardi ja lepingu saata. Need viskad prügikasti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 02.03.2017 21:05:31 vasta tsitaadiga

25 giga 4,49i, peasants
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 21:27:23 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:00:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 02.03.2017 21:28:21 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
ajuNolk, jätsid välja eelviimase sammu: helistab uus operaator ja proovib puppy eyes tehes ikka enda juurde meelitada

Õigus, see muuv oli ka veel jah icon_cool.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 21:28:46 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Küsid praeguselt paremat pakkumist. Vastus - pole võimalik, teil väga hea pakkumine. Helistab teine operaator, teeb väga hea pakkumise. Oled nõus ja number hakkab liikuma. Praegune operaator näeb numbriliikumist ja helistab ning teeb sama hea või parema pakkumise kui uus operaator tegi. Jääd praeguse operaatori juurde ja nad tühistavad numbriliikumise. Vahepeal jõudis uus operaator sulle postiga uue sim kaardi ja lepingu saata. Need viskad prügikasti. thumbs_up.gif

Kaua ma seda ootama pean?
15a jooksul pole keegi helistanud icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 21:29:47 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Küsid praeguselt paremat pakkumist. Vastus - pole võimalik, teil väga hea pakkumine. Helistab teine operaator, teeb väga hea pakkumise. Oled nõus ja number hakkab liikuma. Praegune operaator näeb numbriliikumist ja helistab ning teeb sama hea või parema pakkumise kui uus operaator tegi. Jääd praeguse operaatori juurde ja nad tühistavad numbriliikumise. Vahepeal jõudis uus operaator sulle postiga uue sim kaardi ja lepingu saata. Need viskad prügikasti. thumbs_up.gif

Kaua ma seda ootama pean?
15a jooksul pole keegi helistanud icon_cry.gif

mine algata ise see numbri liikuvus teise operaatori juures siis läheb masinavärk käima.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 21:34:26 vasta tsitaadiga

Ise võib algatada, aga kui Telia võrgust tegelikult lahkuda ei taha, on vaja korralikku eelinfot, mis pakkumise nad üldse teha saavad/võivad icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 21:36:35 vasta tsitaadiga

seda ma siin parajasti teengi doh.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 22:00:29 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
15gb/1000/1000 = 3€

Mul samasugune pakett aga maksan 4 diilis. Tegelt 5 sest mobiil id on mul ka.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 22:02:01 vasta tsitaadiga

no lisateenuseid ma ei märkinud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 22:02:42 vasta tsitaadiga

loodan et te vähe maksjad teenusepakkujate kvaliteedi üle ei vingu, meie rikkad maksame kõik kinni. Samas hea meelega maksan, kasutan telefoni üpriski palju ning teenus on võrreldes muude kulutustega ikka väga soodne.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.03.2017 23:35:38 vasta tsitaadiga

Telia suudab ka normaalseid pakkumisi teha (ehk mitte Diili paketid) kui väga tahavad aga siiski on need kõrgemad kui Elisa ja Tele2 mingid 5€ vms. Korralik levi maksab midagi ka.
Ennetavalt kommentaariks - jätkuvalt ei soovita ükski mu Elisa kliendist tuttav-sõber nende võrku kolida. Siinkohal tuleb ka need lambised leviaugud kuskil perifeerias kõrvale jätta.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.03.2017 00:25:53 vasta tsitaadiga

Mida teha/kuhu viia tuksis sülearvuti aku?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.