Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 138, 139, 140  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas kuulad muusikat?
Ostan peamiselt cd kujul plaate.
5%
 5%  [ 3 ]
Ostan peamiselt vinüüli kujul plaate.
5%
 5%  [ 3 ]
Ostan peamiselt digitaalsel kujul muusika.
3%
 3%  [ 2 ]
Ostan muusika streamimise teenust (Spotify, Apple/Google Music...).
17%
 17%  [ 9 ]
Kuulan peamiselt tasuta streame (youtube, podcast jne).
34%
 34%  [ 18 ]
Kuulan peamiselt legaalselt tasuta allalaetavat muusikat.
0%
 0%  [ 0 ]
Kuulan peamiselt raadiot (AM/FM/DAB jne).
15%
 15%  [ 8 ]
Kuulan peamiselt illegaalselt allalaetavat muusikat.
17%
 17%  [ 9 ]
hääli kokku : 52

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 24.01.2017 18:36:24 vasta tsitaadiga

Vahele natuke punki kah icon_smile.gif

http://www.rockcafe.ee/kava/event/j-m-k-e-31/

Aga üldiselt tuleb hakata Kreatorit, Sepukat ja Soilworki ootama icon_razz1.gif

http://www.rockcafe.ee/kava/event/kreator-live/

kusti85, kõlab hästi. Tuleks esmalt niisama vaatama, hetkel pole sedasi laksust turniirikampa kokku panna icon_cool.gif Asukoht kõlab, nagu kunagine Guitar Hunt ( ?)
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 21:12:06 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Vahele natuke punki kah icon_smile.gif

http://www.rockcafe.ee/kava/event/j-m-k-e-31/

Aga üldiselt tuleb hakata Kreatorit, Sepukat ja Soilworki ootama icon_razz1.gif

http://www.rockcafe.ee/kava/event/kreator-live/

kusti85, kõlab hästi. Tuleks esmalt niisama vaatama, hetkel pole sedasi laksust turniirikampa kokku panna icon_cool.gif Asukoht kõlab, nagu kunagine Guitar Hunt ( ?)


Alati on ka võimalus et leiad siit kolmese tiimi, kes su teadmistepagasi üle igati rõõmsad on.
Ma tõesti ei tea, mis see Guitar Hunt on/oli, ma olen Tallinnas augusti keskpaigast alles pikemalt lõbustusasutustega tutvunud. Aga siin 24tunnise poe kõrvalt alla keldrisse.
Kui sa järgmiseks teisipäevaks omale tiimi kokku ei saa, ma võin su endaga koos mängu korraldama ka võtta tõenäoliselt kui sa viitsid.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015




sõnum 09.02.2017 16:12:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Võimalik, et repost .. ei hakka 250 lehte läbi lappama.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.02.2017 00:46:21 vasta tsitaadiga

Laupäeval Sabaton ja Accept taas siinmail. Kes siit tulemas?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 11:22:00 vasta tsitaadiga

mina icon_cool.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 22.02.2017 15:46:38 vasta tsitaadiga

Jerry kui kohepeal kokku juhtub, tuleb selle , ürituse auks paar õlunaadi teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2017 16:11:31 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:52:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 17:11:58 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Jerry kui kohepeal kokku juhtub, tuleb selle , ürituse auks paar õlunaadi teha icon_smile.gif
teeme nii thumbs_up.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 00:10:25 vasta tsitaadiga

härra estrada poolt kokku pandud mixteibid enamasti head
http://thismixtape.com/2009/estrada
http://thismixtape.com/11/estrada
http://thismixtape.com/13/estrada
http://kohviradio.com/?search=estrada

näiteks: Blue States - Allies, video on ka tore icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 26.02.2017 18:56:25 vasta tsitaadiga

Türi, nii p.rses heli pole ammu kuulnud, kui Acceptile tehti - pidev moonutus ja lärisema laskmine.

Teine asi muidugi see, et Kultuurikatlasse 1500 inimest sisse ajada - kolmandik mahub saali, ülejäänud "naudivad" ukse taga bände 45€ pileti eest. Ilmselgelt polnud ruum sellisele massile arvestatud, vent jäi jänni. Päris mitu tegelast kukkusid õhupuudusel kokku. Kurim, nii suur rahanälg ka ei saa olla, et müüd ürituse ruumid mitmekordselt lõhki piletitega, suva, et rahvas sisse ei mahu, ning sees gaasikamber.

Asjast ka - bändid ise olid võimsad, ning Sabatoni ajaks saadi heli ka paika.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.02.2017 21:28:07 vasta tsitaadiga

Saali piir on tegelikult umbes 1000 vist - evakuatsiooni jaoksjääb muidu kitsaks. Väga halvasti lahendatud see saal. Ruumi on kõvasti ja teoorias peaks justkui saama ohutult minema aga keegi ei arvesta, et paanika ajal ei toimi asjad rahulikult ja teosammul.
Teine asi oli see, et peale üle müümise olid enamus olemasolevatest evakuatsiooniteedest blokeeritud ehk nt tulekahju korral oleks majast päris välja saanud ainult selle korstna ukse kaudu e need, keda poleks ära trambitud, oleks pidanud läbi selle kitsa trepi kõigepealt sinna alla saama või siis sealt võre tagant väikse ukse kaudu hoovi saama ja vastu väravat end litsuma thumbs_down.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 26.02.2017 23:37:55 vasta tsitaadiga

aamen
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 17:25:05 vasta tsitaadiga

Krt see on norm muss icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 01.03.2017 17:28:39 vasta tsitaadiga

Mis aine mõju all see tehtud on, või seda kuulama peab? icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 19:01:22 vasta tsitaadiga

minuarust päris hea thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 19:24:25 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
minuarust päris hea thumbs_up.gif
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
batman kirjutas:
Mis aine mõju all see tehtud on, või seda kuulama peab? icon_lol.gif

2l. Walterit, ja siis vist läheb heaks juba. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 19:34:33 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Mis aine mõju all see tehtud on, või seda kuulama peab? icon_lol.gif

Ilmselt tuleks siit mingid valikud teha icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.03.2017 22:31:39 vasta tsitaadiga

karvaste ja salatoimiku p0ehme träna kõrval käis eelmine nädalavahe Roni Size Tallinnas "plaati keerutamas"
mees ametis oli ikka teistmoodi, kui soojenduseks olevad musikamängijad.

Mees muutis lennult tempot ja ohjas oma muuusikavalikuga ja miksi ja samplitega publikut.
Justkui oleks saanud paari looga rabelemisrütmi stabiilseks, siis nähtamatult ja hoobilt tuli lugu, millega oli tunne nagu oleks vale jalaga hüpet sooritanud.
lugude valik oli ka enamasti või pooleldi tundmatu.

Mulle jäi elamus

enne seda lugesin, et goldie'l tuleb uus album ja siis leidsin goldi ja domiga koos salvestise - see on lihtsalt mõnus, kuid vaid DnB kuulajatele, mitte Hiiule, salatoimikule ja batmanile - ärge vaadake!

Spoiler Spoiler Spoiler


tänane spotify'st parim leid

https://open.spotify.com/track/4hXqWYGyJYHrGawZOK8Rqq
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.03.2017 03:34:24 vasta tsitaadiga

goldie uue plaadi esimene singel on ulme.
ja roni size ma paneks samasse kategooriasse andy c-ga, lihtsalt teisel levelil.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.03.2017 20:09:44 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
goldie uue plaadi esimene singel on ulme.
ja roni size ma paneks samasse kategooriasse andy c-ga, lihtsalt teisel levelil.
roni size etteaste Tallinnas oli küll päris mõnus.
trikitas oma miksiga pidevalt publikut, mängis tempoga ja "kiusas" publikut icon_biggrin.gif

phpBB [media]

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2017 10:18:28 vasta tsitaadiga

Vennas mul tegi ühele Tallinna bändile musavideo. Hoiatan, et tegemist on rockiga.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 14.03.2017 14:58:44 vasta tsitaadiga

Üks lugu hakkas järsku kummitama. Ette ei hoiata icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2017 15:43:33 vasta tsitaadiga

Kes siis seda mõtetut arvutiga tehtud musa kuulavad siis infoks, et täna õhtul ultra miami live @ youtube. Hardwelli set võetakse 360° kaameratega, saab ise seal keerutada pilti.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 23:37:16 vasta tsitaadiga

Stõunerit Kreekast
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Šveitsi punt
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 17:24:44 vasta tsitaadiga

Ma avastasin paar kuud tagasi Hüsker Dü oma jaoks.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja soomlaste pungist ka täitsa meeldiv lugu.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 03.04.2017 18:30:29 vasta tsitaadiga

Sommide kummardus vanameistritele:

Sonata Arctica - Still Loving You

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 03.04.2017 19:07:02 vasta tsitaadiga

BABYMETAL - ギミチョコ!!- Gimme chocolate!!
Spoiler Spoiler Spoiler

daaamn icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 21:54:54 vasta tsitaadiga

Väike teaser suve üritusele beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 19:52:27 vasta tsitaadiga

Pole veel päris üheksa, aga reede õhtuks on hea küll
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 19:19:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 19:29:03 vasta tsitaadiga

Marco Demark feat Casey Barnes - Tiny Dancer (Deadmau5 Vocal Mix)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 01:57:11 vasta tsitaadiga

Ei teagi midagi. Georg Ots! Uskumatu hääl.
iir, Alanis morissette tean, väga hea! thumbs_up.gif Väga hea!

Link

thumbs_up.gif Õnne jääb üle! icon_biggrin.gif
Ja kus raisk on hääl! Raisk!

Link
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 22:39:58 vasta tsitaadiga

Täna raadiost tuli, jäi kummitama
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 18.04.2017 00:53:28 vasta tsitaadiga

Herr Udo Dirkschneider ei väsi üllatamast. Järjekordne "viimane" tuur:

http://www.rockcafe.ee/kava/event/dirkschneider-back-to-the-roots-tour-part-2/

Ehk siis:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2017 07:14:13 vasta tsitaadiga

udo on veel elus vä? icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 18.04.2017 08:56:16 vasta tsitaadiga

~40 aastat lavadel/stuudiotes, pole armulised olnud, ehk "noorus on ilus aeg" icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


EKs see toimub meie kõigiga, aga müts maha, et ta ajab oma rida, läbi mitme inimpõlve. Kahjuks tegutsevaid väga palju kõrvale polegi panna. Ozzy, Blackie Lawless, Rob Halford, Kissi seltskond, Alice Cooper... icon_rolleyes.gif



Kissist rääkides, siis kahe nädala pärast, üle lahe icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav, et nende bändinime fondis ess-tähtesi pole veel ära keelatud, aga see on teise teema jutt.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.04.2017 19:39:13 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 22:46:20 vasta tsitaadiga

Under Your Skin - All for you

Spoiler Spoiler Spoiler


Theatre Of Tragedy- To These Words I Behold No Tongue

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.04.2017 13:46:32 vasta tsitaadiga

826aska - 【君の瞳に恋してる】 エレクトーン演奏

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 21:47:45 vasta tsitaadiga

ATB-l uus album väljas

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 00:48:32 vasta tsitaadiga

Portion Boys - Karjala Takas
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2017 20:04:04 vasta tsitaadiga

Veidi veel, järgmine kuu juba riias...
icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 18:02:33 vasta tsitaadiga

kaks spoken word (+ ambient helitaust) stiilis meistriteost
1)David Holmes & Jon Hopkins ft Stephen Rea - Elsewhere Anchises
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.newyorker.com/magazine/2016/03/07/from-the-aeneid-book-vi
https://et.wikipedia.org/wiki/Aeneis

2)Janek Murd - Meri (Friedebert Tuglase luuletust "Meri" loeb Mikk Mikiver)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
the future sound of london


viimati muutis krr 12.11.2017 05:49:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 11.05.2017 08:45:53 vasta tsitaadiga

p2ep, päris üllatav. Eriti Venemaa. Natuke kergitas kulme, et põline blacki- ja trollidemaa Norra jääb ~2x Soomele alla.

Euroopa Päeva puhul kõigile:

Spoiler Spoiler Spoiler



Dimmu ei väsi üllatamast. Forces of the Northern Night. Sümf, koor ja mida kõike veel:

Spoiler Spoiler Spoiler






Keda Vanemõde huvitab, siis homme on Kochi Aitades kontsert.

Mujalt ei leidnud, aga Mordapiiblis on see kirjas:

https://www.facebook.com/events/1476208052435806/

Ehk siis:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2017 22:57:56 vasta tsitaadiga

Värsket Galantist
Spoiler Spoiler Spoiler


Täna ühes striimis jäi kõrvu, mõnus mix
Spoiler Spoiler Spoiler


Täna jäi Mooz Dance peal kõrva, väga hea chill
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2017 18:23:02 vasta tsitaadiga

Purple Rain live at Syracuse 1985
parim versioon loost, pikk kidrasoolo on ikka üle võlli thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_idea.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 19:28:53 vasta tsitaadiga

Chris Cornell lõpetas oma elu icon_cry.gif

Oli üks olulisemaid lugusi teismeelisena
https://www.youtube.com/watch?v=3mbBbFH9fAg
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 25.05.2017 10:11:43 vasta tsitaadiga

Kui nädalavahel keegi Raplamaale satub:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 23:05:57 vasta tsitaadiga

Sirvisin Fresh FM House top 1000 tabelit ja tuli sealt meelde see tore retro icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja värsket ka otsa
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 07.06.2017 12:30:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi Rammsteinile ka tulemas on?

http://www.rockfest.ee/

Lauluväljaku piletid on läbi, praegu ainult ärikate kaudu üksikuid liigub ~75€...100/tk.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 138, 139, 140  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.