Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 15:49:11 vasta tsitaadiga

Pidin tooli pealt maha kukkuma just. Telias on hind 699€ ja seda soodusega -200€ icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 16:34:16 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Pidin tooli pealt maha kukkuma just. Telias on hind 699€ ja seda soodusega -200€ icon_eek.gif icon_lol.gif



Umm ei ? S7 on -200 eurise soodukaga 499 ja edge 599 ju ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 16:43:52 vasta tsitaadiga

aa, ma sisse ei loginud, siis selliseid numbreid ei näe icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 17:06:56 vasta tsitaadiga

olafsand, ma pole ka sisse loginud. Otse esilehel pmst reklaam ju ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 28.02.2017 21:41:52 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
olafsand, ma pole ka sisse loginud. Otse esilehel pmst reklaam ju ? icon_biggrin.gif


Eitea jah kuidas hinnad erinevad icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 21:49:44 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 28.02.2017 21:57:06 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:


Tundub, et telefone ametlikest kanalitest ostes peab hakkama kasutama ka "sidemeid". Ma tegin ka screenshoti vahetult enne postitamist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 22:01:43 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
Pätu kirjutas:


Tundub, et telefone ametlikest kanalitest ostes peab hakkama kasutama ka "sidemeid". Ma tegin ka screenshoti vahetult enne postitamist icon_biggrin.gif



Samas see -200 rutsi kehtb ainult sooduskoodga,seal eraldi nupp selleks (Küs soodusood) vms. Vb ku selle sisestad kui hakkad makma, siis läheb 200 rutsi maha ? Imelik.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 28.02.2017 22:07:15 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
rennu21 kirjutas:
Pätu kirjutas:


Tundub, et telefone ametlikest kanalitest ostes peab hakkama kasutama ka "sidemeid". Ma tegin ka screenshoti vahetult enne postitamist icon_biggrin.gif



Samas see -200 rutsi kehtb ainult sooduskoodga,seal eraldi nupp selleks (Küs soodusood) vms. Vb ku selle sisestad kui hakkad makma, siis läheb 200 rutsi maha ? Imelik.


Võibolla küll, et tellin selle koodi ja siis saan selle soodustuse. Muidu valin kampaania lingilt -200 toote lisan ostukorvi ja vormistan makse siis 699 s7 ja edge 799 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 22:12:08 vasta tsitaadiga

rennu21, just nende summadeni jõudsin mina ka ja seetõttu olingi hämmingus, et kas ta siis vahepeal enne soodukat maksis 200€ rohkem icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 09:53:22 vasta tsitaadiga

Telia.ee/Samsung
tsitaat:

Vajuta „Soovin sooduskoodi“ nupul ja logi sisse.
Vaata ja kopeeri kuvatav sooduskood ning vali välja meelepärane seade. Kui sul ei ole veel Mobiilse elu paketti mahuga alates 3 GB, siis vali number, millele soovid Mobiilse elu paketti vormistada.
E-poes lisa valitud seade ostukorvi.
Sooduskoodi saas sisestada e-poe ostukorvis, vajutades lingile "Mul on sooduskood või kinkekaart".


Tõmbasin ise ka endale S7 Edge ligi kuna fööni katkisest ekraanist kopp ees juba ja aku võiks ikka kesta normaalselt, reedel peaks kullerilt kätte saama.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 10:24:57 vasta tsitaadiga

Nii, mul pakkus telefon (tavaline S7) täna uuendust 7.0-le. Ostetud Kermetist ja tegu siis Itaalia turule mõeldud aparaadiga.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 01.03.2017 13:28:44 vasta tsitaadiga

Tux kirjutas:
Nii, mul pakkus telefon (tavaline S7) täna uuendust 7.0-le. Ostetud Kermetist ja tegu siis Itaalia turule mõeldud aparaadiga.


Ootame muljeid
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 16:39:41 vasta tsitaadiga

Oskab keegi Edge versioonile miskit ekraanikaitset/case soovitada?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 01.03.2017 18:58:29 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Oskab keegi Edge versioonile miskit ekraanikaitset/case soovitada?


Endal kasutuses Spigen Tough Armor. eBay's soodsam, kui antud lingil.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 09:30:58 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
Tux kirjutas:
Nii, mul pakkus telefon (tavaline S7) täna uuendust 7.0-le. Ostetud Kermetist ja tegu siis Itaalia turule mõeldud aparaadiga.


Ootame muljeid


Midagi väga märkimisväärselt uut minu jaoks ei ole Nougatis, aga kokkuvõttes uuendusega rahul. Fonti on uuendatud, ikoonid on ümaramaks tehtud. Aku peab esmamulje põhjal vähemalt sama hästi või isegi paremini kui varem, sest tundub, et rakenduste ja mälu haldust on arendatud.
Mul on algusest peale olnud kasutuses ekraani automaatne heleduse muutmine. Kui tundus, et siiani töötas see väga hästi, siis Nougati uuenduse järel oleks see nagu veidi liiga innukas ekraani heledust alla tõmbama (või siis sattusin eile väga keerulistesse valgusoludesse).

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 11:55:09 vasta tsitaadiga

Enda S7 tuli ka just uuendus. Teliast ostetud. 1219.09mb icon_razz.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 02.03.2017 12:34:25 vasta tsitaadiga

Elisa S7 Edge pakub uuendust beer_yum.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:47:20 vasta tsitaadiga

Tux, sul performance mode ehk sees, 10% heledam siis ekraan.
Elisa Edgel update done, blue light filtrr hea uuendus.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:59:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

blue light filtrr hea uuendus

See Samsa oma lisa, muidu droidis seda pole ja Samsas on see olemas juba 6.0.1-st.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 13:41:07 vasta tsitaadiga

See riba, mis ekraani ülevalt alla tõmbad, see vajab nõksa harjumist. Muidu silmale ilus vaadata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 23:44:32 vasta tsitaadiga

Täitsa nõus, palju parem lahendus kui enne. Seda, et blue filter Samsa lisa on ei teadnudki, v6 peal ei pannud tähele, et kuskil sisse ka seda lülitada aga nüüd väga mugavas kohas. V6 sain kasutada 1 päev ja nüüd v7 1 päev. Uus alarm süsteem kuidagi ei meeldi, 6 peal oli kuidagi palju mugavam. Samas seaded muutusid vähe paremaks, ennist oli imo korralik clusterfuck.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 03.03.2017 10:03:58 vasta tsitaadiga

Kontaktide alt on kahjuks kadunud alajaotus Lemmikud, kust sai kiiresti valida enimkasutatavaid kontakte.
Kiirvaliku ikoonid on halvemini loetavad.
Seadete valik on loogilisemaks läinud.
Muidu suurt vahet võrreldes 6-ga ei näe.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 03.03.2017 12:30:43 vasta tsitaadiga

Mind morjendab see, et enam ei saa valida ENG klaveril eestikeelseid sõnasoovitusi. Minu jämedate sardellilike sõrmede jaoks on ENG layout klaveril oluliselt mugavam kui EST, täpitähed ei lükka klaveri tähti liiga kitsaks ja olin juba harjunud, et täpitähtedega sõnad kirjutan ilma täppideta ja valin siis pakutavatest sõnadest õige.

Ehk siis kui valin ENG layouti klaveri sätetest, pakub ainult inglisekeelseid sõnu. thumbs_down.gif

Natuke skiso tundub ka see, et fondid on silmale erinevad erinevates alamenüüdes. Muidu toimib kõik kenasti.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 12:40:59 vasta tsitaadiga

Mulle tuli ka eile öhtul edgele nougat, teliast ostetud siis. Aega läks, aga kohale jöudis.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 15:59:28 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Spezz, sai ikka. SEB failidega (kaasaarvatud CSC failiga) pannakse vaikimise aktiivseks XEO CSC, aga vaja oleks, et OXX oleks aktiivne.

Kas leidsid sellele kuidagi lahenduse?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 16:40:00 vasta tsitaadiga

Tundub, et S7 omanikud said VoLTE toe Telia võrgus icon_eek.gif
Vähemalt mul hakkas tööle icon_smile.gif
Kas kellelgi toimib veel?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 17:07:03 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Tundub, et S7 omanikud said VoLTE toe Telia võrgus icon_eek.gif
Vähemalt mul hakkas tööle icon_smile.gif
Kas kellelgi toimib veel?


Kõne ajaks ei lähe lihtsalt enam 4G võrgust ära või kuvatakse kuskil ka midagi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 17:18:29 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
olafsand kirjutas:
Spezz, sai ikka. SEB failidega (kaasaarvatud CSC failiga) pannakse vaikimise aktiivseks XEO CSC, aga vaja oleks, et OXX oleks aktiivne.

Kas leidsid sellele kuidagi lahenduse?


Ei saanud kusjuures. Hetkel olen Sweden 7 peal. Täna plaan ajada kohalik 7 peale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 19:24:27 vasta tsitaadiga

Pärast uuendust oli ekraani resolutsioon Full HD millegi pärast.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 19:33:19 vasta tsitaadiga

Pätu, selle saad ju tagasi muuta või kui tahad, siis HD peale ka veel lasta icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 19:36:58 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Vahur kirjutas:
olafsand kirjutas:
Spezz, sai ikka. SEB failidega (kaasaarvatud CSC failiga) pannakse vaikimise aktiivseks XEO CSC, aga vaja oleks, et OXX oleks aktiivne.

Kas leidsid sellele kuidagi lahenduse?

Ei saanud kusjuures. Hetkel olen Sweden 7 peal. Täna plaan ajada kohalik 7 peale.

Nii palju kui nüüd täna selgeks sain siis SEB regiooni tarkvaral on default CSC-ks, mis määratakse flashimisel, XEO. Mis aga tegelikukt Poola oma. Ning muuta saab ainult rooditud telefoni, aga see tähendab, et Knox saab väärtuseks 0x1 ehk garantii kaob.

Üks muudatus Poola Nougatil Inglismaa omast on, et 4G asemel näidatakse LTE.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 19:43:46 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Pätu, selle saad ju tagasi muuta või kui tahad, siis HD peale ka veel lasta icon_wink.gif



Alguses vaatasin, et lehed on kuidagi imelikud chrome brosweris ja kiri on ka kuidagi imelik. Siis muutsin tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 19:49:22 vasta tsitaadiga

Vahur, jep, nii on jah. Vot nüüd ei tea mida see CSCga teeks. Siin nagu konkreetselt SEB sees kirjas...

https://www.sammobile.com/firmwares/download/124488/G930FXXU1DQB7_G930FSEB1DQB2_SEB/

Ma vist isegi proovin ära. Hiljuti tegin sweden update ja siis full reset oli koos sellega ja eriti softi pole peale jõudnud installida ja vajalik on samsa pilves süngitud ning fotod jne mälukaardil. Ehk siis teen puhta installi Odiniga prooviks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 19:52:12 vasta tsitaadiga

olafsand, prooviks, aga, mul Edge. Tavalise CSC vist ei kõlba kasutada.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 22:02:18 vasta tsitaadiga

Proovin. Tavalise oma ei kõlba jah. Tavaline vs dualsim tavaline jne pole vahet.

Vahur, toimib, CSC on nüüd SEB ja Galaxy Care on aktiivne uuesti thumbs_up.gif
Mul seda küll märtsi lõpuni, aga siiski. Android 6 installides SEB valikuga ei saanud seda enam tööle, sest ei sobinud talle miskit.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 00:26:10 vasta tsitaadiga

Draqula, 4G võrku jäi ning kõrvale tekkis VoLTE märgike nagu siin pildil - https://i.ytimg.com/vi/0pjlT7LIpI8/maxresdefault.jpg
Et kes on Telias, aktiveerige iseteeninduses VoLTE teenus, pange viimane uuendus peale ja nautige 4G kõnesid Samsung S7'ga
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 09:56:06 vasta tsitaadiga

olafsand, tuleb mul siis oodata millal meie Edge variant tõmmatavaks muutub. Muidu nad tavalisega samal ajal internetti jõudnud. Väljas peaks ta olema kui Eesti operaatorilt ostetud seda saanud juba.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 10:34:52 vasta tsitaadiga

Aktiveerisin telia iseteenindusest volte. Kuis ma aru saan kas see toimib? Mobiilne internet on sees ja kui helistama hakata siis kukub 4G pealt H peale.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 11:34:55 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Proovin. Tavalise oma ei kõlba jah. Tavaline vs dualsim tavaline jne pole vahet.

Vahur, toimib, CSC on nüüd SEB ja Galaxy Care on aktiivne uuesti thumbs_up.gif
Mul seda küll märtsi lõpuni, aga siiski. Android 6 installides SEB valikuga ei saanud seda enam tööle, sest ei sobinud talle miskit.


https://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=31120. insallimis őpetus kui on 5 faili

kuidas aku peab uue 7.0_ga

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 12:01:05 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Draqula, 4G võrku jäi ning kõrvale tekkis VoLTE märgike nagu siin pildil - https://i.ytimg.com/vi/0pjlT7LIpI8/maxresdefault.jpg
Et kes on Telias, aktiveerige iseteeninduses VoLTE teenus, pange viimane uuendus peale ja nautige 4G kõnesid Samsung S7'ga

See annab lootust ka s6-le, et Nougatiga saab volte thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 13:33:38 vasta tsitaadiga

Pärast nougati uuendust ei toimi enam väga telefon autos. Telefon ühendab kõik ilusti ära, helistada saab välja, helistada sisse saab. Kuid kui keegi helistab, siis 6nda versiooniga tegi auto helisüsteem helisemise häält, et keegi helistab. Nüüd hakkab telefon helisema (Ka siis, kui see on hääletu peal). Telefonis seadeid muutnud ei ole, samuti auto süsteemis pole muudetud midagi. What the F yo ? Kusagil miskine seade paigast läinud või vaja eraldi linnuke juurde teha ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 13:40:31 vasta tsitaadiga

Pätu, mul seda Volte märki ei olnud siiani. Tellisin iseteeninduses teenuse, ootasin 15 mintsa, tegin telefonile restardi ja nüüd volte märk olemas ja teeb kõne tõesti üle 4g.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 13:46:22 vasta tsitaadiga

olafsand, tänud. Restart thetud ja VoLTE ilusti olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alefim
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 13:51:41 vasta tsitaadiga

Mida arvate Samsunb Buy Back pakkumistest?
Nad praegu pakkuvad Galaxy S7 allahindlusega 150 eurot, juhul kui annad tagasi oma vana nutitelefoni. Kas seda pakkumist tasub kasutada või soovitate oodata 29. märtsini, kui tuleb uus S8 ?
https://shopsamsung.ee/buyback
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 04.03.2017 13:53:46 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Pärast nougati uuendust ei toimi enam väga telefon autos. Telefon ühendab kõik ilusti ära, helistada saab välja, helistada sisse saab. Kuid kui keegi helistab, siis 6nda versiooniga tegi auto helisüsteem helisemise häält, et keegi helistab. Nüüd hakkab telefon helisema (Ka siis, kui see on hääletu peal). Telefonis seadeid muutnud ei ole, samuti auto süsteemis pole muudetud midagi. What the F yo ? Kusagil miskine seade paigast läinud või vaja eraldi linnuke juurde teha ?


Kustuta telefon auto multimeedia mälust ning installi uuesti.
Mis auto on?

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 14:17:13 vasta tsitaadiga

alefim kirjutas:
Mida arvate Samsunb Buy Back pakkumistest?
Nad praegu pakkuvad Galaxy S7 allahindlusega 150 eurot, juhul kui annad tagasi oma vana nutitelefoni. Kas seda pakkumist tasub kasutada või soovitate oodata 29. märtsini, kui tuleb uus S8 ?
https://shopsamsung.ee/buyback

Tasuks tingimusi lugeda, lisaks hindu seal lehel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 14:19:15 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Pätu kirjutas:
Pärast nougati uuendust ei toimi enam väga telefon autos. Telefon ühendab kõik ilusti ära, helistada saab välja, helistada sisse saab. Kuid kui keegi helistab, siis 6nda versiooniga tegi auto helisüsteem helisemise häält, et keegi helistab. Nüüd hakkab telefon helisema (Ka siis, kui see on hääletu peal). Telefonis seadeid muutnud ei ole, samuti auto süsteemis pole muudetud midagi. What the F yo ? Kusagil miskine seade paigast läinud või vaja eraldi linnuke juurde teha ?


Kustuta telefon auto multimeedia mälust ning installi uuesti.
Mis auto on?


2015 aasta vw golf. Peab proovima jah ära kustutada telefoni ja uuesti lisada. Imelik.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alefim
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 14:33:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alefim kirjutas:
Mida arvate Samsunb Buy Back pakkumistest?
Nad praegu pakkuvad Galaxy S7 allahindlusega 150 eurot, juhul kui annad tagasi oma vana nutitelefoni. Kas seda pakkumist tasub kasutada või soovitate oodata 29. märtsini, kui tuleb uus S8 ?
https://shopsamsung.ee/buyback

Tasuks tingimusi lugeda, lisaks hindu seal lehel


Nad on valmis anda allahindlust 150 eurot uue S7 ostmiseks, juhul kui ma annan nendele mis iganes kasutatud või kasutamata nutitelefoni, ehk tundub kuidagi päris atraktiivne selleks, et lahti saada oma vanadest telefonidest nagu iPhone 4s jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 04.03.2017 16:12:08 vasta tsitaadiga

alefim kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
alefim kirjutas:
Mida arvate Samsunb Buy Back pakkumistest?
Nad praegu pakkuvad Galaxy S7 allahindlusega 150 eurot, juhul kui annad tagasi oma vana nutitelefoni. Kas seda pakkumist tasub kasutada või soovitate oodata 29. märtsini, kui tuleb uus S8 ?
https://shopsamsung.ee/buyback

Tasuks tingimusi lugeda, lisaks hindu seal lehel


Nad on valmis anda allahindlust 150 eurot uue S7 ostmiseks, juhul kui ma annan nendele mis iganes kasutatud või kasutamata nutitelefoni, ehk tundub kuidagi päris atraktiivne selleks, et lahti saada oma vanadest telefonidest nagu iPhone 4s jne.


549 s7edge eest pole sugugi palju. Arvesta ka sellega, et oodates s8 tulekut muutub ka hetkel atraktiivne pakkumine. See ongi loodud viimase hetke appikarjena s7 seeriale just nimelt s8 tuleku tõttu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.