|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.02.2017 15:49:11
|
|
|
Pidin tooli pealt maha kukkuma just. Telias on hind 699€ ja seda soodusega -200€
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.02.2017 16:34:16
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Pidin tooli pealt maha kukkuma just. Telias on hind 699€ ja seda soodusega -200€  |
Umm ei ? S7 on -200 eurise soodukaga 499 ja edge 599 ju ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.02.2017 16:43:52
|
|
|
aa, ma sisse ei loginud, siis selliseid numbreid ei näe
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.02.2017 17:06:56
|
|
|
olafsand, ma pole ka sisse loginud. Otse esilehel pmst reklaam ju ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
28.02.2017 21:41:52
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
olafsand, ma pole ka sisse loginud. Otse esilehel pmst reklaam ju ?  |
Eitea jah kuidas hinnad erinevad
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
28.02.2017 21:57:06
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
 |
Tundub, et telefone ametlikest kanalitest ostes peab hakkama kasutama ka "sidemeid". Ma tegin ka screenshoti vahetult enne postitamist
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.02.2017 22:01:43
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
 |
Tundub, et telefone ametlikest kanalitest ostes peab hakkama kasutama ka "sidemeid". Ma tegin ka screenshoti vahetult enne postitamist  |
Samas see -200 rutsi kehtb ainult sooduskoodga,seal eraldi nupp selleks (Küs soodusood) vms. Vb ku selle sisestad kui hakkad makma, siis läheb 200 rutsi maha ? Imelik.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
28.02.2017 22:07:15
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
 |
Tundub, et telefone ametlikest kanalitest ostes peab hakkama kasutama ka "sidemeid". Ma tegin ka screenshoti vahetult enne postitamist  |
Samas see -200 rutsi kehtb ainult sooduskoodga,seal eraldi nupp selleks (Küs soodusood) vms. Vb ku selle sisestad kui hakkad makma, siis läheb 200 rutsi maha ? Imelik. |
Võibolla küll, et tellin selle koodi ja siis saan selle soodustuse. Muidu valin kampaania lingilt -200 toote lisan ostukorvi ja vormistan makse siis 699 s7 ja edge 799
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.02.2017 22:12:08
|
|
|
rennu21, just nende summadeni jõudsin mina ka ja seetõttu olingi hämmingus, et kas ta siis vahepeal enne soodukat maksis 200€ rohkem
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
01.03.2017 09:53:22
|
|
|
Telia.ee/Samsung
| tsitaat: |
Vajuta „Soovin sooduskoodi“ nupul ja logi sisse.
Vaata ja kopeeri kuvatav sooduskood ning vali välja meelepärane seade. Kui sul ei ole veel Mobiilse elu paketti mahuga alates 3 GB, siis vali number, millele soovid Mobiilse elu paketti vormistada.
E-poes lisa valitud seade ostukorvi.
Sooduskoodi saas sisestada e-poe ostukorvis, vajutades lingile "Mul on sooduskood või kinkekaart". |
Tõmbasin ise ka endale S7 Edge ligi kuna fööni katkisest ekraanist kopp ees juba ja aku võiks ikka kesta normaalselt, reedel peaks kullerilt kätte saama.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
01.03.2017 10:24:57
|
|
|
Nii, mul pakkus telefon (tavaline S7) täna uuendust 7.0-le. Ostetud Kermetist ja tegu siis Itaalia turule mõeldud aparaadiga.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
01.03.2017 13:28:44
|
|
|
| Tux kirjutas: |
| Nii, mul pakkus telefon (tavaline S7) täna uuendust 7.0-le. Ostetud Kermetist ja tegu siis Itaalia turule mõeldud aparaadiga. |
Ootame muljeid
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
01.03.2017 16:39:41
|
|
|
| Oskab keegi Edge versioonile miskit ekraanikaitset/case soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
02.03.2017 09:30:58
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| Tux kirjutas: |
| Nii, mul pakkus telefon (tavaline S7) täna uuendust 7.0-le. Ostetud Kermetist ja tegu siis Itaalia turule mõeldud aparaadiga. |
Ootame muljeid |
Midagi väga märkimisväärselt uut minu jaoks ei ole Nougatis, aga kokkuvõttes uuendusega rahul. Fonti on uuendatud, ikoonid on ümaramaks tehtud. Aku peab esmamulje põhjal vähemalt sama hästi või isegi paremini kui varem, sest tundub, et rakenduste ja mälu haldust on arendatud.
Mul on algusest peale olnud kasutuses ekraani automaatne heleduse muutmine. Kui tundus, et siiani töötas see väga hästi, siis Nougati uuenduse järel oleks see nagu veidi liiga innukas ekraani heledust alla tõmbama (või siis sattusin eile väga keerulistesse valgusoludesse).
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.03.2017 11:55:09
|
|
|
Enda S7 tuli ka just uuendus. Teliast ostetud. 1219.09mb
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
02.03.2017 12:34:25
|
|
|
Elisa S7 Edge pakub uuendust
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
02.03.2017 12:47:20
|
|
|
Tux, sul performance mode ehk sees, 10% heledam siis ekraan.
Elisa Edgel update done, blue light filtrr hea uuendus.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.03.2017 12:59:43
|
|
|
| tsitaat: |
blue light filtrr hea uuendus
|
See Samsa oma lisa, muidu droidis seda pole ja Samsas on see olemas juba 6.0.1-st.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.03.2017 13:41:07
|
|
|
See riba, mis ekraani ülevalt alla tõmbad, see vajab nõksa harjumist. Muidu silmale ilus vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
02.03.2017 23:44:32
|
|
|
| Täitsa nõus, palju parem lahendus kui enne. Seda, et blue filter Samsa lisa on ei teadnudki, v6 peal ei pannud tähele, et kuskil sisse ka seda lülitada aga nüüd väga mugavas kohas. V6 sain kasutada 1 päev ja nüüd v7 1 päev. Uus alarm süsteem kuidagi ei meeldi, 6 peal oli kuidagi palju mugavam. Samas seaded muutusid vähe paremaks, ennist oli imo korralik clusterfuck.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
03.03.2017 10:03:58
|
|
|
Kontaktide alt on kahjuks kadunud alajaotus Lemmikud, kust sai kiiresti valida enimkasutatavaid kontakte.
Kiirvaliku ikoonid on halvemini loetavad.
Seadete valik on loogilisemaks läinud.
Muidu suurt vahet võrreldes 6-ga ei näe.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
03.03.2017 12:30:43
|
|
|
Mind morjendab see, et enam ei saa valida ENG klaveril eestikeelseid sõnasoovitusi. Minu jämedate sardellilike sõrmede jaoks on ENG layout klaveril oluliselt mugavam kui EST, täpitähed ei lükka klaveri tähti liiga kitsaks ja olin juba harjunud, et täpitähtedega sõnad kirjutan ilma täppideta ja valin siis pakutavatest sõnadest õige.
Ehk siis kui valin ENG layouti klaveri sätetest, pakub ainult inglisekeelseid sõnu.
Natuke skiso tundub ka see, et fondid on silmale erinevad erinevates alamenüüdes. Muidu toimib kõik kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
03.03.2017 12:40:59
|
|
|
| Mulle tuli ka eile öhtul edgele nougat, teliast ostetud siis. Aega läks, aga kohale jöudis.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.03.2017 15:59:28
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Spezz, sai ikka. SEB failidega (kaasaarvatud CSC failiga) pannakse vaikimise aktiivseks XEO CSC, aga vaja oleks, et OXX oleks aktiivne. |
Kas leidsid sellele kuidagi lahenduse?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
03.03.2017 16:40:00
|
|
|
Tundub, et S7 omanikud said VoLTE toe Telia võrgus
Vähemalt mul hakkas tööle
Kas kellelgi toimib veel?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.03.2017 17:07:03
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
Tundub, et S7 omanikud said VoLTE toe Telia võrgus
Vähemalt mul hakkas tööle
Kas kellelgi toimib veel? |
Kõne ajaks ei lähe lihtsalt enam 4G võrgust ära või kuvatakse kuskil ka midagi?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.03.2017 17:18:29
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Spezz, sai ikka. SEB failidega (kaasaarvatud CSC failiga) pannakse vaikimise aktiivseks XEO CSC, aga vaja oleks, et OXX oleks aktiivne. |
Kas leidsid sellele kuidagi lahenduse? |
Ei saanud kusjuures. Hetkel olen Sweden 7 peal. Täna plaan ajada kohalik 7 peale.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
03.03.2017 19:24:27
|
|
|
| Pärast uuendust oli ekraani resolutsioon Full HD millegi pärast.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.03.2017 19:33:19
|
|
|
Pätu, selle saad ju tagasi muuta või kui tahad, siis HD peale ka veel lasta
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.03.2017 19:36:58
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Spezz, sai ikka. SEB failidega (kaasaarvatud CSC failiga) pannakse vaikimise aktiivseks XEO CSC, aga vaja oleks, et OXX oleks aktiivne. |
Kas leidsid sellele kuidagi lahenduse? |
Ei saanud kusjuures. Hetkel olen Sweden 7 peal. Täna plaan ajada kohalik 7 peale. |
Nii palju kui nüüd täna selgeks sain siis SEB regiooni tarkvaral on default CSC-ks, mis määratakse flashimisel, XEO. Mis aga tegelikukt Poola oma. Ning muuta saab ainult rooditud telefoni, aga see tähendab, et Knox saab väärtuseks 0x1 ehk garantii kaob.
Üks muudatus Poola Nougatil Inglismaa omast on, et 4G asemel näidatakse LTE.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
03.03.2017 19:43:46
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Pätu, selle saad ju tagasi muuta või kui tahad, siis HD peale ka veel lasta  |
Alguses vaatasin, et lehed on kuidagi imelikud chrome brosweris ja kiri on ka kuidagi imelik. Siis muutsin tagasi
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.03.2017 19:49:22
|
|
|
Vahur, jep, nii on jah. Vot nüüd ei tea mida see CSCga teeks. Siin nagu konkreetselt SEB sees kirjas...
https://www.sammobile.com/firmwares/download/124488/G930FXXU1DQB7_G930FSEB1DQB2_SEB/
Ma vist isegi proovin ära. Hiljuti tegin sweden update ja siis full reset oli koos sellega ja eriti softi pole peale jõudnud installida ja vajalik on samsa pilves süngitud ning fotod jne mälukaardil. Ehk siis teen puhta installi Odiniga prooviks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.03.2017 19:52:12
|
|
|
| olafsand, prooviks, aga, mul Edge. Tavalise CSC vist ei kõlba kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.03.2017 22:02:18
|
|
|
Proovin. Tavalise oma ei kõlba jah. Tavaline vs dualsim tavaline jne pole vahet.
Vahur, toimib, CSC on nüüd SEB ja Galaxy Care on aktiivne uuesti
Mul seda küll märtsi lõpuni, aga siiski. Android 6 installides SEB valikuga ei saanud seda enam tööle, sest ei sobinud talle miskit.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
04.03.2017 09:56:06
|
|
|
| olafsand, tuleb mul siis oodata millal meie Edge variant tõmmatavaks muutub. Muidu nad tavalisega samal ajal internetti jõudnud. Väljas peaks ta olema kui Eesti operaatorilt ostetud seda saanud juba.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.03.2017 10:34:52
|
|
|
| Aktiveerisin telia iseteenindusest volte. Kuis ma aru saan kas see toimib? Mobiilne internet on sees ja kui helistama hakata siis kukub 4G pealt H peale.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
04.03.2017 11:34:55
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Proovin. Tavalise oma ei kõlba jah. Tavaline vs dualsim tavaline jne pole vahet.
Vahur, toimib, CSC on nüüd SEB ja Galaxy Care on aktiivne uuesti
Mul seda küll märtsi lõpuni, aga siiski. Android 6 installides SEB valikuga ei saanud seda enam tööle, sest ei sobinud talle miskit. |
https://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=31120. insallimis őpetus kui on 5 faili
kuidas aku peab uue 7.0_ga
_________________ No Face, No Name, No Number |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.03.2017 12:01:05
|
|
|
See annab lootust ka s6-le, et Nougatiga saab volte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.03.2017 13:33:38
|
|
|
| Pärast nougati uuendust ei toimi enam väga telefon autos. Telefon ühendab kõik ilusti ära, helistada saab välja, helistada sisse saab. Kuid kui keegi helistab, siis 6nda versiooniga tegi auto helisüsteem helisemise häält, et keegi helistab. Nüüd hakkab telefon helisema (Ka siis, kui see on hääletu peal). Telefonis seadeid muutnud ei ole, samuti auto süsteemis pole muudetud midagi. What the F yo ? Kusagil miskine seade paigast läinud või vaja eraldi linnuke juurde teha ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.03.2017 13:40:31
|
|
|
| Pätu, mul seda Volte märki ei olnud siiani. Tellisin iseteeninduses teenuse, ootasin 15 mintsa, tegin telefonile restardi ja nüüd volte märk olemas ja teeb kõne tõesti üle 4g.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.03.2017 13:46:22
|
|
|
olafsand, tänud. Restart thetud ja VoLTE ilusti olemas
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alefim
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2016
|
04.03.2017 13:51:41
|
|
|
Mida arvate Samsunb Buy Back pakkumistest?
Nad praegu pakkuvad Galaxy S7 allahindlusega 150 eurot, juhul kui annad tagasi oma vana nutitelefoni. Kas seda pakkumist tasub kasutada või soovitate oodata 29. märtsini, kui tuleb uus S8 ?
https://shopsamsung.ee/buyback
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
04.03.2017 13:53:46
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Pärast nougati uuendust ei toimi enam väga telefon autos. Telefon ühendab kõik ilusti ära, helistada saab välja, helistada sisse saab. Kuid kui keegi helistab, siis 6nda versiooniga tegi auto helisüsteem helisemise häält, et keegi helistab. Nüüd hakkab telefon helisema (Ka siis, kui see on hääletu peal). Telefonis seadeid muutnud ei ole, samuti auto süsteemis pole muudetud midagi. What the F yo ? Kusagil miskine seade paigast läinud või vaja eraldi linnuke juurde teha ? |
Kustuta telefon auto multimeedia mälust ning installi uuesti.
Mis auto on?
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.03.2017 14:17:13
|
|
|
| alefim kirjutas: |
Mida arvate Samsunb Buy Back pakkumistest?
Nad praegu pakkuvad Galaxy S7 allahindlusega 150 eurot, juhul kui annad tagasi oma vana nutitelefoni. Kas seda pakkumist tasub kasutada või soovitate oodata 29. märtsini, kui tuleb uus S8 ?
https://shopsamsung.ee/buyback |
Tasuks tingimusi lugeda, lisaks hindu seal lehel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.03.2017 14:19:15
|
|
|
| linni kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
| Pärast nougati uuendust ei toimi enam väga telefon autos. Telefon ühendab kõik ilusti ära, helistada saab välja, helistada sisse saab. Kuid kui keegi helistab, siis 6nda versiooniga tegi auto helisüsteem helisemise häält, et keegi helistab. Nüüd hakkab telefon helisema (Ka siis, kui see on hääletu peal). Telefonis seadeid muutnud ei ole, samuti auto süsteemis pole muudetud midagi. What the F yo ? Kusagil miskine seade paigast läinud või vaja eraldi linnuke juurde teha ? |
Kustuta telefon auto multimeedia mälust ning installi uuesti.
Mis auto on? |
2015 aasta vw golf. Peab proovima jah ära kustutada telefoni ja uuesti lisada. Imelik.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alefim
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2016
|
04.03.2017 14:33:03
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| alefim kirjutas: |
Mida arvate Samsunb Buy Back pakkumistest?
Nad praegu pakkuvad Galaxy S7 allahindlusega 150 eurot, juhul kui annad tagasi oma vana nutitelefoni. Kas seda pakkumist tasub kasutada või soovitate oodata 29. märtsini, kui tuleb uus S8 ?
https://shopsamsung.ee/buyback |
Tasuks tingimusi lugeda, lisaks hindu seal lehel |
Nad on valmis anda allahindlust 150 eurot uue S7 ostmiseks, juhul kui ma annan nendele mis iganes kasutatud või kasutamata nutitelefoni, ehk tundub kuidagi päris atraktiivne selleks, et lahti saada oma vanadest telefonidest nagu iPhone 4s jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
04.03.2017 16:12:08
|
|
|
| alefim kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| alefim kirjutas: |
Mida arvate Samsunb Buy Back pakkumistest?
Nad praegu pakkuvad Galaxy S7 allahindlusega 150 eurot, juhul kui annad tagasi oma vana nutitelefoni. Kas seda pakkumist tasub kasutada või soovitate oodata 29. märtsini, kui tuleb uus S8 ?
https://shopsamsung.ee/buyback |
Tasuks tingimusi lugeda, lisaks hindu seal lehel |
Nad on valmis anda allahindlust 150 eurot uue S7 ostmiseks, juhul kui ma annan nendele mis iganes kasutatud või kasutamata nutitelefoni, ehk tundub kuidagi päris atraktiivne selleks, et lahti saada oma vanadest telefonidest nagu iPhone 4s jne. |
549 s7edge eest pole sugugi palju. Arvesta ka sellega, et oodates s8 tulekut muutub ka hetkel atraktiivne pakkumine. See ongi loodud viimase hetke appikarjena s7 seeriale just nimelt s8 tuleku tõttu
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|