Huvitav, kas nendel suvainimeste vedajatel kindlustus ikka katab ka kolmandatele osapooltele tekitatud võimaliku kahju?
Et kui nt. panevad libedaga üle katuse siis on millest teise raviarveid elu lõpuni maksta. Või katab selle juba tavaline liikluskindlustus? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
bladerunner, alati ei vasta. Ma ei oska vastata su küsimusele. Seega küsisin samal teemal sinu käest uue küsimuse.
Kas eestis on teada mõni analoogne juhtum üldse? Et võtad hääletaja peale ja juhtub nii nagu kirjeldatud.
Ja mis vahe on kindlustuse koha pealt kas vead sõpra/tuttavat/suvalist hääletajat?
Ja mis vahe on kindlustuse koha pealt kas vead sõpra/tuttavat/suvalist hääletajat?
Kui vead raha eest, ehk pakud tasulist sõitjateveo teenust, siis peab olema kallim taksokindlustus, kuna sisuliselt on tegu illegaalse taksoga. Kui kindlustus leiab, et juht on neid huianud ning pakub sõidukiga tasulist teenust, siis ilmselt on neil tingimuste järgi õigus keelduda igasugustest väljamaksetest. Lugege oma kindlustuslepingu tingimusi, saate täpsema vastuse.
Huvitav, kas nendel suvainimeste vedajatel kindlustus ikka katab ka kolmandatele osapooltele tekitatud võimaliku kahju?
Et kui nt. panevad libedaga üle katuse siis on millest teise raviarveid elu lõpuni maksta. Või katab selle juba tavaline liikluskindlustus?
Osadel juhtudel on kasko puhul kindlustatud kõik autos olijad, justnimelt Sinu kirjeldatud olukorra jaoks.
Liiklusõnnetus on juhtum, kus vähemalt ühe sõiduki teel liikumise või teelt väljasõidu tagajärjel saab inimene vigastada või surma või tekib varaline kahju.
Definitsiooni järgi on liiklusõnnetusega või üldse õnnetusega kaasnev isikukahju kannatanu ravikulud; ajutisest ja püsivast töövõimetusest tulenev kahju; ülalpeetava elatise vähenemine või kaotus, juhul kui õnnetus lõpeb surmaga; samuti matusekulu ja isikukahjuga seotud valu ja vaev. Tervise kahjustamise ja kehavigastuse tekitamise korral hüvitatakse seega ka mittevaraline kahju.
Kui inimene saab liiklusõnnetuses viga ja viiakse raviasutusse, toimub esmane „arveldamine“ üldjuhul kas raviasutuse ja Haigekassa või siis juba raviasutuse ja kindlustusfirma vahel. Esimese variandi puhul esitab Haigekassa üldjuhul kindlustusele hiljem ka tagasinõude. Kergemate liiklusõnnetuste korral jääb esmase läbivaatuse maksumus paarikümne ja paarisaja euro vahele, väga raskete liiklusõnnetuste puhul võib päev intensiivravis koos erinevate meditsiiniliste protseduuridega maksta 1000 eurot.
Taastusravi vajaduse ja mahu otsustab üldjuhul raviarst, hüvitamine toimub kas kuludokumentide alusel kannatanule või otse vastavale asutusele.
2) 2014 lõpus sai liiklusõnnetuses viga noor 35-aastane mees, kes oli kaasreisijaks suurel kiirusel teelt välja sõitnud autos. Mehe alakeha on õnnetuse tagajärjel halvatud.
Ühe aasta jooksul on If kokku hüvitatud kahju summas ligi 74 000 eurot, millest ¾ moodustavad otsesed kulud raviasutustele
ravikulud sisaldavad – haiglate ravikulud, ravimid, abivahendid (ratastool, hooldusvahendid jms), taastusravi
Kindlustusandja arvestab olukorraga, et kannatanu seisund püsib raske tema eluea lõpuni ning sarnased väljamaksed jätkuvad
Huvitav, kas nendel suvainimeste vedajatel kindlustus ikka katab ka kolmandatele osapooltele tekitatud võimaliku kahju?
Et kui nt. panevad libedaga üle katuse siis on millest teise raviarveid elu lõpuni maksta. Või katab selle juba tavaline liikluskindlustus?
Tänks kutid, siis on selge. Kui kes iganes mu peale peaks korjama ja siis juhtumisi üle kurgi põrutama, on mul kindel tunne lennu ajal sees.
Miks eeldad, et sellel autol kuhu sind korjatakse on üldse kehtiv kindlustus? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
ei ole jah krt, bussid nii odavad või tudengid rikkaks saanud
Eks veidi raskem on peale ka saada. Juhid muretsevad kindlustuse pärast.
Ma ise ei viitsi pigem seetõttu peale korjata, et viimasel ajal hääletajad istuvad pigem oma nutikas või siis tulevad autosse ja hakkavad mingeid ulme pikkasid telefonikõnesid rääkima. ~10a tagasi seda ei täheldanud ja seetõttu hääletajaid oli just huvitav peale võtta. _________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
ei ole jah krt, bussid nii odavad või tudengid rikkaks saanud
Eks veidi raskem on peale ka saada. Juhid muretsevad kindlustuse pärast.
Ma ise ei viitsi pigem seetõttu peale korjata, et viimasel ajal hääletajad istuvad pigem oma nutikas või siis tulevad autosse ja hakkavad mingeid ulme pikkasid telefonikõnesid rääkima. ~10a tagasi seda ei täheldanud ja seetõttu hääletajaid oli just huvitav peale võtta.
Soovid, et hääletaja oma eluloo räägiks?
Aga ma ka ei võta peale, kütusekulu suureneb muidu _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Cofy, kohapealt mitte, aga https://www.amazon.co.uk/BROTECT-Protector-Lenovo-Anti-Glare-Protection/dp/B01BNVYSES
Saadab igale poole üle EU, Eestisse kohale jõuab 7-21 päevaga, nii et kui veab, siis ühe nädalaga saab ehk hakkama. Saatekulu ka konti ei murra: link _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
ei ole jah krt, bussid nii odavad või tudengid rikkaks saanud
Eks veidi raskem on peale ka saada. Juhid muretsevad kindlustuse pärast.
Ma ise ei viitsi pigem seetõttu peale korjata, et viimasel ajal hääletajad istuvad pigem oma nutikas või siis tulevad autosse ja hakkavad mingeid ulme pikkasid telefonikõnesid rääkima. ~10a tagasi seda ei täheldanud ja seetõttu hääletajaid oli just huvitav peale võtta.
Soovid, et hääletaja oma eluloo räägiks?
Aga ma ka ei võta peale, kütusekulu suureneb muidu
Ei, aga ei taha ka sellist tunnet, et oled nagu taksojuht, kes tasuta tööd teeb. _________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Ma ise ei viitsi pigem seetõttu peale korjata, et viimasel ajal hääletajad istuvad pigem oma nutikas või siis tulevad autosse ja hakkavad mingeid ulme pikkasid telefonikõnesid rääkima. ~10a tagasi seda ei täheldanud ja seetõttu hääletajaid oli just huvitav peale võtta.
Soovid, et hääletaja oma eluloo räägiks?
Aga ma ka ei võta peale, kütusekulu suureneb muidu
Ei, aga ei taha ka sellist tunnet, et oled nagu taksojuht, kes tasuta tööd teeb.
See on vist kõige tüütum variant üldse kui võõras inimene autosse istub ja ülipikkasid telefonikõnesid hakkab pidama. Kui lobiseb, siis ehk leiab mõne ühise jututeema, kui vait on ja/või nutitelefonis istub, siis võib oma lemmikraadiojaama/plaadi/mp3 mängima panna, aga kui telefoniga pikalt räägib, siis tahtmatult võõrast kõnet pealt kuuldes võib küll tekkida tunne, et oled omaenda autos üleliigne
Mõelda vaid, võtad teel tallinna kuskil tartu külje all hääletaja peale ja see räägib terve tee sulle, et maakera on lapik _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Mõelda vaid, võtad teel tallinna kuskil tartu külje all hääletaja peale ja see räägib terve tee sulle, et maakera on lapik
See võib ju päris lõbus olla, kui ei lasku temaga sel teemal tulisesse vaidlusesse vaid mõtled kaasa, et kuu on ju juustust tehtud ja kui saaks lapiku maa kuidagi pikkupidi pöörata, siis ulatuks kuuni ja maailma toiduprobleemid oleks lahendatud jne.
Mingi paduusklik kes võtab oma südameasjaks sinu patune hing ka ära päästa, on oluliselt hullem variant
Tänapäeval hääletatakse facebookis ja makstakse kuskil 2-5€ (olenevalt kuskohast kuhu). Isegi seda päris palju teinud. Mugavam, odavam ja kiirem kui buss ning enamasti jutt käib lõpuni välja. Ainult ühe korra tallinna sõites olil terve tee vaikus, aga siis oligi uni veel peal varajastel hommikutundidel, sai rahulikult edasi magada _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
The_Boss, on ka wisemile ja vist ka muid äppe. Aga küll nutikas inimene omale sobiva lahenduse leiab!
Ühistransport ongi neile, kes pigem maksavad kui mõtlevad.
Ühistranspordiga sõitmine kui oma autoga ei saa ja pangast laenamine kui endal napib ei viita ilmtingimata mittemõtlemisele. Pank ja ühistransport on äriline tehing, kui mõlemad pooled oma kohustuse täitnud on, siis case closed ja kummalgi osapoolel ei teki tulevikus lambist nõudeid teise osapoole vastu
The_Boss, on ka wisemile ja vist ka muid äppe. Aga küll nutikas inimene omale sobiva lahenduse leiab!
Ühistransport ongi neile, kes pigem maksavad kui mõtlevad.
hea jutt
Ei saa küll aru kuidas see mõtlemist näitab, kui kusagil FBs mingit vaniljelõhnakuusega bemmi-ülot taga ajad, et paari euri kokku hoida, kui samal ajal saad mugavalt rongis alla 2h Tartusse.
Nooruses sai hääletatud küll ja rohkem, aga seda ilmselt mitte tarkusest vaid muudel põhjustel. Prioriteedid lihtsalt muutuvad ajaga. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
viimati muutis namstoop 28.02.2017 23:13:08, muudetud 1 kord
rongide sõiduplaan ei pruugi sobida. bemm võib vastavalt kokkuleppele järele tulla ja viib ka sihtkohta kui hästi läheb.
Või siis pruugib sobida, ei tule järgi ja ei lähe hästi. Ehket liiga palju oletusi
Aga eks iga olukorra jaoks vastavalt vajadusele. Ma ei välista, et mingite tingimuste juures ise ka mõnd sõidujagajat kasutan. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
namstoop, ei hakka näiteks Viljandisse minekuks rongiga Tallinna ja sealt siis Viljandi minema Ega Tallinn =/= Eesti.
Ja pigem on probleeme sellega, et on tekkinud huviline, kes sooviks auto peale, aga see huviline ei anna endast kokkulepitud ajal/kohas märku.
Ning see paar eurot säästu pole see põhiline tegur. Kui ikkagi suurte kodinatega vaja ühest linnast teise jõuda, siis bussiga on see oluliselt vaevarikkam. Kui veab, võetakse autoga kodu juurest peale. Kuna ma jään enamasti kõigile teepeale, siis mul siiani alati vedanud sellega.
Siis veel lisaks mugavamad istmed ning juttu tavaliselt jätkub.
Sõitja seisukohalt miinus muidugi selles, et kuna ei käida graafiku alusel, siis aegajalt juhtub, et mõni päev lihtsalt keegi ei sõidagi mingis suunas. Siis tuleb ikka bussi kasutada.
Sms ja kõnelogi eraldi äpiga varundada. Kui sa kontakte telefoni ei talletanud, siis on nad Googles olemas, muu süngid pilve või arvutisse. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kas low profile klaviatuuri saab parandada? Üks nupp ei taha kuidagi töötada. Kiskusin lahti ja nuppude all kilest plaadi külge sulatatud kummitükid.
Pildid klaveri seest
Spoiler
Spoiler
kas lahtivõetuna kummipadjale vajutades töötab? kui jah siis nupu vahel on kõntsa, mis ei lase kontakte kokkuvajutada.
kui ei tööta uuri kontaktplaate, oksiid või mõni muu sodi vahel.
kui leidub veel mõni tõrkuv nupp, osta uus klaver.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.