Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jKazej
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2013




sõnum 24.02.2017 13:09:38 vasta tsitaadiga

Mõtlesin paneks enda buildist ka pildi üles.



viimati muutis jKazej 24.02.2017 13:24:09, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 13:13:35 vasta tsitaadiga

jKazej kirjutas:
Mõtlesin paneks enda buildist ka pildi üles.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei näe hästi, pilt on liiga väike...äkki paned veel suurema? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jKazej
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2013




sõnum 24.02.2017 13:17:14 vasta tsitaadiga

Sorry, minu viga tegin korda. Ma lootsin, et teeb automaatselt thumbnaili icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 27.02.2017 23:16:07 vasta tsitaadiga

jKazej, nice. thumbs_up.gif

Minu pedemajakas uv katoodidega:



Tegelikult ei ole nii hull nagu tundub. icon_smile.gif Värvid on õiged aga platvorm on vale. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 23:33:04 vasta tsitaadiga

Evil pole häda midagi, täitsa kena on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.02.2017 20:53:08 vasta tsitaadiga



Sai ka natukene korrastatud.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 21:20:18 vasta tsitaadiga

Üle pika aja väike update, ~aasta tagasi sai full toweri pealt kolida itx-le (mis on nn full itx):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 14:57:40 vasta tsitaadiga

Mu kombain kah:
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 15:29:44 vasta tsitaadiga

Enda kasti ka siia siis, WIP

Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.03.2017 09:47:38 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Mu kombain kah:


Silver Arrow thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 14:27:15 vasta tsitaadiga

Sai ka siis proovitud arvuti kokkupanemist



Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 15:08:22 vasta tsitaadiga

Panen ka oma kastist uued pildid

Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 15:44:02 vasta tsitaadiga

Sain eile õhtul tänu laenatud FM2 backplate'le ryzeni kasti.
jahutil praegu pisikesed ventikad, sorri kui kedagi solvavad icon_redface.gif

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2017 13:49:14 vasta tsitaadiga

Sants, Päris hea. thumbs_up.gif
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 12.03.2017 13:55:41 vasta tsitaadiga

sooty, jubedalt solvasid just mind oma väikeste rõvedates värvides ventidega. icon_biggrin.gif Tegelikult päris kena. Nice and clean. Dual card setup on alati hea vaadata ka.

Sants, vesijahutusega kastid on üle kõige ikka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2017 15:34:50 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Sain eile õhtul tänu laenatud FM2 backplate'le ryzeni kasti.
jahutil praegu pisikesed ventikad, sorri kui kedagi solvavad icon_redface.gif

Viisakas, kuidas muidu rx 480 (eeldan et on need ) koos töötavad? Mis tempe kaardid näitavad koormuse all?

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2017 15:56:07 vasta tsitaadiga

Kui õigesti mäletan, läksid 70-midagi peale ja jäid sinna, aga ei throttle'da (ja võrreldes 290x vaporx'ga maru vaiksed). Hetkel väide "kontrollitud" AMD wattmani'st. Olulised jooned olid sirged. icon_smile.gif Kui oskan ja jõuan, siis proovin see nädal mõne pikemat ja põhjalikumat graafikut kuvava programmi abil jälgida. HWinfo64 vist?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2017 16:01:34 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kui õigesti mäletan, läksid 70-midagi peale ja jäid sinna, aga ei throttle'da (ja võrreldes 290x vaporx'ga maru vaiksed). Hetkel väide "kontrollitud" AMD wattmani'st. Olulised jooned olid sirged. icon_smile.gif Kui oskan ja jõuan, siis proovin see nädal mõne pikemat ja põhjalikumat graafikut kuvava programmi abil jälgida. HWinfo64 vist?

Pigem afterburneriga
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2017 21:39:04 vasta tsitaadiga

Witcher 3 Blood & Wine tunni jagu.
Vahepealsed dipid on alt-tab. Vist.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 19:32:54 vasta tsitaadiga



Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 19:35:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Clean thumbs_up.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2017 16:11:05 vasta tsitaadiga

Kuna ma aknaga kasti ei kasuta, ei tule ka kaablite peitmisega väga vaeva näha. (veel vähem igasugu LED tulukestega) Pane vaid küljekaas ette ja ongi kõik peidetud thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2017 17:09:52 vasta tsitaadiga

Seal kitsas ruumis vist juhtmeid eriti kuhugi peita polegi, aga see jutt, et "ahh mul kinnine kast" ei sobi kuhugi. Mingi eneseväärikus võiks ikka olla. Kinnine kast ei tähenda, et võib lohakalt teha. icon_exclaim.gif icon_wink.gif
(mul ka kinnine kast)

Kas 3,5" üles ei saa panna? Alumine ots paistab lahti käivat? SSD/2,5 kuhugi rippuma ja saab veel asjalikumaks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2017 20:06:15 vasta tsitaadiga

3.5 ei saa jah, üleval optiline ja id kaardi/mälukaartide lugeja + SSDd kh seal.
Need 3.5" on tegelikult plaan väiksemate asemele asemele üks suurem 2.5" võtta ja üks ilmselt välisesse karpi pista. Siis saaks jah selle HDD racki sealt eest ära võtta.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drey
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 19:08:02 vasta tsitaadiga

Sai siis Gpu plaat tehtud igavusest ja katsetuseks(esimene niiet pole just 5+) ja juhtmeid vaja veel korrastada või välja mõelda mingi korpuse sein juhtmete ette. Aga hetke seis selline siis RPG valgustusega: Külg on tegelt aknaga aga hetkel pole küljes kuna peegeldas vastu liiga palju pildistamise momendil

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 21:24:36 vasta tsitaadiga

Drey, Väga ilus thumbs_up.gif, aga vaevalt sa RPG'ga oma arvutit valgustad, pigem ikka RGB icon_wink.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 21:28:56 vasta tsitaadiga

RPG valgustus oleks midagi uut ja huvitavat, küll mitte 24x7 valgustamiseks, pigem midagi LN2 sarnast icon_smile.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 21:37:04 vasta tsitaadiga

Drey kirjutas:
Aga hetke seis selline siis RPG valgustusega:



_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 21:45:54 vasta tsitaadiga

Selline korralik ühekordne valgustus icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 23:51:21 vasta tsitaadiga

see gpu backplate värgens pakub vägagi pinget - ülejäänud noh kuidas öelda -> tavaline icon_biggrin.gif

viitsid kriba mulle privasse mingi link vms info backplate mod kohta icon_smile.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drey
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2017 08:28:50 vasta tsitaadiga

Tänud. RGB pigem jah icon_biggrin.gif . 24x7 see ei põle, kuna puldiga saan kinni panna ja samas saab valida ka 7e erineva värvitooni vahel.
Üritangi nüüd miskit juurde nokitseda vaikselt, et midagi uut teha mida eriti nähtud pole ehk icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.04.2017 09:51:48 vasta tsitaadiga

Pigem kirjuta kohe siia või TSI foorumisse, kuidas ja mis selle backlpale'iga lood on icon_smile.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 23:10:30 vasta tsitaadiga

....

viimati muutis sooty 24.09.2018 20:17:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2017 22:39:09 vasta tsitaadiga

Minu väike nurgake.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2017 23:00:58 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
Minu väike nurgake.
Spoiler Spoiler Spoiler

Päris clean look! thumbs_up.gif

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 01.07.2017 01:17:58 vasta tsitaadiga

Mugman, liiga korralik. thumbs_down.gif Tegelt positiivne näha nii viisakat asja. Selleks ma ainult kasti pildistan. icon_smile.gif



Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 04:38:28 vasta tsitaadiga

Minu hetkene peletis praegu icon_lol.gif ikka nokitsen seina korpuse kallal.. värvitöö lõpuks tehtud ja põhimõtteliselt viimased viimistlused. Katuse osad pidi keevitama üldse.. ütleme nii, et tegemist on olnud kõvasti.. eks varsti Youtubes videos avalikustan icon_razz.gif postitan siia ka pilte hiljem.
Aga igatahes tuleb X299 süsteem mitte X99 icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 05:40:15 vasta tsitaadiga

ahsamait kus ootan seda videot icon_razz.gif

enda kast hetkel, palju jääb ka saladuseks , plaanis kasutada tõrva ja lennukikütust.


_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 15:07:27 vasta tsitaadiga

AT-s kokku pandud kasti sisu

okei
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 15:13:43 vasta tsitaadiga

porriment, Üllatavalt soliidne kaablimajandus thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 15:20:37 vasta tsitaadiga

porriment kirjutas:
AT-s kokku pandud kasti sisu

okei

ilmselt kellelgi oli viitsimist. See sul seal graafika kaart. Mis marki?

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 15:25:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis marki?

Palit GeForce GTX 1050 Ti 4GB KalmX
http://www.guru3d.com/articles-pages/palit-geforce-gtx-1050-ti-kalmx-review,1.html
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 12:18:01 vasta tsitaadiga

Sain oma Thermaltake View 28 RGB Riing Editioni kätte beer_yum.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 23:57:15 vasta tsitaadiga

HDTanel, see ei ole pilt või pildid arvutikastist. See on pelgalt korpusest video.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 11:02:22 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
HDTanel, see ei ole pilt või pildid arvutikastist. See on pelgalt korpusest video.

ot:
Aga sinatuubi on vaja vaatamisi koguda..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 11:07:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
HDTanel, see ei ole pilt või pildid arvutikastist. See on pelgalt korpusest video.


Video teemat pole ja pole vaja ka. Võib siia keegi lihtsalt kaldkriipsuga panna pildid\videod.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 11:26:44 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
rmc kirjutas:
HDTanel, see ei ole pilt või pildid arvutikastist. See on pelgalt korpusest video.


Video teemat pole ja pole vaja ka. Võib siia keegi lihtsalt kaldkriipsuga panna pildid\videod.

Pigem ei. antud juhul postitasid mingi mõttetu lahti pakkimise video, kust pole miskit vaadata. Parema ülevaate (ja pildid) saab juba tootja kodukalt.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.07.2017 11:41:53 vasta tsitaadiga

Kõige ilusam korpus?

Kelle arvates? Minu arust ikka üsna okse. Ei võtaks sellist 10€'ga ka.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 12:07:54 vasta tsitaadiga

maxman321, justnimelt.
HDTanel, proovi natukene ikkagi süveneda. Siia käivad pildid komplekteeritud kastidest, rõhk just sisul ja selle paigutusel, mitte mingid mõttetud unboxing videod.

Korpusest: ise ei võtaks ka sellist glossy subwooferi välimusega kasti ;D

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 19:53:34 vasta tsitaadiga

http://imgur.com/a/WmMQu

Ryzeni buildi hetkeseis veidi uduste piltidega. Varsti saab ka korraliku koha lauakõrval, hetkel lihtsalt test-pingi peal.

Spec

Ryzen 5 1600
Lepa Aquacharher 240 (2xNoctuaNF12)
2x8GB DDR4 2400mhz
Gigabyte B350 Gaming 3
MSI GTX1080 Seahawk (w NoctuaNF12)
256GB Samsung m.2 SSD
2TB+1TB+1TB HDDs
NZXT H440 (w 3xNoctuaNF12)

Buildi eesmärk on vaiksus, sest arvuti uus asukoht saab olema väga lähedal lauale. Tulevik toob veel lisa mälu või 4X4GB kiti, et täita kõik slotid ja loodetavasti RGB pulgad.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.