Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 22:28:07 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Kas osta koju velotrenažöör või sõudeergomeeter?


Ise küsin, ise vastan - kaldun sõudeergomeetri poole. Kuna ruumi vähe, siis nt midagi sellist:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 22:30:39 vasta tsitaadiga

Riivo77, Velokas võtab vähem ruumi kasutades, kui vaja ära panna siis ergomeeter.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 24.02.2017 22:43:02 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Miks te FFd kasutate?

Asi on maitses, eks? icon_biggrin.gif


Mitte ainult. Mõned asjad enam IE ja Crome-ga win10 all ei tööta. Mitmes kliendi arvutis W10 jamanud, IE ei tööta, Crome ei tööta, FF töötab.
Omal W7 64 ja id kaardiga probleeme pole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.02.2017 23:17:46 vasta tsitaadiga

mul ka Chrome ja FF,
FF selle jaoks et paljud lehevad kiljuvad kui adblockeri tuvastavad ja ma ei viitsi seda deaktiveerida ja FF läheb käiku seal + mõned lehed kalad teatud browseritega ka
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 01:10:04 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Kas osta koju velotrenažöör või sõudeergomeeter?

Kardio seisukohast vahet pole, aga sõudes saab ülakeha ka koormust.

Soovitaks vabalt liikuva käepidemega, mitte fikseeritud amplituudiga masinat. Concept2 taolist.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 13:35:29 vasta tsitaadiga

Lihtsat vahendit .sub icon_arrow.gif .srt
Või mõnda ahvi kes norrakate 95a. Lauritsatütre eng või est teeks?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 13:45:50 vasta tsitaadiga

Rename?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 13:54:03 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Rename?

Selline võte oleks üks lihtsamaid tõesti, kuid nii lihtsalt ei saa. Formaat kõhus erineb

srt
Spoiler Spoiler Spoiler


sub
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 13:57:53 vasta tsitaadiga

http://subtitlefix.com/index.php ?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 14:15:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://subtitlefix.com/index.php ?
thumbs_up.gif

Teeb töö üldiselt ära, kuid nüüd vaja leida 25fps võimekusega icon_lol.gif icon_razz.gif
tsitaat:
Please, check the transfer rate (fps).

Käsitsi muuta ei viitsiks, kuid see jääks päris viimaseks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 14:22:11 vasta tsitaadiga

google esimene vaste http://www.videohelp.com/software/Subtitle-framerate-changer
on märge no longer developed, aga ehk ajab asja ära
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 14:41:37 vasta tsitaadiga

http://subworkshop.sourceforge.net

vajalikud FPSid ja igasugu x formaatide tugi olemas

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 15:31:03 vasta tsitaadiga

Tänan kaasa mõtlemast. Paraleelselt otsisin ka ise ning leidsin portatiivse utiliidi, mis tegi mida ootasin "sajandiku täpsusega" ja tekst oli meediaga sünkroonis kuni lõpuni. thumbs_up.gif

Sellega sain tehtud http://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/Multimedia/Video/Easy-Subtitle-Converter.shtml
Kaadrisagedust saab seada ka ebastandardset, kui vajadus on.
Spoiler Spoiler Spoiler



btw. salatoimiku pakutud proovida ei jõudnud, napoleoni pakutud tekitas dubleeritud read.
Eesmärk täidetud thumbs_up.gif


viimati muutis tiirP 25.02.2017 17:37:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 15:33:12 vasta tsitaadiga

Superchillin kutset on kellelgi?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 17:35:11 vasta tsitaadiga

mis see on
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2017 17:39:13 vasta tsitaadiga

sealt vist saab migneid idaeuroopa algupäraga lohakaid emaseid lantida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 17:42:02 vasta tsitaadiga

Võibolla saab ka neid, aga peamine suunitlus paistab siiski midagi muud olema http://technologypie.blogspot.com.ee/2015/04/who-is-behind-superchillincom.html
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 17:55:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Superchillin users can purchase a premium membership to get more features such as higher quality movies and an access to the TV series available on the website.

Näib nagu lollidelt rahakorjamise sait. Torrentit võid kh striimida kui huvi on...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.02.2017 19:33:16 vasta tsitaadiga

"kui ma maksan, siis saan ehk legaalset sisu"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 22:55:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi on puutunud kokku olukorraga, kus mitte keegi ei anna ennast lahkunud inimese pärijana üles? Või olnud olukorras, kus pakkunud ennast sellisel juhul pärijana?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 22:59:00 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Kas keegi on puutunud kokku olukorraga, kus mitte keegi ei anna ennast lahkunud inimese pärijana üles? Või olnud olukorras, kus pakkunud ennast sellisel juhul pärijana?

Läheb kohalikule omavalitsusele vara ja kohustusega.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 23:02:48 vasta tsitaadiga

Ei ole. Aga see käib natuke teistmoodi. Nimelt notar saadab pärijatele teate ja loobumiseks peavad nad selleks avalduse esitama(tasuline ja aeg esitamiseks on piiratud). Kui kõik loobuvad ja kaugemaid pärijaid pole, siis läheb pärand kohalikule omavalitsusele.
Pärandit vastu võttes peas arvestama ka sellega, et seda ei saa osaliselt vastu võtta ehk koos pärandiga võtad vastu ka kõik sellega seotud võlad. See võib olla põhjus, miks esimese ringi pärijad loobusid....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 23:09:39 vasta tsitaadiga

Kaugema ringi pärijatena lähevad arvesse ka teised sugulased? Nt. õe või venna lapselapsed vms.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 25.02.2017 23:09:51 vasta tsitaadiga

Savisaar suri ära?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 23:12:51 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Kaugema ringi pärijatena lähevad arvesse ka teised sugulased? Nt. õe või venna lapselapsed vms.


Õed-vennad on vist teise ringi pärijad ja nende lapsed kolmanda ringi pärijad. Kas see veel kaugemale läheb, ei oska öelda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 23:57:31 vasta tsitaadiga

Pärimisseadusega tutvumiseks soovitan regulaarselt maalehe "juristi nõuanne" rubriiki lugeda. Iga nädal majandab keegi pärandi või alimentide teemal. Loed nagu õudusjuttu mis kunagi otsa ei saa.

Sellises stiilis küsimused: http://digileht.maaleht.delfi.ee/seadus/mida-teha-kui-kauged-sugulased-sokutavad-meile-suure-vola-kaela?id=77288530

Skeeme ja auke niivõrd palju, et reaalse probleemi tekkimisel ei julgeks omal käel ilma juristita majandana.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 20:57:31 vasta tsitaadiga

Kas on mingit seadusepügalat, mis ütleb, et maja ümbrusesse ei tohi toidujäätmeid vedada?
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 20:58:08 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Kas on mingit seadusepügalat, mis ütleb, et maja ümbrusesse ei tohi toidujäätmeid vedada?

Et nagu loobid aknast toidujäägid alla? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 21:02:31 vasta tsitaadiga

Oma maa peal kompostihunnik üldiselt ei ole keelatud, aga mingi konkreetne omavalitsus võib selle heakorraeeskirjaga keelata. Kui kortermajas elad, siis olgugi et mingi mõtteline osa maja ümber asuvast maast ka sulle kuulub, on see kaasomand ehk ühistu otsustab, mis selle maa peal teha tohib ja mida mitte. Viimane ei välista, et omavalitsus ka mingid reeglid võib seada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 21:09:27 vasta tsitaadiga

Probleemiks toidujäätmed kortermaja ümbruses. Küll terveid kalu, kuivanud leivakääre, supikonte ja täna leidis koer 10cm vorsti (latist lõigatud)
Kuna koera dieet käib meil exceli järgi ja pimedas alati ei märka, et ta midagi hambusse leidis siis ajab närvi.

Vanamutid ilmselt toidavad "kasse" vms.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.02.2017 21:38:50 vasta tsitaadiga

Hoia silmad lahti ja tee muttidele valjusõnaline märkus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 21:47:00 vasta tsitaadiga

Nad vist käivad siis, kui ma tööl olen
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 21:52:39 vasta tsitaadiga

Mutikesed loobivad aknast toitu tänavale igas linnas.
Toidavad erinevaid loomi ja linde.
Koera võiks õpetada ainult peremehe loal sööma.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 21:58:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Koera võiks õpetada ainult peremehe loal sööma.

Seda küll ja eks ta juba õpib ka, a kuna ta osaliselt taks, siis vahepeal läheb "meelest" icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 22:05:22 vasta tsitaadiga

Ühes Siberi dokfilmis kasutas jahimees tubakat.
Koer sai kahe korraga aru, et püünistest sööta ei tasu varastada.
Muidugi on inimlikumad vahendid koolitamiseks.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 14:03:05 vasta tsitaadiga

mTim, sama pügal mis keelab prügi maha loopida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:03:41 vasta tsitaadiga

keegi Rakveres veits tööd ei taha teha?
3 päeva. 50 eur päev icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:06:06 vasta tsitaadiga

Hiid, ju neid soovijaid oleks(iseasi kas siin foorumis), aga ei teeks paha paari sõnaga kirjeldada mis tööga tegemist on icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:09:15 vasta tsitaadiga

töö on spetsiifiline. Õues. Väljaõpe kohapeal.
Vaja on panna klaaspakette klaasitõstmisseadme külge ja saata kraana otas minema.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:16:38 vasta tsitaadiga

Palju siis peab maksma, kui õhus olles küljest lendab?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:18:51 vasta tsitaadiga

ei lenda
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:53:49 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
töö on spetsiifiline. Õues. Väljaõpe kohapeal.
Vaja on panna klaaspakette klaasitõstmisseadme külge ja saata kraana otas minema.

räägi parem, et mis sinna majja tuleb?
Esimene korrus on kontori jaoks liiga kõrge, autopood keset linna?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:59:14 vasta tsitaadiga

salastatud
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 27.02.2017 20:55:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

räägi parem, et mis sinna majja tuleb?
Esimene korrus on kontori jaoks liiga kõrge, autopood keset linna?


Virumaa teataja kirjutas :
Rakverre kerkib uus äri-ja büroohoone Rakveres Laada 22 käivad praegu suured ehitustööd ning sinna kerkib uhiuus äri-ja büroohoone.
Arendaja, Raua Ehitus OÜ juhatuse liige Kaupo Raud rääkis, et uues hoones on pinda üle 1000 ruutmeetri. Alumisele korrusele
tulevad tema sõnul üleeestilise autoteenindusketi ruumid. Teise korruse 600 ruutmeetrile on plaanitud ülimoodsad büroopinnad.
“Tegime enne turuuuringut ja selle järgi ei pidavat Rakvere kesklinnas uusi büroopindu eriti olema. Nii et loodame ka sinna enne suve üürilised leida,”
rääkis Kaupo Raud. Kavandamisel on ka Hesburgeri filiaal, kuid seda hakkab ettevõte Kaupo Raua sõnul ehitama alles 2018. aastal. Praeguseks on hoone maaalune
osa valmis, arendaja sõnul hakatakse novembri lõpus poste tõstma. “Juulis on hoone avamine, selleks ajaks peab kõik valmis olema,” lisas Kaupo Raud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015




sõnum 27.02.2017 21:13:43 vasta tsitaadiga

Keegi kolmapäeval, 01.03.17, hommikul/päeval, Lõuna-Eesti -> Tallinn trassil ei liigu ? Ajan normaalset möla ja kusepause ei nuru. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 21:47:44 vasta tsitaadiga

Jänes, tänud info eest thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 21:51:56 vasta tsitaadiga

Timo_O, mingit pappi võiks ka pakkuda! Aga vaata Wisemile-sse, saad äkki viieka eest Tallinna.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015




sõnum 27.02.2017 22:22:21 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Timo_O, mingit pappi võiks ka pakkuda! Aga vaata Wisemile-sse, saad äkki viieka eest Tallinna.
Sõbrake, sorri, ma ei ole selle küüdi-kultuuriga nii kursis. Minuarust on veidi awkward ise pakkuda ka täiskasvanud inimesele paari münti vms .. kui ta ise küsib, siis miks mitte. Ma võin vabalt enda poolt kohvid ja ossikabanossid teha vms. Cheers, tänks nõu eest. beer_yum.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:41:38 vasta tsitaadiga

Tartu-Tln bussipilet maksab 4.50€ või 6€, sõltuvalt kellaajast. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:43:28 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Timo_O, mingit pappi võiks ka pakkuda! Aga vaata Wisemile-sse, saad äkki viieka eest Tallinna.
Mingi kopika eest on veider... Ma viin tavaliselt niisama, kui trajektoor kellegagi ühtib.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.