Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Magnet-USB juhe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 11:35:58 Ülevaade: Magnet-USB juhe vasta tsitaadiga

link :: Ebay


Lihtne ja geniaalne lahendus USB kaabli peamisele veale.


Jäi Ebays silma selline kaablike, mõtlesin ta ära proovida.

Täiesti.Geniaalne.Asi. Punkt.

Pisike adapter käib telefoni USB pessa, kui telefonil ümbris kasutusel siis ei jää ta kuidagi väljaturritama. USB juhe ise on mõlematpidi toimiv, ehk et ei pea enam mõtlema kuidapidi kaabel telefoniga ühendada. Laeb ja toimib ka andmesidekaaablina. Magnet on piisavalt tugev, et telefon sellega üles tõsta, samas eraldub adapterist ilma jõudu kasutamata.

Numbriliselt, kaablianalüüsija näitab, et 2.3A @5V/9V (LG Gflex2 kiirlaadija - sama mis siin reviews http://www.androidcentral.com/lg-g-flex-2-review - küljes) mahub läbi.

Pakkujaid on Ebays jms müügikeskkondades hulgim, pakutavaid variante samamoodi. Ise tellisin lingitud Ebay lehelt, kaabel laeb ilusti QC2.0 laadijast QC2.0 võimekusega telefoni nagu tavaline USB kaabel.

Pilte
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis anubis 24.02.2017 14:45:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 14:04:10 vasta tsitaadiga

Neid juhtmeid on ka selliseid, kus on telefonisse käival otsikul 5 otsa. Sellisel juhtmel toimub laadimine ka mõlemat pidi aga andmeside toimib ainult ühte pidi. Õnneks on see, kuidas kaabel andmeside jaoks õigesti ühendada lihtne, tuleb vaid vaadata kuhu poole satub roheline märgutuli.
http://www.ebay.com/itm/302189544924?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=601033470858&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Ise tellisin siit 5 tk korraga ja hind tuli 1 tk jaoks päris soodne.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b88
HV kasutaja
b88

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 14:13:29 vasta tsitaadiga

Ei tea kas sellisega Oneplus 3 Dash laadimine ka toimib?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 14:28:50 vasta tsitaadiga

Dash tahab 5V/4A kaablist läbi suruda, eks sa pead proovima USB-C versiooni.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 14:32:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Täiesti.Geniaalne.Asi. Punkt.

Täiesti puudulik ülevaade. meh. Punkt.

Uuriks nüüd kiirelt lisaks, et kui palju voolu sealt kaablist läbi mahub...
Ma võin neid tahanteada®™ "originaalseid" ekstreem aeglaselt laadivaid kaableid pihuga anda. Mõned on veel nii si*ad, et laadida saad ainult üle öö välja lülitatud telefoniga.
Kui selle kaabli pingelang on suur, on laadimine igavene.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 14:42:28 vasta tsitaadiga

Laeb QC2.0 standardile vastavat seadet QC2.0 laadijaga samahästi nagu varjestatud originaalkaabel.

http://www.qoopow.com/store/products/20020-qoopow-qualmeter-x näitab, et 2.3A @5V/9V (LG Gflex2 kiirlaadija - sama mis siin reviews http://www.androidcentral.com/lg-g-flex-2-review - küljes) mahub läbi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 14:44:16 vasta tsitaadiga

anubis, võta nüüd tavaline 5V laadija.

QC2 ja analoogse võimekusega seadmed nüüd kõik ei ole.
QC'ga jah ei ole mingit vahet, mis kaablit kasutad.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 14:53:54 vasta tsitaadiga

Vana Sony Xperia Ray laadija küljes näitab samamoodi 2.3A.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 20:32:10 vasta tsitaadiga

No eks see kas see julla välja jääb turritama sõltub ikka kasutatavast seadmest. Kuna veekindel see ilmselt pole, siis võib veekindla telefoniga kasutamise ilmselt ära unustada. Eriti, kui telefonil oma pordikate veel on.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 20:38:02 vasta tsitaadiga

Äge lahendus, peaks ka mõned ostma.thumbs_up.gif
Veekindlaid telefone laetakse juhtmeta icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 21:02:25 vasta tsitaadiga

Vähem veekindlaks ta lahtist USB pesa kohe kindlasti ei tee.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 13:50:56 vasta tsitaadiga

Oleneb USB pesast, Sony Xperia Z5 ja Z5 compact ju veekindla lahtise USB pesaga icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2017 15:58:02 vasta tsitaadiga

xcover väidetavalt kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 20:05:02 vasta tsitaadiga

Note 7-l olid kõik augud lahti (3,5mm, USB C, pliiatsiauk) ja oli ka veekindel. Testisin enne tagasi andmist ära nii vee all telefonile helistamise kui joonistamise pliiatsiga ja pildistamise - peale seda oli telefon minu käes veel kuu-poolteist ilma ühegi probleemita thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 21:35:05 vasta tsitaadiga

iPhone 7 ka veekindel. Kõik augud lahti. icon_biggrin.gif
Olen isegi saunas vee all kuumas vees pilti teinud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 21:41:35 vasta tsitaadiga

Ehk et jah, kui telefoni USB pesa pole veekindel siis vähem veekindlaks see jubin porti kinnikattes teda ei tee. Kui telefoni USB pesa on veekindel siis talle katte pealepanemine veekindluses midagi halvemaks ei muuda, eeldatavasti.

Z3 Compactile seda jullat panna ei saa ja pole ka mõtet, kuna magnetlaadija kontaktid sisseehitet tal nagunii.

Lastele kasutamiseksantud seadmetel päästab see magnetühendus tõenäoliselt nii mõnegi pordi katkiväänamisest.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 21:43:28 vasta tsitaadiga

Ma kunagi aasta või rohkem tagasi tellisin 2tk. 1 ei toiminud. Aga kole ja ebameeldiv oli see junn muidu ilusa telefoni juures. Kui sul on suur kondoom ümber, siis pole jah vahet.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2017 21:50:52 vasta tsitaadiga

Veekindla telefoni korral seda kasutades on suurem tõenäosus siiski jamaks, kuna märja telefoni külge seda ühendades ei saa sa pesa puhtaks puhuda eelnevalt ja vesi võib jääda kontakte endiselt ühendama.
Ei ole kuulnud, et veekindlat telefoni võib juhtme kaudu laadida vee all. Jah, see võib toimida, kuid oht on endiselt olemas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.02.2017 23:14:54 vasta tsitaadiga

Ülevaates oleks võinud olla ka jutt milleks selline asi vajalik on.
Ma ei saa aru selle julla poindist.

Mul laeb telefoni aeglasemalt juhtmevabalt aga on mõistlikum kui mingi magnetiline julla telefoni küljes.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.02.2017 23:32:31 vasta tsitaadiga

lopes39, see julla on nende jaoks, kes armastavad tanklast minema sõita, tankimispüstol paagis. Sama case scenario.
Oomipood on pikemat aega sellist oma kataloogides reklaaminud, ehk siis kiirelt saab ka eestist osta, kel homme kindlasti vaja.

Kunagi keerutasin ka sellist vaimusilmas, ja ainus mõte, et kasutusmugavust lisaks autos, kui natuke juurde nikerdada. Jätsin tookord ostmata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 01:38:18 vasta tsitaadiga

Kui juhtmeta laadimine olemas on, siis pole selle magnetjubinal mõtet. Paned autohoidikusse ja laeb icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 26.02.2017 01:42:44 vasta tsitaadiga

DVDRW, nagu isegi ütled, rõhk sõnal "kui".
kui oleks vaid icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 01:48:55 vasta tsitaadiga

Tuleb õige telefon osta icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 26.02.2017 01:54:22 vasta tsitaadiga

DVDRW, kuid nagu sa isegi aru saad, siis antud teemas on sellised, kelledel on see va vale telefon.
seetõttu selline kaabel ka huvi pakub icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 11:39:49 vasta tsitaadiga

Mina panin nad laste tahvlite külge, tõenäosus USB pesa väljamurdmiseks on neil kõige kõrgem.

Ei ole (ainult) neile, kes plähmerdavad ja unustavad laadija järgi - pigem kaitse lolli juhuse korral, kus tahvel/telefon laadimise ajal juhtmega kellelgi käe/jala taha kinni jääb kogemata ja pesa välja murtakse. Paarieurine väljaminek selleks, et Apple-laadset laadimis- ja andmesidejuhet kasutada on minumeelest hea investeering. Lisaks muudab ta USB pordi "kahepoolseks", ehk et juhe ühendub mõlemat pidi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 11:48:49 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Paarieurine väljaminek selleks, et Apple-laadset laadimis- ja andmesidejuhet kasutada on minumeelest hea investeering. Lisaks muudab ta USB pordi "kahepoolseks", ehk et juhe ühendub mõlemat pidi.
Just. Ma vaatasin ise ka juba jupp aega tagasi neid lahendusi aga kuna endal on kaablid olemas (ning Apple lightning käib niiehknaa mõlematpidi sisse) siis pole hakanud lisaks ostma veel jubinaid. Aga ilgelt mugavaks teeb magnetiga elu küll kui kõrvalt vaadata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 12:31:03 vasta tsitaadiga

Keegi võiks läpakatele ka selliseid teha universaalseid. Apple kaotas enda oma ära.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 12:55:28 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Mina panin nad laste tahvlite külge, tõenäosus USB pesa väljamurdmiseks on neil kõige kõrgem.


Sama siin. Panin laste tahvlite ja telefonide külge just selle sama asja pärast, sest ühe tavalise laadimisjuhtme suutsid nad ära lõhkuda.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 17:05:23 vasta tsitaadiga

Huvitav kas ma olen tõesti ainuke, kes tegi lastele kohe konkreetselt selgeks, tühi seade on laadijas ning seda ei näpita.
Punkt.
Arutusele ei kuulu.
Ei ole mingit juhtmetaga nutiseadme kasutamist. Kui aku on tühi, siis on ilmselgelt aeg raamatut lugeda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 26.02.2017 19:04:46 vasta tsitaadiga

Tubli! Ilmselt on näha siin kasvatuse vilju.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 20:55:55 vasta tsitaadiga

Juhuse eest ei kaitse, asja mõte rohkem. Lisab ühe failsafe ahelasse juurde, ons see siis halb?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 26.02.2017 20:57:41 vasta tsitaadiga

anubis, kindlustus millegi vastu on alati hea. Kasutajate harjumused on erinevad ja hajameelsusest juhtub kõike.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 22:12:30 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Huvitav kas ma olen tõesti ainuke, kes tegi lastele kohe konkreetselt selgeks, tühi seade on laadijas ning seda ei näpita.
Punkt.
Arutusele ei kuulu.
Ei ole mingit juhtmetaga nutiseadme kasutamist. Kui aku on tühi, siis on ilmselgelt aeg raamatut lugeda icon_rolleyes.gif

Küll sina oled ikka üks tubli inimene. Autokoolis said selgeks, et asulasisene kiirus on kuni 50 km/h ja asulaväline kuni 90 km/h. Ja kindlasti ületad sa sõiduteed ALATI ülekäigurajal. icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 22:28:55 vasta tsitaadiga

peps71,
linnas 60 ja asulavälisel 100.
Ülekäigurada kasutan ainult siis kui ma ei viitsi oodata kuni autosid ei ole.

Aga põhimõte säilib, ma ei sõida autoga ringi seda samal ajal tankides icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 22:56:17 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
peps71,
linnas 60 ja asulavälisel 100.
Ülekäigurada kasutan ainult siis kui ma ei viitsi oodata kuni autosid ei ole.

Aga põhimõte säilib, ma ei sõida autoga ringi seda samal ajal tankides icon_rolleyes.gif

Aga liiklusreegleid rikud ikkagi, kuigi ei tohi. Ja seda oligi vaja tõestada - sa tead, et nii ei tohi teha aga ikka vahel pigistad silma kinni ja teed seda!
Nii samuti on tahvlite/telefonide laadimisega. Arvad, et ma oma lastel pole keelanud nutividinaid kasutada laadimise ajal? Loomulikult olen. Saad sa 100% väita, et sinu järeltulijad seda ei tee, kui kedagi nägemas pole? Ma arvan, et ei saa. Ja selline juhe on nii nagu eelpool öeldi, lisagarantii jamade vältimiseks.
P.S. Ja ära siis elektriautot kunagi osta, sest neil on kahjuks selline komme, et pidurdamisel võib juhtuda nii, et liikumisenergia muundub akude laadimiseks (s.t. sõitmise ajal tangid autot). icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 26.02.2017 23:21:40 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

P.S. Ja ära siis elektriautot kunagi osta, sest neil on kahjuks selline komme, et pidurdamisel võib juhtuda nii, et liikumisenergia muundub akude laadimiseks (s.t. sõitmise ajal tangid autot). icon_wink.gif

No elektriauto akusid tegelikult laetakse, mitte ei tangita. Veelgi täpsemalt närides siis pidurdusenergia ehk vabanev potentsiaalne energia salvestatakse elektrilaengutena akudesse.
Ilmselt oled sa nende peensustega ka ise kursis icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 23:46:02 vasta tsitaadiga

Kõik õige aga kui sa lugesid minu vaidlust ThedEviL-iga, siis said aru, miks ma sellist sõnastust kasutasin.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 27.02.2017 00:08:17 vasta tsitaadiga

peps71, jah, kuid selle tankimispüstoliga minema sõitmise tõin teemasse vististi mina, te olete seda lihtsalt edasi arendanud.
Kuid nii arutlusel olev magnetotsaga USB kaabel kui ka tankimispüstol on kasutajatepoolse errori kaitseks kiiresti lahti ühenduva kinnitusega, kaitsmaks sinna külge ühendatud seadmeid.
Huvitav, et näritud õun on sellest lahendusest tänaseks loobunud. Tea, kas kasutajad polnud rahul?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 00:23:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Huvitav, et näritud õun on sellest lahendusest tänaseks loobunud. Tea, kas kasutajad polnud rahul?
USB-C.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 08:56:53 vasta tsitaadiga

USB-C ei ole päris võrreldav, sest selle magnet-USB juhtme mugavus on selles, et ei pea juhet kuhugi sisse toppima. Kui telefon/tahvel panna lauale juhtme otsa lähedusse (u.0,5cm) siis kinnitub juhe juba ise laadimisotsa külge. Samuti on autos telefoni mugav laadima panna. Unustasin just täna öösel telefoni laadida ja hommikul tööle sõites selle meenudes oli ülimugav telefonile juhet järgi panna (telefon on hoidikus, kui kahjuks pole see "õige" telefon, mis ka juhtmevabalt laeks).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
odamees
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.02.2017 09:22:33 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
jägaja kirjutas:

Huvitav, et näritud õun on sellest lahendusest tänaseks loobunud. Tea, kas kasutajad polnud rahul?
USB-C.


on ka neid juba magnetiga... https://griffintechnology.com/us/breaksafe-magnetic-usb-c-power-cable
tongle on küll pisut suur.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 10:13:39 vasta tsitaadiga

Samasugust on ka USB-C jaoks, Ebay
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 13:32:35 vasta tsitaadiga

Uuemaid läptope saab USB-C pordi kaudu laadida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 14:25:36 vasta tsitaadiga

odamees, anubis, eks neid on jah nüüd treitud kuna kasutajad tahavad ju mugavamat elu saada. IIRC oli Apple enda seisukoht, et USB-C pole (veel) valmis magnetiga ühenduseks. Eriti kuna sedamööda aetakse nii datat kui laetakse. On see mõistlik otsus või mitte, ei oska ütelda. Tean lihtsalt Appel seisukohta.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 20:03:38 vasta tsitaadiga

Sain nüüd enda oma ka kätte, päris hea asi
Mul kontaktid pole ühes reas aga töötab ka kahtepidi ja LED on kahelpool. Kui laeb põleb punaselt, kui ei lae siis roheliselt.
Läheb mu BT vastuvõtjale, nüüd saan klapid ühe käega ühe liigutusega panna rippuma + laadima ja sama moodi ka haarata. icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 20:02:22 vasta tsitaadiga

Võtsin ka Ali'st, väga mugav! Autos hea lebo laadija järgi lükata.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 27.03.2017 20:08:23 vasta tsitaadiga

No ma siin jahutan entusiasmi, kuna enda oma küll ei tööta päris nii, kui peab. Kas ei lae üldse mõnda seadet või siis ei hakka laadimise tuli põlema. Tuleb jebida, et ühendust annaks.
Lisaks on USB-C julla nii palju seadmetest väljas, et kaotab igasuguse mõtte, kuna seda pole normaalne telefoniga kaasas kanda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 11:36:39 vasta tsitaadiga

Kas antud kaabel võtab kinni ilma käega juhatades või jääb viltu serva taha kinni ja tuleb täpselt sirgelt sisse torkida...

Link

See probleem mis esimestel kaablitel selles videos.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.


viimati muutis arnis 31.03.2017 11:49:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 11:41:10 vasta tsitaadiga

arnis, tellisin omale kaks lightning kaablit. Ütleme nii, et ühendumine ei ole nii sujuv, kui Magsafe'i puhul aga mõningase harjutamise tulemusena saab üsna lihtsalt ühendatud.
Üks ebameeldivus, mis ma oma kaablite puhul täheldasin oli see, et see laadimise indikaator kipub vahest rohelise-punase vahel pendeldama. Eriti siis, kui aku on juba enam-vähem täis. Arvatavasti laseb telefon laadimisvoolu nii palju madalaks, et see led'i kontroller läheb lolliks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 11:47:35 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:
Kas antud kaabel võtab kinni ilma käega juhatades või jääb viltu serva taha kinni ja tuleb täpselt sirgelt sisse torkida...


Võtab ilusti kinni.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Magnet-USB juhe mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.