|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
06.02.2017 10:09:39
|
|
|
Inimestele pakutakse telefoniga kaasa tasuta ekraanikindlustus ja ikka vingutakse, et vähe? selle perioodi väiksemaks muutumisega tuli ju vedelikukahjustuse ja tagaklaasi (edge) osa ka juurde...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
06.02.2017 22:32:08
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Inimestele pakutakse telefoniga kaasa tasuta ekraanikindlustus ja ikka vingutakse, et vähe? selle perioodi väiksemaks muutumisega tuli ju vedelikukahjustuse ja tagaklaasi (edge) osa ka juurde... |
inimene pole kunagi millegagi rahul
_________________ No Face, No Name, No Number |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.02.2017 09:56:42
|
|
|
| Niipalju infoks, et kui olete kasutanud või on plaanis kasutada UK BTU versioonis android 7-t ja lasete peale tagasi android 6 baltic (SEB), siis Galaxy Care Baltic ütleb, et selles telefonis pole seda ette nähtud. >Tegelikkuses mul see peaks katma märtsi lõpuni esiklaasi (mul oli ostuhetkel see esiklaas 1 aasta, tagaklaasile siis veel ei pakutud).
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
09.02.2017 13:55:25
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Niipalju infoks, et kui olete kasutanud või on plaanis kasutada UK BTU versioonis android 7-t ja lasete peale tagasi android 6 baltic (SEB), siis Galaxy Care Baltic ütleb, et selles telefonis pole seda ette nähtud. >Tegelikkuses mul see peaks katma märtsi lõpuni esiklaasi (mul oli ostuhetkel see esiklaas 1 aasta, tagaklaasile siis veel ei pakutud). |
SEB peale tagasi minnes CSC sai eraldi linnukesega märgitud? Või SEB failis pole CSC'd kaasas?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.02.2017 15:16:25
|
|
|
| Spezz, sai ikka. SEB failidega (kaasaarvatud CSC failiga) pannakse vaikimise aktiivseks XEO CSC, aga vaja oleks, et OXX oleks aktiivne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.02.2017 18:50:56
|
|
|
Jah mul ka oli aasta klaasi jms kaitset aga noh mis sellest. Püsib siiamaani terve siis püsib ka edasi. Nagunii tegelikult korra rootisin eelmisel suvel juba
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
14.02.2017 09:32:30
|
|
|
Enne oli siin juttu sellest, et kui muu regiooni 7.0 peale panna kaob screencare ära, mul siiamaani alles, pole mingit factory reseti ka teinud ei enne ega peale Androidi uuendust ja backup oli ka ilusti tehtud.
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
14.02.2017 20:12:21
|
|
|
Hey,keegi seda Qi/PMA wireless ka endal proovinud.
Kaua laadinud ja mitu %?
Internetist loed siis ca 1,5h-2h kuidas keegi...
Keegi proovinud nn mingit hiinakat ka?Palju % -1h jooksul?
Sama küss ka originaali kohta.
_________________ Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist. |
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
14.02.2017 22:38:20
|
|
|
| Originaal Qi laadija on sama kiire kui see juhtmega kiirlaadija
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
14.02.2017 22:49:53
|
|
|
| tsitaat: |
Keegi proovinud nn mingit hiinakat ka?
|
Jep, proovisin. Maksis mingi alla kahe euro. Pole aega mõõtnud, aga miski paari tunniga laeb aku küll täis. Üldiselt viskasin ööseks alusele.
Täpsemalt see: Aliexpress link
Mina ostsin selle 1.89€ eest.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
14.02.2017 23:52:16
|
|
|
| goclever kirjutas: |
| Enne oli siin juttu sellest, et kui muu regiooni 7.0 peale panna kaob screencare ära, mul siiamaani alles, pole mingit factory reseti ka teinud ei enne ega peale Androidi uuendust ja backup oli ka ilusti tehtud. |
7 peale minekuks kasutasid HOME_CSC`d?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.02.2017 00:46:18
|
|
|
S6 juhtmeta laadimine 2-2.20 alati 30-5%
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.02.2017 09:43:56
|
|
|
jah, ostke muidugi hiina juhtmeta laadijaid, saab jälle samsungi süüdistada et asjad õhku lendavad
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.02.2017 09:50:11
|
|
|
Pole hiinakatel häda midagi, töötavad korralikult, kui on surnud, siis lihtsalt ei lae.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.02.2017 09:53:33
|
|
|
| Ma ostsin siin soovitatud Choetechi Qi-laadija ja olen väga rahul, laeb tõesti sama kiiresti kui originaalne juhtmega kiirlaadija.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.02.2017 10:07:24
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
jah, ostke muidugi hiina juhtmeta laadijaid, saab jälle samsungi süüdistada et asjad õhku lendavad  |
Mis asi sul õhku lendab?
need juhtmeta laadimised on 1 standardi järgi tehtud.
See, et ühel mingi nokia kärssama läks, ei tähenda, et kõik nüüd põlema lähevad.
Pakun, et kõikidel tootjatel on mingi % praaki.
Kas orikas või mitte, mingit vahet pole, laeb sama kiirelt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.02.2017 10:11:14
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
jah, ostke muidugi hiina juhtmeta laadijaid, saab jälle samsungi süüdistada et asjad õhku lendavad  |
Mis asi sul õhku lendab?
need juhtmeta laadimised on 1 standardi järgi tehtud.
See, et ühel mingi nokia kärssama läks, ei tähenda, et kõik nüüd põlema lähevad.
Pakun, et kõikidel tootjatel on mingi % praaki.
Kas orikas või mitte, mingit vahet pole, laeb sama kiirelt |
mina hoiaks eemale ikkagi. juba usb-c kaablitega on hiinlased pahandust teinud. guugel aitab.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.02.2017 10:13:23
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
jah, ostke muidugi hiina juhtmeta laadijaid, saab jälle samsungi süüdistada et asjad õhku lendavad  |
Mis asi sul õhku lendab?
need juhtmeta laadimised on 1 standardi järgi tehtud.
See, et ühel mingi nokia kärssama läks, ei tähenda, et kõik nüüd põlema lähevad.
Pakun, et kõikidel tootjatel on mingi % praaki.
Kas orikas või mitte, mingit vahet pole, laeb sama kiirelt |
mina hoiaks eemale ikkagi. juba usb-c kaablitega on hiinlased pahandust teinud. guugel aitab. |
Kui ikka 1 usd eest neid kaableid kokku ostad, siis nagu teisiti ei saagi.
Natuke on aju ka vaja. Võtame kasvõi kiirlaadimise. Osad üritavad noname hiinakaga laadida ja siis imestavad, et kiirlaadimine ei funka, osad kasutavad suvalist juhet ja imestavad, et kiirlaadimine ei tööta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.02.2017 10:43:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
jah, ostke muidugi hiina juhtmeta laadijaid, saab jälle samsungi süüdistada et asjad õhku lendavad  |
Mis asi sul õhku lendab?
need juhtmeta laadimised on 1 standardi järgi tehtud.
See, et ühel mingi nokia kärssama läks, ei tähenda, et kõik nüüd põlema lähevad.
Pakun, et kõikidel tootjatel on mingi % praaki.
Kas orikas või mitte, mingit vahet pole, laeb sama kiirelt |
mina hoiaks eemale ikkagi. juba usb-c kaablitega on hiinlased pahandust teinud. guugel aitab. |
Kui ikka 1 usd eest neid kaableid kokku ostad, siis nagu teisiti ei saagi.
Natuke on aju ka vaja. Võtame kasvõi kiirlaadimise. Osad üritavad noname hiinakaga laadida ja siis imestavad, et kiirlaadimine ei funka, osad kasutavad suvalist juhet ja imestavad, et kiirlaadimine ei tööta |
aju võib olla, aga mis see annab kui asja koostekvaliteet ja teh. andmed ei vasta kirjeldatule?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.02.2017 11:01:30
|
|
|
... ma soovitaks kah neist kõige odavamatest pigem kaarega mööda käia. Interneedusest leiab piisavalt videosid, kus lammutakase neid vidinaid laiali ja seal sees on reeglina odavamaist odavaim kräpp, mis töötab "as is", mingitest standarditest nende puhul ei maksa üldse rääkidagi. Inimestel peavad prioriteedid ikka väga paigast ära olema, kui ostetakse 700-800€ maksev tippmudel aga siis laetakse seda mingi rublase noname junniga ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.02.2017 11:08:22
|
|
|
No rublastest noname laadijatest ma ei tea midagi.
Mu mõte oli selles, et kui kasutad samsa telefoni, siis ei pea ilmtingimata samsa laadijat kasutama.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.02.2017 11:25:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
No rublastest noname laadijatest ma ei tea midagi.
Mu mõte oli selles, et kui kasutad samsa telefoni, siis ei pea ilmtingimata samsa laadijat kasutama. |
Seda küll et ei pea samsa oma. Aga võiks olla mingi asi mis on ikka kontrollitud ja standarditele vastav. Ei tba ju keegi oma elamisest ilma jääda.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
15.02.2017 12:52:17
|
|
|
Karr000, Seega ca 1h30min 0-100%
DigeBeni,
RustyZ, Ka õige
_________________ Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist. |
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
15.02.2017 13:50:54
|
|
|
eXceed, ei olegi vist päris tühjaks lasknud, aga enamasti kui panen ~15% peal laadima, siis näitab jah ca. 1h 15min täislaadimiseni. Üldiselt viskan öösel alusele ja hommikuks täis
Võin täna õhtul täpselt üles logida, kui huvi on.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
15.02.2017 20:57:50
|
|
|
Karr000, Oleks väga TÄnud ette
Loen ka nn kodulehelt juttu mida ostjad rääkinud ja reviewsid ja hetkel jõudnud järeldusele :
Fast wireless charging still falls behind wired charging using a 9V/1.67A charger, with about 25 to 30 minutes longer when charging an S7 Edge from 0 to 100% charge.
_________________ Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist. |
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
16.02.2017 09:37:02
|
|
|
eXceed, paistab et mul oli pisut valesti meeles.
Ehk et 0-100% laadimine võtaks ligikaudu 2h aega.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.02.2017 10:16:43
|
|
|
No ma räägin, et s6 laeb sama moodi, keskmine kusagil 2h
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
16.02.2017 12:23:46
|
|
|
Karr000, Tänud! seega jah nagu netis siis ca 2h-2:15 h
jeesus188, Samas S6 ja S6 Edge vastavalt 2500 ja 2600 mAh....S7 Edge siis 3600 mAh...
Sain igaljuhul reaalsed vastused
_________________ Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist. |
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
17.02.2017 12:51:54
|
|
|
Ma ei saa ikkagi aru. Nüüd tuli uudis, et veebruari lõpuks saab S6 juba ka Nougati. Ja veebruari teise nädala lõpuks pidi tulema S7 ja edgele ka Nougat. Kas mul mingi vigane telefon või kõik kannatate selle probleemi all
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
17.02.2017 13:45:44
|
|
|
Ei, mul ka pole endiselt Nougatit. Üpris ärritav juba, vaevu aasta vana (tipp)mudel ja juba koheldakse kui vanarauda.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
17.02.2017 15:35:51
|
|
|
| Redditis liikus informatsioon, kus Türgi esindaja olevat rääkinud mingitest bugidest circa veebruari alguses ja ütles, et kui neid kiiresti korda ei saa, siis liigub Türgi regiooni unlocked versiooni release suht kaugele. Praegu vaatasin, et Türgi sai oma updatei kätte 4 päeva tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.02.2017 15:36:41
|
|
|
https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G930F/
Siit on hea jälgida, et mis riigid värgid saanud on. Mu lingil on filter tavalise 7 peale määratud. Edge vist on 935 kui ma ei eksi.
Ise lasin eile Rootsi oma peale, sest UK omal pole veebruari security patchi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oompa
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
17.02.2017 17:24:03
|
|
|
| Messengeri äpp mingi aeg õgis jubedalt akut.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
18.02.2017 02:22:30
|
|
|
| Aleksandr kirjutas: |
Samas proovisin selle Nougati ära, ei midagi erilist, lasin 6 tagasi peale-meeldib kuidagi rohkem. |
6 peal töötab ka Xposed.. kuni see Nougati peal ei tööta on Nougatist poogen.
18 moodulit allalaetud ja töös et telo reklaamisaastast puhtam hoida ning appe/seadeid pisut siia-sinna endale sobivamaks "väänata".
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
18.02.2017 09:35:26
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| Aleksandr kirjutas: |
Samas proovisin selle Nougati ära, ei midagi erilist, lasin 6 tagasi peale-meeldib kuidagi rohkem. |
6 peal töötab ka Xposed.. kuni see Nougati peal ei tööta on Nougatist poogen.
18 moodulit allalaetud ja töös et telo reklaamisaastast puhtam hoida ning appe/seadeid pisut siia-sinna endale sobivamaks "väänata". |
Hetkel Nougatil Lucky Patcher paljude asjade puhul abiks.
Endal oli ka Youtube taustal mängimine üks must have ja sellega sai hakkama.
99% reklaamidest eemaldab samuti vä Youtube vaheklipid. Aga see on suht väike hind Nougati eest
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
18.02.2017 17:17:29
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Hetkel Nougatil Lucky Patcher paljude asjade puhul abiks.
Endal oli ka Youtube taustal mängimine üks must have ja sellega sai hakkama.
99% reklaamidest eemaldab samuti vä Youtube vaheklipid. Aga see on suht väike hind Nougati eest  |
maitse asi. Ei märganud mingit erilist suurt vahet v6 vs v7 v.a Nougati peale appid installeerusid kiiremini. Ilma mingi konkreetsema eeliseta või mingi häiriva bugi fixita on "uuem versioon puhtalt uuema versiooni pärast" peale toppimine lihtsalt "meh", eriti kui see maksab mingi vajaliku funktsionaalsuse.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
20.02.2017 13:39:06
|
|
|
Kes millist wireless charger soovitab?Võiks olla nn püsti asendi võimalus... Kindlasti Fast Charge funktsioon...Või peaks lihtsalt originaali vaatama?Eestis kohapeal midagi head pakkuda?Või kes mida ise kasutab?
_________________ Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist. |
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
23.02.2017 09:06:47
|
|
|
Kui juba soovituste küsimiseks läks, siis oleks teretulnud soovitused ekraani kaitsekile/klaasi osas
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
23.02.2017 09:43:16
|
|
|
| Amdfan kirjutas: |
Kui juba soovituste küsimiseks läks, siis oleks teretulnud soovitused ekraani kaitsekile/klaasi osas  |
https://www.ultimateshield.co.uk/collections/galaxy-s7
Ise kasutanud selle firma tooteid kõigil telefonidel. Väga hea kvaliteet ja väga hea klienditeenindus.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
23.02.2017 16:27:45
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Kas see kiirlaadija võtab seinast 24/7 voolu ka hetketel, kui telefoni sinna ei aseta? |
Tuleke hakkab ainult siis siniselt põlema,kui telefon peale panna.
Aga eks seinaadapter muidu ikka midagi tarbib.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
23.02.2017 19:11:17
|
|
|
| Vötab healjuhul ainult 0.5W, kui sedagi. Täpselt sama lugu nagu telekate või muude tarbeesemetega - täpselt nii palju tarbib, et IR vms vastuvötja signaali vastu vötta, et käivitada seade, rohkem ei tarbi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oompa
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2009
|
28.02.2017 12:15:16
|
|
|
Olen ka jälginud seda päevast päeva ootes et Baltic ka saab, aga ei taheta anda veel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
28.02.2017 12:36:52
|
|
|
Android 6 panin selle tulles oma s6 peale smart switchiga ja siis sammobile ka ei näidanud, et peaks olema väljas. Ca nädal hiljem tuli see sammobilesse OTA jagamisele. Võibolla keegi viitsib juhtme taha panna oma s7 või edgele ja vaadata selle smardiga, kas või mis teeb
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
28.02.2017 12:42:46
|
|
|
rennu21, Smart Switch vaikib samuti
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|