|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jänes12
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2013
|
02.02.2017 05:06:21
|
|
|
tuli 3T(64gb) tööle(helistasin kullerile ja vahetasin kohta) kl 16 kohale, kaasas Sandstone kaas ja Tempered Glass ekraanikas. Originaal ekraanikate niigi hea, pole veel vahetanud.
eelmine oli Mi4C(32gb), niisiis suur samm edasi ja ~300 eurine vahe tasub täiesti ära.
üüratult kiire sõrmejäljelugeja, telo ise ka jubekiire, UI igati kenam ja efektiivsem kui originaal-Nougat. aku ka peab normaalselt, netis surfates ütleb et aega veel 13h.
Soovitan FreedomOS'i, 1,5gb zip aga Oxygen'ile omajagu asju lisatud ning igati väärt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
02.02.2017 10:15:39
|
|
|
| jänes12 kirjutas: |
| Soovitan FreedomOS'i, 1,5gb zip aga Oxygen'ile omajagu asju lisatud ning igati väärt. |
Mida FreedomOSis head on, et peaks kaaluma Oxygenilt üle minemist? Kas dirty flash kulgeb probleemideta?
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
02.02.2017 12:36:09
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Kui tellite ära, siis peale tellimuse tasumist, saate neile saata meili, kus küsite arve. Saate sealt muidugi ainult KM-vaba arve, kust mingit käibemaksu tagasiarvestust ei saa teha, kuna maksata Hong Kongi ettevöttele. |
Mismõttes ei saa teha? Tollist läbi ning maksad ära impordikäibemaksu ja ongi sul ju sisendkäibemaks tagasi küsimiseks olemas
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jänes12
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2013
|
02.02.2017 14:47:20
|
|
|
| minisvami kirjutas: |
| jänes12 kirjutas: |
| Soovitan FreedomOS'i, 1,5gb zip aga Oxygen'ile omajagu asju lisatud ning igati väärt. |
Mida FreedomOSis head on, et peaks kaaluma Oxygenilt üle minemist? Kas dirty flash kulgeb probleemideta? |
Oxygeni põhjal ehitatud, st pea kogu silma hakkav jääb samaks, kuid mu jaoks nt võimalus recovery's valida kõiksugu äppe ja service'id, mida ehk pole vaja ja saab seep välja jätta või vastupidi. nt tuleb otse kaasa võimalus installida Adaway ja Viper4Arise, kernel ka avatud muudatustele. Samuti võimalus otse installimise ajal Google'i DNS käima sättida. väga lihtsad asjad, kuid OOS ei vaja mu arvates parandamist, pigem teps lisamist.
Ise tegin clean flashi, kuna uus telo ja ei hakanud riskima .
xda's on tal kirjas ka mõned soovituslikud näpunäited, sh kellel ei tasuks dirty flash'i teha.
nt kui otsustad installida 1+ Dialer'i, aga enne oli Google Dialer peal, siis soovitav clean flash. basic stuff nö.
https://forum.xda-developers.com/oneplus-3t/development/rom-freedomos-1-0-t3538726
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
03.02.2017 10:56:35
|
|
|
| Kas mõnel custom ROM-il on see touch latency häda ka ära klaaritud?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
03.02.2017 16:50:21
|
|
|
Kuidas teil telefon kohale on toimetatud? Kas DHL kuller ise toob või annab see Omnivale üle? Mul mingi jama praegu, tracing näitab:
Eile ehk neljapäeval:
Saabunud DHLi keskusesse - TALLINN - ESTONIA 08:44
Suunatud kättetoimetamisele TALLINN - ESTONIA 09:06
Täna reedel:
Saadetis jagamisse suunatud, allkirja ei lisata TALLINN - ESTONIA 12:25
Ja siis on miskine "ajahüpe" toimunud, viimaseks on lisatud, et nagu ma oleks selle kätte saanud, ja seda kolmapäeval!
Kolmapäev, Veebruar 01, 2017 Asukoht Aeg Tüki arv
Saadetis üle antud JoGeva Vald 16:00
Isegi Oneplusilt tuli sama kiri, et ma oleks selle nagu kätte saanud...
Oskate kommenteerida?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
03.02.2017 17:02:20
|
|
|
| Minul konkreetselt, tõi DHLi kuller tellimusele märgitud aadressile, tõi töö juurde kontorisse.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.02.2017 17:34:01
|
|
|
| DHL'i trackimise lehel saad kätteandmise akti vaadata koos allkirjaga, saad teada, kes vastu võttis (perenimi läheb sinna niipalju kui kuller aru saab sellest).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shenris
HV kasutaja
liitunud: 03.09.2013
|
03.02.2017 18:00:24
|
|
|
| Endal helistati eelnevalt DHL ning vahetasin veel aadressi. DHL tõi kohale.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
03.02.2017 19:33:56
|
|
|
Helistasin DHL-i, sealt öeldi, et on üle antud teisele kullerile, et saan homme kätte. Eeldan siis, et Omniva kullerile. Käisin Omnivas küsimas, täna õhtul neil veel pakki polnud. Helistasin ka kohalikule postiljonile, see ütles, et vastu hommikut tulevad alles Tallinna asjad.
Imelik, et DHL teeb ise rõõmsa näo Oneplusi ees, et telefon juba kolmapäeval kohale toimetatud.
edit.
Tõigi laupäeva varahommikul Omniva kuller koju kätte. Tundub, et DHL ei viitsi ise Tallinnast kaugemale enam käia.
Käes siis täpselt nädalaga, laupäeval ostetud telefon käes järgmine laupäev. Teele oli pandud SZCZECIN - POLAND.
viimati muutis Ricard 04.02.2017 10:54:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
03.02.2017 21:50:46
|
|
|
| Minule tõi Omniva postiljon selle koju, Jõgevamaa, Saare vald.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
04.02.2017 16:38:36
|
|
|
| Minule on DHL kõik pakid toonud otse koju/tööle (mõlemad Tartu linnas), olenevalt ajast.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hundesohn
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2013
|
08.02.2017 13:15:16
|
|
|
| Hmm, sain Oneplus 3T kätte, aga kas preinstalled Oxygen OS Eesti keelt süsteemikeelena ei tunnistagi? Ei suuda leida küll kusagilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.02.2017 13:45:47
|
|
|
| Eesti keelt pole Oneplusil.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
10.02.2017 13:03:43
|
|
|
uus firmware uuendus väljas:
OxygenOS 4.0.3 for OnePlus 3T.
Here are some highlights:
Added Wi-Fi IPv6 Support toggle
Optimized Smart Wi-Fi Switcher, if turned on, device will switch to data connection if Wi-Fi signal is consistently poor
Fixed crashes for Line
Increased stability of the Camera app
Optimized exposure when taking night time photos
Updated Audio Parameters and improved the quality of audio recordings
Updated APN settings for select carriers
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.02.2017 17:24:00
|
|
|
4.0.2ga oligi iga paari päeva tagant mingine random reboot.
Äkki kaob sellega ära.
Igatahes läks ilusti peale ja käivitades nagu tavaliselt, üks restart ja kõik töökorras
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.02.2017 17:31:14
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
4.0.2ga oligi iga paari päeva tagant mingine random reboot.
Äkki kaob sellega ära.
Igatahes läks ilusti peale ja käivitades nagu tavaliselt, üks restart ja kõik töökorras  |
3.2.6 peal oli jah aegajalt restarte, 4.0.2'ga pole siiani ühtegi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
11.02.2017 01:35:49
|
|
|
| Update'sin 4.0.3 peale, siiani toimib ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
11.02.2017 23:58:38
|
|
|
Kellelgi clock widgetitega probleeme ka on? Mitte nendega, mis official clock appiga, aga just nendega mis play poest tõmmatud. Vahetevahel ei taha widget kella muuta, peab avama ja weatherit vms korraks avama, siis uuendab kella ära alles.
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
12.02.2017 12:00:07
|
|
|
| Oli ka see probleem ennem. Kui tuli system update ja sai nougat peale installitud, võtsin play poest DIGI Clock widgeti, sellega pole siiani sellits probleemi täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
13.02.2017 10:09:45
|
|
|
| jorks kirjutas: |
| Kellelgi clock widgetitega probleeme ka on? Mitte nendega, mis official clock appiga, aga just nendega mis play poest tõmmatud. Vahetevahel ei taha widget kella muuta, peab avama ja weatherit vms korraks avama, siis uuendab kella ära alles. |
Mu meelest on see Android 7 agressive doze häda: ta paneb vidina nimelt magama ja see ei uuenda kellaega. Vahetasin ka neid mitmeid, kuni kuugeldasin ja vidina uinutusnimekirjast välja võtsin, pärast seda enam ' kell taha ei jää'.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margu39
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2005
|
15.02.2017 11:57:56
|
|
|
Tere,
Olen kahevahel kas osta praegu 3T või oodata järgmist versiooni. Kas on siin inimesi, kes on kursis järgmise (5?) väljatuleku ajaga? Netis on jäänud silma aprill ja ka juuni vms. Kas tasub oodata või ära osta praegu 3T. Andke nõu.
m.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
15.02.2017 12:12:24
|
|
|
| Ma ootaks, 3T pole midagi erilist
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
15.02.2017 22:16:42
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ma ootaks, 3T pole midagi erilist |
faktid või oled lambi hater
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
15.02.2017 22:22:25
|
|
|
| oma kogemus peale 2 kuud kasutamist, täitsa tavaline telefon with a side serving of retarded UI, ainsad asjad mis väga ok on aku mis peab kenasti ja quickcharge mis on hea kiire, muus osas mitte midagi erilist, arvestades mis hinda küsitakse selle eest siis jah järgmine tuleb ilmselt miski hiinakas mis on poole odavam ja pmst täpselt sama.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l4d
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2016
|
15.02.2017 22:36:51
|
|
|
| margu39 kirjutas: |
Tere,
Olen kahevahel kas osta praegu 3T või oodata järgmist versiooni. Kas on siin inimesi, kes on kursis järgmise (5?) väljatuleku ajaga? Netis on jäänud silma aprill ja ka juuni vms. Kas tasub oodata või ära osta praegu 3T. Andke nõu.
m. |
Oleneb olukorrast - kui ostuga kiiret pole, siis soovitan oodata. 3T on küll viimasepeal telefon, aga soovitan MWC ära oodata ning ka OnePlus toob arvatavasti oma uue mudeli suve alguses välja (loodetavasti koheselt kui Snapdragon 835 on saadaval ka teistele tootjatele, kuna eelisjärjekorras on Samsa oma uue S8-ga).
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
16.02.2017 12:22:49
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| oma kogemus peale 2 kuud kasutamist, täitsa tavaline telefon with a side serving of retarded UI, ainsad asjad mis väga ok on aku mis peab kenasti ja quickcharge mis on hea kiire, muus osas mitte midagi erilist, arvestades mis hinda küsitakse selle eest siis jah järgmine tuleb ilmselt miski hiinakas mis on poole odavam ja pmst täpselt sama. |
Sellise raha eest sa ei saa ühtegi teist telefoni, mis oleks ligilähedalgi sellele telefonile. Telefon on ülikiire, kokku pole seda kordagi jooksutada suutnud, Nougat 7 oma split screeni ja muude lisadega, rääkimata sellest, et pidevalt telefoni kasutades peab aku mitu päeva vastu ja dash charge laeb aku 30 minutiga täiesti täis. Tule näita mulle sama võimsusega teist hiina telefoni, mille sa poole odavamalt saad ja võtan oma sõnad tagasi. Mina igatahes soovitan osta, kui asjaga kiire on.
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
16.02.2017 13:07:59
|
|
|
Potsatajal pidev kriitika oneplusi pihta. Jääb segaseks, miks sa seda telefoni üldse kasutad?
Hetkel endal väike mõte naisele 3t võtta.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
16.02.2017 13:13:07
|
|
|
Pidev kriitika ? Siin kõikide arust on see 3T nagu best thing after sliced bread, aga tegelikkuses jumala tavaline telefon.
Kunagi oli oneplusi eeliseks hind, enam ei saa seda ka öelda. Ma ei ütle, et see telefon on halb aga mitte ka nagu best thing ever.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
16.02.2017 13:37:02
|
|
|
| No 3/3t samal tasemel või paremgi veel, kui s7, Iphone 7 jne. Kui nüüd hindu võrrelda, siis ikka OnePlus on ikka kõvasti soodsam. Niiet millest me räägime.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.02.2017 16:25:20
|
|
|
| Fuz, ei taha mina uskuda, et ta sama või parem on võrreldes nende seitsmetega mida välja tõid.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.02.2017 18:27:49
|
|
|
Muljetavaldav jõudlus tõesti
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
16.02.2017 18:32:48
|
|
|
| Ull jõudlus ja siis chrome lampi hakib, kõva kasu.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
16.02.2017 19:08:29
|
|
|
Vaata midget porri arvutist siis, kui hakkima kipub, pole vaja sellepärast telefoni maha teha.
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
16.02.2017 19:11:13
|
|
|
| Jep parim phone ever benchmarkimiseks
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.02.2017 20:02:18
|
|
|
anna siis vingumise asemel teine kriteerium hindamiseks, kui see ei sobi.
Ilmselt pole see võimalik, kuna on lihtsalt subjektiivne hinnang. Las ta siis olla.
Teistel jälle oma subjektiivne hinnang, mis küll lahkneb sinu omast.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.02.2017 22:53:04
|
|
|
| Vahe "secret buildiga" on mõni protsent vaid, seega ei saa endiselt väita, et tegu aeglase telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.02.2017 10:20:29
|
|
|
Milles see 3(T) aeglus reaalselt välja peaks ka paistma. Mul ka Oneplus esimene ja teine kasutuses ja mingit aeglust ma küll ei märka ka nende vanurite juures.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Polugan
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2015
|
17.02.2017 11:03:20
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ull jõudlus ja siis chrome lampi hakib, kõva kasu. |
Kui kaua sul see 3T kasutusel on olnud? Minul pole siiani mitte mingit hakkimist ega jõudlusega probleeme olnud (kuu aega vana mul alles niiet eks näis, vb alles tulevad probleemid). Aga loe natuke rohkem chrome'i kohta, sellega on "hakkimist" ja "ei näita lehtede sisu" probleeme kogu internet täis kõigi telefonide kasutajatel. Ka elukaaslase samsung S6'e peal töötab chrome nagu mu vana S2 peal - kiilub jah kinni. Asi on siiski appis mitte telefonis.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.02.2017 02:48:56
|
|
|
Sirvisin veebruari T&M ja seal tunnistati igasugu huiavei; sony ja õuna7 seast parimaks telefoniks OP3.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
19.02.2017 08:07:33
|
|
|
Eile tegi OP3 triki. Lülitas end välja, lihtsalt laual vedeledes. Olin vaid umbes tunni hotspoti kasutanud. Polmud masin soe ega midagi. Halb üllatus igatahes
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
19.02.2017 11:41:27
|
|
|
Ise olen mõelnud uue 3T peale (hetkel 1+1 kasutsel) aga kuulates siinset juttu, siis vast mõistlikum tõesti järgmine mudel ära oodata
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.02.2017 15:30:43
|
|
|
Eks sa siis oota. Ma tulen vastavasse teemasse siis vinguma, et kui sitt mudel see 5X ikka on
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.02.2017 15:47:56
|
|
|
| xman2009 kirjutas: |
Ise olen mõelnud uue 3T peale (hetkel 1+1 kasutsel) aga kuulates siinset juttu, siis vast mõistlikum tõesti järgmine mudel ära oodata  |
Miks?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.02.2017 15:51:46
|
|
|
SKG, ta laseb ennast kellegi arvamustest mõjutada. Ja arvamusi on alati seinast seina.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
19.02.2017 20:36:16
|
|
|
Arvamus kujube info pinnalt, aga see ei ole kuidagi seotud selle jutuga, et 3T on kellegi arust siin hea või halb. Pigem asi selles, et kui tõesti juba suve alguses on oodata uut versiooni ning mul pole kiiret 1+1 välja vahetamisega siis milleks osta uus versiooni, mis kohe kohe on juba vana versioon. jägaja võib nüüd oma kristallkuuli taskuse tagasi pista
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.02.2017 20:39:21
|
|
|
xman2009, igal kahel viimasel aastal on Oneplus kaks erinevat mudelit välja lasknud, ehk siis sinu suve lootus (tavaliselt liigub august-septembrisse) võib saada kurva lõpu, kui natuke hiljem tuleb veel uuem ja sulle meeldivam X mudel välja
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margu39
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2005
|
19.02.2017 23:12:00
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
xman2009, igal kahel viimasel aastal on Oneplus kaks erinevat mudelit välja lasknud, ehk siis sinu suve lootus (tavaliselt liigub august-septembrisse) võib saada kurva lõpu, kui natuke hiljem tuleb veel uuem ja sulle meeldivam X mudel välja  |
Ai blin. Septembrini küll ei kannata oodata. Aprill oleks veel ok. Mai algus ka. Aga see on vist tõesti optimistlik....
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|