|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.10.2016 22:41:11
|
|
|
| Eks järgmine nädal uurib asja ka MTTC-lt siis. Samas, kui ka MTTC ise ei oska öelda, millal saabub, kaua aega võtab, siis no ma ei kavatse küll rohkem teadmatuses passida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
30.10.2016 15:39:23
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Eks järgmine nädal uurib asja ka MTTC-lt siis. Samas, kui ka MTTC ise ei oska öelda, millal saabub, kaua aega võtab, siis no ma ei kavatse küll rohkem teadmatuses passida. |
Loogiline
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
31.10.2016 15:40:27
|
|
|
MTTClt tuli vastus, et kuna varuosa tarneaeg on liiga pikk, siis tehti tootjale taotlus seadme mahakandmiseks. Nädala jooksul peaks vastus tulema.
Kas siis Elisa sel juhul maksab raha tagasi või vahetab sama toote vastu välja? Tegu on Z3C-ga, mida Elisa poes enam ei müüda. Kuradi kahju oleks sellest telefonist loobuda.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
01.11.2016 10:14:32
|
|
|
Kui toodet enam müügis ei ole, siis saad raha tagasi.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.11.2016 17:17:53
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Kui toodet enam müügis ei ole, siis saad raha tagasi. |
Tasub arvele kirjutada, et alternatiivse tootega pole nõus. Klick ikka kunagi väga surus peale...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
12.11.2016 12:23:22
|
|
|
Kaks positiivset Elisa kapsaaeda:
1) Mobiil-ID vahetusega on see "OK" "OK" "OK" ära kadunud, saab palju kiiremini hakkama ning teate tulekuga see helina toon tulnud.
2) 4G viimasel ajal üllatavalt stabiilne olnud
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.11.2016 18:23:50
|
|
|
Pigem on neil väga hea 3G.
4G osas ei tea viimased 6 kuud...tahvlis nägin suurimat kiirust 20 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
12.11.2016 21:00:45
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Pigem on neil väga hea 3G.
4G osas ei tea viimased 6 kuud...tahvlis nägin suurimat kiirust 20 kanti. |
See et sina nägid, ei tähenda, et teistel sama on. Sellise fakti pealt on küll päris "terve" mingeid järeldusi teha.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.11.2016 21:22:52
|
|
|
Jah...aga ega pidevalt ei jõua testida, mis pakkuja pädevam üle Eesti. Varem oli telia ülekaalukalt kiireim. Nüüd testinud mitmega kui kasutuskogemus põhipakkujaga kehv.
Muidugi on kiirus seinast seina...isegi kellaajast sõltuvalt.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.11.2016 21:44:32
|
|
|
Telefonis-tahvlis pole nagunii vahet kas on 5-10-15 või 20 mbit ühendus
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.11.2016 01:11:32
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Telefonis-tahvlis pole nagunii vahet kas on 5-10-15 või 20 mbit ühendus |
Sõltub. Aga jah, endale nt üleslaadimiskiirus olulisem sest päris palju saab pilte ja videosid üles lastud.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.11.2016 12:17:01
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Telefonis-tahvlis pole nagunii vahet kas on 5-10-15 või 20 mbit ühendus |
Sõltub. Aga jah, endale nt üleslaadimiskiirus olulisem sest päris palju saab pilte ja videosid üles lastud. |
Üldiselt 10 kanti kiirus on juba ok ja see kas 3G või 4G väga teemaks pole.
Kuskil pärapõrgus pigem teema, et ühendus stabiilselt olemas. Mahu ülemüügi puhul oli tele2 ja elisa antud kohas koomas...nüüd õnneks kõik ok
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.12.2016 14:34:20
|
|
|
Saatsin küll Elisa infosse ka selle kirja, kuid äkki keegi töötab seal ja saab kiiremini infot pritsida (meilidele võivad seal vastata vaata et kuni kaks nädalat).
Kas Eesti Elisa hakkab ka lähiajal müüma Oneplus telefone nagu seda teeb juba Soome Elisa - https://elisa.fi/kauppa/#!/puhelimet/OnePlus-3T-64-Gt
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2016 16:56:02
|
|
|
kjaups, nad pole suutnud OP3 siiani müüki tuua, tollane info oli ka, et lähiajal visisti. Nüüd jah, OP3T väljas.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.01.2017 21:33:47
|
|
|
Helistati mingipäev ja pakuti mingit 8 tollist äriklassi tabletit tasuta. Ainult andmeside eest peab maksma. Nüüd tekkis huvi, et milline oleks see 8 tolline äriklassi Lenovo tablet. Tundub, et jutt pigem Tab3 8'st, mis suht odavkäkk
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.01.2017 21:42:41
|
|
|
8 tolline
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
22.01.2017 22:45:08
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| 8 tolline |
Sõltub ju mida teha tahad. Kui see tablet peab sul pidevalt kaenlas olema ja põhilised tegevused tiirlevad ümber meilisaatmise, skype kõnede ja nt lennujaamas raamatu lugemise siis on see täiesti ok suurus.
Suuremat surfamist ja video vaatamist võimaldavad jah pigem suuremad...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.01.2017 22:47:41
|
|
|
Asi ei olegi sellest, et halb mõõt... telefonis oli magus jutt nagu tegu mingi äriklassi tootega, netist järele vaadates on tegu odava jublakaga.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
23.01.2017 10:34:57
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Asi ei olegi sellest, et halb mõõt... telefonis oli magus jutt nagu tegu mingi äriklassi tootega, netist järele vaadates on tegu odava jublakaga. |
Ta eesmärk oligi sinu huvi äratada, et sa neile tasuta reklaami teeksid
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
02.02.2017 13:33:12
|
|
|
Elisa sõbralik telemarketeer helistas hiljuti. Pakuti kaheks aastaks neljaeurose kuuhinnaga selliste parameetritega nutipaketti:
- datat 5 GB 3,5/1Mbps
- kõnesid 1000 min, ületavad 0,01€/min, lisaks 30 min roamingukõnesid
- SMS 50 tk, ületavad 0,01€/tk
Peale kaht aastat oleks nutipaketi hind 8€ kuus.
Lisaks pakuti üheeurose kuuhinnaga kõnepaketti, kuhu sisaldub:
- kõnesid 1000 min, ületavad 0,01€/min, lisaks 30 min tasuta roamingukõnesid
- SMS 50 tk, ületavad 0,05€/tk
Suhteliselt head pakkumised loomulikult, aga mul päris kamaluga numbreid ka millele nad hea meelega hammast ihuvad. Hetkel kõik lepingud diilis, päris eksaktselt on võimatu neid võrrelda, aga diiliski arved palju miinimumkuutasusid pole ületanud ja niiviisi võrreldes oleks Elisa pakkumine 25% odavam. Peale kaht aastat oleks vahe veel 3% Elisa kasuks. Mis zürii arvab? Kuidas Elisa 4G võrk tänapäeval Telia omaga võrreldes üldiselt on? Kas roamingutemaatika muutuste kontekstis midagi on, millega arvestama peaks? Diilis olnud pea neli aastat ja seal kõik toiminud nagu kellavärk, pole mingeid uusi (=kallimaid) pakette peale surutud ega midagi.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
02.02.2017 13:52:55
|
|
|
| hippokrates, kui sa selle 3.5 alla ja 1 üles kiirusega rahul oled, siis go for it, aga mu silmis on see 4G mõnitamine.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2017 14:17:38
|
|
|
| hippokrates, üks reegel mis kehtib iga asja kohta, olgu sa siis kelle klient tahes. Toimivat asja pole mõtet lõhkuda, need mõned eurod ajutist võitu ei ole seda väärt, et riskida kahe erineva võrgu leviala muutmisega. ERITI veel siduva lepinguga. Olen kuulnud, et on ka veel soodsamaid pakkumisi. Samas toimib see hüppamine kindlasti alati soodsama hinna välja pigistamises.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
02.02.2017 14:28:10
|
|
|
Ollaz, mul Diilis praegu 3/1 4G ja sellest on siiani mulle piisanud. Kuna esimesed sekund-paar tuleb "thrust" ilmselt nii palju kui parasjagu mast võimaldab siis leheküljed laevad igati kiiresti-kenasti ja see 3/1 mõjutab ainult pikemaid faililaadimisi. Telefonis Elisa esindaja ütles, et see pakkumise sõnastus 3,5 Mbit/s pidavat olema selline nö. "garanteeritud kiirus", aga kui mast kannatab, on kiirus suurem... Selline jutt paneb muidugi veidi kukalt kratsima.
indrekp, täitsa nõus ja eks ma ole pigem selline "parem varblane peos kui vares katusel" tegelane. Tegelikult leping pole tähtajaline vaid need hinnad kehtivad mulle kaks aastat, peale mida nutipakettide hind 4€->8€. Võin millal tahes sanktsioonideta operaatorit vahetada.
Üldse imestan, et need mobiilse side hinnad meil Eestis nii madalad on võrreldes muu Euroopaga, aga ilmselt see klientide väga hinnatundlik õielt õiele lendamine aitab asjale veidi kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
02.02.2017 14:32:50
|
|
|
Diililt pakett 15 GB umbes 3-5 / 1Mbps
1200 minutit/300 sõnumit. 2 aastat 4€, pärast seda 6€.
Ilma siduva lepinguta kuna pikaajaline EMT/Telia klient eelnevalt. Eks ole ka paremaid pakkumisi aga praegu sellega rahul.
Saada Diili päring, et kas teevad parema pakkumise, ja siis arvuta ise edasi.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.02.2017 15:34:06
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| hippokrates, üks reegel mis kehtib iga asja kohta, olgu sa siis kelle klient tahes. Toimivat asja pole mõtet lõhkuda, need mõned eurod ajutist võitu ei ole seda väärt, et riskida kahe erineva võrgu leviala muutmisega. ERITI veel siduva lepinguga. Olen kuulnud, et on ka veel soodsamaid pakkumisi. Samas toimib see hüppamine kindlasti alati soodsama hinna välja pigistamises. |
"töötavat asja mitte lõhkuda" loogika järgi elades jääbki kohapeale tammuda. Eks ikka on mõistlik ringi vaadata. Iga löömata jäänud löök on juba mööda läinud. Ehk kui ei proovi ei saa kunagi teada, kas midagi läheb paremaks või halvemaks. Ehk kes ei riski see.... tead küll.
Aga see ei käi ainult moblaopekate kohta vaid igas eluvaldkonnas vast
EDIT: Tele2 ja Telia seovad klienti tähtajaliselt ka ainult soodustuse tõttu. Elisal siis kui saad tasuta/suure soodustusega seadme või mingi osamaksetega seadme. Lihtsalt soodsama paketi pärast keegi ei seo
Tele2 on nii naglaks läinud et alates Multipakett 3-st on tähtajaline 12 kuud ISEGI siis kui sa seda deezerit ei taha...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.02.2017 16:24:46
|
|
|
| reikar kirjutas: |
Diililt pakett 15 GB umbes 3-5 / 1Mbps
1200 minutit/300 sõnumit. 2 aastat 4€, pärast seda 6€. |
Täpsustavalt, et 2,96 eurot kuus 24 kuud soodusperioodil, pärast soodusperioodi 4,96, mis ümmardatult kahe aasta pärast on ka super hinnaklass siiki.
Eks on paremaidki pakkumisi, vähemalt numbrite poolest, mida suurt keegi täis nagunii ei räägi ega SMSessi. Diil hoiab jah kunstlikult kiirust kinni, teistel paketis maht piiratud aga kiirust kas suurem või piiramatu. Kui aga vaadata teiste pakkumisi, siis seal on kuni tingimus sees, Telia pakub garanteeritud kiiruse(väikese, kuid väidetavalt garanteeritud) ja seal klausel, et kiirus võib olla kuni.
Muidu on operaatorite pakkumised täiesti korralikud, just interneti kasutusmahu poolest. Sõltub muidugi, aga 15Gb peakski paljudele miinimum maht olema, et ei peaks kogu aeg mahtu jälgima.
Igatahes saavad operaatorid siin käia ja teiste pakkujate hindu võrrelda. Neil kõigil on tegelikult konkurentide igasugu pakkumispräänikte koht suht hea info olemas, Tele2 tundus selline vaeslapse ja vähese informeerituse küüsis vaevlevat. Või siis telemarketing ei viitsinud vaeva näha.
Tean, et tehakse ka 30Gb mahuga pakkumisi, mis muidugi tuleb kaks korda kõrgema hinna eest.
| RustyZ kirjutas: |
EDIT: Tele2 ja Telia seovad klienti tähtajaliselt ka ainult soodustuse tõttu. Elisal siis kui saad tasuta/suure soodustusega seadme või mingi osamaksetega seadme. Lihtsalt soodsama paketi pärast keegi ei seo |
Just nii see turuseis hetkel on, et soodsama paketi hind sunnimaisust kaasa ei too hetkel ühelgi operaatoril. Hea seegi
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.02.2017 17:58:37
|
|
|
jägaja, paraku Telia ja Tele2 puhul ikkagi võib tuua, kui see soodustus on selline, et ala aasta soodsam hind siis tavaline jne. Lihtsalt "eripakett" vist ei too jah samas on ka seda nähtud.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2017 20:51:19
|
|
|
Mis kõik ostavad siin lihtsalt hinda?
töötava asja all pidasin silmas, et kõik kolm pakkujat on erineva levialaga, suur tõenäosus on, et seal kus töötab Diil a.ka Telia, ei ole täpselt sama levi Elisal või Tele2'l ja vastupidi.
Samas tõsi, katsetada ei keela keegi ja kui sama asja poole odavamalt saab, pole probleemi.
Eks kõik operaatorid teavad üksteise alapakkumise hindu, lihtsalt kohati läeb ebareaalseks 1€ telefon tuhande minutiga tasku anda.
Kõige selle põhjus on lihtne, kolm operaatorit on turu täielikult täis müünud ning ainus võimalus on kliente üle võtta. Ma ei tea mitu miljonit klienti eestis on? paar? elanikke on mingi poolteist vist
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.02.2017 20:55:55
|
|
|
indrekp, 1,3 milli elanikke väi paar kopikat alla. Kõik telefoni ei oma ja kes ka omab, ei kasuta seda hoopiski nii, kuis operaatorid tahaksid seda lüpsimasinat kasutatavat.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.02.2017 23:26:14
|
|
|
No paljudel on mitu liitumist. Minul näiteks 3 isiklikku liitumist pluss töötelefon
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.02.2017 08:33:14
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| No paljudel on mitu liitumist. Minul näiteks 3 isiklikku liitumist pluss töötelefon |
Mul oli maale tehtud 2+1 kõnekaart, nüüd jäänud 1. Antud juhul Elisa. Levi ja kiirus paremad kui mul linnas püsiühendusega.
2 masti ääreala ka, nii et peab õnnelik olema.
Aga tore, et seda ülemüüki käsitletakse, veel aasta tagasi oli jutt, et kõigil nii edev 4G, et mis ülemüük
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.02.2017 10:30:23
|
|
|
Ma ei saa aru mis ülemüügist te jahute. Misasi on ülemüük? Sellist asja ei eksisteeri. Jah, mõnes piirkonnas on rohkem kasutajaid, samas mõnes on jälle vähem. Kui me jaotaksime rahva võrdselt mastide alla ära oleks ruumi veel oioioi kui palju. Seal, kus tekib kasutajaid, opekad ka tegutsevad, alati ei ole see lihtsalt sekundi, minuti, nädala, isegi kuu küsimus. Need asjad võtavadki aega. Ülemüügist jahuvad need kes on sattunud piirkonda kus on kasutajate arv/kasutus järsult tõusnud, samas keegi ei saa kunagi ennustada kuidas ja kuhu need kasutajad edasi liiguvad, kuhu need koormused tekivad. Tihti on see seotud suvilapiirkondadega kuhu hakatakse järsku aastaringseks elamiseks mõeldud maju ehitama jne.
Ülemüümine - see on nagu see Tallinki laevade teema kus kurdetakse, et peab maas istuma/magama sest kõik on kalevipoegi täis. Iga kord, kui on koridorid rahvast täis olnud, on kallimas klassis old ruumi jalaga segada. Ehk siis - piirkonniti on see ikkagi nii erinev.
Ja kui nüüd mõni tuleb küsima, et ou ma tahaks omale netipulka...kasutan "karulaane 5", ja seal on tavalisest suurem koormus...opekas peaks ütlema "ei ma ei müü?" ja siis ütled, et "okei ma tegelt tahaks kasutada "kuuseotsa 6" hoopis", siis müüb ja kasutaja läheb ikkagi "karulaane 5". ülemüümine? jne jne jne.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
06.02.2017 14:47:13
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Asjad seal Elisas ikka väga ligadi-logadi. Korduvaid palveid mitte mulle telefonimüüki teha lihtsalt ignoreeritakse tuimalt  |
Aastake möödas, jälle pakutakse idioodi visadusega oma teenused
Tänaseks on juba vähemalt 3 Elisa töötajat konkreetselt valetanud et lõpetavad oma müügispämmi...
On's see teenus tõesti nii vilets, et tolmuimejamüüja stiilis seda pähe määrima peab?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.02.2017 15:38:14
|
|
|
Kas nad üldse on elisa töötajad? Osalt tegid ju mingid teenusfirmad seda spämmi. Iga kord erinev pakkuja ja number tuleb "random".
Olen ise teiste spämmijate numbreid salvestama hakanud siis sama enam helistada ei saa
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
06.02.2017 15:44:17
|
|
|
Tütarlaps igatahes väitis, et "helistame teile Elisast."
Ilmselt oleks mind pikalt saadetud, kui uurinuks, et millise juriidilise keha alt täpsemalt
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
07.02.2017 21:16:56
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Asjad seal Elisas ikka väga ligadi-logadi. Korduvaid palveid mitte mulle telefonimüüki teha lihtsalt ignoreeritakse tuimalt  |
Aastake möödas, jälle pakutakse idioodi visadusega oma teenused
Tänaseks on juba vähemalt 3 Elisa töötajat konkreetselt valetanud et lõpetavad oma müügispämmi...
On's see teenus tõesti nii vilets, et tolmuimejamüüja stiilis seda pähe määrima peab? |
Ega teenus pea vilets olema, kui seda reklaamitakse. Tulemustasu sõltub ikkagi sellest, kui palju müügimees reaalselt müüb. See, missuguses stiilis müügimees midagi pähe määrib, on juba kinni müügimehe isiksuses, oskustes ja kogemustes. Töötaja võib sulle ju lubada spämmi mitte saata, aga kui ta sellest kuskile märget maha ei jäta, siis järgmine töötaja seda ei tea. Usu mind, on ka selliseid müügimehi, kes helistavad misiganes põhjusel ka läbi neid, kellel on see niinimetatud "ei soovi edasisi pakkumisi" linnuke juures.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
10.02.2017 18:31:16
|
|
|
Selline juhus siis täna, et helistab tädi lindorffist et teid on inkassosse antud kuna elisa arve maksmata 31 euri. ma kohe et kulla tädike ma pole elusees elisa klient olnud , ajate ehk midagi sassi ? vastas et ei tea pole tema asi elisa on arve neile saatnud ja olgu makstud. Ma siis helistan elisasse , et milles asi nagu, tuli välja et ma olen kunagi elisa raamatu äpi laadinud telefoni ja sellel oli mingi 2 nädalat tasuta prooviaeg olnud mille ma küll lõpetanud olin aga mingi süsteemivea tõttu jäi aktiivseks , tyhistasid arve ja inkassonõude .
et kui teil peaks olema kunagi laetud see äpp tasuks ülekontrollida kas asi jonksus , võib juhtuda ka et leiate end kuskilt võlglaste tabelist :S
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
04.03.2017 12:10:04
|
|
|
Elisa "tasemel" klienditeenindus
Ostsin Elisa kõnekaardi, et internetti kasutada. Laadisin kaardile 5€, et võtta 2mbit allalaadimisega pakett 15gb mahuga. Saatsin sõnumi NET30 15300 ja sain vastussõnumi, et pakett aktiveeritud. Kuna üleslaadimise kiirusest polnud kodulehel juttu, eeldasin, et see on ka 2mbit. Aga oh imet, hoopis 0,1mbit. Speedtest.net näitab üldse 0. Kuna mulle just tähtis üles kiirused, siis see pakett ei sobinud. Kandsin nüüd kaardile juurde 10€, et tellida 10gb mahuga piiramatu kiirusega pakett. Saatsin sõnumi NET4G30L 95000. Vastussõnum kinnitas, et pakett aktiveeritud. Kiirused ikka vana paketi järgi 2/0,1.
Siin on nüüd kokkuvõtte kolmest kõnest klienditeenindusse:
1. Soovitati mul võtta kaart ja modem arvuti tagant ja panna teise auku ning teha arvutile restart. Klienditeenidaja veel lisas, et viimase paketi maht on liidetud uue 4g paketi külge, et tore boonus teile. Kokku oli tol hetkel siis 25gb mahtu. Mõtlesin, et tore ja lõpetasin sõbralikult kõne.
2. Probleem sama ei aidanud klienditeeninduse nõuanded. Helistan uuesti. Seekord sama jutt neile ja pandi ootele ca 5 minutiks. Siis tuli uus tark jutt, et vana paketi 15gb tuleb ära kasutada ja siis saate uut paketti hakata kasutama. Olgu, jäin rahule vastusega.
3. Probleem sama. Tirisin netist 15gb dummy faili, et 15gb maht täis saaks ja uus pakett aktiveeruks. Ei. Kõik endist viisi - 2/0,1. Kõne klienditeenindusse ja nüüd küsiti, et kust te selle 2mbit paketi üldse tellisite. Ütlesin, et nende kodulehel on info kuidas tellida omale internetipakett. Seejärel vaikus ja vastuseks sain, et nemad ei pakugi sellist paketti. Tore tore. Selle peale läks minu poolt toru hargile ja leppsin olukorraga, et see on ju ikkagi Elisa.
Lisan, et elan Pärnu kesklinnas mitte kuskil metsas kännu all. Kiirused peaksid olema head siin piirkonnas
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
20.03.2017 23:32:40
|
|
|
Tööandja andis sim kaardi töötelefoni tarbeks.
Teist telefoni kasutada ei plaani, kuna vajadust otseselt pole, number peaks aga aktiivne olema.
Mis oleks parim variant:
1) Topin simmi oma dual sim telefoni, kohe probleem lahendatud, aga kardan suuremat akukulu.
2) Tellin esindusest topeltnumbri teenuse, saan ühe telefoniga nagu muiste edasi rääkida, töönumbrile helistades tulevad kõned eratelefoni.
3) Tellin kuidagi kõnede suunamise?
4) ?
5) ?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.03.2017 23:33:58
|
|
|
| Kui sa kõnesid tegema ei pea telli suunamine.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.03.2017 23:34:56
|
|
|
dual-sim nüüd mul küll pole akukulu tajutavalt suurendanud. Ma ei taha kahte telefoni kaasas tassida, seega eelistan oma telefoni dual-sim versiooniga.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
20.03.2017 23:37:24
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Tööandja andis sim kaardi töötelefoni tarbeks.
Teist telefoni kasutada ei plaani, kuna vajadust otseselt pole, number peaks aga aktiivne olema.
Mis oleks parim variant:
1) Topin simmi oma dual sim telefoni, kohe probleem lahendatud, aga kardan suuremat akukulu.
2) Tellin esindusest topeltnumbri teenuse, saan ühe telefoniga nagu muiste edasi rääkida, töönumbrile helistades tulevad kõned eratelefoni.
3) Tellin kuidagi kõnede suunamise?
4) ?
5) ? |
topeltnumber kõige mõistlikum. Siis vähemalt saad välja helistada mõlemalt numbrilt kui vaja. Kui sul on dualsim telefon muidugi olemas, siis pole üldse probleemi ju...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
21.03.2017 17:25:32
|
|
|
kevadeti ikka vaja garderoobi uuendada ju
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
21.03.2017 18:36:44
|
|
|
| Kuidas Võru rahvas Elisa leviga rahul on, pean silmas just 4G ja 3G osas ja eelkõige sisetingimustes?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.03.2017 21:05:43
|
|
|
Kas kellelgi on mingit infot millal Elisa VoLte kõnesid läbi laskma hakkab?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.03.2017 17:06:16
|
|
|
Mobiil id ei tööta. Eile õhtul jamas samuti.
Sõnumid ka ei liikunud eile õhtul.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|