Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 14:24:30 vasta tsitaadiga

Teliast soetatud S7 vaikib hetkel uuenduste osas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 14:31:13 vasta tsitaadiga

Minu teliast soetatud edge samuti ei ütle midagi veel.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 14:33:04 vasta tsitaadiga

Nordic oma ka veel ei paku miskit.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 14:43:38 vasta tsitaadiga

USA-st soetatud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 15:48:39 vasta tsitaadiga

Sammobiles ka olemas tükk aega juba, UK ja Czech Republic versioonid..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 16:09:19 vasta tsitaadiga

Realist, mis mudeliga tegu on?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 16:53:43 vasta tsitaadiga

SM-G930FD
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 14:02:03 vasta tsitaadiga

Sain Choetechi juhtmevaba laadija kätte ja olen rahul - kvaliteetne asi ning laadmine on väga mugav. Põhimõtteliselt üsna ükskõik, kuidas telefon aluse peale visata, alati hakkab laadima. Kiirlaadimine toimib kenasti ka S7 originaallaadija adapteriga, kuigi miskipärast laadija manualis öeldi, et seda mitte kasutada.
Kuna aga tavalist laadijat tahaks kuhugi minnes ikka kasutada, siis ilma et neid adaptereid koguaeg ringi vahetada, ostaks parem ühe juurde. Kust ja millist QC 2.0 laadimisadapterit eelistada? Seniks kuni QC 2.0 standardile on, pole muid kriteeriumeid kui et mida soodsam, seda parem. icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 15:25:36 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Sain Choetechi juhtmevaba laadija kätte ja olen rahul - kvaliteetne asi ning laadmine on väga mugav. Põhimõtteliselt üsna ükskõik, kuidas telefon aluse peale visata, alati hakkab laadima. Kiirlaadimine toimib kenasti ka S7 originaallaadija adapteriga, kuigi miskipärast laadija manualis öeldi, et seda mitte kasutada.
Kuna aga tavalist laadijat tahaks kuhugi minnes ikka kasutada, siis ilma et neid adaptereid koguaeg ringi vahetada, ostaks parem ühe juurde. Kust ja millist QC 2.0 laadimisadapterit eelistada? Seniks kuni QC 2.0 standardile on, pole muid kriteeriumeid kui et mida soodsam, seda parem. icon_smile.gif


Üks tüüp kärsatas oma Lumia 950 tagakaane ära mitte-originaallaadijaga, siin HV foorumis teema olemas.
Seega kui manuaalis öeldakse, et ära kasuta originaallaadijat siis sellel võib point olla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 11:24:30 vasta tsitaadiga

Olgu, see on hea info, tänud.
Tean siis silma peal hoida - siiani ei ole ei telefon ega laadija kumbki liiga soojaks läinud.
Kuid kustkohast ja milline QC 2.0 adapter võtta?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 15:33:33 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Olgu, see on hea info, tänud.
Tean siis silma peal hoida - siiani ei ole ei telefon ega laadija kumbki liiga soojaks läinud.
Kuid kustkohast ja milline QC 2.0 adapter võtta?


tronsmart peaks olema üsna korralik tootja http://www.tronsmart.com
Ise kasutan autos QC2.0 sigaretilaadijat- http://www.tronsmart.com/products/tronsmart-cc2f-quick-charge-2.0-and-voltlq-technology-two-in-one-car-charger
pakutakse ka QC3.0 laadijaid.
tellisin ebayst.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 15:44:44 vasta tsitaadiga

Endal iVoler Quick Charge 3.0 autos ja Aukey kodus lisaks
https://www.amazon.de/gp/product/B01G5DVAQ8/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 16:24:01 vasta tsitaadiga

Ma pidasin silmas jah kodust seinalaadijat. Pisut otsisin ja uskumatult raske on leida Eestist kohapealt normaalse hinnaga QC 2.0 seinaadapterit.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 16:42:02 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Ma pidasin silmas jah kodust seinalaadijat. Pisut otsisin ja uskumatult raske on leida Eestist kohapealt normaalse hinnaga QC 2.0 seinaadapterit.

Mille jaoks HV on? icon_smile.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=quick+charge&submit=otsi&Type=products

Aga noh, nende hindade eest saab mujalt 2 korda rohkem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 16:51:21 vasta tsitaadiga

Hehe, seda minagi, et ~20EUR ei ole adapteri jaoks eriti mõistlik hind.
Aga tuleb siis tellida ikkagi, tänud!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 27.01.2017 18:35:18 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/est/Otsing?q=quick+charge

Siin veidi soodsamat kraami.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 29.01.2017 02:26:08 vasta tsitaadiga

Lihtsalt hoiatuseks teistele S7 omanikel. Sellest kaitseklaasist tasub kaarega mööda käia. Ulme et seda üldse müüakse poodides, ei kata tervet ekraanigi ära
https://www.euronics.ee/t/71535/telefonide-tarvikud/galaxy-s7-ekraanikaitseklaas-celly/glass590
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 29.01.2017 17:26:13 vasta tsitaadiga

Teksa hõõrub taskus paari nädalaga ekraanile jäljed sisse mida välja ei saa. S5ga juhtus nii juba. Lisaks saab ükskõiksemalt ringi käia kui mingi kest ümber.
Hetkel Tais ja ostsin üldse lifeproofi vee ja kukkusniskindla kesta. Hea muretu rannas liivas käsitleda ja vees kalu pildistada.

Küll aga nii nädalake btu nougat peal olnud. Hea ja tore ning kõik töötab.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 31.01.2017 21:00:10 Samsung Galaxy 7 ei saa enam mustriga sisse vasta tsitaadiga

Muutsin täna mustri ära aga unustasin ära. Enam vähem tean aga iga üritamise järel läheb uus prooviaeg kauemaks. Vahest toimib sõrmejälg aga mitte alati. Hetkel on tund uue proovimiseni. Sõrmejälg töötab ka ainult suvaliselt, peale kolme proovimist viskab jälle ekraanimustri ette.
_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 21:12:20 vasta tsitaadiga

http://www.recover-android-iphone.com/recover-android/how-to-unlock-samsung-galaxy-phone.html
https://drfone.wondershare.com/unlock/9-ways-to-bypass-samsung-lock-screen-pattern-pin-password-fingerprint.html
ja viimaseks: http://www.mobiledic.com/android-topic/unlock-screen-password-samsung-galaxy.html
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 31.01.2017 22:55:47 vasta tsitaadiga

Kaks varianti ei tundnud mu telefoni ära ja kolmas ei toiminud. Aga õnneks tuli muster endal meelde peale tundi aega. icon_biggrin.gif Tänud igatahes. thumbs_up.gif
_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 11:18:24 vasta tsitaadiga

DazBoot kirjutas:
Kaks varianti ei tundnud mu telefoni ära ja kolmas ei toiminud. Aga õnneks tuli muster endal meelde peale tundi aega. icon_biggrin.gif Tänud igatahes. thumbs_up.gif


Kas google kontoga sisselogimise võimalust ei peaks andma kui PIN/muster/näpujälg piisavalt palju on ebaõnnestunud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.02.2017 20:00:07 vasta tsitaadiga

Peale vees ligunemist muutusid sõrmed telefoni jaoks tundmatuks. Ilmselt 50x panin valesti ja ei tulnud midagi. Ootasin kuna sõrmed ära kuivasid ja normaalseks muutusid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 20:16:15 vasta tsitaadiga

Ta küsib ju passwordi kui ei loe välja
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 02.02.2017 14:49:53 vasta tsitaadiga

kellelgi juba Nougat updateti pakub?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 14:52:57 vasta tsitaadiga

Ei paku. International versioonid pidid igal pool vaikima. Vodefone lukuga telefonidel on juba olemas, aga unlocked versioonid ikka ootavad.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 15:04:37 vasta tsitaadiga

Ma ise lasin omale UK BTU peale. Küll aga jääte galaxy carest ilma, kui CSC muutub (ma tegin selle vea juba vana androidi peal icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 15:41:23 vasta tsitaadiga

Lasin ka UK versiooni peale. Töötab hästi ja kiirelt. Poweramp rakenduse arendajad võiksid rakebduse kiiresti 7-ga sobivaks teha.

Bussipileteid ei saa ka enam telefoniga helistades osta, ütleb, et number pole kasutusel.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.02.2017 15:49:58 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Lasin ka UK versiooni peale. Töötab hästi ja kiirelt. Poweramp rakenduse arendajad võiksid rakebduse kiiresti 7-ga sobivaks teha.

Bussipileteid ei saa ka enam telefoniga helistades osta, ütleb, et number pole kasutusel.


see bussipileti ostmine pole Nougati viga vaid UK versiooni viga. Meil väljastatavatel versioonidel tehakse vastavad muudatused spetsiaalselt. Kunagi ei töötanud nt Nexustel ka alguses. Teise regiooni versioonidega võib olla veel asju mis ei tööta.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 12:24:00 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, millise regiooni soft on Eestis müüdavatel peal. http://live.samsung-updates.com/ siit saab jälgida erinevate mudelite softi releasei. Aga ei suuda tuvastada, milline peaks olema minu telefoni oma.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 12:30:15 vasta tsitaadiga

Baltic = SEB
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 12:31:23 vasta tsitaadiga

tteam, Baltic ning lühend on SEB.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 12:45:06 vasta tsitaadiga

Okei, hea teada. Kahju, et seda seal listis ei ole. Või vähemalt mul ei kuva.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 12:48:13 vasta tsitaadiga

Sellel lehel on ainult mingi X arv viimaseid mis sellele mudelile välja tulnud.
Vaata nt siit: https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G935F/SEB/
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 03.02.2017 16:04:04 vasta tsitaadiga

Endal juba viimased nädal aega UK 7.0 peal. Töötab üsna hästi, vaikimisi oli ekraani resoks pandud 1080p, vaatasin CPU-Ziga telefoni spece ja ekraani reso oli 1080p, algul mõtlesin, et telol mingi kala sees icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 13:04:04 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
Endal juba viimased nädal aega UK 7.0 peal. Töötab üsna hästi, vaikimisi oli ekraani resoks pandud 1080p, vaatasin CPU-Ziga telefoni spece ja ekraani reso oli 1080p, algul mõtlesin, et telol mingi kala sees icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


See tal jah defaultis pandud
Saab klienti petta, et telefon kiire icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 14:06:19 vasta tsitaadiga

kas keegi on selle Samasungi lubatud kingi(Gear fit2) ka kätte saanud
_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 04.02.2017 15:32:34 vasta tsitaadiga

ik2 kirjutas:
kas keegi on selle Samasungi lubatud kingi(Gear fit2) ka kätte saanud



Ei ole, küsisin järgi, pmst alates 31 jaanuar kuni 3 märts on tarne aeg.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 16:00:11 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
ik2 kirjutas:
kas keegi on selle Samasungi lubatud kingi(Gear fit2) ka kätte saanud



Ei ole, küsisin järgi, pmst alates 31 jaanuar kuni 3 märts on tarne aeg.



Eks siis ootame

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 16:03:10 vasta tsitaadiga

Arvan, et nad ei arvestanud kogustega. Lõustas ka paljud kisasid, et kus gear on
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 04.02.2017 17:18:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Arvan, et nad ei arvestanud kogustega. Lõustas ka paljud kisasid, et kus gear on


Kui mina end regama hakkasin, siis andis pidevalt errorit, et andmed valed. Keerati niiviisiilmselt regamine märkamatult kinni.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 17:51:53 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
kellelgi juba Nougat updateti pakub?


Halvad uudised. Võib minna kuni suveni enne kui saame. http://www.gsmarena.com/nougat_update_for_samsung_galaxy_s7_s7_edge_units_in_singapore_wont_arrive_this_quarter-news-23172.php
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 04.02.2017 19:00:17 vasta tsitaadiga

Ei saa nagu väga pihta, miks te sammobile kaudu muu regiooni Androidi peale ei pane, garantii jääb ju alles icon_biggrin.gif
_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 19:08:47 vasta tsitaadiga

maalane kirjutas:
blackhawk kirjutas:
kellelgi juba Nougat updateti pakub?


Halvad uudised. Võib minna kuni suveni enne kui saame. http://www.gsmarena.com/nougat_update_for_samsung_galaxy_s7_s7_edge_units_in_singapore_wont_arrive_this_quarter-news-23172.php



See ju Singapur, vähe teine regioon.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 19:50:34 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
Ei saa nagu väga pihta, miks te sammobile kaudu muu regiooni Androidi peale ei pane, garantii jääb ju alles icon_biggrin.gif

Screen care mitte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 04.02.2017 20:47:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
goclever kirjutas:
Ei saa nagu väga pihta, miks te sammobile kaudu muu regiooni Androidi peale ei pane, garantii jääb ju alles icon_biggrin.gif

Screen care mitte


Seda on tõesti suur kaotus icon_smile.gif S6 oli veel ok kestvusega see care- aasta. S7 aga juba napilt pool aastat- milleks üldse siis tõmmelda. Ma ka alguses tõmblesin, seda seni kuni nägin selle kestvust
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 20:59:43 vasta tsitaadiga

Äkki osad alles nüüd ostnud doh.gif
Loogiz, et peale screen care lõppu poogen

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 04.02.2017 21:18:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Äkki osad alles nüüd ostnud doh.gif
Loogiz, et peale screen care lõppu poogen


Ma ka alles ostsin edge ja euronicsist. Just selle care pärast, samas klickist oleks üle 100euri soodamalt saand. Aga care asa tahtsin. Pärast selgus, et polegi enam aasta. Asja point selles, et esimesed paar kuud hoiad nagunii psüholoogiliselt juba hoolikamalt ja siis kui juhtub miskit, on care ajaliselt läbi. Jah, ma ehk sõnastasin enne liiga järsult kuid mõte jääb samaks. Kes tahab kohe ja ruttu uut androidi siis care kaotus ei ole märkimisväärne kadu (kuidki edge ekraan 275 euri vs 50)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 23:12:21 vasta tsitaadiga

Tõesti, oleks aasta, siis ehk veel hoiaks mind see screen care kinni. 6 kuud on suht nadi pakkumine.Samas kellel kodukindlustus on, siis ei ole sellel carel üldse mingit mõtet, kodukindlustusega saad omavastutusega (90 eur) juba uue telefoni.
Samas proovisin selle Nougati ära, ei midagi erilist, lasin 6 tagasi peale-meeldib kuidagi rohkem.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2017 21:32:30 vasta tsitaadiga

Oleneb ka kodukindlustusest, mul kehvem versioon ja omavastutus 200€. Samas katvad summad suuremad ja kaetavad osad ka suuremad.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.