Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 246, 247, 248  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 19:48:40 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

100% kindel, et see lihtsalt rikub mälestuse! ja parimal juhul kestab 2 hooaega, kuigi tõenäolisemalt ühe.


vanglaid on pool planeeti täis, küll leiavad uue

leiaks siis mingi uue ja huvitava süžee, oleks huvitav icon_razz.gif meeriklased suudavad oma "levialast" väljaspoolt olevatest vanglatest vaid mingi haleda haisu ette manada icon_rolleyes.gif näiteks kes ja kuidas Duterte vanglatesse on jõudnud? ja kuidas seal elu on?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.01.2017 19:55:27 vasta tsitaadiga

no järgmine seriaal on neil ju Wall Break,
Mehhiko vanglast murravad välja ja siis hakkavad Trumpi müüri lammutama USA piiril et tagasi kodo jõuda
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 19:58:35 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
no järgmine seriaal on neil ju Wall Break,
Mehhiko vanglast murravad välja ja siis hakkavad Trumpi müüri lammutama USA piiril et tagasi kodo jõuda

pigem vastupidi: hakkavad Texase vanglast põgenema, et Trumpi USA-st pääseda icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 21:00:32 vasta tsitaadiga

kas michael surma ei saanud viimase hooaja lõpus? tal olid ju mingid verejooksud vms?

krt ma ei mäleta ka...2005 vist sai seda vaadatud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 22:01:18 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
kas michael surma ei saanud viimase hooaja lõpus? tal olid ju mingid verejooksud vms?

krt ma ei mäleta ka...2005 vist sai seda vaadatud

ilmselgelt ei saanud, hollikas nad NII rumalad ka pole, et sama näitlejaga sana sarja rebooti ei teeks icon_rolleyes.gif
ja nägid esimese hooaja esimest poolt...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 22:02:18 vasta tsitaadiga

olekski aeg kõik üle vaadata


edit: ei, mõttetu, sarjade vaatamine teeb ainult rumalaks ja raiskab aega.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2017 22:05:02 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Michael Scofield is back icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

04.04.2017

100% kindel, et see lihtsalt rikub mälestuse! ja parimal juhul kestab 2 hooaega, kuigi tõenäolisemalt ühe.
naine e "Sara" rikkus oma visuaali Walking Dead-ga ja vend "Linc" mingite B-kategooria filmidega. ja see on raske koorem raputada icon_rolleyes.gif
kaks hooaega, mis nad satuvad veel kuhugi vanglasse

palju neid vanglaid juba olnud on?
ma loopusin teise vangla peal sellest sarjast - totrus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 22:11:11 vasta tsitaadiga

No neile meeldivad vanglad, vanglahoolikid
Mõni külastab turismireisidel vaatamisväärsusi, nemad vanglaid thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2017 00:58:27 vasta tsitaadiga

See Colony 2 hooaja esimene osa oleks võinud olla esimese hooaja esimene osa või siis vähemalt oleks võinud välja lasta 2 osa järjest.
Pmst on tutvustus sellest kuidas see alguse sai mingil minimaalsel määral ja tundub et seda flashback hakkab nüüd igas osas tulema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 01:05:01 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
See Colony 2 hooaja esimene osa oleks võinud olla esimese hooaja esimene osa või siis vähemalt oleks võinud välja lasta 2 osa järjest.
Pmst on tutvustus sellest kuidas see alguse sai mingil minimaalsel määral ja tundub et seda flashback hakkab nüüd igas osas tulema.

Vaatasin ka, et wtf thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 01:22:27 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Michael Scofield is back icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

04.04.2017

100% kindel, et see lihtsalt rikub mälestuse! ja parimal juhul kestab 2 hooaega, kuigi tõenäolisemalt ühe.
naine e "Sara" rikkus oma visuaali Walking Dead-ga ja vend "Linc" mingite B-kategooria filmidega. ja see on raske koorem raputada icon_rolleyes.gif
kaks hooaega, mis nad satuvad veel kuhugi vanglasse

palju neid vanglaid juba olnud on?
ma loopusin teise vangla peal sellest sarjast - totrus
Aga sa ära vaata siis icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 20:54:19 vasta tsitaadiga

Netflixis A Series of Unfortunate Events. Vaatasin kaks osa, rohkem niipea ei viitsi. Jim Carreyga film meeldis rohkem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2017 22:26:28 vasta tsitaadiga

Ma ei ole veel vaadanud ühtegi osa. Väga nagu ei tõmba ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2017 14:14:56 vasta tsitaadiga

Suht igav oli jah esimese osa järgi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 00:36:45 vasta tsitaadiga

See on nii debiilne lugu, et sellest polegi väga võimalik midagi mõistliku teha. 4.da osa poole peale suutsin vaadata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.01.2017 00:42:51 vasta tsitaadiga

http://screenrant.com/star-trek-discovery-filming-start-january-2017/

Krt algsete juttude järgi pidi seriaal algama jaanuaris. Nüüd on lükatud mai kuu peale enamvähem vist.
Aga no seal on raske uskuda et sellest midagi head ka tuleb, kui arvestada kuidas tänapäeval seriaale tehakse ja siis võrrelda kõikide st seriaalidega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 19:41:56 vasta tsitaadiga

uus sari

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2017 00:31:56 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:13:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2017 13:02:48 vasta tsitaadiga

Tom Hardy ka seebi teinud. Koos Ridley Scottiga, kellesse mul juba mõnda aega enam usku pole...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 19.01.2017 23:18:08 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Tom Hardy ka seebi teinud. Koos Ridley Scottiga, kellesse mul juba mõnda aega enam usku pole...

Spoiler Spoiler Spoiler


Kaks osa siiamaani väga head olnud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 20:17:37 vasta tsitaadiga

jälle on Alone viimane episood kuskile kaduma läinud icon_confused.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 22:11:17 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jälle on Alone viimane episood kuskile kaduma läinud icon_confused.gif

Proovi f5 nüüd icon_razz.gif
Igatahes mul see masinas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 22:52:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jälle on Alone viimane episood kuskile kaduma läinud icon_confused.gif

Proovi f5 nüüd icon_razz.gif
Igatahes mul see masinas

Nüüd tuleb mul ka. Aga vanasti oli kohe olemas, mitte päevase viitega icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 22:46:36 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:13:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 23.01.2017 18:41:16 vasta tsitaadiga

Discovery pealt reklaamis mingit "Mega Trains"

Ei suuda mingit infot leida. Keegi oskab öelda, et kas mingi uus sari või on kuskilt vaadatav/tõmmatav ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 19:04:58 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:13:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 02:55:03 vasta tsitaadiga

Vaatasin lõpuks WD S07E01 ära, WTF was that shit?

Spoiler Spoiler Spoiler

Teagi kas viitsib järgmist osa vaadata.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 09:22:44 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:13:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 02.02.2017 19:45:59 vasta tsitaadiga

The 100 4 hooaeg 1 osa saadaval ja kohe ka Netflixis olemas! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 19:52:22 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
The 100 4 hooaeg 1 osa saadaval ja kohe ka Netflixis olemas! thumbs_up.gif


Eile just lõpetasin viimase osa vaatamist. Sari alguses oli imelik, palju küsimusi tekitavaid olukordi, kuid mida edasi, seda huvitavamaks läks. Lõpu osad olid väga pingelised ja ootamatuid turne täis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 13:00:37 vasta tsitaadiga

Alone kisub ikka päris karmiks icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 21:42:24 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:13:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.02.2017 22:34:19 vasta tsitaadiga

Mul on huumori midagi muud kui see powerless.
Ei tea kas ma liiga vana selle naljadest arusaamiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 22:48:51 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:13:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 22:49:34 vasta tsitaadiga

Trailer tundus suht asine
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 18:45:26 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:13:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 18:51:05 vasta tsitaadiga

Legioni esimene osa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.02.2017 19:54:12 vasta tsitaadiga

Legion on jah päris huvitav, kuid piloodi pealt ei oska veel midagi arvata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 20:29:05 vasta tsitaadiga

See Legioni trailer oli küll väga imelik......mingit reaalset elu ka on või ongi iga teine sek. pilvedes?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.02.2017 22:14:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, Piloot on jah selline imelik.
Peab mõne sa ära vaatama, siis saab järelduse teha. Tundub et juba järgmises osas saab ka ehk elu näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 22:16:32 vasta tsitaadiga

Ma ootan siis teie vaatamise ära icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.02.2017 22:50:49 vasta tsitaadiga

Ma ei tea palju see ära spoilib, kuid sealt saab enamvähem vast arvamuse ka sellest seriaalist.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 01:04:53 vasta tsitaadiga

keegi Training Day seepi on vaatanud? kõlbab? http://www.imdb.com/title/tt4946972/?ref_=nv_sr_1
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 01:06:56 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
keegi Training Day seepi on vaatanud? kõlbab? http://www.imdb.com/title/tt4946972/?ref_=nv_sr_1

Esimene osa oli ok thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 09:05:58 vasta tsitaadiga

Rating samas ei tõmba väga vaatama icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.02.2017 09:59:42 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Rating samas ei tõmba väga vaatama icon_smile.gif


Trailer ka mitte.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 10:11:21 vasta tsitaadiga

No mina ei tea, kordades hullemaid avanguid nähtud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 10:20:09 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:13:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.02.2017 13:23:03 vasta tsitaadiga

tõmbasin selle ka
http://www.imdb.com/title/tt4085584/?ref_=nv_sr_4

pole veel vaadanud ,
kuigi suht tüütuks trendiks kujuneb et igast edukamast filmist vorbitakse tänapäeval seriaal ka a la Lethal Weapon, Terminator jne
fanbase muidugi vaatab silmad kikkis aga teistele võib tunduda suht igav
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 13:41:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lethal Weapon

Aasta parim üllataja thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 246, 247, 248  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.