Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 884, 885, 886 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jofentroll
HV vaatleja
jofentroll

liitunud: 27.04.2014




sõnum 05.01.2017 15:04:33 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle gameplay läbi ja kurvastasin. Kui see on fun siis no ma ei tea...
Peale seda kui arty laseb sinu suunas sõita punase joone juurde kaardi kõige kaugemasse nurka??? Kuhu need vastased siis sõitma oleks pidanud? Sa lasid ju oma liitlastel surra, selle asemel, et oma okei DPMiga neid tagasi hoida lasid püksid kohe täis ja pmst deserteerusid. Ja see on nooblus in a nutshell.
Miks sa sellise ebaõnnestumise siia postitasid üldse?
Põhimõtteliselt võib öelda, et olles top tier medium, lasid sa lihtsalt oma meeskonna üle. Sõitsid kuhugi nurka ja lasid seal 1k+ dämmi ja kekutad sellega siin? See oli sinu arvates hea mäng? Vot just selliste mängijate pärast ongi low tier mängud frustreerivad.

Ega ei osagi midagi muud öelda kui et, vaata youtubest erinevate tankide gameplay klippe, loe mis siin targutajad postitavad, leia mõni asjalikum kellega platoonida- üldiselt selle video vaatamine kurvastas.



mcjaaxon kirjutas:
Ohh , ei solvu icon_smile.gif
On ,kuidas on selle mänguga icon_smile.gif
Ma siiani arvasin ,et see mäng ongi neile vendadele , kes ongi asjalikumad .. vähe vanemad ja võtavad asja rahulikumalt ( puhtalt küll isiklik arvamus , kuid erinevad ehk neist , kes mängivad BF3,4,hl. ) , kuid kui loen neid asjatamisi siin , siis anna kannatust .
Keegi võttis sõna - sai kohe " puhkust " ja teised , nagu eided laulavad kaasa icon_smile.gif
Ja mille pärast - kasutaja ( siin foorumis ) julges avaldada arvamust , et raha laristada on pointless icon_smile.gif

Ma olen tõesti kehvapoolne spottija ja eks see tuleb vaikselt lihvimise käigus.
Olen mängus enamuselt see , kes esimesena püüab olla seal , kus saan olla vähemalt toeks neile , kes on avastatud või siis spottijad ( väga vabandan , et minu tööd tegemas ) icon_smile.gif
Jah - olen kehva raua otsas ka , kuid seaded on mul suht 0 lähedal ja saab mängida küll . See polegi teabmis põhjus olnud , et kehvad statid mul on .

Ütleksin peace , jorsid icon_smile.gif

Ma ei tea , kas on teil võimalik näha seda , kuid selliseid olukordi tuleb minu lahingutes ette ja nii tagasihoidlikult tegelikult ma näiteks selles mapis ei mängi .
Siin aga tulid vaenlased ju ise mulle külla .
Olen kindel , et minu kamraaded arvasid , et noob olen ..

https://www.upload.ee/files/6522494/20170102_2343_ussr-R07_T-34-85_83_kharkiv.wotreplay.html

_________________
Youtube: https://www.youtube.com/user/antirrrr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.01.2017 15:35:01 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
Külla - selles mõttes , et olin sisuliselt sisse piiratud ja ainus koht oligi see .. lisaks hea ja madal icon_smile.gif

Selle maja nurga juures oli äkki üks SU , mis sisuliselt pilbasteks lasti ja kas ma eksin , kui arvan , et see SU võis olla tugevama rauaga eest ?
Oi sorry muidugi , kui see polnudki SU , vaid üks Rootsi raud icon_smile.gif
See maja nurk , kus alguses olin ..seal askeldas mäletamistmööda üks jorss ja talle vahtisid vastu kaks vaenlast .

Mängu mõttest saan aru küll ja ilmselt võrlduses sinuga jään alla ka siis , kui püüan olla toeks tiimile .

Siiski aga jään arvamuse juurde , et julge hundi rind on selles mängus auklik rohkem , kui rasvane .
Muidugi olen olnud olukordades , kus on hilja juba midagi üritada ja sätin siis need viimased lasud sellele , kes on kas ohtlikum tiimile või mulle ligemal ( küljega või tagumikuga ) ..
Täpselt samamoodi olen isegi olnud olukordades , kus mina suren ja appi tõttavad ainult need ja siis , kui ühelasu kollid veel minust järel on ..

Minu jaoks on edu juba siis , kui mul õnnestub üks kill saada ja lisaks dämmi teha .

Olen kindel , et sina oleksid sarnases olukorras rohkem ära teinud .


icon_smile.gif
Ytleme nii, et midagi eriti head seal mängus polnd, vaatamata dämmile ja killidele. Aga ära põe, tehes paar muudatust saab asjad kohe paremaks thumbs_up.gif
Kui muud teha ei oska mine sinna kus on kõige rohkem teie tiimi mehi ja lase seal teiste seas. Võimalusel kusagil seal kus sind ei saaks mitmest suunast lasta ja sa saaksid veel ehk kusagile takistuse taha vajadusel end sättida kui kõik just sind laskma kavatsevad hakata.

Kui pool lahingut olla seal kus sa ei saa miskit teha siis see on vale koht. Sel ajal kui sa seal oled on vastastel rohkem tanke võrdluses teiega - see on halb
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 05.01.2017 15:38:44 vasta tsitaadiga

jofentroll,



kr6ll,

Võtan nõu kuulda icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 05.01.2017 15:47:45 vasta tsitaadiga

mcjaaxon, vaatasin isegi 2 korda su replay üle. Tundub, et sa oled harjunud kaugelt snaipima ning sellepärast tormasidki vastast nähes peitu. Nagu juba eelnevalt mitu korda mainitud, top tierina ja võrdlemisi tugeva tankiga pead sa ikkagi eespool damaget tegema. See esialgne koht, kuhu sa liikusid, oli tegelikult päris hea. Sa vist lihtsalt ei oska oma tanki armorit ära kasutada. Ma soovitan sul ericku juhendist just taktikaliste võtete osa lugeda, need on hädavajalikud sellist tüüpi linnalahingu jaoks. Ja neid tuleb hakata harjutama, kõvasti harjutama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 05.01.2017 15:50:52 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
mcjaaxon, vaatasin isegi 2 korda su replay üle. Tundub, et sa oled harjunud kaugelt snaipima ning sellepärast tormasidki vastast nähes peitu. Nagu juba eelnevalt mitu korda mainitud, top tierina ja võrdlemisi tugeva tankiga pead sa ikkagi eespool damaget tegema. See esialgne koht, kuhu sa liikusid, oli tegelikult päris hea. Sa vist lihtsalt ei oska oma tanki armorit ära kasutada. Ma soovitan sul ericku juhendist just taktikaliste võtete osa lugeda, need on hädavajalikud sellist tüüpi linnalahingu jaoks. Ja neid tuleb hakata harjutama, kõvasti harjutama.


Tõsi ta on icon_smile.gif
Kaugelt sellepärast , et tunnetust pole väga ning olen olnud katsetamise järgus , et sättida tank minimaalse dämmi sissevõtmiseks .

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 15:55:27 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
DamienDK kirjutas:
mcjaaxon, vaatasin isegi 2 korda su replay üle. Tundub, et sa oled harjunud kaugelt snaipima ning sellepärast tormasidki vastast nähes peitu. Nagu juba eelnevalt mitu korda mainitud, top tierina ja võrdlemisi tugeva tankiga pead sa ikkagi eespool damaget tegema. See esialgne koht, kuhu sa liikusid, oli tegelikult päris hea. Sa vist lihtsalt ei oska oma tanki armorit ära kasutada. Ma soovitan sul ericku juhendist just taktikaliste võtete osa lugeda, need on hädavajalikud sellist tüüpi linnalahingu jaoks. Ja neid tuleb hakata harjutama, kõvasti harjutama.


Tõsi ta on icon_smile.gif
Kaugelt sellepärast , et tunnetust pole väga ning olen olnud katsetamise järgus , et sättida tank minimaalse dämmi sissevõtmiseks .


Loodetavasti ei tule sellest selline elupõline katsetamine, nagu üks tegelane paar kuud tagasi siin toimetas...


Kommentaarid: 1148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 857
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 05.01.2017 15:57:07 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:
DamienDK kirjutas:
mcjaaxon, vaatasin isegi 2 korda su replay üle. Tundub, et sa oled harjunud kaugelt snaipima ning sellepärast tormasidki vastast nähes peitu. Nagu juba eelnevalt mitu korda mainitud, top tierina ja võrdlemisi tugeva tankiga pead sa ikkagi eespool damaget tegema. See esialgne koht, kuhu sa liikusid, oli tegelikult päris hea. Sa vist lihtsalt ei oska oma tanki armorit ära kasutada. Ma soovitan sul ericku juhendist just taktikaliste võtete osa lugeda, need on hädavajalikud sellist tüüpi linnalahingu jaoks. Ja neid tuleb hakata harjutama, kõvasti harjutama.


Tõsi ta on icon_smile.gif
Kaugelt sellepärast , et tunnetust pole väga ning olen olnud katsetamise järgus , et sättida tank minimaalse dämmi sissevõtmiseks .


Loodetavasti ei tule sellest selline elupõline katsetamine, nagu üks tegelane paar kuud tagasi siin toimetas...


Tean jah, kuid kas see toimetaja mitte ei toimetanud pisut muudel suundadel ?

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 05.01.2017 16:08:50 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
fellanor kirjutas:
Sry, 64 lk on liiga pikk. [Keskmine juhile minev memo on 1 lk - ülejäänut ei loeta]

Sul on palju kogemusi tehnilise kirjutajana. Kuidas peaks klient tekstiga suhestuma? Mida ta suudab seedida?


Kas kedagi on võimalik üheleheküljelise tekstiga õpetada nt programmeerima? Ilmselt mitte. Saab anda ülevaate, et mis see programmerimine on, aga mitte enamat. Selleks, et ise sellist asja teha, peab ikka baasi kõigepealt selgeks tegema ja seejärel, et mingigi tase saavutada, veel tips & tricks ise praktikas järele proovima.

Anyway, see juhend nagunii tehtud selle mõttega, et inimesel peab endal juba olema motivatsiooni hakata mängu õppima (nt kuna tuttavad mängivad palju paremini ja tahaks ise ka). Kui oled ikkagi juba aasta+ pannud mängu alla aega, siis selle piltidega 64 lk läbi vaatamine ühe-kahe õhtuga on väike ajakulu võrreldes eelistega, mis tänu sellele tekivad.



No kui sul on sihtgrupp paigas, pole probleemi.

Esmase ülevaate saamiseks võiks olla siiski mingi hoomatavam kogus infot (kus ei räägita nt meeskonna skillikomplektidest).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 17:51:30 vasta tsitaadiga

Ainus asi, mis mind selle mängu juures närviliseks muudab on sky cancer (mängus on lühendina SPG). Vahepeal paneb ikka imestama, kui kaua on olnud üks asi nii vigase olemusega, kuid ometi WarGaming jõuab vorpida uusi liine ning preemium tanke.
Kahjuks on selle vähi pooldajaskond üsna suur, kelle arvates pole sellel midagi viga. Nende arvates pakub see mängumõnu, kui lased 5 korda täiesti mööda ning siis kuuenda korraga lased kellegi täis eludelt surnuks thumbs_up.gif
Skill missugune.
Tõsi, endalgi olemas üks vähk, kellega missioone olen sunnitud tegema. Ma ei saa üle ega ümber sellest, et lihtsalt istud ühes kohas, vaatad ülalt mingit kirbusitta liikumas, klikid...loodad, et lendab sihitud koha suunas, enamjaolt mitte icon_lol.gif Uskumatu, et osad klikivad sedasi ennast tier kümnesse icon_eek.gif Respekt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 05.01.2017 18:13:03 vasta tsitaadiga

MeaDz, tegelikult võiks arty lasul eelhoiatus olla, a'la stiilis "arty sihib siia X sektorisse", midagi kuuenda meele sarnast. Edasi ise tead kas loodad õnnele või lased kiirelt jalga.

Ja miks sa arty missioone teed? Pigem tee ülejäänud 4 tankiklassi "kiitusega". icon_rolleyes.gif

Kohati on mõnel artyl jällegi uskumatu täpsus.
Mõned päevad tagasi oli lahing kus sattusime platoonis eriti aktiivse tule alla.
Pärast mängu vaatasin, et vastase arty tabas 8 lasku 9-st!

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 18:28:02 vasta tsitaadiga

See hoiatus oleks aus, isegi kui muidu vähk jääks samaks nagu praegu. Kui nüüd eirad seda hoiatust, siis võtad teadlikult vastu otsuse, et nüüd lähiajal veeretad RNG-ga täringuid ning saad võimaluse minna tagasi garaaži.
bladerunner, MMO-st tulnud pisik minus tahab kõik ''questid'' ära teha icon_wink.gif
Mul selleks missioonide tegemiseks hetkel ostetud üsna täpne aids, millega tabab väga tihti ning väga tihti ka one shotib. Ei pea mina seda kuidagi ausaks, et ma võsast teiset mapi otsast klikin täiseludelt surnuks mingi tegelase eesliinil icon_confused.gif Aga noh, selline ongi see mäng selle klassiga..paraku.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 05.01.2017 19:21:33 vasta tsitaadiga

Palju eesti klannidest teises bänniroundis haamrit said?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.01.2017 19:44:33 vasta tsitaadiga

tegin kah siis paar mängu EU servus yle tyki aja. Tuli isu igast erinevaid tanke sõita. Mnjaa, ei saa kurta aga pmst kõik mängud olin kusagil alumise otsa tieris. Aga noh, võidud vähemalt suuremas osas thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.01.2017 19:59:10 vasta tsitaadiga

Vol 2 Bännilaines siis klannidel selline seis:

BB4 - 0
EST-D - 0
PEXEC - 0
E_S_T - 0
KURAT - 0
EES1 - 0
PIIR - 0
HYL - 0
_SCP_ - 0
VEND - 0

EATR - 2
ESTPA - 2
ESTP2 - 1
EST-L - 1
ESTE - 2
EMEX - 2
WSN - 2
BRUTE - 1
ELK - 1
EES4 - 1
E-E-F - 1 (komandör!)
-PMS- - 1
AUDMB - 1
SUPA - 1

Ja minu klann BRAH - 0.

Chiitereid ikka jagub ka meie maile.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 21:46:39 vasta tsitaadiga

warpack on siiamaani täiesti toimiv ja selle kasutajaid ei bannita
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 22:36:43 vasta tsitaadiga

d-day kirjutas:
warpack on siiamaani täiesti toimiv ja selle kasutajaid ei bannita


morrowi pack sama teema... neil antibänn süsteem sisse ehitatud ja modid pole isegi mod kasutas...
muidugi mõlemad on tasulised seega jahm kes tahab cheadib edasi .
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.01.2017 00:34:03 vasta tsitaadiga

Hea kui need tasuta ja trialid kaoksid, siis asi natukenegi paraneks. Nii et wot jõudnud lõpuks 21 sajandisse ?
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2017 09:02:18 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Hea kui need tasuta ja trialid kaoksid, siis asi natukenegi paraneks. Nii et wot jõudnud lõpuks 21 sajandisse ?
Indu, arvestades su ET tausta, siis peaksid olema harjunud, et iga teine laseb koodi icon_lol.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.01.2017 12:12:34 vasta tsitaadiga

Kuuldud ühe suure (aga tomatise) Eesti klanni Strongholdi lahingu ootejärjekorras hiljuti:

"mul ei tule praegu hästi välja, ei ole aimboti peal, kas ootate natu, ma panen peale"

icon_lol.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.01.2017 15:36:43 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
indu kirjutas:
Hea kui need tasuta ja trialid kaoksid, siis asi natukenegi paraneks. Nii et wot jõudnud lõpuks 21 sajandisse ?
Indu, arvestades su ET tausta, siis peaksid olema harjunud, et iga teine laseb koodi icon_lol.gif

No tanksis oli ikka asi väga käest ära vahepeal. Mingi banni hirm peab ikkagi olema ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 07.01.2017 01:07:33 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kuuldud ühe suure (aga tomatise) Eesti klanni Strongholdi lahingu ootejärjekorras hiljuti:

"mul ei tule praegu hästi välja, ei ole aimboti peal, kas ootate natu, ma panen peale"

icon_lol.gif


HV vajab like nuppu beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 07.01.2017 01:15:56 vasta tsitaadiga

http://wotreplays.eu/site/3229084#westfield-priitr-t-54_first_prototype

Ace ja puha aga tegelikult lihtsalt joppas lahingu kuluga, ma ei oska sellega tegelikult midagi tarka peale hakata tier10 lahingus. Tegelikult tahaks lihtsalt vanduda, sest tier10 lahinguid on olnud viimasest 10 lahingust 8, üks tier 9 ja üks top tieris uute prantsuse ja 'murica heavy premmide platoonide vastu.
Premmi mõte peaks olema krediiti teenida, aga sellise matchmakinguga pole see lihtsalt võimalik
Ausalt öeldes ma olen t54proto1's kui reaalset raha kulutanud ostus pettunud, kuigi alguses see justkui isegi töötas, aga just 9.16 alates on asi kuidagi väga allamäge läinud.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 07.01.2017 04:52:13 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
http://wotreplays.eu/site/3229084#westfield-priitr-t-54_first_prototype

Ace ja puha aga tegelikult lihtsalt joppas lahingu kuluga, ma ei oska sellega tegelikult midagi tarka peale hakata tier10 lahingus. Tegelikult tahaks lihtsalt vanduda, sest tier10 lahinguid on olnud viimasest 10 lahingust 8, üks tier 9 ja üks top tieris uute prantsuse ja 'murica heavy premmide platoonide vastu.
Premmi mõte peaks olema krediiti teenida, aga sellise matchmakinguga pole see lihtsalt võimalik
Ausalt öeldes ma olen t54proto1's kui reaalset raha kulutanud ostus pettunud, kuigi alguses see justkui isegi töötas, aga just 9.16 alates on asi kuidagi väga allamäge läinud.


T10 lahingud on "kellaaja probleem". R 20-23 sai T8 masinaga reeglina T8 lahingusse.

Kui uued prem tankid välja tulevad, siis nerfitakse varasemaid. Period.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 07.01.2017 12:51:49 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et sa reportisid hoolega neid kisakõrisid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 07.01.2017 16:38:52 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Ma loodan, et sa reportisid hoolega neid kisakõrisid icon_biggrin.gif

Ma kaeban ainult nende peale, kes reaalselt oma tegevusega segavad kuritahtlikult mängimist, chatist täiesti poogen.
Tõsi küll, mõne tüübi peale olen kaevanud, kes veel mitu päeva pärast lahingut saadavad järjest sõnumeid mu ema suguelust ja mu enda seksuaalsetest kalduvustest.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 884, 885, 886 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.