|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.12.2016 23:55:55
Teema -:tere windows 7 ultimate 64 bit must pilt:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Microsoft & MUG.ee
Teema : tere windows 7 ultimate 64 bit must pilt
Selgitus : Tõsta Foorumist "Microsoft & MUG.ee"->" kasti "
läbu..
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
15.12.2016 23:20:58
Teema -:KIIRE!! Müüa lauaarvuti/mänguriarvuti Lenovo 530s:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : KIIRE!! Müüa lauaarvuti/mänguriarvuti Lenovo 530s
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->" "
kast
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.12.2016 21:04:49
Teema -:Kasutaja Focal:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Seadusega pahuksis
Teema : Kasutaja Focal
Selgitus : Isikuandmed kustutada, ei näe petuskeemi moodi välja.
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digitaalne
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2009
|
17.12.2016 17:45:22
Teema -:DELL LATITUDE E7240 ultrabook:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : DELL LATITUDE E7240 ultrabook
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
Tere.
See kuulutus pidi 6ndale punktile mitte vastama. Alghind ja ok toodud mul kohe teemaalguses välja. Võib olla oleksin pidanud rohkem välja tooma. Kas mul on võimalik see kuulutuskuidagi aktiivseks saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
22.12.2016 00:08:31
Teema -:Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [Karlapoiss 12.08.2016] (originaalsed Flacko joonistused):- vajaks tä |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Kujundamine
Teema : Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [Karlapoiss 12.08.2016] (originaalsed Flacko joonistused)
Selgitus : teema lõpp vajab puhastust...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
22.12.2016 02:22:17
Teema -:Müüa ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Videokaardid / Monitorid / TV
Teema : Müüa ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
Selgitus : Tõsta Foorumist "Videokaardid / Monitorid / TV"->"müügi teemade" alla
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.12.2016 11:26:39
Teema -:ONEPLUS 2:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika
Teema : ONEPLUS 2
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika"->" vastava fööni teema on olemas "
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrk2
Piiratud kasutaja
liitunud: 26.12.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.12.2016 20:50:03
Teema -:Logitech G27 ei tööta:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : Logitech G27 ei tööta
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->" kasti "
toide katki.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
29.12.2016 00:05:40
Teema -:Suured kõlarid Laney ja Eminence:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : Suured kõlarid Laney ja Eminence
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
Seletage nüüd lollile miks ma ei tohi 4 kõlarit tasulise teema alt komplektina müüa? Ma ei müü neid paaridena vaid 1 kombona.
See pideb teemade lukkutõmbamine ja juuksekarva lõhkiajamine, saan aru nagu reeglitest et kui koos müün ei tohiks nagu probleemi olla.
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.12.2016 00:23:51
|
|
|
Nii kuis sulle PSis vastasin
| mis värk nende kirjutas: |
12" bassiga Laney CT12 2tk - üks komplekt
15" bassiga Eminence 150 2tk - teine komplekt |
Ei saa nii, et paned sada kõlarit ehk 50 erinevat kõlaripaari ühe komplektina müüki. Ei ole üks, on viiskümmend.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
29.12.2016 00:31:08
|
|
|
| mis värk nende kirjutas: |
Nii kuis sulle PSis vastasin
| mis värk nende kirjutas: |
12" bassiga Laney CT12 2tk - üks komplekt
15" bassiga Eminence 150 2tk - teine komplekt |
Ei saa nii, et paned sada kõlarit ehk 50 erinevat kõlaripaari ühe komplektina müüki. Ei ole üks, on viiskümmend. |
Komplekt on komplekt ja paar on paar. Seal ikka suur vahe, eriti kui kirjas et müün komplektina ja hind ka komplekti kohta.
Aga ega see vaidlemine miskit ei anna, eks oma viga tunnistada ei taha keegi.
Jään hetkel seisukohale et teema sulgemine toimus läbimõtlematult ja soovin kas krediidi tagastamist või teema avamist uuesti.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.12.2016 00:50:46
|
|
|
| tsitaat: |
Komplekt on komplekt ja paar on paar
|
Nimeta neid oma kuulutuses kuidas tahad ja müü kuidas tahad, eraldi või koos, stereo kõlaripaar on üks komplekt, mitte kaks ega viiskümmend paari.
Ennegi siin müüdud 20+ laekõlarit ühes kuulutuses, kus oli nõutud hulgiteema kuni 30 eset tegemine.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
29.12.2016 05:41:12
|
|
|
Mingi reeglite muutus toimunud? Tasuline teema on ju ainult siis kui müüd kaupa rohkem kui ühes osas. Mistahes komplekt asjadest mida müüakse ainult korraga ei ole ju hulgiteema.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
29.12.2016 09:08:35
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Mingi reeglite muutus toimunud? Tasuline teema on ju ainult siis kui müüd kaupa rohkem kui ühes osas. Mistahes komplekt asjadest mida müüakse ainult korraga ei ole ju hulgiteema. |
+1
Nii olen ka mina asjadest aru saanud ja aru hetkel ei saagi mis põhjusel see teema suleti kuna müüsin kombona neid.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.12.2016 11:43:06
|
|
|
15.b) Kui müüdavate esemete seas on mitu sarnase funktsionaalsusega eset ja kõigi esemete summaarne müügihind (OK hind) ületab 70 EUR, peab tegema vastava kogusega hulgiteema.
Müües kahte printerit, mida võid ka panna ühe ja sama arvuti taha töötama, on tegu kahe eseme mitte komplektiga. Nagu siin, kaks erinevat paari kõlareid
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
29.12.2016 13:01:54
|
|
|
Hulgiteema oli tasuline tehtud ja müüsin komplekti kõlareid koos, millest siin raske aru on saada. Äkki jätaks selle jonni ja püüaks kaasa mõelda ja tunnistaks oma viga.
Kui oleks eraldi Laney kaste ja Eminence kaste müünud siis jah.
Vaadates hetkel müügisolevate NAS kompottide müügiteemasid ka seal komplektina (kettaid) müües ei ole praegu ega kunagi olnud häda midagi ja isegi tasulist teemat pole. Ei ole pealekaebaja ent ülekohut ma ei salli.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.12.2016 13:09:43
|
|
|
| tsitaat: |
Hulgiteema oli tasuline tehtud
|
Hulgiteema ja tasuline teema on kaks eri asja; samamoodi pole siinkohal eri kõlaritepaari müük võrraldav NAS'i koos ketastega - viimast saab ühtseks komplektiks nimetada
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
29.12.2016 13:36:53
|
|
|
| mis värk nende kirjutas: |
15.b) Kui müüdavate esemete seas on mitu sarnase funktsionaalsusega eset ja kõigi esemete summaarne müügihind (OK hind) ületab 70 EUR, peab tegema vastava kogusega hulgiteema.
Müües kahte printerit, mida võid ka panna ühe ja sama arvuti taha töötama, on tegu kahe eseme mitte komplektiga. Nagu siin, kaks erinevat paari kõlareid |
Reeglid just ei hiilga selgusega, aga oli arutelu peale seda kui üks agar mode kokkus lollusi tegema nagu nt 8 euromünti mida müüdi korraga läks kasti sest polnud hulgiteema ja veel hulk analoogseid.
Siin võib hakata kinni sõnast "summaarne" sest kui midagi eraldi ei müüda siis pole midagi summeerida ja see oli ka mõte et ühele inimesele müües ei saa teema nii palju upitamist kui tükkideks tegemine.
Või peab nüüdsest jälle hakkama kaheksat münti korraga müües hulgiteemat tegema?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.12.2016 14:03:53
|
|
|
| tsitaat: |
Siin võib hakata kinni sõnast "summaarne" sest kui midagi eraldi ei müüda siis pole midagi summeerida
|
"Summaarne" kui ka "kokkuvõtlik". Eraldi müümine ei puutu siia kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
05.01.2017 16:06:47
Teema -:Aiwa Z-VM 260 muusikakeskus:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : Aiwa Z-VM 260 muusikakeskus
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus "
Tahaks juurde lisada alghinna 30.-
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
05.01.2017 16:06:50
Teema -:Aiwa Z-VM 260 muusikakeskus:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : Aiwa Z-VM 260 muusikakeskus
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus "
Tahaks juurde lisada alghinna 30.-
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
05.01.2017 21:03:14
|
|
|
Kahjuks arhiivist asju välja ei saa...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.01.2017 20:06:32
Teema -:CES2017:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Protsessorid
Teema : CES2017
Selgitus : Tõsta Foorumist "Protsessorid"->" kuhu see "uudis" käib "
tark poiss on oma teema protsessorite alla teinud.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.01.2017 20:07:23
Teema -:LGA 775 to LGA 771:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Protsessorid
Teema : LGA 775 to LGA 771
Selgitus : Tõsta Foorumist "Protsessorid"->" kasti "
kuskil on õige teema.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.01.2017 15:04:56
Teema -:SSD kettad ja nende tootjapoolne garantii.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Kõvad kettad
Teema : SSD kettad ja nende tootjapoolne garantii.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Kõvad kettad"->" pealkirja asub kohendada "
ssd de tootjaid on palju rohkem kui mainit sandisk.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
11.01.2017 17:29:23
Teema -:Kuidas saab Symbianist andmed Androidi?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika
Teema : Kuidas saab Symbianist andmed Androidi?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika"->" arhiiv "
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.01.2017 13:54:01
Teema -:Autokaamerate arutelu:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika
Teema : Autokaamerate arutelu
Selgitus : mingi tsensuur käima läinud, mõni mode arvab et ostuabi on keelatud ja tähelepanu juhtimine miks see kõige mõistlikum pole, läheb kiirelt kasti
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.01.2017 17:46:19
Teema -:Android 6.0.1- kas selle Eesti "sõnaraamatut" (mis loobib kirjutamisel sõnu), saab ka mujalt ostetu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika
Teema : Android 6.0.1- kas selle Eesti "sõnaraamatut" (mis loobib kirjutamisel sõnu), saab ka mujalt ostetud telefonile ins
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika"->" Androidi teema on olemas. "
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.01.2017 23:18:22
Teema -:Probleem HD teleka ületamisel arvutiga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Multimeedia- ja helifoorum
Teema : Probleem HD teleka ületamisel arvutiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Multimeedia- ja helifoorum"->"kasti "
keegi kaevas välja.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
21.01.2017 23:52:42
Teema -:1. MS-ilt kink firmadele: Tasuta W10 Enterprise; 2. W10 Redstone 2 saab täiesti uued hooldusvahendid.:- vajaks tähele |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Uudisvihjed
Teema : 1. MS-ilt kink firmadele: Tasuta W10 Enterprise; 2. W10 Redstone 2 saab täiesti uued hooldusvahendid.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Uudisvihjed"->" kasti "
Uskumatu lollus tahanteada poolt jälle...
Siin pole mittemidagi tasuta - need subscriptionid mida mainitakse ongi sisuliselt Windows 10 Enterprise rendilepingud mis maksavad korralikku pappi. Äri ilmselt on otsustanud vana opsüsteemi kasutada vastavalt lepingule aga neil on õigus Win10 kasutada rendilepingu alt, sealt ka "tasuta"...
Prükkarisse see lollus.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
207905
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2015
|
24.01.2017 20:22:45
Teema -:HP Elitebook 840G3/ i5 6200U/DDR4 16 GB, 256GB SSD,1920x1080:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : HP Elitebook 840G3/ i5 6200U/DDR4 16 GB, 256GB SSD,1920x1080
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.01.2017 20:27:56
|
|
|
| Mis värk sellega on?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
26.01.2017 14:51:40
Teema -:Soovitage tasuta postrite/plakatite tegemise tarkvara/veebilehte.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Kasulikud näpunäited
Teema : Soovitage tasuta postrite/plakatite tegemise tarkvara/veebilehte.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Kasulikud näpunäited"->" soovitada lugema õppida, et kuhu mis teemasid oodatakse "
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4muel
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2008
|
26.01.2017 16:42:17
Teema -:Gigabyte GeForce GTX 780 WindForce 3X OC (rev. 2.0):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : Gigabyte GeForce GTX 780 WindForce 3X OC (rev. 2.0)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->"Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"
Kiirustasin, paluks tagasi tõsta, tänan!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauno98
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2010
|
01.02.2017 00:57:57
Teema -:klaviatuur Razer Blackwidow 2014 ja arvutikast Tracer:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : klaviatuur Razer Blackwidow 2014 ja arvutikast Tracer
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
Muudaks kasti ok i 20€ peale siis.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.02.2017 08:58:30
|
|
|
| Reeglitevastaseid teemasid Ärifoorumi arhiivist tagasi ei tõsteta
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.02.2017 18:43:25
Teema -:Vajan abi - Sony emaplaadi vahetus:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika
Teema : Vajan abi - Sony emaplaadi vahetus
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika"->" töövahendus "
Või kodanik sinna suunata. Või remondiabi teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
04.02.2017 15:20:46
Teema -:Just5 telefonid? Milline on parim alla 200 eur telefon?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika
Teema : Just5 telefonid? Milline on parim alla 200 eur telefon?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika"->" ostuabi "
Isegi vastava fööni teema on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.02.2017 18:06:58
Teema -:Windows ei lae uue RAM-iga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : Windows ei lae uue RAM-iga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->" kasti "
mälu katki.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.02.2017 18:48:51
Teema -:Vändrast saelaudu:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : Vändrast saelaudu
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->" "
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.02.2017 16:18:35
Teema -:üks usin mode pani teema lukku:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Turvalisus
Teema : üks usin mode pani teema lukku
Selgitus : Tõsta Foorumist "Turvalisus"->"WTF?"
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
09.02.2017 10:41:43
Teema -:Abi Ubuntuga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Linux & UNIX
Teema : Abi Ubuntuga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Linux & UNIX"->" KASTI "
12. Käesolev foorum pole mõeldud koolitöö lahenduste leidmiseks/ostmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
12.02.2017 10:43:49
Teema -:Windows 10 üldteema:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Microsoft & MUG.ee
Teema : Windows 10 üldteema
Selgitus : Tõsta Foorumist "Microsoft & MUG.ee"->" "
Asi läks juba tigedaks
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
20.02.2017 18:50:37
Teema -:Aksiaturu teema:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Aksiaturu teema
Selgitus : Tõsta Foorumist "Vaba Mikrofon"->" parandage pealkiri "
"Aktsiaturu teema" peab olema.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|