|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.09.2016 11:58:33
|
|
|
G2rry, noh eks trikk ole selles, et kui sa tahad osta midagi, siis sa pead vpnima sinna riiki kus su konto on. Sest tänu EU seadusele, tuleb nüüd sulle müümisel kindlaks teha su asukoht ja taxida vastavalt. Mina teen oma ostud arvutis xbox.com marketplacest olles vpniga ligi. billing.microsoft.com võimaldab subscriptionit canceldada kui seda tasuta proovid. Sama asi ka redeemimisel. Redeem on the country it was issued for. UK? Great, UK VPN it is.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
15.09.2016 13:57:10
|
|
|
| On ka UK konto, aga ei pea küll vpn-i tegema. Isegi nipp on olemas kuidas goldi teiste riikide mänge saab. Antud juhul on dealbreaker krediitkaart, mida seadetes ei leita. Piisab kui suvaline jamps panna või hädajuhul siis mingi 24h kehtiv virtuaalkrediitkaart kusagilt võtta. Eriti äge on see, et ka x360 mängude aktiveerimiseks on eraldi krediitkaardiseaded. Üks pood, kaks seadet, meenutab ühe lillat värvi firma tegemist, kust saabub ühe kaubamärgi alt kaks arvet...
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
15.09.2016 14:22:42
|
|
|
d3t, tellisin katsetuseks ühe mängu Season Passi.
Tulemus - õnnestus ilusti, VPN ei kasuta ja UK storest'st.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sebastian
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.09.2005
|
15.09.2016 14:24:14
|
|
|
| Konto mul UK-s, olen ostnud storest Eesti kaardiga ja ei ole kunagi probleemi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 157 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
15.09.2016 15:17:28
|
|
|
| Kasutasin ka krediitkaarti ennem kogu aeg, UK konto ja pood. Nüüd olen viimasel ajal rahakaarte kasutama hakanud kuna nii on hetkel kõige soodsam osta. ReCore jaoks sai £30 kaardi 31€ eest, ca 5€ odavam kui krediitkaardiga maksta. £50 kaardid liiguvad kohati 10-15€ soodsamalt oma nimiväärtusest. cdkeys.com teeb vahest megahäid äkkpakkumisi rahakaartidele, £5 kaart oli kord 4,6€, siis sai terve ports neid võetud. USA poe jaoks kasutan VPN-i ja netibrauserit (xbox.com) või ostan mängude koode juba valmiskujult kusagilt, siis täitsa savi mis valuutas maksad ja kus poest ostad.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.09.2016 21:20:16
|
|
|
Sebastian, LongHorn, avax rõõm kuulda, annab lootust, et nii toimib ka muude EU riikidega. Kuid kahjuks USA's kus minu kollektsioon on nii enam asju osta ei saa (ehk ilma VPN'ita ostu sooritada ei saa).
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tvs
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2006
|
20.09.2016 19:01:13
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Sebastian, LongHorn, avax rõõm kuulda, annab lootust, et nii toimib ka muude EU riikidega. Kuid kahjuks USA's kus minu kollektsioon on nii enam asju osta ei saa (ehk ilma VPN'ita ostu sooritada ei saa). |
Kummaline. Ostsin Horizon 3-e. USA konto ja Eesti kaart. Raha arvelt maas, tänati ostu eest, ei mingit VPN-i.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
20.09.2016 19:42:19
|
|
|
Poola poest saab Ultimate 80€ga + 10€ jääb veel krediiti
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
21.09.2016 08:51:47
|
|
|
Ei tea, endale ostan kõik mängud kasutajaga cjs-cdkeys.com-st ja jagame veel sõpradega kasutajaid. Lihtsalt ei raatsi 50€ eest endale mänge osta. Pole praktiliselt ühtegi plaati ega koodi ostnud.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
21.09.2016 17:06:05
|
|
|
Ilge nigel valik seal ja kirved hinnad.
Deluxe ja Ultimate versioone pole ka.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
22.09.2016 10:40:26
|
|
|
| tvs kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Sebastian, LongHorn, avax rõõm kuulda, annab lootust, et nii toimib ka muude EU riikidega. Kuid kahjuks USA's kus minu kollektsioon on nii enam asju osta ei saa (ehk ilma VPN'ita ostu sooritada ei saa). |
Kummaline. Ostsin Horizon 3-e. USA konto ja Eesti kaart. Raha arvelt maas, tänati ostu eest, ei mingit VPN-i. |
Kui ma lähen Xbox.com ja vaatan poes ringi, siis enne vpni usase, ei näidata mulle osta nuppugi
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
23.09.2016 15:27:06
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
Ei tea, endale ostan kõik mängud kasutajaga cjs-cdkeys.com-st ja jagame veel sõpradega kasutajaid. Lihtsalt ei raatsi 50€ eest endale mänge osta. Pole praktiliselt ühtegi plaati ega koodi ostnud.  |
selline rumal küsimus kas sealt lehelt ostes paypaliga pean registreerima enda eesti aadressiga või peab midagi muud panema või ei ole vahet?
Kuidas sealt täpselt ostmine käib ja kas xbox one regioonil ei ole siis vahet enam?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
23.09.2016 15:57:09
|
|
|
| sakurock kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Ei tea, endale ostan kõik mängud kasutajaga cjs-cdkeys.com-st ja jagame veel sõpradega kasutajaid. Lihtsalt ei raatsi 50€ eest endale mänge osta. Pole praktiliselt ühtegi plaati ega koodi ostnud.  |
selline rumal küsimus kas sealt lehelt ostes paypaliga pean registreerima enda eesti aadressiga või peab midagi muud panema või ei ole vahet?
Kuidas sealt täpselt ostmine käib ja kas xbox one regioonil ei ole siis vahet enam? |
Ma ei oskagi sulle öelda, endal mul UK ja siiani on kõik töötanud. Ma ise panin küll enda aadressi minu meelest. Ma ei ole ise midagi jälginud, olen kasutaja lihtsalt ostnud ja pole kordagi probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
12.10.2016 17:07:13
|
|
|
Kuna mujalt ei leia teatud väärt kraami vaatamise võimalust(legaalne), siis ainuke võimalus oleks bluray.
Algul lõi pahviks, et oodatud 2xDVDplayeri hind osutus liiga väikseks. Veel suurem üllatus oli soovitus bluray seadmena soetada Xbox One S: http://www.trustedreviews.com/best-blu-ray-players_round-up_Page-3
Mängib bluray ja seejuures ka veel saab "kosmoselaeva" juhtida.
Kui 5.25" bluray seade arvuti külge ühendada, siis peaks veel bluray mängimiseks programmi ka sota eest ostma, Xbox-l on oma äpp olemas? Saab see äpp kõigi bluray ketastega kenasti hakkama? PowerDVD programm pidi küll mõttetu raharaiskamine olema ning alternatiive ka maru vähe...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.10.2016 17:44:01
|
|
|
Vael, sinu viidatud lingis soovitatakse X1-t kui 4K võimekusega BR pleierit; kui sobib ka "tavaline HD", siis leiab pleieri ju ca 50eur eest...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigfatblue
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2015
|
12.10.2016 18:20:53
|
|
|
| Xbox sulgeb mängu keset pela (naaseb dashboardile) hetkel juhtunud ainult mafia3mega kas on xboxis viga?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
12.10.2016 18:31:23
|
|
|
| bigfatblue kirjutas: |
| Xbox sulgeb mängu keset pela (naaseb dashboardile) hetkel juhtunud ainult mafia3mega kas on xboxis viga? |
Pigem mängus. Mafia III puhul on mul endalgi seda korduvalt juhtunud.
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.10.2016 04:35:01
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Vael, sinu viidatud lingis soovitatakse X1-t kui 4K võimekusega BR pleierit; kui sobib ka "tavaline HD", siis leiab pleieri ju ca 50eur eest... |
Selles see asi ongi, et ei leia, reaalselt saab alates 60-ga + vastav proge 100 eest, kokku juba pool Xbox hinnast koos;)
Aga küsimus oli, kas Xboxile eraldi tarkvara BD-plaatide mängimiseks on vaja juurde osta ning kas Xbox saab kõigi plaatide, sh ka kõige uuemate, lahtikodeerimisega hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.10.2016 09:10:33
|
|
|
One on minul kõik blu-rayd ilusasti maha mänginud, lisatarkavara ta ei vaja, nagu ka teised turul olevad playerid. Millisest playerist sa räägid millele peab tarkvara juurde ostma? Poes müüdavad teleri külge käivad blu-ray mängijad mängivad kõik ilma igasuguse lisa tarkvarata blu-ray plaate ja need ei maksa tõesti palju, 50€ eest peaks kindlasti juba nii mõnegi leidma.
Kas sa pead silmas arvuti külge käivat BD-ROM-i? Sellele peab tõesti tarkvara juurde soetama.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.10.2016 18:37:15
|
|
|
Tom-D, HV.ee andmetel mitte, odavaim on 89€ - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Audio-videotehnika/563880/
Vael, Xbox mängib kõiki plaate, nii 4K kui tavalist blu-ray'd kui 3D'd kuid väikese agaga. Regioon on ja jääb selleks kust konsool osteti. Seega kui USA'st konsool ostetud, ostad usa regiooni filme ka või imed näppu. Põhjus Xboxi eelistamises selles samsungi jullas on see, et ta teeb palju muudki. Samas kui sa istud FullHD teleka taga ja ei kavatse lähiajal 4K peale uuendada ning kavatsed ainult filme vaadata, siis milleks pingutada üle?
PS: Omavahel öeldes on Plexi klient ju pmst kõik mis sul vaja on. Ja teise otsa lahendab ära openflixr.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
16.10.2016 01:29:11
|
|
|
d3t, HV näitab ainult valitud poodide hindasid, enamust paraku mitte.
Odavatelt muidugi 3D ega 4K võimekust oodata ei maksa.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
18.10.2016 17:35:53
|
|
|
Tahaks veits statistikat teada, et paljudel siis One S on ja paljudel neist ventilaator "klõbiseb"?
Enne ostu põgusalt review'id lugedes jäi ainult kiidulaul silma, et väiksem ja vaiksem kui vana xbox one. Nüüd jõudis minu oma saksa amazonist kohale ja lärmab idles ikka suht häirivalt. Nüüd siis tagantjärgi näen kuidas internet on sama teema üle kaeblevaid inimesi täis ja mõni on väidetavalt juba 4 korda lasknud konsooli ümber vahetada ja ikka pole "vaikset" saanud. Ma vist nii palju ei viitsi saksa vahelt pakke saata aga hetkel sai replace request sisse antud. Loodame, et järgmisega bingoõnn naeratab
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
18.10.2016 17:54:11
|
|
|
Vana hea paks kärakas istub laual ja vaikus on majas.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
18.10.2016 21:00:23
|
|
|
| expressive, endal Xbox One S 2TB ja antud murega ei ole kokku puutunud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
18.10.2016 21:00:53
|
|
|
Senimaani.. sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
19.10.2016 00:11:13
|
|
|
| Okei, ise eeltellisin kunagi sünnipäeva puhul Xbox One S 1tb Battlefield 1 bundle. Eelmise nädala keskel tuli välja ja tänaseks on amazon.de's 13 review'd, millest google translate abiga lugesin välja, et kaheksal inimesel on kõik korras ja viiel teeb ventikas kahtlast häält. Teiseks avastasin täna, et A nupp kipub puldil peale vajutust "alla jääma".
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
31.10.2016 16:47:11
|
|
|
| Mina sain oma uue valge 500Gb X1OneS+FH3+FIFA17 bundle kätte 22 Oktoobril, so far so good.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
16.11.2016 18:07:18
|
|
|
Sain täna game.co.uk st tellitud Elite kätte. 😀
Nii,et saadetakse küll üle 1000g asju välismaale.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
16.11.2016 19:39:41
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Sain täna game.co.uk st tellitud Elite kätte. 😀
Nii,et saadetakse küll üle 1000g asju välismaale. |
Seda on küll hea teada. Mulle tundus, et varem ei saanud konsoolide ostu välismaa aadressile isegi vormistada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2000
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2008
|
20.11.2016 22:39:20
|
|
|
tere
oskate soovitada kus kohast on parem osta konsool. one s . huvitab ka mäng fifa 2017
tänud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mistafox
HV kasutaja
liitunud: 14.05.2004
|
22.11.2016 18:04:59
|
|
|
Kas keegi oskab anda mulle mingi õpetuse mis moodi saaks NAT type openiks? Hetkel on mul NAt moderate ja xbox ühenduses wifiga ja ruuteriks Intenso DG301R0
_________________ www.mööblihunt.ee |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.12.2016 13:02:08
|
|
|
londiste, voolujuhet leidub vast igaühel mis toimib või saab selle 1€ eest (erinevalt Xbox One mudelist on Xbox One S psu universal).
virx, väga ilus pakkumine
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
17.12.2016 14:13:51
|
|
|
Selline mure on, et oman Xbox One ja sooviks tasuta Goldi mängu Burnout Paradise alla tõmmata, mis on xbox360-le aga toimib ka minu konsoolil.
Probleem on selline, et kui valin mängu siis pakub: See price, see järel näitab et on tasuta mäng ja Continue, seejärel on Confirm Purchase ja palub valida maksemeetod. Mul on paypal ja ka swedi deebet kaart millega on võimalik osta ka netis, proovisin mõlemaga. Valin siis confirm ja tuleb ette kiri, et Your purchase cannot be completed at this time. Please try again.
Mida tegema peaks? Regioon on UK, muidu niisama mänge saan osta alati ja teisi goldi tasuta mänge tõmbab ka kenasti juhul kui on xbox one jaoks mõeldud.
Tänud abi eest!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
17.12.2016 14:36:09
|
|
|
Proovi arvuti ja UK VPNi abil.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
17.12.2016 15:05:38
|
|
|
| TT kirjutas: |
| Proovi arvuti ja UK VPNi abil. |
Kasutan Chrome bowserit, Hola vpn changerit ning läksin gold lehele. Hakkab nagu laadima seda ostukinnitust ja siis jääb loopima kahe ekraani vahelt Pildid:
Spoiler 
Spoiler 
Tegin prooviks microsoft edge lahti ja siis laeb ilusti ära aga tuleb sama error mis xboxi peal.
Mind see mäng väga ei kotigi enam pigem see, et tahaks teada miks ei tööta süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
17.12.2016 15:08:08
|
|
|
Xbox 360 või krediitkaarti vaja.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
17.12.2016 15:19:25
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| Xbox 360 või krediitkaarti vaja. |
Proovisin ka krediitkaardiga, ei aita. Sõbral on tavaline Swedi deebet pluss ning tal toimib. Ühesõnaga mingi regiooni teema vist on jälle. Krdi Microsoft ma ütlen, skype jne. kõik asjad Eesti teemasid toetavad ja mingi pagana xboxi poe teenuseid ei suudeta normaalselt pakkuda. Kiviaeg!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.12.2016 16:53:14
|
|
|
regiooni teema.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
27.12.2016 11:17:14
|
|
|
Kas xboxiga saab ka nii teha, et minul pea accunt kuhu digitaalsed mängud ostetud ja lapsele teeks offline profiili, et ta saaks samu mänge mängida aga oma savedega?
PS4 saab küll nii aga kuidas xboxiga on?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.12.2016 12:38:27
|
|
|
-FoX-, X360-ga sai kõigi kontodega konsoolis olevatele mängudele ligi/mängida; X1-ga loodetvasti sama
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.12.2016 13:23:09
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Kas xboxiga saab ka nii teha, et minul pea accunt kuhu digitaalsed mängud ostetud ja lapsele teeks offline profiili, et ta saaks samu mänge mängida aga oma savedega?
PS4 saab küll nii aga kuidas xboxiga on? |
Määrad settingutest oma kontoga "This is home Xbox" ja kõik kasutajad saavad sinu mänge siis mängida.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
27.12.2016 16:10:34
|
|
|
Aga online teised minna ei saa? Kui neile eraldi live osta?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.12.2016 16:26:19
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Aga online teised minna ei saa? Kui neile eraldi live osta? |
osta oma kontole gold ja kõik teised kasutajad saavad live minna. kui sa oled "home xbox" määranud enda kontoga.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
27.12.2016 19:37:18
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| -FoX- kirjutas: |
| Aga online teised minna ei saa? Kui neile eraldi live osta? |
osta oma kontole gold ja kõik teised kasutajad saavad live minna. kui sa oled "home xbox" määranud enda kontoga. |
Võimalik on isegi kahel xboxil samal ajal ühte kulda(live) kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
10.01.2017 21:32:20
|
|
|
Tellisin ka enda esimese Xbox'i ära. Vaatame siis, kuidas PS'iga võrreldes on.
Küsimus ka, Xbox'i pult on patareidega. Kui sinna akupatareid panna, kas need siis juhtme otsas laevad ka/kas neid tohib selle juhtme otsas puldis laadida?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|