Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 238, 239, 240  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.12.2016 21:45:55 vasta tsitaadiga

Tõesti jäi 8,5 eur puhtalt? Auto ei kulu?
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 21.12.2016 21:51:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Seda ma olen ammu öelnud, et Taxify oleks pidanud kohe alguses valima Uberi-vastase strateegia. Nüüd siis kemplevad omavahel Taxify ja taksojuhid madalate hindade pärast.
Spoiler Spoiler Spoiler


Taxify kohta liigub kinnitamata info, et kaaluvad ka taksojuhtidele tasu tõstmist (ja piraatide hinna viimist Uberi tasemele).
Mis ajab märkimisväärse osa taksosid äpist minema, Taxigo-sse, sest auto vanus + hinnad on nagunii paras peetimine.
Siis jäävadki Taxify ja Uber oma mudarallit tegema piraatidega - Taxify-l ainult puudub võimekus nii palju peale maksta kui Uberi-l.

Ja kui jätkatakse lollustega, nt see nv olid Taxify piraadi hinnad suure osa ajast Tulika hinna kandis ning Taxify äpis taksosid raske saada (Taxigo-s ka) või tehakse selliseid asju:


... huvitav jälgida, kuhu jõuame.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.12.2016 21:56:44 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Tõesti jäi 8,5 eur puhtalt? Auto ei kulu?


Parem põlv kulus ka mingi % kuna liigutasin. Sedasi ei saa asju mõõta.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 21.12.2016 22:01:57 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Janis kirjutas:
Tõesti jäi 8,5 eur puhtalt? Auto ei kulu?


Parem põlv kulus ka mingi % kuna liigutasin. Sedasi ei saa asju mõõta.


Ma loodan, et Taxify maksab sulle mingi jõulupreemia, kasvõi 50.- kütusekaart. Sa oled selle auga välja teeninud.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.12.2016 22:05:13 vasta tsitaadiga

Jajah muidugi nad annavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.12.2016 22:49:13 vasta tsitaadiga

See screenshot mis Tanel pani...no ausõna, mul tunne et Taxify võtab meelega mingeid ülbureid tööle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 21.12.2016 23:53:01 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
See screenshot mis Tanel pani...no ausõna, mul tunne et Taxify võtab meelega mingeid ülbureid tööle icon_biggrin.gif


Tanel pani vähe, neid on rohkem, tänasest.
Haisvatest nahkvestidest innovaatilisematel juba ila tilgub, ilmselt operaatoril oma 20% peale ka.


_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2016 00:07:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Seda ma olen ammu öelnud, et Taxify oleks pidanud kohe alguses valima Uberi-vastase strateegia. Nüüd siis kemplevad omavahel Taxify ja taksojuhid madalate hindade pärast.
Spoiler Spoiler Spoiler


See nende häda on, et pole neil mingit nägu ega selgroogu. On kuulda olnud, et isegi kui sealt takso tellida, tuleb vahel plafoonita auto ehk põhimõtteliselt üritavad uberi kloon olla. Aga uberi astub jõuliselt samme, et nad sellelt turult välja süüa ja kuna taksojuhtide ja taksofirmadega on ka suhted rikutud, siis..... Vanast rasvast neil muidugi mõnda aega asi veel jookseb, kuid ennustan et kui mingit radikaalset muutust ei tule, siis 10a pärast vaid meenutatakse, et kunagi oli meil taxify.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 22.12.2016 00:15:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tanel kirjutas:
Seda ma olen ammu öelnud, et Taxify oleks pidanud kohe alguses valima Uberi-vastase strateegia. Nüüd siis kemplevad omavahel Taxify ja taksojuhid madalate hindade pärast.
Spoiler Spoiler Spoiler


See nende häda on, et pole neil mingit nägu ega selgroogu. On kuulda olnud, et isegi kui sealt takso tellida, tuleb vahel plafoonita auto ehk põhimõtteliselt üritavad uberi kloon olla. Aga uberi astub jõuliselt samme, et nad sellelt turult välja süüa ja kuna taksojuhtide ja taksofirmadega on ka suhted rikutud, siis..... Vanast rasvast neil muidugi mõnda aega asi veel jookseb, kuid ennustan et kui mingit radikaalset muutust ei tule, siis 10a pärast vaid meenutatakse, et kunagi oli meil taxify.


Nad, st Taxify, ei tea, kes on takso, kes mitte või kes sõidab. Kellelt küsida 0.5 €, kellelt 20%.
Sest taksofirmades, teatud firmades, on palju taksojuhi kutsetunnistuseta juhte, need sõidavad plafoonita.
Sest taksofirmadel ei ole enam võimalik tööjõudu leida, st taksojuhte ja kumbki osapool ei taha kinni maksta koolitust + ARK kutsetunnistust (so ca 160.- €).

Ma pole suurem linnas taksoga liikuja, aga kui keegi on ja plafoonitule taksole satub - vaadake, kas on teenindajakaart, küsige tšekk ja andke teada, kas saite ning mis kirjas on.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.12.2016 00:16:31 vasta tsitaadiga

10a on nüüd telline aeg, et millest sa üldse räägid.
Tolle aja peale pole taksoteenust enam üldse võibolla olemas kui google oma süsteemi tööle saab ja maailma laiali lööb. 10a tagasi oskasid mõelda äpis takso tellimisest?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2016 00:22:35 vasta tsitaadiga

Kuulge, kui ma tellin Taxify kaudu äpimaksega päristakso, siis mille alusel mulle arve esitatakse? Kas taksomeetri või äpimeetri järgi?
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2016 00:34:30 vasta tsitaadiga

Taksomeetri
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2016 00:50:59 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
10a on nüüd telline aeg, et millest sa üldse räägid.
Tolle aja peale pole taksoteenust enam üldse võibolla olemas kui google oma süsteemi tööle saab ja maailma laiali lööb. 10a tagasi oskasid mõelda äpis takso tellimisest?


Firmat ei mäleta, aga mingit taksot sai 2006 vist isegi netist tellida. Telefone, millega netis sai käia oli ka juba olemas kuigi tol ajal olid need päris kirve hinnaga. Äppe kui selliseid tänapäeva mõistes jah väga ei olnud. Lähema 10a jooksul mina ei näe, et klassikaline takso ära kaoks. Pilootprojektina kindlasti mõned isesõitvad ringi vuravad, kuid ei usu et nende turuosa suur on. Sellega on mitu probleemi:
1. need isesõitvad peavad igast asendist autonoomselt hakkama saama ehk n+1 testi läbima. See võtab aega et ka bürokraadi jaoks sobivad testid läbi viia
2. EU peab seda asja seedima ja ütlema, et on ok. Kiiresti liigutavad nad ennast ainult siis kui on vaja midagi ära keelata ehk sellega läheb ka päris mitu aastat
3. Riigid peavad oma seadused vastavaks muutma, et need isesõitvad autod üksi ringi sõita tohiks. Jällegi, kuna tegemist pole millegi keelamisega vaid hoopis lubamisega, siis aega selle kiire asjaga on.
4. Kui need isesõitvad lõpuks seaduslikuks tehakse, siis tõenäoliselt alguses mõeldakse niipidi, et ootame ja vaatame ehk kohe nendega tasulist reisijatevedu pakkuda ei tohi
5. Kui lõpuks lubatakse need taksodeks, siis kulub firmadel veel aega, et see teenus välja töötada. See samm võib erafirmadel muidugi suht nobedalt ehk 0.5 - 1 aastaga tehtud saada
6. Inimesed peavad need isesõitvad autod omaks võtma. Mina väga kiiresti ei võtaks, luust ja lihast juhile on lihtsam öelda et pööra korra siia bensukasse sisse, haaran midagi süüa kaasa kui hakata isesõitval äpi kaudu trajektoori muutma. Tallinnas oleks see ka suht jube, et tõenäoliselt paneb see isesõitja löökaukudest tuimalt kiirust vähendamata läbi.

...ehk reaalsus on see, et 10a pärast on Eestis võibolla mõned esimesed isesõitvad taksod tänavale lastud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 22.12.2016 01:10:20 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Marto. kirjutas:
10a on nüüd telline aeg, et millest sa üldse räägid.
Tolle aja peale pole taksoteenust enam üldse võibolla olemas kui google oma süsteemi tööle saab ja maailma laiali lööb. 10a tagasi oskasid mõelda äpis takso tellimisest?


Firmat ei mäleta, aga mingit taksot sai 2006 vist isegi netist tellida. Telefone, millega netis sai käia oli ka juba olemas kuigi tol ajal olid need päris kirve hinnaga. Äppe kui selliseid tänapäeva mõistes jah väga ei olnud. Lähema 10a jooksul mina ei näe, et klassikaline takso ära kaoks. Pilootprojektina kindlasti mõned isesõitvad ringi vuravad, kuid ei usu et nende turuosa suur on. Sellega on mitu probleemi:
1. need isesõitvad peavad igast asendist autonoomselt hakkama saama ehk n+1 testi läbima. See võtab aega et ka bürokraadi jaoks sobivad testid läbi viia
2. EU peab seda asja seedima ja ütlema, et on ok. Kiiresti liigutavad nad ennast ainult siis kui on vaja midagi ära keelata ehk sellega läheb ka päris mitu aastat
3. Riigid peavad oma seadused vastavaks muutma, et need isesõitvad autod üksi ringi sõita tohiks. Jällegi, kuna tegemist pole millegi keelamisega vaid hoopis lubamisega, siis aega selle kiire asjaga on.
4. Kui need isesõitvad lõpuks seaduslikuks tehakse, siis tõenäoliselt alguses mõeldakse niipidi, et ootame ja vaatame ehk kohe nendega tasulist reisijatevedu pakkuda ei tohi
5. Kui lõpuks lubatakse need taksodeks, siis kulub firmadel veel aega, et see teenus välja töötada. See samm võib erafirmadel muidugi suht nobedalt ehk 0.5 - 1 aastaga tehtud saada
6. Inimesed peavad need isesõitvad autod omaks võtma. Mina väga kiiresti ei võtaks, luust ja lihast juhile on lihtsam öelda et pööra korra siia bensukasse sisse, haaran midagi süüa kaasa kui hakata isesõitval äpi kaudu trajektoori muutma. Tallinnas oleks see ka suht jube, et tõenäoliselt paneb see isesõitja löökaukudest tuimalt kiirust vähendamata läbi.

...ehk reaalsus on see, et 10a pärast on Eestis võibolla mõned esimesed isesõitvad taksod tänavale lastud.


Löökaukude osa jäetakse dekaadiga vahele, Uber mõtleb suurelt - UberDrone.

http://www.telegraph.co.uk/technology/2016/09/26/uber-plans-self-flying-drone-taxis-to-beat-city-traffic/

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.12.2016 01:32:14 vasta tsitaadiga

Ok siin läks mõte hoopids teisel poole.
Google/alphabet carpoolingu taoline asi oli minu mõte.
Kõik viivad kõiki kes kuskile sõidavad (või ok tiirutavad meelega). Nagu ka see ubero eco kus järgmisel nurgal hüppab veel keegi peale.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005




sõnum 22.12.2016 01:32:46 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
...ehk reaalsus on see, et 10a pärast on Eestis võibolla mõned esimesed isesõitvad taksod tänavale lastud.


Isesõitvad bussid juba järgmisel aastal.

http://geenius.ee/uudis/tallinnas-hakkavad-jargmisel-aastal-ringi-liikuma-isesoitvad-bussid

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 22.12.2016 01:40:47 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Ok siin läks mõte hoopids teisel poole.
Google/alphabet carpoolingu taoline asi oli minu mõte.
Kõik viivad kõiki kes kuskile sõidavad (või ok tiirutavad meelega). Nagu ka see ubero eco kus järgmisel nurgal hüppab veel keegi peale.


Minu teada inimestele ei meeldi väga teisi sõidutada, me ei tea oma kortermaja elanikest, töökaaslastest, hääletajatest midagi. Ei tahagi teada enamasti. Vähemasti mitte peale 80-ndaid.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2016 01:54:20 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
napoleon kirjutas:
...ehk reaalsus on see, et 10a pärast on Eestis võibolla mõned esimesed isesõitvad taksod tänavale lastud.


Isesõitvad bussid juba järgmisel aastal.

http://geenius.ee/uudis/tallinnas-hakkavad-jargmisel-aastal-ringi-liikuma-isesoitvad-bussid



Olen kursis. Aga nendes on juht sees kes bussi hädast välja aitab kui see ise hakkama ei saa ja hädapidurit tõmbab, kui see kõige pädevamaid otsuseid ei tee. Kui see isesõitev buss õnnetuse peaks põhjustama, siis on ka see nö. juht süüdi olenemata sellest kas ta õnnetuse hetkel üldse mõnda nuppu puudutas või mitte. Ehk umbes sama nagu autodel see tee serva jälgiv loogika, kokkupõrkevastane tehnika jms. .... saab küll mingil määral ise hakkama, kuid juhti 100% ei asenda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.12.2016 14:00:51 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Ma läksin selle hinnajauramose peale sõitma tegelt kuna tekkis väike vaba auk. 2 tunniga kassa 33eur plus jots. Vahendustasu, kütus ja riigile maks maha jäi kahe tunniga kätte 19eurot. Ühed samad mollid virisevad seal alati - tellimusi tuli sekunditega seega see 1.90/0.40 oli ka hetkel väga okei. Ma ei oska nnagu halvasti mõelda 8.50€ tunnis neto kohta eestis kolmapäeva õhtul.
Jotsi ka deklareerid? icon_biggrin.gif

Aga ütlen ausalt - pole paha. Tõenäoliselt lihtne töö ei ole (peab ka igasugu veidrustega hakkama saama) ning tulevad ka ekstreemolukorrad, mis nõuavad lisakulusid (oksendamine, puhastamine), aga jah 8.50€/h neto thumbs_up.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 27.12.2016 21:17:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Marto. kirjutas:
Ma läksin selle hinnajauramose peale sõitma tegelt kuna tekkis väike vaba auk. 2 tunniga kassa 33eur plus jots. Vahendustasu, kütus ja riigile maks maha jäi kahe tunniga kätte 19eurot. Ühed samad mollid virisevad seal alati - tellimusi tuli sekunditega seega see 1.90/0.40 oli ka hetkel väga okei. Ma ei oska nnagu halvasti mõelda 8.50€ tunnis neto kohta eestis kolmapäeva õhtul.
Jotsi ka deklareerid? icon_biggrin.gif

Aga ütlen ausalt - pole paha. Tõenäoliselt lihtne töö ei ole (peab ka igasugu veidrustega hakkama saama) ning tulevad ka ekstreemolukorrad, mis nõuavad lisakulusid (oksendamine, puhastamine), aga jah 8.50€/h neto thumbs_up.gif


8.5 neto saad sa mustalt, teatud üksikutel aegadel ning tegelikult ei ole neto arvutatav, sest kõik, mis liigub, see kulub. Autot viib iga km lähemale mingile suuremale kulule ... e neto saad kätte peale konkreetse auto müümist kui asi on lõplikult lukus.

See selleks, sain Taxify-lt juhina sõnumi, et aastavahetusel võib teenida 50-70 € tund.

Juhtide foorumis kah aastavahetuse ärevus ja vibra sees.


_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.12.2016 21:49:59 vasta tsitaadiga

Kas sobib, kui ütleme, et auto kulu on omakorda 1x kütusekulu lisaks? Ehk siis kütusekulu+kütusekulu sisaldab juba autokulu?
Auto- ja kütusekulu võib jääda ~0.25€/km?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 27.12.2016 22:22:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2016 22:21:42 vasta tsitaadiga

LKits, kirvereegli järgi umbes nii on. Aga sõltub muidugi autost.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 27.12.2016 22:24:37 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas sobib, kui ütleme, et auto kulu on omakorda 1x kütusekulu lisaks? Ehk siis kütusekulu+kütusekulu sisaldab juba autokulu?
Autokulu võib jääda ~0.20€/km?


Eee... raske vastata.
Kas see +kütusekulu sisaldab ka kindlustuse, TÜV, klaasipesuvedeliku, pesula ja kõik muu e üldse kogu raha, mis auto peale kulub`?

Ja nagu öeldud, ei saa me auto kulu per km enne faktina kui masin on müüdud.
Ostusumma (+interssid), kindlustused, kütus, pesu, vedelikud, TÜV jne ... müügisumma. Summade vahe/kilomeetrid.

Takso kogukulu oli mul 0.26 per km, sh kallis kindlustus, kütus (üliodav CNG), pesud, vedelikud jne e kõik, mida auto neelas. Kuidagi ehk talutav.
Ja siis tõusis laksust 0.42 km peale, sest 7DSG kast lendas ... oma erasõite oleks ma saanud veel ca 4 aastat teha, enne vastavate kilomeetriteni, kus rike ilmnes. E tõenäoliselt autot vahetanud ja sellest üldse pääsenud.
Müüsin millaski maha ja parem ei ütle kui hale tulemus oli, mul on oma elust, ajast ja rahast kahju.

E see on kergelt õnne ja Forrest Gump+šokolaadikarp teema ja spekulatsioon. Kuni masina müügini.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.12.2016 22:44:41 vasta tsitaadiga

crackpot, kui pika aja peale arvutasid? Ning mis summas remont oli, kuna nii suur tõus tundub kuidagi ebareaalne...

Eeldame, et 0.26€/km on 10,000km keskmine (10k km on küll suhteliselt väike number, aga no las jääda).

Selleks, et see keskmine tõuseks ühe remondiga 0.42€/km peale, peaks remont maksma (0.42*10000)-(0.26*10000)=1600€
Kui keskmine võtta veel suurema kilomeetrite arvu peale, siis peaks remont veel rohkem maksma.

Mitme kilomeetri keskmine sul 0.26€/km on? Mida pikem läbisõit, seda täpsemaks arv läheb ja seda vähem mõjutab ühe remondi arve seda numbrit.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 27.12.2016 22:59:09 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
crackpot, kui pika aja peale arvutasid? Ning mis summas remont oli, kuna nii suur tõus tundub kuidagi ebareaalne...

Eeldame, et 0.26€/km on 10,000km keskmine (10k km on küll suhteliselt väike number, aga no las jääda).

Selleks, et see keskmine tõuseks ühe remondiga 0.42€/km peale, peaks remont maksma (0.42*10000)-(0.26*10000)=1600€
Kui keskmine võtta veel suurema kilomeetrite arvu peale, siis peaks remont veel rohkem maksma.

Mitme kilomeetri keskmine sul 0.26€/km on? Mida pikem läbisõit, seda täpsemaks arv läheb ja seda vähem mõjutab ühe remondi arve seda numbrit.


7DSG kast, mis ei ole remonditav e uus maksab Mölleris koos tööga 5k. Kammisin terve Euroopa varuosade portaalid läbi, et saada garantiiga kast ja pääsesin odavamalt.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 238, 239, 240  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.