Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 14:06:54 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Ardo, piisab külasepast või vajad midagi joonise ja 0,x mm tolerastidega?


Kuniks materjal endal olemas on ja nurka väänata ning otsa keermestada saab, siis võib olla kasvõi koolikokk. icon_razz.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 20.12.2016 17:26:47 vasta tsitaadiga

Kes HV foorumi kasutajatest liigub homme lõuna paiku Põltsamaalt Jõgevale?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 17:28:04 vasta tsitaadiga

Ma liigun Tartust Viljandisse.
Vaatlen kütusehindu ja siis tagasi icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 20:07:47 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Ma liigun Tartust Viljandisse.
Vaatlen kütusehindu ja siis tagasi icon_lol.gif

Arvad, et von Wu riskib su autosse reisijaks tulla pärast su (vist traditsioonilise) jõulu-avatari nägemist icon_lol.gif, isegi kui marsruut klapiks.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 08:29:25 vasta tsitaadiga

peab siis jõle arg inime olema, kui päkapikuavatari nähes hirm naha vahele poeb icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015




sõnum 21.12.2016 10:27:34 vasta tsitaadiga

Mida härrad see aasta oma kaasadele kuuse alla topivad ?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 10:32:44 vasta tsitaadiga

Kas mõne telefoni sõrmejäljelugerit saab ka petta, vajutad selle peale läbi kilekoti, pannes jahu sensorile vms?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 10:43:27 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:04:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 10:52:37 vasta tsitaadiga

sooty, mõte vist oli selles, et nt jahu "täidab" sensorile jäänud omaniku näpujälje rasvase kihi ja uuesti sellele vajutades näeb telefon vana näpujälge.
Idee pärineb küll mingist Macgyver osast icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 10:59:00 vasta tsitaadiga

Timo_O kirjutas:
Mida härrad see aasta oma kaasadele kuuse alla topivad ?


Kontserdipiletid.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 11:06:30 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:03:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 21.12.2016 17:36:15 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ma liigun Tartust Viljandisse.
Vaatlen kütusehindu ja siis tagasi icon_lol.gif

Arvad, et von Wu riskib su autosse reisijaks tulla pärast su (vist traditsioonilise) jõulu-avatari nägemist icon_lol.gif, isegi kui marsruut klapiks.


Ühte asja oli vaja vedada, sain muudmoodi hakkama.

Aga nüüd uus küsimus.

Kes laenab mulle Jõgeval Nikon D5200 distantspäästikut? Kiiresti on vaja. Äärmisel juhul võin osta ka.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 20:08:09 vasta tsitaadiga

Mis utiiliga mälukaarti on hea testida? Tahaks teada kas on kuskil maal mingi vigane sektor vms või mitte.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 20:23:45 vasta tsitaadiga

On kellelgi olnud kokkupuuteid netipoega https://soundium.ee ? Usaldusväärsus?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 02:20:07 vasta tsitaadiga

Milline Androidiga telefon naisele kinkida? Hinnaklass kuni 200. Üle 5" ekraan ei tohiks olla, aku võiks pidada rohkem kui paar tundi ning loomulikult peab kena välja nägema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 02:28:32 vasta tsitaadiga

Kena väljanägemise peaks defineerima, see võib valikut oluliselt piirata icon_wink.gif Aga üldiselt soovitaks vaadata neid, kus mälu vähemalt 2G on... kaamera ja muud asjad siis vastavalt sellele, kas ja kui palju ta neid reaalselt üldse kasutaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 03:57:57 vasta tsitaadiga

Ardo, 5,2" ekraan ja hind 199 €
icon_arrow.gif https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-huawei-p9-lite-dual-sim-(kuldne)/HUAWEIP9L-GO

Teine variant paned natuke juurde ja saad Samsung Galaxy A3 (2016) Gold
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/688262/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 22.12.2016 04:00:52 vasta tsitaadiga

Timo_O kirjutas:
Mida härrad see aasta oma kaasadele kuuse alla topivad ?


paar pakki pesupulbrit
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 05:28:57 vasta tsitaadiga

Kas UPS kullerile on mingi hobuvankri veoteenus tekkinud? Eile pandi üks pakk Kesk-Euroopast teele ja UPS ennustab saabumiseks 28.12.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 09:01:19 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Kas UPS kullerile on mingi hobuvankri veoteenus tekkinud? Eile pandi üks pakk Kesk-Euroopast teele ja UPS ennustab saabumiseks 28.12.

Nii imelik kui see ka pole, siis jeesus on süüdi icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 10:57:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
radist87 kirjutas:
Kas UPS kullerile on mingi hobuvankri veoteenus tekkinud? Eile pandi üks pakk Kesk-Euroopast teele ja UPS ennustab saabumiseks 28.12.

Nii imelik kui see ka pole, siis jeesus188 on süüdi icon_rolleyes.gif


Fixed.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 11:53:34 vasta tsitaadiga

radist87, jõulud ja 26. detsember (esmaspäev) on Saksamaal ja Poolas riiklikud pühad, ehk vabad päevad.
EDIT: Leedus/Lätis ja Eestis ka. Ehk liigutama hakatakse heal juhul 27. detsembril icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 12:27:23 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et pühad ja särki värki. Millest ma ei saa aru on see, miks 21.12 teele pandud pakk üleüldse mingite pühadega peab arvestama. Kui ma täna siit otsast vastu saadaks oleks see homme kohal.
Paistab, et nad kasutavad UPS standardit. Samas transa hind näitab, et nende läbirääkimised UPSiga hinna ja teenuse sisu üle on pidamata või läbi kukkunud. 12 kg UPS standardi eest 30€+VAT. Samast piirkonnast tuleb UPS Express Saver kuni 30kg 7,90+VAT kui läbirääkimistel kruve keerata.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 12:28:37 vasta tsitaadiga

Ise andsid vastuse icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 13:37:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ardo, 5,2" ekraan ja hind 199 €
icon_arrow.gif https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-huawei-p9-lite-dual-sim-(kuldne)/HUAWEIP9L-GO

Teine variant paned natuke juurde ja saad Samsung Galaxy A3 (2016) Gold
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/688262/


Seda P9't vaatasin ise ka. On vist reaalselt ka asjalik telefon?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 13:39:41 vasta tsitaadiga

Mine käi mõnes Telia salongis näppimas icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Saadavus esindustes
Endla 45, Harjumaa - Telia esindus, Tallinn (Kristiine)
Mustakivi tee 13, Harjumaa - Telia esindus, Tallinn (Lasnamäe Centrum)
Paldiski mnt 102, Harjumaa - Telia esindus, Tallinn (Rocca al Mare)
Pärnu mnt 238, Harjumaa - Telia esindus, Tallinn (Järve keskus)
Suur-Sõjamäe 4, Harjumaa - Telia esindus, Tallinn (Ülemiste)
Valge 16, Harjumaa - Telia esindus, Tallinn


Spekside järgi igatahes etem kui Samsung.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 13:45:51 vasta tsitaadiga

Nexus 5X/6P on parem, aga kallim. Oleks kaasal tarvis, kingiks talle just 32GB 5X-i. Järgmine valik oleks jah P9.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.12.2016 13:58:58 vasta tsitaadiga

Naisele telefoni kinkimise puhul tuleb KINDLALT jälgida seda, kas see telefon talle üldse meeldib. Sulle võib meeldida, kuid talle mitte.
Saad ehk kuidagi väljavalitud telefone talle näidata ja mainida, et: "vaata kui ilus telefon, eks?" Ehk õnnestub lemmik välja peilida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 14:25:58 vasta tsitaadiga

Minu naisuke sai suvel kingitusena Huawei P9 Lite Dual SIM
Valge ja valged kaaned peaks ikka 98% naistele sobima.
Töötab hästi ja jõudluse käes ei vaevle.
Ainuke halb asi: teine SIM pesa on ka mälukaardi pesa.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 14:26:01 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Naisele telefoni kinkimise puhul tuleb KINDLALT jälgida seda, kas see telefon talle üldse meeldib. Sulle võib meeldida, kuid talle mitte.
Saad ehk kuidagi väljavalitud telefone talle näidata ja mainida, et: "vaata kui ilus telefon, eks?" Ehk õnnestub lemmik välja peilida icon_biggrin.gif

Kus sul alles pirts naine

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2016 14:37:02 vasta tsitaadiga

Ardo, roosa võib ka naistele peale minna icon_biggrin.gif
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-sony-xperia-xa-(roosa)/1302-2210

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 16:02:35 vasta tsitaadiga

Valvejoodik juba ütles, et universaalset valemit pole. Kes tahab suurema ekraaniga kui sõbrannal, kes hoopis pisikest mis pisikeses käekotis palju ruumi ei võta, värvi osas võibolla mõni luges kuskilt naisteajakirjast, et hoopis tumekollane sobib kõige paremini tema auraga ja valge on täiesti vastunäidustatud jne. Ehk väga palju subjektiivseid argumente.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.12.2016 18:20:01 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Ma saan aru, et pühad ja särki värki. Millest ma ei saa aru on see, miks 21.12 teele pandud pakk üleüldse mingite pühadega peab arvestama. Kui ma täna siit otsast vastu saadaks oleks see homme kohal.
Paistab, et nad kasutavad UPS standardit. Samas transa hind näitab, et nende läbirääkimised UPSiga hinna ja teenuse sisu üle on pidamata või läbi kukkunud. 12 kg UPS standardi eest 30€+VAT. Samast piirkonnast tuleb UPS Express Saver kuni 30kg 7,90+VAT kui läbirääkimistel kruve keerata.


Või teenivad nad selle 30€ pealt mingi 20 euri puhast.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 19:59:53 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Ma saan aru, et pühad ja särki värki. Millest ma ei saa aru on see, miks 21.12 teele pandud pakk üleüldse mingite pühadega peab arvestama. Kui ma täna siit otsast vastu saadaks oleks see homme kohal.
Paistab, et nad kasutavad UPS standardit. Samas transa hind näitab, et nende läbirääkimised UPSiga hinna ja teenuse sisu üle on pidamata või läbi kukkunud. 12 kg UPS standardi eest 30€+VAT. Samast piirkonnast tuleb UPS Express Saver kuni 30kg 7,90+VAT kui läbirääkimistel kruve keerata.

Esimene päev sorteerimiskeskuses kohalikus riigi. 2. päev Poolas/Leedus 3. saabub Eesti 4. päev paki kohale toimetamine.

Pannes juurde pühad, kus suured koormused peal, siis ei tasu imestada 28. kuu päeva üle.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 20:53:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ardo, roosa võib ka naistele peale minna icon_biggrin.gif
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-sony-xperia-xa-(roosa)/1302-2210


Võtsin P9 Lite ära, eks näis. Jube suurte ekraanidega on tänapäeva telefonid. 4,5-4,7" valik on üliväike.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 21:01:13 vasta tsitaadiga

Eks ta sinna poole kisub jah, et tänapäeva telefon on pigem tahvelarvuti, mille üks lisadest on võimalus helistada icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 22:47:42 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Milline Androidiga telefon naisele kinkida? Hinnaklass kuni 200. Üle 5" ekraan ei tohiks olla, aku võiks pidada rohkem kui paar tundi ning loomulikult peab kena välja nägema. icon_lol.gif
Tee naisest inimene ja kingi iPhone. icon_lol.gif
Ära sunni enda eelistusi peale. icon_cool.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 22:53:50 vasta tsitaadiga

See iFöön on ilu etalon või? Mulle kuni 5S-ini need veel meeldisid, edasised mudelid on sama ümarad nagu kogu muu maailm.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 23:01:07 vasta tsitaadiga

nvm
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 00:06:12 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
See iFöön on ilu etalon või? Mulle kuni 5S-ini need veel meeldisid, edasised mudelid on sama ümarad nagu kogu muu maailm.
normaalne kasutajaliides lihtsalt ja saab updatesid kiiremini kui 2a delayga, ehk securem kah :P
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2016 00:10:18 vasta tsitaadiga

seda lugu, et i telliseks läheb on vist uuendustega õunal rohkem olnud kui droidil. küsi mõne julganaise käest, millal ta viimati turvapaiku paigaldas
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 00:12:32 vasta tsitaadiga

ei usu. too näide
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 00:12:45 vasta tsitaadiga

Kui Androidi telefonid uuendusi ei saa, siis ehk tõesti icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 00:23:05 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
seda lugu, et i telliseks läheb on vist uuendustega õunal rohkem olnud kui droidil. küsi mõne julganaise käest, millal ta viimati turvapaiku paigaldas


Telliseks kindlasti mitte. Kui tarkvara uuendus väljas siis tuleb seda teadet söögi alla ja peale.


_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 10:27:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel arvab, et interneti "browsing history" ongi ajaloo jäänuk? Ma pole kuulnud, et keegi sealt midagi otsiks, pigem on lihtsalt aegajalt soovitus see tühjaks teha.
Lisaks turvariskile tundub see kuuluvat aega, kui internet oli kallis ja oli tark mõte külastatud lehed kettale salvestada, et offline režiimis neid uuesti vaadata. Tänapäeval ei ole olulist kiirusvõitu kui oled seal lehel juba käinud, küpssite salvestamine on veel arusaadav, ei viitsi pidevalt uuesti sisse logida, aga ajalugu ise...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 10:32:19 vasta tsitaadiga

Mina otsin kuna kord aastas ühte konkreetset asja vaja ja siis sealtkaudu leian kiirelt üles kuna googlest sinna lehele miski ei viita 😀 Ja teinekord ka mäletamise järgi midagi vaatan. Aga see mul tööarvutis kus päevas tekib max 10 rida historyt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 10:36:11 vasta tsitaadiga

Selle jaoks ongi bookmarkid loodud ju...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 11:11:52 vasta tsitaadiga

Kes kasutab bookmarke?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 11:13:29 vasta tsitaadiga

Ma neid olen salvestanud, aga kasutanud väga minimaalselt. Praegu vaatasin, et mõni isegi mingi 3 aastat vana juba.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 11:16:06 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kes kasutab bookmarke?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.