Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 789, 790, 791 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 14:42:37 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Indrek: Viaplay ei ole ainult Sport Baltic ja muu jama!
Kui Sport Baltic näitab mingit KHLi jura, siis sama aegselt saab Viaplayst Premier Leaguei vaadata. Ühesõnaga on seal palju spordi ülekandeid mida Sport Balticus pole.


Sellepärast ma küsisingi klientide nimel (mitte enda huvides) Viaplay teemas viasati käest, miks nad oma sisu kiivalt kinni hoiavad, vaid oma rakendustele rõhuvad ja teistele operaatoritele sisu vahendamiseks ei paku.
Vastus on, et nad eelistavad enda platvorme:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=683229&highlight=
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 15:04:56 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Just nimelt on räägitud ühest arvest, maksad teliale ja vaatad.

samuti toimib Telias Spotify premium

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 17:02:19 vasta tsitaadiga

Ei leidnud, et seda oleks siin juba küsitud. Samsungi äppis (H6400 peal) pole pärast viimast uuendust, kus Tallinna TV SD ja HD viidi ühele reale, enam võimalik HD pilti näha. Nimelt puudub seal "Kanali seaded" valik, nagu see on ETV ja ETV2 puhul olemas. Mitte et sealt ääretult huvitavad saated tuleksid, aga rohkem põhimõtteline küsimus.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 19:11:28 vasta tsitaadiga

Kas menüü seadete all pole kusagil "Eelista HD-d", nagu Arrisel (Seaded > Telia TV > Tehnilised seaded > Video seaded > Telepildi kvaliteet)? See paneb küll jah kõik valikuvõimalusega kanalid HD peale.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 20:16:18 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kas menüü seadete all pole kusagil "Eelista HD-d", nagu Arrisel (Seaded > Telia TV > Tehnilised seaded > Video seaded > Telepildi kvaliteet)? See paneb küll jah kõik valikuvõimalusega kanalid HD peale.
Oligi sealt SD peal. Arvasin, et ainult igal kanalil on eraldi vastav valik. Nüüd korras. Tänud!
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 20:55:01 vasta tsitaadiga

Sain kah endale ilusa Tutimütsiga menüü, ainult et heli enam box ressiiverisse edastada ei suuda... thumbs_down.gif
Ehk siis, tehti mingi tarkvarauuendus (pigem rollback) selle käigus. icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 16.12.2016 21:04:37 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Sain kah endale ilusa Tutimütsiga menüü, ainult et heli enam box ressiiverisse edastada ei suuda... thumbs_down.gif
Ehk siis, tehti mingi tarkvarauuendus (pigem rollback) selle käigus. icon_neutral.gif


FW saab Arriselt fixe. FW tekitas kvaliteedi langemist, mida klientidele ei saa lubada. Pea vastu, Etz, saame korraliku FW, tulevad oodatud mugavused tagasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 21:09:57 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Etz kirjutas:
Sain kah endale ilusa Tutimütsiga menüü, ainult et heli enam box ressiiverisse edastada ei suuda... thumbs_down.gif
Ehk siis, tehti mingi tarkvarauuendus (pigem rollback) selle käigus. icon_neutral.gif


FW saab Arriselt fixe. FW tekitas kvaliteedi langemist, mida klientidele ei saa lubada. Pea vastu, Etz, saame korraliku FW, tulevad oodatud mugavused tagasi.


Ja mis ma niikaua teen?
Vaatan tummfilmina?

Ma vist väljendasin ennast ebaselgelt, mul pole mitte kui mingisugust heli...ehk siis pilt on, häält pole...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.12.2016 21:11:16 vasta tsitaadiga

Etz, harju ja harjuta. Varsti pole ehk pilti ka mitte icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 21:32:42 vasta tsitaadiga

Kui varem oli "Elion, aga pilti pole", siis nüüd "Telia, aga heli pole".
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 22:01:32 vasta tsitaadiga

Heh. No mul oli just tore jõulukink nr #2. Huvi pärast kolisin Arrise kaabliinterneti pealt mobiilse peale kasutades APNi "internet.emt.ee. Mõtlesin, et lähen õhtul maale telekat vaatama. Telekas pime. Laeb softi ära 100%, siis teatab, et kaabel ühendamata error 1 ja hiljem error 4. Ruuteriks Zyxel LTE 6100 ja vahemik on 192.168.137.0/24. Internet toimib muidu seadmest jagatuna laitmatult. Digiboks sama kaabli otsas pilti ei lae. Võtsin ja viisin linna kaabliinterneti külge tagasi, pilt ees.

Mida %&!? Telia? Ma ei pea teenuse tarbimiseks teie poolt toetatud ruuterit omama! Reklaamisite ise teenust MinuTV igas seadmes igal ajal.

Üks mureline veel
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9304260#9304260.

Antud setup on laitmatult toiminud eelnevatel päevadel. Käisin kõigest ühe nädala eemal.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 22:28:16 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Mida %&!? Telia? Ma ei pea teenuse tarbimiseks teie poolt toetatud ruuterit omama! Reklaamisite ise teenust MinuTV igas seadmes igal ajal.


Tegelikult tahtsin küsimusele vastata aga mida f see Telia lubas?
Arris on supported algselt huaweil ja nüüd Telia pakutaval zyxelil. MinuTVd vaata arvutis ja nutiseadmes.

Ja sinu probleem oli nüüd just eelnevas postis seoses tarkvaradega. Boksi loksutamine kaabli ja 4g vahet küll toimib kuid ei pruugi olla 100% korrektne kuni lõpuks see uus soft 100% väljas pole. Täna on ühes võrgus üks, teises teine soft.
Seda ei pea sina kliendina teadmagi. Sina rendid linna ühe boksi ja maale teise ning kõk toimb nii nagu peab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 22:50:28 vasta tsitaadiga

Su avaldused on täiesti meelevaldsed ja kohanduvad täpselt tujudele, mitte tegelikule olukorrale.

Softi allalaadimises polegi probleem. Ma lükkasin süleri vahele ja panin Wireshark käima. Näha on, et softi allalaadimise initsialiseerimine hakkab pihta. Seejärel tehakse softi muutmiseks restart digiboksile, tuleb ette " initializing network" ja pärast teatakse error 4, logis 403 striimi avamisel.

Esitan seega hüpoteesi:

a ) toimumas on ruuteri kontroll ja huawei vms muu päritolu ruuterid saavad võrgu käimatõmbamisel tala
b ) Telia MinuTV vurr, mis softi uptaati teeb ei tööta ootuspäraselt

Arrise karp on lihtsalt plank , mis omab ainult dhcp klienti võrgu käima tõmbamiseks. Ma olen üsnagi veendunud, et kui homme esindusest uue digiboksi MinuTV softiga võtan olen endiselt küna ees.
Mulle tundub, et softi tuleb käsitsi peale laadida, automaatika ei tööta.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 23:06:20 vasta tsitaadiga

Armjan mainis eelnevalt just arrise softi kohta ühtteist, ehk panid tähele, see peaks olema sellega seotud.
Mainisin teises teemas seda ka.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 23:12:15 vasta tsitaadiga

Okei , aga seniks aitab mind:


_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 23:21:49 vasta tsitaadiga

Pailaps, sul on siis isegi vedanud, mind aitab veel ainult...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.12.2016 23:43:08 vasta tsitaadiga

mornid meeleolud siin teemas reede õhtul icon_confused.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 23:48:56 vasta tsitaadiga

Probleemid tekivad alati peale töönädalat thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.12.2016 23:56:13 vasta tsitaadiga

Tahaks peale töönädalat meeleleahutust, saab aga hoopis meelehärmi.
Arusaadav.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 00:18:33 vasta tsitaadiga

Khm, isiklikult pole kunagi probleemi tajunud kui siin mingi jauram käib aga see on pigem minu viga. Magan ka suured katkestused maha millegipärast.
Täna TeliaTV toimis oma päkapiku mütsiga nii nagu ta toimima peab, demosin ühele külla tulnud vähese teleri vaatamise kogemusega sõbrale, et menüüs on foxplay, kordustv ja filmiriiul hinna sees. Ta küsis kas see on mul ka olemas ja hinna sees icon_biggrin.gif
Ometigi teadis, et naine midagi vaatab aegajalt. Surprize, vajuta OK.

Ehk ma ei tea, resage bokse, helistage helpi, tehke midagi, saatke kasvõi kõik piixu aga te võiks oma teleritele pildi ikka ette saada. Ma nagu ei kujuta ette et mingi tonnide kaupa minutv arrise bokse hetkel pimedas on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 11:23:46 vasta tsitaadiga

Minu mure sai endale igatahes, täna hommikul lahenduse... thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 11:45:31 vasta tsitaadiga

Tore, mina olen just olukorra ees, kus nädalavahetusel ei liigu midagi. Tuligi välja, et automaatne tarkvara vahetus on tuksis ja aitab käsitsi uuendamine, millele üllatus üllatus, klienditoel õigused puuduvad.

Kuna esmaspäeval olen tagasi kaabli otsas, siis tänasin viisakalt ja lõpetasin kõne.

Uus üüritud MinuTV digiboks ei võta samuti pilti ette. Proovisin viimases hädas telefoniga hotspotti teha ja bridgetud ühendust digiboksile jagada. Vaatan hetkel brauseri abiga www.minutv.ee.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 14:57:32 vasta tsitaadiga

Kas Aminole oleks kaablit mille teises otsas on HDMI? Kui jah, siis mis nimega selline kaabel oleks, et otsingut kasutada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 14:59:26 vasta tsitaadiga

olafsand, ei. Parim on komponent kaabel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 15:11:56 vasta tsitaadiga

Usun küll, et netiavarustest ehk mingi analoog-digitaal konverteri leiaks, aga mis mõte sellel on? Selle raha eest saaks juba kasutatud HDMI väljundiga boksi.
https://www.google.ee/search?q=scart+to+hdmi&tbm=isch
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.12.2016 16:01:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
olafsand, ei. Parim on komponent kaabel.

Jah.
Komponent kaabliga saab Aminost parima pildi, kui telekal muidugi vastav sisend ka on.
Samas seda kaablit naljalt ei leia vist enam Amino jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 16:09:51 vasta tsitaadiga

Komponent kaabel on olemas. Mõte oli kontoritoas amino monitori külge panna. Monitoril 2x HDMI sisendit ja all servas ümberlülitusnupp.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 16:11:36 vasta tsitaadiga

olafsand, osta motorola, paarikümnega vast peaks saama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 16:18:33 vasta tsitaadiga

Monitor peab sealjuures HDCP võimeline olema, kõik paraku ei ole.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 20:56:56 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Wusses, vahesildasid pole vaja kusagile panna. Nüüd pead sissetuleva kaabli otsast pistiku maha lõikama ja 4+4 soont õigete värvikombinatsioonidega õigetesse piludesse lükkama.


See lahendus ei töötanud , ostsin lihtsalt pikema kaabli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 21:15:24 vasta tsitaadiga

Kas sellel on mingi põhjus, et Travel ja Food Network on endiselt kahe eraldi SD ja HD kanalina, kuigi teised sarnased on ühe kanali alla viidud SD/HD valikuga?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 21:46:37 vasta tsitaadiga

Mingi subtiitrite värk vist oli
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 17.12.2016 21:50:58 vasta tsitaadiga

Mu LG telekas tüütab mingi uuendusega (oli vist 4.25.55), aga ma pole julgenud installida, sest hetkel nagu toimib Telia äpp. Indrekul oli vist peaaegu sama mudel mis mul, oled sa uuendanud ja on kõik ok? Sixil oli ka vist mingi LG?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 21:55:24 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal samsung loobib ühenduse erroreid...nagu jumal juhatab käib see. Uuendusi pole olnud või automaagiliselt installitud

Mingeid seoseid pole, rohkem kuuseisust tulevad vist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 21:57:34 vasta tsitaadiga

Wusses, selline lahendus nagu pildil ei saagi toimida. Kaabel peab mõlemast otsest selline olema nagu paremal pool.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 22:02:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Wusses, selline lahendus nagu pildil ei saagi toimida. Kaabel peab mõlemast otsest selline olema nagu paremal pool.
Saab ikka toimida :)
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 22:04:56 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Wusses, selline lahendus nagu pildil ei saagi toimida. Kaabel peab mõlemast otsest selline olema nagu paremal pool.
Saab ikka toimida icon_smile.gif

Loomulikult toimib. Vasakpoolne pistik torgatakse seinas olevasse pessa, mitte ruuterisse.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 22:28:25 vasta tsitaadiga

Võid julgelt uuemdada.
Need LG enda uuendused ei mõjuta Telia äppi.
Testitud, proovitud, uuendatud.

JazZ kirjutas:
Mu LG telekas tüütab mingi uuendusega (oli vist 4.25.55), aga ma pole julgenud installida, sest hetkel nagu toimib Telia äpp. Indrekul oli vist peaaegu sama mudel mis mul, oled sa uuendanud ja on kõik ok? Sixil oli ka vist mingi LG?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.12.2016 16:24:59 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kus teemas seda küsida,aga küsin siin teemas. Ühendasin huvi pärast selle motorola digiboksi hdmi juhtmega mis kaasas oli digiboksiga. see motorola mul juba mingi 3 aastat olnud ,see selleks, aga miks nagu häält ei tule siis ? kõik teleka ja digipoksi seaded tuulasin läbi aga mitte midagi ?? icon_neutral.gif Kas peab veel mingid juhtmed olema et häält saada või läbi hdmi ei peagi häält tulema ? Mäletan et kunagi ükskord proovisin ka ja siis samamoodi ei tulnud häält ,siis ei viitsinud rohkem jamada sellega...
see uus digiajastu pult on ka üks krdi sitanikerdis.sellest eelmine pult oli poole parem .. ja need seaded mis sellel digiboksil on need on ka nii imelikud ja ei tööta vist ... kui näppisin neid niinimetatuid heliseadeid siis valikud olid ka seal ainult heli seaded ja heli tugevus ainult ??? wtf ???? icon_mad.gif heli tugevust saab ka puldil olevate nuppudega reguleerida ,ma mõtlesimn et seal on mingid seaded et mul hdmi-ga heli hakkaks tulema ,aga seal on ainult helitugevuse reguleerimine icon_neutral.gif Keegi seletaks mulle ,kas hdmi.ga ühendades ei peagi heli tulema siis ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 16:34:33 vasta tsitaadiga

Telerit võiksid restartida või teist HDMI sisendit proovida. Ära ARC auku topi, kui sa just ressiiverisse ühendust ei vii. Ühtlasi helitugevus on seadistatav - Seaded-TeliaTV-Tehnilised seaded-Heli seaded kõrvalt. Võid ka endale lihtsamal moel teha tehase seadete taastamise samast alammenüüst.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.12.2016 16:44:17 vasta tsitaadiga

Pailaps, tänud ! proovisin ka hdmi2 pesa seal samamoodi siis ei tule üldse pilti ka ette ,hdmi1 ühendades tuleb pilt aga heli ei tule :S sry mis tähendab ARC auku ? icon_redface.gif kas tehase seaded taastan digiboksil või telekal ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 16:57:25 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
sry mis tähendab ARC auku ?

Auku, mille kõrvale on kirjutatud ARC.

Gap kirjutas:
kas tehase seaded taastan digiboksil või telekal ?

Mõlemal, alusta telerist. Ja kui ei aita, vaheta kaablit ning ürita digiboksi heli reguleerida.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.12.2016 17:41:53 vasta tsitaadiga

ma võin seda digiboksi heli reguleerida nii palju kui süda lustib,aga ei aita see ka thumbs_down.gif samamoodi ei aidanud ka nii teleka kui digiboksi algseadete taastamine ja restardid ka ei aidanud icon_confused.gif ei taha see hdmi millegipärast heli anda.. ah las olla siis kui keegi ei tea ,ma ei viitsi sellega rohkem jamada.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.12.2016 17:45:22 vasta tsitaadiga

Ja miks ei tohi ARC auku ühendada? Pole hu vahet, kuna heli läheb sealt samuti digiboksist telerisse. Lihtsalt teler saadab sealt ka sissetuleva heli välja. Ja ärge arvake nüüd, et sisendi ja väljundi vahele on HDMI pesas sild pandud, et pesast tuleb heli tagasi, ilma et telerisse jõuaks icon_cool.gif

Küsijale, et mul on neid vigaseid HDMI kaableid läbi käinud, kus pole ühte ega teist, vahel jälle kord on ja siis pole. Panustaks suuresti kaabli peale esmalt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 19:03:26 vasta tsitaadiga

Kaabel võib tõesti olla praegu hetkel probleemne. Hetkel tahaks küll teada, kuidas on valitud teleri seadetes hetkel helisisend?

ARC augu puhul on erinevate seadmete tootjate puhul igasuguseid anomaaliaid nähtud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.12.2016 19:31:55 vasta tsitaadiga

android süsteemil telekas ehk siis philips muidu.. mismõttes teleri seadetes helisisend ? lappasin settinguid ja sellist asja nagu helisisend küll silma ei jäänud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 20:09:54 vasta tsitaadiga

Uuema Philipsi HDMI1 pesa ei taha üldse hästi heli digiboksidest väljastada, 2,3 ja 4 olid enamasti ikka suutelised.
Enamasti ei mängi digiboksi puhul rolli kas HDMI pesa taga on kirjas STB, ARC, MHL või mõni muu seade.

Pigem on teleri menüüs kirjas heliväljund ning seal on valik teleri kõlarid või väline kõlar.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 20:18:35 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
android süsteemil telekas ehk siis philips muidu.. mismõttes teleri seadetes helisisend ? lappasin settinguid ja sellist asja nagu helisisend küll silma ei jäänud icon_rolleyes.gif


Palju õnne, oota digiboxi järgmist tarkvara, siis töötab. icon_wink.gif
Ma olen selle hädaga juba korduvalt maadelnud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 19.12.2016 13:38:18 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Just nimelt on räägitud ühest arvest, maksad teliale ja vaatad.

samuti toimib Telias Spotify premium

Postimehe artiklis on kirjas nii: "Netflix lisandub tasulise teenusena, ehk selle kasutamise eest tuleb kliendil tasuda tavapärane summa eraldiseisvalt Netflixile. Tulevikus on Antoni sõnul võimalik, et Netflixi arve lisandub Telia omale."
Nii et maksad ikka eraldi Netflixile.

Allikas:http://tehnika.postimees.ee/3924409/telia-asub-eestis-netflixi-vahendama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 22.12.2016 15:29:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Uuema Philipsi HDMI1 pesa ei taha üldse hästi heli digiboksidest väljastada, 2,3 ja 4 olid enamasti ikka suutelised.
Enamasti ei mängi digiboksi puhul rolli kas HDMI pesa taga on kirjas STB, ARC, MHL või mõni muu seade.

Pigem on teleri menüüs kirjas heliväljund ning seal on valik teleri kõlarid või väline kõlar.


Samsa puhul mängib see rolli, kui PC sinna toppida sellepärast, et PC võimekus ei aktiveerita mitte enne, kui oled ka menüüst valinud sinna DVI/PC nimeks. Lihtsalt PC puhul ei aktiveeritud heli osa näiteks HDMI pealt vaid kõrval olevast 3,5" inputist ja muude valikute puhul pidin pildi paika liigutama arvutist graafikakaardi seadest. Uue samsaga oli asi lihtsam, juba teadsin sellist tobedat käitumist icon_razz.gif Kergelt mindfck oli seda asja troubleshootida, sest ma ei leidnud mitte kuskilt manualist seda "funktsionaalsust"

_________________
kindel on see et miski pole kindel
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 789, 790, 791 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.