Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 16:09:24 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Arvata on et nüüd peab kõvasti aega varuma.
Mul ühe trackingu viimane kirje selline:
2016-10-30 23:38:21.0 leaving Beijing Airport going to next airport/seaport
Vaevalt et airmailiga nii kaua lendab.


Endiselt sama seis. Homme saab kuu aega täis.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 17:00:10 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
artur- kirjutas:
Arvata on et nüüd peab kõvasti aega varuma.
Mul ühe trackingu viimane kirje selline:
2016-10-30 23:38:21.0 leaving Beijing Airport going to next airport/seaport
Vaevalt et airmailiga nii kaua lendab.


Endiselt sama seis. Homme saab kuu aega täis.


Ära muretse.. mul on 7 pakki tulemas ja kõigil eraldi tracking ja istuvad kusagil kinni. Kõik pakid on ühest ja samast kohas posti pandud. Suvel näiteks tuli sama ports max kaks nädalat.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 18:33:42 vasta tsitaadiga

mul siis vörreldes Teiega väga hästi läinud:
eelmine nädal 21.nov varahommikul, st. öösel 2-3 vahel, hiinast tellitud pakk jõudis täna (29.nov) minuni - Saaremaale ... ehk siis Eestis oli see juba vähemalt eile ehk nädalaga!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 18:34:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Märt., selles point ongi, et ei ütle. kõikidel on viimane sõnum '【北京】Shipped by air' või midagi analoogset. see on siiamaani alati tähendanud seda, et pakk pandi umbes tol ajal lennukile. kuna kuskil mujal pole sisse skännitud ja muudes riikides pole sellist jama olnud, siis järeldus - ilmselt istub Eestis. varem on samamoodi post mu nänni nädalaid kuskil 'õue peal' hoidnud.
kontrollisin nüüd üle, ja tegelikult on kõige varasem juba 19. alates kuskil kadunud.


Siis pole ju Eestisse jõudnud. Normaalse XY123456CN, ÄÖ987654SG, EE.........MY, jne on jälgitavad lõpuni ja ei ole nende saabumine üllatus kui numbriposu, mis on jälgitamatu (China Post Express on jälgitav kuni lahkumiseni riigist) ning saab meil veel külge LM.......EE koodi.[/quote]

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 18:37:50 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
ma lööksin Teie asemel küll lärmi juba - mul eelmine nädal 21.nov varahommikul, st. öösel 2-3 vahel, hiinast tellitud pakk jõudis täna (29.nov) minuni - saaremaale ... ehk siis eestis oli see juba eile ehk nädalaga!

Ja mis see lärmi löömine aitab? Hiinlane sõidab bussiga lennujaama ja ajab seal pakid kaikaga liikuma? Ei tasu pöördesse teisi ajada ja ebamäärast infot levitada. Jõulude ajal enne 45-60 päeva pole mõtet tõmmelda.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 29.11.2016 19:46:12 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
mul siis vörreldes Teiega väga hästi läinud:
eelmine nädal 21.nov varahommikul, st. öösel 2-3 vahel, hiinast tellitud pakk jõudis täna (29.nov) minuni - Saaremaale ... ehk siis Eestis oli see juba vähemalt eile ehk nädalaga!

Kadestamisväärt...

Ootan septembri lõpust Kamloops-ist teele pandud pakki (linn Briti Kolumbias, Kanadas), novembri alul pandi sama asi uue pakina teele - esimese tracking kadus Tallinnas ära, ei mingit märget ega midagi... Praegusel näitab viimase asukohana lihtalt Tallinn, eks detsembris teeb uue kurva kirja (ja mis seal ikka - maksab juurde, sest ma ei saa eeldada, et kaupmees omast taskust kolmandat korda maksma peab) ning kolmas pakk liigub siis mõne tuttava (kel tihedamalt Eestis käimist) aadressile läänes.

Ja kaupleja pettus suht-koht välistatud/ülimalt vähetõenäoline (isiklik ühine tuttav võib oma pea panti panna teise poole aususe osas...)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tupsuosu
HV vaatleja
tupsuosu

liitunud: 03.07.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 23:26:27 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Laizk kirjutas:
mul siis vörreldes Teiega väga hästi läinud:
eelmine nädal 21.nov varahommikul, st. öösel 2-3 vahel, hiinast tellitud pakk jõudis täna (29.nov) minuni - Saaremaale ... ehk siis Eestis oli see juba vähemalt eile ehk nädalaga!

Kadestamisväärt...

Ootan septembri lõpust Kamloops-ist teele pandud pakki (linn Briti Kolumbias, Kanadas), novembri alul pandi sama asi uue pakina teele - esimese tracking kadus Tallinnas ära, ei mingit märget ega midagi... Praegusel näitab viimase asukohana lihtalt Tallinn, eks detsembris teeb uue kurva kirja (ja mis seal ikka - maksab juurde, sest ma ei saa eeldada, et kaupmees omast taskust kolmandat korda maksma peab) ning kolmas pakk liigub siis mõne tuttava (kel tihedamalt Eestis käimist) aadressile läänes.

Ja kaupleja pettus suht-koht välistatud/ülimalt vähetõenäoline (isiklik ühine tuttav võib oma pea panti panna teise poole aususe osas...)

mis mõttes kadus lihtsalt ära? https://www.omniva.ee/abi/saadetis#saadetis_kadunud või siis tõsta postkontoris või nende infotelefonil kisa.

minu pakkide suhtes - noh, okei, järelikult on mul siis minevikus tõesti nii imeliselt vedanud, et pakid on õigel ajal sisse skännitud ja ei ole nii kauaks kaduma läinud. Märt., need kuus, mille üle kaebasin, on kõik normaalsed tähitud pakid - kolm tükki, mis väidetavalt kuskil Hiinas veel on, on jah ainult China Posti riigisisese trackiga, aga neid ei oota ma tõesti veel niipea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 01:38:45 vasta tsitaadiga

Huvitav, et kui Lõunakeskuse postkontor (ajutiselt) kinni pandi, suunati mu pakid Ringtee postkontorisse. See on nii teepikkuse, linnulennult kauguse kui ka ühistranspordi mõttes kaugemal kui Kvartali postkontor. Et kui autot pole võimalik kasutada, siis kuluta iga paki jaoks minimaalselt pool tundi. Saatsin kirja ka selle kohta, eks näis, mis vastavad.

Ja millegipärast viimaste pakkide kohta pole enam sõnumiga teavitusi ka tulnud. Eelnevalt Lõunakasse jõudes sain alati telefonile, mitte postkasti.

Edit: See sai korda vähemalt thumbs_up.gif


viimati muutis The_Boss 30.11.2016 13:06:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 30.11.2016 09:05:32 vasta tsitaadiga

tupsuosu, Tehtud kõik avaldused ja asjad, arvestades, et tegemist omnivaga ei hellita lootusi, et midagi leitakse...
_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tupsuosu
HV vaatleja
tupsuosu

liitunud: 03.07.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 13:50:10 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
tupsuosu, Tehtud kõik avaldused ja asjad, arvestades, et tegemist omnivaga ei hellita lootusi, et midagi leitakse...

noh, jah, seda küll. OP kõlas nagu poleks sa midagi ette võtnud, sry icon_biggrin.gif
mul kadus Pebble sellel suvel posti ära. sõber saatis enda üleliigse mulle, trackiga oli kõik korras.. kuni ma tulin folgilt tagasi ja avastasin, et pakk on märgitud kohale toimetatuks ja allkirja vastu väljastatuks. postitöötaja telefonis kõlas väga ehmatanuna, kui talle mu probleem lõpuks kohale jõudis. ütles, et pean üle e-maili avalduse saatma, sellele avaldusele vastust kunagi ei tulnud, aga pakk oli mõned päevad hiljem puutumatuna ukse taga istumas. siiamaani ei tea, kus kurat mu pakk vahepeal oli.

praeguste pakkide suhtes, kaks tükki on väidetavalt Hiina tracki järgi nüüd Eestis, aga Omniva trackis pole ikka mitte midagi peale 'info registreeritud' kirjas. lõbus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 03.12.2016 12:07:19 vasta tsitaadiga

Estonia
Destination Country 2016-11-28 17:00:00 Arrival at transit country
2016-11-24 09:30:00 Shanghai - Shipped by air
2016-11-23 16:55:23 Received in Shanghai
2016-11-23 13:30:00 Posting
China
Original Country 2016-11-22 20:54:54 Successful departure from warehouse
2016-11-22 13:34:48 Warehouse processing complete
2016-11-22 13:34:48 Package received by warehouse

28.ndal pakk Eestisse jõudnud. 3.dets - muutunud pole midagi icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif


viimati muutis Nitrosnail 03.12.2016 14:08:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 12:18:28 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
Saadetise andmed registreeriti süsteemi - 29.11.2016 09:29

Täna 3.detsembril vaikus - pakk pole liikuma hakanud icon_rolleyes.gif icon_evil.gif



Kui vahel seal Hiinamaal pakk registreeritakse, tuleb ka omnival vastav märge. Loe: registreeriti ja vahel.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 03.12.2016 20:36:59 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
Estonia
Destination Country 2016-11-28 17:00:00 Arrival at transit country
2016-11-24 09:30:00 Shanghai - Shipped by air
2016-11-23 16:55:23 Received in Shanghai
2016-11-23 13:30:00 Posting
China
Original Country 2016-11-22 20:54:54 Successful departure from warehouse
2016-11-22 13:34:48 Warehouse processing complete
2016-11-22 13:34:48 Package received by warehouse

28.ndal pakk Eestisse jõudnud. 3.dets - muutunud pole midagi icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif


ära usu kõike, mida hiinlased kirjutavad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 04.12.2016 13:47:00 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
Estonia
Destination Country 2016-11-28 17:00:00 Arrival at transit country
2016-11-24 09:30:00 Shanghai - Shipped by air
2016-11-23 16:55:23 Received in Shanghai
2016-11-23 13:30:00 Posting
China
Original Country 2016-11-22 20:54:54 Successful departure from warehouse
2016-11-22 13:34:48 Warehouse processing complete
2016-11-22 13:34:48 Package received by warehouse

28.ndal pakk Eestisse jõudnud. 3.dets - muutunud pole midagi icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Transiitriik pole sihtpunkti riik.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.12.2016 12:39:56 vasta tsitaadiga

Omnivas on ikka parajad mõrapead tööl.
Eile sai saadetud pakk, mida võib ladustada vaid ühtepidi. Paki igal küljel oli ka kleeps nooltega, mis näitasid mispidi seda ladustada võib. Täna sai inimene paki kätte ja see oli automaadis täiesti valepidi doh.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 14:10:22 vasta tsitaadiga

Omnivaga on see alati loterii, kas üldse kohale jõuab ja kui jõuab, siis kas tervelt jõuab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 15:09:18 vasta tsitaadiga

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/omniva-juht-kinnitab-pakid-ja-kirjad-jouavad-jouluks-kohale?id=76540152
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 15:54:08 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/omniva-juht-kinnitab-pakid-ja-kirjad-jouavad-jouluks-kohale?id=76540152

Jutuks ilus küll...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 17:13:47 vasta tsitaadiga

sain eile leedus omniva pakiautomaati eestist saadetise. kodulehel on kirjas, et pakiautomaadi täitmine kell 10. trackingu järgi läks pakk jaotuskeskusest teele kell 07.31. pakuautomaat täideti ja sõnum tuli alles 17.24. go leedu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 09.12.2016 17:39:40 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
sain eile leedus omniva pakiautomaati eestist saadetise. kodulehel on kirjas, et pakiautomaadi täitmine kell 10. trackingu järgi läks pakk jaotuskeskusest teele kell 07.31. pakuautomaat täideti ja sõnum tuli alles 17.24. go leedu thumbs_up.gif

Automaadid on täis. Igale poole ei saadeta inimesi passima kah.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 17:49:57 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Omnivas on ikka parajad mõrapead tööl.
Eile sai saadetud pakk, mida võib ladustada vaid ühtepidi. Paki igal küljel oli ka kleeps nooltega, mis näitasid mispidi seda ladustada võib. Täna sai inimene paki kätte ja see oli automaadis täiesti valepidi doh.gif


Kas Sa teenuse eest eraldi maksid? Kui ei, siis saadki paki nii kuidas ... juhatab. Kui tahad nooltega, õrn jne, see ju neil maksab.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 17:52:09 vasta tsitaadiga

Ja kui ei maksa, siis panevadki meelega valet pidi? icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 17:56:16 vasta tsitaadiga

Mitte meelega, kuid "ei koti ju"..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.12.2016 17:59:34 vasta tsitaadiga

Isegi kui selline lisateenus oleks olemas, millega pannakse pakk õigetpidi kappi, siis on see lepingus kindlasti kirjas. Praegusel juhul on lihtsalt tegemist ilma silmadeta kulleriga.

Kunagi lõhkusid nad ka ühe plastdetaili ära, kahjunõude vastuseks tuli, et kui ei ole tellitud "õrn" teenust, siis peab pakk kannatama 80cm kõrguselt kukkumist icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 09.12.2016 19:21:48 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Isegi kui selline lisateenus oleks olemas, millega pannakse pakk õigetpidi kappi, siis on see lepingus kindlasti kirjas. Praegusel juhul on lihtsalt tegemist ilma silmadeta kulleriga.

Kunagi lõhkusid nad ka ühe plastdetaili ära, kahjunõude vastuseks tuli, et kui ei ole tellitud "õrn" teenust, siis peab pakk kannatama 80cm kõrguselt kukkumist icon_lol.gif


Smartpostis on sama asi kirjas. Iseasi, kas see punkt peab igasuguse inimlikkuse ja tähelepanelikkuse välistama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 19:23:43 vasta tsitaadiga

Smartpostiga alkot tellitud ja saadetud. Siiani kõik korras olnud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 12:25:12 vasta tsitaadiga

Ootasin eile postimajas 53 minutit et oma pakk kätte saada... icon_cry.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 11:44:43 vasta tsitaadiga

Tundub, et jõulu aegne ülekoormus vms.
Paar pakki juba üle mõistuse kaua hilinevad.
Trackingu järgi viimati skännitud ülemiste lennujaamas.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 12:57:05 vasta tsitaadiga

IceUul, lennujaamas ei skanni sul keegi. Reaalselt kas on veel Hiinas või äkki saadetigi juba välja. Sellised trackingud saabuvad üllatusena, pealekleebitud Onajate kleepsuga.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 14.12.2016 13:50:53 vasta tsitaadiga

Seda lennujaama skännimist võibki korrutama jääda. Ikka ilmub keegi välja, kes siiralt hiinlasi usub.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 13:57:05 vasta tsitaadiga

Omniva pakiautomaatide pakid hilinevad. Mitu pakki passib kuskil kinni.
Üks näide:
Saadetis saabus postiasutusse 13.12.2016 06:28 Tallinna kullerpunkt

Peale seda on vaikus kuigi oleks pidanud juba eile pakiautomaati jõudma. Eil ole seda ka veel täna tulnud.
Pakkide postitamine kontorist on mõttetu üritus.
Kõige parem viis eelvormistada ja siis pakiautomaati jalutada.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 15:46:55 vasta tsitaadiga

Reaalselt Hiinas küll pole, saadetud USPS-ga USAst, kui USPSi trackingut jälgida, siis seal jookseb nii nagu:
1. Usa asukoht.
2. New York
3. London
4. Warsaw või Helsinki
5. jEstonia, tallinn

Peale seda tühjus, omniva ei näita midagi icon_smile.gif
Estonia Tallinn oli siis juba laupäev...
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 15:04:22 vasta tsitaadiga

Omniva telefoni klienditugi keeldus mind teenindamast kuna ei helistanud saatja telefoninumbrilt icon_biggrin.gif
Pakkusin paki jälgimise koodi kuid raiuti, et pean helistama saatja telefoni numbrilt sama numbriga või ma ei saa kasutajatuge ja kirjutagu info@omniva.ee

Probleem: automaat avas ukse kuid pakk sisse ei mahtunud (my bad) Valisin, et soovin suuremat kappi. Peale seda ei toimunud mitte midagi. Helistasin klienditoele kus mind pikalt saadeti kuna helistan teiselt numbrilt kui saatja. Pakkusin jälgimise koodi, pangakaardi viimaseid numbreid. Kõige peale öeldi, et kirjutaks info@omniva.ee
Smartpost'i klienditugi on ikka üle prahi vs Omniva. Helistad siis kohapeal lahendatakse kõik mured ära ja tehakse kasvõi kapiuksed lahti kui tõestad, et just sina oled saatja. Omniva vaatab kes helistab,saadab kukele kui miski ei meeldi ja jätab raha endale. Mine siis koju oma pakk näpus ja postita Smartpostiga. Hea pisnexplan icon_lol.gif

Tea kas see on nüüd siis tavapärane praktika neil. Varasemalt on nagu jälgimise koodist piisanud kui midagi vaja teada saada
Paki väljavõtmise puhul ma mõistan kui pead saatja või saaja numbrilt helistama või ennast muud moodi tõestama. Aga see, et paki saatja jäetakse automaadi juurde pika ninaga on ikka vähe häbematu
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 15:08:21 vasta tsitaadiga

Aga miks keberniiditada erinevate telefoninumbritega? Mis skeemi ajad?

Omniva poolt iseenesest ju kena lisaturvalisus, et vältida kellegi pahatahtlikku käitumist.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 15:46:03 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Aga miks keberniiditada erinevate telefoninumbritega? Mis skeemi ajad?

Omniva poolt iseenesest ju kena lisaturvalisus, et vältida kellegi pahatahtlikku käitumist.

Oot oot.. milles sa mind nüüd süüdistad? Mis pahatahtlik käitumine võib olla kui automaadi juures pakki POSTITAD? Ütle kasvõi ÜKS skeem millega saan pahatahtlikult käituda kui pakk on minu käes ja automaat ei avanud ust?
Annan paki kellegi teise saata siis ka võib kasutajatoest suu puhtakks pühkida? Tahad öelda, et sa ei ole saatnud kellegi teise pakki või sa ei ole lasknud kellelgi teisel oma pakki saata? GTFO!
Sisestan automaati kogemata vale numbri siis saadetakse ka pikalt? Loogiline kui tahad pakki automaadist kätte saada aga basic supporti andmisest keeldumine on ikka tase.

Vestluse lühiversioon:
O: Omniva tere,
M: Tere (seletan mure)
O: 10 sec vaikust (Arvuti taga klõbistamist)
M: Äkki annan jälgimise koodi
O: Otsin teie tel nr järgi
M: Ma saatsin teiselt numbrilt kas annan teise telefoni nr
O: Ei saa teid teenindada kuna teie ei ole saatja
M: Mis mõttes? Ma annan jälgimise koodi ja saatja numbri
O: Ei saa teid teenindada kuna teie ei ole saatja
M: I lose my cool Paar korda edasitagasi vahetust veel ja lõpetasime kõne kuna see ei viinud kuhugi

Oleks täiesti piisanud kui jälgimise koodi alusels öeldakse, et tõesti raha võeti, kappi ei avatud ja palun minge postkontorisse või kuhu iganes kuid aidata ma teid ei saa. Selle asemel sain vastuseks, et ma ei saa teile midagi öelda kuna teie ei ole saatja. NO SHIT ma ei ole saatja. Ma ei saanud midagi saatagi! Mis seal ikka, helistasin saatja numbrilt ja sain täpselt sellise vastuse. JA mitte telefoni numbri alusel, VAID! pidin andma jälgimise koodi, sest seda pakki süsteemi ei jõudnudki: tühistatud staatuses. Tiblad kuubis. Oleks pidanud laskma nüüd saatja numbri järgi otsida kuniks pakk leitud, sest seda ju oli nii meeletult vaja eelmisel teenindajal icon_lol.gif
Ja ei ma ei ole üldse selline inimene kes oma rahu kaotab klienditeenindaja peale aga vat seekord ikka oli tase omaette. Liiga palju jamasi olnud omniva pakiautomaatide ja pakiautomaatide suppordiga.
/End Rant
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 02:51:11 vasta tsitaadiga

Jackinthex, see on juba nagu anekdoot icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 12:43:18 vasta tsitaadiga

Viimane tracking näitab "ESTONIA, the transfer of customs-- 07-Dec-2016". Loodab, et sealt kunagi välja see pakk tuleb.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 13:47:12 vasta tsitaadiga

Mis ajast Omniva postkaste reedeti ei tühjenda? Neljapäeva õhtul kell 17 ja siis alles esmaspäeval kell 17.00. Ehk siis, kui täna kiri postkasti panna, siis jõuab alles kolmapäeval kohale. Või kui tõesti hästi läheb, siis äkki isegi teisipäeval.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 16.12.2016 14:08:13 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
..... kuna ei helistanud saatja telefoninumbrilt icon_biggrin.gif
.........
Smartpost'i klienditugi on ikka üle prahi vs Omniva.


Niipalju, kui mina smardiga olen asju saatnud pole pidanud enda nr aka saatja nr pidanud sisestama (pole uurinud, kas see ongi nii või mis süsteemiga nad teavitavad, kui saatja nr valesti on läinud vms)

_________________
xxx
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 15:08:34 vasta tsitaadiga

Kriisa H kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
..... kuna ei helistanud saatja telefoninumbrilt icon_biggrin.gif
.........
Smartpost'i klienditugi on ikka üle prahi vs Omniva.


Niipalju, kui mina smardiga olen asju saatnud pole pidanud enda nr aka saatja nr pidanud sisestama (pole uurinud, kas see ongi nii või mis süsteemiga nad teavitavad, kui saatja nr valesti on läinud vms)

Smardiga ei peagi. Omnivaga on kohustuslik. Smardile piisab täiesti jälgimise koodist kui soovid paki staatuse kohta infot küsida. Kappi avavad nad pangakaardi numbrite järgi kui sa ei ole paki saaja. Ei tea kas omniva üldse telefoni teel kappi avab kui näiteks oled oma rahakoti kappi visanud.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 16:59:36 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis see tähendama peaks? USPS trackingust c/p:

December 11, 2016 , 6:28 pm
Departed
TALLINN, ESTONIA
Your item departed a transfer airport in ULEMISTE, TALLINN, ESTONIA on December 11, 2016 at 6:28 pm. The item is currently in transit to the destination.

December 11, 2016 , 3:59 pm
Departed
HELSINKI, FINLAND

December 10, 2016 , 4:34 pm
Departed
NEW YORK, UNITED STATES

December 10, 2016 , 2:22 pm
Arrived
NEW YORK, UNITED STATES

Nagu keegi mainis, kas see ei pruugi tähendada, et pakk üldse Eestisse jõudnud on?
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 17:01:29 vasta tsitaadiga

Nali naljaks, aga sai kuu alguses 3 pakki tellitud USAst, USPS kaudu, kahel sai võetud kõige odavam teenus, mingi 5-10€ maksis ja lubati 2 nädalaga kohale tuua, tuli 10 päevaga,
viimane pakk sai võetud 5 päeva kõige kiirem post ja makstud spetsiaalselt 50€ selle eest ja nüüd on 2 nädalat täis ja viimane seis on eelmises postis. Täiesti arusaamatu!
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 20:26:49 vasta tsitaadiga

Mingi uudis oli kuskil, et soome postil on usast paki toomistega mingi probleem. Läheb tavalisest vähe kauem aega.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.12.2016 21:00:03 vasta tsitaadiga

Omniva.
Sain sõnumi eile, et pakk kohal. Käisin järel ja sain kätte. Nagu olema peabki.

Sain sõnumi täna, et pakk kohal. Käisin järel ja ei saanud kätte. thumbs_down.gif Polevat veel kohale jõudnud. Pidi sageli juhtuma, et pakk tuleb päev-paar peale sõnumi saatmist icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 12:51:20 vasta tsitaadiga

mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 17.12.2016 14:34:31 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud.
Jama värk, ei saanudki maksupettust korraldada?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 16:46:35 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
arny kirjutas:
mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud.
Jama värk, ei saanudki maksupettust korraldada?

keegi ei tegelegi maksupettusega ju kui ostad netist nii nagu peab. Miks ei oleks võinud pakil olla originaal kleeps nähtav, et näha tegelikku maksumust. Omniva võib ju teise kohta ka oma asja panna. Mul oligi jama, et pidin maksma tänu omniva kleepsule tollimaksu sest see summa osa oli omnival ära rikutud. Originaal kleepsu korral oleks kõik ok olnud.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 16:50:52 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
mikk36 kirjutas:
arny kirjutas:
mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud.
Jama värk, ei saanudki maksupettust korraldada?

keegi ei tegelegi maksupettusega ju kui ostad netist nii nagu peab. Miks ei oleks võinud pakil olla originaal kleeps nähtav, et näha tegelikku maksumust. Omniva võib ju teise kohta ka oma asja panna. Mul oligi jama, et pidin maksma tänu omniva kleepsule tollimaksu sest see summa osa oli omnival ära rikutud. Originaal kleepsu korral oleks kõik ok olnud.


Mis see paki peal olev number loeb, kauba väärtust saab ka muud moodi tõestada. Saada tollile arve, maksekorralduse, lingi kaubast vms.

Järelikult oli paki peale märgitud tegelikust väiksem summa, muidu ju probleemi poleks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 20:37:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
arny kirjutas:
mikk36 kirjutas:
arny kirjutas:
mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud.
Jama värk, ei saanudki maksupettust korraldada?

keegi ei tegelegi maksupettusega ju kui ostad netist nii nagu peab. Miks ei oleks võinud pakil olla originaal kleeps nähtav, et näha tegelikku maksumust. Omniva võib ju teise kohta ka oma asja panna. Mul oligi jama, et pidin maksma tänu omniva kleepsule tollimaksu sest see summa osa oli omnival ära rikutud. Originaal kleepsu korral oleks kõik ok olnud.


Mis see paki peal olev number loeb, kauba väärtust saab ka muud moodi tõestada. Saada tollile arve, maksekorralduse, lingi kaubast vms.

Järelikult oli paki peale märgitud tegelikust väiksem summa, muidu ju probleemi poleks.

No ta tahtis kaval olla, riiki tõmmata ja nüüd tuleb siia rääkima, et omniva tegi midagi valesti. See kleep mis seal peal on ei oma mingit tähtust. Kaupa deklareeritakse ikka kaubaarve ja ülekande järgi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 20:52:04 vasta tsitaadiga

No viimase paki mis ma sain, sellel oli samat moodi uus kood pandud. Kusaltki träkingutest mingit info ei saanud. Parim oli see, kui tuli sõnum, et sellise koodiga pakk ootab mind postkontoris, siis omniva kodukas ei näitanud ka mingit infot selle pakki kohta selle nende poolt antud koodiga thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.