|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
29.11.2016 16:09:24
|
|
|
| artur- kirjutas: |
Arvata on et nüüd peab kõvasti aega varuma.
Mul ühe trackingu viimane kirje selline:
2016-10-30 23:38:21.0 leaving Beijing Airport going to next airport/seaport
Vaevalt et airmailiga nii kaua lendab. |
Endiselt sama seis. Homme saab kuu aega täis.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.11.2016 17:00:10
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| artur- kirjutas: |
Arvata on et nüüd peab kõvasti aega varuma.
Mul ühe trackingu viimane kirje selline:
2016-10-30 23:38:21.0 leaving Beijing Airport going to next airport/seaport
Vaevalt et airmailiga nii kaua lendab. |
Endiselt sama seis. Homme saab kuu aega täis. |
Ära muretse.. mul on 7 pakki tulemas ja kõigil eraldi tracking ja istuvad kusagil kinni. Kõik pakid on ühest ja samast kohas posti pandud. Suvel näiteks tuli sama ports max kaks nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
29.11.2016 18:33:42
|
|
|
mul siis vörreldes Teiega väga hästi läinud:
eelmine nädal 21.nov varahommikul, st. öösel 2-3 vahel, hiinast tellitud pakk jõudis täna (29.nov) minuni - Saaremaale ... ehk siis Eestis oli see juba vähemalt eile ehk nädalaga!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.11.2016 18:34:25
|
|
|
| tsitaat: |
Märt., selles point ongi, et ei ütle. kõikidel on viimane sõnum '【北京】Shipped by air' või midagi analoogset. see on siiamaani alati tähendanud seda, et pakk pandi umbes tol ajal lennukile. kuna kuskil mujal pole sisse skännitud ja muudes riikides pole sellist jama olnud, siis järeldus - ilmselt istub Eestis. varem on samamoodi post mu nänni nädalaid kuskil 'õue peal' hoidnud.
kontrollisin nüüd üle, ja tegelikult on kõige varasem juba 19. alates kuskil kadunud. |
Siis pole ju Eestisse jõudnud. Normaalse XY123456CN, ÄÖ987654SG, EE.........MY, jne on jälgitavad lõpuni ja ei ole nende saabumine üllatus kui numbriposu, mis on jälgitamatu (China Post Express on jälgitav kuni lahkumiseni riigist) ning saab meil veel külge LM.......EE koodi.[/quote]
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.11.2016 18:37:50
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| ma lööksin Teie asemel küll lärmi juba - mul eelmine nädal 21.nov varahommikul, st. öösel 2-3 vahel, hiinast tellitud pakk jõudis täna (29.nov) minuni - saaremaale ... ehk siis eestis oli see juba eile ehk nädalaga! |
Ja mis see lärmi löömine aitab? Hiinlane sõidab bussiga lennujaama ja ajab seal pakid kaikaga liikuma? Ei tasu pöördesse teisi ajada ja ebamäärast infot levitada. Jõulude ajal enne 45-60 päeva pole mõtet tõmmelda.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
29.11.2016 19:46:12
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
mul siis vörreldes Teiega väga hästi läinud:
eelmine nädal 21.nov varahommikul, st. öösel 2-3 vahel, hiinast tellitud pakk jõudis täna (29.nov) minuni - Saaremaale ... ehk siis Eestis oli see juba vähemalt eile ehk nädalaga! |
Kadestamisväärt...
Ootan septembri lõpust Kamloops-ist teele pandud pakki (linn Briti Kolumbias, Kanadas), novembri alul pandi sama asi uue pakina teele - esimese tracking kadus Tallinnas ära, ei mingit märget ega midagi... Praegusel näitab viimase asukohana lihtalt Tallinn, eks detsembris teeb uue kurva kirja (ja mis seal ikka - maksab juurde, sest ma ei saa eeldada, et kaupmees omast taskust kolmandat korda maksma peab) ning kolmas pakk liigub siis mõne tuttava (kel tihedamalt Eestis käimist) aadressile läänes.
Ja kaupleja pettus suht-koht välistatud/ülimalt vähetõenäoline (isiklik ühine tuttav võib oma pea panti panna teise poole aususe osas...)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tupsuosu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2014
|
29.11.2016 23:26:27
|
|
|
| ref kirjutas: |
| Laizk kirjutas: |
mul siis vörreldes Teiega väga hästi läinud:
eelmine nädal 21.nov varahommikul, st. öösel 2-3 vahel, hiinast tellitud pakk jõudis täna (29.nov) minuni - Saaremaale ... ehk siis Eestis oli see juba vähemalt eile ehk nädalaga! |
Kadestamisväärt...
Ootan septembri lõpust Kamloops-ist teele pandud pakki (linn Briti Kolumbias, Kanadas), novembri alul pandi sama asi uue pakina teele - esimese tracking kadus Tallinnas ära, ei mingit märget ega midagi... Praegusel näitab viimase asukohana lihtalt Tallinn, eks detsembris teeb uue kurva kirja (ja mis seal ikka - maksab juurde, sest ma ei saa eeldada, et kaupmees omast taskust kolmandat korda maksma peab) ning kolmas pakk liigub siis mõne tuttava (kel tihedamalt Eestis käimist) aadressile läänes.
Ja kaupleja pettus suht-koht välistatud/ülimalt vähetõenäoline (isiklik ühine tuttav võib oma pea panti panna teise poole aususe osas...) |
mis mõttes kadus lihtsalt ära? https://www.omniva.ee/abi/saadetis#saadetis_kadunud või siis tõsta postkontoris või nende infotelefonil kisa.
minu pakkide suhtes - noh, okei, järelikult on mul siis minevikus tõesti nii imeliselt vedanud, et pakid on õigel ajal sisse skännitud ja ei ole nii kauaks kaduma läinud. Märt., need kuus, mille üle kaebasin, on kõik normaalsed tähitud pakid - kolm tükki, mis väidetavalt kuskil Hiinas veel on, on jah ainult China Posti riigisisese trackiga, aga neid ei oota ma tõesti veel niipea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
30.11.2016 01:38:45
|
|
|
Huvitav, et kui Lõunakeskuse postkontor (ajutiselt) kinni pandi, suunati mu pakid Ringtee postkontorisse. See on nii teepikkuse, linnulennult kauguse kui ka ühistranspordi mõttes kaugemal kui Kvartali postkontor. Et kui autot pole võimalik kasutada, siis kuluta iga paki jaoks minimaalselt pool tundi. Saatsin kirja ka selle kohta, eks näis, mis vastavad.
Ja millegipärast viimaste pakkide kohta pole enam sõnumiga teavitusi ka tulnud. Eelnevalt Lõunakasse jõudes sain alati telefonile, mitte postkasti.
Edit: See sai korda vähemalt
viimati muutis The_Boss 30.11.2016 13:06:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
30.11.2016 09:05:32
|
|
|
tupsuosu, Tehtud kõik avaldused ja asjad, arvestades, et tegemist omnivaga ei hellita lootusi, et midagi leitakse...
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tupsuosu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2014
|
01.12.2016 13:50:10
|
|
|
| ref kirjutas: |
| tupsuosu, Tehtud kõik avaldused ja asjad, arvestades, et tegemist omnivaga ei hellita lootusi, et midagi leitakse... |
noh, jah, seda küll. OP kõlas nagu poleks sa midagi ette võtnud, sry
mul kadus Pebble sellel suvel posti ära. sõber saatis enda üleliigse mulle, trackiga oli kõik korras.. kuni ma tulin folgilt tagasi ja avastasin, et pakk on märgitud kohale toimetatuks ja allkirja vastu väljastatuks. postitöötaja telefonis kõlas väga ehmatanuna, kui talle mu probleem lõpuks kohale jõudis. ütles, et pean üle e-maili avalduse saatma, sellele avaldusele vastust kunagi ei tulnud, aga pakk oli mõned päevad hiljem puutumatuna ukse taga istumas. siiamaani ei tea, kus kurat mu pakk vahepeal oli.
praeguste pakkide suhtes, kaks tükki on väidetavalt Hiina tracki järgi nüüd Eestis, aga Omniva trackis pole ikka mitte midagi peale 'info registreeritud' kirjas. lõbus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
03.12.2016 12:07:19
|
|
|
Estonia
Destination Country 2016-11-28 17:00:00 Arrival at transit country
2016-11-24 09:30:00 Shanghai - Shipped by air
2016-11-23 16:55:23 Received in Shanghai
2016-11-23 13:30:00 Posting
China
Original Country 2016-11-22 20:54:54 Successful departure from warehouse
2016-11-22 13:34:48 Warehouse processing complete
2016-11-22 13:34:48 Package received by warehouse
28.ndal pakk Eestisse jõudnud. 3.dets - muutunud pole midagi
viimati muutis Nitrosnail 03.12.2016 14:08:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
03.12.2016 12:18:28
|
|
|
| Nitrosnail kirjutas: |
Saadetise andmed registreeriti süsteemi - 29.11.2016 09:29
Täna 3.detsembril vaikus - pakk pole liikuma hakanud  |
Kui vahel seal Hiinamaal pakk registreeritakse, tuleb ka omnival vastav märge. Loe: registreeriti ja vahel.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
03.12.2016 20:36:59
|
|
|
| Nitrosnail kirjutas: |
Estonia
Destination Country 2016-11-28 17:00:00 Arrival at transit country
2016-11-24 09:30:00 Shanghai - Shipped by air
2016-11-23 16:55:23 Received in Shanghai
2016-11-23 13:30:00 Posting
China
Original Country 2016-11-22 20:54:54 Successful departure from warehouse
2016-11-22 13:34:48 Warehouse processing complete
2016-11-22 13:34:48 Package received by warehouse
28.ndal pakk Eestisse jõudnud. 3.dets - muutunud pole midagi  |
ära usu kõike, mida hiinlased kirjutavad
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2016 13:47:00
|
|
|
| Nitrosnail kirjutas: |
Estonia
Destination Country 2016-11-28 17:00:00 Arrival at transit country
2016-11-24 09:30:00 Shanghai - Shipped by air
2016-11-23 16:55:23 Received in Shanghai
2016-11-23 13:30:00 Posting
China
Original Country 2016-11-22 20:54:54 Successful departure from warehouse
2016-11-22 13:34:48 Warehouse processing complete
2016-11-22 13:34:48 Package received by warehouse
28.ndal pakk Eestisse jõudnud. 3.dets - muutunud pole midagi  |
Transiitriik pole sihtpunkti riik.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
09.12.2016 12:39:56
|
|
|
Omnivas on ikka parajad mõrapead tööl.
Eile sai saadetud pakk, mida võib ladustada vaid ühtepidi. Paki igal küljel oli ka kleeps nooltega, mis näitasid mispidi seda ladustada võib. Täna sai inimene paki kätte ja see oli automaadis täiesti valepidi
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.12.2016 14:10:22
|
|
|
| Omnivaga on see alati loterii, kas üldse kohale jõuab ja kui jõuab, siis kas tervelt jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.12.2016 15:54:08
|
|
|
Jutuks ilus küll...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
09.12.2016 17:13:47
|
|
|
sain eile leedus omniva pakiautomaati eestist saadetise. kodulehel on kirjas, et pakiautomaadi täitmine kell 10. trackingu järgi läks pakk jaotuskeskusest teele kell 07.31. pakuautomaat täideti ja sõnum tuli alles 17.24. go leedu
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
09.12.2016 17:39:40
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
sain eile leedus omniva pakiautomaati eestist saadetise. kodulehel on kirjas, et pakiautomaadi täitmine kell 10. trackingu järgi läks pakk jaotuskeskusest teele kell 07.31. pakuautomaat täideti ja sõnum tuli alles 17.24. go leedu  |
Automaadid on täis. Igale poole ei saadeta inimesi passima kah.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
09.12.2016 17:49:57
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Omnivas on ikka parajad mõrapead tööl.
Eile sai saadetud pakk, mida võib ladustada vaid ühtepidi. Paki igal küljel oli ka kleeps nooltega, mis näitasid mispidi seda ladustada võib. Täna sai inimene paki kätte ja see oli automaadis täiesti valepidi  |
Kas Sa teenuse eest eraldi maksid? Kui ei, siis saadki paki nii kuidas ... juhatab. Kui tahad nooltega, õrn jne, see ju neil maksab.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.12.2016 17:52:09
|
|
|
Ja kui ei maksa, siis panevadki meelega valet pidi?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
09.12.2016 17:56:16
|
|
|
| Mitte meelega, kuid "ei koti ju"..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
09.12.2016 17:59:34
|
|
|
Isegi kui selline lisateenus oleks olemas, millega pannakse pakk õigetpidi kappi, siis on see lepingus kindlasti kirjas. Praegusel juhul on lihtsalt tegemist ilma silmadeta kulleriga.
Kunagi lõhkusid nad ka ühe plastdetaili ära, kahjunõude vastuseks tuli, et kui ei ole tellitud "õrn" teenust, siis peab pakk kannatama 80cm kõrguselt kukkumist
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
09.12.2016 19:21:48
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Isegi kui selline lisateenus oleks olemas, millega pannakse pakk õigetpidi kappi, siis on see lepingus kindlasti kirjas. Praegusel juhul on lihtsalt tegemist ilma silmadeta kulleriga.
Kunagi lõhkusid nad ka ühe plastdetaili ära, kahjunõude vastuseks tuli, et kui ei ole tellitud "õrn" teenust, siis peab pakk kannatama 80cm kõrguselt kukkumist  |
Smartpostis on sama asi kirjas. Iseasi, kas see punkt peab igasuguse inimlikkuse ja tähelepanelikkuse välistama.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.12.2016 19:23:43
|
|
|
Smartpostiga alkot tellitud ja saadetud. Siiani kõik korras olnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
13.12.2016 12:25:12
|
|
|
Ootasin eile postimajas 53 minutit et oma pakk kätte saada...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
14.12.2016 11:44:43
|
|
|
Tundub, et jõulu aegne ülekoormus vms.
Paar pakki juba üle mõistuse kaua hilinevad.
Trackingu järgi viimati skännitud ülemiste lennujaamas.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.12.2016 12:57:05
|
|
|
IceUul, lennujaamas ei skanni sul keegi. Reaalselt kas on veel Hiinas või äkki saadetigi juba välja. Sellised trackingud saabuvad üllatusena, pealekleebitud Onajate kleepsuga.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
14.12.2016 13:50:53
|
|
|
| Seda lennujaama skännimist võibki korrutama jääda. Ikka ilmub keegi välja, kes siiralt hiinlasi usub.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
14.12.2016 13:57:05
|
|
|
Omniva pakiautomaatide pakid hilinevad. Mitu pakki passib kuskil kinni.
Üks näide:
Saadetis saabus postiasutusse 13.12.2016 06:28 Tallinna kullerpunkt
Peale seda on vaikus kuigi oleks pidanud juba eile pakiautomaati jõudma. Eil ole seda ka veel täna tulnud.
Pakkide postitamine kontorist on mõttetu üritus.
Kõige parem viis eelvormistada ja siis pakiautomaati jalutada.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
14.12.2016 15:46:55
|
|
|
Reaalselt Hiinas küll pole, saadetud USPS-ga USAst, kui USPSi trackingut jälgida, siis seal jookseb nii nagu:
1. Usa asukoht.
2. New York
3. London
4. Warsaw või Helsinki
5. jEstonia, tallinn
Peale seda tühjus, omniva ei näita midagi
Estonia Tallinn oli siis juba laupäev...
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
15.12.2016 15:04:22
|
|
|
Omniva telefoni klienditugi keeldus mind teenindamast kuna ei helistanud saatja telefoninumbrilt
Pakkusin paki jälgimise koodi kuid raiuti, et pean helistama saatja telefoni numbrilt sama numbriga või ma ei saa kasutajatuge ja kirjutagu info@omniva.ee
Probleem: automaat avas ukse kuid pakk sisse ei mahtunud (my bad) Valisin, et soovin suuremat kappi. Peale seda ei toimunud mitte midagi. Helistasin klienditoele kus mind pikalt saadeti kuna helistan teiselt numbrilt kui saatja. Pakkusin jälgimise koodi, pangakaardi viimaseid numbreid. Kõige peale öeldi, et kirjutaks info@omniva.ee
Smartpost'i klienditugi on ikka üle prahi vs Omniva. Helistad siis kohapeal lahendatakse kõik mured ära ja tehakse kasvõi kapiuksed lahti kui tõestad, et just sina oled saatja. Omniva vaatab kes helistab,saadab kukele kui miski ei meeldi ja jätab raha endale. Mine siis koju oma pakk näpus ja postita Smartpostiga. Hea pisnexplan
Tea kas see on nüüd siis tavapärane praktika neil. Varasemalt on nagu jälgimise koodist piisanud kui midagi vaja teada saada
Paki väljavõtmise puhul ma mõistan kui pead saatja või saaja numbrilt helistama või ennast muud moodi tõestama. Aga see, et paki saatja jäetakse automaadi juurde pika ninaga on ikka vähe häbematu
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
15.12.2016 15:08:21
|
|
|
Aga miks keberniiditada erinevate telefoninumbritega? Mis skeemi ajad?
Omniva poolt iseenesest ju kena lisaturvalisus, et vältida kellegi pahatahtlikku käitumist.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
15.12.2016 15:46:03
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Aga miks keberniiditada erinevate telefoninumbritega? Mis skeemi ajad?
Omniva poolt iseenesest ju kena lisaturvalisus, et vältida kellegi pahatahtlikku käitumist. |
Oot oot.. milles sa mind nüüd süüdistad? Mis pahatahtlik käitumine võib olla kui automaadi juures pakki POSTITAD? Ütle kasvõi ÜKS skeem millega saan pahatahtlikult käituda kui pakk on minu käes ja automaat ei avanud ust?
Annan paki kellegi teise saata siis ka võib kasutajatoest suu puhtakks pühkida? Tahad öelda, et sa ei ole saatnud kellegi teise pakki või sa ei ole lasknud kellelgi teisel oma pakki saata? GTFO!
Sisestan automaati kogemata vale numbri siis saadetakse ka pikalt? Loogiline kui tahad pakki automaadist kätte saada aga basic supporti andmisest keeldumine on ikka tase.
Vestluse lühiversioon:
O: Omniva tere,
M: Tere (seletan mure)
O: 10 sec vaikust (Arvuti taga klõbistamist)
M: Äkki annan jälgimise koodi
O: Otsin teie tel nr järgi
M: Ma saatsin teiselt numbrilt kas annan teise telefoni nr
O: Ei saa teid teenindada kuna teie ei ole saatja
M: Mis mõttes? Ma annan jälgimise koodi ja saatja numbri
O: Ei saa teid teenindada kuna teie ei ole saatja
M: I lose my cool Paar korda edasitagasi vahetust veel ja lõpetasime kõne kuna see ei viinud kuhugi
Oleks täiesti piisanud kui jälgimise koodi alusels öeldakse, et tõesti raha võeti, kappi ei avatud ja palun minge postkontorisse või kuhu iganes kuid aidata ma teid ei saa. Selle asemel sain vastuseks, et ma ei saa teile midagi öelda kuna teie ei ole saatja. NO SHIT ma ei ole saatja. Ma ei saanud midagi saatagi! Mis seal ikka, helistasin saatja numbrilt ja sain täpselt sellise vastuse. JA mitte telefoni numbri alusel, VAID! pidin andma jälgimise koodi, sest seda pakki süsteemi ei jõudnudki: tühistatud staatuses. Tiblad kuubis. Oleks pidanud laskma nüüd saatja numbri järgi otsida kuniks pakk leitud, sest seda ju oli nii meeletult vaja eelmisel teenindajal
Ja ei ma ei ole üldse selline inimene kes oma rahu kaotab klienditeenindaja peale aga vat seekord ikka oli tase omaette. Liiga palju jamasi olnud omniva pakiautomaatide ja pakiautomaatide suppordiga.
/End Rant
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
16.12.2016 12:43:18
|
|
|
| Viimane tracking näitab "ESTONIA, the transfer of customs-- 07-Dec-2016". Loodab, et sealt kunagi välja see pakk tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
16.12.2016 13:47:12
|
|
|
| Mis ajast Omniva postkaste reedeti ei tühjenda? Neljapäeva õhtul kell 17 ja siis alles esmaspäeval kell 17.00. Ehk siis, kui täna kiri postkasti panna, siis jõuab alles kolmapäeval kohale. Või kui tõesti hästi läheb, siis äkki isegi teisipäeval.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
16.12.2016 14:08:13
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
..... kuna ei helistanud saatja telefoninumbrilt
.........
Smartpost'i klienditugi on ikka üle prahi vs Omniva. |
Niipalju, kui mina smardiga olen asju saatnud pole pidanud enda nr aka saatja nr pidanud sisestama (pole uurinud, kas see ongi nii või mis süsteemiga nad teavitavad, kui saatja nr valesti on läinud vms)
_________________ xxx |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
16.12.2016 15:08:34
|
|
|
| Kriisa H kirjutas: |
| Jackinthex kirjutas: |
..... kuna ei helistanud saatja telefoninumbrilt
.........
Smartpost'i klienditugi on ikka üle prahi vs Omniva. |
Niipalju, kui mina smardiga olen asju saatnud pole pidanud enda nr aka saatja nr pidanud sisestama (pole uurinud, kas see ongi nii või mis süsteemiga nad teavitavad, kui saatja nr valesti on läinud vms) |
Smardiga ei peagi. Omnivaga on kohustuslik. Smardile piisab täiesti jälgimise koodist kui soovid paki staatuse kohta infot küsida. Kappi avavad nad pangakaardi numbrite järgi kui sa ei ole paki saaja. Ei tea kas omniva üldse telefoni teel kappi avab kui näiteks oled oma rahakoti kappi visanud.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
16.12.2016 16:59:36
|
|
|
Oskab keegi öelda, mis see tähendama peaks? USPS trackingust c/p:
December 11, 2016 , 6:28 pm
Departed
TALLINN, ESTONIA
Your item departed a transfer airport in ULEMISTE, TALLINN, ESTONIA on December 11, 2016 at 6:28 pm. The item is currently in transit to the destination.
December 11, 2016 , 3:59 pm
Departed
HELSINKI, FINLAND
December 10, 2016 , 4:34 pm
Departed
NEW YORK, UNITED STATES
December 10, 2016 , 2:22 pm
Arrived
NEW YORK, UNITED STATES
Nagu keegi mainis, kas see ei pruugi tähendada, et pakk üldse Eestisse jõudnud on?
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
16.12.2016 17:01:29
|
|
|
Nali naljaks, aga sai kuu alguses 3 pakki tellitud USAst, USPS kaudu, kahel sai võetud kõige odavam teenus, mingi 5-10€ maksis ja lubati 2 nädalaga kohale tuua, tuli 10 päevaga,
viimane pakk sai võetud 5 päeva kõige kiirem post ja makstud spetsiaalselt 50€ selle eest ja nüüd on 2 nädalat täis ja viimane seis on eelmises postis. Täiesti arusaamatu!
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
16.12.2016 20:26:49
|
|
|
| Mingi uudis oli kuskil, et soome postil on usast paki toomistega mingi probleem. Läheb tavalisest vähe kauem aega.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.12.2016 21:00:03
|
|
|
Omniva.
Sain sõnumi eile, et pakk kohal. Käisin järel ja sain kätte. Nagu olema peabki.
Sain sõnumi täna, et pakk kohal. Käisin järel ja ei saanud kätte. Polevat veel kohale jõudnud. Pidi sageli juhtuma, et pakk tuleb päev-paar peale sõnumi saatmist
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
17.12.2016 12:51:20
|
|
|
mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.12.2016 14:34:31
|
|
|
| arny kirjutas: |
| mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud. |
Jama värk, ei saanudki maksupettust korraldada?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
17.12.2016 16:46:35
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| arny kirjutas: |
| mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud. |
Jama värk, ei saanudki maksupettust korraldada? |
keegi ei tegelegi maksupettusega ju kui ostad netist nii nagu peab. Miks ei oleks võinud pakil olla originaal kleeps nähtav, et näha tegelikku maksumust. Omniva võib ju teise kohta ka oma asja panna. Mul oligi jama, et pidin maksma tänu omniva kleepsule tollimaksu sest see summa osa oli omnival ära rikutud. Originaal kleepsu korral oleks kõik ok olnud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.12.2016 16:50:52
|
|
|
| arny kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| arny kirjutas: |
| mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud. |
Jama värk, ei saanudki maksupettust korraldada? |
keegi ei tegelegi maksupettusega ju kui ostad netist nii nagu peab. Miks ei oleks võinud pakil olla originaal kleeps nähtav, et näha tegelikku maksumust. Omniva võib ju teise kohta ka oma asja panna. Mul oligi jama, et pidin maksma tänu omniva kleepsule tollimaksu sest see summa osa oli omnival ära rikutud. Originaal kleepsu korral oleks kõik ok olnud. |
Mis see paki peal olev number loeb, kauba väärtust saab ka muud moodi tõestada. Saada tollile arve, maksekorralduse, lingi kaubast vms.
Järelikult oli paki peale märgitud tegelikust väiksem summa, muidu ju probleemi poleks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.12.2016 20:37:12
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| arny kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| arny kirjutas: |
| mis värk selle omniva poolt õige sildi üle kleepimisega on. Üks hetk pidin see pärast tollile maksma kuna omniva oli hiinlaste kleepsu üle kleepinud ja seda summa kohta ei olnud võimalik välja lugeda. Omniva kleepsu ei õnnestunud ka sealt eemaldada nii, et originaal alles jääks. Osa pakke on ilma omniva kleepsuta ja üksikud on üle lajatatud. |
Jama värk, ei saanudki maksupettust korraldada? |
keegi ei tegelegi maksupettusega ju kui ostad netist nii nagu peab. Miks ei oleks võinud pakil olla originaal kleeps nähtav, et näha tegelikku maksumust. Omniva võib ju teise kohta ka oma asja panna. Mul oligi jama, et pidin maksma tänu omniva kleepsule tollimaksu sest see summa osa oli omnival ära rikutud. Originaal kleepsu korral oleks kõik ok olnud. |
Mis see paki peal olev number loeb, kauba väärtust saab ka muud moodi tõestada. Saada tollile arve, maksekorralduse, lingi kaubast vms.
Järelikult oli paki peale märgitud tegelikust väiksem summa, muidu ju probleemi poleks. |
No ta tahtis kaval olla, riiki tõmmata ja nüüd tuleb siia rääkima, et omniva tegi midagi valesti. See kleep mis seal peal on ei oma mingit tähtust. Kaupa deklareeritakse ikka kaubaarve ja ülekande järgi
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.12.2016 20:52:04
|
|
|
No viimase paki mis ma sain, sellel oli samat moodi uus kood pandud. Kusaltki träkingutest mingit info ei saanud. Parim oli see, kui tuli sõnum, et sellise koodiga pakk ootab mind postkontoris, siis omniva kodukas ei näitanud ka mingit infot selle pakki kohta selle nende poolt antud koodiga
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|