Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2016 12:11:25 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Suht mõttetu lisa. Enamus juhiseid on May poolt.


Täpselt.
Korraks sai proovitud ja läks eestikeelse naishääle peale tagasi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 09.12.2016 10:39:55 vasta tsitaadiga

Vahel mingi imeline moment ka on, kui ei näe teadet "Uh oh, network connection problems. Try again later."? Mingeid võrguprobleeme telefonil pole, ainult Waze on see sitahäda, mis kaebab ja võrku ei leia kuidagi. Vist mingi iga kahe- või kolmekümnes katse õnnestub, ülejaäänud aja ainult ohib. thumbs_down.gif icon_mad.gif
On mingit ravi talle?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 09.12.2016 11:08:21 vasta tsitaadiga

Ega sul mingi Hiina junntelefon ei ole millel Eestis puudulik 4g? Pole veel vist kunagi Wazel eestis network errorit olnud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.12.2016 11:34:49 vasta tsitaadiga

Oliverk, tal Nexus 5X, Korea toode. icon_smile.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.12.2016 12:24:12 vasta tsitaadiga

Mul on mingite telefonidega ka seda jama esinenud. Vea lahendasin teise telefoni kasutuselevõtuga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2016 12:34:40 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Vahel mingi imeline moment ka on, kui ei näe teadet "Uh oh, network connection problems. Try again later."? Mingeid võrguprobleeme telefonil pole, ainult Waze on see sitahäda, mis kaebab ja võrku ei leia kuidagi. Vist mingi iga kahe- või kolmekümnes katse õnnestub, ülejaäänud aja ainult ohib. thumbs_down.gif icon_mad.gif
On mingit ravi talle?

... minuteada mitte, sellist jama on juhtud praktiliselt kõigi telefonide-tahvlitega, mida olen kasutanud, õnneks mitte kuigi sagedasti icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2016 12:35:28 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Vahel mingi imeline moment ka on, kui ei näe teadet "Uh oh, network connection problems. Try again later."? Mingeid võrguprobleeme telefonil pole, ainult Waze on see sitahäda, mis kaebab ja võrku ei leia kuidagi. Vist mingi iga kahe- või kolmekümnes katse õnnestub, ülejaäänud aja ainult ohib. thumbs_down.gif icon_mad.gif
On mingit ravi talle?

Mul xperia zr sama asi. Kunagi pole olnud, peale mingit waze versi uuendust hakkas jama peale. Telefon sai alles hiljuti factory reseti ka, ikka sama jura.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.12.2016 14:31:16 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Vahel mingi imeline moment ka on, kui ei näe teadet "Uh oh, network connection problems. Try again later."? Mingeid võrguprobleeme telefonil pole, ainult Waze on see sitahäda, mis kaebab ja võrku ei leia kuidagi. Vist mingi iga kahe- või kolmekümnes katse õnnestub, ülejaäänud aja ainult ohib. thumbs_down.gif icon_mad.gif
On mingit ravi talle?
Mõned korrad üritanud proovida seda "planned drive" funktsiooni - selle peale hakkab alati ohkima. Muidu täiesti toimib. Tel. toetab kuni 3G-d.
Viimase uuendusega on startimine jube aeglaseks läinud icon_sad.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2016 16:01:40 vasta tsitaadiga

Ikka esineb vahel neid samu võrgu probleeme. Nii Z3c kui Nexus 7 tahvel mõlemad android 6.0 peal.
Näiteks Z3c kaob isegi Tln-Trt trassil järsku waze levi ära, üleval punased tekstid, samas telefoniga helistada saab, gps olemas(nt kohe google mapsiga proovitud) ja ka 4G korralikult olemas. Seega müstika.
Samas äkki see teenusepakkuja mure, ala Telia vs elisa vs tele2. Ebameeldiv on aga siiani pole häirinud, st sp pole navigeerimata jätnud. Ise mingi aja pärast tavaliselt taastub, ala 10-15 min.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 09.12.2016 16:09:24 vasta tsitaadiga

Just planned drive'i üritasingi kasutada. Eile korraks isegi nagu töötas ja vist esimese kümne katsetuse sees, pärast aga enam mitte. Täna ainult ohib ja ähib. Muu funktsionaalsus nagu töötab.
Et eile oli korra ka probleem marsruudi rehkendamisega, siis arvasin, et mingid ajutised häired. Aga see sõitude ette planeerimine ongi siis vist kasutuskõlbmatu?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 09.12.2016 16:33:25 vasta tsitaadiga

Kas selles ei või asi olla, et alustate sõitu mingis kasutatavas WiFi levialas ning siis 4G/3G peale ümber lülitudes ei oska Waze kohe sellise muutusega midagi peale hakata?
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2016 16:38:10 vasta tsitaadiga

... minu puhul mitte, sest mul docki küljes NFC kiip, mis käsib enne Waze käima panemist wifi välja lülitada ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 09.12.2016 17:42:27 vasta tsitaadiga

Mul on sama jama. Vagel aitab äpi sulgemine. Jama on see, et kui sihtkoht valitud, katkestab ta selle ära.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.12.2016 20:09:19 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... minu puhul mitte, sest mul docki küljes NFC kiip, mis käsib enne Waze käima panemist wifi välja lülitada ...
Mis ei tähenda, et mobiilne nett kohe kasutusvalmis oleks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2016 20:41:57 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
Kas selles ei või asi olla, et alustate sõitu mingis kasutatavas WiFi levialas ning siis 4G/3G peale ümber lülitudes ei oska Waze kohe sellise muutusega midagi peale hakata?

Kahtlen, wifi disbled ja kui metsas restartida telefoni siis ikka mingi aja pärast otsib võrku.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.12.2016 23:07:00 vasta tsitaadiga

mul kadus pidevalt laagna tee linnapoolses lõpus ära... aga seal oli ka kõnedega telia puhul probleemi vanasti
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.12.2016 11:45:27 vasta tsitaadiga

Ei ole võrkude ümberlülitamise probleem kohe kindlasti mitte. Kõik muu töötab, Waze enda "tavalised" osad ka.
Tundub aga olevat sõitude etteplaneerimise püsiprobleem.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2016 12:11:59 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... minu puhul mitte, sest mul docki küljes NFC kiip, mis käsib enne Waze käima panemist wifi välja lülitada ...
Mis ei tähenda, et mobiilne nett kohe kasutusvalmis oleks.

... ei puutu asjasse, mõte oli pigem selles, et Waze saab võrguühenduse ajal, mil wifi aktiivne ja siis üleminek ühelt ühenduselt teisle võiks nagu probleeme tekitada. Minu puhul ei panna enne Waze käimagi, kui wifi väljas pole ja selleks hetkeks, kui mina Waze näppima asun on reeglina juba ammu mobiilne ühendus olemas. Pealegi, ikaldus ei ole avaldunud sellistel hetkedel, mil võiks andmeside probleemide eeldada ...
Dogbert kirjutas:
Ei ole võrkude ümberlülitamise probleem kohe kindlasti mitte. Kõik muu töötab, Waze enda "tavalised" osad ka.
Tundub aga olevat sõitude etteplaneerimise püsiprobleem.


... jap, ma olen kah samale järeldusele jõudnud, et need probleemid ei paista olevat seotud võrguühendusega, vaid mingite vigadega teekonna planeerimisel. Oletan, et neid vigu põhjustavad kasutajate poolt teedele tehtud muudatused, mis ajavad teekonna planeerija segadusse ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 10.12.2016 12:38:24 vasta tsitaadiga

Suvel millalgi sõitsin kuskil karuper*es waze'ga ja nett just ei hiilganud oma kiirusega siis viskas ka kirja ülesse "ühenduse probleem vms" aga waze toimetas ilusti, näitas kmh jne, et kas tõmbas varem mingi osa kaadrist alla ja asukoht jooksis siis puhtalt gps'i pealt äkki.

Jooksutate ikka ju gps'i pealt oma waze mitte andmeside pealt? GPS peaks ka ilma andmesideta väga edukalt toimetama.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.12.2016 14:11:57 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:

Jooksutate ikka ju gps'i pealt oma waze mitte andmeside pealt? GPS peaks ka ilma andmesideta väga edukalt toimetama.

Kes tuleks ideele ilma GPS-ita navigaatorit kasutada? Väljaspool kõige tihedamat Tallinna asustust on selle täpsus ±5km icon_lol.gif. See ei kõlbaks isegi emalendurile.

Nagu juba korduvalt öeldud, probleem ei ole Waze'ga jooksvas navigeerimises vaid teekonna etteplaneerimises - järgmiseks päevaks näiteks. Kui sa veel seda osa avastanud ei ole, siis selle nimi on "planned drives". Proovi seda ja 99% tõenäosusega komistad sama probleemi otsa, olenemata sellest mis võrgus sa asud hetkel või kui hea see ühendus on.
Mulle tundub, et see teekondade etteplaneerimise süsteem jookseb Waze'l mingi teise serveri peal* ja see on kas väga tihti maas või püsivalt äärmiselt ülekoormatud, see ei ole klientseadme ega klientprogrammi-poolne häda vaid serveriprobleem.
________________________
*hetkel puhas oletus, "kõhutunne". Packet snifferiga kontrollimata.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.12.2016 14:45:01 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Suvel millalgi sõitsin kuskil karuper*es waze'ga ja nett just ei hiilganud oma kiirusega siis viskas ka kirja ülesse "ühenduse probleem vms" aga waze toimetas ilusti, näitas kmh jne, et kas tõmbas varem mingi osa kaadrist alla ja asukoht jooksis siis puhtalt gps'i pealt äkki.


Trassi puudutav info laetakse alla üsna kiirelt, see ei võta palju mahtu.
Liiklusinfo lihtsalt võib aegunud olla sel juhul (ummikud, politsei jne).

Planned drive'idega ei ole mul ühtegi probleemi esinenud viimasel ajal.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.12.2016 12:56:49 vasta tsitaadiga

Lihtsalt annan teada, et täna töötab. Planned drives. Nüüd kui enam vaja pole.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2016 14:06:20 vasta tsitaadiga

Nexus 4'ga oli mul ka pidevalt andmesideprobleeme, ei kasutanud siis veel plaanitud sõite, 1+3 peale üle minnes probleemid haihtusid icon_rolleyes.gif.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.12.2016 16:19:00 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Lihtsalt annan teada, et täna töötab. Planned drives. Nüüd kui enam vaja pole.
Jah, imekombel... Nägin ka esimest korda nüüd, kuidas see toimib icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 12.12.2016 10:59:32 vasta tsitaadiga

Avastasin waze'l ühe anomaalia - nimelt vahel harva vaatan oma punktitabelit(mitte, et see hirmus oluline oleks) ja avastasin, et ennem oli mul punkte 31 tuhat millegagi. Täna on 29 tuhat millegagi. Ma muidugi vahetasin eile FB parooli ja waze'i login FB kontoga. Võimalik, et sellest mingi ikaldus. Kirjutan neile täna sellest.
edit: sellest poolpidusest toest sain selgusele, et puuduvad punktid lisatakse 7 päeva jooksul. Well see icon_smile.gif

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.