|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
05.11.2016 09:36:46
Teema -:Laevalgusti / plafoon D=400/500mm:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Laevalgusti / plafoon D=400/500mm
Selgitus : Muudaks hindasid nii, et Jääb vaid järgmine AHOK 1) 20.- 2) 25.-
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.11.2016 15:39:41
Teema -:UUS! 1440p Autokaamera DDPai Mini2:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : UUS! 1440p Autokaamera DDPai Mini2
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Paluks muuta:
OK: 90€ -> OK: 75€
Ja eemaldada:
| tsitaat: |
| Võib pakkuda ka vahetusi, huvi pakuks USB<->SATA adapterid/dokid... |
Vahetused enam huvi ei paku, adapter olemas.
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
06.11.2016 18:49:14
Teema -:Microsoft Lumia 550:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Microsoft Lumia 550
Selgitus : Müügihind 80€ --> 75€
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
07.11.2016 09:43:50
Teema -:HIS HD 5870 iCooler V 1GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : HIS HD 5870 iCooler V 1GB
Selgitus : Ühe teema all müüb ka teist juppi
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.11.2016 20:10:56
Teema -:HUGO BOSS originaal- T-särgid (2tk):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : HUGO BOSS originaal- T-särgid (2tk)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" kast "
Pole mõtet panna sellist AH, kui pole plaanis sellega müüa
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.11.2016 13:05:06
Re: Teema -:UUS! 1440p Autokaamera DDPai Mini2:- vajaks tähelepanu |
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9255514#9255514
| Etz kirjutas: |
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : UUS! 1440p Autokaamera DDPai Mini2
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Paluks muuta:
OK: 90€ -> OK: 75€
Ja eemaldada:
| tsitaat: |
| Võib pakkuda ka vahetusi, huvi pakuks USB<->SATA adapterid/dokid... |
Vahetused enam huvi ei paku, adapter olemas. |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.11.2016 14:05:00
Teema -:Cisco Aironet 2702i -802.1ac Access Point - WLAN 1.3 Gbps:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Cisco Aironet 2702i -802.1ac Access Point - WLAN 1.3 Gbps
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->"AHJU"
Soov.ee
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.11.2016 14:18:40
Re: Teema -:UUS! 1440p Autokaamera DDPai Mini2:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Etz kirjutas: |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9255514#9255514
| Etz kirjutas: |
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : UUS! 1440p Autokaamera DDPai Mini2
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Paluks muuta:
OK: 90€ -> OK: 75€
Ja eemaldada:
| tsitaat: |
| Võib pakkuda ka vahetusi, huvi pakuks USB<->SATA adapterid/dokid... |
Vahetused enam huvi ei paku, adapter olemas. |
 |
Su kuulutus pole ju ainuke postitus seal; saad ju selle informatsiooni teemasse jätta
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
09.11.2016 16:26:19
Teema -:Microsoft Lumia 550:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Microsoft Lumia 550
Selgitus : Müügihind 75€ --> 70€
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
11.11.2016 12:09:48
Teema -:Razer Blackwidow Tournament 2014 klaviatuur (RUS) / Toshiba DT01ACA050 Sata3 vindid 2tk.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Razer Blackwidow Tournament 2014 klaviatuur (RUS) / Toshiba DT01ACA050 Sata3 vindid 2tk.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->"palun muuta"
Palun kustutada pealkirjast ning esimesest postitusest klaviatuuriga seonduv info.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
11.11.2016 13:33:37
Teema -:Müüa Lenovo X300, X200:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Müüa Lenovo X300, X200
Selgitus : läpparid vales teemas
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
11.11.2016 15:26:33
Teema -:UUS Apple iPhone 7 32GB Black (mõeldav ka vahetus 6 vastu kui komp motiveeriv):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : UUS Apple iPhone 7 32GB Black (mõeldav ka vahetus 6 vastu kui komp motiveeriv)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Kogemata sai oksjoni stiilis tehtud , paraku soovisin esimesse posti panna vaid HIND 650.- seega muudaks ära.
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
11.11.2016 18:56:01
Teema -:Microsoft Lumia 550:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Microsoft Lumia 550
Selgitus : OK 70€ --> 80€
ja veel see garantii tekstirida ära kustutada, sinna asemele panna: "Ostutšekk olemas, soovi korral saab selle. Ostetud 03.01.2016 ehk siis garantii kehtib kuni 03.01.2018."
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.11.2016 19:35:04
|
|
|
| Hinna tõstmine pole lubatud
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
11.11.2016 19:54:58
|
|
|
| mis värk nende kirjutas: |
| Hinna tõstmine pole lubatud |
Ühtegi pakkumist ju pole, loe reeglite mõtet mitte ära jää ühte sõnasse kinni. Kui keegi on OK pakkunud siis ei või hinda tõsta.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
11.11.2016 20:17:24
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| mis värk nende kirjutas: |
| Hinna tõstmine pole lubatud |
Ühtegi pakkumist ju pole, loe reeglite mõtet mitte ära jää ühte sõnasse kinni. Kui keegi on OK pakkunud siis ei või hinda tõsta. |
Endiselt soovin, et OK hinda muudetakse.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.11.2016 13:36:28
|
|
|
Alghinnaga müümise kohustus ei kao sellegipoolest kui see ära pakutakse.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
12.11.2016 13:52:13
|
|
|
Muutsin ära
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
13.11.2016 12:35:55
Teema -:Candy külmik:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Candy külmik
Selgitus : AH muuta 50euro pealt 30euro peale
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
13.11.2016 14:28:10
|
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=690739&highlight=
Saan aru,et tegu pole küll oksjoniga aga kas nn pakkumine ei peaks ikkagi teemas kajastuma ?
reeglite p.3
3. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse! Hinnapakkumised peab selgelt, üheseltmõistetavalt numbriliselt välja kirjutama; mitmetimõistetavad või ebaselged mitte-numbrilised hinnapakkumised on keelatud ja kehtetud. Privaatsõnumite või muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse. Müügiteemad, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema teemaväliselt, katkestatakse ettehoiatamata. Käesolevat reeglipunkti rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM (Aeg Maha) postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. NB! See reegel ei kehti ostufoorumites ja ostuteemades.
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RobbieEst
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2014
|
13.11.2016 16:13:14
Teema -:Xbox One S 500GB (Valge):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : Xbox One S 500GB (Valge)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" "
Vaatasin hindu veidi valesti,parandaks hinna 240€ peale.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
13.11.2016 23:55:31
Teema -:HTC One M7 32GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : HTC One M7 32GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->"prügisse "
Foorumiväline müük.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
14.11.2016 12:20:36
Teema -:Droon UP air One:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Droon UP air One
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" Prügikasti - 0 vastukaja. Seade ostetud. "
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RobbieEst
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2014
|
14.11.2016 20:46:28
Teema -:GoPro Hero 4 Silver (Vigase veekindla korpusega):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : GoPro Hero 4 Silver (Vigase veekindla korpusega)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Hind : 200€ -> 170€.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
16.11.2016 17:30:39
Teema -:RADEON™ RX 480 4GB ja 8GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : RADEON™ RX 480 4GB ja 8GB
Selgitus : 5 hulgiteema pole piisav ja topib sama teema alla müüdavat kraami juurde!
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
16.11.2016 18:34:50
Teema -:Täna ilmunud PS4 PRO poehinnast soodsamalt või vahetan enda PS4 valge SLIM 500GB vastu + raha:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : Täna ilmunud PS4 PRO poehinnast soodsamalt või vahetan enda PS4 valge SLIM 500GB vastu + raha
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->"Mingi vend hakkas teise inimese teemas oma asju pakkuma."
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pakatsui
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2013
|
18.11.2016 16:32:44
Teema -:Dell Inspiron 15-5558:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell Inspiron 15-5558
Selgitus : Soovin muuta hinda. AH 300 ja OK 450
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
19.11.2016 17:36:07
Teema -:Garage sale - i7 CPU, AMD GPUs, Noctua NH-D14, Kingston and Crucial RAM, Apple Time Capsule etc:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Garage sale - i7 CPU, AMD GPUs, Noctua NH-D14, Kingston and Crucial RAM, Apple Time Capsule etc
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->"......"
Hulgiteema
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
20.11.2016 01:58:06
Teema -:[UUS] MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G [KIIRE]:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : [UUS] MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G [KIIRE]
Selgitus : Mina isiklikult arvan siinkohal, et pakkumised tuleks teha ikka teemasse
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
21.11.2016 01:25:19
|
|
|
Starmani teema viimasel lehel jälle vana hea
| tsitaat: |
| Could not obtain post/user information. |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.11.2016 01:45:46
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Starmani teema viimasel lehel jälle vana hea
| tsitaat: |
| Could not obtain post/user information. |
|
Tõsi ta ju on.
Mure ise sobinuks rohkem vastavasse alateemasse.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=620652&start=875
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
21.11.2016 18:51:59
Teema -:PS4 500GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PS4 500GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->"Arhiivi, kasutaja pole teemat kinni pannud, kuigi müüdud."
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.11.2016 11:50:15
Teema -:Scythe ja Coolermaster vendikontroller:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Scythe ja Coolermaster vendikontroller
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->"kustutada"
Toimub ka foorumiväline müük
http://www.okidoki.ee/item/5662727/
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
24.11.2016 20:46:36
Teema -:55" Ultra HD 55UF7787:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : 55" Ultra HD 55UF7787
Selgitus : Sooviks hinda muuta 800->700 peale.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
666xxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2003
|
25.11.2016 16:35:59
Teema -:AV kaablid ja puitsahtlisiinid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : AV kaablid ja puitsahtlisiinid
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Reeglite 20.p
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
666xxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2003
|
25.11.2016 16:36:27
Teema -:CD plaadiriiul tühjaks:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : CD plaadiriiul tühjaks
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Reeglite 20.p
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.11.2016 23:52:41
Teema -:Hitachi 2.5" HDD läpakale:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ost
Teema : Hitachi 2.5" HDD läpakale
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ost"->" sülerite juppide ost "
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
26.11.2016 15:56:25
Teema -:Vähekasutatud juhtmevaba klaviatuur Logitech MK700:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Vähekasutatud juhtmevaba klaviatuur Logitech MK700
Selgitus : Müüja ei vasta. Tundub, et müüdud. Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->"Arhiivi "
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.11.2016 18:23:11
Teema -:Juhtmeta hiir:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ost
Teema : Juhtmeta hiir
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ost"->" "
Kasutaja Harrison tehku oma teema.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
29.11.2016 22:45:36
Teema -:PS3 SuperSlim 500gb(kaasas 4 mängu):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PS3 SuperSlim 500gb(kaasas 4 mängu)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" "
tooks AH 100 peale / tehtud
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
01.12.2016 20:01:56
Teema -:notepad Asus UL20 A:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : notepad Asus UL20 A
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" Teema staatuseks tuleks "katkestatud" panna (vt viimast postitust). "
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
02.12.2016 19:08:52
Teema -:PS3 SuperSlim 500gb(kaasas 4 mängu):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PS3 SuperSlim 500gb(kaasas 4 mängu)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" "
vahetab AH, OK vastu - summaks 90
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
04.12.2016 13:12:10
Teema -:Panasonic TX-P65VT60E 65"/165cm 2,5a vana FULL HD 1920x1080 tippklassi plasma hind(uuena 2799€):- vajaks tä |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Panasonic TX-P65VT60E 65"/165cm 2,5a vana FULL HD 1920x1080 tippklassi plasma hind(uuena 2799€)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" ahju "
Veider komme teha müügikuulutus: "pakkuge midagi" hinnapäringu teemasse. Vana olija, peaks reegleid teadma küll.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.12.2016 13:35:23
|
|
|
korsten, ma ei loe sealt teemast küll kusagilt välja et ta seda seal MÜÜA üritaks.
| terminator kirjutas: |
| Mis ta praegu võiks maksta? |
| terminator kirjutas: |
| UHO kirjutas: |
| mis hinna soov oleks? |
Seda ma just üritangi siin välja selgitada. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomktx
HV vaatleja
liitunud: 11.05.2011
|
04.12.2016 21:01:57
Teema -:Dell Latitude E6430 i5/8GB/256SSD:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell Latitude E6430 i5/8GB/256SSD
Selgitus : Tahaks muuta uus OK hind 250
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.12.2016 09:39:00
Teema -:iPhone SE 16GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone SE 16GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" prügikast "
Müügis ka foorumiväliselt.
http://www.okidoki.ee/item/5782633/
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.12.2016 09:40:31
Teema -:iPhone 5 16Gb:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 5 16Gb
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" prügikasti "
Müügis ka foorumiväliselt
http://www.okidoki.ee/item/5782636/
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
06.12.2016 06:14:47
|
|
|
Palun minu müüügiteemast välja rookida igasugune offtopic, seal hulgas minu enda emotsioonid vms, mis ei puuduta otseselt infot kaartide kohta.
Nimelt sain ühelt foorumlaselt ps teel pahandada, et raske on vajalikku infot leida, kuna müügiteemast igasugust "mudru" täis. Jätan adminni otsustada, mis on oluline
teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9291699#9291699
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|