Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 01:59:36 vasta tsitaadiga

Z5 päris hea ikka, kahju ainult, et sõrmejälje lugeja töötab ainult täispeaga mitte kainelt thumbs_down.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 14:27:43 vasta tsitaadiga

https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-sony-xperia-z5-dual-sim/1306-0081

Esimest korda näen meil tippmudelit dual-sim variandis ja nüüd siis eelmise aasta mudel. Sony X dual sim sobiks ühe jõulupuu alla väga hästi, täisklaasist Z5 sepa kätele ei istu.

Huvitaval kombel andmeside compactist aeglasem, 150/50 vs 300/50
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 14:24:25 vasta tsitaadiga

sooty, teise sim-i arvelt on LTE võimekus väiksem.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 23:38:15 vasta tsitaadiga

[veix], mis mõttes?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 19:21:57 vasta tsitaadiga

Tanel, kahe simiga Z5'ga toetab LTE CAT4(kiirus kuni 150Mbit/s) ja ühe simiga toetab LTE CAT6(kuni 300Mbit/s)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 18:19:29 vasta tsitaadiga

140mb uuendus tuli, number 32.2.A.5.11
Peaks olema novembri turvauuendused
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 07.01.2017 01:52:12 vasta tsitaadiga

z5 compact läks hulluks. 1 korra varem ka juhtunud:
Käitub nagu nühiks kõrvaklapi otsikut edasi tagasi-sisse välja. Täiesti tühja koha pealt hakkas.
GPS töötab (waze) ja kuulan muusikat ja järsku jääb muusika vait.
Telefon muudkui vibreerib- ühendatud: peakomplekt .... Ühendatud peakomplekt

Eelmine kord jäi sama lambist rahule aga nüüd enam ei saagi jagu.
Restardid ja asjad ei aita. kui kõrvaklapid reaalselt ära ühendada siis on vait.
On kellelgi sama asja olnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 11:13:10 vasta tsitaadiga

Äkki augus mingi sodi? Lase taskulambiga valgust ja piilu põhja.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 08.01.2017 10:31:39 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Äkki augus mingi sodi? Lase taskulambiga valgust ja piilu põhja.


Nope, täitsa tühi seest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2017 18:48:40 vasta tsitaadiga

Peale telefoni pesemist mingi kord tegi endal ka nii (tavaline Z5 siis).
Läbipuhumine ega miski ei aidanud, torkisin paar korda kõrvaklappe sinna lõpuks ja kadus ära see mure, küllap seal midagi ikka on
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.01.2017 11:27:09 vasta tsitaadiga

sten7 kirjutas:
z5 compact läks hulluks. 1 korra varem ka juhtunud:
Käitub nagu nühiks kõrvaklapi otsikut edasi tagasi-sisse välja. Täiesti tühja koha pealt hakkas.
GPS töötab (waze) ja kuulan muusikat ja järsku jääb muusika vait.
Telefon muudkui vibreerib- ühendatud: peakomplekt .... Ühendatud peakomplekt

Eelmine kord jäi sama lambist rahule aga nüüd enam ei saagi jagu.
Restardid ja asjad ei aita. kui kõrvaklapid reaalselt ära ühendada siis on vait.
On kellelgi sama asja olnud?

mul oli sama teema kui vee all pilte tegin icon_lol.gif, kui ära kuivas läks normaalseks tagasi.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 22:00:01 vasta tsitaadiga

Z5 & Z3+ nougat tulemas

http://www.xperiablog.net/2017/01/13/android-nougat-certified-for-xperia-z5-and-z3-plus-series-32-3-a-0-372/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 15:44:26 vasta tsitaadiga

Days after it was certified, the Android 7.0 Nougat update for the Sony Xperia Z5 family is now rolling out to users. The update bears the version number 32.3.A.0.372
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z5_family_now_sitting_at_the_nougat_table-news-22792.php
Täpsemalt mudeli kohaselt saab siit vaadata, mis regioonile väljas https://xpericheck.com/

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 13:47:27 vasta tsitaadiga

Läheb ilmselt aega veel selle uuendusega

http://www.xperiablog.net/2017/01/20/sony-appears-to-have-pulled-android-nougat-firmware-for-xperia-z5-users/
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 14:03:52 vasta tsitaadiga

Väga pahane ei ole, et enne kolmanda maailma (sorry austraalia ka) peal katsetasid. Mingi putuka pärast clean installi teha ei tahaks, peavalu asju uuesti peale lasta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 14:18:28 vasta tsitaadiga

Äkki toovad siis juba uusima 7.1.1 välja? thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 08:53:28 vasta tsitaadiga

Z3+ dual -ile lasin peale. Kus hakkas aga akut sööma. Ööga ootereziimis pool läinud...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 10:57:01 vasta tsitaadiga

tohoh kirjutas:
Z3+ dual -ile lasin peale. Kus hakkas aga akut sööma. Ööga ootereziimis pool läinud...


1. Soovituslik on teha peale uue ROM'i peale laskmist tehase seadete taastamine - 75% anomaaliatest laheneb nii, enamasti ka müstilised akukulud
2. 1-2 ööpäeva peale uuendust tegeleb telefon sageli "sisemiste korrastustöödega", mille jooksul on suurem akukulu normaalne
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 19:06:44 Z5 ekraan katki - tarvis andmed kätte saada vasta tsitaadiga

Tere.

Probleem päris tõsine. Läks tööl telefoni ekraan puruks, ükski puude ei tee midagi. Telefon Z5 ja koju sõites sai veel aku ka tühjaks ja nüüd ongi probleem ei saa telefonist andmeid kätte, kuna mul on see sõrmejäljega ekraanilukk, siis telefoni sisse lülitades küsib ta alati koodi, kuid koodi ma ei saa sisestada ja seega ei saa arvutiga telefoni ka ühendada, et andmeid kopeerida. Proovisin seda kaablit, et saaks hiire järgi panna, kuid see ei tee midagi, ühtegi märki ekraanile ei ilmunud.

Telefonist on ükskõik, sellel kindlustus, aga mul pool elu telefonis ja ühtegi varukoopiat ei ole, kõik tähtsad tööga seotud fotod, kontaktid jm. failid... Tele2 ütles, et kindlustuse kaudu saab telefoni korda, aga andmete säilimist nemad ei garanteeri... Seega probleem päris tõsine.

Oskab keegi nõu anda?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 19:12:44 vasta tsitaadiga

Tulevikus paigalda Resilio Sync ja siis on suht pohlad.
Naise föön on niimoodi 2x katki läinud, kadu on olnud 0.
Aga nii kahjuks aidata ei oska.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 19:14:59 vasta tsitaadiga

Telli uus ekraan ja vaheta ära. Või lase vahetada kuskil trepi all putkas. Ei kustuta nad midagi ära
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 19:18:18 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Telli uus ekraan ja vaheta ära. Või lase vahetada kuskil trepi all putkas. Ei kustuta nad midagi ära


Tele2 väitis, et nad tehases teevad ka kindlasti tarvara uuenduse, aga mismoodi protsess välja näeb, kas lastakse vana maha vmt. seda ta öelda ei osanud...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 19:38:15 vasta tsitaadiga

Jah. Ametlikul hooldajal on kohustus teha reset/tarkvarauuendus. Lisaks on neil tasuline teenus kindlasti andmete taastamiseks. Kuigi minul pole ükski ekraanivahetus andmeid ära kaotanud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 19:43:06 vasta tsitaadiga

v1per, kas midagigi näed, mis ekraanil toimub? Kui jah, siis ühenda hiir taha (micro USB - USB adapter) ja võta ekraanilukk maha. Olen paljude telefonide andmed just nii kätte saanud. Lihtsaim ja odavaim viis.
Kui midagi ei näe, siis jah ekraanivahetus.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 19:56:45 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=636383&highlight=

kontakteeru selle vennaga. ehk on tal kiirelt midagi panna või mõni mõte. cargobus käib vajadusel kiirelt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 09:45:06 vasta tsitaadiga

Selgus, et selleks, et telefons hiir tööle hakkaks tuleb restart teha nüüd saan ekraanil toimetada ja kõik oleks justkui korras, aga... kui nüüd telefoni arvutiga ühendada tahan, siis pean hiire järelt ära võtma, ühendan arvutiga, aga seda kinnitust ma siis ikkagi teha ei saa, mida tuleb telefonis teha, kui arvutiga ühendust tahan luua.

Kas on olemas sellist juhet või adapterit, millega saaks nii teha, et hiir oleks järel ja telefon arvutiga ühendatud samaaegselt?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 09:49:16 vasta tsitaadiga

Ühenda juhtmevabalt arvutiga. Sünki kuskile pilve vms
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 10:41:06 vasta tsitaadiga

Kas Skydrive on hea asi ja kas sellega saab ka kontakte ja kõnelogisid varundada?


e:

sky drive ei ole üldse hea, 30 min jooksul on 1700 fotost 20 üleslaadinud... ja kontaktide varundamise kohta ma seal ei tuvastanud, arvutisse kopeerimine käiks siiski kiiremini


viimati muutis v1per 04.02.2017 10:55:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 10:55:15 vasta tsitaadiga

Ei usu, et neid saad. Ma pidasin faile silmas.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 12:09:54 vasta tsitaadiga

Leia bluetooth hiir endale. Tavalist hiirt kasutades ühendad bluetooth hiire ära ja saadki arvutiga ühendada;)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 13:01:11 vasta tsitaadiga

Googlel peaks ju ka mingi sync olema? Syncisin enda arvates ära kontaktid, aga kas saan veebis kusagilt näha kas on kontaktid üleslaetud või ei?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 13:13:28 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Googlel peaks ju ka mingi sync olema? Syncisin enda arvates ära kontaktid, aga kas saan veebis kusagilt näha kas on kontaktid üleslaetud või ei?

contacts.google.com icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 15:31:33 vasta tsitaadiga

http://www.xperiablog.net/2017/02/09/android-nougat-rollout-re-starts-for-xperia-z5-z3-plus-and-z4-tablet-32-3-a-0-376/

tsitaat:
Sony Mobile has re-commenced the Android 7.0 Nougat firmware rollout for the Xperia Z5 series, the Xperia Z3+ and Xperia Z4 Tablet. New firmware build 32.3.A.0.376 hopefully fixes all of the bugs found in the previous Nougat release (32.3.A.0.372), which Sony had to suspend due to various issues, including audio playback via third-party apps.


Spoiler Spoiler Spoiler


Samas midagi uut värsket pole tulnud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 16:12:34 vasta tsitaadiga

Mälu kehva.. Mis lingilt sai reaalajas firmware versiooni näha? Oli mudeli kaupa ja mudelite all regiooni kaupa. Google ei aita.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 16:20:29 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Mälu kehva.. Mis lingilt sai reaalajas firmware versiooni näha? Oli mudeli kaupa ja mudelite all regiooni kaupa. Google ei aita.

Kas see:
https://xpericheck.com/device/E6653
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 16:55:04 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 15.02.2017 23:04:53 vasta tsitaadiga

Kas midagi uuendusest on kuulda?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2017 23:06:40 vasta tsitaadiga

Kui oled nõus resetiga, siis saad kohe peale lasta. CIS/RU ja paar aasia firmware't on väljas. Ma ei viitsi authenticatorit jm kraami uuesti seadistada, võin oodata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 16.02.2017 21:04:13 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest. Jube nutune värk küll ikka. Varsti pea kümme päeva firmware väljas olnud, aga meil pole kipu ega kõppu sellest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 21:44:23 vasta tsitaadiga

Nii katki on et vaja kohe uuendust?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 23:17:36 vasta tsitaadiga

Uuem ju parem thumbs_up.gif

a muidu uus laine ~9h tagasi üle käinud, mõned lääneriigid ja HU + CZ icon_confused.gif
https://xpericheck.com/device/E5823
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2017 14:41:54 vasta tsitaadiga

Xperia Companion pakub nüüd Z5c'le 32.3.A.0.378-R3D uuendust
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2017 16:16:46 vasta tsitaadiga

Tuleb kiirelt ära tõmmata. Äkki kaob uuesti ära. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2017 16:32:50 vasta tsitaadiga

Ka minu Z5-le on update Xperia Companioni kaudu olemas. Lihtsalt wifi kaudu tsekkides ei paku.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 11:05:00 vasta tsitaadiga

Äkki saab keegi jagada emaili kliendi .apk-d - com.sonymobile.email 12.0.A.0.30 ?
Tegin eile upgrade .378 peale, midagi läks nihu ja praegu ei jõua software repairi teha. Prooviks nii, et installiks ainult selle uuesti, äkki hakkab tööle... icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 13:51:14 vasta tsitaadiga

Täna üle wifi tegi uuenduse ära 7.0 peale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 14:50:40 vasta tsitaadiga

Laadisin z5c eile uuenduse ajal täis ja ~17 ajal juhe tagant, praegu 92% peal. Ei saa kurta. Mingit 'uuenduse järgset' tühjaks laadimist ei ole esinenud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 14:51:59 vasta tsitaadiga

Kellelgi Dual versioon ka juba uuenduse saanud?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 15:26:33 vasta tsitaadiga

m6mmikiisu kirjutas:
Täna üle wifi tegi uuenduse ära 7.0 peale.


Poisil tuli ka OTA täna ära.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 15:27:29 vasta tsitaadiga

.378?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.