|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.12.2016 23:08:55
|
|
|
Tänasel PlayStation Experience 2016-l oli paar toredat üllatust
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
04.12.2016 10:32:24
|
|
|
| Paar head mängu tulemas tõesti
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tenkes
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
04.12.2016 11:04:50
|
|
|
Kauaoodatud remaster ps 4-le. Crash Bandicoot tuleb tagasi 2017. aastal.
Kas sellega alustatakse uue frantsiisiga, kus me tulevikus võime näha veel mänge ja online racingut? Kui palju selline remaster maksta võiks, kas samapalju nagu praeguse COD4 eest küsitakse pmt täishinda (60€)?
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=F7G91RjVmvk
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.12.2016 13:08:16
|
|
|
Mulle piisas uhest ullatusest. :p
tenkes, US stores on preorder $40.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
04.12.2016 13:30:28
|
|
|
Loomulikult oli kõige tähtsam uudis maailma parima mängu The Last of Us: Part 2 ja mingil määral ka pikale veninud mängu Uncharted: The Lost Legacy uus osa. Ülejäänud "tittede" tilulilu pole vist üldse märkimisväärt. Naughty Dog teeb seda jälle.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
04.12.2016 13:45:59
|
|
|
| Dj-E, stfu. Wipeout > kõik muu.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
04.12.2016 14:16:22
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Dj-E, stfu. Wipeout > kõik muu. |
LOL
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
04.12.2016 15:09:40
|
|
|
| tenkes kirjutas: |
Kauaoodatud remaster ps 4-le. Crash Bandicoot tuleb tagasi 2017. aastal.
Kas sellega alustatakse uue frantsiisiga, kus me tulevikus võime näha veel mänge ja online racingut? Kui palju selline remaster maksta võiks, kas samapalju nagu praeguse COD4 eest küsitakse pmt täishinda (60€)?
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=F7G91RjVmvk |
crashi ei jõua ära oodata... teen kõik kindlasti platinumi peale...
nad võiks veel teha crash team race ka
ja mingi crash oli suht vinge kus olid väiksed niiöelda party mängud mida sai lausa 4 kesi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
04.12.2016 15:47:52
|
|
|
E3'l oli algus väga võimas ja epic (GodOfWar), keskel oil Kojima ning lõpus polnud neil enam midagi näidata.
PSX oli võimsa algusega ning lõpuga. Kui oleks Death Stranding'u Game Awards trailer kah hoopiski PSX keskel olnud, siis oleks olnud unustamatu. Praegu avastasin ka enda jaoks paar huvitavat mängu aga ei midagi erilist (kõige suurem letdown oli Hellblade mängu paarisekundiline näitamine mingis üldises klipis koos indie mängudega.. wtf, kas seda mängu ei võeta tõsiselt, ei tule midagi erilist või siis väljatulekuni samuti palju aega.. ja kus on RIME?).
GoW muidugi üllatas rohkem, seda ei osanud oodata seni kuni orkester mängima hakkas. Siin aga Uncharted ja The Last of Us olid garanteeritud. Uncharted kuna suure tõenäosusega peavad järgmine aasta välja laskma ning E3 ajal näidatakse pmst lõppprodukti.
The Last of Us kuna järgmine aasta see välja ei tule ja E3 ajal enam seda ei mainita (nagu seekord polnud God of War'i); teaser tehti ära (nagu omal ajal Uncharted 4 videoga kus Drake saare peal üles ärkab) aga mänguni veel paar aastat. Arvatavasti näeme midagi alles järgmine PSX või E3 2018.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.12.2016 16:36:25
|
|
|
Clover, Hellblade ei ole PS4 ekslusiiv
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.12.2016 23:54:11
|
|
|
Neile, kes kaaluvad, kas osta PS4 pro või täiendada oma olemasolevat PS4'ja...
Otsustasin oma PS4'le (CUH-1116A) panna uue SSHD (Seagate Momentus XT ST1000LM014 1TB) ja vahetada ühtlasi ka termopasta (Arctic Silver 5).
Peamin eesmärk oli kettaruumi juurde saada ja SSHD abil veidi kiirust lisada.
Väike lootus oli, et peale pasta vahetamist ka ventilaator rahulikum on.
Vana termopasta oli üsna kuivanud, samuti oli seda üsna julgelt sinna pandud, turritas külgede pealt välja.
Spoiler 
Kiiruse lisandumisest saab ülevaate siin:
Spoiler 
*NB Titanfalli kiire laadimine on pärast teist korda.
Seda kas, masin vaiksem on, on raske öelda, mitte märgatavalt vähemalt, seda kui palju masin undab on üldse raske mööta
Ühesõnaga ise olen rahul, maksma läks kogu lõbu 88€ (sh. ümbris vanale kettale).
Abi sain sellest videost:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vahvel77
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2012
|
14.12.2016 19:30:18
|
|
|
Kas keegi oskab öelda millal Prod jälle saadaval on?
_________________ Müüa Nikkonile Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro + kere. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
15.12.2016 00:40:04
|
|
|
Postkasti potsatas kuulutus "jõuluhindadest", PS4 Slim 500GB hakkab olema ~10€ kallim kui hetkel samas poes kohapeal:P
Aga PRO-d läbi müüdud? Vahepeal hinnad tõusid jah üle 500€ isegi.
Hetkel "tellitav" enamus jah ja ülejäänute 14p pole ka paljulubav: https://www.hinnavaatlus.ee/products/M%C3%A4ngud%20ja%20konsoolid/Konsoolid/786827/
Mis teha kui RX480 "kompu" saab ~400ga kätte, lähevad nagu soojad saiad paistab...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
15.12.2016 01:13:47
|
|
|
Võib vist rahule jääda, et kohe kui välja tuli, siis konsoolid.com'st sai 399 Euriga ligi võetud.
Esialgne plaan oli muidu ka jõuludeks soetada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
16.12.2016 01:06:57
|
|
|
Pro hinnad niipea vast ei plaani ka kukkuda?
Otsin isegi praegu ühte konsooli
Vahepeal isegi välismaal tuhninud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
16.12.2016 01:15:41
|
|
|
| Torbik27 kirjutas: |
Pro hinnad niipea vast ei plaani ka kukkuda?
Otsin isegi praegu ühte konsooli
Vahepeal isegi välismaal tuhninud. |
aga palun, peaks veel 3 viimast saadaval olema:
http://konsoolid.com/PS4/PS4-konsoolid/PS4-Pro
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
16.12.2016 10:20:29
|
|
|
| Torbik27, Ega nad jah 310 EUR peale kuku veel niipea.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohmoon
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2015
|
16.12.2016 21:50:38
|
|
|
Kiire ent loll küsimus
Sai 1a.ee'st tellitud ps4 slim, sain täna kätte ja karbist tuli välja UK otsaga kaabel - igaks juhuks otsin kinnitust, et tegu ikkagi ei ole normaalse nähtusega, sest pole varem kunagi konsooli omanud.
Tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
16.12.2016 21:52:08
|
|
|
ei ole normaalne nähtus
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
16.12.2016 21:55:13
|
|
|
ohmoon, Ilmselgelt on nad ostnud enda konsoolid Inglismaalt, oleksid pidanud sulle Euroopa kaabli juurde andma.
Kaks võimalust:
1) Küsi neilt õige ja oota kuni kohale jõuab.
2) Mine suvalisse poodi või võta mõnelt kodu seadmelt see kaabel ja pane järgi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
16.12.2016 22:03:41
|
|
|
| klauskp, On ikka ju normaalne, kui selle konsooli on pood/ladu tellinud Inglismaalt. Küll aga jah, sel juhul tuleks neil siis meile sobiv kaabel juurde panna, kui tootekirjelduses ei ole just spetsiaalselt ära märgitud, et kaasa tulebki vaid UK kaabel.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
29.12.2016 11:30:04
|
|
|
Tere
Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.
Kas see võib olla et osad PRO tulid kõvema heliga ja neid vahetatakse välja?
Niipalju mulle google otsides andis tulemusi.
Oskab keegi kaasa rääkida ja kas peaks oma konsooli ümber vahetama?
Tervitades
Etz
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
29.12.2016 11:53:55
|
|
|
| Torbik27 kirjutas: |
Tere
Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.
Kas see võib olla et osad PRO tulid kõvema heliga ja neid vahetatakse välja?
Niipalju mulle google otsides andis tulemusi.
Oskab keegi kaasa rääkida ja kas peaks oma konsooli ümber vahetama?
Tervitades
Etz |
Aidata ei oska, aga enda Pro mudel on peaaegu hääletu võrreldes vana CUH-1116A mudeliga, mis kohati undas väga ebameeldivalt ja seda siis digitaalsete mängudega. Kahtlustan, et lihtsalt kõvem heli ei lähe koheselt garantiikorras vahetamise all, see lihtsalt masina omapära, aga võid ju müüjalt uurida ehk tulevad vastu.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
29.12.2016 14:28:37
|
|
|
| Keegi siin PS4 remondib ka? Mul teeb igasuguseid vigureid.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristjan_K
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2010
|
29.12.2016 22:05:49
|
|
|
| Torbik27 kirjutas: |
Tere
Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.
Kas see võib olla et osad PRO tulid kõvema heliga ja neid vahetatakse välja?
Niipalju mulle google otsides andis tulemusi.
Oskab keegi kaasa rääkida ja kas peaks oma konsooli ümber vahetama?
Tervitades
Etz |
Mul teeb ka alguses miski 30 sec päris head häält. Vent undab korralikult ja kerge vibra ka sees. Tundub kahtlane, xbox oli mul kõvasti vaiksem
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
29.12.2016 23:50:47
|
|
|
| Kristjan_K kirjutas: |
| Torbik27 kirjutas: |
Tere
Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.
Kas see võib olla et osad PRO tulid kõvema heliga ja neid vahetatakse välja?
Niipalju mulle google otsides andis tulemusi.
Oskab keegi kaasa rääkida ja kas peaks oma konsooli ümber vahetama?
Tervitades
Etz |
Mul teeb ka alguses miski 30 sec päris head häält. Vent undab korralikult ja kerge vibra ka sees. Tundub kahtlane, xbox oli mul kõvasti vaiksem |
Oled sa pöördunud garantiisse või on plaanis?
Playstation kodukal lugesin et garantii korras vahetati välja undavad konsoolid
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuno666
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2016
|
30.12.2016 13:23:48
|
|
|
| Selline kiire küsimus ,et kas eestis seda viaplay-d ei saagi vaadata kui ps4 on soome regiooni registreeritud ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
30.12.2016 14:18:06
|
|
|
| Viaplay balticul ei ole appi selleks. PS4-l on viaplay.se app, mis meie regioonis ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.01.2017 13:38:28
|
|
|
Glacier White PS4 Launching 24th January
Spoiler 
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
10.01.2017 15:57:58
|
|
|
Miks need uued mudelid nii koledad/igavad on... [retooriline "küsimus"]
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.01.2017 16:08:19
|
|
|
Aeron, küll tulevad ka special edition'id - momendil vaid FF XV oma
Spoiler 
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
10.01.2017 16:36:37
|
|
|
Pigem masendav kuidas need special editionid ainult Slim'il, sama mõtlesin juba siis kui FFXV edition esitleti.
Mul veel baas-Destiny valge PS4 ja kui oleks vajadus uus osta, siis igal juhul Pro. Imelik, et Sony't Pro ei huvita ja selle põnevamaid versioone ei paku.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
10.01.2017 17:00:54
|
|
|
Ma tegelikult ei saa üldse probleemist aru, et miks peaks mängukonsool olema mingi mängu kleepekatega (kattega)?
No hea küll, telefonikatte vahetad "ägedaks" kuna seda näevad paljud inimesed ja annab sulle 0,5-1cm juurde, aga mängukonsool? Kuskil teleka lähedal vedeleb ja jummala savi kas see on Anu Saagimi või Tekkeni välimusega. Ei taha kedagi solvata, lihtsalt püüan aru saada
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.01.2017 17:13:33
|
|
|
| tsitaat: |
Ma tegelikult ei saa üldse probleemist aru, et miks peaks mängukonsool olema mingi mängu kleepekatega (kattega)?
|
Nendest kleepekatest pole minagi aru saanud, kuid ametlikud (ja custom tellimusel) eriväljalasked on midagi muud - eelkõige mõeldud konkreetse mänguseeria fännidele ja konsoolide kollektsionääridele.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.01.2017 17:16:01
|
|
|
| Neid kleepekaid saab konsoolidele paljudest hiina lehtedelt kasvõi aliexpressist. Vahet pole milliseks tuunite
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
10.01.2017 17:25:49
|
|
|
Ise mõtlesin mitte ainult neid kleebituid versioone vaid ka kasvõi seda valget. Minu arust ilusam kui must. Ka mu praegune PS4 on puhtalt valge mitte mingi Destiny Expansioni oma kus olid juba logod jne.
Eelistaks ka Pro'd valges värvis, kõrval on valge korpusega arvuti, ka suured kõrvaklapid (Samsung Wireless Level Over) on valged. Kõik sobib omavahel hästi kokku
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romeo
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
10.01.2017 20:32:56
|
|
|
Mul ka ps4 valge. Mine või valge pro järgi siis tulevikus.
_________________ -.- Mob nr toimib õhtuti. |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.01.2017 21:14:21
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| Kas 24.1. tuleb vaid SLIM valge või ka PRO? |
Aasias ja Euroopas tuleb 500GB valge Slim mudel ja ka eraldi müüdav pult; lisaks Aasias ka 1TB mudel.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
10.01.2017 23:22:35
|
|
|
Huvitav, kas keegi "PS4 Slim + komp" PS Pro vastu oleks nõus vahetama või selliseid lolle maailmas pole? Kuidas suhtumine on?
Mure selles, et hankisin uue teleri, mis on 4K toega, kuid PS4 Slim oli juba varem olemas...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.01.2017 23:45:07
|
|
|
| m2ka kirjutas: |
| Huvitav, kas keegi "PS4 Slim + komp" PS Pro vastu oleks nõus vahetama või selliseid lolle maailmas pole? Kuidas suhtumine on? |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
11.01.2017 11:51:17
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Aeron, küll tulevad ka special edition'id - momendil vaid FF XV oma
Spoiler 
|
Kast on ikka kole ju.
Ei taha ka mingit mängu logo sinna peale... ugh. Vorm peab ilus olema ja soovitavalt minimalistlik.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
11.01.2017 16:37:28
|
|
|
Eesmärk oli pigem diskussiooni arendada, kui suunata mind sinna, kus reaalsed tehingud toimuvad.
Järjest enam tundub see idee kahtlane...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
11.01.2017 16:42:32
|
|
|
| m2ka kirjutas: |
Eesmärk oli pigem diskussiooni arendada, kui suunata mind sinna, kus reaalsed tehingud toimuvad.
Järjest enam tundub see idee kahtlane... |
mida siin ikka nii väga diskuteerida. kindlasti on neid kes on nõus su kasutatud ps4 ära ostma ja siis paned puuduoleva raha juurde ja ostad endale pro.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
11.01.2017 17:15:05
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
Aeron, küll tulevad ka special edition'id - momendil vaid FF XV oma
Spoiler 
|
Kast on ikka kole ju.
Ei taha ka mingit mängu logo sinna peale... ugh. Vorm peab ilus olema ja soovitavalt minimalistlik. |
mis sa sellest kastist vahid,peaasi et asi toimib korralikult,mul pole küll aega mingeid kaste vaadata,konsoolid arvuti ja muud vidinad praktiliselt nähtamatult paigutatud,et kola liiga palju silma ees poleks ja pole aega neid vahtidagi kui mängid ega enam mingi 18 aastane või noorem poisike pole,kui noorem siis ehk arusaadav et bling bling silma ees oleks
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
12.01.2017 08:52:34
|
|
|
Asi pole selles, ise paneks ka ära, lihtsalt minu jaoks on üllatav, kui vähe on vaeva nähtud. Me räägime seadmest mis inimeste elutoas on. Reeglina nähtaval kohal.
Näeb välja nagu 90ndate välised cd lugejad... tavaline suur ps4 on hoopis teisest puust selles osas.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|