Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 23:08:55 vasta tsitaadiga

Tänasel PlayStation Experience 2016-l oli paar toredat üllatust thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 10:32:24 vasta tsitaadiga

Paar head mängu tulemas tõesti
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tenkes
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 11:04:50 vasta tsitaadiga

Kauaoodatud remaster ps 4-le. Crash Bandicoot tuleb tagasi 2017. aastal.
Kas sellega alustatakse uue frantsiisiga, kus me tulevikus võime näha veel mänge ja online racingut? Kui palju selline remaster maksta võiks, kas samapalju nagu praeguse COD4 eest küsitakse pmt täishinda (60€)?

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=F7G91RjVmvk
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 13:08:16 vasta tsitaadiga

Mulle piisas uhest ullatusest. :p


tenkes, US stores on preorder $40.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 13:30:28 vasta tsitaadiga

Loomulikult oli kõige tähtsam uudis maailma parima mängu The Last of Us: Part 2 ja mingil määral ka pikale veninud mängu Uncharted: The Lost Legacy uus osa. Ülejäänud "tittede" tilulilu pole vist üldse märkimisväärt. icon_razz.gif Naughty Dog teeb seda jälle. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.12.2016 13:45:59 vasta tsitaadiga

Dj-E, stfu. Wipeout > kõik muu.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 14:16:22 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Dj-E, stfu. Wipeout > kõik muu.
LOL icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 15:09:40 vasta tsitaadiga

tenkes kirjutas:
Kauaoodatud remaster ps 4-le. Crash Bandicoot tuleb tagasi 2017. aastal.
Kas sellega alustatakse uue frantsiisiga, kus me tulevikus võime näha veel mänge ja online racingut? Kui palju selline remaster maksta võiks, kas samapalju nagu praeguse COD4 eest küsitakse pmt täishinda (60€)?

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=F7G91RjVmvk


crashi ei jõua ära oodata... teen kõik kindlasti platinumi peale...icon_biggrin.gif
nad võiks veel teha crash team race ka
ja mingi crash oli suht vinge kus olid väiksed niiöelda party mängud mida sai lausa 4 kesi mängida.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 15:47:52 vasta tsitaadiga

E3'l oli algus väga võimas ja epic (GodOfWar), keskel oil Kojima ning lõpus polnud neil enam midagi näidata.
PSX oli võimsa algusega ning lõpuga. Kui oleks Death Stranding'u Game Awards trailer kah hoopiski PSX keskel olnud, siis oleks olnud unustamatu. Praegu avastasin ka enda jaoks paar huvitavat mängu aga ei midagi erilist (kõige suurem letdown oli Hellblade mängu paarisekundiline näitamine mingis üldises klipis koos indie mängudega.. wtf, kas seda mängu ei võeta tõsiselt, ei tule midagi erilist või siis väljatulekuni samuti palju aega.. ja kus on RIME?).
GoW muidugi üllatas rohkem, seda ei osanud oodata seni kuni orkester mängima hakkas. Siin aga Uncharted ja The Last of Us olid garanteeritud. Uncharted kuna suure tõenäosusega peavad järgmine aasta välja laskma ning E3 ajal näidatakse pmst lõppprodukti.
The Last of Us kuna järgmine aasta see välja ei tule ja E3 ajal enam seda ei mainita (nagu seekord polnud God of War'i); teaser tehti ära (nagu omal ajal Uncharted 4 videoga kus Drake saare peal üles ärkab) aga mänguni veel paar aastat. Arvatavasti näeme midagi alles järgmine PSX või E3 2018.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 16:36:25 vasta tsitaadiga

Clover, Hellblade ei ole PS4 ekslusiiv icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.12.2016 23:54:11 vasta tsitaadiga

Neile, kes kaaluvad, kas osta PS4 pro või täiendada oma olemasolevat PS4'ja...
Otsustasin oma PS4'le (CUH-1116A) panna uue SSHD (Seagate Momentus XT ST1000LM014 1TB) ja vahetada ühtlasi ka termopasta (Arctic Silver 5).
Peamin eesmärk oli kettaruumi juurde saada ja SSHD abil veidi kiirust lisada.
Väike lootus oli, et peale pasta vahetamist ka ventilaator rahulikum on.
Vana termopasta oli üsna kuivanud, samuti oli seda üsna julgelt sinna pandud, turritas külgede pealt välja.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kiiruse lisandumisest saab ülevaate siin:
Spoiler Spoiler Spoiler

*NB Titanfalli kiire laadimine on pärast teist korda.
Seda kas, masin vaiksem on, on raske öelda, mitte märgatavalt vähemalt, seda kui palju masin undab on üldse raske mööta icon_wink.gif
Ühesõnaga ise olen rahul, maksma läks kogu lõbu 88€ (sh. ümbris vanale kettale).
Abi sain sellest videost:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 15:49:55 vasta tsitaadiga

Keegi plaanib seda uut Razer Raiju pulti ka konsoolile osta? Kuskilt küll praegu ei leia, out of stock
http://www.game.co.uk/en/razer-raiju-officially-licensed-ps4-pro-controller-only-at-game-1734433
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2016 17:01:02 vasta tsitaadiga

http://www.razerzone.com/eu-en/store/razer-raiju
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vahvel77
HV vaatleja
vahvel77

liitunud: 15.12.2012




sõnum 14.12.2016 19:30:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda millal Prod jälle saadaval on?
_________________
Müüa Nikkonile Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro + kere.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.12.2016 00:40:04 vasta tsitaadiga

Postkasti potsatas kuulutus "jõuluhindadest", PS4 Slim 500GB hakkab olema ~10€ kallim kui hetkel samas poes kohapeal:P
Aga PRO-d läbi müüdud? Vahepeal hinnad tõusid jah üle 500€ isegi.

Hetkel "tellitav" enamus jah ja ülejäänute 14p pole ka paljulubav: https://www.hinnavaatlus.ee/products/M%C3%A4ngud%20ja%20konsoolid/Konsoolid/786827/

Mis teha kui RX480 "kompu" saab ~400ga kätte, lähevad nagu soojad saiad paistab...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 01:13:47 vasta tsitaadiga

Võib vist rahule jääda, et kohe kui välja tuli, siis konsoolid.com'st sai 399 Euriga ligi võetud.
Esialgne plaan oli muidu ka jõuludeks soetada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 16.12.2016 01:06:57 vasta tsitaadiga

Pro hinnad niipea vast ei plaani ka kukkuda?

Otsin isegi praegu ühte konsooli icon_razz.gif

Vahepeal isegi välismaal tuhninud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 01:15:41 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
Pro hinnad niipea vast ei plaani ka kukkuda?

Otsin isegi praegu ühte konsooli icon_razz.gif

Vahepeal isegi välismaal tuhninud.


aga palun, peaks veel 3 viimast saadaval olema:

http://konsoolid.com/PS4/PS4-konsoolid/PS4-Pro
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 10:20:29 vasta tsitaadiga

Torbik27, Ega nad jah 310 EUR peale kuku veel niipea.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohmoon
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 21:50:38 vasta tsitaadiga

Kiire ent loll küsimus icon_lol.gif
Sai 1a.ee'st tellitud ps4 slim, sain täna kätte ja karbist tuli välja UK otsaga kaabel - igaks juhuks otsin kinnitust, et tegu ikkagi ei ole normaalse nähtusega, sest pole varem kunagi konsooli omanud.

Tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 21:52:08 vasta tsitaadiga

ei ole normaalne nähtus icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 21:55:13 vasta tsitaadiga

ohmoon, Ilmselgelt on nad ostnud enda konsoolid Inglismaalt, oleksid pidanud sulle Euroopa kaabli juurde andma.
Kaks võimalust:

1) Küsi neilt õige ja oota kuni kohale jõuab.
2) Mine suvalisse poodi või võta mõnelt kodu seadmelt see kaabel ja pane järgi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 22:03:41 vasta tsitaadiga

klauskp, On ikka ju normaalne, kui selle konsooli on pood/ladu tellinud Inglismaalt. Küll aga jah, sel juhul tuleks neil siis meile sobiv kaabel juurde panna, kui tootekirjelduses ei ole just spetsiaalselt ära märgitud, et kaasa tulebki vaid UK kaabel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 29.12.2016 11:30:04 vasta tsitaadiga

Tere

Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.

Kas see võib olla et osad PRO tulid kõvema heliga ja neid vahetatakse välja?
Niipalju mulle google otsides andis tulemusi.

Oskab keegi kaasa rääkida ja kas peaks oma konsooli ümber vahetama?

Tervitades
Etz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 29.12.2016 11:53:55 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
Tere

Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.

Kas see võib olla et osad PRO tulid kõvema heliga ja neid vahetatakse välja?
Niipalju mulle google otsides andis tulemusi.

Oskab keegi kaasa rääkida ja kas peaks oma konsooli ümber vahetama?

Tervitades
Etz
Aidata ei oska, aga enda Pro mudel on peaaegu hääletu võrreldes vana CUH-1116A mudeliga, mis kohati undas väga ebameeldivalt ja seda siis digitaalsete mängudega. Kahtlustan, et lihtsalt kõvem heli ei lähe koheselt garantiikorras vahetamise all, see lihtsalt masina omapära, aga võid ju müüjalt uurida ehk tulevad vastu.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 29.12.2016 14:28:37 vasta tsitaadiga

Keegi siin PS4 remondib ka? Mul teeb igasuguseid vigureid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 14:39:21 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Keegi siin PS4 remondib ka? Mul teeb igasuguseid vigureid.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=34

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan_K
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 22:05:49 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
Tere

Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.

Kas see võib olla et osad PRO tulid kõvema heliga ja neid vahetatakse välja?
Niipalju mulle google otsides andis tulemusi.

Oskab keegi kaasa rääkida ja kas peaks oma konsooli ümber vahetama?

Tervitades
Etz

Mul teeb ka alguses miski 30 sec päris head häält. Vent undab korralikult ja kerge vibra ka sees. Tundub kahtlane, xbox oli mul kõvasti vaiksem
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 29.12.2016 23:50:47 vasta tsitaadiga

Kristjan_K kirjutas:
Torbik27 kirjutas:
Tere

Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.

Kas see võib olla et osad PRO tulid kõvema heliga ja neid vahetatakse välja?
Niipalju mulle google otsides andis tulemusi.

Oskab keegi kaasa rääkida ja kas peaks oma konsooli ümber vahetama?

Tervitades
Etz

Mul teeb ka alguses miski 30 sec päris head häält. Vent undab korralikult ja kerge vibra ka sees. Tundub kahtlane, xbox oli mul kõvasti vaiksem


Oled sa pöördunud garantiisse või on plaanis?
Playstation kodukal lugesin et garantii korras vahetati välja undavad konsoolid
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuno666
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2016




sõnum 30.12.2016 13:23:48 vasta tsitaadiga

Selline kiire küsimus ,et kas eestis seda viaplay-d ei saagi vaadata kui ps4 on soome regiooni registreeritud ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 14:18:06 vasta tsitaadiga

Viaplay balticul ei ole appi selleks. PS4-l on viaplay.se app, mis meie regioonis ei toimi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 13:38:28 vasta tsitaadiga

Glacier White PS4 Launching 24th January
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2017 15:57:58 vasta tsitaadiga

Miks need uued mudelid nii koledad/igavad on... [retooriline "küsimus"]
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 16:08:19 vasta tsitaadiga

Aeron, küll tulevad ka special edition'id - momendil vaid FF XV oma icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 16:36:37 vasta tsitaadiga

Pigem masendav kuidas need special editionid ainult Slim'il, sama mõtlesin juba siis kui FFXV edition esitleti.
Mul veel baas-Destiny valge PS4 ja kui oleks vajadus uus osta, siis igal juhul Pro. Imelik, et Sony't Pro ei huvita ja selle põnevamaid versioone ei paku.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 10.01.2017 17:00:54 vasta tsitaadiga

Ma tegelikult ei saa üldse probleemist aru, et miks peaks mängukonsool olema mingi mängu kleepekatega (kattega)?
No hea küll, telefonikatte vahetad "ägedaks" kuna seda näevad paljud inimesed ja annab sulle 0,5-1cm juurde, aga mängukonsool? Kuskil teleka lähedal vedeleb ja jummala savi kas see on Anu Saagimi või Tekkeni välimusega. Ei taha kedagi solvata, lihtsalt püüan aru saada thumbs_up.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 17:13:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma tegelikult ei saa üldse probleemist aru, et miks peaks mängukonsool olema mingi mängu kleepekatega (kattega)?

Nendest kleepekatest pole minagi aru saanud, kuid ametlikud (ja custom tellimusel) eriväljalasked on midagi muud - eelkõige mõeldud konkreetse mänguseeria fännidele ja konsoolide kollektsionääridele.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 17:16:01 vasta tsitaadiga

Neid kleepekaid saab konsoolidele paljudest hiina lehtedelt kasvõi aliexpressist. Vahet pole milliseks tuunite
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 17:25:49 vasta tsitaadiga

Ise mõtlesin mitte ainult neid kleebituid versioone vaid ka kasvõi seda valget. Minu arust ilusam kui must. Ka mu praegune PS4 on puhtalt valge mitte mingi Destiny Expansioni oma kus olid juba logod jne.
Eelistaks ka Pro'd valges värvis, kõrval on valge korpusega arvuti, ka suured kõrvaklapid (Samsung Wireless Level Over) on valged. Kõik sobib omavahel hästi kokku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romeo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 10.01.2017 20:32:56 vasta tsitaadiga

Mul ka ps4 valge. Mine või valge pro järgi siis tulevikus.
_________________
-.- Mob nr toimib õhtuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 21:09:27 vasta tsitaadiga

Kas 24.1. tuleb vaid SLIM valge või ka PRO?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 21:14:21 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Kas 24.1. tuleb vaid SLIM valge või ka PRO?

Aasias ja Euroopas tuleb 500GB valge Slim mudel ja ka eraldi müüdav pult; lisaks Aasias ka 1TB mudel.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 23:04:51 vasta tsitaadiga

Huhh-siis on veidi aega enne kui valge PRO tuleb. Muidu ei jöuagi muud teha kui neid aina uuemate vastu vahetada icon_biggrin.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 23:22:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas keegi "PS4 Slim + komp" PS Pro vastu oleks nõus vahetama või selliseid lolle maailmas pole? Kuidas suhtumine on?

Mure selles, et hankisin uue teleri, mis on 4K toega, kuid PS4 Slim oli juba varem olemas...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 23:45:07 vasta tsitaadiga

m2ka kirjutas:
Huvitav, kas keegi "PS4 Slim + komp" PS Pro vastu oleks nõus vahetama või selliseid lolle maailmas pole? Kuidas suhtumine on?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2017 11:51:17 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Aeron, küll tulevad ka special edition'id - momendil vaid FF XV oma icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kast on ikka kole ju.
Ei taha ka mingit mängu logo sinna peale... ugh. Vorm peab ilus olema ja soovitavalt minimalistlik.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:37:28 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
m2ka kirjutas:
Huvitav, kas keegi "PS4 Slim + komp" PS Pro vastu oleks nõus vahetama või selliseid lolle maailmas pole? Kuidas suhtumine on?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81


Eesmärk oli pigem diskussiooni arendada, kui suunata mind sinna, kus reaalsed tehingud toimuvad.
Järjest enam tundub see idee kahtlane...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:42:32 vasta tsitaadiga

m2ka kirjutas:
beastbeats kirjutas:
m2ka kirjutas:
Huvitav, kas keegi "PS4 Slim + komp" PS Pro vastu oleks nõus vahetama või selliseid lolle maailmas pole? Kuidas suhtumine on?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81


Eesmärk oli pigem diskussiooni arendada, kui suunata mind sinna, kus reaalsed tehingud toimuvad.
Järjest enam tundub see idee kahtlane...


mida siin ikka nii väga diskuteerida. kindlasti on neid kes on nõus su kasutatud ps4 ära ostma ja siis paned puuduoleva raha juurde ja ostad endale pro.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 11.01.2017 17:15:05 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Aeron, küll tulevad ka special edition'id - momendil vaid FF XV oma icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kast on ikka kole ju.
Ei taha ka mingit mängu logo sinna peale... ugh. Vorm peab ilus olema ja soovitavalt minimalistlik.


mis sa sellest kastist vahid,peaasi et asi toimib korralikult,mul pole küll aega mingeid kaste vaadata,konsoolid arvuti ja muud vidinad praktiliselt nähtamatult paigutatud,et kola liiga palju silma ees poleks ja pole aega neid vahtidagi kui mängid ega enam mingi 18 aastane või noorem poisike pole,kui noorem siis ehk arusaadav et bling bling silma ees oleks

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2017 08:52:34 vasta tsitaadiga

Asi pole selles, ise paneks ka ära, lihtsalt minu jaoks on üllatav, kui vähe on vaeva nähtud. Me räägime seadmest mis inimeste elutoas on. Reeglina nähtaval kohal.
Näeb välja nagu 90ndate välised cd lugejad... tavaline suur ps4 on hoopis teisest puust selles osas.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.