Mass Effect: Revelation tegevus toimub mitukümmend aastat enne ME1 sündmusi ja keskendub Andrsoni ja Sareni vaenule (mängus on selle kohta ainult veidi dialoogi Andrsoni poolt ja Sareni viha inimeste vastu).
Lisaks annab see raamat ka infot Sareni ja reaperite teemale - põhimõtteliselt eellugu ME1-le.
Ma ise kõik läbi lugenud+ koomiksid + mängud. Minu enda jaoks üks all time best stories _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Ma olen harjunud, et tech demod on palju uhkemad, particle efektid puudusid, tolmu/udu jne pole näha, mis tekitaks sellist atmosfääri. See tundus selline steriilne ja tühi minu jaoks ja jätab mulje, et mäng on veel paljude aastate kaugusel valmimisest ... mida pre-alpha peakski vist viitama. Samas on see juba pea 4a arenduses olnud ja see oli parim, mida neil oli näidata hetkel?
Tegelased tundusid puised. Seda siis cutscene'is, ise ringi liikudes tundus tegelane paremini liikuvat. _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Arvestades seda, et see jooksis 30fps on kahtlus, et see on konsooli capture (PS4 Pro?) kuigi ma ei oska 4K seletada (upscale?). Kahtlen, et neil korralik PC build hetkel up&running on arvestades pre alpha staatust.
Ausaltöelda 30fps oli mul valus vaadata ja 4K peal tuli see veel eriti esile. Seega 4K asemel oleks võinud panna pigem 1080p 60fps video - oleks parema mulje jätnud.
Tegelaste animatsioonid tundusid tõesti puised ja kehvemad kui ühes varasemas videos aga raske öelda kas see oli 30fps tõttu. Muidu gameplay osas nii vähe kui seda nägi pole ette heita - omnitool ikka alles ja jetpack on lahe lisa. Stoori tundub kah piisavalt huvitav.
karvane, Video lõpus lubab N7 päeval ehk 7 Novembril uut trailerit. Loodetavasti see on siis asjalikum. _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Siinsetest vingujatest aru ei saa. Ilmselt pole eelmisi Mass Effect mänge korralikult mängitud ning ME:A'd üritatakse juba eos võrrelda mingite muude AAA mängudega, ja oodatakse meeletult põhjalikke gameplay videosid ja story reveale vms jama. Not gonna happen anytime yet. Ja miks peakski? ME seeria on unikaalne pärl mängude ajaloos. Sellel pole ühtegi konkurenti, mis tekitaks vajaduse uusi mängu osasid meeletult hypida ja reklaamida ning pidevalt huvi üleval hoida ja hirme maha suruda mingite gameplay videote ja muude asjadega. Pole mingit kartust, et kui ME:A piisavalt huvitav ja viimistletud praegu ei tundu, siis inimesed ostavad või panevad raha kõrvale mingi teise sarnase mängu ostmiseks. Sest sarnaseid mänge pole lihtsalt olemaski.
Tldr: Bioware/EA võivad südamerahus enda tempos asjaga tegeleda ning nokaotsast inffi anda, sest mängu algne edu on praktiliselt täielikult garanteeritud eelmiste osade edu tõttu. Ning pikemaajaline edu sõltub juba mängu enda headusest ja parem ongi kui sellele keskendutakse.
Siinsetest vingujatest aru ei saa. Ilmselt pole eelmisi Mass Effect mänge korralikult mängitud ning ME:A'd üritatakse juba eos võrrelda mingite muude AAA mängudega, ja oodatakse meeletult põhjalikke gameplay videosid ja story reveale vms jama. Not gonna happen anytime yet. Ja miks peakski? ME seeria on unikaalne pärl mängude ajaloos. Sellel pole ühtegi konkurenti, mis tekitaks vajaduse uusi mängu osasid meeletult hypida ja reklaamida ning pidevalt huvi üleval hoida ja hirme maha suruda mingite gameplay videote ja muude asjadega. Pole mingit kartust, et kui ME:A piisavalt huvitav ja viimistletud praegu ei tundu, siis inimesed ostavad või panevad raha kõrvale mingi teise sarnase mängu ostmiseks. Sest sarnaseid mänge pole lihtsalt olemaski.
Tldr: Bioware/EA võivad südamerahus enda tempos asjaga tegeleda ning nokaotsast inffi anda, sest mängu algne edu on praktiliselt täielikult garanteeritud eelmiste osade edu tõttu. Ning pikemaajaline edu sõltub juba mängu enda headusest ja parem ongi kui sellele keskendutakse.
Siin sa paned küll ikka mõnusalt puusse. Oled ära unustanud, mis trall kolmanda osa väljatuleku ümber käis (ingame IGN beibest kuni ME3: "Space" Edition'ini välja)? ME seeria fännina hakkas minul igatahes paha kõike seda pealt vaadates. Eks uue osaga hakkab samuti see pralle vaikselt tuure ülesse võtma.
PC'l ei suuda pärast Witcher 3 kindlasti ME omast koridoride rägastikku ja tühjade valikutega role play'd"nautida.
ME3 story osas ka väga ei säranud, lõpust pole üldse mõtet rääkida. Kui uusi konsoole arvestades (aga ei, peab ka vanematega arvestama) võiks loota korralikku ja kena avatud maailma igal planeedil/hub'il, siis tegelikult väga optimismiks põhjust ei näe. IMO tegijad kinni oma vanas mudelis, mitte ei sihi kõrgemale (kui just fixitud boss fights või 2D sprite'd sinna ei kuulu).
Siinsetest vingujatest aru ei saa. Ilmselt pole eelmisi Mass Effect mänge korralikult mängitud ning ME:A'd üritatakse juba eos võrrelda mingite muude AAA mängudega, ja oodatakse meeletult põhjalikke gameplay videosid ja story reveale vms jama. Not gonna happen anytime yet. Ja miks peakski? ME seeria on unikaalne pärl mängude ajaloos. Sellel pole ühtegi konkurenti, mis tekitaks vajaduse uusi mängu osasid meeletult hypida ja reklaamida ning pidevalt huvi üleval hoida ja hirme maha suruda mingite gameplay videote ja muude asjadega. Pole mingit kartust, et kui ME:A piisavalt huvitav ja viimistletud praegu ei tundu, siis inimesed ostavad või panevad raha kõrvale mingi teise sarnase mängu ostmiseks. Sest sarnaseid mänge pole lihtsalt olemaski.
Tldr: Bioware/EA võivad südamerahus enda tempos asjaga tegeleda ning nokaotsast inffi anda, sest mängu algne edu on praktiliselt täielikult garanteeritud eelmiste osade edu tõttu. Ning pikemaajaline edu sõltub juba mängu enda headusest ja parem ongi kui sellele keskendutakse.
pakun,et sellest tuleb sama vahva mäng nagu oli Dragon Age Inquisition, kus sai ka väga palju open world maailmas seigelda.
Pakun et sellest tuleb tüüpiline EA dumbuser gay consooli port. Kui sa ühte juba mänginud oled siis võid teised mängimata jätta. Loomulikult on nad oma vigadest õppinud ja seekord on võimalik lõpus lausa 10 nupu peale vajutada.
Võiks ju veel jätkata , aga eelnev peaks vist juba piisavalt näitama mida ma uues osast ootan.
Mass Effect on poin'n'click corridor adventure + dating sim. Olgu või kolmkümmend nuppu, seiklus selle nupu juurde pääsemiseks peaks ikka enam-vähem tulema.
Pikk seekord konsooli ja PC vaheline delay tuleb?
Mass Effect on mäng, millele SciFi vallas võrdset pole, nii et kindlasti võtan ligi.
Ainuke jama on see neetud Origin... no ei suuda EA kohe kuidagi kasutajasõbralikku asja teha, see uus Origini versioon on täielik ikaldus,
Ma ei kujta ette, kellele selline iseliikuv kaltsutekk meeldida võib... Ja muidugi klienditugi. telefon andis mul otsad, restore key on kadunud ja nüüd on mul EA konto kinni... Terve nädal ei saa ma tehniliselt toelt mingit vastust, lubati helistada, aga kui avastati, et pole usast, mõeldi ümber, chat näitab ainult kirju - oodake, kohe võtame teiega ühendust ja nii juba nädal aega. Tegin uue konto ja võtsin origin accessi, ja ei hakka enam electronic fartsi tuge ootama. Ja lõpuks lihtsalt PEAN küsima, mitu lillat seekord mängus on? Kuid ärge saage valesti aru, Mass Effecti triloogia on üks minu suurimaid lemmikuid, väja arvatud mõned "erinevus rikastab" nüansid. Need tunduvad mulle ainult selleks mängu topitud olevat, et nii on "ette nähtud"... Aga mängu ootan huviga.
Vondur, Kõik versioonid peaks samal ajal välja tulema.
tsitaat:
Q2 2017
Aprill 2017 kuni Juuni 2017.
tsitaat:
loyalty missions for companions are coming back from Mass Effect 2
tsitaat:
The Deluxe Edition of the game is priced at $69.99
tsitaat:
Deluxe includes: Pathfinder Casual Outfit, Scavenger Armor, Pathfinder Elite Weapon Set (4), Pet Pyjak (Monkey), Digital Soundtrack, Multiplayer Deluxe Launch Pack $5 Value
tsitaat:
The Super Deluxe Edition of the game is priced at $89.99
tsitaat:
The Collectors Edition of the game is priced at $99.99 to 199.99 depending on the included ND1 model
Tavaversioon on vist 60 nagu alati. Collectors Edition on suht mõttetu nagu alati. Mako v2 (Nomad ND1) mudel siis kaugjuhitav. Eraldi ostes on see mänguasi 199 kaugjuhitav, 99 tavaline.
Deluxe on 10 kallim ja vb on mõttekas.
Voice Cast info:
By the way, Bioware also just revealed that renown actor Clancy Brown will voice Alec Rider (the father), while Tom Taylorson and Fryda Wolff will voice siblings Scott and Sarah Ryder, respectively.
MP infot kah:
Some additional Mass Effect Andromeda information just became available through the Origin Store, where you can already pre-order the game.
It seems like there’s a “Super Deluxe Edition” exclusive to the store, priced at $89.99. It will give you 20 weekly multiplayer launch packs (with weapons and equipment) as well as 20 weekly multiplayer booster packs to boost your progression.
The overview of the game also gives a little more information on the multiplayer mode, which will apparently be a class-based experience.
Join the APEX Forces. Multiplayer in Mass Effect Andromeda places you into a class-based, 4-player co-op fire-team experience. Team up with three of your friends to take on the enemy threat and protect the interests of the Andromeda Initiative. _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Mõttetu mänguasi krt.. milleks ei viitsita mingit laeva mudelit toppida.. nagu mul see Normandy SR2 mudel.. pisike kuid ülikena, kõik metallist. Suht odav oli ka.. mingi 20 naela.
Anyway, trailer väga hea, eriti koos selle Initiative traileriga koos.. Kurat ma sain aru, et ME3 lõpus KÕIK said surma võibolla kaugetes universumites jäi rahvast ellu.. krt pole nii pikka aega mängind seda. Aga lihtsalt need relayd vist hävinesid ja jäädi lõksu oma tähesüsteemi?
Üsna huvitav story selle Cryostasis teemaga 600 aastat magamist.. see on täpselt nagu üks ulmefilm aga seal läks kõik väga perse.. ja see LÕPP... SEE LÕPP oli epic filmi nimi ei tule meelde..
Igatahes siit tuleb küll ma usun üks vägagi hea pela. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Huvitav kas seekord tuleb kontrolleri tugi kah või on jälle Biowarel nii "kiire", et PC-le jätkub aega ainult kontrolleri toe mängust välja rookimiseks? Eelmised 3 olid ju ilma puldi toeta, mis on imelik, sest sellist laadi mängud on kontrolleri jaoks nagu loodud. Algses, konsooliversioonis on ju tugi olemas, aga PC versioonil tehti sellele üks:null... Nupumehed me3explorerist on küll kõigi kolme Mass Effecti pulditoed täielikult taastanud, aga selleks läks hea hulk aastatid aega, sest nad tegid kõike ju pimesi, ilma algmaterjalide ja libraryteta. Miks Bioware seda ise ei teinud, on täielik mõistatus, nemad küll väitsid, et polnud aega... aga patchide tegijad räägivad, et Bioware ise oleks puldi toe paari päevaga käima saanud. Kui nüüd taas kontrolleri tuge ei tule, siis ma kahtlustan, et keegi suur Bioware või EA nina on kontrollerifoob. Third person mängude mängimiseks on kontroller minu arvates jupp maad mugavam kui klaviir.
HDTanel kirjutas:
Kurat ma sain aru, et ME3 lõpus KÕIK said surma võibolla kaugetes universumites jäi rahvast ellu..
Olenes millise valiku sa lõpus teed, kui hävitad Reaperid, jäävad kõik ellu, kui jätad Reaperid alles, sureb suurem osa intelligentsetest rassidest.
viimati muutis Vondur 08.11.2016 02:11:14, muudetud 2 korda
Vondur, Kui palju actionit pole ja täpset sihtimist pole vaja, siis küll jah. Isiklikult ei suuda küll kontrolleriga mängida ühtegi mängu.
See on harjumise asi, ma armastan mugavust, aga klaveri taga tundide kaupa sitsida ei ole mugav, vähemalt minu jaoks. Ma olen isegi ilma puldi toeta Stalkerieid puldiga mänginud...Xpadderi abil ja polnud see asi üldse nii hull, sain hakkamal
Kurat ma sain aru, et ME3 lõpus KÕIK said surma võibolla kaugetes universumites jäi rahvast ellu..
Nagu mina aru saan, siis stardivad nad Andromeda poole teele ennem ME3 algust.
jep, 20 aastat peale inimkonna ametlikku vastuvõtmist tsitadelli, seega võis see startida ka vabalt enne esimest osa - ei teagi peast seda ajajoont.
treiler ootamine
2185 tähendab, et kas enne ME2 lõppu või vahetult peale seda, aga enne ME3 algust.
Ühesõnaga enne kui Reaperite invasioon aktuaalseks muutus. Ehk Andromeda tegelinskite arust peaks Milky Way olema omadega oki-doki ning minnakse teise galaktikasse avastama ja koloniseerima, mitte põgenema Reaperite eest.
Hea valik Bioware poolt kuna pm. elimineerib ME2 ja ME3 lõpud, kus kõik võisid surma saada, kogu galaktika hävineda jne. Ehk igaüks võib rahus mõelda, et nende Mass Effect'i Shepard ja Co. story lõppes just nii nagu ta lõppes.
kas see tehnoloogia hävitamise teema pani põõna tervele universumile, või siis vähemalt galaktikate klastrile, et näiteks peale me3 tegevust andromedal samuti kottpime?
Kas ME4's on siis ka relay'd, mitte ei kasutata mingit täiesti uut tehnoloogiat?
Ei taha traileriga spoilerdada.
Modelite osas hea lihtne, vähemalt mängu esimese poole saab kasutada sama armorit ja relvi nagu eelmistes, sest nad ju tõid tehnika meie juurest kaasa. Loodetavasti lubavad seekord jälle peategelasel oma suva järgi armorit valida ja ei ole mingi nööpide "tuunimine" ja värvimine. Kõrvaltegelased ükskõik, Liara niikuinii lasi ju 3M kirurgimaskiga avakosmoses ringi, sellest halvemat ei kujuta ette.
Kui tahetakse täiesti blind olla, siis midagi ikka see trailer spoilib. Sellesmõttes täiesti tavaline - kui sulle teised taolised asjad on häirinud, siis skipi, aga kui mitte, siis pole seal hullu midagi.
Mulle endale pakkus Orientation Briefing video suuremat huvi, ja ootan huviga millal teised taolised tulevad (pidi vist 6 videot olema). Ma vaatan neid pigem kui lisainfot mängu alustamise olukorrale, mitte kui otseste spoileritena.
Kas ME4's on siis ka relay'd, mitte ei kasutata mingit täiesti uut tehnoloogiat?
Vot see ongi paradoks. Kui nad tõesti lahkusid linnuteest ME2-ME3 vahel, siis ilma releedeta on suurim saavutatav kiirus FTL mis kõlbab ainult tähesüsteemi piires kruiisimiseks.. Võibolla siis Andromedas on mingi hüperarenenud rassi poolt mahajäetud releed mida saab kasutada. Ultimate troll oleks, siis kui selgub et ka need on Reaperite paigaldatud - vihma käest räästa alla _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
firemark, Üks asi on FTL-ga külmutatud olekus 600 aastat lennata mis tundub loogiline. Teine asi oleks 5 aastat lennata galaktika teise ossa olles samal ajal ärkvel. Releega võtaks see minuti.
Või siis võtsivad üle idee ulmesarjast Stargate Universe, kus FTL oli moditud pakkumaks peaaegu hyperspace lähedast kiirust. Kuna ME2 ajal polnud hyperspace võimekust, siis ei tundu loogiline, et seda kasutataks galaktika siseselt liikumiseks.
Kiiruse osas parimast halvimani: Relee>Hyperspace>FTL>Sublight (parandage, kui ma eksin). _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kas ME4's on siis ka relay'd, mitte ei kasutata mingit täiesti uut tehnoloogiat?
Vot see ongi paradoks. Kui nad tõesti lahkusid linnuteest ME2-ME3 vahel, siis ilma releedeta on suurim saavutatav kiirus FTL mis kõlbab ainult tähesüsteemi piires kruiisimiseks.. Võibolla siis Andromedas on mingi hüperarenenud rassi poolt mahajäetud releed mida saab kasutada. Ultimate troll oleks, siis kui selgub et ka need on Reaperite paigaldatud - vihma käest räästa alla
Andromeda's ongi kogu mäng põhimõtteliselt ühes nö. tähtede kogumikus - "star cluster", ehk pole mingit ME1-3 sarnast terves galaktikas uitamist. A'la nagu ME1-3 Horsehead Nebula või Armstrong clusteris käiks kogu tegevus. Ehk FTL kiirusest piisab täiesti selle avastamiseks. FTL on tegelt sitaks kiirem kui enamik arvavad ME universumis. (loe postituse lõppu)
Praktikas erilist vahet mängu mahul tähesüsteemide avastamises, võrreldes eelmiste osadega, ei tohiks olla, sest ühes selles star clusteris võib olla ka sadu ja tuhandeid tähesüsteeme. Ehk avastamist peaks jaguma.
Selles suhtes oli ME1-3 tegelt küllaltki tobe, sest kõikide rasside avastatud tähesüsteemid kokku panduna ei katnud ka rohkem kui mingi 1-2% kogu piirkonnast ära. Ehk naljakas oli lennata ühest galaktika otsast teise, olgugi, et arvatavasti isegi Citadel'i ümbruskond polnud veel kaardistatud.
firemark kirjutas:
kas siis mingi 600aastaga ei lenda Andromedale ära?
Kaugus: 2.537 million light years
FTL kiirused: The exact FTL speeds at which starships of the modern galaxy travel are unknown. It is noted, however, that Reapers are believed to be capable of traveling nearly 30 light-years (283,821,914,177,424,000 meters) within a 24-hour period, and that this rate is roughly twice what Citadel starships are capable of traveling. This equates Reaper FTL capabilities to around 10,958 times the speed of light.
Ehk siis Citadel rasside FTL kiirused peaksid jääma ca. 5500x valguskiiruse juurde.
Seega 2 5370 000 / 5500 = 465 aastat sõitmisaega. Veidi kohandada kauguse ja FTL võimekuse detaile ning suht täpselt 600 aastat võibki tulla. Helios cluster on vist väljamõeldud koht Andromeda's, seega on Bioware kirjanikel ruumi mängida selle täpse asukohaga ning mis see lõplik distants sinna olema saaks.
Kokkuvõttes Bioware Lore ja pärismaailma galaktikate kaugused ja füüsika põhimõtted (kaugus jms) laias laastus kõik klapivad.
Mäng ise on väga ME, nagu ei olekski pausi sisse jäänud. Ei tahtnud väga vaadata, sest spoilers jne, aga kõik oli välimuselt "tuttav". Uus femshep jätab suht külmaks... Suutsid leida sama igava hääle nagu ME1-3 nokuga shepardi jaoks.
sooty, Mulle Mark Meeri hääl tegelikult väga meeldis. Sama ka Shepardi näo disain (mis on võetud vist Hollandi modelli pealt?) mida ma üldse muutma ei hakanud vaid läksin defaultiga. Femshepi häält ei talunud ja seetõttu ei suutnud ka kordagi naistegelasega stoorit alustada.
FemRyder tundub küll üsna huvitav. Vb seekord on vastupidi. ManRyder tundus küll selline isikustamata mees tänavalt. Naljakas saab olema character editoris teha temast võimalikult Shepardi näoga mees
Siin kohal loodan, et character editoris on näokoodid alles mida saab kasutada.
EDIT: Lol Andromeda on äkitselt väga kuum koht aastal 2017. Mingi Steam Early Access RTS kah tulemas
küsimus selline: inimkond läheb andromedas ju kuhugi mily way äärealale, kus inimesi ei ole teadaolevalt !?
Kuidas traileris juba mingid inimesed (v humanoidid?) siis olemas olid.
Pidi olema täiesti asustamata ju, aga paistab, et tsivilisatsioone küll ja veel ja pmst oledki sissetungija, varas, nomaad, vmt nende meelest.
mu küsimused, vaatasin muidugi ainult kiiruga traileri, aga teadjamad võiks kommenteerida.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.