Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSN] PlayStation Network mängude arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 13:56:35 vasta tsitaadiga

Juuni mängud:

Here’s your full line-up of games for June:

NBA 2K16 (PS4)
Gone Home (PS4)
Echochrome (PS3)
Siren: Blood Curse (Episodes 1-12) (PS3)
God of War: Chains of Olympus (PSP/PS Vita)
Little Deviants (PS Vita)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 12:30:22 vasta tsitaadiga

NBA2k16 on suht mängitav
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 18:41:23 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
NBA2k16 on suht mängitav


Yes mulle sobib!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 14:03:42 vasta tsitaadiga

Ma küll seda NBA 2k16 ei leia kusagilt, et oleks free. icon_rolleyes.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 14:08:26 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma küll seda NBA 2k16 ei leia kusagilt, et oleks free. icon_rolleyes.gif

tuleb järgmine teisipäev vist.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 10:07:04 vasta tsitaadiga

Üle pika aja midagi normaalset kah PS Plus lineup'is. Samas saan hästi aru, et väga paljusid NBA ei koti ning seega võivad ka selle kuu mängud suht mõttetud tunduda. Viimasel ajal on mingit indie kräppi ainult tasuta pakutud ning võiks vahelduseks mingi 6kuud - 1a vana AAA title ka siia valikusse lisanduda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 19:33:22 vasta tsitaadiga

Here’s your full lineup, going live on 5th July:
Saints Row: Gat Out of Hell (PS4)
Furi (PS4)
Fat Princess (PS3)
Call of Juarez: Bound in Blood (PS3)
Prince of Persia: Revelations (PS Vita)
Oreshika: Tainted Bloodlines (PS Vita)
https://blog.eu.playstation.com/2016/06/29/saints-row-gat-out-of-hell-furi-come-to-playstation-plus-on-5th-july/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2016 21:42:03 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Here’s your full lineup, going live on 5th July:
Saints Row: Gat Out of Hell (PS4)
Furi (PS4)

Njah... ainult mingit paska jagatakse. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 10:25:57 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Here’s your full lineup, going live on 5th July:
Saints Row: Gat Out of Hell (PS4)
Furi (PS4)

Njah... ainult mingit paska jagatakse. thumbs_down.gif

IMO Furi tasub ainuüksi OST'i pärast mängida thumbs_up.gif
https://furi.bandcamp.com/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 20:35:40 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Dj-E kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Here’s your full lineup, going live on 5th July:
Saints Row: Gat Out of Hell (PS4)
Furi (PS4)

Njah... ainult mingit paska jagatakse. thumbs_down.gif

IMO Furi tasub ainuüksi OST'i pärast mängida thumbs_up.gif
https://furi.bandcamp.com/

OST tundub küll väga hea icon_smile.gif thumbs_up.gif

Analoogne mäng mida pelada OST-i pärast on Transistor - https://www.youtube.com/watch?v=-zA1jRmAYfU icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.08.2016 22:32:48 vasta tsitaadiga

PSN Plus August Full lineup:

Tricky Towers, PS4
Rebel Galaxy, PS4
Yakuza 5, PS3
Retro/Grade, PS3
Patapon 3, PS Vita
Ultratron, PS Vita, PS3, PS4

http://blog.us.playstation.com/2016/07/27/playstation-plus-free-games-for-august-2016/
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 22.08.2016 19:28:08 vasta tsitaadiga

Homsest peaks siis Inside PS4 peal saadaval olema. Huvitav, et siiani pole mingit infot PSNis selle kohta.

http://playdead.com/games/inside/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2016 21:58:53 vasta tsitaadiga

randar99 kirjutas:
Homsest peaks siis Inside PS4 peal saadaval olema. Huvitav, et siiani pole mingit infot PSNis selle kohta.

http://playdead.com/games/inside/

PSN ja kogu see PS Store on ikka jube sitalt üles ehitatud. Kusagilt pärapõrgu Redditi lehe pealt sain kogemata teada, et Resident Evil Revelations 2 on tasuta. PS Store seda kusagil ei reklaaminud või siis mina seda ei märganud. icon_razz.gif Kurat seda teab, mis mängud veel siis tasuta on. Poe otsing on kah jube lame kui seda teha PS4 kaudu.

Kas seda PS4 avaekraani layouti kuidagi muuta ei saa? Ei meeldi see ühe riba süsteem üldse. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaska
HV kasutaja
vaska

liitunud: 11.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2016 21:30:27 vasta tsitaadiga

http://www.polygon.com/2016/8/22/12585076/playstation-plus-prices-september-2016?utm_campaign=polygon.social&utm_medium=social&utm_content=polygon&utm_source=facebook
thumbs_down.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 31.08.2016 19:17:10 vasta tsitaadiga

Playstation Plus September 2016 lineup:
Lords of the Fallen, PS4
Journey, PS4, PS3
Prince of Persia: The Forgotten Sands, PS3
Datura, PS3
Badland, PS Vita, PS4, PS3
Amnesia: Memories, PS Vita
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 20:32:45 vasta tsitaadiga

Vähemalt midagi kvaliteetsemat PS4 omanikele. Lordsi pean siis silmas icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 31.08.2016 21:17:35 vasta tsitaadiga

Ma jällegi ootan Journey'd, pole seda mänginud ja täitsa väärt asi, mida tasuta saada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 21:30:33 vasta tsitaadiga

ootan ka Journey-t, just paar päeva tagsi just kahetsesin, et viimase sale-ga ära ei võtnud :p
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 22:23:28 vasta tsitaadiga

Teade hinna tõusust ja kohe 2 kvaliteet asja. Jätkame samas vaimus!!! (mängude osas, mitte hinna tõusu osas icon_lol.gif ) icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel0
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2012




sõnum 02.09.2016 09:07:28 vasta tsitaadiga

Tegin ise just ostu ära 12 kuud. Sain veel okidoki-st 34 euroga.
Ning kohe kirsiks tordil toredad mängud.
Olen plaaninud osta mõlemat, ning nüüd saan "tasuta".
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 14:14:23 vasta tsitaadiga

Ei tea millal need selle kuu tasuta mängud aktiivseks muutuvad? Tahaks juba Lords of the Fallen-it pelada. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 15:25:19 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ei tea millal need selle kuu tasuta mängud aktiivseks muutuvad? Tahaks juba Lords of the Fallen-it pelada. icon_razz.gif

Tänasest, kuid poe uuendus vist alles õhtul...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 06.09.2016 18:10:10 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ei tea millal need selle kuu tasuta mängud aktiivseks muutuvad? Tahaks juba Lords of the Fallen-it pelada. icon_razz.gif

Tänasest, kuid poe uuendus vist alles õhtul...
Juba saadaval ja Journey on alla tõmmatud icon_smile.gif Vaatasin ka seda Badlands'i, aga see ei paista olevat ei liha ei kala, kuigi traileri andmetel miski award winning title. On's kellelgi kogemusi jagada sellest mängust?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 10:08:41 vasta tsitaadiga

Here’s the full line-up, available for download on 4th October:

Resident Evil, PS4
Transformers: Devastation, PS4
Mad Riders, PS3
From Dust, PS3
Code: Realize ~Guardian of Rebirth~, PS Vita
Actual Sunlight, PS Vita
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 15:19:23 vasta tsitaadiga

valik on ikka suht kesine.

Dj-E kirjutas:
Here’s the full line-up, available for download on 4th October:

Resident Evil, PS4
Transformers: Devastation, PS4
Mad Riders, PS3
From Dust, PS3
Code: Realize ~Guardian of Rebirth~, PS Vita
Actual Sunlight, PS Vita

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2016 21:09:42 vasta tsitaadiga

Call of Duty®: Infinite Warfare Beta - Download and get Call of Duty®: Infinite Warfare Multiplayer Beta* Access. The Open Beta runs from October 21, 10 AM PDT to October 24, 10 AM PDT.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 18:38:02 vasta tsitaadiga

http://blog.us.playstation.com/2016/10/26/ps-plus-free-games-for-november-2016/

PS Plus: Free Games for November 2016

Full lineup:
Everybody’s Gone to the Rapture, PS4
The Deadly Tower of Monsters, PS4
Dirt 3, PS3
Costume Quest 2, PS3
Letter Quest Remastered, PS Vita (Cross buy with PS4)
Pumped BMX+, PS Vita (Cross buy with PS4 and PS3)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 17:57:22 vasta tsitaadiga

kellelgi õrna aimu ka on miks mitte kuskil enam PSN FIN kaarte ei müüda ? Krt mul täna vaja juba, igal pool out of stock!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 27.10.2016 17:57:46 vasta tsitaadiga

IQzero kirjutas:
kellelgi õrna aimu ka on miks mitte kuskil enam PSN FIN kaarte ei müüda ? Krt mul täna vaja juba, aidake!

Siit äkki leiad: https://www.punktid.ee/psn/soome
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 18:04:28 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
IQzero kirjutas:
kellelgi õrna aimu ka on miks mitte kuskil enam PSN FIN kaarte ei müüda ? Krt mul täna vaja juba, aidake!

Siit äkki leiad: https://www.punktid.ee/psn/soome


Jäi täpsustamata, et raha vaja sinna peale kanda 50€. Plus on olemas muidu.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 27.10.2016 21:03:10 vasta tsitaadiga

IQzero kirjutas:
euforia kirjutas:
IQzero kirjutas:
kellelgi õrna aimu ka on miks mitte kuskil enam PSN FIN kaarte ei müüda ? Krt mul täna vaja juba, aidake!

Siit äkki leiad: https://www.punktid.ee/psn/soome


Jäi täpsustamata, et raha vaja sinna peale kanda 50€. Plus on olemas muidu.
Vaata aga vaata, siit on ka Soome omad otsas ... ei tea, mis ikaldus neil on icon_confused.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 10:55:20 vasta tsitaadiga

no... https://www.euronics.ee/t/72057/aja-ja-rahakaardid/playstation-network-live-kaart-sony-50/711719897231
saadavus kauplustes ka näha.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 13:54:26 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi Everybody's Gone to the Rapture tõmbamisega probleeme:
http://www.eurogamer.net/articles/2016-11-01-sony-investigating-ps-plus-issue-with-everybodys-gone-to-the-rapture

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 13:11:07 vasta tsitaadiga

Detsember 2016

Stories: The Path of Destinies (PS4)
Invisible, Inc. (PS4)
Hyper Void (PS4, PS3, PS Vita)
Tiny Troopers Join Ops (PS4, PS3, PS Vita)
Color Guardians (PS4, PS Vita)
VVVVVV (PS Vita)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 20:38:24 vasta tsitaadiga

Jōulupakkumises hetkel U4 vaid 25.-
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 18:17:50 vasta tsitaadiga

https://blog.eu.playstation.com/2016/12/22/the-playstation-store-january-sale-starts-today-and-its-our-biggest-ever/

Sony ei tahtnud Steamile alla jääda, paljud pakkumised on väga väga head. Ise leidsin päris mitu ostu! icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 23:45:18 vasta tsitaadiga

Ega ei tea millal see january sale lõppeb?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 24.12.2016 12:41:12 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Ega ei tea millal see january sale lõppeb?
Mängu andmete kirjelduse juures peaks hinna kehtivusaeg märgitud olema.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 13:47:34 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ega ei tea millal see january sale lõppeb?
Mängu andmete kirjelduse juures peaks hinna kehtivusaeg märgitud olema.


paljud uuemad või nimekamad mängud 7. jaanuarini
suurem osa mängud 21. jaanuarini

aga jah igal mängul kirjelduse juures on sooduse kehtivusaeg märgitud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plazas
HV kasutaja
plazas

liitunud: 24.02.2004




sõnum 27.12.2016 12:08:50 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi oleks võimalik mulle puust ja punaseks teha see mängude ostmine nii PSN poest või ka muudest poodidest?

1. Kui mul on registreeritud PSN konto näiteks Soome, kas mul on võimalik osta näiteks USA Amazonist / USA PSN poest omale mängu ja probleemideta omale peale lasta?
2. Kas mul on võimalik kasutada näiteks Soome PSN kinkekaarti 20€ USA PSN poest mängu ostmiseks?
3. Kui mul on registeeritud näiteks PSN konto Soome, kas ma saan seda ka ümber registeerida? Samas kui eelnevad mängud on peale lastud ajal kui Regiooniks on valitud Soome?
4. Milline oleks kõige parem leht hindade võrdlemiseks?

Tänud!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 12:33:02 vasta tsitaadiga

1. ei. muu riigi poe kasutamiseks pead tegema uue konto (elukohaks siis märgid soovitud riigi).
2. ei. konto ja kinkekaardi riik peavad samad olema. seda ka siis kui valuuta on sama (soome € kaart ei sobi prantslastele, sakslastele jne)
3. ei, konto riiki muuta ei saa.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 12:36:22 vasta tsitaadiga

plazas, sul võib konsoolis olla mitu erinevat kontot/kasutajat - nt. USA, EU ja Jaapan.
PSN Store's tasumine on valuuta põhine - enamus EU riikides euro, UK-s nael, USA-s dollar jne. - seega FIN PSN eelmakstud kaardiga (euro) sa USA, UK või Aasia poes tasuda ei saa.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plazas
HV kasutaja
plazas

liitunud: 24.02.2004




sõnum 27.12.2016 12:40:19 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
1. ei. muu riigi poe kasutamiseks pead tegema uue konto (elukohaks siis märgid soovitud riigi).
2. ei. konto ja kinkekaardi riik peavad samad olema. seda ka siis kui valuuta on sama (soome € kaart ei sobi prantslastele, sakslastele jne)
3. ei, konto riiki muuta ei saa.


1. Kuidas seda siis kõige parem teha oleks? Tasuks leida e-pood mis müüb regioonivabu digitaalseid koode?

beastbeats, https://psngames.org/downloads/the-last-of-us-remastered-ps4/ mõte on see mäng soetada. pood tundub usaldusväärne ja hind on hea. kas see nüüd minu soome kontoga kokku läheks?


viimati muutis plazas 27.12.2016 12:40:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 13:09:32 vasta tsitaadiga

plazas kirjutas:
pealuu kirjutas:
1. ei. muu riigi poe kasutamiseks pead tegema uue konto (elukohaks siis märgid soovitud riigi).
2. ei. konto ja kinkekaardi riik peavad samad olema. seda ka siis kui valuuta on sama (soome € kaart ei sobi prantslastele, sakslastele jne)
3. ei, konto riiki muuta ei saa.


1. Kuidas seda siis kõige parem teha oleks? Tasuks leida e-pood mis müüb regioonivabu digitaalseid koode?

Ei ole regioonivabu koode - pead ostma vastavalt konto asukohale PSN kaarte (USA omale USD, UK omale GBP jne.).

EDIT:
Ei saa su lingile ligi.

EDIT 2:
Googeldades tundub, et antud pood müüb hoopis kontosid, kus soovitud mäng peal - ei soovita osta thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:23:09 vasta tsitaadiga

Ise olen otsustanud USA konto kasuks ning ostan amazonis.com-ist PSN-i raha.

On ebamugav, kuna ei saa lisada PayPal-i ega krediitkaarti, kuid on vähemalt toimiv süsteem olemas.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plazas
HV kasutaja
plazas

liitunud: 24.02.2004




sõnum 28.12.2016 19:29:44 vasta tsitaadiga

m2ka, rumal küsimus aga miks mitte kohe osta otse PSN poest?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:45:21 vasta tsitaadiga

plazas, Kuna meie ei saa lisada enda kaarti PSN kontole, millega saaks otse osta. Kaart peab olema selle riigi oma, mis regioonis kasutaja on. Eesti regiooni ei ole. Seetõttu peabki neid rahakoode kuskilt ostma, et need PSN kasutajale lisada, millega midagi PSN-st osta saaks.

viimati muutis Siim159 28.12.2016 19:45:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:45:40 vasta tsitaadiga

Pole maksevahendit, mida USA PSN pood vastu võtaks. Kõik üritused PayPali lisada on ebaõnnestunud ning krediitkaart on samuti kohalik.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 20:45:54 vasta tsitaadiga

Jaanuar 2017

Day of The Tentacle Remastered, PS4 (Cross buy on PS Vita)
This War of Mine: The Little Ones, PS4
Blazerush, PS3
The Swindle, PS3 (Cross Buy on PS4 and PS Vita)
Azkend 2, PS Vita
Titan Souls, PS Vita (Cross Buy on PS4)

Enjoy the New Year and new games!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 22:09:22 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
Jaanuar 2017

Day of The Tentacle Remastered, PS4 (Cross buy on PS Vita)
This War of Mine: The Little Ones, PS4
Blazerush, PS3
The Swindle, PS3 (Cross Buy on PS4 and PS Vita)
Azkend 2, PS Vita
Titan Souls, PS Vita (Cross Buy on PS4)

Enjoy the New Year and new games!

Täitsa korralik kuu thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSN] PlayStation Network mängude arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.