Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.11.2016 13:16:24 vasta tsitaadiga

Kuskohast saab kiiresti "tobeda jõulukampsuni"? Kui kellelgi Tallinnas laenata, oleks ka käpp. Vaja reedeks juba..
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2016 13:22:07 vasta tsitaadiga

Talvikult küsi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 13:23:50 vasta tsitaadiga

hm's oli
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.11.2016 17:21:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuskohast saab kiiresti "tobeda jõulukampsuni"?


defineeri tobe, a la Pohlaku vammus style vms?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.11.2016 17:28:39 vasta tsitaadiga

sadama turult võib-olla saad sellise kampsuni, seal müüakse väga veidraid asju
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.11.2016 17:34:42 vasta tsitaadiga

see mingi taoline nagu sel tibil seal baaris seljas, võimalikult kirju ja inetu
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.11.2016 17:53:34 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

Kuskohast saab kiiresti "tobeda jõulukampsuni"?


defineeri tobe, a la Pohlaku vammus style vms?

http://skyplus.fm/k%C3%B5ige-koledam-j%C3%B5ulukampsun-2014

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.11.2016 18:14:26 vasta tsitaadiga

no ok , nende kõrval on Pohlaku vammus lausa ülikond ju
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 18:44:02 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:

defineeri tobe, a la Pohlaku vammus style vms?

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_lol.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 18:54:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mul on lihtne Bosch, lisafunktsioonidest on vaid poole koguse lüliti. Aga seegi o abiks, tsükliga kulub 12 liitrit vett, spetsiaalsoola eraldi paaki kulub pakk aastas. See viimane on vee pehmendamiseks. Aga profikasutuses pese a vastavad masi ad jah 2 tunni ja 50 minuti asemel vaid 2 minutit. Mingi aeg tuleb selline soetada.
Tellisin oma nõudepesuri ära. Lisagarantii ka kokku 5 aastaks.
https://www.euronics.ee/t/64405/noudepesumasinad/integreeritav-noudepesumasin-bosch-14-noudekomplekti/smi88ts02e
Uuel nädalal peaks kätte saama. Mööbli pean ka ära tellima köögi teise seina, kus sees see masin olema hakkab. Sinna seina tuleb ka uus integreeritav külmik, mida veel välja pole valinud.
Ilmselt uuel aastal viitsin jälle tegeleda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 19:45:33 vasta tsitaadiga

Miks need e-esmaspäevad, mustad reeded, punased pühapäevad, küber esmaspäevad jne mis kõik veel on mingi 3 nädala sisse kokku surutud? Aasta peale ei kannata laiali jaotada?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 19:48:37 vasta tsitaadiga

no hea kui soodukad kõik korraga ära on. siis ei pea aasta otsa sihtima neid õigeid päevi. kiidan heaks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2016 19:51:03 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Miks need e-esmaspäevad, mustad reeded, punased pühapäevad, küber esmaspäevad jne mis kõik veel on mingi 3 nädala sisse kokku surutud? Aasta peale ei kannata laiali jaotada?


sest debiilikud käisid kuskil ühises koertekoolis juudi loengut kuulamas. juut ütles, et tuleb teha nüüd ja tehtigi..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.11.2016 20:08:40 vasta tsitaadiga

aga vahepeal peab inimene raha koguma. suvel õllesummerid värgid kuhu raha vaja kulutada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 20:12:48 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
aga vahepeal peab inimene raha koguma. suvel õllesummerid värgid kuhu raha vaja kulutada.

keegi veel seal käib?
Parem on kodus juua, säästad rohkem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2016 20:14:04 vasta tsitaadiga

näed, käivad.. ma just mõtlesin, et ma ühe korra käisin, 2003 vist. kolme päevaga sikutasin ca 1200eek sirgeks seal. rohkem pole tahtnud kallist õlut ja praadi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 20:17:10 vasta tsitaadiga

mul ei läinud see aasta kahte sottigi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 20:31:22 vasta tsitaadiga

100€ on 1564 EEK...
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 20:56:01 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
100€ on 1564 EEK...


https://lmgtfy.com/?q=1+eur+in+eek

12.4041338 on õige kurss. vahepeal on inflatsioon teinud oma töö ja euro kukub


https://lmgtfy.com/?q=1564+eek+in+eur



Nüüd saate aru, et eurole üleminek oli vajalik sellepärast, et kroon tugevamaks saada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.11.2016 21:20:27 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus win 8.1 pro kohta. Tahan monitori draiverit uuendada, aga ta hakkab pomisema nagu draiver pole digitaalselt signeeritud ja ei luba ühesõnaga uuendada. Ei luba ka safe modes. Kuidas ma saaks ikkagi driveri peale litsuda?
Ühesõnaga draiveril puudub signatuur ja seda isegi siis kui tõmban draiveri ametlikult kodulehelt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 01:09:41 vasta tsitaadiga

Heakene küll, astusin siis ka striimimisteenuste orjade ridadesse lõpuks. Mõtlesin et proovin Deezeri ära. Tundus nagu kõige mõistlikum valik olevat.
Vaatan siis huvi mõttes ka, et kas näiteks Grünbergi hiljuti avaldatud plaat on ka nimekirjas... Vaata aga vaata, ja ongi. Aga mis kuradi jura see on, et viimane track pole Eestis saadaval?! icon_eek.gif WTF? Et nagu päriselt ka? Ei tea kuhu riiki siis peaks kolima, et Eesti oma muusikat vabalt kuulata saaks mingi lollaka striimiteenuse kaudu?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.11.2016 01:16:44 vasta tsitaadiga

see tavaline jant ju, nt espn tahad vaadata NBA kokkuvõtet mängust - content is not available in your region jms
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 01:28:05 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
see tavaline jant ju, nt espn tahad vaadata NBA kokkuvõtet mängust - content is not available in your region jms

Ei, ma saan aru, kui toodang ongi "väljamaine", aga "meie oma" Grünberg?! Eesti jaoks geoblokitud?! See on ikka eriti dick move.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 29.11.2016 02:51:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.11.2016 01:41:28 vasta tsitaadiga

neil pole siis diili tehtud vist Deezeriga, vanemad laulud jah mis pole aktuaalsed on saadaval
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 12:27:24 vasta tsitaadiga

Kas "linnukene" on siduv tingimus?

Inimene registreerus koolitusele ja selle käigus nõustus tingimustega (nagu hiljem selgus, siis tingimustes oli punkt, et 5 päeva enne koolitust on tühistamine tasuta, hiljem tuleb plekkida kogu summa). Saatis kolm päeva enne koolitust kirja, et ei saa tulla (tuli ka vastus, et aitäh teatamise eest) ning nüüd saadeti arve vihjega tingimustele.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2016 12:32:38 vasta tsitaadiga

Kui tähte närida, siis küll. icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 12:44:45 vasta tsitaadiga

Kuna ja kuidas koolitusele registreerus?
Neti ja telefoni teel tehtud lepingutest saab 14 päeva taganeda.

Kõige mõistlikum küsida Tarbijakaitsest üle.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 15:17:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui tähte närida, siis küll. icon_rolleyes.gif


Aga ainult siis kui ta selle dokumendi allkirjastas, kus ta tingimustega nõustus. Lihtsalt kuhugi oma nime kirjutamisega üldjuhul endale mingit siduvat kohustust kaela ei saa ükskõik mis linnud ja muud elukad seal on. Aga ilus see muidugi ei ole viimasel hetkel alt ära hüpata ja siis hakata vingerdama, et kohustustest kõrvale hiilida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 15:21:47 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kui tähte närida, siis küll. icon_rolleyes.gif


Aga ainult siis kui ta selle dokumendi allkirjastas, kus ta tingimustega nõustus. Lihtsalt kuhugi oma nime kirjutamisega üldjuhul endale mingit siduvat kohustust kaela ei saa ükskõik mis linnud ja muud elukad seal on. Aga ilus see muidugi ei ole viimasel hetkel alt ära hüpata ja siis hakata vingerdama, et kohustustest kõrvale hiilida.


Tõsi, lõppude lõpuks saab nii ka ära hu*ata, et "ma pole midagi saatnud, registreerunud" - tõesta siis

riaak kirjutas:
Kuna ja kuidas koolitusele registreerus?
Neti ja telefoni teel tehtud lepingutest saab 14 päeva taganeda.

Kõige mõistlikum küsida Tarbijakaitsest üle.


Päris nii ei ole, kui tegu on näiteks kaubaga või teenusega, mis on spetsiaalselt selle kasutaja jaoks koostatud (graveeringuga toode, personaalne koolitus mida ei ole võimalik kellelegi teisele enam pakkuda jne.), siis ei kehti.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.11.2016 15:26:55 vasta tsitaadiga

Veebipoest ostes ei pea midagi allkirjastama vms ja on samamoodi linnukese koht, millega nõustud tingimustega.
Ja 14 päevane tehingust loobumise õigus ei kehti kõigele, näiteks kliendi jaoks spetsiaalselt tellitud kaupa (eritellimus) ei saa tagastada ega sellest tehingust taganeda - ilmselt on see koolitus mingi taolise tingimusega seotud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 15:30:40 vasta tsitaadiga

Veebipoes nõustud tingimustega, aga kui tuleb ettemaksu arve ja seda ei tasu X aja jooksul, siis tellimus tühistatakse.
Üldiselt tavaliselt ilma ettemaksu tegemata ei arvestata reaalse inimese/tellimusega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 16:08:37 vasta tsitaadiga

Kes veab Eestis laiali DHL Economy teenusega saadetud pakid? DHL ise?
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 16:09:30 vasta tsitaadiga

ja ELS
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 19:52:41 vasta tsitaadiga

Mis südalinnas toimub? PPA kopter tiirutamas, liikluskorraldajad väljas, sireenid igal pool icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 20:15:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mis südalinnas toimub? PPA kopter tiirutamas, liikluskorraldajad väljas, sireenid igal pool icon_eek.gif

http://tallinncity.postimees.ee/3928827/sularahavedu-toi-tallinna-kesklinnas-kaasa-politsei-suuroperatsiooni?_ga=1.48188709.328011802.1463658740
Sulli toodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 20:33:01 vasta tsitaadiga

Fumetsu kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mis südalinnas toimub? PPA kopter tiirutamas, liikluskorraldajad väljas, sireenid igal pool icon_eek.gif

http://tallinncity.postimees.ee/3928827/sularahavedu-toi-tallinna-kesklinnas-kaasa-politsei-suuroperatsiooni?_ga=1.48188709.328011802.1463658740
Sulli toodi


Lugesin nati valesti Suli toodi:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/edgar-savisaar-sai-suudistuse-altkaemaksu-votmises-ja-laheb-kohtu-alla?id=76415731
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 20:36:17 vasta tsitaadiga

Kaks ühe hoobiga?
Hundisilma peremees ja rahavarud. Üks sõit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.11.2016 07:34:37 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kuskohast saab kiiresti "tobeda jõulukampsuni"? Kui kellelgi Tallinnas laenata, oleks ka käpp. Vaja reedeks juba..

Läheb kiireks... beer_yum.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 11:23:59 vasta tsitaadiga

Mis võiks olla tugevaim led kohtvalgusti/element GU10 pesasse?
Otsin sarnasele PAR valgustile lahendust
http://www.ledhouse.ee/40-PAR-Spot/3171-PAR-16-h%C3%B5bedane--75W-GU10-IP20
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 12:16:52 vasta tsitaadiga

Kust oleks võimalik hankida, 5mm paksu 50x50cm musta kummi(matti)?
Peaks olema mõlemalt poolt sile...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.11.2016 12:36:38 vasta tsitaadiga

vt http://www.plastok.ee/et/poorsed-kummid-5...45-shore/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:46:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kasutanud secret santa/loosipakkide jaoks mingit online lahendust? Kõik sõbrad mööda eestit laiali ja enne jõule on raske kõiki ühte ruumi saada, et teha reaalselt paberi peal loosimine. Leidsin mingi drawnames.co.uk, mis muidu tundub okei, aga testimisel tuli liiga palju ebavajalikku, mingid wish listid jms jurad. Uurin teiste kogemustest enne kui hakkan suvalistele lehtedele e-maile laduma. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:50:23 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin et sellised asjad jäid sajandivahetuse taha... icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:50:56 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kust oleks võimalik hankida, 5mm paksu 50x50cm musta kummi(matti)?
Peaks olema mõlemalt poolt sile...
http://www.tplast.ee/fi/tehniline-kumm/uldotstarbeline-kumm/
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:54:19 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ma mõtlesin et sellised asjad jäid sajandivahetuse taha... icon_rolleyes.gif


Keeruta oma silmi kui tahad, aga kuna sa minu sõber pole, siis pole üleüldse sinu murega tegu ju. icon_wink.gif Täiesti ebavajalik kommentaar.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015




sõnum 30.11.2016 13:58:17 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Ma mõtlesin et sellised asjad jäid sajandivahetuse taha... icon_rolleyes.gif


Keeruta oma silmi kui tahad, aga kuna sa minu sõber pole, siis pole üleüldse sinu murega tegu ju. icon_wink.gif Täiesti ebavajalik kommentaar.


LMGTFY
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 14:11:50 vasta tsitaadiga

No johhaidii, lugesid ka mu postitust üldse? Ma oskan googeldada küll, ma küsisingi spetsiaalselt siit, et keegi kirjutaks omadest kogemustest. Selle asemel, et lugeda, on vaja kohe ära panna oma lmgtfy'ga. doh.gif

Mihkel. kirjutas:
Kas keegi on kasutanud secret santa/loosipakkide jaoks mingit online lahendust? Kõik sõbrad mööda eestit laiali ja enne jõule on raske kõiki ühte ruumi saada, et teha reaalselt paberi peal loosimine. Leidsin mingi drawnames.co.uk, mis muidu tundub okei, aga testimisel tuli liiga palju ebavajalikku, mingid wish listid jms jurad. Uurin teiste kogemustest enne kui hakkan suvalistele lehtedele e-maile laduma. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 14:59:37 vasta tsitaadiga

Anna mõnele kõrvalisele isikule list ja saadab kõigile nimed laiali
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 15:36:38 vasta tsitaadiga

random.org-ga teed.

Notepadi paned ühe listi ja randomisse sama listi. Siis hakkad aga ketrama seal järjest. Kes aga esimeseks tuleb, selle paned järjest nimede taha kirja ja kustutad randomist ära.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 15:39:25 vasta tsitaadiga

Selle lahenduse miinus on see, et keerutaja ise teab kes kellele teeb ja soovi korral saab tulemusi manipuleerida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.