Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 13:28:37 vasta tsitaadiga

Hei, kas vastab tõele, et multiplayeris on ainult Rallycross võimalik?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2016 13:47:37 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Hei, kas vastab tõele, et multiplayeris on ainult Rallycross võimalik?

Ei tea mida täpsemalt silmas peetakse aga kui mõeldakse seda, et mida saab Dirt Rallys samaaegselt koos teistega sõita (olles samaaegselt samal rajal) siis jah, rallikross on oma vormilt ainuke. Rally ja hillclimb-i sõidad üksinda nagu ikka traditsioonilselt, ka rallikrossi saab üksinda sõita. Või siis AI vasta või teiste sõitjate aegade vasta netis.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 15:06:05 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Renq kirjutas:
Hei, kas vastab tõele, et multiplayeris on ainult Rallycross võimalik?

Ei tea mida täpsemalt silmas peetakse aga kui mõeldakse seda, et mida saab Dirt Rallys samaaegselt koos teistega sõita (olles samaaegselt samal rajal) siis jah, rallikross on oma vormilt ainuke. Rally ja hillclimb-i sõidad üksinda nagu ikka traditsioonilselt, ka rallikrossi saab üksinda sõita. Või siis AI vasta või teiste sõitjate aegade vasta netis.


Mõtlesin seda, et kas on nagu Dirt 3's, et erinevad võistlussarjad multiplayeris. Rallis sõidad eraldistardist küll aga ikka on võimalus kellestki mööda sõita kui liiga aeglane on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 15:16:50 vasta tsitaadiga

Renq, Dirt Rallys seda kahjuks pole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.11.2016 17:00:59 vasta tsitaadiga

kas tõesti Dirt3-s tavaralli modes multiplayeris starditakse eraldistardist aga saad aeglasematest mööduda? SP osas oli küll mingid scriptitud jubinad teepeal aga MP vaevalt? Mismoodi see siis välja näeb - et viimane vend ootab 30min et rajale saada?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 17:02:15 vasta tsitaadiga

Jah.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.11.2016 17:03:25 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Jah.


trollid või ongi nii? ma pole dirt3 MP kunagi mänginud, sp küsin.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 17:22:47 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Jah.


trollid või ongi nii? ma pole dirt3 MP kunagi mänginud, sp küsin.


Nii ongi, umbes 10 sekundiliste vahedega lastakse autod rajale. Muidugi on ka ghost cari võimalus, et kõik stardivad korraga, kuid see pole kuigi populaarne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 14.12.2016 13:28:30 vasta tsitaadiga

Mäng on surnud jah? Lisa pole midagi tulemas?
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 13:36:16 vasta tsitaadiga

Pole kuulda küll.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.12.2016 14:53:08 vasta tsitaadiga

09.12.2016
tsitaat:
This will be our last entry for this year, as the HQ head count starts to dwindle in advance of the holidays – but don’t worry, we’ll be back here in January with some actual, proper news. I know some of you have been struggling to deal with the lack of chat around what the studio are up to, but we’ll be lifting the lid on that pretty soon.
Eks näeb, mis ja millal avaldavad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 16:53:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
09.12.2016
tsitaat:
This will be our last entry for this year, as the HQ head count starts to dwindle in advance of the holidays – but don’t worry, we’ll be back here in January with some actual, proper news. I know some of you have been struggling to deal with the lack of chat around what the studio are up to, but we’ll be lifting the lid on that pretty soon.
Eks näeb, mis ja millal avaldavad.


Eks see Dirt Rally 2.0 (või mis iganes selle uue mängu nimi tuleb). 5 õnneliku Dirty mängijat käisid uut asja proovimas hiljuti. Midagi täpselt keegi veel ei räägi, aga öeldi, et uus mäng on sama rooli lähedane kui praegunegi icon_smile.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 02.01.2017 16:31:26 vasta tsitaadiga

Avastasin ka nüüd lõpuks enda jaoks selle mängu. Rooliga ikka super hea! Hetkel aint shifter puudu , ega keegi ei müü juhuslikult TH8A-d või fanateci oma ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 07:45:15 vasta tsitaadiga

Kui paljud Oculusega asja proovinud on? Neti kommentaatorid kiidavad maa ja taevani asja, endalgi plaanis l2hi kuudel osta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.01.2017 10:13:30 vasta tsitaadiga

Täitsa ving on sellega, tunnetus parem kui tavalise ekraaniga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 10:15:59 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Kui paljud Oculusega asja proovinud on? Neti kommentaatorid kiidavad maa ja taevani asja, endalgi plaanis l2hi kuudel osta.
Sõitsin kuu aega oculusega, pole viga, alguses tahtis harjumist ning reso võiks olla ikkagi parem. Graafika tuleks natuke kehvemaks keerata, muidu on natuke liiga pixliline. Immersion on see eest üle mõistuse hea, mida kitsamad ja tehnilisemad katsed on, seda suurem vahe tekkis monitoriga võrreldes. Soome sirgetel ja kiiretel teedel oli vahe väiksem, kuid Montes ei olnud ma varem kunagi liigades konkurentsis, Rootsi rekordid paugutasin ka kõik üle thumbs_up.gif Suurim jama on CV1 see näo pehmendus. Kuidagi imelikult surub vastu laupa ja ma ei olnud ainuke kel tekkisid peavalud pärast 30min kasutamist. DK2 sellist jampsi polnud. thumbs_down.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.01.2017 13:08:38 vasta tsitaadiga

Oculusega on täiega effektne jep. Saab ikka vahel sellega ka taotud. Sõita ikka ei oska, aga paremini kui muidu icon_biggrin.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 17:36:59 vasta tsitaadiga

dk2 on kogemus, seda olnud need kes esimest korda seda kasutanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 18:39:26 vasta tsitaadiga

Kas kunagi mingit uut staffi ka juurde pakkuma hakatakse, kas või tasuliste DLC-ga?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 19:41:03 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi oculus juba nurgas seisab, siis hea meelega laenaks mingi raha eest näiteks nädalaks seda. Pole kahjuks veel ühtegi õiget VR headseti proovida saanud ja ainult dirti pärast osta ka pole mõtet. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.01.2017 19:56:51 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Kas kunagi mingit uut staffi ka juurde pakkuma hakatakse, kas või tasuliste DLC-ga?



Mäng tuli välja 2015 aasta kevadel early accessina, mis tähendab pooliku ja mitte valmis tootena.nad lisasid mängu radasi ja autosi juurde päris tükk aega ja praeguseks on mäng väljas juba pikemat aega ja nagu aru saada siis on mäng valmis.
Kui võtad aega lugeda eelnevaid poste siis eelpool ka juba küsiti kas tuleb midagi juurde siis ,täpselt ei tea ja ehk midagi veel teevad.

tsitaat:
mikk36 kirjutas:
09.12.2016
tsitaat:
This will be our last entry for this year, as the HQ head count starts to dwindle in advance of the holidays – but don’t worry, we’ll be back here in January with some actual, proper news. I know some of you have been struggling to deal with the lack of chat around what the studio are up to, but we’ll be lifting the lid on that pretty soon.
Eks näeb, mis ja millal avaldavad.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 05:09:19 vasta tsitaadiga

Need kes on Oculusega s6itnud, kas teil 6nnestus ilma latency probleemita kloonida normaalselt m2ng teisele monitorile k6rvalistele vaatamiseks?

Kuna enamasti kui s6idame, siis s6idame koos v2ikese pundi s6pradega. Kuid see on oluline miinus kui ei 6nnestu toa seinal olevale proje pildile kloonida. Ikka elatakse kaasa teise s6idule ja kui 4 teist venda midagi ei n2e ja pime tuba on. Siis on oht umbe kiiresti purju j22da icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.01.2017 10:29:23 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Need kes on Oculusega s6itnud, kas teil 6nnestus ilma latency probleemita kloonida normaalselt m2ng teisele monitorile k6rvalistele vaatamiseks?

Kuna enamasti kui s6idame, siis s6idame koos v2ikese pundi s6pradega. Kuid see on oluline miinus kui ei 6nnestu toa seinal olevale proje pildile kloonida. Ikka elatakse kaasa teise s6idule ja kui 4 teist venda midagi ei n2e ja pime tuba on. Siis on oht umbe kiiresti purju j22da icon_biggrin.gif


jah, õnnestus. Kõik ultra seadetel fullhd ja jookseb. Muidugi arvuti on ka vist vastav asukohas, kus mul võimalik mängida (täpseid andmeid peast ei tea, lihtsalt testiks lükkasin kõik põhja).

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 12:23:25 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Need kes on Oculusega s6itnud, kas teil 6nnestus ilma latency probleemita kloonida normaalselt m2ng teisele monitorile k6rvalistele vaatamiseks?

Kuna enamasti kui s6idame, siis s6idame koos v2ikese pundi s6pradega. Kuid see on oluline miinus kui ei 6nnestu toa seinal olevale proje pildile kloonida. Ikka elatakse kaasa teise s6idule ja kui 4 teist venda midagi ei n2e ja pime tuba on. Siis on oht umbe kiiresti purju j22da icon_biggrin.gif


Polnud ka probleemi, mäng kuvab ise ühe silma pildi kuvarile ja selle panin alt+enteriga Full HD resoks. Shadow Play lindistab ka ilusti kuvarilt mitte oculuse mõlemat silma nagu DK2 puhul oli.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 01:22:02 vasta tsitaadiga

Okei, seda ma lugesin, et kui m2ngu ise on see v6imalus sisse ehitatud, et siis toimib. Aga kui ei ole, nagu enamik Oculus store toodetega vist. Siis tekkis see latency prob kloonimisel. Kuigi enamik netisl eiduvast arutelust p2rineb DK2 ajast ja Cv1 aegsed infot veel palju pole.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 11:29:24 vasta tsitaadiga

https://www.dirtgame.com/us/blog/6045 < Dirt Rally saab PSVRi toe thumbs_up.gif

ja lisaks co-driver icon_eek.gif

tsitaat:
But that’s not all! As well as allowing you to drive any of the stunning Rally, Rallycross and Hillclimb cars in full VR, the update to DiRT Rally will enable a game-changing second player to join in on the fun. Using a DUALSHOCK 4® controller, the second player will take the on the role of co-driver – using the social screen to understand when to send calls to the driver using the DUALSHOCK 4 buttons and touchpad. Making those calls at the right time will be the difference between the driver hearing the correct information at the right time, so it’s crucial that this is executed properly.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.01.2017 12:08:11 vasta tsitaadiga

Co-driver võiks arvutile ka tulla, päris äge oleks õlle kõrvale lahmida sõbraga icon_biggrin.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 12:57:33 vasta tsitaadiga

co-driver icon_eek.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif , ootan juba uuendust
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 16:56:25 vasta tsitaadiga

Eile tuli sõber Oculusega külla ja kõik sõbrad kes muidu tavalise suure telekaga mängida väga ei osanud, olid järsku 5x osavamad. Dirt rally on algajale tegelikult kõige realistlikum kogemus juba korraliku tooli ja rooliga, aga läbi VRi tegelt juba asi on väga ligilähedane päriselu kogemusele ja kohe esimese korraga hakatakse ettevaatlikumalt sõitma, mitte kurvides räige üle kiirusega välja puudesse põrutama. Muidugi me jõime ka korralikult ja Soome katsetel hea et keegi ketti ei pannud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 18:05:48 vasta tsitaadiga

PC peal mingeid liigasi ka veel eksisteerib miski 2000/2010 masinatega ja miski 4+ katset per race?
Reddit simrally tundub olevat veel suht ainuke aktiivne oma 3 katsega ja ega muud väga ei leiagi

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 19:18:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
PC peal mingeid liigasi ka veel eksisteerib miski 2000/2010 masinatega ja miski 4+ katset per race?
Reddit simrally tundub olevat veel suht ainuke aktiivne oma 3 katsega ja ega muud väga ei leiagi


EVAL alustab varsti uue hooajaga > www.eval-liiga.net

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 19:22:06 vasta tsitaadiga

ei eval-t ei viitsi, seal peab foorumis mingit krdi regamist tegema, mingi tiimide möll ja ei tea mis veel. Tahaks lihtsalt et regad liigasse ja sõidad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 19:31:58 vasta tsitaadiga

soovitan ikkagi mõelda icon_rolleyes.gif Saad katse aegu võrrelda jms, näide ühelt etapilt: https://docs.google.com/spreadsheets/d/13KAwuzJHiGCby2KnRQBjo5GT7zZasxahikLNkCmMF7Y/edit#gid=1450556730
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 20:37:17 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
co-driver icon_eek.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif , ootan juba uuendust
https://www.youtube.com/watch?v=rHLotUOvO9A
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.01.2017 22:43:38 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
PC peal mingeid liigasi ka veel eksisteerib miski 2000/2010 masinatega ja miski 4+ katset per race?
Reddit simrally tundub olevat veel suht ainuke aktiivne oma 3 katsega ja ega muud väga ei leiagi


EVAL alustab varsti uue hooajaga > www.eval-liiga.net


ei leidnud veel foorumist infot uue hooaja kohta??

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2017 14:38:48 vasta tsitaadiga

Tegin WRT Estonia alla 10-st rallist koosneva hooaja.
Masinaklassid - 2000 WRC ja 2010 WRC.
Iga ralli siis 5 katset, iga ralli kestab nädal aega.

Algab siis täna 23.01.2017 ja kestab kuni 03.04.2017

Link: https://www.dirtgame.com/uk/leagues/view-league-season/14064/pending

Pedal to the Metal!

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 16:11:40 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tegin WRT Estonia alla 10-st rallist koosneva hooaja.
Masinaklassid - 2000 WRC ja 2010 WRC.
Iga ralli siis 5 katset, iga ralli kestab nädal aega.

Algab siis täna 23.01.2017 ja kestab kuni 03.04.2017

Link: https://www.dirtgame.com/uk/leagues/view-league-season/14064/pending

Pedal to the Metal!
Miski 4 sõitjat siis on vms, aga endal läks suht hästi isegi, kuniks viimasel katsel kuristikku panin mõned kurvid enne finishit icon_evil.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AM1986EST
HV vaatleja
AM1986EST

liitunud: 22.02.2016




sõnum 26.01.2017 16:17:27 vasta tsitaadiga

DiRT 4 – coming June 2017
http://blog.codemasters.com/dirt/01/announcing-dirt-4/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 16:18:30 vasta tsitaadiga

AM1986EST kirjutas:
DiRT 4 – coming June 2017
http://blog.codemasters.com/dirt/01/announcing-dirt-4/

banana_dance.gif thumbs_up.gif hevi.gif onfire.gif
aasta oodatuim mäng, kindlalt.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AM1986EST
HV vaatleja
AM1986EST

liitunud: 22.02.2016




sõnum 26.01.2017 16:30:22 vasta tsitaadiga

Steam store leht:
http://store.steampowered.com/app/421020/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.01.2017 16:49:41 vasta tsitaadiga

Loodan, et nad nende buggyde ja muude asjade tagasitoomisega tavarallit ära ei riku!
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 20:15:54 vasta tsitaadiga

Loodetavasti tuleb see ikka dirt rally järjena mitte dirt 3'e. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 20:19:51 vasta tsitaadiga

dirt rally ja dirt 2-3 kompott, saad ise valida kas SIM või acrade stiilis juhtimine. thumbs_up.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 20:30:57 vasta tsitaadiga

Või midagi sellist jah. Ma ei saanud dirt rallys puldiga kohe üldse hakkama, aga rooli ei viitsi alati välja kiskuda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 20:36:01 vasta tsitaadiga

tegin Dirt 4 teema ka ära: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9350610#9350610
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 26.01.2017 20:46:21 vasta tsitaadiga

Heh, see treileri 00:40 lõik on ju konkreetne koht Dirt Rally'st. Minupoolest jätku olemasolevad rajad sisse kui sama palju radasid juurde panevad.
_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 17:46:08 vasta tsitaadiga

NeroEST, ma ise vaatasin ka, et sama grafa nendest klippidest.. huvitav, mis uut on? Ilmselt lisatakse need gymkhana jurad, mis DiRT 2,3-s oli.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.01.2017 18:17:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Equinox kirjutas:
Tegin WRT Estonia alla 10-st rallist koosneva hooaja.
Masinaklassid - 2000 WRC ja 2010 WRC.
Iga ralli siis 5 katset, iga ralli kestab nädal aega.

Algab siis täna 23.01.2017 ja kestab kuni 03.04.2017

Link: https://www.dirtgame.com/uk/leagues/view-league-season/14064/pending

Pedal to the Metal!
Miski 4 sõitjat siis on vms, aga endal läks suht hästi isegi, kuniks viimasel katsel kuristikku panin mõned kurvid enne finishit icon_evil.gif


Sõitsin ise ka kärmelt ära, kuna nädalavahetus hõivatud. Sõitsin korralikud ajad ette icon_razz1.gif Veel paar päeva aega, et kel sõitmata, andke tuld.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 09:41:10 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Sõitsin ise ka kärmelt ära, kuna nädalavahetus hõivatud. Sõitsin korralikud ajad ette icon_razz1.gif Veel paar päeva aega, et kel sõitmata, andke tuld.

Pagan, läksin Rootsit sõitma ja alates teisest katsest viskas Riftis auto pildi piskesse aknasse, sarnassese nagu menüüd ja muud ekraanid on icon_confused.gif Imelik on see, et custom stage, daily stages ja careeri all oli pilt normaalne, istud ikkagi autos. Teise katse sõitsin lõpuni ja lootsin, et 3ndal läheb pilt korda, aga ei. Ei aidanud mängu restartimine, ega miski muu ning jäigi seal maal poolikuks. icon_neutral.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 11:47:43 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Equinox kirjutas:
Sõitsin ise ka kärmelt ära, kuna nädalavahetus hõivatud. Sõitsin korralikud ajad ette icon_razz1.gif Veel paar päeva aega, et kel sõitmata, andke tuld.

Pagan, läksin Rootsit sõitma ja alates teisest katsest viskas Riftis auto pildi piskesse aknasse, sarnassese nagu menüüd ja muud ekraanid on icon_confused.gif Imelik on see, et custom stage, daily stages ja careeri all oli pilt normaalne, istud ikkagi autos. Teise katse sõitsin lõpuni ja lootsin, et 3ndal läheb pilt korda, aga ei. Ei aidanud mängu restartimine, ega miski muu ning jäigi seal maal poolikuks. icon_neutral.gif


Tegin ka Rootsi ära. Esimesed kaks katset ei saanud kuidagi rütmi üles. Lumevallid ei olnud minuga üldse sõbralikud icon_biggrin.gif Kuskil kolmandast katsest alates hakkas tempo paranema ja enamvähem okei aja sain lõpuks. Hetkel pole muidugi eriti 2010 klassi autosid läbinud seega lõpptulemus on veel küsimärgi all.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.