Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 858, 859, 860 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.11.2016 19:06:00 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
Kuhu täpselt peab laskma AMX40 , et pisema tankiga midagi kahju teha ?
Siiani pole õnnestunud eale küljele midagi teha sellisele ja ilgelt ajab tigedaks..ise sitt ei liigugi , kuid maha võtab ühe lasuga icon_evil.gif


http://wotguru.com/wp-content/uploads/2014/07/AMX40_Frontal.jpg

ja kyljelt sama roheline ala mis on aga ysna väike

http://wotguru.com/wp-content/uploads/2014/07/AMX40_Angled.jpg
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 21.11.2016 19:54:57 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile, kes viitsisid vastata. Et siis XP ei mängi rolli WN8 kujunemisel? Vot seda ei teadnudki.. Eile, kui ma mingit missiooni tegin (mingi suvaline meeskonnakogemus lisaks, 10 võiduga) siis andis tulemusi küll XP järgi. Näiteks oli nõue, et võida lahing ja ole oma tiimi TOP 10 mängija seas. No üks mäng tuli natuke kehvem välja, olin dämmi poolest 11-nes, aga XP oli 6 koht ja sain ikka TOP 10-ne mängija hulka. Ehk siis see TOP tiimimängija arvestus käib siiski XP alusel.
Ja kui ma vaatan kasvõi Mascohisti postitatud replay tabelit, siis seal on ka dämmi ja XP vahekorrad suuresti erinevad, näiteks neljanda koha mees sai kümme korda väiksema dämmiga sama palju XP-d kui Mascohist ehk mulle tundub, et see neljanda koha mees tõi oma meeskonnale siiski ju suurt kasu ka ilma dämmita? Imelik, et seda ei arvestata..
Ja üks fakt veel.. Kr6ll siin kunagi otsis, et kes on teinud kõige väiksema dämmiga killi, mingi vana postitus. Ma pakun, et see "rekord" on minu käes - ma olen teinud ühes mängus kaks killi kahe dämmiga icon_smile.gif ehk kummalgi masinal oli üks elupunkt alles. Aga nad siiski liikusid ja tegid kahju, nii et minu panus oli ikkagi mängus olemas ka kahe dämmiga icon_smile.gif See oli teises tieris, juba ammu küll, kuid sööbis hästi mällu, sest oli selline omapärane tulemus.. Lõpptulemus jäigi kaks damaget ja kaks killi.
Nüüd teen mängus keskmiselt 1-2K dämmi ja ei saa sageli üldse killi kirja ja võib olla siis sellepärast WN8 ei tõusegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.11.2016 20:00:53 vasta tsitaadiga

XP on mängu sisene, aga WN8 on loodud mänguväliselt. WN8 on omaette mängijate mõõdupuu statistika. Missioonid ei ole seotud WN8saga. Sul ei tasu üldse selle WN8 pärast maadelda, mängi mängu nii et on fun. Muidu WN8 mängides põled varsti läbi kui mängud ei tule välja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 21.11.2016 20:13:18 vasta tsitaadiga

Erickule ka üks palve. Ma ei pannud Ericku postitust enne tähelegi, kus ta soovis graafikakaardi andmeid ja seejärel ka reinstalli teha. Graafikakaart ise on Radeon RX470 8 GB, 256 bit. Arvutiprose on i7 ja vist oli mingi 3,2Ghz 4 Quad, paar aastat vana, aga täpsemalt ei tea, kuna mul üks patsiga sõber seda jõudlust jooksvalt parandab. Kõvaketas on SSD Samsung 850 Pro. Muud ma ei tea ega tahagi teada, pole üldse minu valdkond icon_smile.gif
Ja mis moodi see restardi tegemine käib? Tõsiselt ikka häirib see hüplemine, AMX bis tanki puhul ma näen teda korraks ilmumas ja järgmine hetk juba 50 meetrit eemal vilksatamas.. Päris palju laske jääb tegemata..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.11.2016 20:17:44 vasta tsitaadiga

Sul on lag äkki (wi-fi, vaheta kanaleid vms), tõmba kõik graafika min peale, kas siis ikka hüpleb?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 21.11.2016 20:51:07 vasta tsitaadiga

Ei ole wi-fi, on Elioni valguskaabel 500M netiga, ruuterist otse arvutisse kaabliga. Korduvalt testitud, 485-490 mega jookseb väga stabiilselt üles ja alla, ping 1ms. Netiühendus on küll superkorralik, pole kunagi katkenud ka, Teliale väike kiitus siitpoolt.. Graafika tõmbasin mängus alla, ausalt öeldes pilt ongi jube kole, tuleks vist kõik tagasi põhja panna, midagi ei muutu selle hüplemisega. Graafikakaardil ja prosel on piisavalt jõudlust max graafika välja jooksutada, päris alguses proovisingi nii, panin kõik maksimaalselt põhja - graafika tundub nii ehe, et mingi hetk tundub, justkui vaataksid filmi..
Ma ise mõtlen, et äkki - ainult oletus - et äkki on see nett, prose, kuvar (144Hz) ja graafikaart nii kiired, et woti server ei jõua mulle nö ette sööta vajalikku infot nii kiiresti, kui ma seda vastu võtta jõuan? Võib olla on see idiootne arutluskäik, aga noh, nii tundub..Et võib olla teised ei näegi seda hüplemist ehk tanki väljailmumise esimest hetke, vaid nad näevadki seda tanki alles siis esimest korda, kui minul ta ekraanil enam ei hüple? Sest keegi pole nendele hüplevatele tankidele tuld siiamaani andnud, ikka alles siis, kui ta nö pildile juba sujuvalt liikuma on jäänud. No see asi on pooles sekundis kinni, aga mulle tundub see aeg igavikuna ja häirivana.
Ja kui sa vaatad garaažis ühte "plakatit", kus on kirjas, et "me parandasime jõudluse probleeme tankide avastamisel ja viivituse vähendamist" vms tekst, siis see ju näitab, et mingi probleem on neil olemas?
No väike mõte on veel, et võib olla tõesti ei suuda hoopis prose seda uut graafikaarti välja jooksutada.. Kuigi see prose oli kaks aastat tagasi oma klassi tipp, siis kaks aastat on ikkagi pikk aeg prosede valdkonnas.. Samas, kõik muu töötab ju laitmatult, mäng ise max graafikaga ei tekita arvutile mingeid probleeme. No ei saa aru ja ei oska midagi ette ka võtta. Ühe kuramuse tanki vilksatamise pärast ei hakka ju igaks juhuks uut prose ostma.. eusa_wall.gif


viimati muutis FastPotty 21.11.2016 21:17:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 20:55:08 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Erickule ka üks palve. Ma ei pannud Ericku postitust enne tähelegi, kus ta soovis graafikakaardi andmeid ja seejärel ka reinstalli teha. Graafikakaart ise on Radeon RX470 8 GB, 256 bit. Arvutiprose on i7 ja vist oli mingi 3,2Ghz 4 Quad, paar aastat vana, aga täpsemalt ei tea, kuna mul üks patsiga sõber seda jõudlust jooksvalt parandab. Kõvaketas on SSD Samsung 850 Pro. Muud ma ei tea ega tahagi teada, pole üldse minu valdkond icon_smile.gif
Ja mis moodi see restardi tegemine käib? Tõsiselt ikka häirib see hüplemine, AMX bis tanki puhul ma näen teda korraks ilmumas ja järgmine hetk juba 50 meetrit eemal vilksatamas.. Päris palju laske jääb tegemata..


Videokaart on küll lahjavõitu, sobib pigem ETH kaevandamiseks. icon_smile.gif Tanki sõidame ikka GTX 1080ga.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.11.2016 21:14:57 vasta tsitaadiga

Mul on ka 144Hz peal mäng, graafikakaardiks küll 970 ja wi-fi ehk ping on 50 kanti, aga sellist liikumise treppi nagu sul on, ei ole kunagi olnud.
Pane 59hz peale, vaata mis siis teeb

ega sul mingi antivirus peal pole?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 21.11.2016 21:24:27 vasta tsitaadiga

Antivirus on ikka, ESET Nod 32. Mida iganes see teeb.. Ja tankimänguks on GTX 1080 vist natuke ülepakutud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.11.2016 21:25:10 vasta tsitaadiga

Võta mängu ajaks antivirus maha, vaata mis teeb
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 21.11.2016 21:32:52 vasta tsitaadiga

Oota.. Kas seal ESET-il mitte selline võimalus ei olnud, et mingi mängumode variant, kus ta siis ise midagi sätib? Pole praegu kodus, aga õhtul siis vaatan. Proovin need 59Hz ja ESETi mahavõtmised ära. Tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.11.2016 21:36:35 vasta tsitaadiga

Äkki sul miljon asja istub kohe mälus ja mängu jaoks ressurssi ei jagugi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 22.11.2016 08:31:29 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Seda tuvi või hugo bossi tanki saadki ainult kullaga lasta. Vaata seda linki http://wotguru.com/weak-spot-guide-amx-40/ siin on väike õpetus
Rohelistesse aladesse lased, jäta need meelde


Ahaa..tagumik on raipel paljas ja sinna proovin ka saada , kui tuleb ette icon_smile.gif
Kunagi sain küljele pihta ja sain nii , et maha võttis ehk 70 elupunkti .. tal endal oli küll tegemist tookord ja mind segas kohe järgmine tankist , kes ilmselt oli tibla icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.11.2016 11:57:57 vasta tsitaadiga

zenker kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty,

WN8 ei kujune ainult damage põhjal, kuigi damage on peamine. Olulisuselt kohe selle järel tulevad killid, baasi kaitse punktid, esimesena spotitud tankid, võiduprotsent.
Hea on teha vähemalt 1 kill iga 1000 damage kohta, kui tuleb vähem, hakkab WN8 kannatama.

Igal tankil on olemas oma keskmised väärtused, mida ületades saad "head" WN8-t. Seda saad uurida siit: http://www.wnefficiency.net/wnexpected/

Üldiselt on nii, et kui tahad jooksvalt silma peal hoida, siis ikkagi tasub tõmmata kliendisisene statistikamod (Yasenkrasen's Session Statistics nt) nagu eespool öeldi. Kui tahad asja lihtsamaks teha enda jaoks, kasuta minu modpacki, kus see sees on:

tsitaat:
9.16.0 modpack now available! Just unpack into your "res_mods" folder: https://www.upload.ee/files/6323862/0.9.16.rar.html


PS - ringikesed minimapi tankikoonidel näitavad, palju neil elupunkte alles on.


Kurja sai su mod pack tömmatud ja peale pandud,aga keeras mul mängu üldse peppu kopp.gif
Mäng laeb ennast ära ,aga peale seda tuleb lihtsalt must ekraan kui peaks sisse logima.


Pakun, et failid said sul valesse kohta kuidagi. Kui need eemaldad, peaks normaalne olukord taastuma. Ma ise kasutan seda modpacki igapäevaselt, niiet modides endis asi kindlasti ei ole.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 22.11.2016 12:37:15 vasta tsitaadiga

t55a LT-15 jaoks vaja õiget mapi, endal õnnestus täitsa kogemata ja napilt: http://wotreplays.com/site/3069053#murovanka-peedu-t-54_ltwt
Kõige lihtsam Prokhorovka alumise baasi E1 põõsad, kui vastane üldse 1-2 liinile tuleb.(12k+ lahing): http://wotreplays.eu/site/2881038#prokhorovka-peedu-lekpz_m_41_90_mm_gf
Lakeville õnne korral ka tehtav, ise surin lõpus lollilt arty kätte(kahju vastaste platoon 2hest): http://wotreplays.com/site/3051992#lakeville-peedu-lekpz_m_41_90_mm_gf


viimati muutis j2pe 22.11.2016 15:59:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.11.2016 13:06:43 vasta tsitaadiga

FastPotty, pidasin silmas kliendi reinstalli - kustutad mängu ja siis laed uuesti alla.

Prose sul vaevalt siin süüdlane on, videokaart ka vast mitte. Kui võimalik, filmi seda imelikku käitumist mobiiltelefoniga ja postita see video meile siia, saame ehk aru, millega tegemist.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.11.2016 13:31:18 vasta tsitaadiga

Või kirjuta RUN %appdata%\wargaming.net
Kustuta seal wargaming.net kataloog ära, käivita mäng ja pane uuesti paika oma seaded.
Mängu reinstallimine ei puudutada kuidagi wargaming.net kataloogi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009




sõnum 22.11.2016 14:36:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Pakun, et failid said sul valesse kohta kuidagi. Kui need eemaldad, peaks normaalne olukord taastuma. Ma ise kasutan seda modpacki igapäevaselt, niiet modides endis asi kindlasti ei ole.


Ega väga palju eksimis ruumi polegi ju.Sai pandud res_modi alla.Aga vsjoo viskab ainult mustaks ja woti enda hiir tuleb ette .
Aga kui panna mäng safemodi pealt tööle,töötab jälle köik ilusti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 22.11.2016 14:39:36 vasta tsitaadiga

zenker, kasuta Aslaini, seal alati kõikidest modidest uusimad versioonid ja samas ka jälgitakse, et ükski nendest WG Fail Play'ga vastuolus poleks.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009




sõnum 22.11.2016 15:12:32 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
zenker, kasuta Aslaini, seal alati kõikidest modidest uusimad versioonid ja samas ka jälgitakse, et ükski nendest WG Fail Play'ga vastuolus poleks.


Tänud!
Läks kohe korda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.11.2016 16:10:19 vasta tsitaadiga

Mu modpack ongi Aslaini põhjal. Imelik probleem igatahes.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 23.11.2016 13:21:22 vasta tsitaadiga

World of Tanks || 9.17 Overmatch Changes by QuickyBaby - puust ja punaseks.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 23.11.2016 13:43:58 vasta tsitaadiga

IS-3 saab ikka korraliku buffi, katuse weakpoint oli pea ainuke variant AP-ga midagi tema vastu teha, kui ta hull down oli. Ja nüüd saab mediumitega kah sidescrapeda täitsa asjalikult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 23.11.2016 13:48:36 vasta tsitaadiga

ausaltöeldes mulle see isegi meeldib, et selline muudatus tuleks. Asi läheb oluliselt p6nevamaks ja lahingud pikemaks ja huvitavamaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.11.2016 14:29:59 vasta tsitaadiga

Jaburaks läheb mäng. Reaalis kumerate külgedega tankidel ei olnud suuremat eelist kui sirgete külgedega tankidel. Venelased tootsid kõvasti kumerate kuplidega tanke, aga lõpuks toppisid reaktiivsoomust täis ja nüüd uued vene tankid on siledate külgedega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 858, 859, 860 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.