Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.11.2016 11:56:12 vasta tsitaadiga

mugavus maksabki , ehk saad kohe kätte kodulinna poes. Ja no ise järelkäimine on ka ajakulu. arvuta nüüd see ajakulu rahasse, siis palju sa siis tegelt võitu saad, et eestist minna USA'sse spetsiaalselt sellepärast versus siit poest ostes või apple.com kaudu + kuller
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 11:57:45 vasta tsitaadiga

Mul tulevad dets. alguses mõned müüki.
Täpset hinda ei tea. ~400€ ehk ikka odavamalt kui letis.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 12:01:07 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
mugavus maksabki , ehk saad kohe kätte kodulinna poes. Ja no ise järelkäimine on ka ajakulu. arvuta nüüd see ajakulu rahasse, siis palju sa siis tegelt võitu saad, et eestist minna USA'sse spetsiaalselt sellepärast versus siit poest ostes või apple.com kaudu + kuller
eusa_wall.gif Probleemi püstitus on see, et Apple müüb EU-s tooteid liiga kallilt, mitte kuidas odavamalt saada.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.11.2016 12:10:55 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
rocki kirjutas:
mugavus maksabki , ehk saad kohe kätte kodulinna poes. Ja no ise järelkäimine on ka ajakulu. arvuta nüüd see ajakulu rahasse, siis palju sa siis tegelt võitu saad, et eestist minna USA'sse spetsiaalselt sellepärast versus siit poest ostes või apple.com kaudu + kuller
eusa_wall.gif Probleemi püstitus on see, et Apple müüb EU-s tooteid liiga kallilt, mitte kuidas odavamalt saada.

no kirjuta neile siis oma nägemus:) vb võtavad kuulda

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 13:36:00 vasta tsitaadiga

Mul läheb vend varsti lasvegasesse. Ei tea kas peaks talt midagi tellima ka?
Otseselt nagu midagi vaja pole. Võib-olla 17tollise pro võiks osta, samas töötab see 13 tolline pro ka väga hästi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 13:40:42 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Mul läheb vend varsti lasvegasesse. Ei tea kas peaks talt midagi tellima ka?
Otseselt nagu midagi vaja pole. Võib-olla 17tollise pro võiks osta, samas töötab see 13 tolline pro ka väga hästi.
Kui ta 17 tollise pro sulle toob siis saad selle ebays mingi vähemalt miljoniga maha müüa. thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 13:50:11 undefined vasta tsitaadiga

link :: undefined

Renka kirjutas:
SSD kirjutas:
Mul läheb vend varsti lasvegasesse. Ei tea kas peaks talt midagi tellima ka?
Otseselt nagu midagi vaja pole. Võib-olla 17tollise pro võiks osta, samas töötab see 13 tolline pro ka väga hästi.
Kui ta 17 tollise pro sulle toob siis saad selle ebays mingi vähemalt miljoniga maha müüa. thumbs_up.gif icon_razz.gif

Aa, okey. icon_biggrin.gif aga miskine Mac oli ju 17 tolli ka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 14:04:22 vasta tsitaadiga

15" on max
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 14:19:56 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
15" on max


icon_confused.gif

http://macreviewer.com/uncategorized/macbook-pro-core-i7-2-8-17-mid-2010/
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.11.2016 14:31:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://macreviewer.com/uncategorized/macbook-pro-core-i7-2-8-17-mid-2010/

Need on ju vanad Prod. Uusi enam 17" ei tehta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 04.11.2016 14:38:22 vasta tsitaadiga

Kas ta mainis kuskilt, et uut telliks ? Mõte lihtsalt mõni pro 17 tuua. Pole paha mõte ju icon_smile.gif
_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 14:44:08 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
Kas ta mainis kuskilt, et uut telliks ? Mõte lihtsalt mõni pro 17 tuua. Pole paha mõte ju icon_smile.gif

Mõtlesingi, et ehk nüüd uue tulekuga saab n-ö vana, soodsalt kätte.
Uus pro on küll vahva, aga tänasel päeval on hea, kui igast erinevaid ühenduskohti on. Jah, saab mingi dock-i laadse junni vahele susata, aga mugavam on ju kui kohe otse saaks kõik asjad arvuti külge ühendada.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.11.2016 14:48:33 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Mõtlesingi, et ehk nüüd uue tulekuga saab n-ö iidvana, soodsalt kätte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 14:49:29 vasta tsitaadiga

need on tõesti igivanad juba, varsti 7 aastat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.11.2016 14:56:06 vasta tsitaadiga

Neid vanakesi üldse müüakse veel uuena?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.11.2016 15:37:16 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Neid vanakesi üldse müüakse veel uuena?
Kuskil muuseumis väga suure raha eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 17:28:27 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
need on tõesti igivanad juba, varsti 7 aastat icon_biggrin.gif

Aeg läheb tõesti ruttu. Samas saaks sellega tänagi kõik asjad tehtud, ja ei usu et ta netis surfates kuidagigi aeglane oleks.
Aga jah, sellist uut ei oleks enam mõtet osta küll.
Nii, et tuleb ikka silm uue järgi seada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 17:55:06 vasta tsitaadiga

Suurim probleem USAst toodud läpakal on US layoutiga klaviatuur. Harjumise asi aga mulle ei meeldi.
Ehk kui keegi laseb endale tuua, siis peab sellega arvestama. iPhone iPhone on selles suhtes universaalsed.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 04.11.2016 18:05:52 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
markedmen kirjutas:
need on tõesti igivanad juba, varsti 7 aastat icon_biggrin.gif

Aeg läheb tõesti ruttu. Samas saaks sellega tänagi kõik asjad tehtud, ja ei usu et ta netis surfates kuidagigi aeglane oleks.
Aga jah, sellist uut ei oleks enam mõtet osta küll.
Nii, et tuleb ikka silm uue järgi seada. icon_wink.gif


Nende 17" macbookide omanikud ilma võitluseta masinast ei loobu. Ainuke graafikatöö macbook mida oli saada anticlare monitoriga.
tagasi üles
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 04.11.2016 18:15:22 vasta tsitaadiga

Uus MacBook Pro siis põgusalt ära proovitud. Ekraan on fantastiline, trackpad hea ja klaviatuur... oli parem kui ootasin. Netis levinud arvamused tõmbasid ootused ikka väga alla, kuid üldjoontes (eriti koostekvaliteedi poole pealt) hea sooritus Apple'i poolt. Tooks nüüd selle hinna kah madalamale.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 06:09:00 vasta tsitaadiga

Kasutan 17" LATE 2011 MD311 Pro-d juba u 3-4a ja töötab ideaalselt ning pole sugugi aeglane (i7, uuendatud 16GB mälu jne) kuigi juba 5 aastat vana.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 12:00:48 vasta tsitaadiga

5-6 aastat pole macile midagi, 8-10 on juba selline piir kus tava(kodu)kasutuse juures peaks rauda vahetama. Umbes seal 8-10 aasta juures kaob tavaliselt ka softi tugi ära. Moodsate läpakate üliintegreeritud lahendused muidugi teevad selle elu natuke raskemaks.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 22:50:29 vasta tsitaadiga

http://www.imarvutid.ee/et/shop/tooted/10018512

IM-is 13 basemudel olemas thumbs_up.gif

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 23:09:23 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
http://www.imarvutid.ee/et/shop/tooted/10018512

IM-is 13 basemudel olemas thumbs_up.gif


hk-hmm, seda et nagu midagi pole muutund. Mu eelmise põlvkonna pro on samade näitajatega. icon_sad.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 23:26:46 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
hans kirjutas:
http://www.imarvutid.ee/et/shop/tooted/10018512

IM-is 13 basemudel olemas thumbs_up.gif


hk-hmm, seda et nagu midagi pole muutund. Mu eelmise põlvkonna pro on samade näitajatega. icon_sad.gif
Vale. Sul on SD-kaardilugeja, USB-A pesad, magsafe ja üldiselt rohkem võimalusi arvuti ühendamiseks. Ja parem klaviatuur icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 17:07:45 vasta tsitaadiga

Käisin Euronicsis katsumas. Uskumatu, aga see õhuke macbook pro klaver on tuntavalt parem kui kõrval olnud 12" macbooki klaver.
Tagasiside ja üldine feel parem. Jah.. tõenäoliselt tahaks metsikult harjumist isegi surface´i klaveri pealt tulles.. aga nii hull ei ole kui kartsin. space gray nägi lahe välja ka icon_razz.gif
Kahju muidugi, et 1750eur sellise asja eest maksma peaks.. 1500-ga võtaks kui soodusmüügid tulevad icon_lol.gif

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 23:43:28 vasta tsitaadiga

USAs maksab kõige odavam uus MBP 1499 dollarit. Eestis on igal pool aga hinnaks 1749 eurot. Huvitav, kas see on nõudlusest tulenev, või jääbki selliseks?
Üldjuhul on dollari ja euro hind ju numbriliselt samad olnud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 23:49:07 vasta tsitaadiga

1499 + 20% km = 1799
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 23:50:27 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
1499 + 20% km = 1799
1499 USD -> 1380 €
1380 € * 1.2 = 1656 €
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 00:01:42 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Renka kirjutas:
1499 + 20% km = 1799
1499 USD -> 1380 €
1380 € * 1.2 = 1656 €

tsitaat:
Üldjuhul on dollari ja euro hind ju numbriliselt samad olnud.
Selletõttu ei hakanud valuutakursiga kalkuleerima
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 00:10:22 vasta tsitaadiga

Valuutakurssi kõrvale jätta ei saa, sest see ongi olnud põhjus, miks EUR ja USD hinnad numbriliselt samad on olnud, kuigi EU-s on üldiselt ca 20% VAT samadel toodetel.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 13:29:49 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi kogemusi, et kuidas see n.ö. kaheaastane pretensioonide esitamise võimalus Eesti poest ostetud tootele toimib? Küsimus ajendatud sellest, et kuna Apple'i ametlik garantii on 1 aasta ja kui ostan Macbook Pro näiteks Euronicsist, siis kas see sisuliselt tähendab siis ikkagi kaheaastast garantiid?
Euronics pakub ise ka lisaraha eest võimalust pikendada garantiid 1 aasta võrra, kas see on mõistlik, kui pretensioonide esitamise aega kehtib niigi kaks aastat?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 13:38:50 vasta tsitaadiga

Küsi parem hooldus@imarvutid.ee või hooldus@valgeklaar.ee üle.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 17:06:11 vasta tsitaadiga

Kui ostad eraisikuna arvuti, siis saad esitada peale aasta möödumist pretesiooni Euronicsile ja nemad peavad probleemi lahendama. See ei ole sama mis Apple ametlik garantii.
Soovitan kindlasti osta lisagarantii, kuna endal Late 2013 Pro emaplaat andis aasta ja 4 kuu möödudes otsad. Kuna ostsin arvuti ettevõttele, siis ei olnud võimalik esitada ka pretensioone.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 17:14:36 vasta tsitaadiga

Plaan on siiski eraisikuna osta. Seega olengi kahe vahel praegu, kas võtta lisagarantii või mitte.
Sest reaalselt peaks ka see kaheaastane pretensioonide esitamise aeg mingi garantii teema ära katma või olen valesti aru saanud?
Sorry, läheb natukene OT'ks.

Ei tea kas lähiajal eelmiste mudelite hind ka oluliselt kukub või tasub ikkagi uus mudel võtta.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 15.11.2016 11:42:15 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Kas kellelgi kogemusi, et kuidas see n.ö. kaheaastane pretensioonide esitamise võimalus Eesti poest ostetud tootele toimib? Küsimus ajendatud sellest, et kuna Apple'i ametlik garantii on 1 aasta ja kui ostan Macbook Pro näiteks Euronicsist, siis kas see sisuliselt tähendab siis ikkagi kaheaastast garantiid?
Euronics pakub ise ka lisaraha eest võimalust pikendada garantiid 1 aasta võrra, kas see on mõistlik, kui pretensioonide esitamise aega kehtib niigi kaks aastat?

Võin jagada oma kogemust. Ostsin Euronicsist iPhone 6s-i ning Taptic Engine läks tuksi umbes-täpselt pärast 1 aasta möödumist ostust. Läksin otse Valgesse Klaari ja no-questions-asked aktsepteeriti Euronicsi arvet ning telefon vahetati välja. Kuna Eestis on eraisikutel 2-aastane pretensioonide esitamise õigus, siis võinuksin viia ka Euronicisse (esialgne edasimüüja, ametlik Apple'i edasimüüja), aga lihtsam ju minna otse Klaari (ametlik Apple'i remonditeenuse pakkuja).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 23:51:06 vasta tsitaadiga

Lasin läpaka klaviatuuri puhastada. Tühikuklahv, nooled, enter ja mõni veel, kleepusid sest kunagi läks sinna cocat peale.
Töö teostas see firma. 30 euri võttis. Nupud ei kleepu enam, aga tööga ma rahul pole.
Panen paar pilti paarist nupust.

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 23:56:29 vasta tsitaadiga

nii? mis lödistad siis
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 23:59:53 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
nii? mis lödistad siis

No näe, lödinäpp, mis teha. Parandajaks osutus ka mingi lödinäpp, mis teha. icon_neutral.gif
Praegu mõtlengi, et mis teha. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maamees
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 16.11.2016 09:50:06 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
No näe, lödinäpp, mis teha. Parandajaks osutus ka mingi lödinäpp, mis teha. icon_neutral.gif
Praegu mõtlengi, et mis teha. icon_confused.gif


On täiesti arusaamatu, miks sa esimese asjana tuled foorumisse oma muret kurtma ja kohe töö teostaja porri trambid. Viisakas ja mõistlik olnuks arvuti tagasi viia, küsida tehtud tööle selgitust ja võimalusel garantiid. Siis, kui see pole tulemust andnud, võtaks ette alternatiivmeetodid, milleks see foorum ka olla võiks.

Kui mina oleksin "see firma", siis sina oleksid minu silmis "see mees"!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 19:46:35 vasta tsitaadiga

Töö teostajaga on ühendut võetud. Neljapäev-reede võib-olla kohtume. Firma asub Viljandis, sinna ma küll ei hakka minema.
Ta käib ise kord-paar nädalas Tartus. Ja vend õpib tal maaülikoolis. Peamine mure on selles, et kas ma suudan teda uuesti usaldada.
Äkki on järgmise tiiruga veelhullem, või maeitea kuidas asjad kujunevad-lähevad.
Ja see teema pole seadusega pahuksis teema, pigem selline väike icon_exclaim.gif ehk kellegi jaoks kes oma läpparile remondi kohta otsib.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 17.11.2016 08:48:47 vasta tsitaadiga

Coca-cola on raske juhus. Vähe sellest, et klaveri tuksi keerab, keerab ka emaplaadi tuksi, kui sinna peaks sattuma(kõrvetab kõik kanalid läbi plaadil). Tugev klaver, kui taustavalgus veel funkab. Seega on täiesti loomulik, et töö teistaja ei saa seda sada 100% korda.
Mina sinu asemel küsiks selle 30 euri tagasi ja ostaks hoopis uue klaveri ja kruviks peale ning hoiaks igasuguse söögi arvutist kaugel. Vedelikukahjustus ei lähe ka garantii alla. Vähe teine alamfoorum on meil musta pesu pesemiseks jah.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 12:07:10 vasta tsitaadiga

Youtubis on videoid, kuidas klahve lahti võtta ja tagasi panna. Ilmselt mehhanism jäänud mingi naga taha kinnitamata kiirustamise käigus.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 12:22:13 vasta tsitaadiga

Või siis on nagad katki murtud. Neid on suhteliselt kerge lõhkuda nii mäkkidel kui tavalistel läpakatel.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 12:22:49 vasta tsitaadiga

Või siis on nagad katki murtud. Neid on suhteliselt kerge lõhkuda nii mäkkidel kui tavalistel läpakatel. Piisab, kui veidikenegi vale nurga all tagasi pressida või lahti tõmmata.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 17:50:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Või siis on nagad katki murtud. Neid on suhteliselt kerge lõhkuda nii mäkkidel kui tavalistel läpakatel. Piisab, kui veidikenegi vale nurga all tagasi pressida või lahti tõmmata.

Sedaviimast ma kahtlustangi ja siis ei aita muu kui uue klaveri ost. Ebay-st vaatasin, väga hirmus hind polnudki.
Vaatasin-kaalusin-mõtlesin, et ostan uue arvuti. Aga hinnad! icon_eek.gif Sama arvuti mis mul praegu on, maksab rohkem kui kolm aastat tagasi.
Mul siis Intel Core i5 2,4 GHz 4 mälu ja 128 ketas, retina. Flexist kunagi ostsin 1199.-
Kust praegu hea hinnaga uut pro-d saab? (Eestist)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 17:59:34 vasta tsitaadiga

Apple nodi igalpool enamvähem ühe hinnaga. Kas sind üllatab, et hinnad on tõusud?

Mis tähendab üldse "sama arvuti, mis mul praegu on"? Kas kusagil on late 2013 13" retinat veel uuena müüa?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 18:06:43 vasta tsitaadiga

SSD, tahaks näha kuidas sa seda klaverit seal vahetad ...

Mul oli 1. gen retina ja selle klaveri vahetus tähendas pmst kogu arvuti (ülemise korpuse osa koos kõigega) vahetust. Loobusin sellest ja ostsin uue. Vana läks küll ühele HV kasutajale - ei tea kas ta sai töökorda selle kuidagi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 18:11:01 vasta tsitaadiga

Huvitav.. et siin palju tegelasi..
1) vinguvad põhimõtte pärast, nad ei ostaks ka vana macbooki väga soodsalt.
2) need kes vinguvad, aga ikkagi ostavad uue mudeli üks hetk ära

icon_lol.gif


Ise kaldun sinna et peaks space-gray võtma süleraaliks. Enamus asjad pilves. Fotod võtab nkn laua-arvutisse jms.. aga portatiivsus, korpus, aku, ekraan on väga head. See 1750eur base-mudel peaks piisama küll mõneks ajaks.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 19:04:56 vasta tsitaadiga

Uut klaverit ei pea ostma. Valge klamber ja nupp mõlemad vahetatavad.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.