|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
04.11.2016 11:56:12
|
|
|
mugavus maksabki , ehk saad kohe kätte kodulinna poes. Ja no ise järelkäimine on ka ajakulu. arvuta nüüd see ajakulu rahasse, siis palju sa siis tegelt võitu saad, et eestist minna USA'sse spetsiaalselt sellepärast versus siit poest ostes või apple.com kaudu + kuller
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
04.11.2016 11:57:45
|
|
|
Mul tulevad dets. alguses mõned müüki.
Täpset hinda ei tea. ~400€ ehk ikka odavamalt kui letis.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.11.2016 12:01:07
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| mugavus maksabki , ehk saad kohe kätte kodulinna poes. Ja no ise järelkäimine on ka ajakulu. arvuta nüüd see ajakulu rahasse, siis palju sa siis tegelt võitu saad, et eestist minna USA'sse spetsiaalselt sellepärast versus siit poest ostes või apple.com kaudu + kuller |
Probleemi püstitus on see, et Apple müüb EU-s tooteid liiga kallilt, mitte kuidas odavamalt saada.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
04.11.2016 12:10:55
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
| mugavus maksabki , ehk saad kohe kätte kodulinna poes. Ja no ise järelkäimine on ka ajakulu. arvuta nüüd see ajakulu rahasse, siis palju sa siis tegelt võitu saad, et eestist minna USA'sse spetsiaalselt sellepärast versus siit poest ostes või apple.com kaudu + kuller |
Probleemi püstitus on see, et Apple müüb EU-s tooteid liiga kallilt, mitte kuidas odavamalt saada. |
no kirjuta neile siis oma nägemus:) vb võtavad kuulda
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.11.2016 13:36:00
|
|
|
Mul läheb vend varsti lasvegasesse. Ei tea kas peaks talt midagi tellima ka?
Otseselt nagu midagi vaja pole. Võib-olla 17tollise pro võiks osta, samas töötab see 13 tolline pro ka väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
04.11.2016 13:40:42
|
|
|
| SSD kirjutas: |
Mul läheb vend varsti lasvegasesse. Ei tea kas peaks talt midagi tellima ka?
Otseselt nagu midagi vaja pole. Võib-olla 17tollise pro võiks osta, samas töötab see 13 tolline pro ka väga hästi. |
Kui ta 17 tollise pro sulle toob siis saad selle ebays mingi vähemalt miljoniga maha müüa.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.11.2016 13:50:11
undefined |
|
|
link :: undefined
| Renka kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
Mul läheb vend varsti lasvegasesse. Ei tea kas peaks talt midagi tellima ka?
Otseselt nagu midagi vaja pole. Võib-olla 17tollise pro võiks osta, samas töötab see 13 tolline pro ka väga hästi. |
Kui ta 17 tollise pro sulle toob siis saad selle ebays mingi vähemalt miljoniga maha müüa.  |
Aa, okey. aga miskine Mac oli ju 17 tolli ka.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
04.11.2016 14:04:22
|
|
|
15" on max
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
04.11.2016 14:31:16
|
|
|
Need on ju vanad Prod. Uusi enam 17" ei tehta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus39
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2014
|
04.11.2016 14:38:22
|
|
|
Kas ta mainis kuskilt, et uut telliks ? Mõte lihtsalt mõni pro 17 tuua. Pole paha mõte ju
_________________ Ostan Tartu linnas Garaaźi! |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.11.2016 14:44:08
|
|
|
| Rasmus39 kirjutas: |
Kas ta mainis kuskilt, et uut telliks ? Mõte lihtsalt mõni pro 17 tuua. Pole paha mõte ju  |
Mõtlesingi, et ehk nüüd uue tulekuga saab n-ö vana, soodsalt kätte.
Uus pro on küll vahva, aga tänasel päeval on hea, kui igast erinevaid ühenduskohti on. Jah, saab mingi dock-i laadse junni vahele susata, aga mugavam on ju kui kohe otse saaks kõik asjad arvuti külge ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
04.11.2016 14:48:33
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Mõtlesingi, et ehk nüüd uue tulekuga saab n-ö iidvana, soodsalt kätte. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
04.11.2016 14:49:29
|
|
|
need on tõesti igivanad juba, varsti 7 aastat
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
04.11.2016 14:56:06
|
|
|
| Neid vanakesi üldse müüakse veel uuena?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
04.11.2016 15:37:16
|
|
|
| D3ff kirjutas: |
| Neid vanakesi üldse müüakse veel uuena? |
Kuskil muuseumis väga suure raha eest
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.11.2016 17:28:27
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
need on tõesti igivanad juba, varsti 7 aastat  |
Aeg läheb tõesti ruttu. Samas saaks sellega tänagi kõik asjad tehtud, ja ei usu et ta netis surfates kuidagigi aeglane oleks.
Aga jah, sellist uut ei oleks enam mõtet osta küll.
Nii, et tuleb ikka silm uue järgi seada.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
04.11.2016 17:55:06
|
|
|
Suurim probleem USAst toodud läpakal on US layoutiga klaviatuur. Harjumise asi aga mulle ei meeldi.
Ehk kui keegi laseb endale tuua, siis peab sellega arvestama. iPhone iPhone on selles suhtes universaalsed.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
04.11.2016 18:05:52
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| markedmen kirjutas: |
need on tõesti igivanad juba, varsti 7 aastat  |
Aeg läheb tõesti ruttu. Samas saaks sellega tänagi kõik asjad tehtud, ja ei usu et ta netis surfates kuidagigi aeglane oleks.
Aga jah, sellist uut ei oleks enam mõtet osta küll.
Nii, et tuleb ikka silm uue järgi seada.  |
Nende 17" macbookide omanikud ilma võitluseta masinast ei loobu. Ainuke graafikatöö macbook mida oli saada anticlare monitoriga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
04.11.2016 18:15:22
|
|
|
| Uus MacBook Pro siis põgusalt ära proovitud. Ekraan on fantastiline, trackpad hea ja klaviatuur... oli parem kui ootasin. Netis levinud arvamused tõmbasid ootused ikka väga alla, kuid üldjoontes (eriti koostekvaliteedi poole pealt) hea sooritus Apple'i poolt. Tooks nüüd selle hinna kah madalamale.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
05.11.2016 12:00:48
|
|
|
5-6 aastat pole macile midagi, 8-10 on juba selline piir kus tava(kodu)kasutuse juures peaks rauda vahetama. Umbes seal 8-10 aasta juures kaob tavaliselt ka softi tugi ära. Moodsate läpakate üliintegreeritud lahendused muidugi teevad selle elu natuke raskemaks.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
05.11.2016 23:09:23
|
|
|
hk-hmm, seda et nagu midagi pole muutund. Mu eelmise põlvkonna pro on samade näitajatega.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
05.11.2016 23:26:46
|
|
|
| SSD kirjutas: |
hk-hmm, seda et nagu midagi pole muutund. Mu eelmise põlvkonna pro on samade näitajatega.  |
Vale. Sul on SD-kaardilugeja, USB-A pesad, magsafe ja üldiselt rohkem võimalusi arvuti ühendamiseks. Ja parem klaviatuur
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
06.11.2016 17:07:45
|
|
|
Käisin Euronicsis katsumas. Uskumatu, aga see õhuke macbook pro klaver on tuntavalt parem kui kõrval olnud 12" macbooki klaver.
Tagasiside ja üldine feel parem. Jah.. tõenäoliselt tahaks metsikult harjumist isegi surface´i klaveri pealt tulles.. aga nii hull ei ole kui kartsin. space gray nägi lahe välja ka
Kahju muidugi, et 1750eur sellise asja eest maksma peaks.. 1500-ga võtaks kui soodusmüügid tulevad
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
12.11.2016 23:43:28
|
|
|
USAs maksab kõige odavam uus MBP 1499 dollarit. Eestis on igal pool aga hinnaks 1749 eurot. Huvitav, kas see on nõudlusest tulenev, või jääbki selliseks?
Üldjuhul on dollari ja euro hind ju numbriliselt samad olnud.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
12.11.2016 23:49:07
|
|
|
1499 + 20% km = 1799
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.11.2016 23:50:27
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| 1499 + 20% km = 1799 |
1499 USD -> 1380 €
1380 € * 1.2 = 1656 €
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.11.2016 00:01:42
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| 1499 + 20% km = 1799 |
1499 USD -> 1380 €
1380 € * 1.2 = 1656 € |
| tsitaat: |
Üldjuhul on dollari ja euro hind ju numbriliselt samad olnud.
|
Selletõttu ei hakanud valuutakursiga kalkuleerima
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.11.2016 00:10:22
|
|
|
Valuutakurssi kõrvale jätta ei saa, sest see ongi olnud põhjus, miks EUR ja USD hinnad numbriliselt samad on olnud, kuigi EU-s on üldiselt ca 20% VAT samadel toodetel.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
14.11.2016 13:29:49
|
|
|
Kas kellelgi kogemusi, et kuidas see n.ö. kaheaastane pretensioonide esitamise võimalus Eesti poest ostetud tootele toimib? Küsimus ajendatud sellest, et kuna Apple'i ametlik garantii on 1 aasta ja kui ostan Macbook Pro näiteks Euronicsist, siis kas see sisuliselt tähendab siis ikkagi kaheaastast garantiid?
Euronics pakub ise ka lisaraha eest võimalust pikendada garantiid 1 aasta võrra, kas see on mõistlik, kui pretensioonide esitamise aega kehtib niigi kaks aastat?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logitec
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2005
|
14.11.2016 17:06:11
|
|
|
Kui ostad eraisikuna arvuti, siis saad esitada peale aasta möödumist pretesiooni Euronicsile ja nemad peavad probleemi lahendama. See ei ole sama mis Apple ametlik garantii.
Soovitan kindlasti osta lisagarantii, kuna endal Late 2013 Pro emaplaat andis aasta ja 4 kuu möödudes otsad. Kuna ostsin arvuti ettevõttele, siis ei olnud võimalik esitada ka pretensioone.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
14.11.2016 17:14:36
|
|
|
Plaan on siiski eraisikuna osta. Seega olengi kahe vahel praegu, kas võtta lisagarantii või mitte.
Sest reaalselt peaks ka see kaheaastane pretensioonide esitamise aeg mingi garantii teema ära katma või olen valesti aru saanud?
Sorry, läheb natukene OT'ks.
Ei tea kas lähiajal eelmiste mudelite hind ka oluliselt kukub või tasub ikkagi uus mudel võtta.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
15.11.2016 11:42:15
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
Kas kellelgi kogemusi, et kuidas see n.ö. kaheaastane pretensioonide esitamise võimalus Eesti poest ostetud tootele toimib? Küsimus ajendatud sellest, et kuna Apple'i ametlik garantii on 1 aasta ja kui ostan Macbook Pro näiteks Euronicsist, siis kas see sisuliselt tähendab siis ikkagi kaheaastast garantiid?
Euronics pakub ise ka lisaraha eest võimalust pikendada garantiid 1 aasta võrra, kas see on mõistlik, kui pretensioonide esitamise aega kehtib niigi kaks aastat? |
Võin jagada oma kogemust. Ostsin Euronicsist iPhone 6s-i ning Taptic Engine läks tuksi umbes-täpselt pärast 1 aasta möödumist ostust. Läksin otse Valgesse Klaari ja no-questions-asked aktsepteeriti Euronicsi arvet ning telefon vahetati välja. Kuna Eestis on eraisikutel 2-aastane pretensioonide esitamise õigus, siis võinuksin viia ka Euronicisse (esialgne edasimüüja, ametlik Apple'i edasimüüja), aga lihtsam ju minna otse Klaari (ametlik Apple'i remonditeenuse pakkuja).
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
15.11.2016 23:51:06
|
|
|
Lasin läpaka klaviatuuri puhastada. Tühikuklahv, nooled, enter ja mõni veel, kleepusid sest kunagi läks sinna cocat peale.
Töö teostas see firma. 30 euri võttis. Nupud ei kleepu enam, aga tööga ma rahul pole.
Panen paar pilti paarist nupust.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.11.2016 23:56:29
|
|
|
| nii? mis lödistad siis
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
15.11.2016 23:59:53
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| nii? mis lödistad siis |
No näe, lödinäpp, mis teha. Parandajaks osutus ka mingi lödinäpp, mis teha.
Praegu mõtlengi, et mis teha.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maamees
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2004
|
16.11.2016 09:50:06
|
|
|
| SSD kirjutas: |
No näe, lödinäpp, mis teha. Parandajaks osutus ka mingi lödinäpp, mis teha.
Praegu mõtlengi, et mis teha.  |
On täiesti arusaamatu, miks sa esimese asjana tuled foorumisse oma muret kurtma ja kohe töö teostaja porri trambid. Viisakas ja mõistlik olnuks arvuti tagasi viia, küsida tehtud tööle selgitust ja võimalusel garantiid. Siis, kui see pole tulemust andnud, võtaks ette alternatiivmeetodid, milleks see foorum ka olla võiks.
Kui mina oleksin "see firma", siis sina oleksid minu silmis "see mees"!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
16.11.2016 19:46:35
|
|
|
Töö teostajaga on ühendut võetud. Neljapäev-reede võib-olla kohtume. Firma asub Viljandis, sinna ma küll ei hakka minema.
Ta käib ise kord-paar nädalas Tartus. Ja vend õpib tal maaülikoolis. Peamine mure on selles, et kas ma suudan teda uuesti usaldada.
Äkki on järgmise tiiruga veelhullem, või maeitea kuidas asjad kujunevad-lähevad.
Ja see teema pole seadusega pahuksis teema, pigem selline väike ehk kellegi jaoks kes oma läpparile remondi kohta otsib.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
17.11.2016 08:48:47
|
|
|
Coca-cola on raske juhus. Vähe sellest, et klaveri tuksi keerab, keerab ka emaplaadi tuksi, kui sinna peaks sattuma(kõrvetab kõik kanalid läbi plaadil). Tugev klaver, kui taustavalgus veel funkab. Seega on täiesti loomulik, et töö teistaja ei saa seda sada 100% korda.
Mina sinu asemel küsiks selle 30 euri tagasi ja ostaks hoopis uue klaveri ja kruviks peale ning hoiaks igasuguse söögi arvutist kaugel. Vedelikukahjustus ei lähe ka garantii alla. Vähe teine alamfoorum on meil musta pesu pesemiseks jah.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
17.11.2016 12:07:10
|
|
|
| Youtubis on videoid, kuidas klahve lahti võtta ja tagasi panna. Ilmselt mehhanism jäänud mingi naga taha kinnitamata kiirustamise käigus.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
17.11.2016 17:50:09
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Või siis on nagad katki murtud. Neid on suhteliselt kerge lõhkuda nii mäkkidel kui tavalistel läpakatel. Piisab, kui veidikenegi vale nurga all tagasi pressida või lahti tõmmata. |
Sedaviimast ma kahtlustangi ja siis ei aita muu kui uue klaveri ost. Ebay-st vaatasin, väga hirmus hind polnudki.
Vaatasin-kaalusin-mõtlesin, et ostan uue arvuti. Aga hinnad! Sama arvuti mis mul praegu on, maksab rohkem kui kolm aastat tagasi.
Mul siis Intel Core i5 2,4 GHz 4 mälu ja 128 ketas, retina. Flexist kunagi ostsin 1199.-
Kust praegu hea hinnaga uut pro-d saab? (Eestist)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
17.11.2016 17:59:34
|
|
|
Apple nodi igalpool enamvähem ühe hinnaga. Kas sind üllatab, et hinnad on tõusud?
Mis tähendab üldse "sama arvuti, mis mul praegu on"? Kas kusagil on late 2013 13" retinat veel uuena müüa?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.11.2016 18:06:43
|
|
|
SSD, tahaks näha kuidas sa seda klaverit seal vahetad ...
Mul oli 1. gen retina ja selle klaveri vahetus tähendas pmst kogu arvuti (ülemise korpuse osa koos kõigega) vahetust. Loobusin sellest ja ostsin uue. Vana läks küll ühele HV kasutajale - ei tea kas ta sai töökorda selle kuidagi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
17.11.2016 18:11:01
|
|
|
Huvitav.. et siin palju tegelasi..
1) vinguvad põhimõtte pärast, nad ei ostaks ka vana macbooki väga soodsalt.
2) need kes vinguvad, aga ikkagi ostavad uue mudeli üks hetk ära
Ise kaldun sinna et peaks space-gray võtma süleraaliks. Enamus asjad pilves. Fotod võtab nkn laua-arvutisse jms.. aga portatiivsus, korpus, aku, ekraan on väga head. See 1750eur base-mudel peaks piisama küll mõneks ajaks.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
17.11.2016 19:04:56
|
|
|
| Uut klaverit ei pea ostma. Valge klamber ja nupp mõlemad vahetatavad.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|