Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 11:12:06 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Kas Miccer ja Go Kane! on sama inimene taga? Mõlemad upivad üksteise äriteemasid.


Kaks täitsa erinevat inimest.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 12:06:10 vasta tsitaadiga

See on tavaline, et sõpsid teineteise teemasid upitavad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2016 15:48:27 vasta tsitaadiga

Millal Chromecast Ultra Euroopas/Eestis müügile tuleb?

icon_arrow.gif https://store.google.com/product/chromecast_ultra?gl=US

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 22:51:15 vasta tsitaadiga

Selles kommipakis on 7 erinevat kommisorti, millest 3 on rummimaitselised (pakendil ka kirjas)
http://kalev.eu/tooted/maiustused-ja-kupsised/kompvekid/kommisegud/kalev-7-lemmikut-segupakk-500g
tsitaat:
Poolekilone kommipakk on paras lapsele sünnipäeval kooli või lasteaeda sõpradele pakkumiseks kaasa panna või külla minnes külakostiks viia

Maast madalast suunatakse lapsi rummi peale? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 23:28:59 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:07:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 00:18:51 vasta tsitaadiga

jeesus188, rummikooki ei tohiks ka lastele müüa.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 00:23:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Selles kommipakis on 7 erinevat kommisorti, millest 3 on rummimaitselised (pakendil ka kirjas)
http://kalev.eu/tooted/maiustused-ja-kupsised/kompvekid/kommisegud/kalev-7-lemmikut-segupakk-500g
tsitaat:
Poolekilone kommipakk on paras lapsele sünnipäeval kooli või lasteaeda sõpradele pakkumiseks kaasa panna või külla minnes külakostiks viia

Maast madalast suunatakse lapsi rummi peale? icon_eek.gif


Rummimaitseline komm sisaldab täpselt samapalju rummi kui odav maasikamaitseline limonaad maasikat. Neile kes aru ei saanud vihjeks, et nii rummi kui maasika sisaldus on 0. Et ümardamisveas ei süüdistataks, siis 0.00000000000000 on ka õige.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 00:38:55 vasta tsitaadiga

Ma pole öelnudki, et see rummi sisaldab icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 00:41:59 vasta tsitaadiga

mida sa siis ütlesid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 01:11:32 vasta tsitaadiga

Anna oma lapsele rummimaitseline komm. Tõenäoliselt sööb ära. Anna nüüd samale lapsele päris rummi nuusutada. Tõenäoliselt tõmbab nina kortsu ja ei taha. Seega pseudoproblem.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 10.11.2016 08:43:30 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
mida sa siis ütlesid


Et poliitkorrektses maailmas tuleb sildilt "rummimaitseline" ära korjata või seadusega keelata neid lastele anda, ilmselgelt on meie rahva alkoholilembuse süü.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.11.2016 11:45:03 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
mida sa siis ütlesid


Et poliitkorrektses maailmas tuleb sildilt "rummimaitseline" ära korjata või seadusega keelata neid lastele anda, ilmselgelt on meie rahva alkoholilembuse süü.


Jah! Keelame ära! Edaspidi peab olema "Muu piiritusejoogi maitseline" kompvek icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 12:48:35 vasta tsitaadiga

Piiritus ei kõla kah hästi lastele suunatud tootes. Õigem oleks "muu metüülkarbinooli lahuse maitseline".
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 12:55:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Maast madalast suunatakse lapsi rummi peale? icon_eek.gif


Kas sina lapsena "Tõmmu"-nimelisi komme ei söönud või sõid neid vanemate eest salaja? Kas sõid ja sellepärast oled nüüd rummihoolik?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 12:58:51 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Maast madalast suunatakse lapsi rummi peale? icon_eek.gif


Kas sina lapsena "Tõmmu"-nimelisi komme ei söönud või sõid neid vanemate eest salaja? Kas sõid ja sellepärast oled nüüd rummihoolik?

Rummikomm oli gateway-alcohol. Next stop - cannabis!

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 13:04:16 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Maast madalast suunatakse lapsi rummi peale? icon_eek.gif


Kas sina lapsena "Tõmmu"-nimelisi komme ei söönud või sõid neid vanemate eest salaja? Kas sõid ja sellepärast oled nüüd rummihoolik?

Ei istu see Tõmmu üldse
Aga Tallinn rummimaitseline vahvlikompvek on küll ok icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.11.2016 13:05:42 vasta tsitaadiga

need kes lapsepõlves varakult rummiga alustasid lõpetasid Rummus ju
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 13:35:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Dogbert kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Maast madalast suunatakse lapsi rummi peale? icon_eek.gif


Kas sina lapsena "Tõmmu"-nimelisi komme ei söönud või sõid neid vanemate eest salaja? Kas sõid ja sellepärast oled nüüd rummihoolik?

Ei istu see Tõmmu üldse
Aga Tallinn rummimaitseline vahvlikompvek on küll ok icon_razz.gif

mu lapsepõlves erilist kommivalikut ei olnud. no valik oli kindlasti olemas, kalev huugas aga poes ei olnud lihtsalt iga päev võtta paremaid sorte. vahvlikommi sai päris harva.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.11.2016 16:37:09 vasta tsitaadiga

Tea, kas selle maksuga saaks meil riigieelarve balanssi?
http://maailm.postimees.ee/3905563/hispaanias-hakatakse-hooletuid-koeraomanikke-dna-abil-jalitama

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 16:41:54 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:07:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 16:51:15 vasta tsitaadiga

Seal oli juttu 200€ trahvist. Eelarvele see olulist lisa ei annaks kuna kulud on ka suured, aga samas kui nulli jääb, siis on ju eesmärk täidetud ehk pargid ei ole nagu miiniväli.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 17:02:16 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:07:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015




sõnum 10.11.2016 21:13:18 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi pole kasutaja "kanamana" telefoninumbrit ? Oleks vaja kaupa saata, kuid unustas koos pakiautomaadi asukohaga lisada oma telefoninumbri.

EDIT: Olemas. Suured tänud kasutaja Kussake
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 11:55:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi nõustub Tallinnas (ideaalis Kesklinnast või Põhja-Tallinnast) S-video to HDMI või S-video to SCART või RCA to HDMI/SCART üleminekut laenama mõneks päevaks?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 12:06:45 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Akupanka oskab keegi soovitada ? kuni 20 euro eest

Midagi samalt firmalt.
Endal see. Väga rahul.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00VJSMKVY/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 11.11.2016 18:34:26 vasta tsitaadiga

Mida teha, kui viskab ette sellise errori?
Spoiler Spoiler Spoiler


Proovitud erinevaid plaate ja programme. Faile plaadile kirjutada ei õnnestu. Eile sain hakkama ühe plaadiga, kus 12 nn "audio"loost kirjutas valmis ca 6 ja ülejäänu lõhkus ära.

Kas annab miskit parandada v kirjutaja pekkis?
Proovisin ka driverite uuendust ja seadme uninstalli ja device manageri kaudu ka uut hardware change otsimist.
Windows 10

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.11.2016 18:42:57 vasta tsitaadiga

Miski jamps sul laserisilmale äkki läinud? Võib ka õhtul olla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 18:55:27 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Kas keegi nõustub Tallinnas (ideaalis Kesklinnast või Põhja-Tallinnast) S-video to HDMI või S-video to SCART või RCA to HDMI/SCART üleminekut laenama mõneks päevaks?
S-video või composite -> SCART on reaalne. HDMIks saab analoogvideot vaid aktiivse muunduriga. Ma isegi leiaksin s-video->SCART klotsi, aga Tallinnasse saabun tagasi esmaspäeval.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 19:02:37 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Mida teha, kui viskab ette sellise errori?
Spoiler Spoiler Spoiler


Proovitud erinevaid plaate ja programme. Faile plaadile kirjutada ei õnnestu. Eile sain hakkama ühe plaadiga, kus 12 nn "audio"loost kirjutas valmis ca 6 ja ülejäänu lõhkus ära.

Kas annab miskit parandada v kirjutaja pekkis?
Proovisin ka driverite uuendust ja seadme uninstalli ja device manageri kaudu ka uut hardware change otsimist.
Windows 10


Pane kirjutamiskiirus aeglasemaks.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 12.11.2016 08:27:40 vasta tsitaadiga

proovitud. Kiiretega ei kirjuta üldse- viskab plaadi kohe välja. Kõige aeglasemaga kirjutasingi nii, et pooled failid rikkus ja pooled kirjutas.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2016 08:33:00 vasta tsitaadiga

Ega muud kui et proovi muud kirjutajat.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 12.11.2016 08:39:10 vasta tsitaadiga

programmi?
Proovitud media playeriga, cdburnerxp ja veel mingiga. Tulemus sama.
Teist füüsilist seadet pole kuskilt võtta ja kohe ostma ka ei hakkaks...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 09:28:20 vasta tsitaadiga

Läpakas või kast? Kastile mõni seade on pakkuda.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 12.11.2016 09:56:12 vasta tsitaadiga

paraku läpakas. Kasti jaoks on omal ka kuskil vedelemas vähemalt üks seade.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 12.11.2016 10:57:09 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
paraku läpakas. Kasti jaoks on omal ka kuskil vedelemas vähemalt üks seade.

Siis on vaja veel USB -> IDE/SATA adapterit
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 12:19:27 vasta tsitaadiga

Võib olla ka et sitt partii toorikuid, mis tootja plaat on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2016 13:08:54 vasta tsitaadiga

kui ei ole slotitav, võtad vatipulga ja mingit kerget alkoholi ja puhastad silma ära. võib vajada ka luguri vahetamist. enamasti on kuskil 1 kruvi, mis lugurit kinni hoiab. uuema aja lugurid on sata. ära on vaja vahetada esipaneel. slotitavatega on keerulisem. 99% lugeja teema. ammu-ammu oli siin ka toorikute ja ühilduvuse mammutteema olemas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 12.11.2016 13:31:37 vasta tsitaadiga

mis on slotitav?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 13:40:35 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, nagu telekamängu kasseti vahetus vist.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 13:59:03 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
mis on slotitav?

Ilma sahtlita, automaki ja mäki stiilis.
Mul on endal C2D ajastu ThinkPadide optilised seadmed viimasel ajal pirtsutama hakanud. Kahtlaselt korraga. Samad DVD ja CD toorikud, millele veel aasta tagasi kõlbas kirjutada. Tööl HP lauaarvuti kirjutas ja tühjendas kenasti. Ei tea, mis viga. Õnneks väga kriitiline pole, kuna enamus tegevusest käib tänapäeval juba mälupulgaga. Lihtsalt juhtus, et 2003. aasta läpakale oli vaja XP peale saada ja USB-bootimisest ei tea see elukas midagi icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2016 14:21:20 vasta tsitaadiga

slotitav tõmbab ise plaadi sisse ja annab välja. " tavalistel " tuleb " koos sahtliga " milles on plaat.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 15:50:41 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, mul vedeleb hunnik läpaka DVDRW seadmeid, kõik ainult vanema pistikuga, slim atapi vms. kui tahad võin paar tükki tasuta anda sulle.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.11.2016 16:07:20 vasta tsitaadiga

Kes kannab google mapsi kaardile majasid peale?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2016 16:14:37 vasta tsitaadiga

Ise kannad. Võta regio eesti teed parem.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.11.2016 17:19:34 vasta tsitaadiga

Ei usu, et keegi laseb mul Kvartali kaardile joonistada icon_lol.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 18:07:09 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
paraku läpakas. Kasti jaoks on omal ka kuskil vedelemas vähemalt üks seade.

Siis on vaja veel USB -> IDE/SATA adapterit


On olemas ka USB DVD lugejaid. Suhteliselt kasulik on sellist omada kasvõi juhuks on on vaja mõne masinaga plaati lugeda, millel lugejat pole
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.11.2016 18:09:58 vasta tsitaadiga

Foorumi ülemisest reklaamist jäi silma Ordi mingi pakkumine.
Kas keegi nende e-osakonnast teab inimesi? Võiks oma kodulehe veidi kaasaegsemaks teha. Alustuseks juba selle, et pilt uues aknas ei avaneks icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 10:22:46 vasta tsitaadiga

Elutoas lampides kasutuses valgusallikana nn halogeentorud. Nende kõige suurem (kõige tüütum) probleem, et põlevad jõlekähku läbi - mingit loogikat ei ole, et missuguses pesas (6tk), kuidas kunagi - mõnes rutem, mõnes kestab kauem. Olen katsetanud erinevaid firmasid Kanluxist Osramini, vahet pole. Kas miski nõrk koht (omapära) neil torudel lihtsalt või viga elektrisüsteemis (suhteliselt uus kortermaja). Räägin taolistest torudest: https://www.k-rauta.ee/ehituspood/kanlux/halogeentoru-kanlux-100w-118mm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.11.2016 10:31:27 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Elutoas lampides kasutuses valgusallikana nn halogeentorud. Nende kõige suurem (kõige tüütum) probleem, et põlevad jõlekähku läbi - mingit loogikat ei ole, et missuguses pesas (6tk), kuidas kunagi - mõnes rutem, mõnes kestab kauem. Olen katsetanud erinevaid firmasid Kanluxist Osramini, vahet pole. Kas miski nõrk koht (omapära) neil torudel lihtsalt või viga elektrisüsteemis (suhteliselt uus kortermaja). Räägin taolistest torudest: https://www.k-rauta.ee/ehituspood/kanlux/halogeentoru-kanlux-100w-118mm

Need kärssavadki läbi.
Asenda LED-idega
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 10:35:20 vasta tsitaadiga

Kütad nendega tuba või? Palnaste sõrmedega neid torusid paigaldades puutuda ei tohi muidu.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.