Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mõnuainete jms arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kanep võiks olla
illegaalne (täielikult keelatud)
27%
 27%  [ 49 ]
dekriminaliseeritud (lubatud omada, müük keelatud)
25%
 25%  [ 45 ]
legaalne (lubatud müüa ja omada)
46%
 46%  [ 83 ]
hääli kokku : 177

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.11.2016 13:15:34 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Nojah, hea see legaliseerimine pole thumbs_down.gif


Jah ega, kui endal tervislikel põhjustel seda vaja pole, siis ei imestagi, et sa sellest teemast palju ei tea ja kas see sind üldse niipaljugi huvitaks,
et saada aru mis asi see on ja mis on head ja kahjulikud küljed.

Kanepi kõige ohtlikum omadus on see, kui sa sellega vahele jääd kohas, kus see seadusega keelatud.
Ja teine ohtlikum omadus on see, et põletamisel võib co2 tervisele halba teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Online

sõnum 09.11.2016 13:16:21 vasta tsitaadiga

lopes39, + vaimse tervisega seotud teemad
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 09.11.2016 13:19:03 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
lopes39, + vaimse tervisega seotud teemad
Kui oled narkomaan, siis oledki vaimselt haige.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.11.2016 13:19:49 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Janis kirjutas:
Nojah, hea see legaliseerimine pole thumbs_down.gif


Jah ega, kui endal tervislikel põhjustel seda vaja pole, siis ei imestagi, et sa sellest teemast palju ei tea ja kas see sind üldse niipaljugi huvitaks,
et saada aru mis asi see on ja mis on head ja kahjulikud küljed.

Kanepi kõige ohtlikum omadus on see, kui sa sellega vahele jääd kohas, kus see seadusega keelatud.
Ja teine ohtlikum omadus on see, et põletamisel võib co2 tervisele halba teha.


Ravieesmärgil see võiks jah eksisteerida aga nii, et seda niisama tossutada saab vabal ajal, ei ole hea. Samuti ei salli ma seda Eestis toimuvat kampaaniat, kus kari pilvikuid tahab kanepi legaliseerida...ise väidavad, et ainult ravieesmärgil...jaa kindlasti ainult selle jaoks icon_lol.gif

Ja ma usun, et ma tean sellest teemast rohkem kui Sina.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Online

sõnum 09.11.2016 13:20:03 vasta tsitaadiga

raxz, sõltuvus on ikka veidi teistmoodi haigus kui ainult vaimuhaigus
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 09.11.2016 13:23:22 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
raxz, sõltuvus on ikka veidi teistmoodi haigus kui ainult vaimuhaigus
No see on ikka peas kinni. Ühtegi füüsilist vigastust ju ei ole, mis selle haiguse tekitanud on.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Online

sõnum 09.11.2016 13:37:58 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jt234 kirjutas:
raxz, sõltuvus on ikka veidi teistmoodi haigus kui ainult vaimuhaigus
No see on ikka peas kinni. Ühtegi füüsilist vigastust ju ei ole, mis selle haiguse tekitanud on.


Nüüd on küsimus kas räägime kanepist või sõltuvusest üldisemalt.

Nii mõnegi aine sõltuvus on vägagi füüsiline.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.11.2016 13:43:28 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Janis kirjutas:
Nojah, hea see legaliseerimine pole thumbs_down.gif


Jah ega, kui endal tervislikel põhjustel seda vaja pole, siis ei imestagi, et sa sellest teemast palju ei tea ja kas see sind üldse niipaljugi huvitaks,
et saada aru mis asi see on ja mis on head ja kahjulikud küljed.

Kanepi kõige ohtlikum omadus on see, kui sa sellega vahele jääd kohas, kus see seadusega keelatud.
Ja teine ohtlikum omadus on see, et põletamisel võib co2 tervisele halba teha.


Ravieesmärgil see võiks jah eksisteerida aga nii, et seda niisama tossutada saab vabal ajal, ei ole hea. Samuti ei salli ma seda Eestis toimuvat kampaaniat, kus kari pilvikuid tahab kanepi legaliseerida...ise väidavad, et ainult ravieesmärgil...jaa kindlasti ainult selle jaoks icon_lol.gif

Ja ma usun, et ma tean sellest teemast rohkem kui Sina.


Jah tore et sa tead midagi ja võib-olla isegi rohkem. Info lahti mõtlemisel võiksid arvesse võtta, et Eestis on meditsiiniline kanep legaalne.
Aga selleks, et kanepit saada pead sa kõigepealt endale saama tõendi oma perearstilt. Isegi kui sul õnnestub saada tõend kanepi jaoks oma perearstilt,
siis ei ole Eestis ühtegi apteeki kellel oleks sulle seda ravimina müüa. Seega perearst kirjutab sulle välja sünteetilise ravimi, mis võib sind aidata, kuid ei ole kindel et mõjub
või saad mingist ainest endale ohatised või muud ebamugavad kõrvalmõjud.

Pealegi sa tundud olevat ka ainult ühel eesmärgil ja mõtled ainult selle negatiivsetele külgedele.
Tuuma elektrijaamad toodavad hästi elektrit ja on kasulikud. Samas tuumapomm on ka väga kahjulik, aga näe siiski me veel eksisteerime ja pole kõik end õhku lasknud.
Pealegi numbrid näitavad, et kasutajate hulk ei ole kuskil ülemäära suurenenud kuna on legaalne. Pigem see just vähenenud ja inimesed enam ei saa seda kaifi kui illegaalne
riskantne meelemürk mis tervist väga ei ohusta.

Alkohol on ka meil ju legaalne, kuid meil on palju alkohoolikuid. Alkoholi vine all inimesed sõidavad autodega ja veavad ühistranspordiga inimesi ja see on meie praegune normaalsus.
Siis sa sellepeale kindlasti ütled, et kas meil on vaja veel ühte narkootikumi juurde olemasolevatele.
Liig tarvitamine on igaasja juures ebanormaalne ja taunitav. Asi on pigem selles, et see on olemas ja kättesaadav.
Kuna praegu on see illegaalne, siis ei sa mingit statistikat teha selle kohta. Kui palju on inimesi kes regulaarselt kasutavad seda samadel eesmärkidel nagu sina.
Kui sa lähed reede õhtul poodi ja mõtled endale paar õlut osta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2016 13:49:32 vasta tsitaadiga

Nüüd tuuakse võrdlusesse lisaks alkoholile ka tuumajaamad icon_eek.gif
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.11.2016 13:56:06 vasta tsitaadiga

Kanep ei ole meil illegaalne vaid dekriminaliseeritud, Hollandis pole ka legaalne aga on kättesaadavam kui meil. Ma siiski usun, et kui see on täitsa vabalt kättesaadav, siis oleksid sellel pigem negatiivsemad tagajärjed...sõidetaks rohkem pilves peaga autoga jne...
Lisaks veel see, kuidas see inimese psüühikale mõjub... Kui need tuhanded igapäevasuitsetajad saaksid seda veel odavamalt ja vabamalt kätte, siis oleks varsti väga palju zombisid ringi liikumas. Pluss veel need uued tarbijad.

Meditsiinilisel eesmärgil kättesaadavuse parandamise vastu ei ole ma absoluutselt, täieliku legaliseerimise vastu aga olen ma küll. Minu jaoks on see Eesti riigis piisavalt "legaalne".

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.11.2016 14:02:02 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kanep ei ole meil illegaalne vaid dekriminaliseeritud, Hollandis pole ka legaalne aga on kättesaadavam kui meil. Ma siiski usun, et kui see on täitsa vabalt kättesaadav, siis oleksid sellel pigem negatiivsemad tagajärjed...sõidetaks rohkem pilves peaga autoga jne...
Lisaks veel see, kuidas see inimese psüühikale mõjub... Kui need tuhanded igapäevasuitsetajad saaksid seda veel odavamalt ja vabamalt kätte, siis oleks varsti väga palju zombisid ringi liikumas. Pluss veel need uued tarbijad.

Meditsiinilisel eesmärgil kättesaadavuse parandamise vastu ei ole ma absoluutselt, täieliku legaliseerimise vastu aga olen ma küll. Minu jaoks on see Eesti riigis piisavalt "legaalne".

Kui õnnestuks mingi osa alkoholi tarbijaid kanepi peale ümber harjutada, siis oleks see tervise aspektist posiitiivne, mitte nagatiivne nähtus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.11.2016 14:04:13 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Janis kirjutas:
Kanep ei ole meil illegaalne vaid dekriminaliseeritud, Hollandis pole ka legaalne aga on kättesaadavam kui meil. Ma siiski usun, et kui see on täitsa vabalt kättesaadav, siis oleksid sellel pigem negatiivsemad tagajärjed...sõidetaks rohkem pilves peaga autoga jne...
Lisaks veel see, kuidas see inimese psüühikale mõjub... Kui need tuhanded igapäevasuitsetajad saaksid seda veel odavamalt ja vabamalt kätte, siis oleks varsti väga palju zombisid ringi liikumas. Pluss veel need uued tarbijad.

Meditsiinilisel eesmärgil kättesaadavuse parandamise vastu ei ole ma absoluutselt, täieliku legaliseerimise vastu aga olen ma küll. Minu jaoks on see Eesti riigis piisavalt "legaalne".

Kui õnnestuks mingi osa alkoholi tarbijaid kanepi peale ümber harjutada, siis oleks see tervise aspektist posiitiivne, mitte nagatiivne nähtus.


Kui saaks tavalise sigareti suitsetajad kanepi peale ümber harjutada, oleks see ka väga positiivne tervise aspektist.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2016 14:05:07 vasta tsitaadiga

Kui saaks suitsetajad üldse suitsetamisest loobuma panna, oleks üldse super ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 09.11.2016 14:10:50 vasta tsitaadiga

Miks te imete mingeid konisid? Nagu mingid homod, vaja imeda...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2016 14:16:57 vasta tsitaadiga

Suitsetamine teeb lahedaks. Kuidas sa aru ei saa?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2016 14:50:30 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Janis kirjutas:
Kanep ei ole meil illegaalne vaid dekriminaliseeritud, Hollandis pole ka legaalne aga on kättesaadavam kui meil. Ma siiski usun, et kui see on täitsa vabalt kättesaadav, siis oleksid sellel pigem negatiivsemad tagajärjed...sõidetaks rohkem pilves peaga autoga jne...
Lisaks veel see, kuidas see inimese psüühikale mõjub... Kui need tuhanded igapäevasuitsetajad saaksid seda veel odavamalt ja vabamalt kätte, siis oleks varsti väga palju zombisid ringi liikumas. Pluss veel need uued tarbijad.

Meditsiinilisel eesmärgil kättesaadavuse parandamise vastu ei ole ma absoluutselt, täieliku legaliseerimise vastu aga olen ma küll. Minu jaoks on see Eesti riigis piisavalt "legaalne".

Kui õnnestuks mingi osa alkoholi tarbijaid kanepi peale ümber harjutada, siis oleks see tervise aspektist posiitiivne, mitte nagatiivne nähtus.

Word.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2016 21:43:35 vasta tsitaadiga

jep, lisaks millegipärast ei taheta endal tunnistada, et alko on ka narkootikum, ainukese erinevusega kanepist legaalne. Kui mõni mees peab iga päev endale õhtuti "aleksandrit" sisse kaanima, siis on ka see lihtlabane sõltuvus...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 10.11.2016 00:07:23 vasta tsitaadiga

Ongi ju! Kas lõpetame siis nüüd kõik ühes koos heroiini süstimise, kokaiini nuuskamise, ekstasitablettide ja happe võtmise, metamfetamiini, kanepi ja eriti veel tubaka suitsetamise ning kratomi tee, alkoholi ja kohvi joomise lõplikult & igavesti? Kui psühhoaktiivsete ainete kasutajamine lõpetada mittemeditsiinilistel eesmärkidel, siis sinna alla lähevad kõik eelpool nimetatud tegevused icon_wink.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.11.2016 09:22:59 vasta tsitaadiga

See on jah üsna silmakirjalik, kuidas igapäevaselt rummikokteili lutsutamisest raporteeriv tüüp on mingi kõva muretseja siin teemas icon_lol.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2016 19:14:59 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
See on jah üsna silmakirjalik, kuidas igapäevaselt rummikokteili lutsutamisest raporteeriv tüüp on mingi kõva muretseja siin teemas icon_lol.gif


icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2016 20:14:29 vasta tsitaadiga

http://tervis.postimees.ee/3905951/riigikogu-hakkab-arutama-ravikanepi-legaliseerimist
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2016 21:13:21 vasta tsitaadiga

UK government finally concedes cannabis has a medicinal effect
Exclusive: The MHRA's assessment could 'provide ground-breaking results' in leading to reform over cannabis' medicinal use in the UK
http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/cannabis-legality-uk-government-finally-admits-marijuana-has-a-medicinal-effect-a7355941.html

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.01.2017 15:00:41 vasta tsitaadiga

Janis, Palun seleta mulle lahti mis ma poliitika teemast valesti olen aru saanud sellest kanepi taimest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.01.2017 15:13:42 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Janis, Palun seleta mulle lahti mis ma poliitika teemast valesti olen aru saanud sellest kanepi taimest.

Seda, et ka kanep võib ka tekitada hallutsinatsioone, hallukad pole vaid päkapikkude nägemine... ei tea, kes neid üldse näeb, pole ühegi psühhedeelse ainega midagi sellist kogenud nagu meediast ja filmidest seda meile kuvatakse.
Ja kanepi üks mõjudest on see, et muutud loomingulisemaks ja asjad tunduvad palju ilusamad ja kenamad kui selges peaga.
Võta erowid.org lahti ja uuri või ekspereminteeri.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.01.2017 15:26:26 vasta tsitaadiga

Loomingut tõesti tõstab ja laseb rohkem asjadesse süveneda, kuid ma ei usu et kanepist keegi kunagi mingeid hallutsinatsioone on näinud.
Mina vähemalt küll mitte. Ma pigem olen alkoholi mõju all näinud kunagi. Esimene alkoholi mäluauk 14 aastaselt nägin kuidas mind politsei auto pagsnikusse pandi, kuid tegelikult oli vitara.
Ega ma peale seda pole ka enam alkoholi väga tarbida tahtnud. Ka LSD sai kunagi proovitud, kuid ka see ei tekitanud mul hallutsinatsioone ja pigem tegi aja aeglaselt liikuvaks.

Aga no kanepist asjad ilusaks küll ei muutu. Kui miski asi on ikka kole, siis ta ka on kole.

Midagi teema kohta ka.

link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mõnuainete jms arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.