Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Photoshop teeb imesid! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 15:24:36 Photoshop teeb imesid! vasta tsitaadiga

link :: Photoshop teeb imesid!

nüüd on siis teada kuidas rate.ee 's asjad käivad. icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 15:27:44 vasta tsitaadiga

räige võltslikkus rsk icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 15:27:52 vasta tsitaadiga

mmm.nähtud asi juba
kuid kindlasti mõned teevad end ilusamaks kui tegelikult on.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 15:31:08 vasta tsitaadiga

rate.ee ehtne näide ju icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 15:58:19 vasta tsitaadiga

see on ju tavaline praktika... kõik kroonika esilehe pildidki on ju töödeldud + paljud ka sisus olevad, mingi artikkel oli sellest ka mõni aeg tagasi kuskil ajalehes, et muudmoodi ju ei saagi lihtsalt. sama asi ka kõikide teiste ilusate piltidega ajakirjade kohta, n. Time ja Newseek kasvõi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 16:03:38 vasta tsitaadiga

Sitast saia - jahu läheb palju... icon_razz.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeNtSiK
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 16:10:13 vasta tsitaadiga

valus võlts värk icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 16:11:58 vasta tsitaadiga

Mis on siis, ülemine ilusam ju ?









icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 16:20:14 vasta tsitaadiga

No ammu teada asi, kuid osad jäävad muudatustega vahele, kui pole piisavalt hästi tehtud 8)

viimati muutis EvilMick007 21.04.2004 16:22:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 16:20:31 vasta tsitaadiga

valus laks.. icon_sad.gif
krt jennifer lopez polegi siis vist nii kena kui nähtud icon_cry.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 16:26:29 vasta tsitaadiga

ega siin midagi uut ei ole küll.
juba Nõukogude ajal olid sellised 'teenelised' retušeeriad iga päevalähe palgal.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 21.04.2004 16:31:44 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=278343#278343
selline teema juba olemas, kuigi lingid ei vii enam kuhugi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 21.04.2004 17:47:26 vasta tsitaadiga

Einoh, Photoshop teeb tõesti imesid.
Rate's enamusel ongi töödeldud jne.
Edu saladus icon_razz1.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priithansen
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002




sõnum 21.04.2004 18:58:32 vasta tsitaadiga

Veel üks näide, mis kunagi silma jäi > Siin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 21.04.2004 19:05:45 vasta tsitaadiga

auch, suht hästi tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 19:06:56 vasta tsitaadiga

Dexter kirjutas:
Veel üks näide, mis kunagi silma jäi > Siin


oooops, see juba on midagi icon_eek.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 21.04.2004 19:16:26 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp icon_eek.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 21.04.2004 19:26:02 vasta tsitaadiga

Ei tea kaua ühte pilti meisterdama peab icon_question.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 21.04.2004 19:44:48 vasta tsitaadiga

Homer5 kirjutas:
Ei tea kaua ühte pilti meisterdama peab icon_question.gif

Oleneb ju puhtalt oskusest. Aga ega see mingi viie minuti töö pole icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priithansen
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002




sõnum 21.04.2004 20:01:34 vasta tsitaadiga

Photoshopis suisa selline tore asi nagu "Healing Brush" selle tarbeks aga nendel näidetel on ikka jah pisut rohkem vaeva nähtud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 21.04.2004 20:06:33 vasta tsitaadiga

jah tulevikus on Photoshopis ilusti Toolbar [Make Me Pretty] eesti versioonis -[Tee Rate pic]
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 21.04.2004 20:29:32 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
jah tulevikus on Photoshopis ilusti Toolbar [Make Me Pretty] eesti versioonis -[Tee Rate pic]
icon_lol.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priithansen
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002




sõnum 21.04.2004 20:30:32 vasta tsitaadiga

No no no mitte miski keeruline toolbar vaid Filter ikka kohe

Filters -> Facelift ->
> Nose
> Eyes
> Cheeks
>Whole deal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 21.04.2004 20:33:48 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin hakata tootma dumbjuserist rate kasutaja digikaameraid, et nagu ainult üks nupp ja peale pildistamist saadetakse automaatselt pilt rate.ee lehele, järele mõeldes võiks ju integreerida ka selle "tee mind ilusaks" funktsiooni sinna icon_lol.gif
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel13
HV kasutaja
mihkel13

liitunud: 09.01.2002




sõnum 21.04.2004 20:47:18 photoshop vasta tsitaadiga

tegelikult kui shop veidi selge
on mõlemat suhteliselt lihtne teha
eriti alumist esimene on raskem
aga aega võtab

aga näiteks uue inimese pildile joonistamine
või kas või siilisoenguga inimesele uue soengu
pähe joonistamine nii et ka usutav on Proovige
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.04.2004 21:59:45 Re: photoshop vasta tsitaadiga

mihkel13 kirjutas:
tegelikult kui shop veidi selge
on mõlemat suhteliselt lihtne teha
eriti alumist esimene on raskem
aga aega võtab

aga näiteks uue inimese pildile joonistamine
või kas või siilisoenguga inimesele uue soengu
pähe joonistamine nii et ka usutav on Proovige


Jep' kui funktsioonid selged jääb üle ainult pikk näpu(hiire)töö.
Ise'gi üritanud asju korrastada ... pole kõige hullem välja tulnud.
Aga viitsimist peab kohutavalt olema, et lõppviimistlus usutav tuleks.
Väsitab silmad ära see ekraani jõllitamine ...


viimati muutis Elof 21.04.2004 22:18:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 21.04.2004 22:15:09 vasta tsitaadiga

pole midagi hullu neid ümber teha, ise olen aretanud paintshopiga, millel pole küll samapalju funktsioone ja võimalusi, kuid siiski saab ka ühtteist tehtud icon_razz.gif kui viitsimust ja tahtmist on, siis tuld thumbs_up.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 22:49:18 vasta tsitaadiga

aga mis sellest ajast siin nii väga rääkida, mehed teenivad sellega ju leiba ja see ei ole vast mitte väike summa, mis sellise töö pealt tuleb icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
universal
HV vaatleja
universal

liitunud: 28.01.2004




sõnum 22.04.2004 16:02:00 vasta tsitaadiga

Dexter kirjutas:
Veel üks näide, mis kunagi silma jäi > Siin


hea töö thumbs_up.gif
paistab,et selleks kulus aega.
koledaks muuta on lihtsam, arvan.

_________________
Jep, marsile minek! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 24.04.2004 23:20:45 vasta tsitaadiga

jõhker ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 24.04.2004 23:37:39 vasta tsitaadiga

koledaks muutmine on imelihtne icon_smile.gif

kusjuures avastasin mingi blending modega, et duplicate layer, ja migni bvlenging mode tõi kõik poorid vms mõnusalöt nähtavale..võiga vaatepilt.

muidugi üks leivnud asi on ka Dark Art, (hetkel ühtki mõnusat näidet ei tule)
aga sellised pildid, et kui vaatad ja sul läheb süda pahaks, ja vaataksid heameelega mujale siis on pilt hästi tehtud.
kasutatakse palju erinevad layereid, tekstuurid, eriti in on veel täiesti põlenud inimesed. võigas lihtsalt,
layerid on ka võimalikult jubedad (vanad puukoored, rasva kiht pannil nt, mõranenud seinad jne. käid digikaga ringi ja leiad palju tahad)
see päris huvitav, isgi neid teinud..paraku jäävad nad kõik mul poolikuks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 24.04.2004 23:58:26 vasta tsitaadiga

kas Dark art on mingi plugin photoshopile ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 25.04.2004 12:05:50 vasta tsitaadiga

ei.
põhimõte ikka selles, et paned näole tekstuure, muudad nägusi, kustutad silmi ära jne jne jne jne.
Use your imagination!

nii toon mõne näite





veel mõni:
http://www.deviantart.com/view/6806435/
http://www.deviantart.com/view/6806373/

http://www.deviantart.com/view/6684876/

ei hakka sealt haigemaid välja tooma, aga ajh sellised nad umbes on.
mõni nõrganärviline ei kannata neid absoluutselt mitte.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 25.04.2004 12:16:41 vasta tsitaadiga

rape.ee picid icon_smile.gif
või mis icon_wink.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.04.2004 12:25:51 vasta tsitaadiga

ojaaa,mõelge nüüd,milline mina võin üldse päriselt välja näha,jube icon_evil.gif icon_razz.gif icon_lol.gif
photoshop hea asi thumbs_up.gif

_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dazen
HV vaatleja
dazen

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.04.2004 12:59:22 vasta tsitaadiga

see "surnud" eit on küll päris kobe, numbrit ei tea tal? icon_wink.gif
_________________
ja nii jääb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 25.04.2004 13:08:48 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp ikka mida kõike teha ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 25.04.2004 13:14:46 vasta tsitaadiga

keegi siit HV'st oskab ka niimoodi teha icon_razz1.gif ?
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 25.04.2004 14:24:00 vasta tsitaadiga

kle sa võtad inimestel une ära, appi icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 25.04.2004 15:18:15 vasta tsitaadiga

arsestar kirjutas:
kle sa võtad inimestel une ära, appi icon_eek.gif

Sa lähed praegu magama, kui vormel hakkas?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2004 15:26:52 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
arsestar kirjutas:
kle sa võtad inimestel une ära, appi
Sa lähed praegu magama, kui vormel hakkas?


[OT]Kuidas seis on hetkel icon_razz1.gif Punased ees traditionally? Mul siin TV puudub[/OT]

Aga päris täpselt ei saanud ikkagi sellest surnud naise tegemisest aru. Kuskil mingit täpsemat tutoriali on? Sest see pilt tõsiselt rokib thumbs_up.gif Ja rokk on hea.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 25.04.2004 21:10:57 vasta tsitaadiga

küsisite, kas keegi oskab,
ma arvan et oskan.
suurem töö on otsida igast tekstuure.

hetkel ühtki tutoriali ei leia, otseselt ega neid eriti vist polegi, kuna igalühel on oma nägemus asjast jne.
kui vähegi oskad photoshopi, siis saab hakkama,

sama nagu hea koogi saladus ju, 20 aastat pliidiääres icon_razz.gif
icon_lol.gif

hakkan täna tegema, ei ütle millal valmis saan.
kui saan siis näitan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 25.04.2004 21:20:37 vasta tsitaadiga

P3power kirjutas:
küsisite, kas keegi oskab,
ma arvan et oskan.
suurem töö on otsida igast tekstuure.

hetkel ühtki tutoriali ei leia, otseselt ega neid eriti vist polegi, kuna igalühel on oma nägemus asjast jne.
kui vähegi oskad photoshopi, siis saab hakkama,

sama nagu hea koogi saladus ju, 20 aastat pliidiääres icon_razz.gif
icon_lol.gif

hakkan täna tegema, ei ütle millal valmis saan.
kui saan siis näitan.

ooot, sa nagu nö. proff ? icon_razz1.gif
keegi veel oskab samamoodi.
kaua muidu läheb sellise tööga ?

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 25.04.2004 23:43:18 vasta tsitaadiga

Mul praegu PSi hullus peal.. Enivei, kusagil saidil nägin pilti, kus tervest New Yorgist olid varemed tehtud thumbs_up.gif
EDIT: Kes viitsib, võib kah suvalisest tsikist suht kobeda eide teha - http://www.newtutorials.com/photo-touchup-in-photoshop.htm
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.04.2004 11:01:16 vasta tsitaadiga

http://zone.ee/elof/mix.jpg
Edit + veel üks ennem kiiruga tehtu -> http://zone.ee/elof/rr.jpg ... Temaatika ikka sama ...
Originaalid :
http://zone.ee/elof/mix.ori.jpg
http://zone.ee/elof/rr.ori.jpg

Väike 15min töö e. 2 pilti kokku.
"Arnold ja ma' "
Ei viitsinud eriti jännata ja pole kaua PS'i näperdand

Kvaliteet kehv, kuna algmaterjal oli kehv. Mulle mingit graafikat küll ei meeldi teha, parem mikserdan kuidagi.
Ega ma seda graafikat eriti ka valda, võibolla selle pärast icon_redface.gif


viimati muutis Elof 26.04.2004 18:54:22, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 26.04.2004 12:15:21 vasta tsitaadiga

Kas seda kõike Gimpiga ka teha saab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 26.04.2004 12:48:53 vasta tsitaadiga

mnja.. ps, see on minuarust lahe mida teha annab piltidega.. peaks ka photoshopi muretsema ja mingeid pilte mixima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2004 13:51:03 vasta tsitaadiga

Ega piltide modimiseks ei pea jah just PhotoShop olema... ise olen oma graafikavajadusteks PainShopPro-d kasutanud:
Näide: http://www.raiku.ee/skorts/luke.jpg

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 26.04.2004 15:46:05 vasta tsitaadiga

Mina kasutan ka PaintShopProd.... praegu downloading ka Photoshopi siis- ei tea kumb parem on.. eks näeb... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Red_Label
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 26.04.2004 15:49:11 vasta tsitaadiga

paintshop lihtsam, photoshopis tuhat1 erinevat varianti
_________________
The Spirit of The World
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Photoshop teeb imesid! mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.