|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kippadi
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2016
|
01.11.2016 20:00:33
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| mil viisil sa selle 60/10 üldse said selle modemiga? sellest ei käi üle 20 e läbi. mine esindusse ja ütle, et sul on mac. ma su asukohta ei näe. |
Suur tänu vastuse eest. Pakett on 60/10, mitte tegelik ühendus - lihtsalt pole vajadust tundnud kiirema järele, et kunagiste madalamate kiiruste jaoks saadud modem ära vahetada. Nüüd aga on pandud wifi kohustuslikuks, nii et tahes-tahtmata peab ära vahetama kui paketti muuta. Soovitatud pointi ma võin muidugi neile öelda, aga oleks hea kui ma ise ka aru saaks, mida see "mul on mac" õigupoolest tähendab antud juhul?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.11.2016 20:20:43
|
|
|
võid saada 3825 e.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
01.11.2016 20:39:05
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui kasvõi üks torrent laseb suure kiirusega, siis kipub katkema jälle.
|
kas sa käisid sikutaja selle osa kallal ka, kui paljusid ühendusi programm lubab teha? keera lubatud ühenduste hulk maha. tavaliselt tapab see ruuteri kuna NAT tabel läheb arutuks. |
Olen käinud - harjumus juba sees vanadest elioni junnidest. Küll aga ei teinud see märgatavat vahet. Millegipärast katkeb ikka just siis, kui kiirus on suur ja ka ainult ühest serverist tirides (steam). Väikse kiirusega võib olla väga palju ühendusi ilma probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kippadi
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2016
|
01.11.2016 21:07:31
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| võid saada 3825 e. |
Tähendab, kui öelda et on Mac, siis saab 3940, muidu võib saada 3825? Või vastupidi? Sorry, väike lühis tekkis praegu konteksti osas. Või tegelt, kui wifi pole eriti oluline, on üldse mingit põhimõttelist vahet, kumma saab?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.11.2016 21:23:48
|
|
|
jah.
kui wifi oluline ei ole, võib nuiamise peale saada ka 3008..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
02.11.2016 02:46:12
|
|
|
| kippadi kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| võid saada 3825 e. |
Tähendab, kui öelda et on Mac, siis saab 3940, muidu võib saada 3825? Või vastupidi? Sorry, väike lühis tekkis praegu konteksti osas. Või tegelt, kui wifi pole eriti oluline, on üldse mingit põhimõttelist vahet, kumma saab? |
Tänapäeval peaks vaikimisi olemas valikus kas Cisco 3928 (2,4GHz wifi) või 3940 (2,4GHz ja 5GHz wifi).
Mõlemaid seadmeid saab keerata bridge mode'i, seega ei näe otsest vajadust miski Cisco 3008, 3208 vm puhta modemi järele (mitte, et need kehvad oleksid).
Starmanis lähtutakse tooteloogikast, et vastava seadmega saab nii kaabli kui wifi kaudu vastavad paketipõhised kiirused kätte, kasvõi vähemalt teoorias. Seega pakuks esmalt, et 3928. Aga saatuse teed on mõnikord imelikud ja kõike võib juhtuda
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kippadi
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2016
|
02.11.2016 12:17:04
|
|
|
| Aitäh teile mõlemale info eest!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tavino
HV vaatleja
liitunud: 03.11.2016
|
03.11.2016 01:25:12
|
|
|
| Tekkis küsimus ajamasina ja viasati spordikanalite kohta, et kas need koos töötavad? Saan ma vaadata 21:45 alanud jalkat algusest kui 22:30 koju jõuan jne? Kujutan ette, et TV6 mängudega pole probleemi, aga Viasat Sport Baltic?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
03.11.2016 03:00:35
|
|
|
| tavino kirjutas: |
| Tekkis küsimus ajamasina ja viasati spordikanalite kohta, et kas need koos töötavad? Saan ma vaadata 21:45 alanud jalkat algusest kui 22:30 koju jõuan jne? Kujutan ette, et TV6 mängudega pole probleemi, aga Viasat Sport Baltic? |
tv6'ga pole tõepoolest probleemi aga VSB'ga ei tööta ajamasin. Ilmselgelt ootab viasat,et ostad neilt lisaks viaplay ja naudid nende olematu kvaliteediga ülekandeid sealt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tavino
HV vaatleja
liitunud: 03.11.2016
|
03.11.2016 12:23:53
|
|
|
| Aga VSB salvestamine? On see ka pekkis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
04.11.2016 23:16:50
|
|
|
Omale meeldiva kanali jaoks on ju alati võimalus osta dvb-c standardit toetav salvestav digibox.
Võtad starmanist sinna sisse kaardi või mooduli ja salvestad mida soovid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.11.2016 23:31:00
|
|
|
14nov. lähen elioni üle. Kvaliteedis pole vahet. Starman meeldib isegi rohkem, aga raha pole kunagi liiga palju. Praegu on arve 42.-€, elionis 3kuud 15.-€ ja siis 35 3kuud ja edasi vist sama mis starman.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.11.2016 23:33:33
|
|
|
Ei saa vahetuse loogikast aru.....poole aasta peale 60€ vms säästu ühekordelt on siis seda väärt?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.11.2016 23:37:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ei saa vahetuse loogikast aru.....poole aasta peale 60€ vms säästu ühekordelt on siis seda väärt?  |
No jah. 60 euri ei ole ju nii väga väike summa. Pealegi mul siin "pidev" eiloni-starmani võitlus. Mõlemil juhtmed sees. Viska aint karbid külge ja jälle nagu varem.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.11.2016 23:47:40
|
|
|
Ma ei viitsi küll seda porri käiata. Mul mõlemad juhtmed koridoris olemas.
Jäta korra baaris käimata, saad rahumeeli paigal püsida
Ma baaris ei käi, no problemos
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
04.11.2016 23:57:33
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ma ei viitsi küll seda porri käiata. Mul mõlemad juhtmed koridoris olemas.
Jäta korra baaris käimata, saad rahumeeli paigal püsida
Ma baaris ei käi, no problemos  |
Ma ka joon üli harva väljas, aga 60 euri on pmtl. 5l viina, või 50l õlut, ja see pole ju väike kogus!?
Ja starman teeb ju ka pidevalt pakkumisi. Kui mul 6k. elionis läbi saab, siis võtan starmani sooduspakkumise.
Ma võtaks selle ka kohe praegu, aga ju turundus seda ei luba. Mul suva. Mina hoolin oma rahast. Laveerin ja optimatiseerin nii nagu elu laseb.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.11.2016 00:15:54
|
|
|
Seadmed on ostetud/rendid iga kord?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
05.11.2016 00:17:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Seadmed on ostetud/rendid iga kord?  |
Ei osta enam midagi ammu. Odavam on pendeldada pakkujate vahel.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.11.2016 23:18:14
|
|
|
kui sa oma katkise samsa asemele mingi äpivõimelise teleka oled hankinud siis ok, muidu palju õnne. üks julla tuleb juurde.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
07.11.2016 18:58:54
|
|
|
| Kas Starmanil ongi mingi ettemaksu teema? Eelmise kuu alguse poole liitusin ja nüüd saatsid arve 42 euri peale.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
07.11.2016 19:01:34
|
|
|
| psydeblo, peaks olema jah. Kui liitusin oli sama ka, et küsiti eelmise kuu ja kohe tuleva kuu eest summad.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
07.11.2016 19:32:22
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
| Kas Starmanil ongi mingi ettemaksu teema? Eelmise kuu alguse poole liitusin ja nüüd saatsid arve 42 euri peale. |
Definitsiooni kohaselt ei ole tegemist ettemaksuga:
arve koostatakse kalendrikuu esimesel kuupäeval, kuid maksmise tähtaeg on kuu viimastel päevadel.
Igasugu kuu sees tehtud teenuste muudatused kajastuvad vastavalt tagasi- või lisaarvestusena järgmise kuu arvel.
Pisut omapärane, aga kellelegi ülekohut ei tehta.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
07.11.2016 23:42:53
|
|
|
| Ei jõua teemat tagasi lugeda aga keegi oskab midagi selle Cisco EPC3825 crashimise kohta rääkida? Viimasel ajal teeb juba igapäev trikke, kus wifi jookseb maha ja ilma resata enam ülesse ei tulegi. Wifi jääb tegelikult iseenest ülesse aga läbi sealt midagi ei tule. Miski firmware update vms? Starmani enda rendiseadmed, vahetavad lihtsalt välja?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
08.11.2016 00:37:25
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Ei jõua teemat tagasi lugeda aga keegi oskab midagi selle Cisco EPC3825 crashimise kohta rääkida? Viimasel ajal teeb juba igapäev trikke, kus wifi jookseb maha ja ilma resata enam ülesse ei tulegi. Wifi jääb tegelikult iseenest ülesse aga läbi sealt midagi ei tule. Miski firmware update vms? Starmani enda rendiseadmed, vahetavad lihtsalt välja? |
Kas kusagil Eesti ettevõttes käitutakse teistmoodi?
Esmalt võid proovida resetti, kui seda juba teinud ei ole: seadme tagapaneelil hoia reset nuppu umb 10sek all ja jälgi, kas muutus stabiilseks tagasi.
Kui ikka katkeb, kirjuta, helista Starmani, räägi oma lugu ära ja saad vastava lahenduse.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
08.11.2016 15:23:36
|
|
|
| uvuv kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
| Ei jõua teemat tagasi lugeda aga keegi oskab midagi selle Cisco EPC3825 crashimise kohta rääkida? Viimasel ajal teeb juba igapäev trikke, kus wifi jookseb maha ja ilma resata enam ülesse ei tulegi. Wifi jääb tegelikult iseenest ülesse aga läbi sealt midagi ei tule. Miski firmware update vms? Starmani enda rendiseadmed, vahetavad lihtsalt välja? |
Kas kusagil Eesti ettevõttes käitutakse teistmoodi?
Esmalt võid proovida resetti, kui seda juba teinud ei ole: seadme tagapaneelil hoia reset nuppu umb 10sek all ja jälgi, kas muutus stabiilseks tagasi.
Kui ikka katkeb, kirjuta, helista Starmani, räägi oma lugu ära ja saad vastava lahenduse. |
Helistasin neile, väitsid, et vahetasid Wirelessi kanalit, et antud kanal oli ülekoormatud. Mul ei ole eriti usku sellesse aga näeme
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.11.2016 21:19:09
|
|
|
kohati aitab. mul on 3825 ja paar korda kvartalis pean fifit näppima, et naine läpakaga mesnageris möllata saaks. oma masin on kaabliga. sellel pole probleemi. 42 võrku on 2,4 GHz eetris näha.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kippadi
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2016
|
09.11.2016 21:07:30
|
|
|
| kippadi kirjutas: |
| Selline küsimus oleks, et kui on seni EPC2203 ja vana L Klassik 1 60/10 internet ilma TV ja millegi muuta, siis kas praeguse M 50/10 interneti peale vahetades antakse 3940 või midagi muud ja kas vahetuse saab teha ise nende kontoris käies ilma tehniku visiidita? |
| uvuv kirjutas: |
Tänapäeval peaks vaikimisi olemas valikus kas Cisco 3928 (2,4GHz wifi) või 3940 (2,4GHz ja 5GHz wifi).
Mõlemaid seadmeid saab keerata bridge mode'i, seega ei näe otsest vajadust miski Cisco 3008, 3208 vm puhta modemi järele (mitte, et need kehvad oleksid).
Starmanis lähtutakse tooteloogikast, et vastava seadmega saab nii kaabli kui wifi kaudu vastavad paketipõhised kiirused kätte, kasvõi vähemalt teoorias. Seega pakuks esmalt, et 3928. Aga saatuse teed on mõnikord imelikud ja kõike võib juhtuda  |
Kui äkki kedagi veel sellised asjad huvitama peaks, siis käisin ära ja @uvuv pani vägagi täpselt märki, anti EPC3928S. @laurx-i nippi Mac'i mainimisega 3940 saamise kohta ei hakanud proovima, kuna 2,4GHz töötab piisavalt hästi ja nagunii käib kasutus põhiliselt juhtme otsas.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
10.11.2016 11:27:19
|
|
|
| tsitaat: |
| Odavam on pendeldada pakkujate vahel. |
Kui oma aeg ei maksa midagi, siis jah.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.11.2016 18:36:56
|
|
|
Nujah, nüüd tõstetakse vanadel olijatel hinda. Paar korda ennem helistati, et soovivad mulle paremat ja kiiremat paketti pähe määrida. Aga nüüd tehakse see jõuga ära.
Olgu öeldud, et mul on hiidvana pakett 70/10 + powerboost.
Spoiler 
LEPINGU MUUDATUS. Anname Teile teada, et uuendame 1. jaanuaril 2017 Starmani tooteportfelli ja seetõttu muutuvad vanemad teenuste paketid. Seoses sellega tõuseb Teie uue paketi internetikiirus pea kahekordselt. Uue L-klassik internetipaketi kiirused on: allalaadimiskiirus kuni 100 Mbit/s ja üleslaadimiskiirus kuni 20 Mbit/s.
Tulenevalt internetipaketi muudatusest tõuseb Teie teenuse senine kuutasu alates 1. jaanuarist 2017.a. 2€ võrra.
Juhul, kui soovite kasutada edaspidi väiksemat interneti paketti: allalaadimiskiirus kuni 50 Mbit/s ja üleslaadimiskiirus kuni 10 Mbit/s hinnaga 19,99€, siis saate selle valida meie iseteenindusest või kodulehelt.
Teil on alati võimalus muuta teenuste pakette ja valida endale sobivad teenused meie kodulehel www.starman.ee ja iseteeninduses https://itb.starman.ee/#/login. Lisainfot eesolevate muudatuste kohta saate samuti meie klienditoe telefonil 677 9900 või e-posti teel klienditugi@starman.ee, kus meie abivalmid teenindajad vastavad Teie küsimustele.
Paneks veel 2€ otsa saaks 150/20 kiiruse. Eks 3a. pärast tehakse jõuga ära, pull värk ikka.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
12.11.2016 00:41:14
|
|
|
| Olen tähele pand, et mingi hetk läheb hääl ja pilt lahku. Teen boxile lihtsalt resa ja töötab jälle ilusti. Kas selle vastu on mingit rohtu omapoolset ka või peab kirjutama Starmani endale?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.11.2016 13:10:17
|
|
|
mis boks, mis ühendus ?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
13.11.2016 16:05:56
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
| Olen tähele pand, et mingi hetk läheb hääl ja pilt lahku. Teen boxile lihtsalt resa ja töötab jälle ilusti. Kas selle vastu on mingit rohtu omapoolset ka või peab kirjutama Starmani endale? |
Scart, hdmi?
Scarti pistiku otsad üle vaadata- on pinid murdunud, viltu, puudu?
HDMI- esmalt kas teleri menüüs on hdmi väljundi seadistuse kohta veel eraldi valikud (valida vastavalt), kas digiboks otse teleri küljes või tuleb heli keskuse vms tagant, hdmi välja nii digiboksist kui telerist, mõlemad seadmed vooluvõrgust välja ja tagasi, hdmi kaabel tagasi ning kümme issameiet otsa
| pois11 kirjutas: |
Nujah, nüüd tõstetakse vanadel olijatel hinda. Paar korda ennem helistati, et soovivad mulle paremat ja kiiremat paketti pähe määrida. Aga nüüd tehakse see jõuga ära.
Olgu öeldud, et mul on hiidvana pakett 70/10 + powerboost.
Spoiler 
LEPINGU MUUDATUS. Anname Teile teada, et uuendame 1. jaanuaril 2017 Starmani tooteportfelli ja seetõttu muutuvad vanemad teenuste paketid. Seoses sellega tõuseb Teie uue paketi internetikiirus pea kahekordselt. Uue L-klassik internetipaketi kiirused on: allalaadimiskiirus kuni 100 Mbit/s ja üleslaadimiskiirus kuni 20 Mbit/s.
Tulenevalt internetipaketi muudatusest tõuseb Teie teenuse senine kuutasu alates 1. jaanuarist 2017.a. 2€ võrra.
Juhul, kui soovite kasutada edaspidi väiksemat interneti paketti: allalaadimiskiirus kuni 50 Mbit/s ja üleslaadimiskiirus kuni 10 Mbit/s hinnaga 19,99€, siis saate selle valida meie iseteenindusest või kodulehelt.
Teil on alati võimalus muuta teenuste pakette ja valida endale sobivad teenused meie kodulehel www.starman.ee ja iseteeninduses https://itb.starman.ee/#/login. Lisainfot eesolevate muudatuste kohta saate samuti meie klienditoe telefonil 677 9900 või e-posti teel klienditugi@starman.ee, kus meie abivalmid teenindajad vastavad Teie küsimustele.
Paneks veel 2€ otsa saaks 150/20 kiiruse. Eks 3a. pärast tehakse jõuga ära, pull värk ikka. |
Vabandused powerboosti osas- kes jõudsid lugeda- powerboost on tõesti veel olemas:
http://f.starman.ee/0000/0000/0001/files/Starmani%20teenuste_spetsifikatsioon_START_Internet_08072015.pdf
Pagan! Tõesti!
- Ükski teenusepakkuja ei lohista erinevaid vanu pakette kaasas, omades tooteportfelli kümne erinevast ajastust pärineva tootega, millest igalühel oma omapärad. Teavitused muudatustest tulevad alati, vähemalt, info osana arvetel Kehtib, eranditult, kõigi telekomide kohta!
See väljatoodud "igivana" on mingist ajahetkest "kuni 21.09.2014 liitujad". Kuidas võtta, polegi nii vana
- Kas M$ peaks windows xp, windows 3.1, Apple oma mingi paar aastat vana süsteemi ka tagasi tooma, kas keegi nutab taga Android 2.x süsteemi jne, olgugi, et, enamasti, toimiksid kõik nimetatud ka tänapäeval. (laurx, toode teenus ei oma antud kontekstis vast nii suurt erinevust: vana kasutamine lõpeb suht järsul, kui uued lahendused lähevad käiku. Jah, teenust ei saa, tõenäoliselt, isegi kalli raha eest enam kasutada, toote saad veel vanaraual, virtuaalis, omal vastutusel, tunnikeseks käima lükata)
- Hindade muutumise üle kurtmine, ehhh, alustuseks kuradile inflatsioon, jätkuks, kunagi sai poest ainult 1 rubla eest liitri piima, paki võid ja saia ka veel ning ikka jäi kopikaid üle. Enamuse palk ei ole vast viimase viie aasta jooksul muutumata püsinud (ei olnud viitsimist statistikaameti lehelt vastavaid faktilisi numbreid otsida, tõenäoliselt on mul õigus, kindlasti võibolla )
viimati muutis uvuv 13.11.2016 21:56:37, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.11.2016 16:44:02
|
|
|
MS pole hea võrdlus. see on TOODE, neti saamine / andmine aga on TEENUS. interneti kiiruste ja mahtude kirjeldamiseks oli üks seaduspärasus. sellest seaduspärasusest võiks peaga inimene tuletada ka selle, et infrat peab arendama ja kanalist mahtu ostma..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.11.2016 12:24:20
|
|
|
Koeru pealt etv HD ja etv2 HD ei funka eilsest alates..
Mingi hoolduse?
Tavalised töötavad
E:
Hooldustööd jah
Tänud info eest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.11.2016 08:30:02
|
|
|
| kirjutas: |
LEPINGU MUUDATUS. Anname Teile teada, et uuendame 1. jaanuaril 2017 Starmani tooteportfelli ja seetõttu muutuvad vanemad teenuste paketid. Seoses sellega
tõuseb Teie uue paketi internetikiirus pea kahekordselt. Uue L-klassik internetipaketi kiirused on: allalaadimiskiirus kuni 100 Mbit/s ja üleslaadimiskiirus kuni 20 Mbit/s.
Samuti täiendame taas Teie poolt valitud M-digiTV kanalite valikut ja toome juurde 3 põnevat programmi: Travel Channel, Fine Living ja Food Network. Varasemalt oleme
juba lisanud valikusse populaarse programmi TNT ja detsembris lisandub kanal Ded Moroz pere- ja lastefilmidega. Uued kanalid vahetavad välja programmi BBC World
News, mis liigub välja Teie valikust. Lisaks muutuvad kanalid RTL ja SAT 1 valikkanaliteks, mistõttu liiguvad M-paketi valikust samuti välja. Juhul, kui soovite neid ka
edaspidi vaadata, siis on Teil võimalus need tellida meie valikkanalite hulgast ja Teile on need täiesti tasuta. Teie valikut ootame kuni 31. jaanuarini 2017.a.
Tulenevalt internetipaketi muudatusest tõuseb Teie teenuste senine kuutasu alates 1. jaanuarist 2017.a. 2€ võrra. |
Sõber rääkis mõned päevad tagasi, et ta starmani lepingule tulevad mingid muudatused. Viskasin ka e-arvele pilgu peale ja pidin terve ekraani täis zoomima, et seda kirbusita lugeda.
Ei vaata vene kanaleid ja ammugi mitte mingeid living travel food saasta.
Kasutan TV M ja internet L
Hetkel maksan 28.97€ 60Mbit/s.
Uuest aastast oleks see 30.97€ 100Mbit/s.
Neil kodukal sama pakett 31.98€ 150Mbit/s
Kui ma tahaks uuest aastast jääda samadele kiirustele mis hetkel on, siis peaksin võtma internet M, mis langetab kiiruse 50Mbits/s peale ja summa 25.98€'le.
Jälle käib mingi kunstlik hindadega manipuleerimine, et kusaltki midagigi juurde pigistada.
Ca aasta tagasi alle sai neile vilistatud ja ümber vormistatud pakett, sest sai lampi rohkem makstud kui kodukal olevad pakumised olid.
Aga ülla ülla, kuu kaks peale muudatust tuldi jälle õnnitlema, et pigistame sulle ainult kahe euri eest siit ja siit juurde.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrekus
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2005
|
17.11.2016 11:28:30
|
|
|
| Uus aasta, uued lepingud kanalite tootjate, edasimüüjatega. Kõik tahavad vahelt rohkem kasu saada. Starman ka tahab ikka omad planeeritud kasumid vähemalt kätte saada ja nii see igaastane traditsiooniline kuni paari eurone hinnatõus neil tulebki. Meil jääb üle ainult kaks valikut, kas teenust edasi tarbida või loobuda teenusest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.11.2016 13:22:54
|
|
|
| uvuv kirjutas: |
See väljatoodud "igivana" on mingist ajahetkest "kuni 21.09.2014 liitujad". Kuidas võtta, polegi nii vana
|
Huvi pärast vaatasin, et liitusin L internetiga aastal 2011. Kui nüüd õigesti mäletan siis vahepeal on seda kaks korda tõstetud + ühe korra väänati 2€ juurde. Nüüd 1 jaanuaris tehakse seda uuesti koos interneti kiiruse tõusuga. Ise ma pole pakette muutnud/torkinud, sest alati hetkel pakutavad kiirused rahuldavad kõik vajadused ära. Aga eks läheb ajaga kaasa ja elab uue hinnatõusu ka üle.
Esimene liitumine ja arve oli aastal 2002 ja liitumine maksis koos seadmete ostuga 132€
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
17.11.2016 17:59:52
|
|
|
| Nett+Viaplay\Netflix võtta;) Eesti kanalid saab ka kanalite kodulehtedelt järgi vaadata...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
18.11.2016 12:28:41
|
|
|
| tsitaat: |
| *Need on maksimaalsed võimalikud allalaadimiskiirused. Tegelikkus sõltub rahvusvahelisest andmesidest kuni kurjade vaimudeni välja. Täpsemalt saad internetiteenuste kohta lugeda tehniliste üksikasjade lehelt. |
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
18.11.2016 18:32:53
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| uvuv kirjutas: |
See väljatoodud "igivana" on mingist ajahetkest "kuni 21.09.2014 liitujad". Kuidas võtta, polegi nii vana
|
Huvi pärast vaatasin, et liitusin L internetiga aastal 2011. Kui nüüd õigesti mäletan siis vahepeal on seda kaks korda tõstetud + ühe korra väänati 2€ juurde. Nüüd 1 jaanuaris tehakse seda uuesti koos interneti kiiruse tõusuga. Ise ma pole pakette muutnud/torkinud, sest alati hetkel pakutavad kiirused rahuldavad kõik vajadused ära. Aga eks läheb ajaga kaasa ja elab uue hinnatõusu ka üle.
Esimene liitumine ja arve oli aastal 2002 ja liitumine maksis koos seadmete ostuga 132€  |
No Starman emal mul midagi uuendanud. Igakuine arve oli mingi 35 eurot ning netikiirus 3mega Ma ikka olin imestunud sellise asja üle. Sellist raha küsiti nii vana paketi eest. Lasin kohe ära vahetada ning sai 150 megase järgi pandud. Sama hinna eest muidugi
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
25.11.2016 00:01:11
|
|
|
Üle pika aja on tarvis jälle teenusepakkujat valida. Ma ei saa mainimata jätta, et pole nii jubeda kasutajakogemusega kodulehekülge kui Starmanil ammu näinud. Selleks, et otsitava infoni jõuda, tuli enne leht vasakust ülemisest nurgast alla paremasse nurka läbi hekseldada, jõudes vahepeal juba ära unustada, mida ma üldse otsisin sellest kujundite rägastikust. Igas reas läbisegi kõikvõimalikud arusaamatud disaini elemendid, tõeline soperdiste meistriklass.
Mäletan, et sai aastaid tagasi Starmani maha tehtud kui Elioni sabas sörkijat, kes sinna igaveseks jääb. 10 aasta vanuseid foorumi postitusi siin teema lugedes tuli kohe nostalgiline õud meelde. Tänaseid Starmani teenuseid võrreldes Teliaga pean aga sõnu sööma ja tekib kange tahtmine uuesti Starmaniga liituda. Loodan, et ei pea nüüd oma otsust kahetsema.
Paljudest kommentaaridest kuvab siiamaani tõsiasi, et Starman kirjutab oma klientide teenustele iga kuu randomiga +x euri juurde. Naljakas, et see kuvand siiamaani kaduda ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
25.11.2016 00:14:42
|
|
|
| Huvitav, mul on need arved küll aasta (kümneid), staatilised olnud, va juhul, kui ise mingit muudatust ei tee, või kui hinnastust ei muudeta. Random arveid olen ma elus kohanud küll, paljupalju aastaid tagasi, kui Elisa oma crm'i vahetas. Siis alguses oli naljakas, kuid, kui see asi ca poole aasta jooksul ei paranenud, vaatamata korduvatele kaebustele, viskas üle lõpuks küll.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.11.2016 00:25:52
|
|
|
acer, ma olen palju kordi mõlema kodulehelt teenuste tingimusi ja hindu uurinud ning leian, et Starmani kodukas on Telia kõrval õnnistus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
25.11.2016 09:20:37
|
|
|
| acer kirjutas: |
Üle pika aja on tarvis jälle teenusepakkujat valida. Ma ei saa mainimata jätta, et pole nii jubeda kasutajakogemusega kodulehekülge kui Starmanil ammu näinud. Selleks, et otsitava infoni jõuda, tuli enne leht vasakust ülemisest nurgast alla paremasse nurka läbi hekseldada, jõudes vahepeal juba ära unustada, mida ma üldse otsisin sellest kujundite rägastikust. Igas reas läbisegi kõikvõimalikud arusaamatud disaini elemendid, tõeline soperdiste meistriklass.
Mäletan, et sai aastaid tagasi Starmani maha tehtud kui Elioni sabas sörkijat, kes sinna igaveseks jääb. 10 aasta vanuseid foorumi postitusi siin teema lugedes tuli kohe nostalgiline õud meelde. Tänaseid Starmani teenuseid võrreldes Teliaga pean aga sõnu sööma ja tekib kange tahtmine uuesti Starmaniga liituda. Loodan, et ei pea nüüd oma otsust kahetsema.
Paljudest kommentaaridest kuvab siiamaani tõsiasi, et Starman kirjutab oma klientide teenustele iga kuu randomiga +x euri juurde. Naljakas, et see kuvand siiamaani kaduda ei taha. |
Kas selle x summa lisamise all mõeldakse telefoni teenuse min. tasu 1.99€, mis lisandub ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.11.2016 19:31:18
|
|
|
acer, lodoetavasti ei ole sa koaxi korterist välja rookinud. starbox läheb hdmiga telkule sappa, modemiks saad 3940 i (5ghz).. datafilter läheb vahelt minema ja asemele tuleb kahene või rohkemane jagur, vastavalt sellele kui palju sul telekakohti on.. starboksi ja modemi vahele läheb lisaks cat. powerlined jms on saast. lisatelekatel piisav boksivabaks vaatamiseks ilma starboksita vaid dvb-c toest. kui juhtumisi ise mooduleid omad, saad kaardid tähtajatult. kui võtad saedmed on lisad ilma starboksita aastase kohustusega.. netist: 50/10 (m) on täiesti piisav, et töötegemist piirama ei hakkaks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
25.11.2016 21:53:31
|
|
|
| Kas nüüd on uus trend ja datafiltrit ei ole vaja vahele panna?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
25.11.2016 22:22:32
|
|
|
Kas see ZUUMnet on ka kasutatav? Tuleb lubatud kuni 30 Mbit/s alla ka?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.11.2016 23:08:21
|
|
|
pois11, jah. datafilter oli analoogi aegne leiutis. eraldas "tv" ja "data" teineteisest. st. tv sse keeratud modem liinile ei saa, sest tagasikanalit pole. digi ajal kus sagedusi rohkem, pole teda enam vaja..
-kasutaja-, zuumnet on sisuliselt tele2 mobiilne nett. zuumtv inimestele lisateenusena. tuleb nii kiirelt kui kiirelt tele2 seda sulle pakkuda suudab. kutsu keegi tele2 inimene külla ja testi. eraldi teema sellele ka olemas.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
27.11.2016 17:17:33
|
|
|
kellelgi veel probleeme netimängudes ,et hakib ja ühendus poleks nagu stabiilne?
praegu world of tanki teemas koorus välja paar inimest kellel selline probleem endal kaasaarvatud.
ühendus on 500mb. tangid lausa teleporteeruvad ringi ja liiguvad hakkides. sõbraga samas matchi tal elion ja kõik korras.
pingi testides näiteks google.com ja world of tanksi enda lehte siis on ping nagu ühtlane ja packet loss 0%.
milleks kala olla võib või ongi starmanile omane standard?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
27.11.2016 17:22:13
|
|
|
| Mul prime-time ajal väga tihti olukord, kus spikesid loobib sisse (selline tavakas on nt CSGO puhul 15-20 ja siis kütab 120 peale ja warp algab), aga see vaid hetkeks ja siis on tükk aega normaalne taas. Mitte prime-time ajal mängides ei ole ühtegi muret.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|