Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kippadi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2016




sõnum 01.11.2016 20:00:33 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mil viisil sa selle 60/10 üldse said selle modemiga? sellest ei käi üle 20 e läbi. mine esindusse ja ütle, et sul on mac. ma su asukohta ei näe.

Suur tänu vastuse eest. Pakett on 60/10, mitte tegelik ühendus - lihtsalt pole vajadust tundnud kiirema järele, et kunagiste madalamate kiiruste jaoks saadud modem ära vahetada. Nüüd aga on pandud wifi kohustuslikuks, nii et tahes-tahtmata peab ära vahetama kui paketti muuta. Soovitatud pointi ma võin muidugi neile öelda, aga oleks hea kui ma ise ka aru saaks, mida see "mul on mac" õigupoolest tähendab antud juhul?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2016 20:20:43 vasta tsitaadiga

võid saada 3825 e.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2016 20:39:05 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Kui kasvõi üks torrent laseb suure kiirusega, siis kipub katkema jälle.

kas sa käisid sikutaja selle osa kallal ka, kui paljusid ühendusi programm lubab teha? keera lubatud ühenduste hulk maha. tavaliselt tapab see ruuteri kuna NAT tabel läheb arutuks.


Olen käinud - harjumus juba sees vanadest elioni junnidest. Küll aga ei teinud see märgatavat vahet. Millegipärast katkeb ikka just siis, kui kiirus on suur ja ka ainult ühest serverist tirides (steam). Väikse kiirusega võib olla väga palju ühendusi ilma probleemideta.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kippadi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2016




sõnum 01.11.2016 21:07:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
võid saada 3825 e.

Tähendab, kui öelda et on Mac, siis saab 3940, muidu võib saada 3825? Või vastupidi? Sorry, väike lühis tekkis praegu konteksti osas. Või tegelt, kui wifi pole eriti oluline, on üldse mingit põhimõttelist vahet, kumma saab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2016 21:23:48 vasta tsitaadiga

jah.
kui wifi oluline ei ole, võib nuiamise peale saada ka 3008..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2016 02:46:12 vasta tsitaadiga

kippadi kirjutas:
laurx kirjutas:
võid saada 3825 e.

Tähendab, kui öelda et on Mac, siis saab 3940, muidu võib saada 3825? Või vastupidi? Sorry, väike lühis tekkis praegu konteksti osas. Või tegelt, kui wifi pole eriti oluline, on üldse mingit põhimõttelist vahet, kumma saab?



Tänapäeval peaks vaikimisi olemas valikus kas Cisco 3928 (2,4GHz wifi) või 3940 (2,4GHz ja 5GHz wifi).
Mõlemaid seadmeid saab keerata bridge mode'i, seega ei näe otsest vajadust miski Cisco 3008, 3208 vm puhta modemi järele (mitte, et need kehvad oleksid).

Starmanis lähtutakse tooteloogikast, et vastava seadmega saab nii kaabli kui wifi kaudu vastavad paketipõhised kiirused kätte, kasvõi vähemalt teoorias. Seega pakuks esmalt, et 3928. Aga saatuse teed on mõnikord imelikud ja kõike võib juhtuda icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kippadi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2016




sõnum 02.11.2016 12:17:04 vasta tsitaadiga

Aitäh teile mõlemale info eest!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavino
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2016




sõnum 03.11.2016 01:25:12 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus ajamasina ja viasati spordikanalite kohta, et kas need koos töötavad? Saan ma vaadata 21:45 alanud jalkat algusest kui 22:30 koju jõuan jne? Kujutan ette, et TV6 mängudega pole probleemi, aga Viasat Sport Baltic?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 03.11.2016 03:00:35 vasta tsitaadiga

tavino kirjutas:
Tekkis küsimus ajamasina ja viasati spordikanalite kohta, et kas need koos töötavad? Saan ma vaadata 21:45 alanud jalkat algusest kui 22:30 koju jõuan jne? Kujutan ette, et TV6 mängudega pole probleemi, aga Viasat Sport Baltic?


tv6'ga pole tõepoolest probleemi aga VSB'ga ei tööta ajamasin. Ilmselgelt ootab viasat,et ostad neilt lisaks viaplay ja naudid nende olematu kvaliteediga ülekandeid sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavino
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2016




sõnum 03.11.2016 12:23:53 vasta tsitaadiga

Aga VSB salvestamine? On see ka pekkis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 04.11.2016 23:16:50 vasta tsitaadiga

Omale meeldiva kanali jaoks on ju alati võimalus osta dvb-c standardit toetav salvestav digibox.
Võtad starmanist sinna sisse kaardi või mooduli ja salvestad mida soovid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 23:31:00 vasta tsitaadiga

14nov. lähen elioni üle. icon_neutral.gif Kvaliteedis pole vahet. Starman meeldib isegi rohkem, aga raha pole kunagi liiga palju. Praegu on arve 42.-€, elionis 3kuud 15.-€ ja siis 35 3kuud ja edasi vist sama mis starman.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2016 23:33:33 vasta tsitaadiga

Ei saa vahetuse loogikast aru.....poole aasta peale 60€ vms säästu ühekordelt on siis seda väärt? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 23:37:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ei saa vahetuse loogikast aru.....poole aasta peale 60€ vms säästu ühekordelt on siis seda väärt? icon_rolleyes.gif

No jah. 60 euri ei ole ju nii väga väike summa. Pealegi mul siin "pidev" eiloni-starmani võitlus. Mõlemil juhtmed sees. Viska aint karbid külge ja jälle nagu varem. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2016 23:47:40 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi küll seda porri käiata. Mul mõlemad juhtmed koridoris olemas.
Jäta korra baaris käimata, saad rahumeeli paigal püsida thumbs_up.gif
Ma baaris ei käi, no problemos icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 23:57:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma ei viitsi küll seda porri käiata. Mul mõlemad juhtmed koridoris olemas.
Jäta korra baaris käimata, saad rahumeeli paigal püsida thumbs_up.gif
Ma baaris ei käi, no problemos icon_lol.gif

Ma ka joon üli harva väljas, aga 60 euri on pmtl. 5l viina, või 50l õlut, ja see pole ju väike kogus!?
Ja starman teeb ju ka pidevalt pakkumisi. Kui mul 6k. elionis läbi saab, siis võtan starmani sooduspakkumise.
Ma võtaks selle ka kohe praegu, aga ju turundus seda ei luba. Mul suva. Mina hoolin oma rahast. Laveerin ja optimatiseerin nii nagu elu laseb.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2016 00:15:54 vasta tsitaadiga

Seadmed on ostetud/rendid iga kord? icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 00:17:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Seadmed on ostetud/rendid iga kord? icon_biggrin.gif

Ei osta enam midagi ammu. Odavam on pendeldada pakkujate vahel.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 23:18:14 vasta tsitaadiga

kui sa oma katkise samsa asemele mingi äpivõimelise teleka oled hankinud siis ok, muidu palju õnne. üks julla tuleb juurde.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 18:58:54 vasta tsitaadiga

Kas Starmanil ongi mingi ettemaksu teema? Eelmise kuu alguse poole liitusin ja nüüd saatsid arve 42 euri peale.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 19:01:34 vasta tsitaadiga

psydeblo, peaks olema jah. Kui liitusin oli sama ka, et küsiti eelmise kuu ja kohe tuleva kuu eest summad.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 19:32:22 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Kas Starmanil ongi mingi ettemaksu teema? Eelmise kuu alguse poole liitusin ja nüüd saatsid arve 42 euri peale.


Definitsiooni kohaselt ei ole tegemist ettemaksuga:
arve koostatakse kalendrikuu esimesel kuupäeval, kuid maksmise tähtaeg on kuu viimastel päevadel.
Igasugu kuu sees tehtud teenuste muudatused kajastuvad vastavalt tagasi- või lisaarvestusena järgmise kuu arvel.

Pisut omapärane, aga kellelegi ülekohut ei tehta.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 23:42:53 vasta tsitaadiga

Ei jõua teemat tagasi lugeda aga keegi oskab midagi selle Cisco EPC3825 crashimise kohta rääkida? Viimasel ajal teeb juba igapäev trikke, kus wifi jookseb maha ja ilma resata enam ülesse ei tulegi. Wifi jääb tegelikult iseenest ülesse aga läbi sealt midagi ei tule. Miski firmware update vms? Starmani enda rendiseadmed, vahetavad lihtsalt välja?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 00:37:25 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Ei jõua teemat tagasi lugeda aga keegi oskab midagi selle Cisco EPC3825 crashimise kohta rääkida? Viimasel ajal teeb juba igapäev trikke, kus wifi jookseb maha ja ilma resata enam ülesse ei tulegi. Wifi jääb tegelikult iseenest ülesse aga läbi sealt midagi ei tule. Miski firmware update vms? Starmani enda rendiseadmed, vahetavad lihtsalt välja?


Kas kusagil Eesti ettevõttes käitutakse teistmoodi? icon_smile.gif
Esmalt võid proovida resetti, kui seda juba teinud ei ole: seadme tagapaneelil hoia reset nuppu umb 10sek all ja jälgi, kas muutus stabiilseks tagasi.

Kui ikka katkeb, kirjuta, helista Starmani, räägi oma lugu ära ja saad vastava lahenduse.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 15:23:36 vasta tsitaadiga

uvuv kirjutas:
C1rca kirjutas:
Ei jõua teemat tagasi lugeda aga keegi oskab midagi selle Cisco EPC3825 crashimise kohta rääkida? Viimasel ajal teeb juba igapäev trikke, kus wifi jookseb maha ja ilma resata enam ülesse ei tulegi. Wifi jääb tegelikult iseenest ülesse aga läbi sealt midagi ei tule. Miski firmware update vms? Starmani enda rendiseadmed, vahetavad lihtsalt välja?


Kas kusagil Eesti ettevõttes käitutakse teistmoodi? icon_smile.gif
Esmalt võid proovida resetti, kui seda juba teinud ei ole: seadme tagapaneelil hoia reset nuppu umb 10sek all ja jälgi, kas muutus stabiilseks tagasi.

Kui ikka katkeb, kirjuta, helista Starmani, räägi oma lugu ära ja saad vastava lahenduse.


Helistasin neile, väitsid, et vahetasid Wirelessi kanalit, et antud kanal oli ülekoormatud. Mul ei ole eriti usku sellesse aga näeme icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 21:19:09 vasta tsitaadiga

kohati aitab. mul on 3825 ja paar korda kvartalis pean fifit näppima, et naine läpakaga mesnageris möllata saaks. oma masin on kaabliga. sellel pole probleemi. 42 võrku on 2,4 GHz eetris näha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kippadi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2016




sõnum 09.11.2016 21:07:30 vasta tsitaadiga

kippadi kirjutas:
Selline küsimus oleks, et kui on seni EPC2203 ja vana L Klassik 1 60/10 internet ilma TV ja millegi muuta, siis kas praeguse M 50/10 interneti peale vahetades antakse 3940 või midagi muud ja kas vahetuse saab teha ise nende kontoris käies ilma tehniku visiidita?

uvuv kirjutas:
Tänapäeval peaks vaikimisi olemas valikus kas Cisco 3928 (2,4GHz wifi) või 3940 (2,4GHz ja 5GHz wifi).
Mõlemaid seadmeid saab keerata bridge mode'i, seega ei näe otsest vajadust miski Cisco 3008, 3208 vm puhta modemi järele (mitte, et need kehvad oleksid).

Starmanis lähtutakse tooteloogikast, et vastava seadmega saab nii kaabli kui wifi kaudu vastavad paketipõhised kiirused kätte, kasvõi vähemalt teoorias. Seega pakuks esmalt, et 3928. Aga saatuse teed on mõnikord imelikud ja kõike võib juhtuda icon_smile.gif

Kui äkki kedagi veel sellised asjad huvitama peaks, siis käisin ära ja @uvuv pani vägagi täpselt märki, anti EPC3928S. @laurx-i nippi Mac'i mainimisega 3940 saamise kohta ei hakanud proovima, kuna 2,4GHz töötab piisavalt hästi ja nagunii käib kasutus põhiliselt juhtme otsas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.11.2016 11:27:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Odavam on pendeldada pakkujate vahel.


Kui oma aeg ei maksa midagi, siis jah.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 18:36:56 vasta tsitaadiga

Nujah, nüüd tõstetakse vanadel olijatel hinda. Paar korda ennem helistati, et soovivad mulle paremat ja kiiremat paketti pähe määrida. Aga nüüd tehakse see jõuga ära.

Olgu öeldud, et mul on hiidvana pakett 70/10 + powerboost.

Spoiler Spoiler Spoiler


Paneks veel 2€ otsa saaks 150/20 kiiruse. Eks 3a. pärast tehakse jõuga ära, pull värk ikka.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 00:41:14 vasta tsitaadiga

Olen tähele pand, et mingi hetk läheb hääl ja pilt lahku. Teen boxile lihtsalt resa ja töötab jälle ilusti. Kas selle vastu on mingit rohtu omapoolset ka või peab kirjutama Starmani endale?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 13:10:17 vasta tsitaadiga

mis boks, mis ühendus ?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 16:05:56 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Olen tähele pand, et mingi hetk läheb hääl ja pilt lahku. Teen boxile lihtsalt resa ja töötab jälle ilusti. Kas selle vastu on mingit rohtu omapoolset ka või peab kirjutama Starmani endale?


Scart, hdmi?
Scarti pistiku otsad üle vaadata- on pinid murdunud, viltu, puudu?
HDMI- esmalt kas teleri menüüs on hdmi väljundi seadistuse kohta veel eraldi valikud (valida vastavalt), kas digiboks otse teleri küljes või tuleb heli keskuse vms tagant, hdmi välja nii digiboksist kui telerist, mõlemad seadmed vooluvõrgust välja ja tagasi, hdmi kaabel tagasi ning kümme issameiet otsa icon_smile.gif


pois11 kirjutas:
Nujah, nüüd tõstetakse vanadel olijatel hinda. Paar korda ennem helistati, et soovivad mulle paremat ja kiiremat paketti pähe määrida. Aga nüüd tehakse see jõuga ära.

Olgu öeldud, et mul on hiidvana pakett 70/10 + powerboost.

Spoiler Spoiler Spoiler


Paneks veel 2€ otsa saaks 150/20 kiiruse. Eks 3a. pärast tehakse jõuga ära, pull värk ikka.


Vabandused powerboosti osas- kes jõudsid lugeda- powerboost on tõesti veel olemas:
http://f.starman.ee/0000/0000/0001/files/Starmani%20teenuste_spetsifikatsioon_START_Internet_08072015.pdf
Pagan! Tõesti! icon_eek.gif

- Ükski teenusepakkuja ei lohista erinevaid vanu pakette kaasas, omades tooteportfelli kümne erinevast ajastust pärineva tootega, millest igalühel oma omapärad. Teavitused muudatustest tulevad alati, vähemalt, info osana arvetel Kehtib, eranditult, kõigi telekomide kohta!
See väljatoodud "igivana" on mingist ajahetkest "kuni 21.09.2014 liitujad". Kuidas võtta, polegi nii vana icon_smile.gif

- Kas M$ peaks windows xp, windows 3.1, Apple oma mingi paar aastat vana süsteemi ka tagasi tooma, kas keegi nutab taga Android 2.x süsteemi jne, olgugi, et, enamasti, toimiksid kõik nimetatud ka tänapäeval. (laurx, toode teenus ei oma antud kontekstis vast nii suurt erinevust: vana kasutamine lõpeb suht järsul, kui uued lahendused lähevad käiku. Jah, teenust ei saa, tõenäoliselt, isegi kalli raha eest enam kasutada, toote saad veel vanaraual, virtuaalis, omal vastutusel, tunnikeseks käima lükata)

- Hindade muutumise üle kurtmine, ehhh, alustuseks kuradile inflatsioon, jätkuks, kunagi sai poest ainult 1 rubla eest liitri piima, paki võid ja saia ka veel ning ikka jäi kopikaid üle. Enamuse palk ei ole vast viimase viie aasta jooksul muutumata püsinud (ei olnud viitsimist statistikaameti lehelt vastavaid faktilisi numbreid otsida, tõenäoliselt on mul õigus, kindlasti võibolla icon_smile.gif)


viimati muutis uvuv 13.11.2016 21:56:37, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 16:44:02 vasta tsitaadiga

MS pole hea võrdlus. see on TOODE, neti saamine / andmine aga on TEENUS. interneti kiiruste ja mahtude kirjeldamiseks oli üks seaduspärasus. sellest seaduspärasusest võiks peaga inimene tuletada ka selle, et infrat peab arendama ja kanalist mahtu ostma..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2016 12:24:20 vasta tsitaadiga

Koeru pealt etv HD ja etv2 HD ei funka eilsest alates..
Mingi hoolduse?
Tavalised töötavad

E:

Hooldustööd jah

Tänud info eest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 08:30:02 vasta tsitaadiga

kirjutas:
LEPINGU MUUDATUS. Anname Teile teada, et uuendame 1. jaanuaril 2017 Starmani tooteportfelli ja seetõttu muutuvad vanemad teenuste paketid. Seoses sellega

tõuseb Teie uue paketi internetikiirus pea kahekordselt. Uue L-klassik internetipaketi kiirused on: allalaadimiskiirus kuni 100 Mbit/s ja üleslaadimiskiirus kuni 20 Mbit/s.

Samuti täiendame taas Teie poolt valitud M-digiTV kanalite valikut ja toome juurde 3 põnevat programmi: Travel Channel, Fine Living ja Food Network. Varasemalt oleme

juba lisanud valikusse populaarse programmi TNT ja detsembris lisandub kanal Ded Moroz pere- ja lastefilmidega. Uued kanalid vahetavad välja programmi BBC World

News, mis liigub välja Teie valikust. Lisaks muutuvad kanalid RTL ja SAT 1 valikkanaliteks, mistõttu liiguvad M-paketi valikust samuti välja. Juhul, kui soovite neid ka

edaspidi vaadata, siis on Teil võimalus need tellida meie valikkanalite hulgast ja Teile on need täiesti tasuta. Teie valikut ootame kuni 31. jaanuarini 2017.a.

Tulenevalt internetipaketi muudatusest tõuseb Teie teenuste senine kuutasu alates 1. jaanuarist 2017.a. 2€ võrra.


Sõber rääkis mõned päevad tagasi, et ta starmani lepingule tulevad mingid muudatused. Viskasin ka e-arvele pilgu peale ja pidin terve ekraani täis zoomima, et seda kirbusita lugeda.
Ei vaata vene kanaleid ja ammugi mitte mingeid living travel food saasta.

Kasutan TV M ja internet L
Hetkel maksan 28.97€ 60Mbit/s.
Uuest aastast oleks see 30.97€ 100Mbit/s.
Neil kodukal sama pakett 31.98€ 150Mbit/s

Kui ma tahaks uuest aastast jääda samadele kiirustele mis hetkel on, siis peaksin võtma internet M, mis langetab kiiruse 50Mbits/s peale ja summa 25.98€'le.
Jälle käib mingi kunstlik hindadega manipuleerimine, et kusaltki midagigi juurde pigistada.
Ca aasta tagasi alle sai neile vilistatud ja ümber vormistatud pakett, sest sai lampi rohkem makstud kui kodukal olevad pakumised olid.
Aga ülla ülla, kuu kaks peale muudatust tuldi jälle õnnitlema, et pigistame sulle ainult kahe euri eest siit ja siit juurde.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrekus
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 17.11.2016 11:28:30 vasta tsitaadiga

Uus aasta, uued lepingud kanalite tootjate, edasimüüjatega. Kõik tahavad vahelt rohkem kasu saada. Starman ka tahab ikka omad planeeritud kasumid vähemalt kätte saada ja nii see igaastane traditsiooniline kuni paari eurone hinnatõus neil tulebki. Meil jääb üle ainult kaks valikut, kas teenust edasi tarbida või loobuda teenusest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 13:22:54 vasta tsitaadiga

uvuv kirjutas:

See väljatoodud "igivana" on mingist ajahetkest "kuni 21.09.2014 liitujad". Kuidas võtta, polegi nii vana icon_smile.gif

Huvi pärast vaatasin, et liitusin L internetiga aastal 2011. Kui nüüd õigesti mäletan siis vahepeal on seda kaks korda tõstetud + ühe korra väänati 2€ juurde. Nüüd 1 jaanuaris tehakse seda uuesti koos interneti kiiruse tõusuga. Ise ma pole pakette muutnud/torkinud, sest alati hetkel pakutavad kiirused rahuldavad kõik vajadused ära. Aga eks läheb ajaga kaasa ja elab uue hinnatõusu ka üle.

Esimene liitumine ja arve oli aastal 2002 ja liitumine maksis koos seadmete ostuga 132€ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.11.2016 17:59:52 vasta tsitaadiga

Nett+Viaplay\Netflix võtta;) Eesti kanalid saab ka kanalite kodulehtedelt järgi vaadata...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 18.11.2016 12:28:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
*Need on maksimaalsed võimalikud allalaadimiskiirused. Tegelikkus sõltub rahvusvahelisest andmesidest kuni kurjade vaimudeni välja. Täpsemalt saad internetiteenuste kohta lugeda tehniliste üksikasjade lehelt.

icon_lol.gif

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2016 18:32:53 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
uvuv kirjutas:

See väljatoodud "igivana" on mingist ajahetkest "kuni 21.09.2014 liitujad". Kuidas võtta, polegi nii vana icon_smile.gif

Huvi pärast vaatasin, et liitusin L internetiga aastal 2011. Kui nüüd õigesti mäletan siis vahepeal on seda kaks korda tõstetud + ühe korra väänati 2€ juurde. Nüüd 1 jaanuaris tehakse seda uuesti koos interneti kiiruse tõusuga. Ise ma pole pakette muutnud/torkinud, sest alati hetkel pakutavad kiirused rahuldavad kõik vajadused ära. Aga eks läheb ajaga kaasa ja elab uue hinnatõusu ka üle.

Esimene liitumine ja arve oli aastal 2002 ja liitumine maksis koos seadmete ostuga 132€ icon_biggrin.gif

No Starman emal mul midagi uuendanud. Igakuine arve oli mingi 35 eurot ning netikiirus 3mega icon_biggrin.gif Ma ikka olin imestunud sellise asja üle. Sellist raha küsiti nii vana paketi eest. Lasin kohe ära vahetada ning sai 150 megase järgi pandud. Sama hinna eest muidugi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 25.11.2016 00:01:11 vasta tsitaadiga

Üle pika aja on tarvis jälle teenusepakkujat valida. Ma ei saa mainimata jätta, et pole nii jubeda kasutajakogemusega kodulehekülge kui Starmanil ammu näinud. Selleks, et otsitava infoni jõuda, tuli enne leht vasakust ülemisest nurgast alla paremasse nurka läbi hekseldada, jõudes vahepeal juba ära unustada, mida ma üldse otsisin sellest kujundite rägastikust. Igas reas läbisegi kõikvõimalikud arusaamatud disaini elemendid, tõeline soperdiste meistriklass.

Mäletan, et sai aastaid tagasi Starmani maha tehtud kui Elioni sabas sörkijat, kes sinna igaveseks jääb. 10 aasta vanuseid foorumi postitusi siin teema lugedes tuli kohe nostalgiline õud meelde. Tänaseid Starmani teenuseid võrreldes Teliaga pean aga sõnu sööma ja tekib kange tahtmine uuesti Starmaniga liituda. Loodan, et ei pea nüüd oma otsust kahetsema.

Paljudest kommentaaridest kuvab siiamaani tõsiasi, et Starman kirjutab oma klientide teenustele iga kuu randomiga +x euri juurde. Naljakas, et see kuvand siiamaani kaduda ei taha.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.11.2016 00:14:42 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul on need arved küll aasta (kümneid), staatilised olnud, va juhul, kui ise mingit muudatust ei tee, või kui hinnastust ei muudeta. Random arveid olen ma elus kohanud küll, paljupalju aastaid tagasi, kui Elisa oma crm'i vahetas. Siis alguses oli naljakas, kuid, kui see asi ca poole aasta jooksul ei paranenud, vaatamata korduvatele kaebustele, viskas üle lõpuks küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 00:25:52 vasta tsitaadiga

acer, ma olen palju kordi mõlema kodulehelt teenuste tingimusi ja hindu uurinud ning leian, et Starmani kodukas on Telia kõrval õnnistus icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 09:20:37 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Üle pika aja on tarvis jälle teenusepakkujat valida. Ma ei saa mainimata jätta, et pole nii jubeda kasutajakogemusega kodulehekülge kui Starmanil ammu näinud. Selleks, et otsitava infoni jõuda, tuli enne leht vasakust ülemisest nurgast alla paremasse nurka läbi hekseldada, jõudes vahepeal juba ära unustada, mida ma üldse otsisin sellest kujundite rägastikust. Igas reas läbisegi kõikvõimalikud arusaamatud disaini elemendid, tõeline soperdiste meistriklass.

Mäletan, et sai aastaid tagasi Starmani maha tehtud kui Elioni sabas sörkijat, kes sinna igaveseks jääb. 10 aasta vanuseid foorumi postitusi siin teema lugedes tuli kohe nostalgiline õud meelde. Tänaseid Starmani teenuseid võrreldes Teliaga pean aga sõnu sööma ja tekib kange tahtmine uuesti Starmaniga liituda. Loodan, et ei pea nüüd oma otsust kahetsema.

Paljudest kommentaaridest kuvab siiamaani tõsiasi, et Starman kirjutab oma klientide teenustele iga kuu randomiga +x euri juurde. Naljakas, et see kuvand siiamaani kaduda ei taha.


Kas selle x summa lisamise all mõeldakse telefoni teenuse min. tasu 1.99€, mis lisandub ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 19:31:18 vasta tsitaadiga

acer, lodoetavasti ei ole sa koaxi korterist välja rookinud. starbox läheb hdmiga telkule sappa, modemiks saad 3940 i (5ghz).. datafilter läheb vahelt minema ja asemele tuleb kahene või rohkemane jagur, vastavalt sellele kui palju sul telekakohti on.. starboksi ja modemi vahele läheb lisaks cat. powerlined jms on saast. lisatelekatel piisav boksivabaks vaatamiseks ilma starboksita vaid dvb-c toest. kui juhtumisi ise mooduleid omad, saad kaardid tähtajatult. kui võtad saedmed on lisad ilma starboksita aastase kohustusega.. netist: 50/10 (m) on täiesti piisav, et töötegemist piirama ei hakkaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 21:53:31 vasta tsitaadiga

Kas nüüd on uus trend ja datafiltrit ei ole vaja vahele panna?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 22:22:32 vasta tsitaadiga

Kas see ZUUMnet on ka kasutatav? Tuleb lubatud kuni 30 Mbit/s alla ka? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 23:08:21 vasta tsitaadiga

pois11, jah. datafilter oli analoogi aegne leiutis. eraldas "tv" ja "data" teineteisest. st. tv sse keeratud modem liinile ei saa, sest tagasikanalit pole. digi ajal kus sagedusi rohkem, pole teda enam vaja..

-kasutaja-, zuumnet on sisuliselt tele2 mobiilne nett. zuumtv inimestele lisateenusena. tuleb nii kiirelt kui kiirelt tele2 seda sulle pakkuda suudab. kutsu keegi tele2 inimene külla ja testi. eraldi teema sellele ka olemas.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 17:17:33 vasta tsitaadiga

kellelgi veel probleeme netimängudes ,et hakib ja ühendus poleks nagu stabiilne?
praegu world of tanki teemas koorus välja paar inimest kellel selline probleem endal kaasaarvatud.
ühendus on 500mb. tangid lausa teleporteeruvad ringi ja liiguvad hakkides. sõbraga samas matchi tal elion ja kõik korras.
pingi testides näiteks google.com ja world of tanksi enda lehte siis on ping nagu ühtlane ja packet loss 0%.
milleks kala olla võib või ongi starmanile omane standard?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 17:22:13 vasta tsitaadiga

Mul prime-time ajal väga tihti olukord, kus spikesid loobib sisse (selline tavakas on nt CSGO puhul 15-20 ja siis kütab 120 peale ja warp algab), aga see vaid hetkeks ja siis on tükk aega normaalne taas. Mitte prime-time ajal mängides ei ole ühtegi muret.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.