Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 31.10.2016 15:40:15 vasta tsitaadiga

MEL666 kirjutas:
jaanus- kirjutas:
Kas kellelgi on vähemalt 3 Amprist / 12 Voldist DC toiteplokki, mõtlesin, et neid ikka oli palju liikvel, äkki on mõnel selline üle aru? ei pea uus olema, vanad sobivad ka, pistik on endal olemas mis ühendub voolu vajavasse seadmesse (eelmine klots oli natuke puuduliku võimsustaluvusega)


oled juba vajaliku toiteka leidnud? kui ei,siis võin natsa otsida,peaks vedelema selliseid küll.


pole mingit asja kuskil veel, oleks tore kui keegi türi ümbruses saaks liikuda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 21:07:57 vasta tsitaadiga

sinna paljud ei satu. ilmselt tuleb pakkuda posti kinni maksmist.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 01.11.2016 00:13:46 vasta tsitaadiga

raha mul hetkel sullis ainult, äkki keegi saab lunapakina saata, sest sulast-arvele automaat võib jama keerata (siinkandis on tihti sularahaga ostud eelistatud).

Või saab keegi kellel sellist pistikut on ja satub järvamaale mis iganes põhjusel läbi sõita türi-oisu piirkonnast, siis on kõige lihtsam, viiekas ümbersõidu eest ja saad asja ilma postita anda?

AGA äkki keegi teab kedagi türi lähiümbruses, kellel sellist kola olla võib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2016 14:32:07 vasta tsitaadiga

Sooviks saada elektrilise hambaharja laadijat. Sobib iga mudeli oma ja võib olla ka vigane - läheb lammutamisele icon_smile.gif
Tallinnas!

EDIT: Täpsustan oma soovi uue infoga - sobib igasugune induktsioonlaadija, sh. ka mingi hiina Qi ront...

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 00:54:46 vasta tsitaadiga

Mercury Defender 55 kukkus maha ning madalsageduse element on katki. Ehk oleks vaja 6.5" kõlarit. Originaal 30W ning 4 oomi kuid pakkuda võib kõike, peaasi, et mingisugunegi oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 00:08:12 vasta tsitaadiga

mismõttes katki?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 01:09:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mismõttes katki?

Magnet tuli lahti ja mähis sai samuti vigastada.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 10:57:05 vasta tsitaadiga

Amilo kirjutas:
Mercury Defender 55 kukkus maha ning madalsageduse element on katki. Ehk oleks vaja 6.5" kõlarit. Originaal 30W ning 4 oomi kuid pakkuda võib kõike, peaasi, et mingisugunegi oleks icon_lol.gif

Mul miskit 4 oomine madalsageduse element, cambridge soundworks, töökorda, tolle, ega watte ei tea. Tallinnas. Samas silma järgi hinnates võib küll sinna 6 tolli kanti olla.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 11:32:25 vasta tsitaadiga

luise noorest tehnikust võtad / tellid kaks ühesugust. ilmselt kopsas magneti tagant ära, selle saab nikerdamise peale tagasi liimida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gjhhdf
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 23:24:42 vasta tsitaadiga

kellelgi RC mudelautot ei juhtu üle olema, välimus ja seisukord ei huvita, peaasi et saaks ja vastuvōtja elektroonika töötaks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 07.11.2016 23:35:23 vasta tsitaadiga

gjhhdf kirjutas:
kellelgi RC mudelautot ei juhtu üle olema, välimus ja seisukord ei huvita, peaasi et saaks ja vastuvōtja elektroonika töötaks.

töökorras aga pooliku kerega ja puldiga asjandus on (on vaid ratastega klots ja alumine pool puldist), aku vaja leida aga muidu kogu sõiduk töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 12:10:33 vasta tsitaadiga

Kellelgi nano-SIM to micro-SIM adapterit üle ei ole? Kiirelt oleks vaja Tallinnas. Võin maksta mingi sümboolse summa või pakkuda õlut.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 12:52:30 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
Kellelgi nano-SIM to micro-SIM adapterit üle ei ole? Kiirelt oleks vaja Tallinnas. Võin maksta mingi sümboolse summa või pakkuda õlut.

Kõige kergem on võtta elisa just elisa, mitte zen stardikas. 1eur maksan ja seal on nano-micro-mini sim adapterid kõik olemas thumbs_up.gif omal just läbikäidud tee
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 11.11.2016 12:55:47 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
Kellelgi nano-SIM to micro-SIM adapterit üle ei ole? Kiirelt oleks vaja Tallinnas. Võin maksta mingi sümboolse summa või pakkuda õlut.

superi stardikas on 1 euro suvalises poes ja seal on kõik nanost tavalise sim'ini raamid üksteise ümber
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 12:56:47 vasta tsitaadiga

Kindel et nanost on? Ma ostsin pool aastat tagasi Diili stardika ja seal oli ainult micro-mini...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 11.11.2016 13:05:31 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
Kindel et nanost on? Ma ostsin pool aastat tagasi Diili stardika ja seal oli ainult micro-mini...

siis veel ei olnud, see on alles hiljuti lisatud muudatus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 13:30:59 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
Kindel et nanost on? Ma ostsin pool aastat tagasi Diili stardika ja seal oli ainult micro-mini...

Nagu mainisin teiste kohta ei oska öelda, aga ise just läbisin sama probleemi ja lahendasin elisa stardikaga.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 13:54:30 vasta tsitaadiga

Vedeleb selliseid laua peal paar tükki. Arvatavasti pead paarist kohast raami viilima, kuna iga partii neid kaarte on erineva lõikuri alt tulnud.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 04:42:01 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi Logitech K740 juppideks pole? Oleks vaja paari nuppu ning ühte jalga sealt küljest. Võibolla ehk ka kriimustusteta palmresti. Võin ka maksta.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 10:51:40 vasta tsitaadiga

Kellelgi jalus mõni töötav st et korralik Molex extender?

Nimelt vaja saada tööle USB 3.0 kaart oma Dell T3500 lauakas

Hetkel Dell enda toiteka molex on liialt lühike icon_cry.gif

Eelistatult Tallinnas beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 11:17:23 vasta tsitaadiga

võtad nt sata toite ülemineku ja vana toite moleksid ning klemmliistu ja teed omale sobiva pikkusega asja valmis.. ma ei tea kuidas sinuga on aga mul on tööriistakastis kõik vajaminev olemas kui selline vajadus tekkima peaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 13:09:39 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Kellelgi jalus mõni töötav st et korralik Molex extender?

Nimelt vaja saada tööle USB 3.0 kaart oma Dell T3500 lauakas

Hetkel Dell enda toiteka molex on liialt lühike icon_cry.gif

Eelistatult Tallinnas beer_yum.gif


Pikk see siis olema peaks?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 13:13:04 vasta tsitaadiga

avax,

no toieka oma endal on mingi vaevu 15cm molex pikkus

vaja oleks u 30-40cm pikkust

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 12:45:21 vasta tsitaadiga

miskit kastikest am2 või s775, na enamvähem komplektset. tower korpus õunli
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 16:01:23 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi Logitech X-230 sateliite pole üle?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 20:23:08 vasta tsitaadiga

Äkki on kellelgi üle nt läpakate akusid? Smauti oleks huvi mingite PCB-de vastu, mida saaks lõigata, teeks võtmehoidjaid icon_razz.gif Toetajatele võin teha kasvõi mingeid "eritellimusi" icon_biggrin.gif
Äkki on mõnel autoinimesel pakkuda mulle klaasipuhastuse vedeliku pumpa. Peaasi, et töötaks icon_biggrin.gif

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 21:51:23 vasta tsitaadiga

Mida nende läpaka akudega teed?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 23:49:06 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
avax,

no toieka oma endal on mingi vaevu 15cm molex pikkus

vaja oleks u 30-40cm pikkust


Kokku või lisaks? Mingi 20cm vb leiaks.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 00:19:58 vasta tsitaadiga

Läpaka akudest üritaks ise akupanka teha.
Samas vajab enda vana läpaka oma vahetust ka, vahetaks seals see need moodulid vms asjad ära icon_smile.gif

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 00:25:47 vasta tsitaadiga

avax,

kokku ca 20cm lisaks icon_smile.gif

ca 15cm toitekast ja ca 20cm pikendusega ning saakski ca 30-35 mida vaja, et ulataks usb 3.0 kaardini

muidugi võib olla ka female sata(power)-> male molex variant icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 00:42:22 vasta tsitaadiga

DooDleZ* kirjutas:
Läpaka akudest üritaks ise akupanka teha.
Samas vajab enda vana läpaka oma vahetust ka, vahetaks seals see need moodulid vms asjad ära icon_smile.gif


Vabandan ette, aga kui teemat ei habla ei soovita akusid näppida. Võib minna õnneks võib minna leegitsevaks jõulupuuks.
Kõvemadki mehed lasevad pükstest tuule läbi kui ports 18650 akusid käes tuntavalt soojemaks hakkavad minema.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 00:52:02 vasta tsitaadiga

Selge icon_razz.gif
Akusid siis ei otsi, harin end veel sellel teemal icon_smile.gif

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 16:26:37 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
avax,

kokku ca 20cm lisaks icon_smile.gif

ca 15cm toitekast ja ca 20cm pikendusega ning saakski ca 30-35 mida vaja, et ulataks usb 3.0 kaardini

muidugi võib olla ka female sata(power)-> male molex variant icon_rolleyes.gif


Uurin, midagi justkui kuskil oli.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drpressure
HV kasutaja
drpressure

liitunud: 15.11.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 17:43:51 vasta tsitaadiga

link :: Pilt

Tervist,
ega kellelgi Corsair H75 või taolise jahutuse LGA115x standoffe üle ei ole? Nimelt tahaks jahutust kasutada, aga ainukesed standoffid on AMD ja LGA2011 omad mis on pisut teiste mõõtudega.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 19:09:55 vasta tsitaadiga

kellelgi laenata või müüa MIni USB 3.0? Asun Tartus.
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 17:42:20 vasta tsitaadiga

miskit agp videot ja am2 lauda.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ussikunn
HV vaatleja
ussikunn

liitunud: 26.01.2011




sõnum 26.11.2016 14:34:08 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi Mustamäe või selle lähiümbruses on PCI-E videokaarti laenutada. Nimelt on soov kontrollida emaplaadi(Asus A8NE-FM/S) toimivust.
Kui pildi ette saan olen nõus tegema videokaardiga diili.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:23:53 vasta tsitaadiga

ussikunn, Linnu tee juures THK juures saan laenata (või müüa 3euriga) 128MB Nvidia 7200 seeria kaardi
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 00:57:28 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 22:05:39 vasta tsitaadiga

kellelgi arvutikorpust ei vedele ning tahaks uut elu sellele anda?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 22:29:27 vasta tsitaadiga

Amilo kirjutas:
kellelgi arvutikorpust ei vedele ning tahaks uut elu sellele anda?

Suht viisakas geneeriline ML arvutid ATX-formaadis korpus seisab praegu jalus. Musta värvi. XP kleeps annab aimu ajastust.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elohell
HV vaatleja
elohell

liitunud: 27.03.2014




sõnum 29.11.2016 13:12:19 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on üle presario cq50 sobiv adapter, siis sooviks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 14:33:01 vasta tsitaadiga

Molexi pikendust - ca 20-25cm pikka leidub. Kui soov veel aktuaalne, saab aidata.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 16:05:43 vasta tsitaadiga

Kellelgi Corsair H80i/H100i inteli kinnitusi juhtub vedelema?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 20:14:46 vasta tsitaadiga

realtek 8139 kiibiga vanu võrgukaarte..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2016 21:52:27 vasta tsitaadiga

laurx, pealinnas vast leiaks, peab vaatama, kas on alles miskit. sai mingi aeg neid jagatud ära.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 21:52:41 vasta tsitaadiga

ma kohe kohe kaks raksu pealinnas käimas. eks katsub ühildada kuidagi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luixv
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 20:41:34 vasta tsitaadiga

Mul ka on üks,aga D lõpuga Chronos.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 23:08:23 vasta tsitaadiga

Kellelgi aktiivkõlari võimendi juppe või miskit muud helivõomendit, ressiiverit, muusikakeskust oleks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 23:11:29 vasta tsitaadiga

Luixv, see on sobiv küll. chronos on tootjaks, 8139D on kiibil. draiver on sama. xp st üles on toetatud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.