Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 631, 632, 633 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 25.10.2016 21:02:57 vasta tsitaadiga

Kui pidasid silmas "View purchased item", siis sealt avaneb lihtsalt selline tekst

This purchased item information is no longer available.

There are a number of reasons why this information isn't available. The most common reason is that item details for purchases are not kept for more than 90 days.

See details avab lihtsalt selle kirja saatmise ja case lõpetamise valiku nagu ühel piltidest.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 26.10.2016 02:32:29 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ikka seda "See Details"mis esimesel pildil all paremal on..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarms85
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2016 15:51:26 vasta tsitaadiga

Tere. Tegin eile õhtul peale kuute paypali ülekande nordea pangast. Paypali andmed oli mul nordea lehel salvestatud, aga nüüd vist.väike jama majas. Polnud ammu enam kasutanud ja leidsin lehe kus oli uus pangakonto nr. Kas raha nüüd kuskil tuules või tuleb see mulle tagasi või jõuab ikka paypali ka?

viimati muutis tarms85 26.10.2016 22:17:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2016 16:05:58 vasta tsitaadiga

Kui konto aktiivne, siis vaevalt niisama tagasi tuleb. Pead neilt küsima tagasi arvatavasti. Äkki neile piisab kui kui teed vaidlustuse pangast. Kirjuta neile
Kadunud see raha kindlasti pole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 26.10.2016 18:29:40 vasta tsitaadiga

SiMka kirjutas:
Mõtlesin ikka seda "See Details"mis esimesel pildil all paremal on..


"See details" avab lihtsalt selle kirja saatmise ja case lõpetamise valiku nagu ühel piltidest. Üks foorumikasutaja seletas PS teel, et paypal-i enda lehelt tuleb case avada, proovingi seda varianti varsti, kuidas seal edeneb.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 27.10.2016 10:32:38 vasta tsitaadiga

Kas tõesti kingituste tellimise aeg käes. UK'st tuli üks konsoolimäng nädalavahetusega Eestisse ja nüüd juba mitu päeva sorteerimiskeskuses. Pandi vist Hiina pakkidega ühte ja nüüd tasapisi sorteeritakse..
Loodan vähemalt, et selle paki puhul saadavad SMS'i ja võib postkontorisse järgi minna, muidu kulub veel paar lisapäeva kui üritavad kohale tuua (loomulikult ma tööl) ja siis päev hiljem alles saab postkontorisse järgi minna.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 27.10.2016 10:40:39 vasta tsitaadiga

Clover, kui jälgimise järgi näed, et kohalikus postkontoris; siis võid kohe järgi minna, ei pea teatist ootama icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 27.10.2016 12:14:35 vasta tsitaadiga

eile Seitsmestes räägiti, et varsti hakkab suurem osa Alibaba grupi nänni Eestist läbi käima, siit edasi lausa 80 riiki icon_eek.gif plaanivad suisa lennujaama oma terminali! kui sellises mastaabis asi käima läheb, siis ehk toll tuleb ka kaasa ja igatsugu maksustamine automatiseeritakse - ainult telli ja võta vastu, ei mingit käsitsi deklareerimist! (see viimane mu enda mõttevälgatus, mitte ei räägitud uudistes)
ja juba lähiajal pakivedu tiheneb oluliselt. et kui praegu käib nädalas 3 otsekaubalendu, siis novembris juba iga päev.
kui senini oli EL-ist tellimisel küll veits kallim, aga oluliselt kiirem, siis nüüd tundub, et EL kaotab igasuguse eelise. vähemalt sub-22€ asjadel kohe kindlasti! ja kui mu mõttevälgatus peakski teoks saama, siis ka kallimate asjade puhul. UK träni mu meelest juba tükk aega longanud...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2016 12:47:14 vasta tsitaadiga

Tore on, aga kas on kusagilt ka näha, et konkreetne kaup siin kohapeal asub? Sest muidu on justkui selline loteriivärk, et kas saad paki kolme päevaga või kolme kuuga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 27.10.2016 12:58:44 vasta tsitaadiga

äkki siis näeb kui hakkad Eestis olevat toodet ostma, siis ju näitab kaua tarne aega võib võtta.
tore oleks muidugi selline nimekiri kus kõik Eestis olev nänn näha, aga vaevalt sellist asja on ega tuleb.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2016 21:29:16 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
eile Seitsmestes räägiti, et varsti hakkab suurem osa Alibaba grupi nänni Eestist läbi käima, siit edasi lausa 80 riiki icon_eek.gif plaanivad suisa lennujaama oma terminali! kui sellises mastaabis asi käima läheb, siis ehk toll tuleb ka kaasa ja igatsugu maksustamine automatiseeritakse - ainult telli ja võta vastu, ei mingit käsitsi deklareerimist! (see viimane mu enda mõttevälgatus, mitte ei räägitud uudistes)
ja juba lähiajal pakivedu tiheneb oluliselt. et kui praegu käib nädalas 3 otsekaubalendu, siis novembris juba iga päev.
kui senini oli EL-ist tellimisel küll veits kallim, aga oluliselt kiirem, siis nüüd tundub, et EL kaotab igasuguse eelise. vähemalt sub-22€ asjadel kohe kindlasti! ja kui mu mõttevälgatus peakski teoks saama, siis ka kallimate asjade puhul. UK träni mu meelest juba tükk aega longanud...
http://tarbija24.postimees.ee/3886541/hiina-e-poodide-menukid-on-tegelikult-juba-eestis-olemas
Juba mingil määral käibki

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 31.10.2016 11:07:58 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kas tõesti kingituste tellimise aeg käes. UK'st tuli üks konsoolimäng nädalavahetusega Eestisse ja nüüd juba mitu päeva sorteerimiskeskuses. Pandi vist Hiina pakkidega ühte ja nüüd tasapisi sorteeritakse..
Loodan vähemalt, et selle paki puhul saadavad SMS'i ja võib postkontorisse järgi minna, muidu kulub veel paar lisapäeva kui üritavad kohale tuua (loomulikult ma tööl) ja siis päev hiljem alles saab postkontorisse järgi minna.
Sul võib-olla pakk käes juba, aga värske kogemus Omnia teemal selline, et hommikul tuli SMS ligikaudse kättetoimetamisajaga (4,5 tundi vahemik...) ja võimalusega mingi ajani uus tähtaeg kokku leppida. Helistasin, ütlesin nime ja palusin paki kandekeskusesse jätta.
Ilmselt saab tel. teel samamoodi ka kohalolekut kontrollida, kui tracking näitab, et Arriving today või Out for delivery, vms...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2016 19:07:55 vasta tsitaadiga

Sain täna paki. Oli juba lootus kadunud seda kätte saada. 3 kuud ja ei midagi. Inglismaalt. Peal oli suurelt tempel - MISSENT TO MALAYSIA.

Et mismõttes? Kuidas saab ajada segamini nimed ESTONIA ja MALAYSIA? icon_biggrin.gif

Aadress oli täiesti ilusasti olema. Ei ühetgi valesti kirjutatud vms asja.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2016 19:59:22 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Sain täna paki. Oli juba lootus kadunud seda kätte saada. 3 kuud ja ei midagi. Inglismaalt. Peal oli suurelt tempel - MISSENT TO MALAYSIA.

Et mismõttes? Kuidas saab ajada segamini nimed ESTONIA ja MALAYSIA? icon_biggrin.gif

Aadress oli täiesti ilusasti olema. Ei ühetgi valesti kirjutatud vms asja.


Ei midagi uut. Aastaid tagasi, kui sai tellitud National Geographic ajakirja, mis Euroopas saadeti välja Hollandist, jäi meil ka üks number vahelt puudu. Kuu-kaks hiljem saime selle siiski kätte ning pakil ka tempel "MISSENT TO MALAYSIA".

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 04.11.2016 21:38:09 vasta tsitaadiga

mul käis üks pakk kunagi Austraaliast läbi. 3 nädalaga UK-Austraalia-UK-Eesti icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 05.11.2016 13:52:15 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mul käis üks pakk kunagi Austraaliast läbi. 3 nädalaga UK-Austraalia-UK-Eesti icon_biggrin.gif


Rohkem reisinud kui keskmine eestlane icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 06.11.2016 11:45:39 vasta tsitaadiga

link :: 2

new1 kirjutas:
kovateadja kirjutas:
new1 kirjutas:
Mul siin kerge kõhklusmoment sees, nimelt mingi aeg nägin odavat telefoni ebay-s ja tellisin, nagu karta oli, siis varsti saatis ebay kirja, et müüja kahtlane ja ta kasutaja suletud jne. Samas näitas, et pakk teele pandud justkui ja seega mõtlesin, et vahet pole eks ootan poolteist kuud võinii nagu ikka ja siis hakkan casetama. Kui oligi umbes poolteist kuud möödas, siis seal midagi pusisin ja väitis justkui, et 30 päeva on möödas ja enam ei saa pretentsiooni esitada vms(mul võõrkeeled halvad). Kuidagi ikka nagu sain case avatud ja siis kirjutas müüja mingi aeg vastu(kuigi tal kasutaja suletud, aga ju ikka vastata saab), et oota veel, kuigi päris kaua möödas aega ja endal tal konto suletud ka. Tavaliselt olen sealsamas case avamisega rahhi tagasi saanud suht lihtsalt probleemide korral, nüüd on kuidagi kahtlane, üldiselt peale case avamist on ebay ka kirja saatnud, et kui müüja ei reageeri, siis ala tagastavad raha või kui mingi aja jooksul mina ei reageeri, siis eeldavad, et asi korras ja sulgevad case. Ühesõnaga segane jutt, tegin paar screenshotti, mis mul seal ebay-s on hetkel. Case pilt https://www.upload.ee/image/6240728/p1.jpg ja siin kui selle avan https://www.upload.ee/image/6240730/p2.jpg . Mis seis mul seal hetkel on ja kuidas edasi reageerida, mingi aja möödudes see asi siiski kaob ära ja olen rahast ilma(pole küll kuigi suur summa aga ikkagi)? Või uuesti see "I havent received it yet" läbi klõpsida?


Klõpsi "case" peal ja siis sa pead valima escalate to ebay, aga seda saab teha 8 päeva peale case avamist alles. Siis saad raha tagasi. Mina sinu asemel oleks ikka varem case avanud natuke, siis oleks ju varem raha tagasi saanud ka kindlalt.


Ei leia kusagilt sellise valikut nagu "escalate to ebay", vali k on seal case all "take action" ning valikuvariandid seal "Send a message to the seller" ja
"Close this request". Või otsin vale koha pealt? Kui ma ei leiagi seda valikut, kas siis mingi aeg asi lihtsalt aegub ja olen rahast ilma? Möödas case avamisest üle 10-ne päeva.


Nüüd siis ebay case sulgunud, siit foorumist keegi seletas vahepeal, et paypal-is saab ka nõude esitada, aga nüüd kadunud. Tegin nõnda asja läbi, aga ei õnnestunud ikka(piltidel toimingud) .

Spoiler Spoiler Spoiler


Ilmselt võin vist koolirahaks arvata ja mingi huiar saab rõõmu tunda selle 16 euri üle?

E: seadsin lingid järjekorda, aita nüüd icon_biggrin.gif


viimati muutis new1 06.11.2016 14:03:08, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004




sõnum 09.11.2016 10:12:39 vasta tsitaadiga

Kuidas peaksin toimima: tellisin kaupa, sain kauba kätte, deklareerisin ja maksin maksud. Kodus avades selgus, et kaup on vale, müüja seda tagasi ei tahtnud ja pani uuesti õige kauba teele. Nüüd jõudis uuesti saadetud kaup uuesti tolli. Kuidas ma seda deklareerima peaks, sest uut arvet mulle ju väljastatud ei ole ja midagi uuesti ma ka maksnud ei ole?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.11.2016 10:14:32 vasta tsitaadiga

pyrex, uuesti sama arve põhjal. Riiki ei huvita, et sa tasuta said.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2016 10:15:44 vasta tsitaadiga

vanasti piisas tollile kirjavahetusest, kui remonti läinud asi uuesti saadeti
Soovitan üle küsida, äkki ei maksustata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 10.11.2016 14:21:26 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, omal ajal sai tehtud nii ebay.co.uk kui ebay.com kontod, erinevate meiliaadressidega. Sellest on nüüd natuke pahandust - st, mõlemast olen asju ostnud ja kirjutanud jne, aga näiteks praegu, kui olen ebay.com-ist sisse logitud ja tahan kirjale vastata, suunab ta mind ebay.co.uk lehele, aga sealt annab errori, st. kahe erineva meili asi tuleb mängu.

Ühildada kontosid ei saa, kas muudan lihtsalt meiliaadressi samaks?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 10.11.2016 14:47:26 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kunagi sellest süsteemist aru saanud, alati on segadus.
Tihti leian toote ja kui avan näita kõiki selle müüja tooteid, siis WTF 0 results jne.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2016 13:21:51 vasta tsitaadiga

seda on küll juhtunud, et kui olen ostnud näiteks ebay.com ja parasjagu olen .uk lehel ja tahaks case avada (kirja müüjale saata tegelikult), siis ütleb, et siit lehelt ei saa, sest ostsid kauba .com lehelt. Mine ebay.com ja ava sealt case.
Aga see on 1 kontoga ja töötab icon_smile.gif


E:

Lajatasin oma esimese negatiivse ära müüjale.
Kaup kõik ok, aga shita ajab keema see asukohaga trollimine. Kui ma oleks tahtnud odavalt, siis oleks otse hiinast tellinud mitte uk-st
E2:

lol, muudan ma jee
tsitaat:
Dear friend,

Sorry to bother you.

Meantime, we are so sorry for the trouble we brought to you and really sad that you left negative feedback. We understand your disappointment, but you are our value client, we sincerely hope we can do something to make you feel better. And would you mind evaluating the feedback to us again after solving the problem for you? Waiting for your early reply.

Best regards,

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 13.11.2016 13:53:13 vasta tsitaadiga

Keegi oskab aidata kuidas withdraw-ida raha välja paypalist? Kui vajutan vasakul küljel withdraw nuppu siis ta viskab "Sorry, but we need more information. Please withdraw funds on our old account view instead." errori. Kui lähen proovin seda old account view saiti siis ta laseb ainult USA panka raha kanda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 16.11.2016 13:31:19 vasta tsitaadiga

Sai üks toode ostetud Hong Kongist: kaamerale nn soft release button. Selline väike kruvi moodi vidin.
Kaamerale see ei sobi, sest metalli valu on nii halb. Kirjutasin ka müüjale ja pmst tahaks refund, aga selleks tuleb toode tagasi saata.

Vaatasin, et Hong Kongi koos trackinguga läheb see maksma pmst sama palju kui toote hind.
Müüja transpordikulu ei hüvita.

Küsimus, et mis võimalused mul üldse on?
Refund ju ilma toodet tagastamata ei tehta?

Paistab, et ainus võimalus on lihtsalt jätta negatiivne ja lugu unustada icon_sad.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 631, 632, 633 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.