Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2016 23:30:52 vasta tsitaadiga

deepmaan, Hei!
Tartu postiga saata raatsid, vaatan üle, diagnoosin ära, võimalusel teen korda. vt siia

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 14:52:48 vasta tsitaadiga

Vaja ühe xperia z3 compacti taustavalguse parandamiseks lahti saada selline metallist kaitse. keegi sellist maha kiskunud varem? kuidas seda kõige parem teha oleks?

Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2016 13:54:04 vasta tsitaadiga

Tere,

Telefoni mudel LG Optimus L7 II P710. Iga paari sekundi tagant näitas veateadet "Google Find has stopped working", aku ära võtmine jne. midagi ei aidanud. Sugulane püüdis recovery screenile saada aga peale restarti tegi telefon hoopis Factory reseti.
Mingit prompti ega Wipe all valikut ei olnud.

Kas on mingi lootus sellest telefonist videod, pildid kätte saada? Kui jah siis mis viisil? Sugulane nõus maksma, sest pildid temale tähtsad.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2016 15:52:23 vasta tsitaadiga

Samsung sIII mini - klaas ämblikuks, puutetundlikus töötab. Uus klaas (hiinakas) olemas.
Mis selline teenus võiks maksta? Asukoht tallinn.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2016 04:14:37 vasta tsitaadiga

etsipongu, No, kuidas keegi, 30-40€ .
Siin neid on saanud vahetada, kuid Tartus.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2016 10:36:18 doro primo 215 vasta tsitaadiga

On üks telefon, mis ostetud eestist ja sel eesti k. menüü.Doro Primo 215 on mudel. Nn. vanainimeste telefon.Teise sain saksast aga igasugu sloveeni jm keelt on aga eesti mitte.Helistasin germandiasse ja nad ütlesid, et neil pole seadmeid sellise telefoni tarkvara vahetamiseks. Veel on kummaline, et kuigi kontaktide all on nii nimi kui number ja kontakt, kelle number juba on seal telefonis helistab- näitab vaid sisenevat numbrit aga mitte nime. Kusagil pole ka näinud võimalust, kust annaks keelata -lubada kontaktikuvamise detaile. Oskab keegi midagi selle kohta öelda ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ransu
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2016 13:14:45 vasta tsitaadiga

Samsung S5 lihtsalt lakkas ööga töötamast (ei reageeri laadijale, aku vahetusel ega ka arvuti taha ühendamisel ) , vett saanud ei ole kaks ndl tagasi sai garantii ka läbi. Soovitusi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2016 19:09:58 vasta tsitaadiga

Samsung galaxy J5 klaas praguline, puutetundlikus toimib veatult.... kas pärnus on mõni pädev remodimees kes asja korda teeks..... mobifonist räägidakse õudusjutte, esialgu seda kohta väldiksin.
Soovitusi.?! Ei ole võimatu ka kuskile saata, kui asja korda saaks.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 20:30:20 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi Galaxy s5 laadimispesa katet pole ja kas keegi viitsiks selle mu telefonile külge pookida?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 21:05:34 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Kas kellelgi Galaxy s5 laadimispesa katet pole ja kas keegi viitsiks selle mu telefonile külge pookida?

Mul peaks lähipäevil tulema. Külgepanekuga aga saaksid kindlasti ise hakkama. icon_smile.gif
Kui varem pole saanud, siis võid umbes nädala pärast küsida, ehk on kohal need siis.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 22:03:17 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Renq kirjutas:
Kas kellelgi Galaxy s5 laadimispesa katet pole ja kas keegi viitsiks selle mu telefonile külge pookida?

Mul peaks lähipäevil tulema. Külgepanekuga aga saaksid kindlasti ise hakkama. icon_smile.gif
Kui varem pole saanud, siis võid umbes nädala pärast küsida, ehk on kohal need siis.


Tõsi, vaatasin videost, et selle vahetamine ei ole tõesti tuumateadus... aga nii mikrokruvikeerajat mul küll pole! icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2016 22:12:12 vasta tsitaadiga

Renq, Saan ka anda .. kasvõi 20tk.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 22:06:12 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Kas kellelgi Galaxy s5 laadimispesa katet pole ja kas keegi viitsiks selle mu telefonile külge pookida?

Originaal jup mul kohe olemas kui veel vaja. Ridrpeaga kruvika leiaks kah icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2016 12:43:54 vasta tsitaadiga

Nagu eelnevatest aru saan, peaks iPhone 6 ekraani vahetus suht lihtne olema? Puutetundlikkus toimib, vaid pealmine ekraan puruks.

On iPhone 6 ja iPhone 6 Plussil mingi vahe ka ekraani osas?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2016 22:45:45 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada Tartus inimest, kes vahetaks iPhone6 S ekraani ära või prognoosida palju remont Valges Klaaris või esinduses maksma võiks minna? Sama lugu nagu eelnevalt kirjutanud kasutajal, pealmine ekraan puruks, puutetundlikkus toimib.

Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 13.09.2016 12:13:23 vasta tsitaadiga

Lumia 620 ekraani aktiivseks tegemise nupp ei toimi, keegi vahetab Tartust?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 13:51:47 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
Nagu eelnevatest aru saan, peaks iPhone 6 ekraani vahetus suht lihtne olema? Puutetundlikkus toimib, vaid pealmine ekraan puruks.

On iPhone 6 ja iPhone 6 Plussil mingi vahe ka ekraani osas?

kaablid on erinevad.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2016 18:48:01 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
NagOn iPhone 6 ja iPhone 6 Plussil mingi vahe ka ekraani osas?


iphone 6 on 4.7 tolli ja plus 5.5

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 23:12:09 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi note 4 musta värvi tagakaamera klaasi pakkuda pole?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.10.2016 21:39:15 vasta tsitaadiga

iPhone 5s home nupp ...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2016 14:51:44 vasta tsitaadiga

viskasin oma HTC Desire 310 põrandale _ämblikuks_ (LCD jäi terveks) - kas keegi viitsiks sellise asja remondiga Tallinnas tegeleda? (arvestades ka telefoni vanust/hinda) icon_rolleyes.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2016 21:35:34 vasta tsitaadiga

iPhone 6 Plus ekraani on kellelgi pakkuda korraks? Vaja testida, kas uus tellitud ekraan täitsa praak või on kala kusagil mujal... teatud kohtade peal puutetundlikkus nagu ei toimi. Ja SIMi ei tunne ka ära enam.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2016 21:46:11 vasta tsitaadiga

Rix, Ekraan on praak. 99% luban sulle.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2016 22:07:52 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Rix, Ekraan on praak. 99% luban sulle.


Juhtub seda iPhone puhul tihti? Teistele telefonidele olen Hiinast ikka tellinud ja senini pole ühtegi praaki veel sattunud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2016 08:31:31 vasta tsitaadiga

SAMSUNG A5 käis korraks vee all, millised on võimalused selle ellu äratamiseks..... see sitt viga ka ju et aku ära ei käi
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saaber
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2010




sõnum 24.10.2016 16:45:38 vasta tsitaadiga

Samsung galaxy s5(g900) Klaasi eraldi vahetaks keegi? Või on tegu ainult koos puutetundliku paneeliga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 21:53:28 vasta tsitaadiga

saaber, Terve moodul siiski. icon_smile.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heiku
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2010




sõnum 26.10.2016 00:15:55 vasta tsitaadiga

Galaxy a3,ekraan puruks ja mitte mingit pilti ette ei tule,ekraani vahetama pole mõtet hakata.
Tahaks lihtsalt pildid ja asjad sealt kätte saada,aga telefon lukus.
Mis programmiga saaks pildi arvutisse,et kood sisse panna ja andmed kätte saaks.
Olen otsinud ja ei leia mitte miskit.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 26.10.2016 12:28:48 vasta tsitaadiga

Keegi iphone 4S klaasi/ekraani vahetab? Puutetundlikus töötab.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apoc
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2009




sõnum 14.11.2016 14:18:04 vasta tsitaadiga

Nexus 5-e ekraan (klaas) vajaks vahetust.. Puutetundlik teema toimib, aga klaas on mõranenud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 19:35:59 vasta tsitaadiga

apoc kirjutas:
Nexus 5-e ekraan (klaas) vajaks vahetust.. Puutetundlik teema toimib, aga klaas on mõranenud.

Võta ühendust.
On kohapeal olemas. icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 23:40:41 vasta tsitaadiga

Üks iPhone 6 Plus kuular ülearune, kui kellelgi huvi peaks tekkima...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2016 17:15:22 vasta tsitaadiga

iPhone 5S sai vett ja enam ei vöta pilti ette ega ei tee midagi. Kas on lootust sellega midagi teha või prügikasti kaup?
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2016 00:03:50 vasta tsitaadiga

emaplaadi swap aitaks - võib proovida ka ultraheli pesu emaplaadile
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 09.12.2016 13:19:43 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus uue aku kohta. Sai eile ostetud uus aku (galaxy s5), Eestist mobiili poest, tundub igati originaal. Tootmiskuupäev 07.2016. Aga kui telefoni sisse panin siis:
1. Tundus vanast veidi pikem. Ei läinud nii kergelt sisse. Vana juba kergelt loksus sees. Vanasti vähemalt hakkasid akud paisuma kui läbi hakkasid minema, mitte kokku tõmbama? Uus muidugi on sama õhuke.
2. Kulus julgelt oma 5 minutit enne kui 1% üldse ette viskas. Osade akudega ma tean see head ei tee kui nad pikalt tühjalt seisavad. Kas ka mobiili akud saavad sedasi kahjustada?

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 15:37:07 vasta tsitaadiga

LG Nexus 5 power nupp elab oma elu, sellest tulenevalt telefon lülitab ennast ka välja ning teeb restarte. Netist otsides tundub päris suur probleem olevat, nupp tuleks välja vahetada. Ennem võib puhastust ka proovida, kui see peaks aitama. Kes Tallinnas selle töö ära teeks? Võib kirjutada PS'i icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazzza
HV kasutaja
wazzza

liitunud: 30.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 18:15:31 vasta tsitaadiga

Iphone 5s otsustas täna maha kukkuda, mille tulemusel purunes klaas. Kes vahetaks ära ja mis töö maksab?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2016 18:59:41 vasta tsitaadiga

Rohkem küll diagnosti valdkond aga ehk keegi aitab, nimelt Z2 D6503 wifi kättesaadavus on alla igasugust arvestust. Mida näppida tuleks, et asja paremaks muuta?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2016 19:01:09 vasta tsitaadiga

samsung galaxy s5 hõbedase raami vahetust keegi?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 21.12.2016 14:08:54 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Kiire küsimus uue aku kohta. Sai eile ostetud uus aku (galaxy s5), Eestist mobiili poest, tundub igati originaal. Tootmiskuupäev 07.2016. Aga kui telefoni sisse panin siis:
1. Tundus vanast veidi pikem. Ei läinud nii kergelt sisse. Vana juba kergelt loksus sees. Vanasti vähemalt hakkasid akud paisuma kui läbi hakkasid minema, mitte kokku tõmbama? Uus muidugi on sama õhuke.
2. Kulus julgelt oma 5 minutit enne kui 1% üldse ette viskas. Osade akudega ma tean see head ei tee kui nad pikalt tühjalt seisavad. Kas ka mobiili akud saavad sedasi kahjustada?


Kuna aku käitus ikka veidralt siis otsustasin tagasi viia poodi. Pandi mingile aparaadile järgi testimiseks ja mõned päevad hiljem kõne- aku mahutavus 20%, raha tagasi.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:07:00 vasta tsitaadiga

iPhone 6 Plus järjekordne ekraan täiesti puutetundmatu. Krt, kas Hiinast ei tule siis iPhone'idele üldse midagi normaalset? Androidide puutetundlikega pole veel probleemi olnud. Viimane iPhone'i ekraan tuli tegelt UKst, aga küllap on ka sellel Hiina juured. Mis eestis kõige soodsam hind sellele?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 23:33:50 vasta tsitaadiga

Rix, Annan sulle 75€ eest korraliku ekraani. Ise vahetad. Ekraan testitud, nii must kui valge, seega kui ka see ei tööta, pole asi enam ekraanis. Annan tagastamisvõimaluse, kui enne reedet asjaga ühelepoole saame.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 15:19:07 vasta tsitaadiga

mteachx abiga sai ekraan vahetatud. Nüüd leidub äkki kellelgi iPhone 6 Plusile home nupu flex kaablit? Pean silmas seda pikemat, mis ekraani tagant üles jookseb.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 05.01.2017 22:08:59 vasta tsitaadiga

Zenfone 2 ZE551ML klaas on puruks, kas keegi aitaks vahetada? Puuteekraan muidu töötab.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winterhere
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2017




sõnum 18.01.2017 15:00:23 vasta tsitaadiga

E: kruvile lisa pinda juurde jootes ja näpitsatega keerates sain kruvi kätte. tundub, et seda poest uuena ostetud telefoni on korra juba parandataud icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 12:08:56 vasta tsitaadiga

Nexus 6 ja Android 7.0 tehaseseadete taastamisel jooksis kinni.
Mida teha saaks? Toitenupp ka ei mõika, ees on ring, selle all kiri "Kustutamine", aga ei mingit progressi. 2 tundi juba sedasi.
Soovitusi?

Edit: power+vol down päästis päeva.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 15:20:58 vasta tsitaadiga

Kindlasti läbi käinud teema,aga targemad võiks nõu anda.
Otsin siis telefonide parandamiseks nii liimi kui ka teipi.
Liimi oleks vaja iphone ekraani klaasi ja raami vahele, kuna need tihti ülevalt tulevad lahti, mis liimi ja kust soetada?
Teine mis ma olek hetkel kahevahel,kas pigem liim või teip on samsung galaxy s6 tagaklaasi ja kaamera klaasi tagasi panemiseks, mida oleks kõige mõistlikum kasutada?

ette tänades,
Madis
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 18:56:35 vasta tsitaadiga

Oot misasja sa seal iPhonedel liimid?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 19:34:13 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Oot misasja sa seal iPhonedel liimid?


klaasi ülemine serv on klaasi raami küljest kergelt lahti

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 22:34:48 vasta tsitaadiga

Aijaa, siis küll vist jah.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.