Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 21:30:22 vasta tsitaadiga

Keegi 8-pin to 4-pin ülemineku saadavusest ei tea midagi? Vaja just 8-pin toitest teha 4-pin toitejuhe (emaplaadi külge), sest emaplaadile ei mahu 8-pin.
Selline: http://www.ebay.com/itm/8-Pin-EPS-Male-to-P4-ATX-4-Pin-Female-PSU-Cable-Power-Supply-Adapter-4-inch-/400703182403 ,kuigi muarust on selle nimi 8-pin female to 4-pin male?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 21:34:24 vasta tsitaadiga

Sul miskine serveritoide? 8pin EPS12 peaks pooleks käima keskelt.

Vähemalt kõigil mitte-serveri PSUdel on vähemalt üks käinud alati.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2016 21:41:03 vasta tsitaadiga

750W Delta Electronics. Masinaks ulmeline: http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2335525,00.asp
icon_biggrin.gif

Pooleks käiks, siis muret ei oleks :/
Kahjuks tundub selline vidin, et saadavus suhteliselt null. Tellides jääks pikapeale :/
4pin->8pin ei ole probleemi ;D

PM. vb. mahutaks selle 8pini 4pin->4pin pikendusse ka ära, proovin leida.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 11:13:21 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Coil whine teema oleks hea küll, endale hakkas täna lege SeaSonic P660 whine pinda käima kui prosejahutile uut venti paigaldasin...


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=689046

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 22:59:22 vasta tsitaadiga

Olen parasjagu uue PSU otsingul...
Hetkel on sõelale jäänud kaks: Corsair RM750x ja SEASONIC G-750, kumba eelistada? Või on midagi muud asjalikku selles hinnaskaalas? icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 23:17:22 vasta tsitaadiga

750x thumbs_up.gif
Pikem garantii, pool-passiivne.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 23:25:25 vasta tsitaadiga

Corsair RM750x on täispasiivne icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 08:04:42 vasta tsitaadiga

Mis masinat toitma hakkab?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 11:16:03 vasta tsitaadiga

KoldK, sama küss mis anubis'sel, et mis kompotti toitma hakkab? 750W ühe kaardiga masinale muidugi räme overkill.


rmc kirjutas:
Corsair RM750x on täispasiivne icon_wink.gif
Täispassivne on üldse ilma vendita.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmaalt
HV kasutaja
meesmaalt

liitunud: 26.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 11:22:04 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
750W ühe kaardiga masinale muidugi räme overkill.


390x võtab ligi 500W icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 11:26:28 vasta tsitaadiga

Ei võta.

(v.a. rämedalt ülevolditud isend ekstreemjahutusega)

Ja see räme ülevoltimine annab paar-kolmkümmend mhz jõudluses juurde vs mõistusega OC ilma heeblid põhjas voldita. Paar-kolmkümmend mhz ei anna reaalsuses mingit võitu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 17:24:28 vasta tsitaadiga

Auron, haha, sry, panin segast, ma mõtlesin modulaarsust ja rääkisin passiivsusest... ;D
Ärge vaadake karpide pealt GPUde tarvet, see on pandud räige varuga icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmaalt
HV kasutaja
meesmaalt

liitunud: 26.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 18:10:08 vasta tsitaadiga

Varu pannakse tõesti korralikult aga mõni 390x kipub siiski sinna 500w poole kalduma icon_razz.gif

Stockis 390x asus: http://www.legitreviews.com/asus-radeon-r9-390x-strix-8gb-video-card-review_172478/10
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 18:21:28 vasta tsitaadiga

"Total system power consumption" icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmaalt
HV kasutaja
meesmaalt

liitunud: 26.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 18:44:51 vasta tsitaadiga

kopp.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 18:58:15 vasta tsitaadiga

vahel on tunne, et aeg oleks nagu seisma jäänud, kui keegi jälle tuleb ja küsib murelikult et "kas 750W psu on ikka piisav..." Mingi aastat 7 või 8 või natuke rohkem tagasi oli tavaline jutt 700-800W toidetest, voorumi kõvemad mehed võtsid isegi kilovatised ligi. Nostalgia laks alati...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 19:27:33 vasta tsitaadiga

Ega siis 800w siis rohkem elektrit kuluta kui 500w icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 22:37:54 vasta tsitaadiga

Kulutab ikka
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 23:59:22 vasta tsitaadiga

Sõltub efektiivsusest ikka mitte nimivõimsusest.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 00:19:21 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/reviews/corsair-rm550x-power-supply,4484-5.html



RM550x on alates 200 kuni 550W koormuseni 91-92% efektiivsusvahemikus. Tavakasutuses ei ole kellelgi vaja midagi väljaspool seda vahemikku. [RM550x]Suudab tagada selle väljundvõimsuse 50C sisetemperatuuril. Sama kehtib Seasonicu G ja X seerial. Korralik PSU kannab ka 110% koormust muredeta välja.

Mitte mingit probleemi pole tal selle väljundvõimsuse hoidmisel paari-kolme-nelja- viie tunni jooksul, ehk siis tavakasutuses korraliku mängusessiooni ajal. Miks te arvate, et Corsair naljapärast julgeb kümme aastat garantiid anda oma tootele?

Tavakasutaja EI VAJA 750W PSUd. Lihtsal ei vaja.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 00:34:12 vasta tsitaadiga

Minu 750W toite ost tulenes olematust hinnavahest 550w mudeliga, mõttekäik liikus sinnapoole, et ehk hakkab fan siis ringi käima alles suuremal koormusel kui seda 550w mudelil, mis ka end õigustas, pole siiani näinud, et too 750w mudeli fan end käima viitsika ajada masinaks küll kellatud 6700K ja kellatud GTX 1080.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 02:35:41 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, lisaks see, et ajapikku langeb output, mis tähendab, et 750w kestab igavesti pm. icon_razz.gif

Kui hinnavahet ei ole, siis on ok võimsam võtta.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 05:18:22 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Best bang for buck cooler k-seeria i5 OC'ks on endiselt 212X/EVO ?

Edit: leidsin alternatiivide teema: http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-2705157/alternatives-hyper-212-evo-budget-cooling.html
perfivõrdlust pole ofc.
Kuigi ilmselt juba ostetud, siis sai ise hiljuti sama teemat uuritud.

Sisuliselt on õhkjahutuste osas kolm valikut imo:
1) 35€ eest EVO 212
2) 50€ eest Scythe Ninja 4
3) 100€ eest Noctua NH-D15

Järjest kaotad perf per dollaris muidugi, aga omas klassis vastaseid eriti pole.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 10:32:03 vasta tsitaadiga

Korralik PSU kaotab oma valjundvõimsusest aastatega murdosa, see pole väga määrav. Odavad kaotavad paar kuni kümme protsenti, nendega om mure reaalne.
Pool-passiivsus on kõigil üsna sarnane, ventikas läheb tööle 250-300W koormusel sõltumata maksimaalsest valjundvõimsusest.
Kui hind on paarkümmend euri kõrgem siis targem see raha paremasse korpusesse investeerida, näiteks.

Efektiivsus on liiga võimsa PSU puhul märgatavalt halvem, ntks 750w PSUga i5 ja GTX 1070 ei pruugi 70% välja anda, samas kui 550w PSU puhul oleks 92%.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 13:38:30 vasta tsitaadiga

maatriks, thumbs_up.gif. Siis arvasin ka õigesti. Ühes kastis juba EVO ja teises X.. icon_razz.gif

anubis, mis on viie aastaga kaotatav % nt? Paljud kasutavad komponente nii kaua kui kestavad või komplekti lõpuni, mingi 5-7a nt.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 13:54:03 vasta tsitaadiga

Mul oli üks seasonicu S12II-500 PSU viis ja pool aastat masinas, ei märganud mingit muutust. Sama PSU on õe arvutis jätkuvalt, kümme aastat vast kasutuses. Eelmisel aastal vedas rahulikult veel i5+HD6990 komplekti, seinast tõmbas täiskoormusel 520W.

Seda, kui mitu protsenti PSU oma efektiivsusest kaotab oleks üsna keeruline paika panna, ma arvan. Sõltub täpselt iga PSU sisust eraldi.

Mina ei võtaks seda PSU ostul määrava tegurina, üldiselt. Korraliku PSU puhul ei pea sellele kohe kindlasti mitte mõtlema.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 17:09:22 vasta tsitaadiga

AAAAH, see kaablimajandus ja suur kast (profiilis) viskab nii üle. Kas keegi viitsiks kokku panna NUC lahenduse, saaks kastist lahti.

Ootused:

1. SSD
2. HDD lisasahtel
3. Passiivne jahutus ehk ei taha ühtegi venti
4. i5 viimase arhitektuuriga.
5. Vähemalt 8GB RAM
6. Väljundeid võiks olla nii nagu kaasaegne elu tahab ehk kindlasti internetipesa, sest istuks kaabli otsas. Kindlasti HDMI, et vajadusel videosid TV-sse lasta.

Ei mängi, kuid peaks olema kiire
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2016 22:38:25 vasta tsitaadiga

anubis, ilus asi.. mul see põhimõte ajast, mil omasin bronze serdiga chiefteci.. eks ajad on muutunud. Hea teada, et võib rahulikult võtta ~550w asja ja rahul olla..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnair
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2016 11:18:02 vasta tsitaadiga

Tere,
palun abi läpaka ostul. Peamine kasutus MicroStation (ainult väikesed failid 2D-s). Peaks olema SSD kettaga ja mida suurema ekraaniga seda parem, vastupidava korpusega. Hind võiks olla alla 1000€.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2016 22:36:12 vasta tsitaadiga

Ei hakka uut teemat tegema, küsin siin käbe ära ja äkki keegi oskab aidata. Nimelt isal uut lauaarvutit vaja, kasutuseks AutoCAD 2D's ning tavaline internetis surfamine. Tulevikukindluse tõttu võiks olla ikka vähemalt 8GB RAM ning SSD, Windows 10 peaks ka kindlasti tulema ning hinnapiiriks ca 600€, loomulikult kui saab odavamalt, siis parem. Kui mõni eur üle läheb, pole ka hullu, aga eelkõige tahaks ikka sellesse hinda jääda. Kast võiks olla tegelikult tiba väiksemat sorti, mitte suur kobakas, mõni mATX oleks super. Peab olema uus ning poest, sest läheb arvega firmale. Niiet tulistage midagi mõistlikku icon_biggrin.gif võib nii terviklikku komplekti pakkuda kui ka mingit, mida arvutitark vms hiljem kokku laob icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmaalt
HV kasutaja
meesmaalt

liitunud: 26.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2016 23:14:53 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
isal uut lauaarvutit vaja


https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcqxAcAwCAOwl7DBhib%2F%2F9XSTYNAwX1wkVOlhaHORVuaxTi5hzEdXkBF%2FniC8eEF
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 01:13:04 vasta tsitaadiga

On vaja storaget, terades. 1GB lan. Mõte kuslil 4x6TB draivid, raid jms. (pakkimata videofailid)

Mis on targem lahendus, osta mingi xyz 600eur synology kast, ja kettad, toppida sisse ja töötab.
Või hakata ise ehitama mingi itx baasil?

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 12:13:34 vasta tsitaadiga

Osta Syno ja sõida. Pärast üks jalgratas vähem leiutada ja hallata.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.10.2016 13:37:24 vasta tsitaadiga

Milliseid madala profiiliga DDR4 soovitavad kohalikud spetsialistid?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urukaru
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2012




sõnum 27.10.2016 11:09:25 vasta tsitaadiga

On plaanis uus arvuti ise kokku panna mängimiseks, ning sooviks abi ja nõu osade koha pealt. Kellama pole ka plaanis hakata, aga võiks selline vaiksem olla natuke ja mänge ilusasti 1080p vedad. Hinna maksimum piir oleks 750-800 eurot.

Lõin ise umbes midagi sellist hetkel kokku.
http://arvutitark.ee/est/tellimine/aw1XIjxfqy
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcjBEQAgCASxltwDFLT%2FvkR%2FmaBy%2BeZgg%2FiYYGw1FKk3yzPyoQSzIYalNS4%3D
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 12:18:06 vasta tsitaadiga

Korralik toiteplokk on kasti alus 30 euristega võid tuvisid loopida.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
popcorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 13:18:20 vasta tsitaadiga

@ Urukaru: Teeks sellised muudatused.

1. Protsessor: LINK
2. Mälu: LINK
3. SSD: LINK
4. Toiteplokk: LINK

Kokku peaks tulema 733,85€
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urukaru
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2012




sõnum 27.10.2016 13:23:50 vasta tsitaadiga

Toiteplokki link saadab printeri peale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
popcorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 13:40:09 vasta tsitaadiga

Väga kahtlane icon_smile.gif Toiteploki link uuesti

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/Seasonic-S12II-Series-S12II-520-Bronze-520-Watt-80-PLUS-Bronze-Certified-SS-520GB-39321
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 22:08:20 vasta tsitaadiga

meesmaalt kirjutas:
markedmen kirjutas:
isal uut lauaarvutit vaja


https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcqxAcAwCAOwl7DBhib%2F%2F9XSTYNAwX1wkVOlhaHORVuaxTi5hzEdXkBF%2FniC8eEF


Kas i3 asemel nelja tuumaga i5 ei sobiks siia paremini? Review'sid vaadates tundub see i5 ikka parem olevat ja võiksin selle eest ka need paarkümmend eur juurde maksta. Ja 350W toiteplokk on maa ja ilm sellesse komplekti ka i5'ga? Korpuse vb vahetaksin ka ühe teise vastu, aga muidu lähekski see setup käiku thumbs_up.gif

http://www.1a.ee/arvutikomponendid_vorgutooted/komponendid/protsessorid/intel_core_i56400_27ghz_6mb_lga1151_bx80662i56400sr2by
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 22:57:53 vasta tsitaadiga

isal uut lauaarvutit vaja... kui ta just ei mängi v autoCADi v fototöötlust ei tee, siis ei tunne ta i3 ja i5 vahet (tn mingi skylake pentium sobiks ka väga hästi)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 23:02:17 vasta tsitaadiga

wunki kirjutas:
isal uut lauaarvutit vaja... kui ta just ei mängi v autoCADi v fototöötlust ei tee, siis ei tunne ta i3 ja i5 vahet (tn mingi skylake pentium sobiks ka väga hästi)


Nagu mainisin esimeses postis, siis AutoCAD'i kasutab töö eesmärgil igapäevaselt. Mitte muidugi 3D's, aga sellegipoolest mõtlesin igaks juhuks üle uurida. Et 5 aasta pärast ka veel enam-vähem kasutatav oleks. Aga kui arvate, et i3 on ka maa ja ilm selle jaoks, siis tõesti las jääb see algne setup, mis pakuti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 23:12:37 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
wunki kirjutas:
isal uut lauaarvutit vaja... kui ta just ei mängi v autoCADi v fototöötlust ei tee, siis ei tunne ta i3 ja i5 vahet (tn mingi skylake pentium sobiks ka väga hästi)


Nagu mainisin esimeses postis, siis AutoCAD'i kasutab töö eesmärgil igapäevaselt. Mitte muidugi 3D's, aga sellegipoolest mõtlesin igaks juhuks üle uurida. Et 5 aasta pärast ka veel enam-vähem kasutatav oleks. Aga kui arvate, et i3 on ka maa ja ilm selle jaoks, siis tõesti las jääb see algne setup, mis pakuti. icon_smile.gif


https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcrBEQAgCAPBlogEAtp%2FX4qv7GROomvjVLf3W6xAzgE3BAdU2Uci5AMlOc0F
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 08:54:14 vasta tsitaadiga

Huvitav kas sota lähedalt on poest võimalik saada head 24" IPS või samaväärse paneeliga monitori peamiselt netis surfamiseks? Nendest kõige odavamatest Philipsitest ma ei tea midagi, aga ilmselt mõni LG / odavama seeria Dell vist võiks juba sobida? icon_rolleyes.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 10:09:18 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Huvitav kas sota lähedalt on poest võimalik saada head 24" IPS või samaväärse paneeliga monitori peamiselt netis surfamiseks? Nendest kõige odavamatest Philipsitest ma ei tea midagi, aga ilmselt mõni LG / odavama seeria Dell vist võiks juba sobida? icon_rolleyes.gif


Foorumist saad garantiiga Delli 110'ga - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=688494
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 22:49:41 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Huvitav kas sota lähedalt on poest võimalik saada head 24" IPS või samaväärse paneeliga monitori peamiselt netis surfamiseks? Nendest kõige odavamatest Philipsitest ma ei tea midagi, aga ilmselt mõni LG / odavama seeria Dell vist võiks juba sobida? icon_rolleyes.gif


Foorumist saad garantiiga Delli 110'ga - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=688494


Mul on kaks sellist monitori laua peal ja no ei ole ilus pilt..kruti kuidas tahad. Harju keskmine IPS/PLS heal juhul. Ilmselt olen Delli Ultra seeria ja ennekõike parimate LG IPS mudelitega ennast ära hellitanud. See selleks.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.10.2016 22:59:15 vasta tsitaadiga

Proovi seda: http://www.elektroonika24.ee/hp-zr24w-24 (praegu 130, uuena maksis üle 300).
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 23:23:06 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Proovi seda: http://www.elektroonika24.ee/hp-zr24w-24 (praegu 130, uuena maksis üle 300).


See pole ju korraliku LED tehnoloogialgi. Radikas aastast 2010, jäägem ikka kaasaega. icon_confused.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.10.2016 23:28:38 vasta tsitaadiga

Liiga palju tahad 100€ eest. Pilt on sel HP-l märgatavalt parem kui suvalisel uuel sama hinnaga monitoril.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abimees0
HV vaatleja
abimees0

liitunud: 31.08.2011




sõnum 28.10.2016 23:39:27 vasta tsitaadiga

Tere, plaanis panna kokku lauaarvuti peamiselt mängimiseks. Plaanin ka overclockida. Hetkel olen valinud sellised jupid:
https://arvutitark.ee/est/tellimine/NEXhc5q6J6
Kas toiteplokk ja CPU jahuti on piisavalt head?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.