|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
15.10.2016 15:26:07
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Ma nüüd ei saa aru, kas see on ka reaalne tõsi või lihtsalt proovitakse maksudest kõrvale hiilida.
Ma ei tea absoluutselt mitte kedagi isiklikult, kellel oleks BTC kaevur õhksoojuspump.
Küll, aga tean väga paljusid, kellel on tavaline õhksoojuspump.
Jätkuvalt, makse makstakse produkti müümisel ja ka naturaalmajanduse korral ehk produkti vahetamisel teise (tarbe)eseme vastu.
Ainuke meetod, kuidas saaks makse "optimeerida" on see, et kui kaevad BTC-d ja raamatupidamises näitad BTC amortiseerumist teatud aja jooksul, näiteks 5 aastat.
Ma küll ei näe, kuidas sa peaksid suutma EMTA-le selgitada BTC amortiseerumist, kuid siiski võimalik see oleks.
| Killer85 kirjutas: |
Miks tingimata teenimise?
On täiesti tavaline praktika elamist mineriga kütta - käima pannakse sooja saamise eesmärgil.
Võtaks isegi mingi ~0,5KW kaevuri sooja tarbeks ligi - seda just sügiseks/talveks. |
|
No mis häda mul siia foorumisse valetama tulla on?
Olen reaalselt ise nii kütnud. Samuti tunnen isiklikult inimesi nii siin- kui sealpool piiri, kes samuti toiminud on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
16.10.2016 23:11:05
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Ma nüüd ei saa aru, kas see on ka reaalne tõsi või lihtsalt proovitakse maksudest kõrvale hiilida.
Ma ei tea absoluutselt mitte kedagi isiklikult, kellel oleks BTC kaevur õhksoojuspump.
Küll, aga tean väga paljusid, kellel on tavaline õhksoojuspump.
Jätkuvalt, makse makstakse produkti müümisel ja ka naturaalmajanduse korral ehk produkti vahetamisel teise (tarbe)eseme vastu.
Ainuke meetod, kuidas saaks makse "optimeerida" on see, et kui kaevad BTC-d ja raamatupidamises näitad BTC amortiseerumist teatud aja jooksul, näiteks 5 aastat.
Ma küll ei näe, kuidas sa peaksid suutma EMTA-le selgitada BTC amortiseerumist, kuid siiski võimalik see oleks.
| Killer85 kirjutas: |
Miks tingimata teenimise?
On täiesti tavaline praktika elamist mineriga kütta - käima pannakse sooja saamise eesmärgil.
Võtaks isegi mingi ~0,5KW kaevuri sooja tarbeks ligi - seda just sügiseks/talveks. |
|
Ukrainas toodetakse BTC kaevur -keskkütte katlaid. Juba mõned aastad ja sel aastal peaks tulema viimase põlvkonna protsessoriga.
Tegu on konkreetselt sooja tootmiseks mõeldud seadmega ja esimese versiooni täna kasutamisel ei kata saadav BTC müües mitte mingi valemiga kulutatud elektri hinda ja seda isegi mitte Ukraina hindadega.
http://en.hotmine.io/
Nii et anna mulle Ukrainaga viisavabadus (juba koputab uksele) ja ma toon ta ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
18.10.2016 20:24:14
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kas on mõni rahakott ka, mida saab paigutada mälupulgale? Ehk "portable" versioon ning ei sisalda blockchaini, aga pole 100% online ka?
EDIT: Rahakoti programm, mitte rahakott ise. |
Mitmed lightweight programmid on USB pealt käitatavad: MultiBit, Electrum, ...
Kindlam variant oleks live linux pulgale, ja sinna sobiv rahakoti programm - siis pole erilist ohtu ka viirusega nakatunud hosti osas.
Mõlemal juhul arvesta, et mõistlik oleks privaatvõtmed dubleerida paberkandjale, USB pulk võib kaduda või töö lõpetada.
Lihtsalt pikemas perspektiivis hoiustamiseks on täiesti offline lahendus hea. Genereerid võtmed, prindid paberile, ja saadad mündid sinna aadressile.
Või hangi füüsilised mündid, mille turvahologrammi taga privaatvõti peitub: Casascius, Lealana, ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
22.10.2016 11:26:07
|
|
|
| Milllal Bitcoin müntide emiteerimise lõpetab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
22.10.2016 14:03:44
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Milllal Bitcoin müntide emiteerimise lõpetab |
2040 kui ma ei eksi. 24 aastat veel.
Edit: eksisin. 2140 siiski. 124 aastat veel.
Supply[edit]
Total bitcoins in circulation.[50]
The successful miner finding the new block is rewarded with newly created bitcoins and transaction fees.[64] As of 9 July 2016,[65] the reward amounted to 12.5 newly created bitcoins per block added to the blockchain. To claim the reward, a special transaction called a coinbase is included with the processed payments.[7]:ch. 8 All bitcoins in existence have been created in such coinbase transactions. The bitcoin protocol specifies that the reward for adding a block will be halved every 210,000 blocks (approximately every four years). Eventually, the reward will decrease to zero, and the limit of 21 million bitcoins[note 7] will be reached c. 2140; the record keeping will then be rewarded by transaction fees solely.[66]
https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
22.10.2016 17:35:57
|
|
|
https://et.wikipedia.org/wiki/Bitcoin
Seal on öeldud et 2017. aastaks 3/4 nendest. Seejärel algab deflatsioon, sest uusi bitimünte enam ei teki.
Aga ma ei saa aru 3/4 ei ole ju sada protsenti siis mismoodi uusi münte ei teki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
23.10.2016 17:04:44
|
|
|
| Nii et kaevandamise lõppu pole veel niipea näha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
28.10.2016 10:58:08
|
|
|
| aixi kirjutas: |
https://et.wikipedia.org/wiki/Bitcoin
Seal on öeldud et 2017. aastaks 3/4 nendest. Seejärel algab deflatsioon, sest uusi bitimünte enam ei teki.
Aga ma ei saa aru 3/4 ei ole ju sada protsenti siis mismoodi uusi münte ei teki |
See on ilmselt keynsistide tõlgendus, kus kui inflatsioon on alla 2% siis algab väljapääsmatu deflatsioonispiraal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.10.2016 21:34:48
|
|
|
Zcash trading läks käima, hind on otseses mõttes kuu peal: https://poloniex.com/exchange#btc_zec
Keegi kaevab ka ja millega?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tannukas6
Aeg maha 1p

liitunud: 12.01.2011
|
30.10.2016 06:38:01
|
|
|
Keegi midagi seletas mulle, et ühe mündi hind 100btc. Poole päeva pärast vaadates oli 30btc ja nüüd 2btc. Loodan, et keegi siit launchi ajal sisse ei ostnud, trendi vaadates ei oska isegi prognoosida, sest sellisel kujul volatiilsus pole enne kunagi näinud.
Peaks siis olema, et iga mündi kaevandamine on võrdne iga teise mündiga. Ei saa aru kas siis pilukate peale ollakse juba nii kadedad, et nad kaevandamise enda külge on tsentraliseerinud? Nagunii on mingi paari kuu pärast 90% zcashi kaevandajatest amazoni või googli virtuaalserverid. Efektiivsustest ei oska isegi mitte alustada, kas see oli siis see münt mis oli maailmal puudu?
Soovin julgetele palju edu, et rahakott volatiilsusele vastu peaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.10.2016 12:29:12
|
|
|
Ostmine on viimane asi mis teha, pikk ja pidev hinnalangus on juba algselt sisse kirjutatud. Slow start ehk preminingut ei ole ja block reward on alguses pisike ja kasvab umbes esimene kuu aega. Mis kokku tähendab et alguses on münte ülivähe, kui kauplemine algas siis oli kogu ilma peale vast üks münt kokku. Ja mis juhtub kui nõudlus on aga pakkumist pole? Hind tõuseb absurdini, rohkem kui korra käis ka üle 1000btc piiri ja puudutas 3000piiri kah. Ehk siuke ümmargune miljon dollarit tükist.
Püsiva hinna jaoks oleks vaja teada tulevase püsiva emissiooni mahtu, aga ei viitsi enam numbreid otsida.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
30.10.2016 13:08:39
|
|
|
elukaz, ma kaevasin kuid ei ole stabiilne 280x videoga, kellel on R9 3** kaardid töötab kenasti. Minu farm 6*280x andis 85 sol kokku, 5*390 kaardid andsid 100 sol.
Mainisin prosega ka, i7-870 stok clock andis 4.5sol
on näha et Etheriumist on enamus ära läinud et kaevata zcash. kuid hind hakkab langema, praegu on umbes 700 münte välja kaevatud http://coinmarketcap.com/currencies/zcash/
jah hind polos oli 3200BTC mis umbes 2.3millioni $ mündi eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
31.10.2016 19:17:51
|
|
|
| Aga kas mõnel krüptorahal on kaevandamisaeg juba läbi ka et siis ainult teenida saab teenustasudega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tannukas6
Aeg maha 1p

liitunud: 12.01.2011
|
01.11.2016 02:08:41
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Aga kas mõnel krüptorahal on kaevandamisaeg juba läbi ka et siis ainult teenida saab teenustasudega |
Proof of stake münt nxt on kõik premine. kaevandajad kaevavad oma rahaga ainult teenustasusid. Töötab häsit arvestades seda, et premine raha jaotati ainult 73 inimese vahel laiali.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
06.11.2016 01:23:49
|
|
|
http://www.kryptoraha.ee/teenimine/
Ei saa aru tannukas. Siin öeldakse Selline väike ülekandetasu on võimalik, kuna kaevandajaid saab veel premeerida uute bitcoin’idega. Mida edasi, seda väiksemaks jääb selline premeerimisvõimalus ning tekib vajadus ülekandetasude kehtestamiseks
Et kuidas siis kui kaevandamist enam ei toimu siis kas osutan oma arvutiga ainult ülekandeteenust või
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
15.11.2016 15:11:17
|
|
|
| Aga kuidas ma ülekande teostajaks võin saada pean mingi eraldi programmi paigaldama või
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
15.11.2016 15:35:05
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Aga kuidas ma ülekande teostajaks võin saada pean mingi eraldi programmi paigaldama või |
Kõik 'kaevandajad' ongi ülekande teostajad/kinnitajad.
Siin näed teenustasude suurusjärku ajas: https://blockchain.info/charts/transaction-fees
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
18.12.2016 20:49:36
|
|
|
Hetkel ei tasu Krakenisse sisse kanda, support vastas et on kursis nii et ma pole ilmselt ainuke kellel asjad kohale ei lähe. St kohale läheb aga balance ei muutu.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
19.12.2016 12:44:45
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Hetkel ei tasu Krakenisse sisse kanda, support vastas et on kursis nii et ma pole ilmselt ainuke kellel asjad kohale ei lähe. St kohale läheb aga balance ei muutu. |
Oot mida kanda Krakenisse? BTC või EURi?
EDIT. EURid jõudsid küll kontole kohale.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.12.2016 15:14:16
|
|
|
Mul jäi btc kinni, aga paari tunniga oli korras.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tannukas6
Aeg maha 1p

liitunud: 12.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2017 23:51:06
|
|
|
See vend ikka viitsib. Maailma vägevad ja eesti krüptoliitude juhid. Multimiljardiärid ja multimiljardärid.
Selline lahe nanocoin mis coinmarketcapis ongi kuskil mudaliigas aga see on jube hea. Muidu tekib kellelgi soov seda varastama hakata, kui kopikas mudaliigast ülespoole tõuseb.
Lisaks ainulaadne coin mis on defitsiidis ja keegi müüa ei soovi.. võimas värk, selle jutu peale isegi googeldasin nanot. Midagi erilist küll silma ei hakanud.
Aga noh, sellise läbi seina minekuga saaks võrkturundada isegi eurosid ja dollareid. Halleluujah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
20.01.2017 12:04:15
|
|
|
Erik Nurm vist ise ka täpselt ei tea, mida räägib? Näha on, et otsib sõnu, kuidas obvious scammi mitte paljastada.
Läbiv mõte selles TV3 videos on see, et "meie ütleme, et selle krüptovaluuta hind tõuseb järgmise dadada..." Ehk teeks endale pakkumise/nõudluse selgeks. See, et inimene nende käest (tsentraliseeritud ettevõte) ostab 1000EUR eest väärtusetuid coine, ei ole nõudlus
Keegi võiks octacoini kohta tema käest küsida. Ja mis see saksa ettevõte oligi, millest ta rääkis? Octa? Paistab ka olevat põhja läinud - miks muidu uue skeemiga tegeleda ja nime mitte mainida.
Temal on lihtne, ajab nutsu kokku ja tõmbab eestist minema. Üsna küüniline on seejuures väita, et "mõned inimesed ei teegi seda raha pärast, aga missioonitundest". Teiste käest varastamine on nüüd missioonitunne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
20.01.2017 12:34:31
|
|
|
Mis tuletab mulle meelde obvious reklaamisketši saatesarjast "takso". Ühel heal hommikul kui tv taustaks mängis ja sealt see saade tuli, siis oli naljakas kuulda kuidas üks "klient" hakkas ajama laadset teksti nagu "unustage ära kõik bitcoinid ja asjad, need ei ole mitte midagi, see UUS e-raha on tõeline pomm, kui sa ostad endale õige paketi on võimalik teenida...blablabla".
Hakkasin kõht kõveras naerma, naine kõrval vaatas mis mul viga on ja siis pidin täpsustama
Aga selle Erik Nurmi loo peale nii palju, et kurb pole mitte see, et tema inimesi scammib vaid kurb on see, et on olemas need ullikesed kes sellega kaasa lähevad. Reeglina on need näod alati ühed ja samad, kes muude sarnaste "kiirete rikastumisviisidega" kaasa lähevad a'la lyoness,onecoin,octacoin jms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
20.01.2017 12:50:43
|
|
|
HunabKu, tilluke täpsustus, et lyoness kaarti kasutada paaris söögikohas soodukana on okei. Midagi ei maksa, pisike protsent tuleb arvest alla.
Aga lyconet'i osa, mis lyonessi all on, on pesuehtne ponzi.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
20.01.2017 13:16:34
|
|
|
| ot: |
Minuteada vastupidi, Lyoness kuulub Lyconeti alla.
No iseenesest ongi see vb paar söögikohta, sest need protsendid on reeglina haledad, a' 1-3% ja arvest ei saa alla, vaid cashbacki, mille saad tagasi, kui oled kogunud 5€. Imo see kaart mõttekas ainult juhul, kui nagu anaalne juut ainult "lyonessi partnerettevõttete" juures käia raha raiskamas. Lisaks veel kõigele oli kunagi võimalik kogutud cashbacki kasutada ainult partnerettevõtete juures, kuid nüüdseks see muutunud.
Mis ponzi? Alles lugesin, kuidas FBI oli suure uurimise käigus teinud selgeks et lyoness EI OLE püramiidiskeem ega ponzi.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
20.01.2017 13:35:11
|
|
|
Ei näinudki, sestap kirjutasingi mis kuskil mudaliigas on aga selle jutuvenna jutu järgi ongi see jube hea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
20.01.2017 14:13:19
|
|
|
HunabKu, eiei, ma lähen SEB maja 4. korrusele rahva toitu, näitan kaarti ja arve on mõned protsendid väiksem. Mingi cashback'iga ei pea jamama...
Lyconet on ka oluliselt uuem asi, kui lyoness. Ja lyconet on ponzi, mitte lyoness.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
31.01.2017 16:14:01
|
|
|
BU kogub hoogu ja sellest tulenevalt on ka BTC hind lakke läinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
31.01.2017 16:52:23
|
|
|
Misasi on BU ?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
31.01.2017 17:24:02
|
|
|
| Bitcoin Unlimited (võis selgusetuks jääda, aga hard fork on arvatavasti tulemas, kaks leeri hetkel kaklevad natuke).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nebulos
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2007
|
01.02.2017 23:13:38
|
|
|
läksin täna ühe tuttavaga kokku saama ja kohapeal selgus, et tal oli külaline ka kaasas, kes hakkas rääkima asjast nagu vizionary ja miks ma peaks capricoini ostma ..
tundub, et järgmine uus "populaarne" coin eestis.
aga kes teab midagi sellest capricoin cryptost?
_________________ ^^ |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
06.02.2017 03:13:36
|
|
|
http://pluss.postimees.ee/4004289/vargus-maetsiti-kinni-ja-toeoetajad-kaevandasid-bitcoin-e
kes see rott on kes maksumaksija rahaga kaevandab coine! TTV-s toimus mingiaaeg sama laadne kaevandamine. See ka kinni mätsitud ?
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.02.2017 08:37:19
|
|
|
Küllap nagu artiklite kogumikest aru saan, oli tegu ühe antimineriga ja siis lisaks 6 videokaardi masinaga. Neid videomasinaid ilmselt confiti ikka ringi VNC kaudu aga antimineriga polegi muud teha, kui elektrit raisata.
Kevadel juhtunud asi, pea-aegu aasta hiljem loeme nüüd.
Hakkas haisema, halvasti mätsitud kinni.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
tannukas6
Aeg maha 1p

liitunud: 12.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.03.2017 19:23:36
|
|
|
Päris sürr pilt vaatab praegu poloniexis vastu, praktiliselt kõik mündid on rohelises, samal ajal pole btc hind langenud. Mis toimub
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
13.03.2017 23:35:17
|
|
|
Huvitav tõesti.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
20.03.2017 11:53:49
|
|
|
http://www.zerohedge.com/news/2017-03-19/bitcoins-fork-road
Igalpool kirjutatakse bitcoini forkimisest, kui reaalne see siiski on?
Juhul kui see peaks siiski tulema, siis kas keegi oskab (etheri näitel?) öelda, et kui mul on "local wallet" siis kuidas käib teise haru rahakoti loomine?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tannukas6
Aeg maha 1p

liitunud: 12.01.2011
|
20.03.2017 16:19:57
|
|
|
| SOS kirjutas: |
http://www.zerohedge.com/news/2017-03-19/bitcoins-fork-road
Igalpool kirjutatakse bitcoini forkimisest, kui reaalne see siiski on?
Juhul kui see peaks siiski tulema, siis kas keegi oskab (etheri näitel?) öelda, et kui mul on "local wallet" siis kuidas käib teise haru rahakoti loomine? |
Sama võtit kasutad teises walletis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|