Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 14.10.2016 19:24:33 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:
Kas siin endiselt mõnel soovi lisavarustust tellida? Ise oleksin huvitatud Black Apricot kestast.


Võtaks ühe kesta kui keegi tellib.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2016 20:36:54 vasta tsitaadiga

Ma oleks ka pundis. Kui huvilisi nii palju, siis saame 100 kokku ja saatmine tasuta. Võin tellimise oma peale võtta, kui huvi on. Ise tahan ühte carbon kesta ja vb veel midagi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.10.2016 23:00:42 vasta tsitaadiga

Pakuks ka huvi, kuid hea meelega näpiks enne seda musta aprikoosi, kui kellelgi olemas.
Paljas alumiinium on ikka häirivalt libe.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
katreee
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2016




sõnum 17.10.2016 12:54:02 vasta tsitaadiga

Kiire tripp Helsingisse, külastus esimesse Elisa esindusse ning OP3 soft gold olemas nagu naksti icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 17.10.2016 19:02:41 vasta tsitaadiga

raitzzzz, oled veel Black Apricot kestast huvitatud? Fuz, on Sul veel kraami vastu huvi? mikk36, võtab ühe Black Apricot kesta Sulle ka? Neljapeale oleks meil pm 100€ koos. Olen nõus ära tellima ja Teile hiljem saatma/tooma. Tartus, Elvas ja aegajalt TLN saab H2H, mujale saadaks pakiautomaati.
_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2016 19:10:57 vasta tsitaadiga

oot mõni hetk hetk, vaatan ka, kas miskit oma OP2 jaoks tellida.

Ahh, metsa. kõige huvitava kohta, et out of stock. icon_confused.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 20:29:51 vasta tsitaadiga

Skewp kirjutas:
raitzzzz, oled veel Black Apricot kestast huvitatud? Fuz, on Sul veel kraami vastu huvi? mikk36, võtab ühe Black Apricot kesta Sulle ka? Neljapeale oleks meil pm 100€ koos. Olen nõus ära tellima ja Teile hiljem saatma/tooma. Tartus, Elvas ja aegajalt TLN saab H2H, mujale saadaks pakiautomaati.

Mulle OP3 carbon kest!
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 17.10.2016 21:00:37 vasta tsitaadiga

Olen huvitatud ja Tartu variant sobib hästi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 17.10.2016 22:04:26 vasta tsitaadiga

Fuz, raitzzzz, thumbs_up.gif . Homme õhtul tellin kraami ära. Kes veel midagi tahab, siis PS.
_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 08:20:08 vasta tsitaadiga

Mis värk selle OP akupangaga on? Tasub tellida? Sellega kiirlaadimist teha ei saa? Kaasa tuleb tavaline usb, mitte usb-c?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 10:31:32 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Mis värk selle OP akupangaga on? Tasub tellida? Sellega kiirlaadimist teha ei saa? Kaasa tuleb tavaline usb, mitte usb-c?


Dash kiirlaadimine sellega ei tööta ning kaasa tuleb tavaline usb.

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 10:37:20 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Mis värk selle OP akupangaga on? Tasub tellida? Sellega kiirlaadimist teha ei saa? Kaasa tuleb tavaline usb, mitte usb-c?


Uurisin paari ülevaadet. Silma jäi ühes videos väide, et "pass-through charging" pole toetatud ehk samal ajal kui akupank laeb ei saa pangast telefoni laadida.
Voolutugevus peaks olema 1x2A või 2x1A kui korraga kahte laed.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.10.2016 14:46:28 vasta tsitaadiga

Skewp kirjutas:
raitzzzz, oled veel Black Apricot kestast huvitatud? Fuz, on Sul veel kraami vastu huvi? mikk36, võtab ühe Black Apricot kesta Sulle ka? Neljapeale oleks meil pm 100€ koos. Olen nõus ära tellima ja Teile hiljem saatma/tooma. Tartus, Elvas ja aegajalt TLN saab H2H, mujale saadaks pakiautomaati.
Võta jah.
Transpordi osas Tallinna suhtleb siis, kui kaup käes.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2016 15:19:43 vasta tsitaadiga

Uurisin ka täna OP3 ja Elisa situatsiooni.

Elisast kirjutati siis nii:
tsitaat:
Esialgu pidi seade jõudma oktoobriks müüki kuid seoses tarne viibimisega pole antud seaded kahjuks niipea veel müüki saabumas.
Kindel on see, et müük algab selle aasta numbris. Lubadus OnePlus 3 tootja poolt ammu antud kuid kahjuks juhtus nii.

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 18.10.2016 21:06:19 vasta tsitaadiga

Fuz, raitzzzz, mikk36, võtsin Teile ka kestad ära. Kui tahate nö ära bronnida, siis võtke PS teel ühendust, annan rekvisiidid.


miqu kirjutas:
Uurisin ka täna OP3 ja Elisa situatsiooni.

Elisast kirjutati siis nii:
tsitaat:
Esialgu pidi seade jõudma oktoobriks müüki kuid seoses tarne viibimisega pole antud seaded kahjuks niipea veel müüki saabumas.
Kindel on see, et müük algab selle aasta numbris. Lubadus OnePlus 3 tootja poolt ammu antud kuid kahjuks juhtus nii.


Uurisin ka mõnda aega tagasi Elisast ja algselt lubati sept lõppu, siis okt algust ja viimane info oli, et kindlat infot pole, aga üritavad endiselt asja lettidele saada.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 15:05:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi rootitud Oneplus3 omanik saaks oma telefoni peal käivitada Network Signal Guru https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qtrun.QuickTest&hl=en
Hea kui oleks võimalik, siis Telia võrgus olla(väga heas levis kuskil Tallinnas) ning siis vaadata kas teisel tab-il(LTE CA matrix) kuvatakse SCell infot.

Tänud ette kui keegi viitsib.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 28.10.2016 16:58:40 vasta tsitaadiga

18.10 tellitud, 28.10 käes. Ühe Black Apricot kesta eest pole mulle veel plönni laekunud, et kui homseks tellija maksnud pole, siis tuleb vabamüüki kui kellelgi huvi.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 02:56:04 vasta tsitaadiga

Krt, ei suuda otsustada kas nexus 6P või OnePlus 3 hind mõlemal sama, lg g3 hakkab juba vanaks jääma.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 07:53:59 vasta tsitaadiga

Noh, mina olen juba 4 kuud kasutanud ja ei nurise. Ma muidugi ei oska võrrelda nexusega kuna kogemus sellega puudub. Nädalake tagasi sai tänu kasutuajale Skewp telefon omale ka originaal carbon kesta ümber, mis istub nagu valatult, on hea õhuke ja näeb ilus välja thumbs_up.gif
Ainukese miinusena toon ka välja aku, paar korda on ikka juhtunud, et kella kolmeks on aku tühi, aga samas kui laadimisvõimalus olemas on, siis see dash charger viskab poole tunniga aku täis peaaegu icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 12:12:59 vasta tsitaadiga

Kas see orig carbon kest katab ka eest ekraani ääred ära? Mu g3 on vist tuhat korda maha kukkunud ja tänu spigen kestale ikka terve.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 12:57:25 vasta tsitaadiga

Keegi midagi lähiajal Oneplusilt tellima ei hakka? Ühe musta Curved Screen Protectori vastu oleks huvi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.11.2016 14:08:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas see orig carbon kest katab ka eest ekraani ääred ära? Mu g3 on vist tuhat korda maha kukkunud ja tänu spigen kestale ikka terve.
Kõik originaalkestad on sama kujuga: https://goo.gl/photos/sBAjdUgjj9ckSqPM6
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2016 14:10:26 vasta tsitaadiga

Ei paista sellest suurt tolku olevat, tuleb ikka järgmisele telefonile ka spigeni oma võtta.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.11.2016 14:14:05 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ei paista sellest suurt tolku olevat, tuleb ikka järgmisele telefonile ka spigeni oma võtta.
Kui esikülg vastu joonlauda panna, siis on mingi 0,2 mm vahe ekraanikaitsja (tehase oma) ja joonlaua vahel. Kõik nurgad on kaetud, seega ainus õnn on täpselt ekraan vastu kõrgemat punkti kukkuda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 06.11.2016 01:24:38 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Krt, ei suuda otsustada kas nexus 6P või OnePlus 3 hind mõlemal sama, lg g3 hakkab juba vanaks jääma.


Kaamera, ekraan, kõlarid, after sales tugi - Nexus 6P
Korralik powerhouse, super kiirlaadimine, ülimalt kiire sõrmejäljelugeja - Oneplus 3

Mina võtaks oneplus 3 isiklikult, nexus 6p on solid valik aga Snapdragon 810 thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.11.2016 10:59:50 vasta tsitaadiga

Ja käis esimest korda telefon maas ära: kass suutis laualt alla lükata sinna hüpates, kuid telefon kriimuvaba tänu korpusele.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 11:46:22 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ei paista sellest suurt tolku olevat, tuleb ikka järgmisele telefonile ka spigeni oma võtta.


Ma siin ka mainisin juba aga ise viimastele telefonidele Nillkini katted ostnud. Hinna-kvaliteedisuhe väga hästi paigas. Mõnus plast mis ei libise peost. Katab esikülje ääred kenasti ja istub nagu valatult. Selline: https://www.aliexpress.com/item/One-plus-3-case-Oneplus-3-case-NILLKIN-Super-Frosted-Shield-hard-back-cover-for-One/32687013194.html?spm=2114.13010608.0.0.mCciSy
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 07.11.2016 23:33:27 vasta tsitaadiga

Uus OnePlus confirmed - https://twitter.com/Qualcomm/status/795677902117502976
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 00:20:15 vasta tsitaadiga

Tuleb siis oodata ja vaadata
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 22:51:39 vasta tsitaadiga

Sain ka endale ühe isendi icon_biggrin.gif Kahjuks puudub valikust Eesti keel, kas see mingi bug või ei olegi? Ansip palun appi, kas sellist digieestittahtsimegi?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 23:18:05 vasta tsitaadiga

Tahtsimegi icon_biggrin.gif
Ma ei kujutaks ette kui peaksin mingit tänapäevast tehnikavidinat eestikeelse menüüga kasutama. Ja mulle üldiselt meeldib eesti keel ja selle korrektne kasutamine enamikel juhtudel.
Aga jah, mõned tootjad kisuvad väiksemad keeled koodist välja, ei saagi aru miks, ruumi need paar tekstifaili kokku ei hoia. Ilmselt tahetaks ekeelevaliku list lühem ja lihtsam hoida.
MoreLocale 2 on siin ilmselt osaliselt abiks, täielikuks tõlkeks on siis ilmselt mingit teist ROM'i tarvis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.11.2016 23:57:09 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Tahtsimegi icon_biggrin.gif
Ma ei kujutaks ette kui peaksin mingit tänapäevast tehnikavidinat eestikeelse menüüga kasutama. Ja mulle üldiselt meeldib eesti keel ja selle korrektne kasutamine enamikel juhtudel.
Aga jah, mõned tootjad kisuvad väiksemad keeled koodist välja, ei saagi aru miks, ruumi need paar tekstifaili kokku ei hoia. Ilmselt tahetaks ekeelevaliku list lühem ja lihtsam hoida.
MoreLocale 2 on siin ilmselt osaliselt abiks, täielikuks tõlkeks on siis ilmselt mingit teist ROM'i tarvis.
Kisuvad välja, kuna nad ei raatsi tõlkida oma ümberehitusi igasse keelde, mis stockis saadaval on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 00:04:38 vasta tsitaadiga

Miks peaks ? See eestikeelne menüü on ebardlik.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 09:10:47 vasta tsitaadiga

Ta võiks toimida nagu Windows Phone, et nädalapäevad ja kuu nimed tõlgitakse ära. Muu võib minupoolest inglise keeles olla.

viimati muutis Laurman 09.11.2016 10:15:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.11.2016 10:11:17 vasta tsitaadiga

Ilmselt kvaliteedinõue Google poolt, et kas kõik või mitte midagi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezz
HV vaatleja
wezz

liitunud: 05.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 12:08:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi lähiajal plaanib varustust tellida nende lehelt?
Oleks Bullets V2'st huvitatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 12:26:47 vasta tsitaadiga

15-ndal on midagi tulemas: https://twitter.com/oneplus/status/796049807609622528
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.11.2016 13:16:45 vasta tsitaadiga

Uus versioon 1+3'st.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 16:36:13 vasta tsitaadiga

Parem kaamera, snapdragon 821 ja uuem android?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 23:47:49 vasta tsitaadiga

Kui kõlakaid uskuda, siis võib oodata ka musta ning 128gb versiooni.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezz
HV vaatleja
wezz

liitunud: 05.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 16:49:26 vasta tsitaadiga

Dash car charger ja mõned teised asjad tagasi stockis. Ise oleks Bullets V2'st huvitatud.

Keegi tahaks kahe või kolme peale teha tellimuse ja postikulud jagada (või üldse saada free shipping)? Või kui keegi lähipäevil OnePlus 3T hakkab tellima, siis võiks ühendust võtta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 18:14:03 vasta tsitaadiga

wezz kirjutas:
Dash car charger ja mõned teised asjad tagasi stockis. Ise oleks Bullets V2'st huvitatud.

Keegi tahaks kahe või kolme peale teha tellimuse ja postikulud jagada (või üldse saada free shipping)? Või kui keegi lähipäevil OnePlus 3T hakkab tellima, siis võiks ühendust võtta.

Kui tellimiseks läheb, siis võtaks ka ühe curved musta screen protectori.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 18:55:57 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
wezz kirjutas:
Dash car charger ja mõned teised asjad tagasi stockis. Ise oleks Bullets V2'st huvitatud.

Keegi tahaks kahe või kolme peale teha tellimuse ja postikulud jagada (või üldse saada free shipping)? Või kui keegi lähipäevil OnePlus 3T hakkab tellima, siis võiks ühendust võtta.

Kui tellimiseks läheb, siis võtaks ka ühe curved musta screen protectori.

Seda tahaks isegi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezz
HV vaatleja
wezz

liitunud: 05.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 21:44:01 vasta tsitaadiga

Paistab, et need screen protectorid üsna haprad. Endal ~nädal peal olnud tavaline non-curved tempered protector ja nurk hakkab ära murduma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 23:43:38 vasta tsitaadiga

https://oneplus.net/ee/3t

Tuli siis uus versioon:
*suurem aku (3400),
*kiirem prose SN821,
*parem esikaamera (16mpix),
*tagakaameral saphine klaas peal.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 00:11:58 vasta tsitaadiga

*64/128GB versioon
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 00:26:23 vasta tsitaadiga

Loodame, et tuleb varsti müüki, 400-500 eest peaks telefoni ju küll olema.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taix11
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2006




sõnum 16.11.2016 00:51:30 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas maksu ja tolliametile peab ka midagi tasuma kui Oneplusist telefon tellida Eestisse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 07:57:48 vasta tsitaadiga

taix11 kirjutas:
Selline küsimus, et kas maksu ja tolliametile peab ka midagi tasuma kui Oneplusist telefon tellida Eestisse.

Ei.
Euroopa Liidu siseselt ei ole tollimakse.
Nimelt saadetakse telefon sulle mingist Euroopa Liidu riigis asuvast "kantoorast", minu oma tuli näiteks Poolast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taix11
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2006




sõnum 17.11.2016 01:47:32 vasta tsitaadiga

Tänud Skorzeny
Kas oneplus toetab ka mobiil-id
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.