Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 28.09.2016 18:27:40 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
-myyr- kirjutas:
No kui keegi tahab seda teha, siis olen ma käpp icon_smile.gif

me jagasime terve teamiga koguaeg heisti rahad 25% ka ära icon_razz.gif
25% kõigile andes saab host üle


See polnud oluline, tegin seda vaid omal huvil

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2016 11:07:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2016 19:23:12 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi peal viimast update'i on ka nii, et Stunt sõitudes vahetab peale respawni raadiojaama mingile suvalisele jaamale?

EDIT: Ja peale võitu ei näita ka enam neid Winning Toaste

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.10.2016 14:54:25 vasta tsitaadiga

Invention, viimati mängisin siis ma üritasin lennukiga lennata aga nuppe vist muudetud, vanasti oli ikka numpadil 2 4 6 ja 8 aga nüüd mingi bs, panin alt + f4. Kas ma olen seniilne või tõesti on seal midagi muudetud?
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 12.10.2016 16:19:35 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Invention, viimati mängisin siis ma üritasin lennukiga lennata aga nuppe vist muudetud, vanasti oli ikka numpadil 2 4 6 ja 8 aga nüüd mingi bs, panin alt + f4. Kas ma olen seniilne või tõesti on seal midagi muudetud?
Sa saad ju sättida need nupud vastavalt enda soovile
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2016 16:44:55 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Invention, viimati mängisin siis ma üritasin lennukiga lennata aga nuppe vist muudetud, vanasti oli ikka numpadil 2 4 6 ja 8 aga nüüd mingi bs, panin alt + f4. Kas ma olen seniilne või tõesti on seal midagi muudetud?


Num lock ikka sees? icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 13.10.2016 13:21:50 vasta tsitaadiga

P1nts3L, Teepak,

Ma ei tea, vast oli ikka num lock sees aga no ma pühin palelt higi ning lõpuks kui saabub see hetk millal kõikide nende mentide keskel astun lennukisse, peas mõtted juba et näitan varsti fakki kõigile ja lendan minema siis ei, tema ei oska järsku lennukit juhtida, panin alt + f4 ja aitas küll selleks päevaks, hakkan ma jee kuskil optionites tuulama...

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2016 13:48:55 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
P1nts3L, Teepak,

Ma ei tea, vast oli ikka num lock sees aga no ma pühin palelt higi ning lõpuks kui saabub see hetk millal kõikide nende mentide keskel astun lennukisse, peas mõtted juba et näitan varsti fakki kõigile ja lendan minema siis ei, tema ei oska järsku lennukit juhtida, panin alt + f4 ja aitas küll selleks päevaks, hakkan ma jee kuskil optionites tuulama...


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif bananadance2.gif rofl.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 13.10.2016 21:28:03 vasta tsitaadiga

Ehk keegi teab minu murele lahendust. Tegin arvutile formatti ja enam võtit ei tunnista, ütleb et kasutusel. Mida teha?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2016 21:30:15 vasta tsitaadiga

Sa ei pea võtit sisestama uuesti vaid logima Steami/Social Clubi ja selle kaudu mängu tõmbama.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 13.10.2016 23:05:14 vasta tsitaadiga

See ei loe, et mul mäng plaatide peal? Ja social clubis saab alla tõmmata selles kasutajas, kus ma võtit registeerisin?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2016 23:28:07 vasta tsitaadiga

Volum, jah. Kui võtmed netis sisestad, siis seotakse need kasutajaga ja mujal enam kasutada ei lase.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 00:13:01 vasta tsitaadiga

Killer klounid juba online ka jõudnud icon_biggrin.gif


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 19:50:43 vasta tsitaadiga

Tundub, et hostimise asjad on korda tehtud ja ma saan jälle rahulikult sõitu teha nagu vaja onlines thumbs_up.gif Bugisi ehk on fixitud pisut mujal kah seega icon_idea.gif

Detsembris tulemas ka http://www.gamespot.com/articles/gta-5-onlines-next-update-announced-involves-steal/1100-6445926/
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 04.12.2016 20:13:16 vasta tsitaadiga

KrikU, küllap mingi CEO 3.0 jälle. icon_cool.gif
Ehk siis nagu eelmiste "suurte" uuendustega. Osta omale mingi HQ, kus saad tuusata sõprade ees oma sekretäri või baaridaamiga (hind mingi sümboolne 3-4 miljonit). Siis selleks, et sisse imporditud autosi kuhugi paigutada pead ostma omale garaazi (hind mingi sümboolne 500 tonni) ja siis sõiduta neid autosi ühest otsast teise, samal ajal kui mängijate hydrad sind taga ajavad ja häkkerid sind jõulukuuskedeks muudavad. Pärast tuleb välja, et sisse see uuendus ei too midagi ja õige sissetulek tuleb ikka Pacific Standard'i heistiga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 21:07:35 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.12.2016 21:45:41 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
ot:
Spoiler Spoiler Spoiler

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 21:49:38 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 24.12.2016 17:53:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.12.2016 21:47:27 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

wooop lumii

Lumi juba mitmendat päeva maas ja sellega seoses saab riidepoest jõuluvana riietust tasuta osta, abilise oma ka, lisaks veel relvapoest ilutulestiku õlaka osta ja autoremondi töökojast tasuta asendada "piip" kolme erineva jõulumeloodiaga.


Spoiler Spoiler Spoiler

See autote import - eksport teema oleks pidanud koheselt mängus sees olema, see ju GTA mõte on, et varastad auto ja teed selle rahaks, ja teenib täitsa hästi, ei pea mingeid sõpru ootama, kõik saab üksi teha, kui vigastusteta masina suudad kohale toimetada võid kuni 80k puhast tulu saada, ise ajasin päevaga kuskil 40 autot ära ja kusagil 30 tegin rahaks, 2,5M tiksus juurde, pole üldse paha.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 24.12.2016 21:53:42 vasta tsitaadiga

Marie, jamh.. Aga arvesta sellega, kui palju sa suudad päevas Pacific Standardit teha. Tõsi, see muutub väga üksluiseks pika peale, aga paraku on Pacific Standard palju rohkem tulutoovam.
Ennem muutume kõik mullaks, kui R* lisab veel mõne uue heisti mängu.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.12.2016 22:02:23 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Marie, jamh.. Aga arvesta sellega, kui palju sa suudad päevas Pacific Standardit teha. Tõsi, see muutub väga üksluiseks pika peale, aga paraku on Pacific Standard palju rohkem tulutoovam.
Ennem muutume kõik mullaks, kui R* lisab veel mõne uue heisti mängu.. icon_neutral.gif

Selles probleem on, et seda Pacific Standardit ei suuda päevas suurt midagi teha, kui veab siis korra võib-olla 200k näkkab, edasi on paras piin ja ootamine, ainukt kui tõesti suudad neli GTA mängu sõltlast sõpra leida siis loomulikult teine asi, aga juhumängijatega ei teeni suurt midagi, nii-et auto eksport - import on hetkel üksi mängides siiski kõige tulutoovam.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 20:40:11 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Marie, jamh.. Aga arvesta sellega, kui palju sa suudad päevas Pacific Standardit teha. Tõsi, see muutub väga üksluiseks pika peale, aga paraku on Pacific Standard palju rohkem tulutoovam.
Ennem muutume kõik mullaks, kui R* lisab veel mõne uue heisti mängu.. icon_neutral.gif


RS ütles, et naad ei plaani uusi heiste juurde teha, küll aga need uued special sõidukitega nö mini heistid on täitsa toredad!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 20:40:39 vasta tsitaadiga

Masinate exportimisel on ka cooldown. Tunnis saab 3 autot müüa pmst
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 01:05:30 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Masinate exportimisel on ka cooldown. Tunnis saab 3 autot müüa pmst


see uus värk on kõik nii mage... raha sellega teenida ei saa..
viid auto ära on 30 min cooldown... ikka mine tagasi vanu hesite tegema või passi niisama.
samamoodi see eelmine uuendus narko teema see kõik võtab nii kaua aega ,et iga heist on mitu korda parem raha tegemiseks.
ja kui mõelda palju see jama üldse maksab ,et seda ladu endale osta kõige odavam miski 2,75milli... et seda tagasi teha tähendab see nädal aega mängimist igapäev kui oodata cooldown ja ainult seda uut asja teha...
natuke absurdne... ilmselt kõik selle süü ,et nad tahavad päris raha eest müüma oma tobedaid shark carde ehk siis mängu sisest raha.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.12.2016 17:11:20 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
puik17 kirjutas:
Masinate exportimisel on ka cooldown. Tunnis saab 3 autot müüa pmst


see uus värk on kõik nii mage... raha sellega teenida ei saa..
viid auto ära on 30 min cooldown... ikka mine tagasi vanu hesite tegema või passi niisama.
samamoodi see eelmine uuendus narko teema see kõik võtab nii kaua aega ,et iga heist on mitu korda parem raha tegemiseks.
ja kui mõelda palju see jama üldse maksab ,et seda ladu endale osta kõige odavam miski 2,75milli... et seda tagasi teha tähendab see nädal aega mängimist igapäev kui oodata cooldown ja ainult seda uut asja teha...
natuke absurdne... ilmselt kõik selle süü ,et nad tahavad päris raha eest müüma oma tobedaid shark carde ehk siis mängu sisest raha.
kui sulle raha niipalju probleeme valmistab lase mõnel moderil droppida endale või osta vms icon_rolleyes.gif uued missioonid ülimalt lõbusad ja teiste CEOdega võidu autosid varastada ja üksteise omasi hävitada on äärmiselt lõbus, kui seda lõbu mitte rahapärast teha.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 10:35:00 vasta tsitaadiga

kellelgi sama bug, et extended shadows distance seade ei salvestu korralikult? Iga kord kui mäng käima lasta on slider 0 väärtuse peale pandud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 15:42:08 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kellelgi sama bug, et extended shadows distance seade ei salvestu korralikult? Iga kord kui mäng käima lasta on slider 0 väärtuse peale pandud.


see slider ei tundu üldse töötavat... paned põhja ikka on shadowid täpselt sama kaugelt näha
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 16:01:47 vasta tsitaadiga

vanasti seda viga ei olnud seega mingi uus bug sisse genereeritud ?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renks051
HV vaatleja
renks051

liitunud: 26.03.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 21:06:13 vasta tsitaadiga

Keegi online viitsib koos teha, siis https://socialclub.rockstargames.com/member/renks05 .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 22:04:21 vasta tsitaadiga

Lund ei olnud vahepeal? Või tuleb uuesti?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 22:05:21 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Lund ei olnud vahepeal? Või tuleb uuesti?

lumi oli vahepeal. ja täna tuli uuesti
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 22:08:31 vasta tsitaadiga

täna lumi maas, hea ringi uisutada. Online oli eile päris edukas ja võib isegi öelda hea, ainult raha antakse ikka armetult vähe.

ja täna mängides on ka cheaterid platsis... oh rõõmu.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 13:25:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 13:37:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


See oleks äge muidugi icon_smile.gif Gta oma vanas headuses ja veel midagi paremat, ei saa ükski mafia ega watchdogs ega muu sarnane gta'le vastu icon_smile.gif


viimati muutis Renq 04.01.2017 21:07:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 13:40:28 vasta tsitaadiga

https://gtanet.work/

GTA:Network is a standalone multiplayer modification for Grand Theft Auto V, allowing you to host private servers with custom gamemodes of your choosing. Our powerful scripting engine provides you with a range of tools to give you complete control over a server. Start a race server tapping into our full vehicle synchronization, with race maps of your own creation or of one of the many already created by the community. Fancy showing your friends who is the boss? Host a deathmatch with access to all weaponry and locations from the original game. Want something nobody else has thought of? Check out our wiki and start building it yourself. The possibilities are limitless!

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 16:17:57 vasta tsitaadiga

Probleem. Millest on see nii et väljud autost ja liigud eemale 10 meetri ning keerad ümber auto kadunud? Autod asjad haihtuvad kui korragi selja keerad. icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 17:11:54 vasta tsitaadiga

Mängides hiljuti nostalgiast GTA1 olin lausa üllatunud kuivõrd kauaks autovrakid, laibad jms. ühele kohale jäid. Isegi pool tundi hiljem seoses hoopis teiste missioonidega samast paigast möödudes on endiselt alles.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 20:20:04 vasta tsitaadiga

mootori limitatsioon vast... ei suudeta kogu tavaari mälus/alles hoida. Või on süüdi mootori süsteem asjade kuvamisel mängijale.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 22:15:05 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mootori limitatsioon vast... ei suudeta kogu tavaari mälus/alles hoida. Või on süüdi mootori süsteem asjade kuvamisel mängijale.

Kas seda kuskil saab settingutes mängus või arvutis muuta?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 23:01:27 vasta tsitaadiga

Creative5 kirjutas:
angel kirjutas:
mootori limitatsioon vast... ei suudeta kogu tavaari mälus/alles hoida. Või on süüdi mootori süsteem asjade kuvamisel mängijale.

Kas seda kuskil saab settingutes mängus või arvutis muuta?


Eih. Kui mäng sedasi disainitud ei anna midagi teha. Kusagilt käis läbi teema kuidas lahati kuidas GTA 5 mootor töötab ja kuidas pilti kuvatakse. Vast seal on kohati vastus miks asju meelde ei jäeta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 05.01.2017 10:02:55 vasta tsitaadiga

Kui ehk nv aega on, siis võiks äki mingi pundi kokku ajada kellega heiste teha? Pole veel kõiki läbi jõudnud tehagi.
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 12:16:36 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
Kui ehk nv aega on, siis võiks äki mingi pundi kokku ajada kellega heiste teha? Pole veel kõiki läbi jõudnud tehagi.


Criminal Mastermind Challenge (Complete all heist setups and finales in order, on hard difficulty, with the same team and without losing any lives: $10,000,000 bonus)? icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 12:19:54 vasta tsitaadiga

selle toimimiseks on head "team'i" vaja koos mic'idega. Muidu on tulemuseks üks raisatud päev. Isegi oleks sellest 10m huvitatud. Sageli saab keegi just kõige ebasobivamal ja jaburamal viisil hukka ja hakkab sama ooper otsast peale. Kuigi kui kõigil minigunnid siis vast võib suht ehku peale ka läbi teha... eusa_think.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 13:30:35 vasta tsitaadiga

Pole mingieid MIC'e vaja.

Ma mängisin tundusid järjest kui hea kaadri ots sattusin ja tegime alati kõik ladusalt ära. Kui kellelegi päriselt midagi juhtub, siis pigem tasub huumoriga võtta ja otsast alustada, sest see on MÄNG.
Probleem on nendega kes päriselt jobud on või ei oskagi üldse mängida aga sellise asja praagib tavaliselt juba missile minnes välja, sest nad kas jõuavad jaburalt hilja kohale või esitavad kohe mitu väga lolli küsimust.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 13:36:39 vasta tsitaadiga

Mic'iga oleks kergem kuna saab abi kutsuda ja suhelda. Selle suure missiooni ära tegemiseks on vaja ikka mingil määral "tuttavaid". Suvalised kaovad suht kiirelt ära või suudab midagi vaimukat välja mõelda. Eriti fun ei ole kui 4-5h läheb raisku selle peale, et keegi mingil looval viisil asja ära käkib icon_rolleyes.gif

... seda esimest misiooni vist olen juba 10x läbi teinud, vaikselt hakkas üle viskama icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 13:40:47 vasta tsitaadiga

Selle suure boonuse saamiseks ei pea ilmtingimata järjest mängima, oluline et oleksid samad isikud, kellega läbi teha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 13:44:17 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Selle suure boonuse saamiseks ei pea ilmtingimata järjest mängima, oluline et oleksid samad isikud, kellega läbi teha.


aga vahepeal ei tohi minuteada keegi heiste teha ega heisti ajal otsad anda. võib teha mitmes osas aga üks apsakas kellelgi ja hakkab pidu jälle otsast peale... pärast võib esimest heisti sissejuhatus misisooni juba silmad kinni teha kui sedasi läheb icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 14:43:15 vasta tsitaadiga

Ah ma ise ka loll. Mõtlesin, et jutt käibki heistidest.
Teil siin juba mingid moodsad asjad millest mul aimugi pole. Jätsin juba suvel mängimise pooleli kuna single ei paku pinget ja võrgus oli 2 minuti jooksul mingi soomukiga vennike sind rappimas järjepidevalt
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 15:43:35 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Mõtlesin, et jutt käibki heistidest.

Käibki heistidest ja sellega seotud Criminal Mastermind Challengest, mis tähendab, et samade nägudega on vaja kõik heistid hard tasemel õiges järjekorras läbi teha ja sealjuures ei tohi keegi kordagi surma saada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.