Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Drive sünkimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 11.10.2016 09:40:29 Google Drive sünkimine vasta tsitaadiga

Tekkis möte, et tahaks kolida kogu oma dropbox, tresorit jne pilved ühte keskkkonda kokku ja selleks tundus soodne variant google drive. Nüüd aga tekkis küsimus, et ma saan arvutis panna paika a la my documents, et tösta need köik pilve, aga kuidas ma saaks google drive pilves panna paika selle sünkimise sihtkataloogi, et ta teeks alamkataloogi sünkimise. Androidile on olemas app'id, mis suudavad seda teha, aga win/mac puhul? Hea alternatiivne sünkimise programm?
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2016 09:47:43 vasta tsitaadiga

Ma tean, et seda sai teha aga mingist hetkest on see ära muudetud, et ala "kaust a" asukohas X auto sync. Nüüdseks Google Drive selle millegi pärast ära piiranud. Kuigi parema hiirekliki all on Google drive olemas, kuid aktiivne see aken pole. Niiet isegi vaataks teema kulgu huviga.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 11.10.2016 09:51:48 vasta tsitaadiga

leidsin http://www.goodsync.com/features sellise, aga selle eest küsitakse raha ja ma ei suutnud leida lahendust, kuidas see töötaks autosünkinga 24h nagu google drive ise. Aga on veel alternatiive (soodsamaid) ja paremaid?
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 11.10.2016 10:05:29 vasta tsitaadiga

Insync on hea laternatiiv google drive kliendile https://www.insynchq.com/ . Lubab ka suvalisi kaustu pilve sünkida. Endal üks google konto google enda kliendiga ja teine konto Insynciga ühendatud, et saaks suvalisi kaustu jagada. Hea on see, et see töötab ka mac & linuxiga ja olemas ka headless client. Kõige selle hea eest küsitakse aga väike kopikas, mina seda väljaminekut ei kahetse, töötab ideaalselt. Siin referral link kui huvitab https://www.insynchq.com/referrals/115761753967828171176 , saad 5$ odavamalt icon_biggrin.gif

viimati muutis DJope 11.10.2016 10:09:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.10.2016 10:09:00 vasta tsitaadiga

Selle jaoks on Windows 2000-st alates olemas NTFS failisüsteemis linkide loomise võimalus. Vistast alates on olemas võimalus luua ka sümboolseid linke ning lingid on ka Exploreris eristatavad tavalistest kaustadest ja failidest, süsteemis on olemas käsk MKLINK nende loomiseks.

Ehk siis on võimalus oma dokumendi, dropboxi jt pilvede eraldiseisvad kaustad linkida Google Drive'i kausta sisse. Ma ise ei ole proovinud, kas see sedasi töötab, aga juhul kui Google Drive programmis spetsiaalselt ei ole määratud teda linke normaalsetest kaustadest eristama, siis peaks töötama küll. Kui sümboolne link ei tööta, tuleb teha junction:
MKLINK /J <name> <target>
Ja loomulikult on endal võimalik valida, kas linkida sinna terve kaust või ainult mingid alamkaustad.
Olemas on ka mingid pisikesed softijupid, millega saab exploreri (konteksti)menüüsse tekitada linkide loomise käsu. On ka käsitsi see võimalik see tekitada.

Linuxis täiesti töötab grive2 v0.5.1 + grive tools v1.15. Buntule saab need valmiskompileerituna ppa:thefanclub/grive-tools ja ppa:nilarimogard/webupd8 kaudu. Nii et saab ka täitsa tasuta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 11.10.2016 14:01:08, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 11.10.2016 10:20:15 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Insync on hea laternatiiv google drive kliendile https://www.insynchq.com/ . Lubab ka suvalisi kaustu pilve sünkida. Endal üks google konto google enda kliendiga ja teine konto Insynciga ühendatud, et saaks suvalisi kaustu jagada. Hea on see, et see töötab ka mac & linuxiga ja olemas ka headless client. Kõige selle hea eest küsitakse aga väike kopikas, mina seda väljaminekut ei kahetse, töötab ideaalselt. Siin referral link kui huvitab https://www.insynchq.com/referrals/115761753967828171176 , saad 5$ odavamalt icon_biggrin.gif


Kas see vöimaldab drive.google.com keskkonnas ette öelda, et sünka asjad sinna kataloogi, kuhu ma tahan?
Et nt tahan arvuti sisust konkreetsed kataloogid drive'is alamkataloogi Macbook Air sünkida?
Manus


_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2016 11:13:34 vasta tsitaadiga

Ise kasutan oma mitte-operatiivkraami hoidmiseks Amazon Cloud Drive - piiramatu maht 60 dollari eest aastas ehk natuke vähem kui 4 eurot kuu kohta.
Kahjuks see vist ei paku selliseid sünkroniseerimislahendusi nagu siin otsitud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 11.10.2016 11:33:52 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
DJope kirjutas:
Insync on hea laternatiiv google drive kliendile https://www.insynchq.com/ . Lubab ka suvalisi kaustu pilve sünkida. Endal üks google konto google enda kliendiga ja teine konto Insynciga ühendatud, et saaks suvalisi kaustu jagada. Hea on see, et see töötab ka mac & linuxiga ja olemas ka headless client. Kõige selle hea eest küsitakse aga väike kopikas, mina seda väljaminekut ei kahetse, töötab ideaalselt. Siin referral link kui huvitab https://www.insynchq.com/referrals/115761753967828171176 , saad 5$ odavamalt icon_biggrin.gif


Kas see vöimaldab drive.google.com keskkonnas ette öelda, et sünka asjad sinna kataloogi, kuhu ma tahan?
Et nt tahan arvuti sisust konkreetsed kataloogid drive'is alamkataloogi Macbook Air sünkida?


See töötab juhul kui sul on arvutis MyDrive\Macbook Air\ kaust ja teed süngitavatest kaustadest käsitsi sümboolsed lingid MyDrive\MacBook Air\ kausta. Teine võiamlus, et kui paremklikk menüüst valida Add to Insync, siis ta ise tekitab süboolse lingi MyDrive kausta, Macbook Air kausta kõrvale, siis võib lihtsalt selle sümboolse lingi sinna Macbook Air kausta lohistada ja toimib ka. Insyncil on 15 päevane trial, proovi. Google drivega ma sümboolseid linke toimima ei saanud, äkki keegi teine saab kinnitada?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2016 11:39:54 vasta tsitaadiga

Hubic tasub ka üle vaadata. Võimaldab valida kausta mida sünkroniseerib. 100GB kuus on 1€.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 302 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 11.10.2016 12:21:40 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Hubic tasub ka üle vaadata. Võimaldab valida kausta mida sünkroniseerib. 100GB kuus on 1€.
Sellega saab jah sünkida kõike mida soovid, aga üks suur viga, võimatult aeglane ja uimane. Kes suurte asjadega majandada tahab, peab ennast halliks ootama. 100 giga täis saada on Hubicus täiesti võimatu, selleks läheb ikka väga palju aega, võimalik, et isegi terve see aasta, mis 50 euri eest saad. icon_smile.gif Lisaks on seal mingi loll süsteem, mis käitleb iga faili uploadimisel väga kaua, kui Google drives läheb suvalise mudruga kaust üles alla minuti, siis Hubic mõtleb iga faili puhul päris kaua ja tulemus on see, et üleslaadimine kestab mingi kümme korda kauem. Kui sul on mingi kaust mis on küll mahult väike, aga faile on tuhandeid, siis seda sünkib Hubic mitu päeva...

Edit:
Mul on võetud Hubicus 10 terabaitine maht, ja see on 50 euri aastas. Pidasin silmas seda, et 10 TB on selline maht, et täis teda ei saa Hubicu pilves mitte kunagi. icon_smile.gif Ja just selle imeliku "üks fail korraga ja siis mõtleme mingi aja, enne kui järgmine üles minema hakkab... ja nii edasi ja nii edasi. See ongi Hubicu juures kõige suurem miinus. HubiC Kiirusepiirang 12 Mbit/s (reaalsuses 10) polekski nii hull, aga jus see failide vaheline munemine... see tegi mu tigedaks ja rohkem ma seda teenust ei kasuta, 50 euri maha visatud. Aga hea kooliraha, edaspidi olen targem ja euroopa pilvepakkujatest käin kaarega mööda.


viimati muutis Vondur 11.10.2016 17:24:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2016 13:45:45 vasta tsitaadiga

Kasutan Hubicut Synology varundusena, seni edukalt toimetanud. samas seal andmeid hetkel alla 25GB. Katsetuseks arvutist suutis 12Mbit uploadi umbe lasta.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 302 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.10.2016 14:07:16 vasta tsitaadiga

Lisamärkusena siia, et Linuxi peal grive2 + grive tools puhul saab Google Drive kataloogi sümboolse linkimisega väga edukalt teisi katalooge lisada. Sünkib ära nagu nalja.
PS suuri mahte pole proovinud sellega.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Drive sünkimine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.