Lihtsalt julm kui ca 1k videokaart teeb sama tulemuse kui 200€ _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Natuke mänginud. Nja mul vist vahet polegi see 30 FPS limited. Mäng jookseb seal 20-25 FPS vahepeal Eks sellega harjub ära aga kohutav piin oli küll alguses. Vb järgnevad patchid teevad paremaks ( siia võrdluseks et gta V seal high peal jookseb ~55 FPS ) .
Muidu story tundub päris huvitav ja selline kaasahaarav. Gameplayl ka väga viga pole aga jah Mafia2 oli kindlasti kõvasti parem.
Graafiliselt näeb tõesti wierd välja ja ootasin küll midagi muud.
Meenub siinkohal TotalBiscuiti väljaöeldud väga õige tõsiasi, et preordereid ei tohiks lihtsalt lubada. Või vähemasti peaks levitama sõnumit tarbijate seas, et neid ei tohiks teha.
Isegi Mafia III-ega suutsid puusse panna nähtavasti
Varem pidi välja laskma töötav mäng ilma suurte bugideta aga Steami tulekuga on nüüd developeridel võimalus pärast release-i veeel paar nädalat vigade parandust teha. _________________ Slow is smooth and smooth is fast
i5 6400@4.4GHz + GTX1060 mäng jookseb talutavalt aga 30FPS ja GPU@70% usage on küll päris kurb vaatepilt. Kui esialgsed cinematic scened läbi ja esimene underboss käes kisub mäng väga üksluiseks ja mõelda, et see mäng oli mul mõtteis kui uue PC kuu aega tagasi komplekteerisin
Selle mängu nimi peaks olema Rambo v Robocop vms.... Mafia kui sellisega pealtnäha küll mingit pistmist ei ole.... kui ennast musklisse pumbanud jõmm ringi jookseb suht jura .... kui kuulsin et Mafia III nimi avalikustati siis olin elevil et tuleb midagi ägedat nagu seda oli Mafia II,mis meeldis väga ja loomulikult oli kunagi kõige etem Mafia I mida sai ikka poole ööni mängitud,kuna stoori oli nii huvitav et tahtsid teada koguaeg mis edasi saab .nüüd nagu pole sellest Mafia nimest midagi järgi ... mingi kaltsudes hipi jookseb ringi ja mõtleb et on hull gängster ollen vaadanud neid gameplay videosi küll .täiesti külmaks jätab ... varsti tuleb õnneks gears of war 4
Selle mängu nimi peaks olema Rambo v Robocop vms.... Mafia kui sellisega pealtnäha küll mingit pistmist ei ole.... kui ennast musklisse pumbanud jõmm ringi jookseb suht jura .... kui kuulsin et Mafia III nimi avalikustati siis olin elevil et tuleb midagi ägedat nagu seda oli Mafia II,mis meeldis väga ja loomulikult oli kunagi kõige etem Mafia I mida sai ikka poole ööni mängitud,kuna stoori oli nii huvitav et tahtsid teada koguaeg mis edasi saab .nüüd nagu pole sellest Mafia nimest midagi järgi ... mingi kaltsudes hipi jookseb ringi ja mõtleb et on hull gängster ollen vaadanud neid gameplay videosi küll .täiesti külmaks jätab ... varsti tuleb õnneks gears of war 4
Hämmastav mäng, võrreldes kunagise mänguga, mis sarnast nime kandis on tegemist nagu öö ja päevaga. Täiesti erinev ja igasugune seos täitsa puudub. Ei ole nostalgia, vaid fakt.
Hardiga mängides on mäng mõnusalt kerge, epic press Q to win nupp on väga asjalik lahendus. Pms vilistad vastasele, tuleb kolmikust üks mees ära, annad vastu tatti ja järgmine. Hiilimine on ülimalt lihtne Pms vaeva nägema ei pea, mis on tänapäeval hea.
Relvad on ainult natuke bb gun moodi ja vastane tantsib tükk aega ennem kui maha viskab.
Autod on nagu tank omapärase füüsikaga. See kuidas ennem või kas või gta võis hukka saada liiga suure matsu panemisega Generic Cover Shooter nr 3 muret tundma ei pea. Panin täie laksuga vastu autot ja auto liikus edukalt edasi (sim mode). Üks kord isegi õnnestus ühele sedasi tagant sisse sõita, et AI sõitja teleportis end autost välja ja seisis segaduses auto kõrval.
Tänaval on inimesed kurdid vist, tükk aega pasunda nende juures autoga ja ei tee väljagi. Ülbed tegelased.
Omapärane on ka see kuidas jäetakse vahele igasugune tegevus missiooni sissejuhatuseks. Üks hetk räägid kellegagi ja teine hetk oled juba kusagil mujal ning mission käib. Ei mingit tüütut ringi sõitmist vms. Kohe asja juurde
imo 30 fps lock (harjub ära kuigi 60 fps oleks parem ja sujuvam) ning see rõve UDU filter nagu mängiks 720p @ upscaled on selle mängu kõige väiksemad mured. Tea mille pärast selle peale kõige rohkem nurisetakse
Aga jah, "lahe" ajuvaba ajaviide ja täielikult sobilik mäng tänapäeva mängude juurde. ainult nimi on natuke valesti pandud....
No ennem ei mängi ka _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
uskumatu, ei oleks arvanud, et kunagi näeb kahtlasemat ja s mat AI 'd võmmidel kui GTA 's tavaliselt olnud on.
käib tagaajamine, võmmid nagu takjad küljes tee mis tahad. Isegi siis kui sõitsin peidus (vaateväli puudus) teiselpool seina olid võmmid sabas. Ehk siis kui mina keerasin paraleelselt kulgeval teel tagasi keerasid ka nemad (minimapist oli näha nende tegevust, reaalseid autosid ei näinud) ja sedasi mitukorda. Pms näevad läbi seina ja on kuulsa kummipaela efektiga taga kinni isegi siis kui sind näha ei ole. Aga kui kogemata juhtusin ringist välja sõitma (sinine ring) ja nad samas kõrval olid tuli teada, et politsei kaotas sihtmärgi. Lihtsalt hämmastav _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
minu meelt see pela lahutab, ei ole vaja stressata ega midagi, story on norm
enda vanuses ei viitsiks ega raatsikski närve raisata mingi pela peale, vaikselt chillin ja nokitsen
tänaseks ei häiri selle pela juures enam miski _________________ ☠
ah milleks üldse vaeva näha, youutuuberid aitavad. Saab chillida, kaks kätt vaba ja vaadata lihtsalt kuidas keegi mängib ja kommenteerib. See minuarust veel arukam viis mängida, kellel seda vaeva ja närvikulu vaja on. Saab samal ajal midagi muud teha, süüa, rüübata või miskit. Veel asjalikum lahendus
Selleks need kanalid ongi, et saab veel arukamalt läbi ajada, hea vaadata kuidas teised jauravad _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
minu meelt see pela lahutab, ei ole vaja stressata ega midagi, story on norm
enda vanuses ei viitsiks ega raatsikski närve raisata mingi pela peale, vaikselt chillin ja nokitsen
tänaseks ei häiri selle pela juures enam miski
ma sinuga nõus, mingid errorid mind juba aastaid ei koti. Ma mängin mängu mängu pärast.
Aga seni kuni mul silmanägemine veel 100/100 või kuidas seda arvestatakse ja aju ok, siis mingi silky smooth 30fps ma pm ei mängi. Olen proovinud, tean...ei taha _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
ah milleks üldse vaeva näha, youutuuberid aitavad. Saab chillida, kaks kätt vaba ja vaadata lihtsalt kuidas keegi mängib ja kommenteerib. See minuarust veel arukam viis mängida, kellel seda vaeva ja närvikulu vaja on. Saab samal ajal midagi muud teha, süüa, rüübata või miskit. Veel asjalikum lahendus
Selleks need kanalid ongi, et saab veel arukamalt läbi ajada, hea vaadata kuidas teised jauravad
võid ju ironiseerida, kuid kui oma tugitoolist välja aastud, siis on väljakutseid missuguseid, mis peaksid olema prioriteedina ja kui raske päev seljataga, siis on veel motti mingi tühise pelaga närve raisata - lase käia
mina puhkan pelades _________________ ☠
möh, tüüp ei suuda väiksemastki kohast ülesse ronida... vat see on tase. tükk aega peksin xbox'i pulti igas asendis aga ei saa nuh väiksest äärest üle.
aga teistpidi "areng" on kah areng seega 5+. Kes loeb kroonikat kes loeb lehte. Mõne jaoks on üks asi piinamine ja raske, teise jaoks teine
Vähemalt sellest meistriteosest hakkab kindlasti palju humoorikaid videosid tulema, cant f'ing wait. Ei ole üldse üllatav, et selline asi tuli. Originaal meeskond on nagunii kadunud, mõttega siis mängu nimi jäeti _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
mõttetu video, tyr ma isegi ei viitsi seletada miks
mõni mängib selleks, et vigu otsida....edu.ee _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Nagu aru olen saanud, siis ei pea otsima. Komistadki tavalise gameplay ajal selliste asjade otsa. Või noh, mulle ükskõik. Niisama laian, ise osta ega mängida ei kavatase.
möh, tüüp ei suuda väiksemastki kohast ülesse ronida... vat see on tase. tükk aega peksin xbox'i pulti igas asendis aga ei saa nuh väiksest äärest üle.
sul nupud valesti seadistatud vms, hüppab kenasti üle autode ja aedade jne
sooty kirjutas:
Nagu aru olen saanud, siis ei pea otsima. Komistadki tavalise gameplay ajal selliste asjade otsa. Või noh, mulle ükskõik. Niisama laian, ise osta ega mängida ei kavatase.
ah ei ole teemat lugenud. Jäi redditis silma ja tahtsin sheerida.
noo ei ole nii, ainus bug mis silma hakkas, oligi too, kus missioonimasin ei käivitunud lol, peale väljaastumist ja uuesti sisenemist toimis
hetk tagasi teatas steam patchist, 1,2GB
krt optimal seadetega on 37+fps lol
kuna juba 10+h 30fps capiga pelanud, siis kannatab ülejäänu ka max seadetega pelada, mis annavad 34+fps
panin suht low peale graafika, kuid näeb pmst sama välja, kuid 57fps ja silky smooth
peale patchi on nuppude asetused muutunud _________________ ☠
Suht pettumus minu jaoks. Sain just story läbi mängitud. Mõni hea maffialik missioon oli(2 tükki kui aus olla), kus ikka story-le oli ka rõhku pandud, aga muidu üleüldiselt suht pettumus. Olin/olen Mafia 2 väga suur fänn. See. et fps capped oli 30 võis veel üle elada, aga kui kogu story on ühesugune lineaarne(midagi ei muutu), on igav. Kahju.
Pean vist silmaarstile pöörduma, aga seal videos tundub kohati PS4 graafika parem... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Lugesin Redditist, et Mafia 3 sisaldab 10+GB cut scene ja 6+gb heli faile, ehk siis põhimõtteliselt on enamus tekstuurid 512x512 . Lirik'u streami vaadates oli algus solid aga kui need pea cutscened ja missionid läbi said siis võib selle sita maha lasta sest see on ausalt ikka täis masendav early build lineraalne sitt .
Hetkel sikutab endale kuulsast torrent lehest patchi ja proovib uuesti 60fps'iga muidu ennem eikannatand .
Nii kahju, et ei raatsita enam korralikku PORT'i teha PC peale. Need shitboksid ja PS4 kärakad võiksid olemata olla gaming koha pealt . _________________
Proovisin patchiga, 30 fps cap'i pole enam, aga päris nigelalt jookseb... _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Pean vist silmaarstile pöörduma, aga seal videos tundub kohati PS4 graafika parem...
seda seepärast, et PC peal on pandud antialiasing mängust high peale, kui low peale panna, siis on pilt hulka teravam ja ka visuaalselt parem kvaliteet
mingi pask antialiasing neil kasutusel _________________ ☠
720p downscale on ikka korralik butthurt 55 tolli pealt. Ei näe inimese nägugi, perf ka suht saast 40 fpsi linna peal, eks ootab järgmist patchi v unistall . _________________
vot see on kui kasutate demosi ja pole raha arenduseks _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, kui reliis hakkas lähenema, oleks pidanud olema kõige kiirem aeg lõpuviimistluseks ja üle vaadata, kas mäng ikka vastab 2016 standarditele..keskenduti kõige rohkem, et jumala eest ühtegi ülevaadet ennem välja ei tuleks ja, et üksi copy isegi päev ennem launchi kuskilt välja ei ilmuks. See preorder ja digital only teema ikka võib anda vastu näppe valusasti.
keskenduti kõige rohkem, et jumala eest ühtegi ülevaadet ennem välja ei tuleks ja, et üksi copy isegi päev ennem launchi kuskilt välja ei ilmuks
Sa ise ka usud seda bs´i? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Siin on mõned lingid. Nad teadsid, et mäng on halb ja ei jätnud ruumi riskidele. Kõik saavad korraga mängida ja siis ka pettuda ühel ajal, mitte et loed ennem ülevaadet, no way dude.
keegi antud mängu pentium G3258 +gtx 760 -ga mängib? miskil müstilisel põhjusel on mäng praktiliselt mängimatu...iga paari sekundi järel hangub 1-2-3 sekundiks?
tõesti on asi lahjas arvutis? samas teiste ja suht uute mängudega nagu ei esine probleemi
keegi antud mängu pentium G3258 +gtx 760 -ga mängib? miskil müstilisel põhjusel on mäng praktiliselt mängimatu...iga paari sekundi järel hangub 1-2-3 sekundiks?
tõesti on asi lahjas arvutis? samas teiste ja suht uute mängudega nagu ei esine probleemi
kas su masin min nõuete alla mahub? _________________ ☠
keegi antud mängu pentium G3258 +gtx 760 -ga mängib? miskil müstilisel põhjusel on mäng praktiliselt mängimatu...iga paari sekundi järel hangub 1-2-3 sekundiks?
tõesti on asi lahjas arvutis? samas teiste ja suht uute mängudega nagu ei esine probleemi
kas su masin min nõuete alla mahub?
prose ehk mitte....samas mäng on pmst mängitamatu ehk on viga kuskil ketaste/juhtmetega?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.