Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2016 12:48:42 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Band 2le tuli oodatud uuendus- nüüd näeb lisaks kellale ka kuupäeva!

See on küll väga kasulik asi, enam ei pea telefonist kuupäeva vaatama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.09.2016 18:33:01 vasta tsitaadiga

On keegi selle kellaga tolli hambusse jäänud? Avati pakk ning asuti kontrollima tooteid.
On see tõesti mitte nõuetele vastav toode ning ei kuulu siin tarbimiseks, või on pakendi märgistus puudulik ning tegemist eksituse/valesti reageerimisega? Saab seda olukorda kuidagi siluda TJA jaoks, tõestada/veenda, et tegu ohutu ja heatahtliku kellaga? icon_razz.gif
Sain aru, et toote pakend pruun papp millel MI logo ning kell ise ilma märgistusteta. Samas kõigel ometi pole ju CE märgistust otse tootel...
Kirjutasin ka hiina epoele, eks paista mis sealt tuleb.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2016 20:57:51 vasta tsitaadiga

Ostsid ikka originaali? Kuskil siin räägiti, et ka võltse pidi liikuma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2016 22:32:44 vasta tsitaadiga

alpha, sinu omal on märgistus olemas? Ei youtube lahtipakkimistest nähtu, ega ka minu oma pole mingit CE märgist...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.09.2016 22:40:02 vasta tsitaadiga

Märgistust pole jah, kuna tegelikult neid ametlikult hiinast välja ei tohikski müüa. Mis aga ei takista neid müümast-ostmast ka muu maailma jaoks.
Lihtsalt , kuradi TJA, ma ütleksin thumbs_down.gif Raudselt pool sellest firmast lippab ringi, Mi band randmel icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.09.2016 12:28:00 vasta tsitaadiga

Originaal tõenäoliselt, gearbest aus müüja.

Edit: uurisin asja, lootust asja kätte saada väike, reisib tagasi koju see junn. Probleemi allikas BT seadmes, mida pole testitud/tõendatud, et see ok. Kui xiaomi saadaks mingid paberid, oleks asjal lootust kuna teatud telefonidega on xiaomi asjad korda ajanud. Kas ka kella kohta midagi pädevat saabub, julgen kahelda.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 28.09.2016 13:10:35 vasta tsitaadiga

Mul kah üks tulemas. Loodetavasti ei lähe samamoodi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.09.2016 15:01:46 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Mul kah üks tulemas. Loodetavasti ei lähe samamoodi.

+1

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2016 15:10:18 vasta tsitaadiga

Huvitav, et amazon.co.uk-st tellitud Xiami Yi kaamera jõudis kohale, võisin ostan. UK-st shipitud, ja läbi amazoni tellitud, hiinast saadetud teine Yi kaamera lendas tolli kinni icon_lol.gif
Reaalselt tegemist sama kaubaga, sama versiooniga..

Või noh, OT aga:
Quad-kopterit tellida mis hiinast tuleb minul ei õnnestunud, hoolimata sellest on kopteri ja droonipoode mis müüvad seda sama kaupa 3-4x kallimalt.
Mis trikiga?

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.09.2016 15:31:13 vasta tsitaadiga

Samuti müüb üks eesti firma Band1. Saadavus suisa 3tk laos thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 09:27:39 vasta tsitaadiga

Kahe laadimise baasil saab öelda, et Band 2 aku peab vahemikus 16-21 päeva kui täita vähemalt 8000 sammu eesmärk (mul atm ~84 000 sammu nädalas) ja kasutada une jälgmist.
Pulsi kontrollimist on vähe, telefoni teavitused on sees, aga rakendusid vähe, kuna olid telefonipoolsed probleemid.

Pärast üle kuuajast kasutamist keeran nüüd prooviks unejälgimise maha, kuna pole early bird alarmi, siis selle statistika kogumine statistika kogumise pärast on kasutu, ma ei oska nendest tekkinud tulpadest midagi järeldada ega muuta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 09:49:46 vasta tsitaadiga

Geeniuses ka juttu sellest, et aktiivsusmonitorid on tollis kinni
http://geenius.ee/uudis/geeniuse-lugeja-toll-hoiab-hiinast-tellitud-aktiivsusmonitore-kinni-miks-see-nii
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 09:57:34 vasta tsitaadiga

Kuna siin foorumis jaole ei saanud, siis tellisin uk ebayst endale mi band 2.
Võiks 10. oktoobriks kohale tulla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 29.09.2016 12:20:45 vasta tsitaadiga

Mina ei jõudnud rohkem tegeleda selle jamaga ja kogu kaup saadetakse tagasi hiina, eks näis mis rahast saab. Viimane meil nende poolt oli, et olge kena, oodake 5-7 päeva, me uurime tootjalt selle asja kohta. Minul paraku tiksub tollilaos ladustamise päevatasu samal ajal.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 12:38:41 vasta tsitaadiga

No mul see krd ebay müüja ka hiinakas, aga tundub, et mingi ladu on ikka UK-s. vähemalt kommetaaride põhjal tundub olevat.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 22:54:45 vasta tsitaadiga

Huvitav et BT klapid läbi siis lasti. Vaevalt neilgi mingit CE-d peal on icon_lol.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 11:23:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No mul see krd ebay müüja ka hiinakas, aga tundub, et mingi ladu on ikka UK-s. vähemalt kommetaaride põhjal tundub olevat.

Tutkit vasja, saatsid hollandi posti trackingu, mis suuresti tähendab, et tuleb hiinast.
Aga nii ma seda ei jäta. Kui ma oleks tahtnud hiinast, siis oleka ma ise sealt tellinud band 2 40% odavamalt
Nüüd hakkan müüjat pm pärast peedistama. Käibekas, toll jne.
Träkingu info pole veel aktiivne, aga kui aktiivseks muutub, siis avan tuimalt case
Ma ei taha uskuda, et inglased saadavad hollandi postiga
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 12:05:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
No mul see krd ebay müüja ka hiinakas, aga tundub, et mingi ladu on ikka UK-s. vähemalt kommetaaride põhjal tundub olevat.

Tutkit vasja, saatsid hollandi posti trackingu, mis suuresti tähendab, et tuleb hiinast.
Aga nii ma seda ei jäta. Kui ma oleks tahtnud hiinast, siis oleka ma ise sealt tellinud band 2 40% odavamalt
Nüüd hakkan müüjat pm pärast peedistama. Käibekas, toll jne.
Träkingu info pole veel aktiivne, aga kui aktiivseks muutub, siis avan tuimalt case
Ma ei taha uskuda, et inglased saadavad hollandi postiga
Spoiler Spoiler Spoiler

Royal mail on ju brittide postiteenus. Lugeda oskad üldse?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 12:06:58 vasta tsitaadiga

Mulle on NL posti trackiga tulnud päriselt ka Hollandist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 12:24:54 vasta tsitaadiga

Oliverk, tracking number räägib midagi muud...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 12:33:02 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Mulle on NL posti trackiga tulnud päriselt ka Hollandist.

seda nüüd ka, aga hetkel nats kahtlane, et otse Hollandist icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 02.10.2016 21:58:10 vasta tsitaadiga

Gearbestis hind ikka väga heaks läinud 25,62 euri thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.10.2016 22:17:29 vasta tsitaadiga

Neljapäeval olin ühe sms teate maha maganud, uus Mi oli kohale jõudnud. Kaks nädalat tellimisest, ehk kiirelt tulevad pakid hetkel. thumbs_up.gif
Polnud seal mingit CE märgistust kusagil, kuid õnneks toll ja TJA polnud oma karvaseid käsi sinna külge ajanud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 03.10.2016 14:27:11 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul näitab Gearbestis hinnaks 40,75€ praegu!? Mitte, et ma osta sooviks...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 04.10.2016 08:38:15 vasta tsitaadiga

Sest Flash Sale sai läbi...
Edit: uus flash sale
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 16.10.2016 09:57:21 vasta tsitaadiga

No ei toimi äratus. Arvasin, et viga mu vanas Androidis. Oman nüüd uut telefoni ja Android 6ga ikka ei ärata. Vana Mi Fit versiooniga polnud probleemi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 16.10.2016 10:14:02 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Mina ei jõudnud rohkem tegeleda selle jamaga ja kogu kaup saadetakse tagasi hiina, eks näis mis rahast saab. Viimane meil nende poolt oli, et olge kena, oodake 5-7 päeva, me uurime tootjalt selle asja kohta. Minul paraku tiksub tollilaos ladustamise päevatasu samal ajal.


Pakk jõudis kenasti saatjale tagasi ning raha kanti ka ilma pikema jututa tagasi thumbs_up.gif

Kui midagi positiivset veel välja tuua, siis tellimuse esitasin 21 sept, teele pandi 22 sept, tallinna jõudis 26 sept, tagasi palusin saata 29 sept, teele pandi 30 sept. 10 okt sain kirja, et pakk hiinas. 11 okt oli raha kontol icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Teinekord ootad pakki sama kaua icon_cool.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 09:02:00 vasta tsitaadiga

Band 2 täiesti normaalne.
Heart Rate mõõdab iga kord, missest et rihm pole tihedalt ümber käe, rihmal viimases augus klõpats. Täpsusega võib küll enamvähem rahule jääda, +-10 ühikut vahe - st tavaolukordadeks ok.
Peaks uurima mudimist, saab äkki miskit enamat ekraanile kuvada vms. Näidud vahepeal vaid häirivad, et korraks näitab ja väga kiirelt viskab eest. Võiks pikemalt ekraanile jääda. 4 päeva kasutanud, aku 97% peal. Hmm... icon_rolleyes.gif Nädalaga pidi see ju tühi olema?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 09:20:23 vasta tsitaadiga

anduke88, nädalaga? Pigem kaks vähemalt, kui sul vibrasid ja teateid pole, siis ehk isegi 3+.
Kahju, et öist jälgimist täiesti välja ei saa lülitada, see annaks kah veidi akule juurde.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 10:13:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2016 10:24:17 vasta tsitaadiga

Mul kuskilt jäi meelde, et nädal oli aku ajaks antud. Võibolla eksisin. Mida kauem kestab, seda parem icon_biggrin.gif

Muud kellad viled on sees, va hommikune vibraga äratus. Iga kord kõned jms.

26 sept sai Alist tellitud, tracking number ka olemas, millal ära saadeti ei näegi, mingi liikumine oli alles 5 oktoober, 10 oktoober jõudis tlna, 13 alles jõudis tlna postkontorisse kui sain järgi minna. 3 päeva tlnas mõne kilomeetri veeramiseks on täielik naljanumber. icon_evil.gif
Mingit tolli polnud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 17.10.2016 11:23:44 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära?


Paari nädala eest saabus. Pakil kirjas mi band 1a ja väärtus 9 eur.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 20:17:59 vasta tsitaadiga

Kuidas ma unpair teen kui mi band 1 kaotati ära. nüüd tahaks lisada mi band2 aga no ei lase ilma unpairi tegemata icon_neutral.gif

Krd ipad......alla tuli kerida icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 08:18:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
eks ma katsun kirja panna laadimised. kirjade järgi peaks nädala kestma. kuna tuli pooltäisakuga, siis panin praegu laadima. see on natuke paha, et laadimisel on seljaga mu poole, s.t ei näe millal laadimine lõpeb icon_razz1.gif kirjade järgi peaks poole tunniga laetud saama.
pulsianduriga selline lugu, et mul kas on pulss, või mitte. kõik sinna vahele mahtuv jätab külmaks icon_biggrin.gif

kestis üle kuu ühe laadimisega icon_razz.gif sõltub muidugi koormusest. elukutselisel FB-pedel ilmselt jookseb 24/7 vibreerimise peale nädalaga tühjaks icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 22.10.2016 09:30:47 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära?


Miks see tolli kinni peaks jääma?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 09:32:58 vasta tsitaadiga

csprtl kirjutas:
alpha kirjutas:
Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära?


Miks see tolli kinni peaks jääma?

CE puudumine

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 12:37:39 vasta tsitaadiga

csprtl kirjutas:
alpha kirjutas:
Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära?


Miks see tolli kinni peaks jääma?
http://geenius.ee/uudis/geeniuse-lugeja-toll-hoiab-hiinast-tellitud-aktiivsusmonitore-kinni-miks-see-nii
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2016 20:49:10 vasta tsitaadiga

Mi band 2, praegu ees 9% ja kestnud 23 päeva, sirka 4% päevas, äratus jah, sõnumeid jne reeglina ei tule.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2016 11:22:52 vasta tsitaadiga

Sattusin eile Sikupilli keskusesse. Seal oli mingi digividinate box, kus Mi Band 2 maksis 79.90€.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2016 12:02:38 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Mi band 2, praegu ees 9% ja kestnud 23 päeva, sirka 4% päevas, äratus jah, sõnumeid jne reeglina ei tule.

Mul Mi band 2 - hetkel näitab 41% remaining ja 25 päeva viimasest laadimisest. Hetkel siis une jälgimine + äratus. Mingeid muid võdinaid mitte.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.10.2016 13:35:30 vasta tsitaadiga

Täna tuli miski Mi uuendus, nüüd üleval androidi inforibal mingi Mi ikoonikene, mis ei lähegi eest ära.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2016 13:56:39 vasta tsitaadiga

jägaja, mi fit rakenduses profile>settings>show status in Notification shade>off
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 25.10.2016 15:44:49 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas lahendati äratuse probleem ka lõpuks ära. Eks hommikul ole näha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.10.2016 20:36:07 vasta tsitaadiga

anduke88, tänud, ma vaatasin seda sätet, kuid kirjeldus ei tekitanud seoseid sellise teavitusega. icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:22:09 vasta tsitaadiga

Ei teagi nüüd, kas täitsa õige teema, aga on keegi kokku puutunud Xiaomi Mi Band versioon KAHEga (2)?
Sel peaks olema ekraanil kellaaeg, mis minu jaoks on missioonikriitiline "käekella" puhul.

YT arvustused ei anna ülimalt head ülevaadet igapäeva kasutuse osas.
Kas automaatne (dünaamiline) äratuskell on toimiv? Äratab unetsükleid arvestades?
Pulsimõõtja, töötab ilusasti?
Rihmad katki ei lähe?
"Vidin" rihma seest välja ei kuku?
Kirjas IP67 veekindlus - for real?

Aku kestus? Reaalselt ka 30 päeva?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 26.10.2016 14:36:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:30:08 vasta tsitaadiga

Esimene miband ilma pulsilugejata pidas küll kuu vastu, see juures telefoni notificationid jms olid ka sees. Pulsilugejaga esimene miband on ka natuke aega olnud ja sisselülitatud pulsilugejaga kestis aku 2 nädalat umbes. Veekindlad olid mõlemad. Ise tahaks ka miband2, kuna praeguse fitbit charge hr aku pidavus annab soovida(ca5 päeva), puudub veekindlus ja ei saa saata notificationeid. Varem oli küll olemas üks lisaapp, mis seda võimaldas aga ditbit blokkis ära :/. Lisaks kõigi notificationitega idas aku 2 päeva. Kui keegi ära ostab(khm 40eur icon_smile.gif), siis võtaks ka omale miband2.

LKits kirjutas:
Ei teagi nüüd, kas täitsa õige teema, aga on keegi kokku puutunud Xiaomi Mi Band versioon KAHEga (2)?
Sel peaks olema ekraanil kellaaeg, mis minu jaoks on missioonikriitiline "käekella" puhul.

YT arvustused ei anna ülimalt head ülevaadet igapäeva kasutuse osas.
Kas automaatne (dünaamiline) äratuskell on toimiv? Äratab unetsükleid arvestades?
Pulsimõõtja, töötab ilusasti?
Rihmad katki ei lähe?
"Vidin" rihma seest välja ei kuku?
Kirjas IP67 veekindlus - for real?

Aku kestus? Reaalselt ka 30 päeva?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:31:33 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ei teagi nüüd, kas täitsa õige teema, aga on keegi kokku puutunud Xiaomi Mi Band versioon KAHEga (2)?
Sel peaks olema ekraanil kellaaeg, mis minu jaoks on missioonikriitiline "käekella" puhul.

YT arvustused ei anna ülimalt head ülevaadet igapäeva kasutuse osas.
Kas automaatne (dünaamiline) äratuskell on toimiv? Äratab unetsükleid arvestades?
Pulsimõõtja, töötab ilusasti?
Rihmad katki ei lähe?
"Vidin" rihma seest välja ei kuku?
Kirjas IP67 veekindlus - for real?

Aku kestus? Reaalselt ka 30 päeva?


Näitab kella ja vajadusel koos kuupäevaga 24h formaadis
Dünaamilise äratuse kohta ei tea - staatilised äratused töötavad.
Pulsimõõtja töötab täpselt
Rihm katki pole läinud (liiga uus ka vist, et seda veel küsida).
Ei kuku välja see vidin
Pesus, ujumas, saunas käidud. Töötab.
Aku kestab minul ~20 päeva ( notif. peal, pulssi mõõtab regulaarselt)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:37:23 vasta tsitaadiga

Teema täiesti olemas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=654705&start=500
Igapäevase kasutajana, vastan siiski lühidalt sinu quote sees.

LKits kirjutas:
Ei teagi nüüd, kas täitsa õige teema, aga on keegi kokku puutunud Xiaomi Mi Band versioon KAHEga (2)?
Sel peaks olema ekraanil kellaaeg, mis minu jaoks on missioonikriitiline "käekella" puhul.

YT arvustused ei anna ülimalt head ülevaadet igapäeva kasutuse osas.
Kas automaatne (dünaamiline) äratuskell on toimiv? Äratab unetsükleid arvestades?
Pole sellist asja, on tavaline äratus.

Pulsimõõtja, töötab ilusasti?
Mis tähendab ilusasti? Kui seda, kas see on võimeline pulssi enamvähem usutavalt mõõtma, siis vastus on jah, seda siis juhul kui sa kätt eriti ei liiguta, mõõtmise intervall ja eelmainitud nõue kätt paigal hoida välistavad selle sportliku kasutuse.

Rihmad katki ei lähe?
Rihk on meeldivalt pehme, seda ohtu ma ei näe, nädalaid käel ei pane seda tähelegi ja jälgegi ei jää kui ära võtta, samuti lõhna vms.

"Vidin" rihma seest välja ei kuku?
See probleem oli esimesel generatsioonil(1S ka?), vidina saab kätte vaid kangutades kui ta käepealt on ära võetud

Kirjas IP67 veekindlus - for real?
Ujuda pole sellega soovitatud, seda pole ka teinud, pikad duššid sellele midagi teinud igatahes pole.

Aku kestus? Reaalselt ka 30 päeva?

Täiesti sõltub, mina saan keskmiseks 3 nädalat, seda saab edukalt nii pikendada kui lühendada sõltuvalt palju sa selle funktsioone kasutad



EDIT: No näed, nüüd said lausa kaks kogemust, -vodafone-, saun ja ujumine kipuvad natuke ekreemseks minema, ehk mitte juhendijärgeks. Kus ja kaua ujusid? Ujulas mööda basseinipõhja, vettehüpped?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:39:55 vasta tsitaadiga

Ma päeva katsetasin, siis andsin edasi
tsitaat:

Pulsimõõtja, töötab ilusasti?

Töötab
tsitaat:

Rihmad katki ei lähe?

Võttes aluseks eelmise mudeli, siis tundub materjal suht sama olevat. Tavaolukorras vaevalt katki läheb, füüsilist tööd tehes kus mustus, pesu, soe, külm. Siis millalgi läheb
tsitaat:

"Vidin" rihma seest välja ei kuku?

Käib lõdvemalt pessa kui eelmine mudel, viimane otseselt pesast välja ei tulnud kordagi, aga kadus ära, sest rihm läks katki pesa juurest

Aga sai tellitud koos nahast rihmaga, millel on metallist pesa. Ma ütleks, et see on ikka väga 5 variant thumbs_up.gif
Katki vaevalt läheb ja ära kindlasti pesast ei kao, sest välja saab vaid alt poolt võtta

Nii, et võta ligi thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:41:09 vasta tsitaadiga

Need on õiged või võltsid? Kõik YT videod on see kollakas, "öko" karp.

(valge/vale karp, äppi peab laadima mingi m.app.mi.com lehelt):
http://tinyurl.com/ztafh7r

(sama teema, valge ja äpp m.app.mi.com lehelt):
http://tinyurl.com/zs3f6un

lightbluefox, täpsustavalt:
Mi Band 1s oli unetsükleid arvestav äratuskell - versioon kahel seda enam ei ole? Ehk arvestas öösel sellega, mis kell magama läksid ning siis hommikul ei äratanud paugupealt XX kellaaeg, vaid võis näiteks 10min varem äratada, kui tsükkel läbi sai. Mulle väga meeldis see. Selle nimi oli/on Smart Alarm, aga tundub, et see eemaldati ka 1s versioonist. Mul igatahes 1s rakendusel see veel olemas, aga siis tean, et ei hakka rakendust uuendama.
http://en.miui.com/thread-267378-1-1.html

Mul on halvad kogemused pulsimõõtjatega, mis mõõdavad randme pealt. Ebatäpsed, üle 50% ei mõõda midagi - sellepärast küsisingi, et kuidas tolle vidinaga on.

Rihma kohapealt tõenäoliselt originaalrihmaga häda ei ole, vaid need "hiinakad" (LOL, Xiaomi on ka hiinakas) pidavat olema vuhvlid. Eks näis, standard must-rihm on piisavalt sobiv.

Mis mulle väga meeldis - saab välja lülitada ekraanil olevaid kuvamisi ehk saab näiteks jätta ainult kellaaja.

Loen sealt Mi Band foorumiteemast edasi, millegipärast ei leidnud seda :/
Igatahes, suurimad tänud selgituste eest ning vaatan, kust kohast usaldusväärselt ligi saan. Ei viitsi jurada replikaatidega...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 26.10.2016 14:50:46, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.