Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tasuta mängude jagamise teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2016 23:03:43 vasta tsitaadiga

Mul nii, et alles siis paneb libary'se kui laen korra mängu arvutisse ära.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2016 23:06:14 vasta tsitaadiga

Siis kui ta kogu aeg tasuta olnud, siis on selge. Muidu kui on mingi mäng, mis paar päeva tasuta võimalik soetada, siis ta "Install" vajutades kirjutab, et mäng on lisatud sinu librarysse ja alla laadima ei pea kohe hakkama.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2016 23:07:11 vasta tsitaadiga

enamiku tasuta mängude puhul ongi vaja korra ära sikutada (ja võimalik, et käima lasta).
ajutiselt tasuta mängude puhul kirjutab eraldi, et lisati librarysse.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2016 02:44:04 vasta tsitaadiga

makebad kirjutas:
Oleks pakkuda vanu Humblebundlest saadud mänge kui huvi on.

Origin:
1. Dead Space - LÄINUD
2. Burnout Paradise: The Ultimate Box - LÄINUD
3. Crysis 2 Maximum Edition - LÄINUD
4. Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising - LÄINUD
5. Mirror's Edge - LÄINUD
6. Populous
7. Medal of Honor

Steam:
1. Burnout Paradise: The Ultimate Box - LÄINUD
2. Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising - LÄINUD

Krt korraks jääd telekat vaatama ja jääd kohe heast mängust ilma.
Command & Conquer: Red Alert 3 oleks tahtnud ammu juba saada:(
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2016 10:59:57 vasta tsitaadiga

Pakkuda sellised DLC-d:

Van Helsing: Arcane Mechanic DLC

The Incredible Adventures of Van Helsing: Blue Blood DLC
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2016 18:28:22 vasta tsitaadiga

Pakkuda 3 keyid.
Unearned bounty beta jaoks icon_smile.gif
Pange pm
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
horn
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2013




sõnum 21.07.2016 23:00:52 vasta tsitaadiga

Battlefield 4 dlc tasuta originis.

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-4/pc-download/addon/battlefield-4-naval-strike
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2016 08:41:57 vasta tsitaadiga

Life is Strange Episode 1 tasuta
http://store.steampowered.com/app/319630/

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2016 13:57:13 vasta tsitaadiga

https://gleam.io/Hce43/car-mechanic-simulator-2014
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2016 10:46:39 vasta tsitaadiga

Kedagi huvitab siis pakkuda selline steami-i key: Battleborn Starter Skin Pack
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2016 02:56:18 vasta tsitaadiga

Mul kah ära anda kaks keyd:

Battleborn Starter Skin Pack
230 Battleborn Platinum Currency

Kes tahab siis PM.

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saiapuru
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2016 00:55:17 vasta tsitaadiga

Annaks ära viimasest bundlest üle jäänud 2 keyd: freedom force ja Freedom Force vs. The Third Reich.

E: Läinud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2016 22:02:24 vasta tsitaadiga

Rayman Origins Uplay
https://club.ubi.com/#!/en-GB/ubi30

The Next Door
N4C8L-TAOH5-O7IN2
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 19:46:48 vasta tsitaadiga

Leidsin, et viimases Square Enixi bundlis suure tõenäosusega 2 Steami võtit üle jäänud.

Esimesele huvilisele pakkuda: FINAL FANTASY XIII ja Thief

EDIT: Jagatud.


viimati muutis jaanus03 31.08.2016 20:28:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 19:59:53 vasta tsitaadiga

Thiefi võtaks kui keegi ette pole jõudnud
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 20:31:42 vasta tsitaadiga

FF13 oleks super kui alles

EDIT: Suured tänud jaanus03. Kaua oodanud võimalust seda mängida
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2016 14:40:26 vasta tsitaadiga

Kolm steami koodi pakkuda:

CHAINSAW WARRIOR (läinud)

ROCKNROLL DEFENSE DELUXE (läinud)

NANINIGHTS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2016 22:05:48 vasta tsitaadiga

Shadow Warrior Classic http://store.steampowered.com/app/238070/ või https://www.gog.com/game/shadow_warrior_complete?pp=4b1a62d54f5d635ceffa0118244d63e07779e04a (Complete Edition)
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2016 20:16:03 vasta tsitaadiga

link :: humblebundle

Tropico 4

tsitaat:
Note: You must redeem your free Tropico 4 key by 10AM Pacific on Saturday, September 17, 2016! Immediately after 10AM Pacific on September 17, the code will magically vanish as if it were just a figment of your imagination, leaving this cryptic message behind in its wake.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erlendl8
HV kasutaja
Erlendl8

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2016 16:33:18 vasta tsitaadiga

Kui keegi nii laisk et ei viitsi humblebundles sisse logida jms janti teha siis andke teada, üks Tropico 4 key üle.

-läinud

_________________
asdf


viimati muutis Erlendl8 11.09.2016 12:19:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2016 20:39:39 vasta tsitaadiga

Erlendl8 kirjutas:
Kui keegi nii laisk et ei viitsi humblebundles sisse logida jms janti teha siis andke teada, üks Tropico 4 key üle.

Steam võti? Ostsin poisile "Tropico 5" võimalik, et ta oleks ka 4-dast huvitatud, kui sul üle on.

edit. Lahke kasutaja mis värk nende jagas oma võtme. Tänan icon_smile.gif


viimati muutis tiirP 11.09.2016 12:04:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 11.09.2016 01:36:49 vasta tsitaadiga

ot:
Cofy kirjutas:
Erlendl8 kirjutas:
Kui keegi nii laisk et ei viitsi humblebundles sisse logida jms janti teha siis andke teada, üks Tropico 4 key üle.

Steam võti? Ostsin poisile "Tropico 5" võimalik, et ta oleks ka 4-dast huvitatud, kui sul üle on.

edit. Lahke kasutaja mis värk nende jagas oma tõtme. Tänan icon_smile.gif


Vaatasin eile just kolme dokumentaali - Stalinist, Leninist ja Marxismist.
Tuli Tropico mängimise tuju peale icon_biggrin.gif

Kusjuures see on päris hea:
https://www.youtube.com/watch?v=6P97r9Ci5Kg
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2016 11:57:49 vasta tsitaadiga

The Crew
https://club.ubisoft.com/en-US/ubi30
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahvlike
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2016 12:27:02 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
The Crew
https://club.ubisoft.com/en-US/ubi30


Kui veel alles, oleksin huvitatud! icon_smile.gif

Endal ka bundle'st koode alles, õhtul lisan.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2016 12:28:27 vasta tsitaadiga

see ei ole mitte 'alles' aga ubisofti 30a puhul tasuta pakutakse.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2016 13:34:07 vasta tsitaadiga

Oeh, selle The Crew'ga avastasin, et jälle pean uue mängu tootja tarkvara peale installima. Stam, battlenet, origin...nüüd veel mingi Uplay. -.-
Nagu ei saa ühte ühist teha....esimese maailma probleemid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2016 13:58:46 vasta tsitaadiga

raidu1986, ära unusta GOG-i installimast. Mul nad kõik igaksjuhuks juba peal. thumbs_up.gif Hetkel steamis ca 200 mängu, originis 10, uplays 5, gog 1.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahvlike
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2016 14:16:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
see ei ole mitte 'alles' aga ubisofti 30a puhul tasuta pakutakse.

oops.. telefoniga HV-s ja ei hakanud linki avama ka icon_redface.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2016 14:22:14 vasta tsitaadiga

vahvlike, bundle koode ootame ikka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2016 20:20:52 vasta tsitaadiga

Originis lähete DLCsid BF 4 alt vaatama siis saate kõik DLCd TASUTA
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 14.09.2016 23:27:40 vasta tsitaadiga

l3mpz kirjutas:
Originis lähete DLCsid BF 4 alt vaatama siis saate kõik DLCd TASUTA


Ma arvan, et see vajab paremat tähelepanu nii, et ma +1 seda uudist. Ma saan nüüd kõikides servudes mängida thumbs_up.gif!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 10:42:29 vasta tsitaadiga

DLC küll, aga selleks vaja ju BF4 ka veel osta icon_rolleyes.gif Keegi BF4 ei anna tasuta?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 11:50:29 vasta tsitaadiga

BF 4 saab kuskil 6-7 euriga ligi hetkel
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 18:21:08 vasta tsitaadiga

ma ei eksi kui ütlen, et hetkel on Uplay täiesti umbes crew pärast?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2016 19:53:09 vasta tsitaadiga

mul oli Crew olemas, aga sain uuesti võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 15:21:30 vasta tsitaadiga

Nox hetkel tasuta Originis. Väärt kraam thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2016 23:01:15 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
Nox hetkel tasuta Originis. Väärt kraam thumbs_up.gif thumbs_up.gif


See on seal tasuta olnud kuid.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2016 22:47:43 vasta tsitaadiga

https://game.giveawayoftheday.com/the-fool/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 16:43:16 vasta tsitaadiga

Kaua BF4 DLC tasuta on?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 16:54:36 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Kaua BF4 DLC tasuta on?
Kuni eilseni.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 21:47:56 vasta tsitaadiga

mis värk nende kirjutas:
erik111 kirjutas:
Kaua BF4 DLC tasuta on?
Kuni eilseni.

Täna enam pole vä? dance.gif bananadance2.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 21.09.2016 01:41:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
mis värk nende kirjutas:
erik111 kirjutas:
Kaua BF4 DLC tasuta on?
Kuni eilseni.

Täna enam pole vä? dance.gif bananadance2.gif


Just vaatasin Origini, "on the house" sektsioon on täitsa tühi. Paistab, et jäid hiljaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 03.10.2016 12:40:23 vasta tsitaadiga

Anno 2070 Uplay's tasuta:
JCQ8-LBQC-GA9A-JUUB
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2016 13:40:18 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
Anno 2070 Uplay's tasuta:
JCQ8-LBQC-GA9A-JUUB


Tänud! Tundub, et see on mingi unlimited use key, seega kõik huvilised saavad sellega mängu ligi.


viimati muutis DanelM 03.10.2016 13:43:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sebastian
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2016 13:41:22 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
Anno 2070 Uplay's tasuta:
JCQ8-LBQC-GA9A-JUUB


thumbs_up.gif Lõin uplaysse sisse.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2016 13:47:23 vasta tsitaadiga

Anno 2070 peaks sel kuul Ubi 30 raames niikuinii tasuta jagatama.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2016 14:38:19 vasta tsitaadiga

Väidetavalt andis "in use", keegi on proovinud nüüd veel?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.10.2016 18:31:32 vasta tsitaadiga

See Anno kood on kasutu, lisab mängu librarysse aga mängida ei lase, nõuab veel mingit aktiveerimist.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2016 18:48:04 vasta tsitaadiga

madness, kasuta sama koodi ?
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2016 19:11:24 vasta tsitaadiga

Kui Ubi ametlikult selle tasuta jagatavaks teeb, küll saate siis ka mängida
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tasuta mängude jagamise teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.