Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 17 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
viikar
HV vaatleja
viikar

liitunud: 27.01.2010




sõnum 29.09.2016 17:49:34 vasta tsitaadiga

Stanberg kirjutas:
Enam kunagi ei osta punktid.ee-st midagi. Ei vasta kirjadele ega midagi. Saatsin eile ja täna hommikul nendele kirja, siiani vaikus. Millal võti jõuab kohale, ei oska vast keegi öelda. Kõik mu sõbrad, kes on välismaalt tellinud, on juba võtme kätte saanud öösel. Igal juhul ei soovita nende käest midagi osta.


Ma saatsin hommikul 10 ajal kirja et mis seis on ja pmst 10 minutit hiljem sain oma võtme kätte, aga üldiselt tundub selline koht küll olevat, kust enam ei võta midagi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 29.09.2016 18:53:53 vasta tsitaadiga

Noniii, sain siis lõpuks koju ja proovin. Aga ei saa full screenis mängida.
Uuendasin ka videokaardi draiverid ära.
Windowd mode töötab aga kohe kui alt+enter et suureks jääb kinni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stanberg
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2015




sõnum 29.09.2016 19:21:08 vasta tsitaadiga

viikar kirjutas:
Stanberg kirjutas:
Enam kunagi ei osta punktid.ee-st midagi. Ei vasta kirjadele ega midagi. Saatsin eile ja täna hommikul nendele kirja, siiani vaikus. Millal võti jõuab kohale, ei oska vast keegi öelda. Kõik mu sõbrad, kes on välismaalt tellinud, on juba võtme kätte saanud öösel. Igal juhul ei soovita nende käest midagi osta.


Ma saatsin hommikul 10 ajal kirja et mis seis on ja pmst 10 minutit hiljem sain oma võtme kätte, aga üldiselt tundub selline koht küll olevat, kust enam ei võta midagi.


Vedas sul siis. Minul kirjadele siiani mingi reaktsiooni pole. Tuleb lihtsalt oodata.

UPDATE: Sain just FIFA kätte lõpuks. Natukene aega läks, aga mängu kood tuli. Kas kõikidel on FIFA suurus 30gb? Requirements all oli kirjas, et 50gb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 29.09.2016 22:42:46 vasta tsitaadiga

Stanberg kirjutas:
Kas kõikidel on FIFA suurus 30gb? Requirements all oli kirjas, et 50gb.

Eks see mingi varuga ole pandud seal. Mul on 30,3 GB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 22:45:16 vasta tsitaadiga

Kust saab hetkel kõige normaalsema diili kus oleks ka mingi lisa ka kaasas? Lähipäevil vast ostab ära aga peab sebima endale ka Xbox One puldi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.09.2016 22:57:23 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Kust saab hetkel kõige normaalsema diili kus oleks ka mingi lisa ka kaasas? Lähipäevil vast ostab ära aga peab sebima endale ka Xbox One puldi. icon_wink.gif
lisadega saad vaid originist ostes icon_idea.gif
muidugi võid osta omale rotikast odava ja hiljem deluxe upgrade sinna vast osta, varasemalt on seda millalgi pakutud, kuid see ei ole kindel

mõni teine ehk saab kinnitada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 23:14:38 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Kust saab hetkel kõige normaalsema diili kus oleks ka mingi lisa ka kaasas? Lähipäevil vast ostab ära aga peab sebima endale ka Xbox One puldi. icon_wink.gif

https://www.instant-gaming.com/en/1688-buy-key-origin-fifa-17-5-fut-gold-packs/ need kaks korraga ostes saab standard versiooni, millega tuleb 5 draft tokenit, FUT kitid ja loan player, suht hea diil ja kõik saab, nagu lehekülje nimigi reedab, kohe kätte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 30.09.2016 16:20:44 vasta tsitaadiga

ugh journeyd ca 10h -ga läbi tehtud (4m poolajad/ simulate all )

laenurewardid :
Spoiler Spoiler Spoiler


lõppreward :
Spoiler Spoiler Spoiler



journey ise on okei , samas lootsin ehk et ka treenerid räägivad või teevad midagi , aga ei , 0 sõna icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 30.09.2016 17:10:16 vasta tsitaadiga

kui ma õigesti aru saan, siis Hunteri kaardi statsid tulevad vastavalt treeningu tulemustele journey vältel ?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 30.09.2016 17:14:52 vasta tsitaadiga

ei , 75 jääb default kui just mingit muud kala ei ole, mul jäi hunter journey lõppedes 72 OVL peale
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 30.09.2016 20:44:37 vasta tsitaadiga

ultimate team ikka täielik käkk praegu, mehed uimased ikka korralikult. Single playeris mängib jällegi ladusalt.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2016 21:12:26 vasta tsitaadiga

kermu kirjutas:
ultimate team ikka täielik käkk praegu, mehed uimased ikka korralikult. Single playeris mängib jällegi ladusalt.

Sellepärast mul F17 jääbki see aasta vahele kuna FUT oli megauimane.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.10.2016 06:25:14 vasta tsitaadiga

uued ones to watch kaardid nüüd futis

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/fut-17-ones-to-watch

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viikar
HV vaatleja
viikar

liitunud: 27.01.2010




sõnum 01.10.2016 07:26:06 vasta tsitaadiga

Kas siit keegi veel peale minu, kes originist mängu ei ostnud on hoiatuse saanud et "your account violated our terms of service"?
Lisaks oli selle notice juures kirjas et web appis ja companion appis seetõttu market püsivalt lukustatud, seda pole veel muidugi juhtunud, peale selle et pela võõrast kohast ostsin pole muude asjadega mis bani peaksid tooma tegelenud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.10.2016 08:14:48 vasta tsitaadiga

viikar kirjutas:
Kas siit keegi veel peale minu, kes originist mängu ei ostnud on hoiatuse saanud et "your account violated our terms of service"?
Lisaks oli selle notice juures kirjas et web appis ja companion appis seetõttu market püsivalt lukustatud, seda pole veel muidugi juhtunud, peale selle et pela võõrast kohast ostsin pole muude asjadega mis bani peaksid tooma tegelenud.
millise või kust kohast sa ostsid? ega sa seda +5 gold pack versiooni ei ostnud?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viikar
HV vaatleja
viikar

liitunud: 27.01.2010




sõnum 01.10.2016 09:39:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
viikar kirjutas:
Kas siit keegi veel peale minu, kes originist mängu ei ostnud on hoiatuse saanud et "your account violated our terms of service"?
Lisaks oli selle notice juures kirjas et web appis ja companion appis seetõttu market püsivalt lukustatud, seda pole veel muidugi juhtunud, peale selle et pela võõrast kohast ostsin pole muude asjadega mis bani peaksid tooma tegelenud.
millise või kust kohast sa ostsid? ega sa seda +5 gold pack versiooni ei ostnud?


Punktid.ee-st ostsin ja sealt niiöelda standard versiooni, mingeid kuldpaki asju minuarust seal ei olnud ja kuldpakke pole saanud ka, ainult need mis loyalti eest sai pluss mingid kitid ka, isegi origini standard versiooni draft tokeneid ei olnud. VPNiga pole ka müranud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 01.10.2016 10:47:58 vasta tsitaadiga

Mina sellist violated our terms of service hoiatust ei saa aga mul ntks ei luba web appis ka market place minna. Tahtsingi uurida, et miks see niii on või kuidas sellest lahti saada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.10.2016 11:18:06 vasta tsitaadiga

soovitan teil pöörduda http://help.ea.com/en/contact-us/new/
chatist on tihtilugu abi thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viikar
HV vaatleja
viikar

liitunud: 27.01.2010




sõnum 01.10.2016 12:28:24 vasta tsitaadiga

Mul igatahes market ja kõik sellega seonduv töötab nii web appis kui ka companion appis, niikaua kui toimib ei hakka seda torkima, saab veel bani ka.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2016 14:32:09 vasta tsitaadiga

kellelgi veel sama teema, et mängijad üritavad nt nurgalöögi v tsenderduse ajal esmalt rinnaga omaks võtta ja siis alles palli puhtaks lüüa? päris mitu väravat tulnud seetõttu, väga häiriv. Lisaks mängijate vahetamine toimub imelikult, tihtipeale läheb vale mängija peale. Ja FUT mängud on ikka väga uimased, mu mehed liiguvad nagu aegluubis, loodan, et EA toob mõne uuenduse lähiajal sisse.
Aga uuenduste seisukohalt meeldib mulle väga squad building challenge'id, kus võimalik erinevaid packe ja unikaalseid mängijakaarte saada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.10.2016 17:19:54 vasta tsitaadiga

Mul tuleb päris tihti eespostist sisse nurgalöökidest. Mees on ees küll, aga puterdab igakord ära.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 02.10.2016 00:11:40 vasta tsitaadiga

viikar kirjutas:
Kas siit keegi veel peale minu, kes originist mängu ei ostnud on hoiatuse saanud et "your account violated our terms of service"?
Lisaks oli selle notice juures kirjas et web appis ja companion appis seetõttu market püsivalt lukustatud, seda pole veel muidugi juhtunud, peale selle et pela võõrast kohast ostsin pole muude asjadega mis bani peaksid tooma tegelenud.


tänan jumalat et võtsin originst ja canceldasin punktidest tellimuse.... , https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/55cjiq/why_ea_why/


on suur tõenäosus et punktid.ee vahendab varastatud CC / teistest rotikatest ostetud võtmeid nii et jah...

///
miks kurat see firmino ja kutinho nii kulukad on .... 50k really?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viikar
HV vaatleja
viikar

liitunud: 27.01.2010




sõnum 02.10.2016 07:41:30 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
viikar kirjutas:
Kas siit keegi veel peale minu, kes originist mängu ei ostnud on hoiatuse saanud et "your account violated our terms of service"?
Lisaks oli selle notice juures kirjas et web appis ja companion appis seetõttu market püsivalt lukustatud, seda pole veel muidugi juhtunud, peale selle et pela võõrast kohast ostsin pole muude asjadega mis bani peaksid tooma tegelenud.


tänan jumalat et võtsin originst ja canceldasin punktidest tellimuse.... , https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/55cjiq/why_ea_why/


on suur tõenäosus et punktid.ee vahendab varastatud CC / teistest rotikatest ostetud võtmeid nii et jah...

///
miks kurat see firmino ja kutinho nii kulukad on .... 50k really?


Huvitav selle juures on see et mul oli seal kuupäevaks 20 september, koodi sain alles 29-ndal, sellejärgi peaks probleem nagu mujal olema, ehk on live chatist abi.
Edit: Live chat useless, ei tea nemad midagi ja kõik on korras, oota mõned päevad icon_biggrin.gif. Otseselt ei häiriks, aga tööl aegajalt hea coine teenida treidimisega ja tiime kokku panna.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2016 13:42:00 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:


///
miks kurat see firmino ja kutinho nii kulukad on .... 50k really?
alles algus ju, hetkel on mõtet mängijaid vaid vahendamise ja tululõikamise eesmärgil osta,
ise pole coinide eest veel midagi ostnud
võtsin 4600fifa pointsi 30€ eest ja neid olen offline draftidele kulutanud ja sealt omale mängijaid saanud + siis alguses saadud veterani pakid ja iganädalased deluxe pakid

eile müüsin suure portsu kuldasid maha, mingi 170k on coine ja mul veel ports coin booste kasutamata, sealt ka veel 50k tulemas thumbs_up.gif


kui eelmises fifas vsyncita mängida oli lootusetu, kuna mehed hakkasid platsil hüplema ja kummaliselt liikuma, siis selles fifas seda probleemi ei ole ja soovitan vsynci maha võtta, et input lag väiksem oleks
ma pelan teleka taga, mil endal juba input lag parajalt suur, kuid vsynciga oli probleem isegi hullem ja põhjuseks, miks isegi amateuriga kippus raskeks minema, samas ilma vsyncita läks mäng oluliselt sujuvamaks ja liikumine vahetumaks

anyway

lükkasin oma coinid siiski meeskonnaks thumbs_down.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 02.10.2016 14:23:11 vasta tsitaadiga

offline drafti 4 võitu = kui mitu pakki? kuskilt lugesin et fifa 16s online vs offline oli tohutu vahe + offlinest tulevad untradeabled(16s) vähemalt?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 17 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.