Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 23.09.2016 11:23:05 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
JRISETH, tubli, hea põhjendus thumbs_up.gif

Tundub korralik telefon
https://www.youtube.com/watch?v=rxPpqK78LeQ

Nupupededele siin teemas magus tükk, saab asetust muuta ja kasutada kas füüsilisi või softi põhiseid thumbs_up.gif


Mida siin enam seletada. Paljud on siin Mediatek prose austajad, viimane kord kui üritasin vaidlema hakata kiskus mõttetuks asi kätte ja lihtsalt raiskasin enda aega.

P10 - täiesti p***** kukkunud protsessor, võtab akut ja nõrgem kui X10. Ulefone pole tuntud kui suur Androidi uuendaja ja kes teab kui kaua uuendatakse.. kõige rohkem pakub muret just Security Patchid mitte Androidi versiooninumber.

4GB RAM - kõva, palju RAMi. Kui hea on ram management? Seda ei oska nüüd keegi öelda aga OnePlus 3 (kui mul veel oli see) näitas oma 6GB RAMiga ennast üles kordades halvemini kui Mi Max 3GB RAM-iga.

Selle suurim probleem on aga hind. See on nagu Xperia X - see ei ole halb telefon aga selle hind teeb selle halvaks. Säästa mõnikümmend euri ja võtta International Redmi Note 3 Pro on palju parem mõte, palju parem aku ja palju parem performance - samuti ka garanteeritud uuendused.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2016 11:23:41 vasta tsitaadiga

Kui ise ei taha deklareerida, siis selle teenuse eest võetakse miski 10 eur kanti.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 23.09.2016 20:55:53 vasta tsitaadiga

Tellisin honorbuyst EU laost redmi note 3 pro international versiooni, käes oli vähem kui 48 tunniga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 23.09.2016 21:48:48 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Coolpad Modena ekraani kohta öeldi ühes mobiilide remondikohas, et nad ei saa seda vahetada kuna ekraani pole saada. Ja mikrofoni"kivi", plaati vms ka oleks vaja. Kas tõsi või on siiski kuidagi võimalik? Teine asi on muidugi hind, kas üldse tasuks vahetada. Kui aga hinda ei tea, siis enne ei oska öelda. icon_rolleyes.gif


Mikrofon endiselt ei tööta ning ekraan katki. Kui keegi tahab midagi ette võtta sellisega, andke teada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raatz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2016




sõnum 24.09.2016 08:30:14 vasta tsitaadiga

Asi hakkab ka kalduma sinna xiaomi rahvusvahelise versiooni pale. Kas neid telefone garantii korras Eestis ka ette võetakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 24.09.2016 09:40:05 vasta tsitaadiga

Blu Life One X2, odav ja qualcomm -ga:

http://bluproducts.com/devices/life-one-x2/
www.phonearena.com/news/The-new-Blu-Life-One-X2-comes-with-4GB-of-RAM-and-64GB-of-storage-at-just-200_id85715

Kaks varianti, kas 2/16GB või 4/64GB, kahjuks LTE 800 puudub.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 24.09.2016 10:35:15 vasta tsitaadiga

raatz kirjutas:
Asi hakkab ka kalduma sinna xiaomi rahvusvahelise versiooni pale. Kas neid telefone garantii korras Eestis ka ette võetakse?


Ei
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2016 20:47:09 vasta tsitaadiga

Huvitav kas hiinakatel on kehvemad antennid sees?

Laual kõrvuti Meizu M2 ning Samsungi kõige odavama otsa 4G telefon, galaxy Core Prime.
Mõlemal täpselt sama Elisa 4G pakett.
Galaxyl näitab leviks 4G ja pulgad põhjas, kiirus 14 alla, 5 üles.(eelistus on ikka 4g)
Meizul näitab leviks H (või H+) pulgad põhjas, kiirus 12 alla ja 3 üles, ping ka muidugi 10 suurem :/

Väidetavalt pole vähemalt Talnas Samsungiga alla 4G kunagi näidanudki, Meizul on valdavalt ikka pigem H või H+.


viimati muutis lightbluefox 26.09.2016 20:50:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2016 20:48:54 vasta tsitaadiga

Meizul pole 4G-d, täpsemal teatud sagedust?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2016 20:51:22 vasta tsitaadiga

jeesus188, 800 ei ole, aga Tallinna linnas ei peaks 800 ju teema olema? Võrdleks ma neid kuskil Koeraveres, oleks arusaadav.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2016 20:54:30 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
jeesus188, 800 ei ole, aga Tallinna linnas ei peaks 800 ju teema olema? Võrdleks ma neid kuskil Koeraveres, oleks arusaadav.

Miks sa nii arvad, et 800mhz pole teema. Kindlast on x kohtades ka neid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2016 10:00:29 vasta tsitaadiga

Elisa ju reklaaminud palju oma 800mhz teemat - parem siselevi jms. Pärnus nt ilma 800mhz toeta mina elisaga 4G ei näinud..
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2016 10:04:24 vasta tsitaadiga

Nojah, siis on loogiline miks Viru Keskuse ees saab 4G istuda, aga kui kuhugi hoonesse sisened, on kohe 3,5G hiinakaga.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 27.09.2016 10:06:05 vasta tsitaadiga

No ma ei ütleks, et Tallinnas pole teema. Minu töö juures siseruumides ilma 800 MHz 4G levi ikka ei ole küll. Majal on paksud müürid.
lightbluefox kirjutas:
jeesus188, 800 ei ole, aga Tallinna linnas ei peaks 800 ju teema olema? Võrdleks ma neid kuskil Koeraveres, oleks arusaadav.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004




sõnum 27.09.2016 13:07:29 vasta tsitaadiga

csprtl kirjutas:
No ma ei ütleks, et Tallinnas pole teema. Minu töö juures siseruumides ilma 800 MHz 4G levi ikka ei ole küll. Majal on paksud müürid.
lightbluefox kirjutas:
jeesus188, 800 ei ole, aga Tallinna linnas ei peaks 800 ju teema olema? Võrdleks ma neid kuskil Koeraveres, oleks arusaadav.

Endal on ka telefon ilma 800mhz-ta ja enamuse ajast istub 3G otsas. Asukohalt olen Vabaduse pst ja Järve keskuse ümbruses.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2016 13:27:41 vasta tsitaadiga

Siis on üsna arusaadav miks 800mhz ikkagi vaja on, sest selleta saab LTE tähist näha vaid tänaval!
Miskipärast oli mul ettekujutus, et linnas on vaid 2600 mastid ja maal on vaid 800 omad.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2016 13:43:53 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Siis on üsna arusaadav miks 800mhz ikkagi vaja on, sest selleta saab LTE tähist näha vaid tänaval!
Miskipärast oli mul ettekujutus, et linnas on vaid 2600 mastid ja maal on vaid 800 omad.

No siin vast on tegu ka operaatorite erinevusega. Huvi pärast võid osta super kõnekaaridi 1€ eest ja sellega proovida. Telia üldjuhul 800 maste linna ei topi, vähemalt nii on väidetud. Samas linna äärde pannakse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 27.09.2016 21:14:11 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Sain kätte oukitel k6000 pro. Pole veel aku täit tsüklit teinud, aga tundub, et peab viisakalt. Ekraan on ilus, telefon on käes tugev, ei nagise ega midagi, koostekvaliteet super. Võtsin tumehalli variandi. Kätte sain siis pidin käsitsi elisa neti seadistama, aga noh, see selleks. Pole teab mis keeruline. Telefoniga olen rahul. Sõrmejäljelugeja töötab üle ootuste viisakalt. Miinusteks on, et selfikaamera on üsna bs icon_biggrin.gif, notification lighti pole(sellest loogikast ma kll aru ei saa, miks selline asi külge panemata jätta) ja veider on ka see, et micro usbi laadija auk on marusügav. Ainult kaasa tulev kiirlaadija kaabel ulatub sinna sisse. See oli küll natuke pettumus, et küla peal laadida suvalise laadijaga ei saa. Ent noh, 6000mAh akut äkki ei peagi külapeal laadima icon_biggrin.gif.

kas saad täpsustada seda marusügavat micro usb pesa. Sest kuskilt mujalt selle kohta kurtmist ei suuda leida ja piltide järgi ütleks, et tavaline microusb suurusega ots tundub olevat. Või on sul kasutusel äkki ka lisa korpus taga?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 28.09.2016 08:38:00 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Sain kätte oukitel k6000 pro. Pole veel aku täit tsüklit teinud, aga tundub, et peab viisakalt. Ekraan on ilus, telefon on käes tugev, ei nagise ega midagi, koostekvaliteet super. Võtsin tumehalli variandi. Kätte sain siis pidin käsitsi elisa neti seadistama, aga noh, see selleks. Pole teab mis keeruline. Telefoniga olen rahul. Sõrmejäljelugeja töötab üle ootuste viisakalt. Miinusteks on, et selfikaamera on üsna bs icon_biggrin.gif, notification lighti pole(sellest loogikast ma kll aru ei saa, miks selline asi külge panemata jätta) ja veider on ka see, et micro usbi laadija auk on marusügav. Ainult kaasa tulev kiirlaadija kaabel ulatub sinna sisse. See oli küll natuke pettumus, et küla peal laadida suvalise laadijaga ei saa. Ent noh, 6000mAh akut äkki ei peagi külapeal laadima icon_biggrin.gif.

kas saad täpsustada seda marusügavat micro usb pesa. Sest kuskilt mujalt selle kohta kurtmist ei suuda leida ja piltide järgi ütleks, et tavaline microusb suurusega ots tundub olevat. Või on sul kasutusel äkki ka lisa korpus taga?


Minu paha. Võtsin kaasas olnud läbipaistva case ümbert ära ja laeb lebolt ka tavalise micro usb otsaga. Kuigi tavalaadijaga võtab see mõnuga aega. Kaasas olnud kiirlaadijaga lükkab kiirelt aku täis.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 28.09.2016 08:44:00 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Spott kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Sain kätte oukitel k6000 pro. Pole veel aku täit tsüklit teinud, aga tundub, et peab viisakalt. Ekraan on ilus, telefon on käes tugev, ei nagise ega midagi, koostekvaliteet super. Võtsin tumehalli variandi. Kätte sain siis pidin käsitsi elisa neti seadistama, aga noh, see selleks. Pole teab mis keeruline. Telefoniga olen rahul. Sõrmejäljelugeja töötab üle ootuste viisakalt. Miinusteks on, et selfikaamera on üsna bs icon_biggrin.gif, notification lighti pole(sellest loogikast ma kll aru ei saa, miks selline asi külge panemata jätta) ja veider on ka see, et micro usbi laadija auk on marusügav. Ainult kaasa tulev kiirlaadija kaabel ulatub sinna sisse. See oli küll natuke pettumus, et küla peal laadida suvalise laadijaga ei saa. Ent noh, 6000mAh akut äkki ei peagi külapeal laadima icon_biggrin.gif.

kas saad täpsustada seda marusügavat micro usb pesa. Sest kuskilt mujalt selle kohta kurtmist ei suuda leida ja piltide järgi ütleks, et tavaline microusb suurusega ots tundub olevat. Või on sul kasutusel äkki ka lisa korpus taga?


Minu paha. Võtsin kaasas olnud läbipaistva case ümbert ära ja laeb lebolt ka tavalise micro usb otsaga. Kuigi tavalaadijaga võtab see mõnuga aega. Kaasas olnud kiirlaadijaga lükkab kiirelt aku täis.

Mul k6000. Tavalaadijaga võid öö otsa laadida icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 28.09.2016 09:12:14 vasta tsitaadiga

Tänud info eest. Vaatan ja kaalun tõsiselt sama telefoni poole. Hinna ja kvaliteedi/näitajate suhe tundub täitsa OK olevat.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 29.09.2016 08:44:14 vasta tsitaadiga

Mina olen ka täitsa rahul. Ainus prob on see, et vahepeal unustab ära, kuidas heliseda. 2x on seda juhtunud. Restart lahendab selle probleemi.
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raatz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2016




sõnum 29.09.2016 13:36:42 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Tänud info eest. Vaatan ja kaalun tõsiselt sama telefoni poole. Hinna ja kvaliteedi/näitajate suhe tundub täitsa OK olevat.


Millisest poest tellite, kui saladus pole? icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 13:44:47 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Mul k6000. Tavalaadijaga võid öö otsa laadida icon_biggrin.gif

Aga mida öösel targemat teha? icon_cool.gif

Mul küll 4-6Ah akuga telefoni kogemus puudub (tahvliga samas olemas, aga selle kasutus on nii väike, et peab nädal-paar), kuid praeguse 2.6-sega oleks justkui märgata, et aeglase laadimisega (0,5A/5V USB) püsib kauem täis. Nii et ehk ei olegi öösel pikalt laadimine paha.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 29.09.2016 18:42:36 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Tänud info eest. Vaatan ja kaalun tõsiselt sama telefoni poole. Hinna ja kvaliteedi/näitajate suhe tundub täitsa OK olevat.

See on OK telefon, kuid tegelikult ma ei soovitaks seda tänu 2GB mälule. Ma olen päris mitu korda selle täis saanud ning sel hetkel on päris ebameeldiv telefoni kasutada.
Vennal on k4000 ja sel on aastaga aku ära surnud. k6000-l on aga sisse ehitatud aku.

K6000 peab vastu umbes 8-9h jutti, kui ekraan sees ja gps navineerimine on peal.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.