Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olavsu1
külaline






sõnum 23.09.2016 11:17:18 vasta tsitaadiga

omast arust olen kõik spotifyga seotu sulgenud, mis võimalik. telia lehel näitab ikka, et on aktiivne.

eks ma siis oota mis peale X päeva juhtub. teenuse eest, mida tegelikult ei kasuta, ei kavatse maksta.
tagasi üles
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 23.09.2016 11:26:06 vasta tsitaadiga

See tasuta spotify pannakse kaasa, aga siduda/aktiveerida tuleb ikka iseteeninduse kaudu. Kui seda tehtud ei ole, siis ei tohiks mingit raha ka võtma hakata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.09.2016 11:34:21 vasta tsitaadiga

selgub et ei saagi asja deaktiveerida vaid peab ootama kunas ise ära lõppeb. isegi spotify konto pole sulgunud. ilmselt too link, mis peaks konto kinni panema tegelikult ei tööta. välja viskab küll.
tagasi üles
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 25.09.2016 06:40:48 vasta tsitaadiga

Täna sattusin online.ee lehele ja märkasin, et 30 sept. pannakse hoti kodulehed kinni. Mul seal kodulehte ei olnud aga paari faili hoidsin seal mida nostalgia pärast kätte tahaks saada.

Hot.ee ei lase enam sisse logida (suunab ainult online.ee peale). Online abis oli mingi segane jutt pilvest, et tõmba nende pilve tarkvara(millel pole hoti's asuvate failidega midagi pistmist), ja siis mingi maagiaga salvesta failid arvutisse (kuhu ma hoti keskkonna läbi ligi ei pääse ja üle interneti täpseid nimesi ei mäleta).

dafuq ma nüüd peale hakkan?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.09.2016 07:55:59 vasta tsitaadiga

Lähed online.ee lehele, valid ülevalt kirjamärgi asemel pilvemärgi. Vajutad nuppu aktiveeri pilv. Mõne aja pärast peaksid nähtavale jõudma. Vajadusel kirjuta suhtlus@suhtlus.ee
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.09.2016 11:03:53 vasta tsitaadiga

Dziisõs, ma ei imesta kui kolme aasta pärast ka veel keegi midagi avastab, et nostalgiamaterjel hotti jäi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.09.2016 11:51:28 vasta tsitaadiga

hot.ee-s omalajal oli sadu tuhandeid lehekülgi. Endalgi jooksis backup sinna, kuniks tekkisid paremad võimalused.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanakukk
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2008




sõnum 25.09.2016 14:44:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Dziisõs, ma ei imesta kui kolme aasta pärast ka veel keegi midagi avastab, et nostalgiamaterjel hotti jäi.
ei ole tõesti battlefield 3, aga mõnus nostalgialaks küll: http://hot.ee/ektor/gta4a.swf
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2016 17:31:11 vasta tsitaadiga

Mida see iseteeninduses "60 euro eest teenuseid" tähendab? Ma ei räägi arvest, seal on eraldi lahter sihuke.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 26.09.2016 05:21:45 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Lähed online.ee lehele, valid ülevalt kirjamärgi asemel pilvemärgi. Vajutad nuppu aktiveeri pilv. Mõne aja pärast peaksid nähtavale jõudma. Vajadusel kirjuta suhtlus@suhtlus.ee


Seal pilves ei ole midagi
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.09.2016 11:12:40 vasta tsitaadiga

Järjekordselt sain sõimata, et fikstelefon ei tööta nii nagu fikstelefon töötama peab. Varem andis tooni, nüüd möliseb vasta. Ning seda möla pole vaja, antagu toon tagasi.
tagasi üles
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 26.09.2016 11:17:47 vasta tsitaadiga

Telefoninumber, millele te helistate ei ole hetkel kättesaadav? Sa saad iseteeninduses oma enda poolt määratud möla kostma panna, kui soovid.

Minul on viimaseks kutsuv-kinni (tuut, tuut, tuut) toon. icon_lol.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.09.2016 11:29:33 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Telefoninumber, millele te helistate ei ole hetkel kättesaadav? Sa saad iseteeninduses oma enda poolt määratud möla kostma panna, kui soovid.

Minul on viimaseks kutsuv-kinni (tuut, tuut, tuut) toon. icon_lol.gif


ei leia sellist võimalust, ainult reklaami on paksult täis.
tagasi üles
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2016 11:33:54 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/abi/view/137?t=3 icon_question.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.09.2016 11:38:43 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
https://www.telia.ee/abi/view/137?t=3 icon_question.gif


see on kõnepostkast mida ma üldse ei soovi ja on väljalülitatud, kui segav ja mittevajalik teenus.
tagasi üles
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 26.09.2016 12:02:20 vasta tsitaadiga

Deaktiveeri siis koputus samuti. Annab hõivatud kõne puhul kinnist tooni. Paganama penskarid ja nende lauatelefonid. Kasutagu mobiili FFS.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.09.2016 12:41:01 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Deaktiveeri siis koputus samuti. Annab hõivatud kõne puhul kinnist tooni.


Seda ei ole üldse telefoni seadistuste hulgas. Seal kus mina seadistusi otsiks on vaid minutipakettide reklaam.

isegi ühendust klienditeenusega ei saa. messengeri ühendus katkeb pidevalt. väga kergesti jookseb leht tsükklisse.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2016 12:41:53 vasta tsitaadiga

lauatelefon oli väga hea asi selle ajani kuni siin see ära lõpetati ja "skype" süsteemi peale üle mindi.

vanasti oli nii, et kui ahvid võtsid voolu ära, siis helistada sai ikka, telefoniraamatust otsisid numbri, ketrasid numbrid sisse ja hakkasid rääkima. nüüd viskab telekasse pildi "vastamata kõne" ilma et telefon üldse oleks piuksugi teind, vool läheb ära, "lauatelefonil" kaob nett tagant ära, helistada ei saa, mobiiliga ka, ega penskarid ei taipa ka pidevalt telefoni seinas hoida, vool läheb ära, aku tühi, ei räägi enam tuhkagi. siis suvilas on üldse mingi imemoodustis, nime ja numbri järgi nagu oleks lauatelefon, aga juhtub muti vajutama kogemata väljalülimisnupu pihta minema, siis kostab ainult "mobiiltelefon millele blaablaablaa"

jah ma saan aru tehnika areneb ja uuendada süsteeme tuleb, aga kõige selle juures halb on hetkel see, et mis enne töötas "out of box", tuleb nüüd sama tegevuse jaoks oluloselt rohkem susserdada.

võtame teleka näite. ennemuiste lülitasid teleka sisse ja hakkas pilti näitama, valisid kanali, sättisid helitugevuse, kõik toimis kohe. nüüd on igasugused nutituti jurad. lülita digibox sisse, teosest puldist telekas, lülita telekas digiboxi kanalile, või siis smart tv, lülitad sisse, siis hakkab tarkvara uuendama, siis ei leia ci moodulit üles alati, iga nupuvajutus täidab 2/3 ekraani pooleks minutiks täiesti kasutu pläustaga jne.

kõik need digiasjad on väga toredad ja head ja ilusa pildiga jne, aga kasutajaliidesed jms võiks olla ikkagi peenemalt öeldes seamless. pean silmas just televiisorit ja lauatelefone hetkel eelkõige. nutitelefonide ja arvutitega tehke mis tahate, neid ostavad ja tarvitavad enamasti nagunii need, kes tahavad ja viitsivad selliste asjadega mängida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 26.09.2016 12:58:59 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
lauatelefon oli väga hea asi selle ajani kuni siin see ära lõpetati ja "skype" süsteemi peale üle mindi.

vanasti oli nii, et kui ahvid võtsid voolu ära, siis helistada sai ikka, telefoniraamatust otsisid numbri, ketrasid numbrid sisse ja hakkasid rääkima. nüüd viskab telekasse pildi "vastamata kõne" ilma et telefon üldse oleks piuksugi teind, vool läheb ära, "lauatelefonil" kaob nett tagant ära, helistada ei saa, mobiiliga ka, ega penskarid ei taipa ka pidevalt telefoni seinas hoida, vool läheb ära, aku tühi, ei räägi enam tuhkagi. siis suvilas on üldse mingi imemoodustis, nime ja numbri järgi nagu oleks lauatelefon, aga juhtub muti vajutama kogemata väljalülimisnupu pihta minema, siis kostab ainult "mobiiltelefon millele blaablaablaa"

jah ma saan aru tehnika areneb ja uuendada süsteeme tuleb, aga kõige selle juures halb on hetkel see, et mis enne töötas "out of box", tuleb nüüd sama tegevuse jaoks oluloselt rohkem susserdada.

võtame teleka näite. ennemuiste lülitasid teleka sisse ja hakkas pilti näitama, valisid kanali, sättisid helitugevuse, kõik toimis kohe. nüüd on igasugused nutituti jurad. lülita digibox sisse, teosest puldist telekas, lülita telekas digiboxi kanalile, või siis smart tv, lülitad sisse, siis hakkab tarkvara uuendama, siis ei leia ci moodulit üles alati, iga nupuvajutus täidab 2/3 ekraani pooleks minutiks täiesti kasutu pläustaga jne.

kõik need digiasjad on väga toredad ja head ja ilusa pildiga jne, aga kasutajaliidesed jms võiks olla ikkagi peenemalt öeldes seamless. pean silmas just televiisorit ja lauatelefone hetkel eelkõige. nutitelefonide ja arvutitega tehke mis tahate, neid ostavad ja tarvitavad enamasti nagunii need, kes tahavad ja viitsivad selliste asjadega mängida.


thumbs_up.gif!
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 26.09.2016 13:01:16 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
lauatelefon oli väga hea asi selle ajani kuni siin see ära lõpetati ja "skype" süsteemi peale üle mindi.

vanasti oli nii, et kui ahvid võtsid voolu ära, siis helistada sai ikka, telefoniraamatust otsisid numbri, ketrasid numbrid sisse ja hakkasid rääkima. nüüd viskab telekasse pildi "vastamata kõne" ilma et telefon üldse oleks piuksugi teind, vool läheb ära, "lauatelefonil" kaob nett tagant ära, helistada ei saa, mobiiliga ka, ega penskarid ei taipa ka pidevalt telefoni seinas hoida, vool läheb ära, aku tühi, ei räägi enam tuhkagi. siis suvilas on üldse mingi imemoodustis, nime ja numbri järgi nagu oleks lauatelefon, aga juhtub muti vajutama kogemata väljalülimisnupu pihta minema, siis kostab ainult "mobiiltelefon millele blaablaablaa"

jah ma saan aru tehnika areneb ja uuendada süsteeme tuleb, aga kõige selle juures halb on hetkel see, et mis enne töötas "out of box", tuleb nüüd sama tegevuse jaoks oluloselt rohkem susserdada.

võtame teleka näite. ennemuiste lülitasid teleka sisse ja hakkas pilti näitama, valisid kanali, sättisid helitugevuse, kõik toimis kohe. nüüd on igasugused nutituti jurad. lülita digibox sisse, teosest puldist telekas, lülita telekas digiboxi kanalile, või siis smart tv, lülitad sisse, siis hakkab tarkvara uuendama, siis ei leia ci moodulit üles alati, iga nupuvajutus täidab 2/3 ekraani pooleks minutiks täiesti kasutu pläustaga jne.

kõik need digiasjad on väga toredad ja head ja ilusa pildiga jne, aga kasutajaliidesed jms võiks olla ikkagi peenemalt öeldes seamless. pean silmas just televiisorit ja lauatelefone hetkel eelkõige. nutitelefonide ja arvutitega tehke mis tahate, neid ostavad ja tarvitavad enamasti nagunii need, kes tahavad ja viitsivad selliste asjadega mängida.


Kõige kirjeldatu jaoks tehakse mingi smart kontroller icon_razz.gif
salvestad eelistused ja kõik nagu vanasti, ainult raha maksad jälle.
Õnneks üritatakse seadmed taibukamaks teha voolu kodumise vastu. Tööstusseadmetel on nii, et kui korra oled on vajutanud, siis voolu taastumisel töötab kõigi settingutega edasi "kadunud" kohast.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2016 13:26:15 vasta tsitaadiga

Magic, neid smart kontrollereid on näinud küll ja veel. vales järjekorras midagi korra vajutad ja on kogu su smart süsteem kummuli. ükshaaval vajutad ilusti kõik asjad välja, ütled puldile, et kõik asjad on välja vajutatud ja hakkad nullist uuesti üritama. lisaks ei eemalta smart kontroller ka teleka tarkusest tulenevat 2/3 ekraani katvat overlayd ära, samuti ka käivitusel ei lühenda bootimisaega olematuks ning ei võta ära eest kirja "oota veidike, ma siin naca vaatan, äkki mulle on ilgelt ägedaid ja vajalikke tarkvarauuendusi tulnud"

antud purtsatus ei ole otseselt mitte niivõrd telia pihta suunatud, kuivõrd terve tarkvara arenduse ja sellega kaasnevate ebameeldivuste pihta. kõike üritatakse värvilisemaks ja ilusamaks teha, ja tekitada tunnet, et justkui oleks kontrolli palju rohkem kõikvõimalike asjade üle, aga paraku pannakse pahatihti kasutusloogikaga täiesti puusse. näiteid hetkel vast tooma ei hakka.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.09.2016 13:40:26 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Deaktiveeri siis koputus samuti. Annab hõivatud kõne puhul kinnist tooni.


Seda ei ole üldse telefoni seadistuste hulgas. Seal kus mina seadistusi otsiks on vaid minutipakettide reklaam.


Koputuse aktiveerimine käib telefoni enda kõneseadete alt, mitte operaatori paketi kaudu ju.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.09.2016 13:55:24 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Deaktiveeri siis koputus samuti. Annab hõivatud kõne puhul kinnist tooni.


Seda ei ole üldse telefoni seadistuste hulgas. Seal kus mina seadistusi otsiks on vaid minutipakettide reklaam.


Koputuse aktiveerimine käib telefoni enda kõneseadete alt, mitte operaatori paketi kaudu ju.


tead, see telefon, millel nimeks Artist Phone PH061, ei oma mingeid seadistusi endal.
tagasi üles
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2016 14:03:08 vasta tsitaadiga

neid peaks saama ka koodidega muuta
N: #*012345#
Õigeid kombinatsioone ma hetkel ei oska öelda
E:
see link oli vist moblale....

Aga lauakale peaks ka olemas olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 26.09.2016 14:06:21 vasta tsitaadiga

Koputuse aktiveerimine - *43#kõne alustamise klahv
Koputuse lõpetamine - #43#kõne alustamise klahv

https://www.telia.ee/era/koned/mobiiltelefoniga/lisateenused/telefonilt-juhitavad

Mina krutin asju kaugelt voip.telia.ee keskkonnas. Sisestan kasutajanime ja parooli, saan nii kõneposti, koputuse, konverentskõned jnejne kätte kenasti.

Tarbin voipi, et saaks odavamalt rääkida ülemaailmselt. Ei, mitte Telia oma.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.


viimati muutis Pailaps 26.09.2016 14:06:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.