Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 17 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008




sõnum 22.09.2016 13:48:53 vasta tsitaadiga

Arx07, jutt käis lausa UT'st, kui täpsem olla kus madala taseme meeskonnaga ongi raske mängida.
Kuna Sa tõid välja, et see aasta on AI oluliselt tugevam siis ma vaid uurisin, kas keegi veel pani tähele, et DEMOs kuidagi liiga lihtne tundus AI vastu.
Ehk siis demos kick-off sama raskusastmega vs full versioon.
Kui keegi kommenteerida ei oska siis katsetan ise ära, kui full versiooni ära võtan.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2016 16:13:29 vasta tsitaadiga

Low chem meeskonna võisid varasemates FUT-ides teha ka ainult väravavahtidest ja ikka jooksid nagu teerulliga amatöör raskusastme peal vastastest üle. Sain nüüd uuesti aega natuke katsetada. FUT-i välises pro raskusastme vastu probleeme ei esinenud (tegin Bayern vs Barca). Üritasin ka oma amatööride turniiri uuesti FUT-is ja tuli mingi hädine 1:0 võit. On 2 varianti: 1) AI on tugevam 2) chem lõpuks ometi ka omab mingit arvestavat effekti (kuigi söödutäpsus mängu lõpus on endiselt 90% ringis). Eks te ise saate järgi proovida low chem meeskonnaga amatööride vastu. Ludriks ma ennast FIFA-s ei tituleeri (esimene FIFA oli World Cup 98 - seega ei mängi esimest päeva seda mängu), samas ei ole ka mingi proff (pace hooramist jälestan ning exploitide kasutajaid samuti).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.09.2016 17:21:53 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Low chem meeskonna võisid varasemates FUT-ides teha ka ainult väravavahtidest ja ikka jooksid nagu teerulliga amatöör raskusastme peal vastastest üle. Sain nüüd uuesti aega natuke katsetada. FUT-i välises pro raskusastme vastu probleeme ei esinenud (tegin Bayern vs Barca). Üritasin ka oma amatööride turniiri uuesti FUT-is ja tuli mingi hädine 1:0 võit. On 2 varianti: 1) AI on tugevam 2) chem lõpuks ometi ka omab mingit arvestavat effekti (kuigi söödutäpsus mängu lõpus on endiselt 90% ringis). Eks te ise saate järgi proovida low chem meeskonnaga amatööride vastu. Ludriks ma ennast FIFA-s ei tituleeri (esimene FIFA oli World Cup 98 - seega ei mängi esimest päeva seda mängu), samas ei ole ka mingi proff (pace hooramist jälestan ning exploitide kasutajaid samuti).
EA seletas päris detailselt kuidas chemistry toimib
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/tips-and-tricks/how-chemistry-works-in-fut-17

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005




sõnum 22.09.2016 17:51:49 vasta tsitaadiga

Oot kas keegi seletaks kuidas praegu kohe mängida saaks juba ? Saan aru, et origin access peab olema, aga kust võti osta ? Otse originilt ei tahaks osta, suvalise cd keysid müüvalt lehelt ostetud key ka sobib ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2016 17:53:27 vasta tsitaadiga

Praegu on sul mängimiseks ainult Access vajalik (mäng ei pea olema ostetud). 10h tundi saad mängida.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.09.2016 21:52:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Selline pudi tuli free packidest. On hullemaid algseise ka olnud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2016 23:14:34 vasta tsitaadiga

Mul on kahju nendest, kes preorderdasid. Sellist paska mängu küll ei oodanud. Ilmselgelt jääb see Fifa 17 mul vahele. Gameplay on ikka kohutav. icon_biggrin.gif Demos oli kah parem gameplay. Mehed ja nende liigutused on nii aeglased/uimased, et uni tuleb peale. AI on kah loll. Ei proovigi lahtist palli omale saada. Lihtsalt seisavad ja vahivad. Penaltid, cornerid ja free kickid on lihtsalt lamedad. Selle Fifa 17 alapealkiri võiks olla The Tackling game. Kuidagi väga esile tõusis tackling. Mängin oma 10h-d Journey-t ära ja siis adios saast. icon_biggrin.gif See aasta PES 2017 ikka tükkmaad etem. Mul käivadki need fifad vist üle ühe. F14 ok - F15 vahele - F16 ok - F17 vahele. Jään F18 ootama. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2016 23:20:06 vasta tsitaadiga

Tõsi ka? FIFA Demo meeldis just võrreldes 16 gameplayga niivõrd, et tegin ka preorderi ära, ei taha uskuda, et niivõrd erinevaks on see tehtud...
Aga eks peab järele proovima.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.09.2016 23:40:26 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mul on kahju nendest, kes preorderdasid. Sellist paska mängu küll ei oodanud. Ilmselgelt jääb see Fifa 17 mul vahele. Gameplay on ikka kohutav. icon_biggrin.gif Demos oli kah parem gameplay. Mehed ja nende liigutused on nii aeglased/uimased, et uni tuleb peale. AI on kah loll. Ei proovigi lahtist palli omale saada. Lihtsalt seisavad ja vahivad. Penaltid, cornerid ja free kickid on lihtsalt lamedad. Selle Fifa 17 alapealkiri võiks olla The Tackling game. Kuidagi väga esile tõusis tackling. Mängin oma 10h-d Journey-t ära ja siis adios saast. icon_biggrin.gif See aasta PES 2017 ikka tükkmaad etem. Mul käivadki need fifad vist üle ühe. F14 ok - F15 vahele - F16 ok - F17 vahele. Jään F18 ootama. icon_razz.gif
tsau thumbs_up.gif

täna mõned mängud teinud ja minujaoks hulka nauditavam, kui varasemad fifad, kaitse, söödumäng ja rünne on palju paremas tasakaalus, kui varem
meeste liikumine on juba hulka parem

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.09.2016 00:03:35 vasta tsitaadiga

Demo tundus täitsa mõistliku pacega jah, palliga mehed nüüd lõpuks natuke aeglasemad kui ilma pallita mehed haha.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 23.09.2016 09:29:04 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mul on kahju nendest, kes preorderdasid. Sellist paska mängu küll ei oodanud. Ilmselgelt jääb see Fifa 17 mul vahele. Gameplay on ikka kohutav. icon_biggrin.gif Demos oli kah parem gameplay. Mehed ja nende liigutused on nii aeglased/uimased, et uni tuleb peale. AI on kah loll. Ei proovigi lahtist palli omale saada. Lihtsalt seisavad ja vahivad.

No ära mängi siis Beginner raskusastme peal ainult...

Dj-E kirjutas:
PES-is tunned sa rõõmu ja uhkust iga värava üle mille lööd, sest seal on see palju raskem. Fifas on a la meh.. jälle värav jne. Ei mingit emotsiooni. Kes on proovinud see teab.

Olen mõlemat proovinud ja PES-is oli mul värava löömisest täiesti pohhui, jube koba oli seal kõik. FIFA-s tunned et värav tuli ikka tänu mingitele oskustele.

Dj-E kirjutas:
´PC peal ongi PES alati piix olnud. Seda teavad kõik.

Loll jutt suhu tagasi, PES 6 oli PC peal täiesti jumalik.


Üleüldse sellised tegelased, kes kuulutavad, et "seda minu arvamust teavad tegelikult kõik" ja "kõik kes proovinud arvavad samamoodi nagu mina" võiks natuke tuure maha võtta. See kõik on siiski ainult SINU ISIKLIK arvamus, mitte mingi ülemaailmne seadus. Selliste epiteetide loopimine iseenesest näitab, et tegelikult pole sul mitte mingit kindlust enda väidetes ja üritad niimoodi lihtsalt teise arvamusega inimesi maha teha. Lõpptulemusena oled tegelikuilt sina see ainus, kes lolliks jääb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 23.09.2016 09:57:41 vasta tsitaadiga

Sai siis eile kütetud nii offline kui online drafte FUTis. Alustasin tagasihoidlikult kuna pidavat cpu tugev olema jne, Semi-PRO oli väga iizi - suht igav hakkas. Veits sitane mekk jäi suhu.
Teine draft sai tehtud PRO raskusega ja hoopis teine tera, isegi kui õnnestus suur edu saada oli mäng huvitav ja nauditav. Kolmas draft sai ka PRO'ga tehtud(ei tahtnud auhinnaga riskida)
Ning neljas draft onlines, kus JUBA cheaterid tegutsevad - müstika. Aga no tänu cheateritele sain ise ka suht kiirelt(own goal kinkijad) 4 võitu kätte ning auhind kordades asjalikum kui offlines -ehk siis 35k+15k+25k pakid. Parim mees pakkidest Higuain.
Gameplay osas veel 100% seisukohta ei oska võtta, aga midagi halba küll hetkel ei oska öelda. Graafilises osas muru on kahtlaselt ebadetailne ja kunstlik - muusosas OK.
Konsoolide peal pidavat PES konkurentsi võimeline olema jah, aga PC peal on ta viimane sitt ja see siin on arvutimängude foorum.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noreserved
HV vaatleja
noreserved

liitunud: 08.07.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2016 10:07:02 vasta tsitaadiga

Paljud teist PC peal Fifat taovad? Jätsin siin Fifa 16 vahele, sest kuulsin et PC versioon onlines on suht vaene rahva poolest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 23.09.2016 10:10:28 vasta tsitaadiga

noreserved, ega siin ükshaaval fifa PC mängijate ülelugemine ei anna midagi eriti. Mul onlines vastaste leidmisega üldjuhul pole probleeme olnud(v.a pronks ja silver turniirid FUTis). Samuti pole täheldanud, et fifa 16's oleks vähem mängijaid olnud kui fifa 14 või 15.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 23.09.2016 12:15:11 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
oot mina olen troll, ma ütlesin sulle tsau, ei oodanud, et hakkad fifa teemas fifa pelajaid maha materdama ja siis pesi õigustama igas suunas
sa oled vales teemas poja icon_rolleyes.gif

ja mine mängi pes 2017 PC peal ning proovi veelkord kiita thumbs_up.gif

PC peal ongi PES alati piix olnud. Seda teavad kõik.

Ma ei ole fifa mängijad maha materdanud. Sa ei saa asjadest endiselt aru. icon_biggrin.gif Mul oli neist lihtsalt kahju, kes preorderdasid. Ma materdan mängu mitte selle mängijaid.


Eks neid ole siis siin rohkemgi kes Sinu asjadest aru ei saa... Mul küll hetkel lihtsalt sinust kahju et pead siin Fifa teemas mängijatele selgeks tegema et mäng on see ja teine. Olles ka PESi proovinud, et ütleks küll et see mäng nüüd märgatavalt parem oleks. Söödumäng on väga hea aga kõik muu läheb minu meelest Fifa poole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2016 13:24:34 vasta tsitaadiga

PC peal ei ole küll mängijate hulk nii suur kui konsoolidel aga PC FIFA mängijaid on ikka tohutult. Mänge leiab raskusteta.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002




sõnum 23.09.2016 14:04:10 vasta tsitaadiga

Kuidas Journey nüüd tundub, kas mingi hetk sulab nagu career mode'iga kokku, et mängid lihtsalt ilma stoorita edasi (nagu NBA2k16-s teisel hooajal juhtus)? Ise ei suuda veel otsustada, kas osta konsoolile, teha Journey läbi ja müüa edasi või osta kohe odavamalt PC peale icon_smile.gif Samas seda FUT-i huvi otseselt pole, aga demos jättis Journey üsna sügava mulje isegi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2016 15:04:07 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
Kuidas Journey nüüd tundub, kas mingi hetk sulab nagu career mode'iga kokku, et mängid lihtsalt ilma stoorita edasi (nagu NBA2k16-s teisel hooajal juhtus)? Ise ei suuda veel otsustada, kas osta konsoolile, teha Journey läbi ja müüa edasi või osta kohe odavamalt PC peale icon_smile.gif Samas seda FUT-i huvi otseselt pole, aga demos jättis Journey üsna sügava mulje isegi.
Journey on mingilmääral FUT-ga seotud. Story edenedes unlockid mingeid gifte vms FUT-is lahti. Niipalju jäi silma paari tunni jooksul.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 23.09.2016 15:06:30 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
jaank kirjutas:
Inimene kes ütleb, et PES on okei võibolla ei peaks teiste kallal norima.


See on umbes samasugune loll võrdlus nagu COD (noobidele) - BF (proffidele) - FIFA (noobidele) - PES (proffidele) - sellega ei taha öelda, et ma proff oleks. icon_razz.gif PES-is tunned sa rõõmu ja uhkust iga värava üle mille lööd, sest seal on see palju raskem. Fifas on a la meh.. jälle värav jne. Ei mingit emotsiooni. Kes on proovinud see teab. Aga egas keegi kela teil mängu nautida. Laske käia. icon_wink.gif

Heh, olin ise ka samal arvamusel kui PES 10-13 ajad olid, aga mingil hetkel kui fifat sai sõpradega rohkem mängitud, sain aru kui lambine asi on PES, mitte mingit konkurentsi, ebareaalselt lihtne selgeks õppida ja täiesti nüri mäng. Täpselt ei saa aru mis emotsioonist räägid, veel vähem rõõmust värava üle, kui oled seda mitu kuud teritanud, siis on see tuimem kui grass growing simulator.
Hetkel küll ainult fifa17 demo proovinud, aga see jutt on iga aasta olnud, et "vot nüüd on PES ikka ülihea", aga viimased 5 aastat tõepõhja sellel all pole olnud, nüüdseks hirmutab taoline möga eemale(võimalik et see aasta tõeline meistriteos tehud, aga eks näis).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2016 15:08:28 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
Kuidas Journey nüüd tundub, kas mingi hetk sulab nagu career mode'iga kokku, et mängid lihtsalt ilma stoorita edasi (nagu NBA2k16-s teisel hooajal juhtus)? Ise ei suuda veel otsustada, kas osta konsoolile, teha Journey läbi ja müüa edasi või osta kohe odavamalt PC peale icon_smile.gif Samas seda FUT-i huvi otseselt pole, aga demos jättis Journey üsna sügava mulje isegi.


Ma küll ei tea, kui pikk see Journey on (eks googlest leiab vastuse), aga lihtsalt korra läbi mängimiseks oleks võibolla juba mõttekam Origini Access programm võtta ja selle raames 10h jooksul Journey läbi mängida.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 23.09.2016 15:29:24 vasta tsitaadiga

Mu meelest ka see aasta tasakaalus kaitse, rünne ja söödud.

Lisaks meeldib, et eelmine aasta olid äärtel AI liiga rumal.
Seekord mõnus vaadata, kuidas vajadusel mängija tõmbab ääre täitsa lahti või liigub sisse, kui mäng üle viiakse.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.09.2016 19:15:25 vasta tsitaadiga

tegin online drafti ja ikka tasavägine mäng oli, pidevalt mõlemas suunas oli väravaoht, aga kuna ma kehv mängija, siis sain lõpuks 0:2
paraku mul masin hangus ja ühendus katkes ning saan jätkata icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Imperial
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2016




sõnum 24.09.2016 00:37:18 vasta tsitaadiga

Tervist!

Mõtlesin et uurin otse kontole ostmise varianti siit, ennem kui soetan. Et kas see on mõttekas ning ka "turvaline/lollikindel."
Uurin kuna konsoolimaailmas värske ning varem pole sellise küsimusega pidanud kokku puutuma.
Et need on need lingid mida kasutasin siis leidmaks parimat varianti, et kas keegi on sellega kokku puutunud?

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-17-ps4-game-code-compare-prices/

https://www.buygames.ps/en/home/fifa-17-117-.html?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2016 00:54:09 vasta tsitaadiga

Minu tänane õhtu:

*see sama amatöör raskusastmega Beginners turniir poolfinaalis sain 0:3 tappa WTF!!!? jälle
*mõtlesin, et proovin (sama meeskonnaga, chem 70+) siis seda world class raskusastmega turniiri, pennaldega sain tappa (omast lollusest, sest pole veel harjunud selle uue süsteemiga), AI mängupilt oli väga sarnane amatööride raskusastmele
*OK, proovisin siis drafti. Võtsin igaks-juhuks semi-pro (arvestades seda, kuidas eelmised mängud läksid, ei julgenud prod ja ülesse poole võtta), 2 mängu tehtud ja 2 suurt võitu (3-1, 5-1)

Midagi on single player turniiridega valesti või olen ma tõesti ludri nagu siin üks tegelane väitis. Keegi veel neid turniire mänginud on ja midagi sarnast täheldanud?

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 24.09.2016 08:31:38 vasta tsitaadiga

Kas teil UT paneb läägi ka ? Pole võimalik mängida, iga vastasega mingi hetk läägib nii jõhkralt, et pilt jääb seisma korra ja paari sekundi pärast mäng juba kusagil mujal. FIFA 16 pole sellist asja kunagi täheldanud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 17 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.